W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Film "Ujawnienie"  
Podobne tematy
[RS] Phil Schneider - Listopad 1995 Ostatnie słowa81
The Disclosure Project15
"UFO to fakt" film55
Pokaz wszystkie podobne tematy (9)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 9604
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pderk




Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 24 Lip '08   Temat postu: Film "Ujawnienie" Odpowiedz z cytatem

Czy ktos wie gdzie go dostać można, bo słyszałem w radiu z Chicago ( WPNA ) że jest w usa dostepny w wypozyczalniach a dotyczy faktu że najwyżsi rangą oficerowie służb chcą zeznawać pod przysięgą przed Kongresem na temat wydażen roku 2012????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:55, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może chodzi o projekt: The Disclosure Project

http://www.disclosureproject.org/

Pasuje do twojego opisu filmu

Dr Steven Greer - z zawodu lekarz, były szef oddziału medycyny pourazowej szpitala im. Caldwella w Wirgini i- wiele lat swego życia poświęcił na badanie faktów związanych z UFO i poszukiwanie alternatywnej energii punktu zerowego. Tak powstał "The Disclosure Project" (Projekt Ujawnienie). Włączyło się w niego ponad 400 byłychwojskowych, pracowników wywiadu i służb specjalnych, którzy opowiedzieli o okrytych tajemnicą operacjach - mówi Dionizy Pietroń, który szczegółowo prześledził te relacje. - W maju 2001 roku odbyła się w Waszyngtonie konferencja z udziałem dziennikarzy, podczas której wystąpiło 20 świadków niecodziennych zdarzeń. Mieli oni po kilka minut na wypowiedź, a potem odpowiadali jeszcze na pytania. Ale prasa przemilczała to wydarzenie. Nagranie z niego trafiło do internetu, ale również dość długo nie zostało zauważone. Wśród świadków był wspomniany sierżant Clifford Stone.

Filmu jeszcze nie znalazłem ale szukam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:59, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miłego ogladania Smile
THE DISCLOSURE PROJECT PL
http://video.google.com/videoplay?docid=808393514949778004
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:21, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozg sie lasuje.Poczekam az ostygnie...
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOL ...e NOL Wink
Ciekawy film. Tylko teraz, mam takie wątpliwości którymi się z wami podzielę.
Zgoda, jest to technologia pozaziemska, przekazana ludziom przez istoty czczone jako bogów a znana już w starożytności pod różnymi postaciami np. pojazdu Vimana (the orion conspiracy) znane są Vimany starożytnych Indii,Egiptu, vimany z Jerycha a także u Majów.
Tylko czy owe pojazdy latające obserwowane na niebie są obecnie sterowane przez obcych? Mam wrażenie, że po zdobyciu danych i projektach prowadzonych np. przez III Rzeszę ktoś dalej prowadził badania nad tą technologią opanowując ją z doskonałym rezultatem i teraz wpaja się nam strach przed "obcymi"
"Obcymi" w cudzysłowiu bo kto wie czy nie byli twórcami rasy ludzkiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:59, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ten film to nie ściema to znaczy że amerykanie (żywi) przynajmniej orbitowali wokół księżyca
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasna cholera dobrze czasem pogrzebac po forum, forrest ten filmik mnie zaskoczyl jak jasna cholera, lubie jak tak mnie cos zaskoczy Shocked Laughing Laughing Laughing
p.s. mooniek,scorpio panowie napiszcie cos o tym znaczy co o tym sadzicie interesuje mnie to bo wy fachowce chyba sa od kosmosu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 30 Paź '08   Temat postu: Projekt Ujawnienie - Disclosure Project Odpowiedz z cytatem

> zderzak

Oglądnij jeszcze "The out of the BLUE"
(UFO to fakt - napisy pl)
http://video.google.pl/videoplay?docid=2450559786573345621

http://video.google.com/videoplay?docid=2450559786573345621


"FastWakers"

i kilka innych

Powodzenia w zderzaniu się z prawdą o rzeczywistości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:18, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moonwalka nie dopisalem do p.s. Laughing sorrry, drugi film ogladam i mam zgwozdke jak cholera Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:04, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zname ten fil juz od bardzo dawna, wogole to znam 95% wszystkich materialow opublikowanych na temat UFO itp..
po prostu nie dawalem tego na forum bo Bimi sie uparl ze nie bedzie dzialu " UFO - nieznane technologie, niewyjasnione zjawiska"
no i zauwazylem ze wiekszosc ludzi podchodzi do tego sceptycznie -_-.. po co wiec karmic trolla lol...
jeszcze raz,, jesli chodzi o "ufo" to jestem takim mini guru..
wcale sie nie chwale Razz
pytajcie a otrzymacie
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:59, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm naprawdę Panie/Panowie czekam z niecierpliwością na debatę w tym wątku Razz Smile

Powiem jedno forum prawda zaczyna wciągać jak bagno zrobisz krok i już nie ma możliwości wycofania swojej świadomości do pozycji wyjściowej...
forrest_
Cytat:
Ale prasa przemilczała to wydarzenie...
Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:26, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale niespodzianka
http://www.tvn24.pl/-1,1570913,0,1,zobac.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.siriusufo.org/tr/?fx=h.oku&id=105
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście czekam ,aż ktoś z forumowych badaczy ufo wypowie się w tym wątku ....czyli da jakąś informację zwrotna na temat tej konferencji prasowej w maju 2001r.
Ja nigdy w swoim życiu nie interesowałam się zjawiskiem ufo...więc nie mogę przedstawić swojej opinii na ten temat. Jednak bardzo interesuję mnie opinia tzw. fachowców forumowych w tej dziedzinie.
Na tym poziomie wiedzy , która teraz posiadam ...zadaję sobie tylko jedno pytanie...dlaczego nie ma żadnych informacji w mediach o tej konferencji? i czy kiedykolwiek w przeszłości była jakaś wzmianka w mainstreamie medialnym o tym projekcie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:04, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

boj sie boga kobieto, ufo? w mediach mainstream'u?
chyba tylko w zapowiedzi nowego fimu spielberga albo na halloween
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcecie to zobaczcie inny ciekawy materiał:
http://video.google.com/videoplay?docid=-4082509354649967322

Jest to nagranie z konferencji poświęconej UFO. Przedstawiony materiał to zbiór pozbieranych z kamer materiałów video na temat aktywności UFO w roku 2006, głównie nad meksykiem. Dla ludzi tam, żyjących ufo to codzienność nikt tam nie neguje tego zjawiska tak jak my to robimy w naszej globalnej wiosce Wink Ciekawe dlaczego najbladziej lubią odwiedzać właśnie ich.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FastWalkers



W filmie wypowiadają się:

fizyk Friedman Stanton
dr Boyle
dr Steven Greer - Disclosure Project - Projekt ujawnienie (www.disclosureproject.com)
Dean (armia usa)

i inni

niestety w częściach i tylko english ale jest (wyżej jedna literówka w tytule)

Film jest pod innym - niż FastWalkers - mylącym tytułem:
Safe Space UFO Documentary part 1-10 eng.

oraz

The Greatest Storu ever Denied by Jose Escamilla



part 1-9 eng.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:28, 31 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie tego Pana ???

Cytat:
Bob Lazar właściwie Robert Scott Lazar (ur. 26 stycznia 1959 r.), konstruktor samochodów z napędem odrzutowym i organizator ich nielegalnych wyścigów. Zagadkowa postać amerykańskiej kultury masowej i dyskusji ufologicznych. Pojawił się znikąd, mówiąc, że pracował na obszarze S-4 Poligonu Nevada, blisko Strefy 51. Jako fizyk i inżynier rozpracowywał antygrawitacyjny reaktor napędowy latającego talerza. Był to pierwszy tego typu dziennikarski fenomen. Wszystko zaczęło się w listopadzie 1989 roku, kiedy George Knapp przeprowadził telewizyjny wywiad z Lazarem na KLAS.

Opowieść:
Lazar twierdzi, że poznał Edwarda Tellera, kiedy pracował w Los Alamos. Ten polecił go do pracy w EG&G, po czym przeprowadził się do Las Vegas. Stamtąd przetransportowano go do Strefy 51. W hangarze znajdowało się dziewięć latających talerzy. Bob pracował nad jednym, nawet uczestniczył w eksperymentalnych lotach. Wewnątrz statku były trzy poziomy (na najwyższy nigdy go nie wpuszczono). Wejście prowadziło do środkowego. Tam trzy niewielkie fotele, które stanowiły całość z poszyciem, jakby stopione w jednej formie. Niżej znajdował się reaktor antygrawitycyjny, zawierający bardzo ciężki, stabilny pierwiastek, nieznany na Ziemi. Umieszczono go w układzie okresowym pod numerem 115 (ununpentium). Był on paliwem urządzenie wytwarzające więcej energii niż bomba atomowa. Opisał ten pierwiastek jako ciężki metal, barwy pomarańczowej.

Nienawidził jednak tej pracy, z powodu zastraszania, wielu tajemnic, których miał nie poznać i zagrożenia życia.

Podczas urlopu postanowił zabrać przyjaciół w pobliże bazy. Zachowując ostrożność mogli (nocą) obserwować światła. W końcu jednak strażnicy ich złapali. Bob doszedł do wniosku, że musi porozmawiać z kimś z telewizji, bo trudniej będzie go zlikwidować


Secrets of the Black World
http://video.google.com/videoplay?docid=3815577670929510900
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 31 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robilem wyklad w liceum 9 (lat temu) na temat wypowiedzi Bob'a Lazara, w czasie kiedy on zaczal opowiadac to co widzial, BYLA nawet audycj radiowa, reporter pytal lazara o rozne rzeczy - nawet ja nagralem.. chyba w radiowej 3-jce.. niestety nie mam tego materialu juz od dawna...
jak wroce do domu z pracy postaram sie cos napisac wiecej, skoro czytelnicy sie domagaja
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
b4l




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 31 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Papekk27 napisał:
Tylko czy owe pojazdy latające obserwowane na niebie są obecnie sterowane przez obcych? Mam wrażenie, że po zdobyciu danych i projektach prowadzonych np. przez III Rzeszę ktoś dalej prowadził badania nad tą technologią opanowując ją z doskonałym rezultatem i teraz wpaja się nam strach przed "obcymi"
"Obcymi" w cudzysłowiu bo kto wie czy nie byli twórcami rasy ludzkiej.



1;38 w filmie, pierwsze pytanie z widowni.


Tańcząca z wilkami napisał:

Osobiście czekam ,aż ktoś z forumowych badaczy ufo wypowie się w tym wątku ....czyli da jakąś informację zwrotna na temat tej konferencji prasowej w maju 2001r.
Ja nigdy w swoim życiu nie interesowałam się zjawiskiem ufo...więc nie mogę przedstawić swojej opinii na ten temat. Jednak bardzo interesuję mnie opinia tzw. fachowców forumowych w tej dziedzinie.
Na tym poziomie wiedzy , która teraz posiadam ...zadaję sobie tylko jedno pytanie...dlaczego nie ma żadnych informacji w mediach o tej konferencji? i czy kiedykolwiek w przeszłości była jakaś wzmianka w mainstreamie medialnym o tym projekcie?


Nie przypominam sobie zadnej reakcji.

Moim zdaniem problem nie polega na dotarciu wiadomosci do mas, a checi podniesienia poziomu wiedzy/swiadomosci przez te masy. Co za tym idzie nawet jesli taka wiadomosc dotrze, zostanie zignorowana, poniewarz nie pasuje do ich obecnego 'poziomu ewolucji' poprzez swiadomie, badz nie swiadomie wybrane/przyciagniete okolicznosci, jak praca, domy, dlugi, rozwody, jakie meble ma sasiad itd itp
Dopiero kiedy oba 'fronty' spotkaja sie w jednym punkcie, mozemy liczyc na wspolprace z reszta spoleczenstwa. Niestety zeby to moglo zaistniec potrzebjemy np. wojny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 31 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie osobiście nie chodzi już nawet o UFO w tej całej kwestii...mam na uwadze po prostu to ,że na tej konferencji wypowiadają się wysokiej rangi wojskowi armii USA , którzy mieli dostęp do ściśle tajnych dokumentów...lub też sami ONI widzieli tzw. UFO (To nie jest jakiś tam Pani Iksiński czy Kowalski) Przyznają też, że istnieje ukryty rząd, a także mówią ,że ów on posiada technologię zaawansowaną na takim wysokim poziomie (już od kilkudziesięciu lat):

Dr Steven Greer
Cytat:
mamy gotowe kompletny zamiennik każdego istniejącego paliwa mineralnego czy jonizujących elektrowni nuklearnych. Nie potrzebujemy ich i nie potrzebowaliśmy prawdopodobnie od czasu kiedy przyszedłem na świat


A ten Pan wygląda mi na około 45 lat...

Jeżeli przyjąć to za prawdę...za fakt co jest przedstawione na tej konferencji to:

-wobec powyższego nie chcę nawet myśleć i sobie wyobrażać jakiego rodzaju technologię posiada ten ukryty rząd w tym momencie w roku 2008...zostało jeszcze tam użyte słowo (Rządy w cieniu...), a także wszystkie inne tematy na forum o NWO wydają mi się wobec takich uwarunkowań po prostu zabawne...

Co się dzieję z tymi Panami z konferencji obecnie?, gdyż film-konferencja jest z 2001r.
Zostali zastraszeni?
Czy projekt jeszcze istnieję i czy rozwija się w jakiś sposób?(inne konferencje? inne filmy?)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 31 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba z miesiąc temu oglądałem na disvovery channel program o ufo ( w którym była pół godzinna wzmianka o Scottcie Lazarze, były podane argumenty i sugestie wielu uczonych i ufologów, oraz jego własne sugestie. Lazar był poddany na wykrywaczu kłamstw ( wariograf ) i w większości kłamał. Potem jak sam stwierdził, zrobił to dla popularności i dla kasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 31 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Chyba z miesiąc temu oglądałem na disvovery channel program o ufo ( w którym była pół godzinna wzmianka o Scottcie Lazarze, były podane argumenty i sugestie wielu uczonych i ufologów, oraz jego własne sugestie. Lazar był poddany na wykrywaczu kłamstw ( wariograf ) i w większości kłamał. Potem jak sam stwierdził, zrobił to dla popularności i dla kasy.


Weryfikacja
W obecność kamer telewizyjnych przeprowadzono na nim cztery badania wykrywaczem kłamstw. Dwa z nich przeszedł pomyślnie, a dwa wypadły na jego niekorzyść. Pytania zadawano na różne sposoby, zawsze padała ta sama odpowiedź bez wahania. Kłamał, że widział latające talerze, ale przy pytaniach o napęd antygrawitacyjny mówił prawdę.
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:27, 01 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Same linki ...filmy , a dyskusji zero Shocked
Nikogo widzę nie interesuję ,że wysokiej rangi wojskowi potwierdzają w filmie ujawnienie,że jest tajny rząd i że istnieją bardzo zaawansowane technologie...
Wolicie dyskutować o kwestiach , które przy tej bledną.... Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 01 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Same linki ...filmy , a dyskusji zero Shocked
Nikogo widzę nie interesuję ,że wysokiej rangi wojskowi potwierdzają w filmie ujawnienie,że jest tajny rząd i że istnieją bardzo zaawansowane technologie...
Wolicie dyskutować o kwestiach , które przy tej bledną.... Exclamation


Przeniose Cie o jeden level wyzej - zastanow sie czy ci wysocy ranga wojskowi nie sieja dezinformacji. Zastanow sie nad tym za kazdym razem gdy czytas opinie ludzi, tymbardziej z wysokich foteli.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Film "Ujawnienie"
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile