W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
"UFO to fakt" film  
Podobne tematy
[RS] Phil Schneider - Listopad 1995 Ostatnie słowa81
The Disclosure Project15
[RS] UFO The Greatest Story Ever Denied PL34
Pokaz wszystkie podobne tematy (9)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 10461
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:07, 27 Sty '08   Temat postu: "UFO to fakt" film Odpowiedz z cytatem

http://video.google.com/videoplay?docid=2450559786573345621
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:29, 27 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry film ukazujący zakłamanie w tej kwestii rządu USA.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 27 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzruszył mnie Ronald Reagan, który na kongresie ONZ mówił: musimy połączyć siły (globalne) w jednym celu, aby odeprzeć ewentualny atak z zewnątrz".

Tak dokładnie panie nieżyjący prezydencie. Najpierw stworzyć mit sztucznego wroga (UFO), podbijać bębenek w tv i filmach, później zbroić się po zęby (plan Regana - gwiezdne wojny), a następnie obrócić zapas nuklearny w kierunku kogoś innego.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:35, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc 1

czesc 2

czesc 3

czesc 4

czesc 5

czesc 6

czesc 7

czesc 8

czesc 9
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:51, 31 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładając że UFO są obiektami pochodzenia pozaziemskiego i zostały zbudowane przez inną, nieludzką cywilizację, jedno pytanie nurtuje mnie najbardziej. Mianowicie. Jakimi motywami kierują się istoty odpowiedzialne za pojawianie się tych obiektów? Trudno jest postawić się na ich miejscu i w ten sposób próbować zrozumieć ich cele. Każda próba podejścia do problemu w ten sposób spełza w zasadzie na niczym gdyż jest obarczona błędem patrzenia z ludzkiej perspektywy. Oni mają z pewnością inny tok rozumowania. Można jednak snuć domysły na podstawie tego co wiadomo i łatwiej jest określić to czego obcy nie chcą.
1. Istoty te nie wydają się mieć wrogich zamiarów. Ich poziom technologiczny wyprzedza nas być może i tysiące lat. Ziemię odwiedzają regularnie przez dekady jeśli nie setki lub więcej lat. Mogę zaryzykować stwierdzenie że obcy "brzydzą się" przemocą. Tą myśl nasunął mi jeden dobry film - "Kontakt". Konkretniej kiedy Jodie Foster mówi jakie pytanie zadała by obcym. Jej pytanie to: Jak udało się wam rozwinąć cywilizację do tego stopnia nie niszcząc siebie samych? Czy coś takiego. Jest w tym coś. Gdyby mieli wrogie zamiary to chyba nie zwlekali by tyle czasu, nawet jeśli woleli by nas najpierw dogłębnie zbadać. I w tym miejscu pojawia się "perspektywa człowieka". Ludzie by nie czekali, oni mogą mieś ku temu powody.
2. Nie jesteśmy im do niczego potrzebni. Nie licząc ich ciekawości nie możemy zaspokoić ich potrzeb. Nie liczą się z tym, że są dostrzegani przez ludzi a tego są świadomi. Nie pokazali się całej ludzkości z textem typu "Helo ludziska!" Jest niemal pewne, że gdyby zależało im na dyskrecji to nikt by ich nigdy nie widział. Pozostaje jednak to pieprzone "niemal" i ludzki sposób myślenia. Mimo to kilka kwestii można uznać za wielce prawdopodobne. Nie potrzebują naszych surowców gdyż wszechświat jest ich pełen. Nie potrzebują stałego dostępu do flory czy fauny ziemskiej gdyż są w stanie zebrać próbki i hodować je w sztucznych warunkach. Itp.
3. Jesteśmy dla nich obiektem badań. Wynika to z poprzedniego punktu. Istoty o wysoce rozwiniętej technice muszą mieć naturę badaczy. Spotykając na swojej drodze inne inteligentne formy życia, a takimi chyba jesteśmy, nie przejdą obojętnie. Zastanawiające jest czy w śród obcych fakt istnienia innej cywilizacji jest powszechnie znany czy też jest owiany tajemnicą tak jak u nas. Może ta wiedza jest dostępna tylko nielicznym? A może Ziemia jest ostatnim krzykiem mody wśród kosmicznych turystów? W pierwszym filmie "Out of the blue" pojawia się motyw ogromnego statku nad Phoenix w chwili gdy ludzie oczekiwali przelotu komety Halleya. Też bym poleciał na takie wakacje Cool

Macie jakieś inne pomysły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 23 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Źródło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 01 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mocny film! Prosto z Jerozolimy!

_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Love15Truth




Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 01 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
Mocny film! Prosto z Jerozolimy!


spoko debunkers już działają. obczajcie ich prace. wg mnie te 2 filmy się wykluczają wzajemnie :


ale następne już ciekawsze:


co do tego ujęcia to sceptycznie jestem nastawiony:

zwłaszcza biorąc pod uwagę:


a tu 3 filmy "zsynchronizowane":


jeśli to fake to bardzo ładny (zwłaszcza, że miejsce akcji jest hmm ... dość specyficzne:)), jeśli prawda to i tak będzie to prawda2.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 01 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fake?
No nie wiem.Tym bardziej ,że to rejestrowane zjawisko było przez wiele kamer. A co do linii horyzontu..
szukanie dziury w całym. Nie można porównywać linii horyzontu dla przedmiotów z odległości 2 metrów a z odległości 1,może 2 kilometrów. Zarówno autor filmu jak i człowiek stojący obok się przemieszczają więc takie hoaxowe filmy to nie dowód ze nagranie jest fałszywe a tylko obrazuje "blokadę" co do autentyczności nagrań zwykłych ludzi bo chyba nie było to robione na zamówienie CNN , ABC czy innych stacji?? Smile To tak jak z badaczami którzy twierdzą ,że w WTC nie uderzyły samoloty tylko jakieś hologramy.
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 01 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UFo to fakt heheh

ludzie sami z siebie głupków robicie

UFO - unidentified flying object - niezidentyfikowany obiekt latający - tym może byc też bocian
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Love15Truth




Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 01 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
Fake?
No nie wiem.Tym bardziej ,że to rejestrowane zjawisko było przez wiele kamer.

Ja znalazłem na yt 3 ujęcia, z czego jedno bardzo wątpliwe. 3 to chyba nie jest "wiele"... ale to w sumie zależy Smile
aro_klb napisał:

A co do linii horyzontu..
(...) szukanie dziury w całym. Nie można porównywać linii horyzontu dla przedmiotów z odległości 2 metrów a z odległości 1,może 2 kilometrów. Zarówno autor filmu jak i człowiek stojący obok się przemieszczają więc takie hoaxowe filmy to nie dowód ze nagranie jest fałszywe (...)

Dlatego wkleiłem dwa filmy "debunkerów". Jednemu horyzont pływa z wg drugiego jest statyczny.Jedno wyklucza drugie Smile)
aro_klb napisał:

a tylko obrazuje "blokadę" co do autentyczności nagrań zwykłych ludzi

Wg mnie to obrazuje to poziom wykształcenia "fachowców" po obu stronach.Poczytaj komentarze na YT... ręce opadają.
aro_klb napisał:

bo chyba nie było to robione na zamówienie CNN , ABC czy innych stacji?? Smile To tak jak z badaczami którzy twierdzą ,że w WTC nie uderzyły samoloty tylko jakieś hologramy.

Tu się zgadzam, że gadanie o hologramach odwraca uwage od istotnych aspektów zdarzenia (benzyna kontra stal, budynek 7 itd...) ale to temat na inny wątek Smile

Podsumowując, wg mnie :
- dwa nagrania są ciekawe
- trzecie (to z zoomem na świątynie) to fake - wygląda jak projekcja tego zdjęcia:

za pomocą rzutnika, nagrana na kamerę +efekt (na żywo lub obróbka)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 01 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. film autentyczny*. Człowiek od bateryjek nie ma zielonego pojęcia o perspektywie i rejestrowaniu wideo, więc dajmy sobie z tym spokój. Przedstawiona zależność między obiektami, jaką przedstawił jest nieadekwatna do sytuacji na nagraniach. Kamerzysta musiałby się przemieścić o co najmniej pół metra, by zauważyć ten efekt, a nie robi tego. Stoi w miejscu, a widoczne przemieszczenie (standardowe chaotyczne nagranie amatorskie) to ruchy samej kamery, czyli zaledwie kilka centymetrów.

2. film (z telefonu lub małpki) autentyczny*.

3. film to mierny fake. Ktoś nagrywał swój monitor, rejestrując animację wykonaną z fotografii.



*autentyczny tzn. nie znalazłem niczego, co świadczyłoby o montażu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:56, 02 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem sceptycznie nastawiony do tych wszystkich filmików. Jest tego tysiące i tak na prawdę nic z tego nie wynika. Tutaj mamy kilka ujęć co może sugerować autentyczność zjawiska filmowanego przez niezależnych obserwatorów. Jednak wystarczy Adobe After Effects z funkcją mathmoving i gwarantuję że coś takiego można wykonać nie będąc profesjonalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 02 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmita napisał:
Ja jestem sceptycznie nastawiony do tych wszystkich filmików. Jest tego tysiące i tak na prawdę nic z tego nie wynika. Tutaj mamy kilka ujęć co może sugerować autentyczność zjawiska filmowanego przez niezależnych obserwatorów. Jednak wystarczy Adobe After Effects z funkcją mathmoving i gwarantuję że coś takiego można wykonać nie będąc profesjonalistą.


Pytanie brzmi, jak w dzisiejszych czasach, gdzie technika pozwala na uzyskanie świetnych efektów przez amatorów, udowodnić, że widziało się coś niezwykłego? Doszliśmy do punktu, w którym każde nagranie jest traktowane, jako oszustwo. Wyobraźmy sobie, że widzisz na niebie coś nieziemskiego. Co robisz? (Biorąc pod uwagę, że nie posiadasz lufy 500mm z profesjonalną lustrzanką, ani kamery filmowej)

Jeśli obydwa filmy przedstawiają efekt komputerowy, to jest on na najwyższym poziomie, uwzględniając nawet różnice w rejestrowaniu świateł przez kamerę i aparat/telefon oraz inną częstotliwość i długość klatek, efekt smug przy drugim nagraniu, inny balans, ostrość itd. Jestem pewien, że jeśli tam faktycznie byłby świecący niezidentyfikowany obiekt, to w taki właśnie sposób byłby nagrany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Love15Truth




Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 02 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moda chyba jakaś na IzraelUfo:

I znowu, jeśli to nie fake to znowu ładne.
Ciekawe czy to coś czerpie jakąkolwiek korzyść z pojawiania sie w tym miejscu albo z drugiej strony, kto czerpie korzyść z robienia takich fake. Temat autentycznośći pozostaje otwarty Smile

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Love15Truth




Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 02 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jeden:

Może nowy wątek na ten temat?

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:09, 02 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet na Yahoo o tym piszą !

http://uk.news.yahoo.com/4/20110202/vide.....af341.html

Cytat:


It is the place where the prophet Muhammad is said to have ascended to heaven, built on top of a site sacred to Judaism.

The event was captured on camera by an American tourist and posted on YouTube.

It could easily be dismissed as a hoax, but someone else filmed what appears to be same event from a different angle.

The glowing ball of light dropping until it hangs just over the Dome of the Rock, before suddenly shooting off as if disturbed.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:54, 03 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taak... fake z 4 ujęć ?

Się mieszać zaczyna.
Ale to nie może być jakiś hologram ?
Skrzyżowane wiązki światła czy coś ?...
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Love15Truth




Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 03 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysputant napisał:
taak... fake z 4 ujęć ?

Się mieszać zaczyna.
Ale to nie może być jakiś hologram ?
Skrzyżowane wiązki światła czy coś ?...

Może to być hologram. Ale najbardziej przyswajalna wersja to taka, że anioł zawisł nad świątynią Smile
Na marginesie: ciekawa wersja krąży na youtube - angielskie napisy do rozmów w tle.

pozdrawiam,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaasha




Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 03 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

było coś o tym w naszych mediach? ufo przestaje się kryć z manifestacją, już niedługo prawda wyjdzie na jaw... jak dla mnie byliśmy świadkami standardowej obserwacji eksperymentu jakim są ludzie... zwykła sonda wypuszczona ze statku matki Very Happy a tak na marginesie kiedy ostatnio widzieliście gwiazdy? bo na Pn-Zach w ciagu miesiąca 2 razy było czyste niebo... a jak już była widoczność latało dużo samolotów ze smugami i wieczorem znowu nic nie było widać... na tym filmie czerwone światła też są jakby za mgłą... czyli nie tylko u mnie tak wygląda niebo Smile po co doszukiwać się chemii w chemtrailsach jak mogą być poprostu kurtyną... żebyśmy za dużo nie zobaczyli... a najwidoczniej coś widać... polecam "Fourth Kind" z Milla Jovovich...

Cytat:
Ale najbardziej przyswajalna wersja to taka, że anioł zawisł nad świątynią Smile


takimi słowami były opisywane te zjawiska 2000 lat temu i wczesniej gdy nie znano pojęcia ufo i elektryczności Smile
_________________
"Życie jest tragedią, dla tych którzy czują i komedią dla tych, którzy myślą..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Love15Truth




Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 03 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaasha napisał:
było coś o tym w naszych mediach? ufo przestaje się kryć z manifestacją, już niedługo prawda wyjdzie na jaw... jak dla mnie byliśmy świadkami standardowej obserwacji eksperymentu jakim są ludzie... zwykła sonda wypuszczona ze statku matki Very Happy a tak na marginesie kiedy ostatnio widzieliście gwiazdy? bo na Pn-Zach w ciagu miesiąca 2 razy było czyste niebo... a jak już była widoczność latało dużo samolotów ze smugami i wieczorem znowu nic nie było widać... na tym filmie czerwone światła też są jakby za mgłą... czyli nie tylko u mnie tak wygląda niebo Smile po co doszukiwać się chemii w chemtrailsach jak mogą być poprostu kurtyną... żebyśmy za dużo nie zobaczyli... a najwidoczniej coś widać... polecam "Fourth Kind" z Milla Jovovich...

W "naszych" mediach nic. MSNBC i jakaś Izraelska stacja TV to puściły - linki na YT są.

Chemtrails... spojrz na to z innej strony. W to lato (wg mądrego pana w dokumencie National Geographic - Apokalipsa 2012) po słonecznej stronie Ziemii(!?!), doszło do CAŁKOWITEGO ZANIKU(!?!) pola magnetycznego - sugeruje to wpływ czynników zewnętrznych, a konkretniej słońca. Z 2 warstw ochronnych została nagle jedna. Jeśli to nie jakaś pomyłka tłumaczenia to chemtrails są jak najbardziej uzasadnione.A co do widoczności nad Świątynią: cały obszar ma całkowity zakaz ruchu w powietrzu. Nawet wojsko patroluje po okręgu Smile
kaasha napisał:


Cytat:
Ale najbardziej przyswajalna wersja to taka, że anioł zawisł nad świątynią Smile


takimi słowami były opisywane te zjawiska 2000 lat temu i wczesniej gdy nie znano pojęcia ufo i elektryczności Smile

Tak mamy 21 wiek i niestety starsze pokolenia (tak 50+) prędzej anioła zaakceptują niż obcą cywilizację.Pozatym wystarczy przedefiniować pojęcie anioła i jest ok. Jakby co to Watykan jest już gotowy od 2 lat.
Z innej strony: 3 wiary/religie uznają to miejsce za święte. Manifestacja w takim miejscu wpływa na wszystkich, którzy są emocjonalnie związani z lokalizacją (czyli cały świat zachodu?). Tych co akceptują fakt UFO nie trzeba przekonywać. Tych co nie wierzą nie można zmusić, sami muszą uwierzyć. Logiczne wg mnie jest zacząć jako "anioł" i ew. skończyć jako "alien". Oba na "A" SmileSmile

pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 03 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Love15Truth napisał:
Moda chyba jakaś na IzraelUfo:



FAKE i to gówniany.

Kropeczka została nieudolnie dodana do klipu, nie uwzględniając ruchów kamery. Wystarczy więc dostawić linijkę do ekranu, aby zobaczyć, że leci wzdłuż prostej linii, mimo chaotycznych ruchów kamerzysty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 03 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj mała próbka tego co można zrobić w godzinę nudząc się.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 03 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy ale ja jak widzę te podróbki z YT to mi się płakać chce. Przecież widać ze to są niedoskonałe próby podważenia autentyczności. Sztuczność z tych filmików bije na odległość. Jestem ciekaw czy świadkowie też mieli halucynacje. Bo pewnie byli podstawieni Wink i zależało jakiemuś Ahmedowi czy Husajnowi na 5 minut sławy. Choć nie wiem czy sława tutaj chodzi w grę.
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 03 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie na czym polega problem z UFO w XXI wieku ? To że nieważne jakie video czy inne dowody sie przedstawia to i tak zaraz tysiac ludzi wrzuca gówno na YT pokazujace ze to FAKE i jak łatwo to sfałszować.
Nawet gdyby ktoś nagrał aliena metr od siebie w full HD to zaraz by sie pojawili tacy piszący FAKE i moge to udowodnić w 1 godzinę. Laughing
Ufo jest ,było i będzie , a te zdarzenie z Jerozolimy wygląda prawdziwie , nagrane przez kilka osób itp. Nie bylem tam to nie moge być pewien na 100 % ale męczą mnie ci wszyscy debunkerzy. Chyba takie osoby pracuja na zlecienie rządu Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


"UFO to fakt" film
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile