Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development

Piotr Bein - Podupad造 naukowiec czy agent wp造wu?  
Podobne tematy
dr Bein i autodestrukcja Nwo57
Hormeza, czyli Paracelsus kontra blog grypa666 28
Medyczne i anty-medyczne pr鏏y depopulacji 鈍iata2bez ocen
Koniec 安i雟kiej Apokalipsy 666?1
Na blogu Burgermeistr闚 si rozkr璚a 4bez ocen
Znalaz貫 na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 g這s闚
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje og鏊ne Ods這n: 20027
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
SzewczykDratewka

Do陰czy: 26 Mar 2009
Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 20:01, 07 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin napisa:
Miernoty - bo ju tak si wyra輳, bo mna a ponosi

Nie da si ukry, czy b璠zie to zatem wyw鏚 pe貫n emocji nie poparty wiedz? Zaczynamy ...

Erwin napisa:

- takiej jak w sk豉dzie poni瞠j nigdy nie brakuje, kt鏎zy b璠 albo agentami miedzynarodowego syjonizmu, albo zwyk造mi zazdro郾ikami s豉wy czy sukcesu w czymkolwiek u innych ludzi.

Prosi豚ym sprecyzowa bo nie wiem czy mam odpiera ataki o bycie syjonistycznym agentem czy zarzuty o bycie pod造m ma造m i zazdrosnym?

Co do tych pierwszych, to (przynajmniej 鈍iadomie) staram si nie wspiera syjonizmu, z gruntu rzeczy jestem mu przeciwny, wspieram 砰d闚 z Naturei Karta (NKUSA)

Co do drugiej opcji, to z tego co si orientuje ( co sam Pan Bein pisa) na rzekomo "jego" imprez przysz這 ko這 100 os鏏, natomiast w Warszawie by這 ich ko這 300, bior帷 pod uwag fakt i wej軼ie na imprez warszawsk by這 鈔ednio 3 razy dro窺ze nie widz powod闚 do kompleks闚 ( oczywi軼ie m闚i to imieniu swoim a nie organizator闚)

Dok豉daj帷 do tego bardzo materialn postaw Pana Beina w Warszawie 鄉iem twierdzi 瞠 zarzut nr.2 powinien Pan kierowa do nikogo innego jak do tego w豉郾ie Pana.

Erwin napisa:

Oto ta lista z tego w徠ku, kt鏎a pragnie o鄉iesza cz這wieka, ostrzegaj帷ego polak闚 od nieszcz窷cia kalectwa, czy 鄉ierci.
Ordel
SzewczykDratewka
boooor
capricornus
wintermute
Norbi

Trudno mi si wypowiedzie w sprawie pobudek pozosta造ch wymienionych, je郵i chodzi o moje, to by豉 to nic innego jak ch耩 bronienia dobrego imienia organizator闚, kt鏎ych Pan Bein z niewiadomych mi przyczyn pr鏏owa umiejscowi w sytuacjach kt鏎e nigdy nie mia造 miejsca, co z reszt zosta dok豉dnie wyt逝maczone, zatem odsy豉m do lektury, bo jak Pan rzek najwyra幡iej ten wyw鏚 jest oparty na emocjach a nie faktach.

Erwin napisa:

Tak si akurat sk豉da, 瞠 od Beinowych pierwszych filmik闚 wszystko si zacz窸o par miesi璚y temu, gdy nikt z przeci皻nych polak闚 nie mia poj璚ia o iluminackim tajnym planie trucia rt璚i i to ju od zaraz w tej jesieni. Akurat 郵edz t spraw od dawna i ca造 jej rozw鎩. Mo積a ju nawet powiedzie, 瞠 gdyby nie Bein nie powsta豚y blog grypa666. A blog ten jakby nie by這 przyhamowa imped tego iluminackiego planu. Cho熲y decyzja minister Kopacz mog豉 by powodowana t edukacj do jakiej przyczyni sie ten blog.

Z tego co mi wiadomo, to Jane Burgermaister m闚i豉 co o chipach w szczepionkach i u篡waniu potem HAARPa, jako ostatecznego celu, natomiast spora dawka rt璚i jest nie tyle celem co 鈔odkiem do ukrycia prawdziwej zawarto軼i szczepionek i ich celu, oraz ewentualnych przyczyn 鄉ierci ( przyczyny b璠 podawane jako rt耩 i skwalen a nie chipy ) Oczywi軼ie jest to tylko powt鏎zona teoria, nie potrafi si do niej odnie嗆.

Jednocze郾ie chcia豚ym przypomnie 瞠 historie "o szczepionkach" kr捫y造 po sieci znacznie wcze郾iej ni "pierwsze Beinowe filmiki"

Chcia豚ym te przypomnie przypadek profesor Mosse pracuj帷ego dla Mossadu, kt鏎y w dzie po telewizyjnym wyst徙ieniu w sprawie szczepionek zosta zaatakowany przez wojsko na ulicy w bia造 dzie i wywieziony w nieznanym kierunku.

http://www.youtube.com/watch?v=_yBapEIBMaI&feature=player_embedded

Podaje ten przyk豉d by obali tez o jakiejkolwiek odkrywczo軼i twierdze Pana Beina gdy je郵i takich by si dopu軼i, prawdopodobnie nie m鏬 by ju prowadzi bloga, w gruncie rzeczy nie m鏬豚y ju niczego. Jednak z niewiadomych powod闚 Pan Bein pomimo, 瞠 jak Pani twierdzi uratowa Polsk od szczepionek, to chodzi wolny i nawet je寮zi po Polsce, p鏦i co w這s mu z g這wy nie spad, musia jedynie spa na 鈔ednio wygodnym 堯磬u w Warszawie, co wyzwoli這 w nim przyp造w 鄴販i wzgl璠em organizator闚.

Zastanawiaj帷e, prawda ?

Erwin napisa:

To 豉ncuch poszczeg鏊nych decyzji wybitnych ludzi zmienia rzeczywisto嗆.

Z ca陰 pewno軼i, jednak zanim b璠zie mo積a to orzec wieki mijaj, wi璚 p鏦i co, wstrzyma bym si z wr璚zaniem order闚.

Erwin napisa:

Mie odwag wyst徙i jawnie to te wybitno嗆. To si przecie wi捫e z ryzykiem osobistym. Traci si prac, sprowadza na siebie zagro瞠nie 篡cia itp.

Obserwuj帷 Pana Beina odnosi貫m wra瞠nie 瞠 bardziej ni utrata zdrowia grozi mu ryzyko totalnego pogr捫enia si w marazmie, wydaje mi si 瞠 w jego przypadku to w豉郾ie stanowi o jego dzia豉lno軼i a nie p璠 i zapa do dzia豉nia, wszak prowadzenie pisalni jak jest blog tego Pana nie uzasadnia do aresztowania, blog jest traktowany jako swoijego rodzaju "dziennik na zapasiki" a wi璚 policja nic mu nie mo瞠 zrobi i o tym dobrze wie.

Erwin napisa:

Wi璚 to zwyk豉 dziecinna zazdro嗆 ka瞠 doszukiwa si miernotom innych dzia豉 u takich wybitnych ludzi jak np P.Bein.

Jedyn dzia豉lno軼ia jak zauwa瘸m u Pana Beina jest (niew徠pliwie) wielki trud do o鄉ieszenia ca貫go ruchu os鏏 sceptycznych co do szczepie, bo je郵i przeci皻ny Kowalski b璠zie mia pos逝cha minister zdrowia czy szale鎍a 陰cz帷ego satanist闚, 砰d闚 i szczepionki w jedno, to zapewniam 瞠 pos逝cha Pani minister.

Z mojego punktu widzenia ten cz這wiek przemys這wi farmaceutycznemu wyrz康za nie tyle szkod co nap璠za koniunktur. Jestem wstanie zrozumie 瞠 ludzie m這dzi, nie obeznani w tych procesach mog to mylnie pojmowa, jednak Pan Bein powinien mie wi璚ej rozumu, oczywi軼ie zachodzi w takim momencie podejrzenie, i jest po prostu agentem wp造wu na us逝gach farmacji, tego jednak nie potrafi udowodni, o czym zreszt ju wielokrotnie pisa貫m.

Erwin napisa:

Co do mnie Bein jedynie ugruntowa ju dawno posiadan swoj wiedz. Dzi瘯i niemu jedynie nabra貫m odwagi, 瞠 zanim by mnie ekipa poszukiwawcza z szczepionk mia豉 zgwa販i, to musieli by mnie d逝go szuka po kraju zanim by mnie dopadli. A i wdedy nawet nie wbiliby mi tego szpiczastego metalowego h..a, bo albo bym sam skoczy z pi皻ra na bruk, albo bym wczesniej wbi kos zza pazuchy w basior kt鏎egokolwiek tych gwa販icieli, gdyby wchodzili mi do domu przez wy豉mywanie drzwi, albo dopadli mnie na ulicy podczas czajenia si na mnie.

Trudno nie zrozumie Pa雟kich obaw, jednak zak豉danie 瞠 bez Pana Bina nie posiad by Pan tej samej wiedzy jest ju wielk spekulacj.

Erwin napisa:

Ja rozumi, 瞠 ta szczepionka grypa666, aplikowana w stanie wyj徠kowym i pod przymusem, jest to po prostu przesy趾a od Lucyfera. A ja jego samego mam w d...e, .

Radze za tem czym pr璠zej opr騜ni odbyt, trzymanie tam lucyfera mo瞠 by gro幡iejsze od szczepionek.

Erwin napisa:

bo mam go w swojej intelektualnej opozycji. I tak ma w豉郾ie wygl康a walka z zast瘼ami niegodziwych duch闚 w miejscach niebia雟kich. Ef 6:11-13.
Najprawdopodobniej mog這by by i tak, 瞠 przy takim d逝gim poszukiwaniu w celu zaszczepienia czy schwytania np mnie, odwo豉na by豉by ju pandemia.

Og鏊nie wyra輳 jaszcze s這wa uznania dla Garicona, kt鏎y z ta miernot podj掖 logiczn argumentacj, 瞠 licz si fakty, a nie doszukiwanie si u這mno軼i ludzkich.

Radze Panu, zapozna si z definicj s這wa "fakt", odnosz wra瞠nie, i rozumie je Pan w bardzo opaczny spos鏏

Pozdrawiam
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
SzewczykDratewka

Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 20:12, 07 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

softsoul1802 napisa:
My郵 przewodni jest to, i prosi豉m rozm闚c闚 o dowody na poparcie tych stwierdze i nie otrzyma豉m. Jest to metafora do tego, i je郵i istniej powa積e zarzuty, powinny by te dowody, kt鏎e te zarzuty czyni wiarygodnymi.

Czy mo瞠 Pani sprecyzowa co do jakich twierdze zabrak這 dowod闚 oraz wskaza osoby kt鏎e tych dowod闚 nie dostarczy造?

Je郵i mia豚ym si donie嗆 do swoich zarzut闚 to dotyczy造 one k豉mliwych twierdze Pana Beina o organizatorach co te wykaza貫m. Nast瘼nie wytkn掖em temu Panu jego wysoce nieodpowiedzialne wypowiedzi wzgl璠em 砰d闚, kt鏎ych dopuszcza si podczas seminarium w Warszawie, jednak nie zarzucam mu tego gdy nie jestem 砰dem, mog mu to tylko wytyka co te czynie.
Powr鏒 do g鏎y
Norbi

Do陰czy: 18 Sie 2009
Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 02:44, 08 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grypa666
Cytat:

Uwaga: doszla do nas informacja, 瞠 w krakowskim klubie “Pralnia” dystrybuowane s pytki DVD z nagraniami Piotra Beina i Jane Burgermeister. Jakakolwiek odplatna dystrybucja tych materialow nie posiada zgody autor闚 i jest nielegalna.

reklama? Very Happy
Powr鏒 do g鏎y
SzewczykDratewka

Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 10:22, 08 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisa:
grypa666
Cytat:

Uwaga: doszla do nas informacja, 瞠 w krakowskim klubie “Pralnia” dystrybuowane s pytki DVD z nagraniami Piotra Beina i Jane Burgermeister. Jakakolwiek odplatna dystrybucja tych materialow nie posiada zgody autor闚 i jest nielegalna.

reklama? Very Happy

Z tego co pisa do mnie cz這wiek z klubu Pralnia, wydanie nagra z Panem Beinem jest ostatni rzecz jakiej by sobie 篡czyli. S co prawda klubem dyskusyjnym, ale wg ich opinii, tre軼i wypowiadane przez PB nie s czym z czym by sie chcieli identyfikowa, i pomimo i zwykle udost瘼niaj na sieci materia造 ze swoich spotka to tym razem na www pisze jak byk 瞠 materia堯w nie pokarz z powodu "trudno軼i technicznych" Bardzo to wymowne.

Je郵i kto rzeczywi軼ie nagra PB to pewnie on sam albo jacy sympatycy i teraz PB robi powt鏎nie zamieszanie wok馧 swojej osoby; "kolejny atak na Piotra Beina, chca go ograbi z pieni璠zy!" Szopka, b豉zenada, warcholstwo.
Powr鏒 do g鏎y
Erwin

Do陰czy: 28 Maj 2008
Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 12:55, 08 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za obszern wypowied SzewczykDratewka. Do豉dowa豉 mi tyle do koryta, 瞠 a mi przela這 i biegam ze 軼ierk dooko豉, a jeszcze czeka mnie mozolne wydalanie samego Lucyfera, za pa雟k porad. Odpuszczam wi璚 sobie ju te gadki. Moj odpowied uznaj za kwintesencjonaln i niemam nic do dodania. Nadmieni jedynie tylko to, 瞠 Bein dlatego przyczyni si wybitnie dla edukacji Polak闚, 瞠 zna dobrze zagadnienie i przedstawi wyra幡ie i szybko, bo jego wiadomo軼i nie wymaga造 t逝macze i 豉two dotar造 do Polak闚 na czas.
Powr鏒 do g鏎y
capricornus

Do陰czy: 31 Maj 2009
Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 23:58, 08 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Piotr Bein - Podupad造 naukowiec czy agent wp造wu? Odpowiedz z cytatem

O鈍idczam, 瞠 w klubie Pralnia w Krakowie nie s rozprowadzane jakiekolwiek materia造 z nagraniami ze spotka Pana P.Beina. Nie sprzedajemy tak瞠 瘸dnych materia堯w ze spotka z Jane Burgermeister poniewa nie dysponujemy takimi.
Powr鏒 do g鏎y
SzewczykDratewka

Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 02:06, 09 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin napisa:
Bein dlatego przyczyni si wybitnie dla edukacji Polak闚, 瞠 zna dobrze zagadnienie i przedstawi wyra幡ie i szybko, bo jego wiadomo軼i nie wymaga造 t逝macze i 豉two dotar造 do Polak闚 na czas.

By mo瞠, a by mo瞠 nie. Z pewno軼i nie by pierwszy w tym temacie, wi璚 dziwi to wci庵anie go na o速a瞠 walki z farmacj. Natomiast z pewno軼i przy這篡 r瘯 do rozdmuchania tematu w鈔鏚 polskich dzieci i m這dzie篡 - FAKT!
Powr鏒 do g鏎y
SzewczykDratewka

Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 11:50, 09 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poni瞠j TVN zrobi dok豉dnie to o czym m闚i貫m, wzi瘭i Beina na tapet jako g這s ruchu przeciw szczepionkowego. Stary, nieogolony i flejtuchowato wygl康aj帷y paranoidalny facet m闚i o lunatykach. Z pewno軼i taki wi璚ej wie "na temat" ni stary dobry lekarz pierwszego kontaktu co z pewno軼i poleci si zaszczepi.

Brawo dla Beina, akcje o鄉ieszania ruchu sceptyk闚 wzgl璠em szczepie wykona bezb喚dnie. Jak g逝pim trzeba by by tego nie rozumie lub jak sprytnym?

Ponawiam pytanie: Piotr Bein - podupad造 naukowiec czy agent wp造wu?

Powr鏒 do g鏎y
Garicon

Do陰czy: 12 Wrz 2009
Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 16:12, 10 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je郵i nawet 幢e zrozumia貫m jakie rzeczy na samym pocz徠ku, to teraz wiele si wyja郾i這.

Przeczyta貫m ca這嗆 od A-Z, tak ze strony SzewczykDratewka, jak i Piotra Beina i mam pe軟iejszy obraz sytuacji.

1. Ta鄉y prawdy SzewczykDratewka:

Z posta NR1:

Cytat:
SzewczykDratewka - P鏦i co materia造 zosta造 zdeponowane w dw鏂h lokacjach i raczej nie zamierzam ich upublicznia, nie nale輳 do ludzi pod造ch, jednak瞠 z zainteresowaniem b璠 si Panu przygl康a, Panu jak i Pa雟kim oraz pana pracownik闚 poczynaniom na terenie Polski.

Cytat:
SzewczykDratewka - Okazje do bezpo鈔edniej rozmowy mia貫m na cyklu seminari闚 "Codex Alimentarius a nasze zdrowie2" w Warszawie gdzie odpowiada貫m za nagranie materia逝 i pomoc techniczn ludziom z fnbg.org kt鏎ych w miar mo磧iwo軼i wspieram.

Cytat:
SzewczykDratewka - ...Pan Bein po imprezie zwierza si w 4 oczy ze...

Cytat:
SzewczykDratewka - Ca這嗆 Pa雟kich wyst徙ie tych oficjalnych jak i nieoficjalnych w rozmowie w 4 oczy zosta豉 zarejestrowana ( mia貫m przy sobie dzia豉j帷y microport ), r闚nie Pa雟kie wypowiedzi o 砰dach, o Pa雟kim pochodzeniu, opowie軼i o tym jak to 砰dzi maj zaora Polsk i zniszczy nasz nar鏚. Stoi to w du瞠j sprzeczno軼i z tym co Pan prezentuje na co dzie “goni帷 篡do瞠rc闚” z forum grypa666 cho jednocze郾ie ich Pan podpuszcza do antysemityzmu – zaiste – talmudyczna mentalno嗆.

Zastanawia mnie, dlaczego Pan wszystko przekr璚a. Czytam wypowiedzi Beina w komentarzach na blogu i nigdy czego podobnego nie zaobserwowa貫m. Wydaje mi si, 瞠 to raczej Panu co si wydawa這, ni mia這 miejsce. Faktem jest, 瞠 mamy z造ch 砰d闚 i dobrych, z造ch Polak闚 i dobrych, z造ch Niemc闚 i dobrych.

Je郵i Pan uwa瘸, 瞠 砰dzi s tylko i wy陰cznie dobrzy to wsp馧czuj. A jak Pan uwa瘸, 瞠 s dobrzy i 幢i to niczym si nie r騜nimy, z tym co m闚i Piotr Bein. Z造ch u w豉dzy okre郵a judeocentrycy i czy to 幢e? Chyba nie. Moim zdaniem, do tej grupki zaliczaj si wszyscy kt鏎zy realizuj 鈍iadomie ten plan NWO i nie musz by od razu 砰dami.

Nie wiem czego mo積a tu si czepia, powtarza Pan to z pami璚i, tak jak Pan to odebra, rozmowy w 4 oczy, po spotkaniu raczej prywatne i mo瞠 nawet p騧n por, tego nie wiem ale zdaje si, 瞠 wszystko sko鎍zy這 si o 1 w nocy!

I rozmowy o tej porze, wywleka Pan na forum z pami璚i, bez dowod闚, chwali si, 瞠 je nagra i tak Pan reprezentuje fnbg.org (Kampania Natura Bez Granic).

---

Seminaria “Codex Alimantarius a nasze zdrowie 2"
organizowa這 fnbg.org (Kampania Natura Bez Granic)
http://fnbg.org

Reprezentant na forum: SzewczykDratewka (nagranie materia逝 i pomoc techniczna)

Warszawa 27.10.2009 - Cena 55 z

Nagranie rozm闚 w 4 oczy po spotkaniu GRATIS!

2. Sk康 jad SzewczykDratewka na forum?:

Zastanawiam si sk康 ta nienawi嗆 i jad na forum z Pana strony w kierunku ka盥ego, oczywi軼ie ubrany w pi瘯ne s這wa. Nawet dosta這 si u篡tkowniczce forum softsoul1802, kt鏎a tylko wnios豉 ciekawy w徠ek do tej dyskusji:

Cytat:
softsoul1802 - "Je郵i Polak ci nie zaszkodzi, znaczy to, 瞠 ju ci pom鏬"

3. Uzupe軟iam dyskusj o linki dotycz帷e ca貫j sprawy:

Burgermeister w Polsce 26-28 pa寮ziernika 2009 - http://grypa666.wordpress.com/2009/10/31.....nika-2009/
“Sympatetyk” fnbg szantazuje Beina za “antysemityzm” - http://grypa666.wordpress.com/2009/11/04.....ysemityzm/
C.d. s康u kapturowego nad agentem wp造wu - http://grypa666.wordpress.com/2009/11/09.....em-wplywu/
Piotr Bein - http://piotrbein.wordpress.com
Grypa666's Blog - http://grypa666.wordpress.com

vs.

Seminaria “Codex Alimantarius a nasze zdrowie 2" organizowa這 fnbg.org (Kampania Natura Bez Granic)
SzewczykDratewka

Klub Pralnia Krak闚 Wsp馧organizator spotkania w Grotesce.
http://pralniakrakow.pl
capricornus
Powr鏒 do g鏎y
SzewczykDratewka

Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 19:03, 10 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garicon napisa:
Je郵i nawet 幢e zrozumia貫m jakie rzeczy na samym pocz徠ku, to teraz wiele si wyja郾i這.

Czekamy zatem na prawdy objawione ...

Garicon napisa:

Zastanawia mnie, dlaczego Pan wszystko przekr璚a. Czytam wypowiedzi Beina w komentarzach na blogu i nigdy czego podobnego nie zaobserwowa貫m.

A jak Panu Monsanto powie 瞠 GMO jest zdrowe to te Pan uwierzy? Pan Bein nieustannie modyfikuje swoje wpisy, przypomina to opisane przez Orwella ministerstwo prawdy, ci庵豉 manipulacja w ty.

My郵e 瞠 Pa雟kie pierwsze zdanie ...

Garicon napisa:

Przeczyta貫m ca這嗆 od A-Z, tak ze strony SzewczykDratewka, jak i Piotra Beina i mam pe軟iejszy obraz sytuacji.

... t逝maczy Pa雟kie podej軼ie do zagadnienia prawdy i fakt闚. Sugeruje nast瘼nym razem najpierw czyta ca這嗆 a dopiero p騧niej bi piane. Jedziemy dalej ...

Garicon napisa:

Seminaria “Codex Alimantarius a nasze zdrowie 2"
organizowa這 fnbg.org (Kampania Natura Bez Granic)

Reprezentant na forum: SzewczykDratewka (nagranie materia逝 i pomoc techniczna)

Warszawa 27.10.2009 - Cena 55 z

Nagranie rozm闚 w 4 oczy po spotkaniu GRATIS!

Cudownie, w ko鎍u po tak du篡m okresie czasu ( prawie 2 tygodnie ) i sporej ilo軼i upomnie wys豉nych do tego Pana, Piotr Bein wreszcie cho jedn rzecz prawdziwie napisa, du穎 wody w Wi郵e up造n窸o zanim przesz這 mu przez gard這 przyzna kto to organizowa Jednak zn闚 nie napisa ca貫j prawdy, w tym o biletach, gdy w przedsprzeda篡 by這 to 45 pln, studenci mieli je po 30 pln a osoby niepe軟osprawne mia造 "wjazd" gratis.

No c騜, by mo瞠 za jakie p馧 roku (przy dobrych wiatrach) uda si w ko鎍u Panu Beinowi wreszcie przypomnie fakty z tamtego wieczoru, p鏦i co najwyra幡iej ma ca造 czas z tym problem. Mo瞠 to wp造w 鈍i雟kiej grypy ?

Garicon napisa:

2. Sk康 jad SzewczykDratewka na forum?:

Zastanawiam si sk康 ta nienawi嗆 i jad na forum z Pana strony w kierunku ka盥ego,oczywi軼ie ubrany w pi瘯ne s這wa.

Nawet dosta這 si u篡tkowniczce forum softsoul1802, kt鏎a tylko wnios豉 ciekawy w徠ek do tej dyskusji:

Cytat:
softsoul1802 - "Je郵i Polak ci nie zaszkodzi, znaczy to, 瞠 ju ci pom鏬"

Je郵i boli Pana moja dobra pami耩 i precyzyjna forma wypowiedzi, to nic na to nie poradz. Ja osobi軼ie chwale sobie umiej皻no嗆 wykazywania za pomoc fakt闚 oczywistych nieprawd, gdyby by這 inaczej nie by這 by tu dla mnie miejsca.

Zacytowana Pani, zada豉 pytanie kt鏎e by這 tak nieprecyzyjnie 瞠 nie spos鏏 by這 na nie odpowiedzie bez zadania pytania pomocniczego, zapewne nie mia豉 nic przeciwko, wszak po to prowadzi si dyskusje by zrozumie innych i m鏂 si ustosunkowa. Niestety do tej pory si jej to nie uda這. Trudno stwieerdzi, czy wynika to z jej braku czasu, czy z czego innego, natomiast Pa雟kie insynuacje, o moim rzekomo jadzie w kierunku czy tej Pani czy ju "ka盥ego" jest wielk spekulacj, czy jest Pan w stanie wej嗆 w umys ka盥ego by m鏂 si wypowiada?

Zak豉dam, 瞠 dyskutujemy tu raczej nie tyle o"moim jadzie w stosunku do ka盥ego" co precyzyjne i rzeczowo wy這穎nych przeze mnie zarzutach nie prawdom闚no軼i i paskudnych spekulacji uprawianych przez Pana Beina kt鏎e uczyni貫m oraz niemo積o嗆 ich przez Pa雟twa podwa瞠nia i to jest faktyczn przyczyn frustracji kt鏎 pan prezentuje ubieraj帷 j w p豉szczyk rzeczowej dyskusji, ci庵le mnie n瘯aj帷.

Garicon napisa:

3. Uzupe軟iam dyskusj o linki dotycz帷e ca貫j sprawy:

Burgermeister w Polsce 26-28 pa寮ziernika 2009 - http://grypa666.wordpress.com/2009/10/31.....nika-2009/
“Sympatetyk” fnbg szantazuje Beina za “antysemityzm” - http://grypa666.wordpress.com/2009/11/04.....ysemityzm/
C.d. s康u kapturowego nad agentem wp造wu - http://grypa666.wordpress.com/2009/11/09.....em-wplywu/
Piotr Bein - http://piotrbein.wordpress.com
Grypa666's Blog - http://grypa666.wordpress.com

vs.

Seminaria “Codex Alimantarius a nasze zdrowie 2" organizowa這 fnbg.org (Kampania Natura Bez Granic)
SzewczykDratewka

Klub Pralnia Krak闚 Wsp馧organizator spotkania w Grotesce.
http://pralniakrakow.pl
capricornus

Jaki sens dawania link闚 do bloga Pana Beina skoro technicznie rzecz bior帷 nie ma tam 瘸dnej mo磧iwo軼i sprawdzenia czy co nie by這 pod os這n nocy zmieniane. Pan Bein dokonuje modyfikacji wpis闚, nie zaznaczaj帷 wyra幡ie kt鏎a cz窷 jest "oryginalna" a kt鏎a nowa oraz kasuje posty kt鏎e nie pasuj do jego wersji "prawdy".

Z tej w豉郾ie przyczyny przenios貫m temat dyskusji tutaj, poniewa, zmian wypowiedzi mo積a dokonywa maksymalnie do 30 minut od wpisu. Zapraszam wi璚 Pana to por闚nania tego co jest cytowane na g鏎ze tego wpisu ( na pierwszej stronie o g鏎y ) oraz wersji kt鏎a obecnie widnieje na blogu Pana Beina ( cz窷 ju Pan zacytowa ) Wydaje mi si, 瞠 w czytelny i jasny spos鏏 wyja郾ia to rzeczy o kt鏎ych tu pisz.

Proponuje Panu, zaj望 si czym bardziej kreatywnym ni ci庵貫 atakowanie mojej osoby. Je郵i Pan Bein nak豉ma i na wyz這郵iwia si w stosunku do ludzi kt鏎zy mu zaufali, to teraz mo瞠 mie sam do siebie pretensje, nikt mu tego robi nie kaza, a co nim powodowa這 to ju inna sprawa, dlatego pytanie zadane w g堯wnym temacie "Piotr Bein - Podupad造 naukowiec czy agent wp造wu?" wci捫 pozostaje aktualne.
Powr鏒 do g鏎y
Garicon

Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 19:29, 10 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
SzewczykDratewka - Z tego co pisa do mnie cz這wiek z klubu Pralnia, wydanie nagra z Panem Beinem jest ostatni rzecz jakiej by sobie 篡czyli. S co prawda klubem dyskusyjnym, ale wg ich opinii, tre軼i wypowiadane przez PB nie s czym z czym by sie chcieli identyfikowa, i pomimo i zwykle udost瘼niaj na sieci materia造 ze swoich spotka to tym razem na www pisze jak byk 瞠 materia堯w nie pokarz z powodu "trudno軼i technicznych" Bardzo to wymowne.

- Wypowiada si Pan w imieniu Pralni - Czy dosta Pan pozwolenie? W徠pi!

- Wcze郾iej staje Pan w obronie fnbg.org (Kampania Natura Bez Granic) - Czy dosta Pan pozwolenie? W徠pi!

- Czy Pana zaatakowa Piotr Bein osobi軼ie gdziekolwiek - NIE! Ale poczu Pan, 瞠 musi stan望 w obronie s豉bszych, bez wzgl璠u na 鈔odki, bez wzgl璠u na s這wa, bez wzgl璠u na form - CHOWAJ。 SI ZA LOGINEM - jakby co konta nie ma!

- Atakuje Pan, za rzekomy antysemityzm Piotra Beina, opieraj帷 to o prywatn rozmow w 4 oczy, prawdopodobnie ko這 1 w nocy, kt鏎 Pan nagra jako zabezpieczenie, ale Pan tego nagrania nie ujawni, natomiast czuje si Pan cudownie nim szanta簑j帷 w mailach Piotra Beina i ZDRADZAJ。 PRAWDOPODOBNE JEJ TRE列I NAM NA FORUM!

- Swoj obron 砰d闚 w Polsce, ba i na 安iecie i oczywi軼ie Polak闚 przed Piotrem Beinem uzasadnia Pan jednym zdaniem, pr鏏uj帷 jakby udowodni swoj prawdom闚no嗆, cytuj: "...wspieram 砰d闚 z Naturei Karta (NKUSA)". A kto nie wspiera?

- Je寮zi Pan po ka盥ym na forum na prawo i na lewo, 豉pi帷 za ka盥e s堯wko, cel u鈍i璚a 鈔odki, a Pan przecie ma racj, bo jak瞠 by mog這by inaczej, a prawdy w豉郾ie nale篡 broni dok豉dnie w ten spos鏏. Za ka盥ym razem b璠帷 przekonanym o wygranej i podkre郵aj帷 to publicznie o swojej wy窺zo軼i.

- I najlepsze, jak Pan sam okre郵a Piotra Beina:

Cytat:
SzewczykDratewka - Stary, nieogolony i flejtuchowato wygl康aj帷y paranoidalny facet m闚i o lunatykach. Z pewno軼i taki wi璚ej wie "na temat" ni stary dobry lekarz pierwszego kontaktu co z pewno軼i poleci si zaszczepi.

- Por闚nuje Pan Piotra Beina do Hitlera, Goebels i paru innych potwor闚 minionej epoki, czy to nie za daleko posz這?:

Cytat:
Garicon/JA - Nie jest antysemit, sam z reszt sprawdzi, 瞠 ma powiedzmy pochodzenie 篡dowskie.

SzewczykDratewka - Hitler, Goebels i paru innych potwor闚 minionej epoki te mia這 korzenie 砰dowskie, nie przeszkodzi這 im to jednak w eksterminacji tej nacji

- W kilku miejscach podkre郵a Pan, 瞠 nie JEST OSOB PODㄐ. Naprawd, bo pokazuje Pan co zupe軟ie odwrotnego!

Cytat:
SzewczykDratewka - ...w Warszawie gdzie odpowiada貫m za nagranie materia逝 i pomoc techniczn ludziom z fnbg.org kt鏎ych w miar mo磧iwo軼i wspieram.

- Wspieram ZA FREE czy pracuj ZA KAS - to du瘸 r騜nica, powiedzia豚ym ogromna, doda豚ym KOLOSALNA! I jak Pan ich teraz wspiera na tym forum za pomoc KxMSTW -> czytaj poni瞠j!

- Nie jest Pan adwokatem, nie jest Pan rzecznikiem prasowym, nie jest Pan prezesem fnbg.org (Kampania Natura Bez Granic) [chyba?], nie jest Pan w豉軼icielem Klubu Pralnia... WI犴 KOGO PAN TUTAJ REPREZENTUJE?

- Zrobi Pan cokolwiek dla polskiego ruchu anty-szczepionkowego, poza atakiem Piotra Beina, wy鄉ianiem i pr鏏 zniszczenia reputacji pod przykrywk fnbg.org, gdzie Pan podobno pracuje lub wspiera, to dwie r騜ne rzeczy. Piotr Bein chyba pami皻a z kim tam rozmawia i pewnie si domy郵a kto kryje si za tym loginem: SzewczykDratewka.

Pi瘯nie przygotowany Post Nr 1, nowy temat na forum + ca豉 akcja:

KxMSTWO 1:

Cytat:
"SzewczykDratewka - Waln掖em tego kloca bo po mojej konfrontacji z Panem Bein-em dosta貫m troch mail闚 r闚nie st康 w sprawie tego Pana. Og鏊nie rzecz bior帷 maile sprowadza造 si do tego, 瞠 gratulowano mi rozprawy z tym hochsztaplerem."

Ju w pierwszym po軼ie pisze Pan, 瞠 dosta Pan wsparcie cytuj: "troch mail闚" sk康, cytuj: "r闚nie st康" z forum Prawda2? - musi by Pan s豉wny, bo skoro Pana spam z bloga by podobno usuwany i by造 to tylko oficjalnie 3 posty, potem by豉 Pana korespondencja z Piotrem Beinem i chwali si Pan 瞠 j usun掖...

I potem pisze Pan PIERWSZY POST NA TYM FORUM i pisze Pan, 瞠 OTRZYMUJE MAILE OD SYMPATYK紟! JESZCZE PRZED NAPISANIEM TUTAJ PIERWSZEGO POSTA I TO NAWET ST.! Jasnowidze jacy? I jeszcze gratuluj! Czego chcie wi璚ej, zazdroszcz Panu, szczerze.

KxMSTWO 2:

Cytat:
"SzewczykDratewka - Za這篡貫m ten w徠ek tutaj, gdy na blogu Pana Beina posty dziwnym trafem znikaj, lub zmienia si ich tre嗆 bez wyra幡ego zaznaczenia 瞠 takie zosta造 dokonane."

To znikaj czy zmienia si im tre嗆? Stop, a mamy s這wo LUB - i w Pana 3 oficjalnych postach na Grypa 666 by這 jednocze郾ie zmiana tre軼i i szybkie ich usuni璚ie. 奸edzi je Pan 24h na dob. Ale ma Pan wolnego czasu. Dowody te Pan ma ale nie ujawni, jaka wielka szkoda.

Na blogu Grypa 666 Piotr Bein usuwa psoty nie na temat, spam i inne g逝poty, czasem id niewinne, trudno, a odpowiedzi swoje pisze pod nimi typu p.b.: ...... dlatego, 瞠 normalne odpowiedzi cz瘰to l康uj na ko鎍u listy a nie tam gdzie powinny. Dlatego, gdy kto pyta o co, odpowied dostaje w豉郾ie pod swoim pytaniem, chyba nawet pochylonym tekstem z adnotacj p.b.
Powr鏒 do g鏎y
Garicon

Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 21:56, 10 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"SzewczykDratewka - Cudownie, w ko鎍u po tak du篡m okresie czasu ( prawie 2 tygodnie ) i sporej ilo軼i upomnie wys豉nych do tego Pana, Piotr Bein wreszcie cho jedn rzecz prawdziwie napisa..."

Przykro mi to by這 moje :DDDD, gdyby by to Piotr Bein by豚y to cytat albo wyra幡ie zaznaczone.

Po drugie, jak si szanuje kogo, upomnienia wysy豉 si pod SWOIM IMIENIEM I NAZWISKIEM np. szefa lub kogo z http://fnbg.org a nie Szewczyk Dratewka, Ja Ma貪osia, Sierotka Marysia, Prosiaczek Kto, Papa Smerf, Muminek czy inni. I kopi umieszcza si na swojej stronie tylko, tyle.

Po postach wida, 瞠 Pan wie co robi i niech Pan nie udaje, 瞠 NIE WIE JAK SI WYSYx SPROSTOWANIA Z FUNDACJI, FIRM itd.

SPRAWDZAM: Szewczyk Dratewka site:http://fnbg.org
http://www.google.com/search?q=Szewczyk+.....&hl=pl
Nie ma takiego pracownika. Tak jak my郵a貫m, ale wola貫m si upewni Very Happy

---

- Wyk豉dy Burgermeister w Polsce 26-28.10.2009
- Sprawozdanie Piotra Beina - 31.10.2009
- Oficjalnie 3 posty SzewczykDratewka na blogu Grypa 666 - 1-2.11.2009

Potem akcja na forum Prawda2 - 3.11.2009

AKCJA KRYPTONIM: Damy mu popali!

- Czas wys豉nia post闚 na forum:

SzewczykDratewka - Pierwszy Post - Wys豉ny: 01:01, 03 Lis '09 - temat za這鄴ny w nocy 03.11
capricornus - Pierwszy Post - Wys豉ny: 08:08, 03 Lis '09 - pierwszy post zaraz rano!!! Przypadek?

Przypadkowe i natychmiastowe spotkanie na forum ??? Very Happy

Wcze郾iej by造 2 posty "nocnych mark闚", zaraz po napisaniu tematu po parunastu minutach, nic nie wnosz帷e do dyskusji.

- Mo積a si um闚i na wsp鏊ny atak? Mo積a! ALE wierz w cuda i zbiegi okoliczno軼i.

Cytat:
SzewczykDratewka - Z tego co pisa do mnie cz這wiek z klubu Pralnia, wydanie nagra z Panem Beinem jest ostatni rzecz jakiej by sobie 篡czyli...

Nie ja b璠 to os康za. Fakty m闚i same za siebie.

- SzewczykDratewka => WYMIANA OPINII <capricornus> oskar瞠nia bez dowod闚 + w豉sna analiza punkt闚 ze strony Grypa666...

1 teoretycznie, mo積a napisa co si chce, na temat raczej prywatnych dyskusji i to PO SPOTKANIU!

2 ka盥y w swojej li軼ie punkt闚, b璠zie broni swojej strony i si wybiela, oczerniaj帷 drug stron.[/b]

---

Za這篡 sobie Pan z g鏎y, nie jak捷 dyskusj ale w KA浴YM d逝窺zym po軼ie, zaraz od pierwszego i potem dalsze odpowiedzi, PRZEMYCANIE dw鏂h rodzaj闚 tre軼i:

A - MAKSYMALNE zdyskredytowanie bloga Grypa 666, warto軼i tre軼i a to co robi fnbg.org to najcudowniejsza, naj鈍i皻sza rzecz na 鈍iecie.

B - OBRA涉NIE Piotra Beina na wszelkie mo磧iwe sposoby, maksymalne niszczenie mu reputacji, nawet pos逝篡 si Pan TVN-em, ale dodaj帷 swoje zdania kilka razy gorsze od tego co by這 w audycji.

Czy nie wypada這by by wzorem do na郵adowania i i嗆 w zupe軟ie, kompletnie innym kierunku zamiast tej formy?

CO NAJGORSZE, NIKOGO PAN OFICJALNIE NIE REPREZENTUJE, a zachowuje si Pan jakby tak by這!

---

T analiz punkt闚 i sprostowanie powinna wykona oficjalnie fnbg.org skoro by造 tam b喚dy na blogu, a nie KTO schowany za loginem wmawiaj帷y jednocze郾ie, 瞠 on broni, reprezentuje, ma pe軟y obraz sytuacji i inne bzdury.

1. Piotr Bein - zrobi swoje sprawozdanie, mo瞠 przesadzi, ok nie m闚i nie i podpisa si SWOIM Imieniem i Nazwiskiem.

2. fnbg.org - oficjalnie wykonuje kopie sprawozdania i wymienia punkty w kt鏎ych PB k豉ma PODPISUJ。 SI IMIENIEM I NAZWISKIEM (nie wiem kto tam za to odpowiada)! Tak to si robi.

A nie fnbg.org wysy豉 NIEOFICJALNIE Pana X, SzewczykDratewka na odsiecz...

Spam na blogu, potem maile z szanta瞠m nagranych TA危 PRAWDY, potem AKCJA na forum + w ka盥ym po軼ie 100 RAZY GORSZE TRE列I W KIERUNKU GRYPA 666 i PIOTRA BEINA NI BYΧ W JEGO SPRAWOZDANIU.

Czy taki by cel tej ca貫j akcji ze strony fnbg.org zamiast zaj望 si tym jak nale篡 (pkt.2 wy瞠j)?

SzewczykDratewka idzie do szefa i m闚i jest problem z k豉mstwami Beina, ja odpowiadam TYLKO za nagranie materia逝 i pomoc techniczn, prosz si tym zaj望.

Szef lub kto inny z fnbg.org kopiuje tre嗆!, wydaje o鈍iadczenie, sprostowanie, bez tej ca貫j akcji blog-maile-forum. Kopie umieszcza na swojej stronie i wysy豉 do Beina.

TAK WYGL.AΜBY TO WSZ犵ZIE ALE NIE W fnbg.org

Po co to wszystko?
Powr鏒 do g鏎y
Bimi
Site Admin

Do陰czy: 20 Sie 2005
Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 22:03, 10 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jepierdziele, ten w徠ek jest nudny jak flaki z olejem.
to dacie w ko鎍u to nagranie, czy nie?
bo jak nie to ju wi璚ej tu nie wchodz
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Odwied stron autora
g鏎al

Do陰czy: 31 Gru 2007
Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 23:04, 10 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja te pierdziele !

grypa666 pad豉 pod wirusem grypy bo kasuje posty !
W豉郾ie leci tam kontrolowana lista poparcia dla min. Kopacz. Napisa貫m 瞠 nie popieram i wywalili mnie.

Przed chwil napisa貫m kolejny post :

re: odpowiedzialny i rozs康ny

Jeste tak odpowiedzialny jak rozs康ny w swoim po軼ie Smile)))

PIS i PO to ta sama komuna unych. A Kopacz jest pionkiem w grze z ma造m wypadkiem przy pracy. Publiczno嗆 dojrza豉 znaczon kart, a szulerzy zacz瘭i krzycze 豉paj z這dzieja Smile)))))
Kapewu ?

Ciekawe czy ten post przejdzie ?
Poprzednie Piotrek B ( czarny Piotru) kasowa...

no i nawet si ten tekst nie pokaza. Za jedno ma貫 NIE dosta貫m banana
Powr鏒 do g鏎y
xpio

Do陰czy: 02 Mar 2009
Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 00:58, 11 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie to bym nie bra udzia逝 w tego typu walkach na b這tne kuleczki, ale skoro pan P.B podni鏀 na swoim blogu t 鄉ierdz帷 r瘯awice, a samozwa鎍zy pogromca smok闚 Smile u篡wa zwrot闚 w rodzaju :
Cytat:
Stary, nieogolony i flejtuchowato wygl康aj帷y paranoidalny facet m闚i o lunatykach”

to niestety ale wtr帷 swoje trzy grosze.

O panu P.B mo積a co nieco napisa, ale jednego nie mo積a mu odm闚i, to w豉郾ie mu uda這 si skupi uwag wystarczaj帷o wielu ludzi w Polsce, zapewne odpowied na pytanie dlaczego tak si sta這 by豉 by przyczynkiem do jeszcze ciekawszej dyskusji, jednak bez wzgl璠u na wszystko fakt pozostaje faktem..
Tego typu argumenty by造 ju tutaj przytaczane, a i moim zamiarem ni jest ich powielanie, ja chcia bym si zaj望 innym aspektem.

Wiadomo 瞠 je郵i co si organizuje w spos鏏 spontaniczny, b璠zie dochodzi這 do r騜norakich nieporozumie, pewne sprawy zostan niedopi皻e i b璠ziemy mieli do czynienia z wieloma wpadkami, s這wem normalka, ludzka rzecz i nie ma si czemu dziwi.
Tego typu rozbie積o軼i zainteresowani powinni rozstrzygn望 mi璠zy sob za bardzo nie anga簑j帷 spo貫czno軼i pobocznymi tematami niemaj帷ymi zwi您ku z tym co skupia nasz uwag.
Naprawd mnie nie interesuje to czy pan P.B by zapraszany na kolanach czy si wepchn na chama , nie interesuje mnie ile kasy dosta, ile kosztowa bilet a ile hotel.
Co prawda je郵i chcieli by zbiera fundusze, to jakie rozliczenie by這 by mile widziane, ale to wszystko.
Zmierzam do tego, 瞠 je郵i tego typu duperele wyjd na plan pierwszy i zaczniemy si rozwodzi nad tym kto kogo jak i dlaczego, to stracimy z oczu w豉軼iwy cel, a do tego nie mo積a dopu軼i.
Wi璚 mam pytanie do za這篡ciela tego tematu, co ty zamierzasz osi庵n望 swoimi wywodami, bo to co rzeczywi軼ie osi庵n掖e jest a nadto widoczne .
Np.: we wczorajszym telewizyjnym wyst徙ieniu pani Kopacz ( TVN – teraz my ) pad adres tego nie szcz窷liwego bloga, co by o nim nie m闚i jest on 廝鏚貫m wielu cennych informacji a przynajmniej ciekawych link闚.
No i teraz zaciekawiony widz wpisuje to w przegl康ark i co, na pierwszym planie jest afera mydlana z szewczykiem dratewk w roli g堯wnej, a pan Bejn t逝maczy jak to da si wypcha 240 PLNami .
Abstrahuj帷 zupe軟ie od orzekania winy, bo naprawd g闚no mnie to obchodzi, przyczyni貫 si do tego, 瞠 ludzie zaanga穎wani w co wyj徠kowo wa積ego, zostali wpl徠ani w fars operomydlan.
Najprawdopodobniej b璠ziesz argumentowa, 瞠 je郵i P.B jest agentem czego tam to …
Rzeczywi軼ie takie informacje by造 by na wag z這ta, jednak s one na dobr spraw nie mo磧iwe do zweryfikowania, a jedyn rzecz kt鏎a pozostanie po twoich pr鏏ach jest og鏊ne zamieszanie, albo i jeszcze gorzej sk堯cenie ludzi kt鏎zy tak naprawd 陰czy wsp鏊na sprawa.
A je瞠li chcesz go o co pos康za, to prosz ale merytorycznie i w zwi您ku z zasadniczym tematem jakim jest 鈍i雟ka grypa i nie czepiaj si jego fizjonomii bo ona nie ma nic tu do rzeczy, a takie zagrywki co najwy瞠j 幢e 鈍iadcz o tobie, albo co gorsza o twych zamiarach !

Je郵i ju naprawd chcesz szuka agent闚 to proponuje aby zacz掖 od siebie, bo jak na razie to wi璚ej przemawia w豉郾ie za tym 瞠 ty nim jeste Smile
A P.B, no c騜 je郵i dalej ci庵n by t fars, to rzeczywi軼ie co by w tym by這 , ale jak wida z rozwoju sytuacji tak si nie sta這 i dogada si z drug stron tego sztucznego konfliktu ( potwierdzenie by這 by mile widziane Smile ) .

Na koniec jeszcze raz zapytam, jakie s twoje intencje ? Co zamierza貫 osi庵n望 w ten spos鏏 ?

P.S Doda貫m troch wi璚ej pieprzu ni mam w zwyczaju, no ale w ko鎍u szewczyk dratewka ... Smile
Powr鏒 do g鏎y
capricornus

Do陰czy: 31 Maj 2009
Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 01:33, 11 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Piotr Bein - Podupad造 naukowiec czy agent wp造wu? Odpowiedz z cytatem

Zawsze uwa瘸貫m, 瞠 konflikty w narodzie s逝膨 tylko w豉dzy wi璚 staram si kiedy mo積a wyci庵a r瘯 do zgody. Pan Piotr Bein zamie軼i sprostowanie moje na swojej stronie. Na temat r騜nic mi璠zy nami w pogl康ach na r騜ne inne sprawy wymieni貫m z Panem Beinem przez ostatnie dni troche maili. Wyja郾ilismy sobie, takie mam wra瞠nie, przyczyn zar闚no fa連zywych informacji jak i gwa速ownych reakcji.
Nawet w trudnych sytuacjach szukajmy zgody i wsp馧dzia豉nia poniewa tym bydlakom z w豉dzy 豉twiej rz康zi jak jeste鄉y podzieleni i sk堯ceni. Im lepiej b璠ziemy wsp馧dzia豉 na dole tym mnniej ich w豉dzy na g鏎ze!
Powr鏒 do g鏎y
Garicon

Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 20:01, 11 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To m鎩 ostatni post w tym temacie, tym razem na serio ostatni:

SzewczykDratewka - Podupad造 naukowiec czy agent wp造wu?

g鏎al napisa:

grypa666 pad豉 pod wirusem grypy bo kasuje posty !
W豉郾ie leci tam kontrolowana lista poparcia dla min. Kopacz. Napisa貫m 瞠 nie popieram i wywalili mnie.

To nie by豉 sonda TAK czy NIE, lub wi璚ej opcji.

Najpierw kazali pisa na maila, a potem nie wiem dlaczego by造 w豉郾ie komentarze z poparciem, po co, nie interesuje mnie to i mam to gdzie.

Prosili o poparcie, a nie o NIE POPARCIE i to nie by豉 sonda za czy przeciw, NAUCZ SI CZYTA ZANIM SPAMUJESZ BLOG. Ja nie popieram 瘸dnej partii, ani 瘸dnego polityka, ale w TYM KONKRETNYM PRZYPADKU Ewa Kopacz ma moje poparcie, ale nie wyra瘸m go w 瘸den spos鏏, czy to na blogu, czy w mailach, to prywatna ocena.

A dlaczego usuwanie post闚 i bany, chyba 2 osoby to wszystko prowadz i podobno tylko dla kasy, ale jako nie maj jej na zatrudnienie zast瘼c闚 czy dodatkowych moderator闚 na co jak wida ma onet, wp i interia. Jak kto pisze g逝poty dostaje bana, a po drugie to ich blog mog robi co chc, radz powalczy o brak cenzury np. na onecie - 篡cz powodzenia.

Prosz o poparcie a dostaj SPAM - NIE MY NIE POPIERAMY EWY KOPACZ, bo to, bo tamto... a potem zn闚 chwalenie si na forum - patrz m鎩 post usn瘭i bo powiedzia貫m NIE, teraz waln掖em lepszy ciekawe czy usun, poczekamy.

Ja pisz tam rzadko, pod innym loginem, ale TYLKO GDY FAKTYCZNIE MAM CO DO PRZEKAZANIA WA烤EGO, tak aby nie robi dodatkowej pracy i nie pisa g逝pot, bo ja SZANUJ TO CO ROBI!

---

Ciekawe czy w ca貫j akcji SzewczykDratewka nie chodzi這 o to:

"Wraz z Piotem Beinem rezygnujemy w cz這nkostwie Cywilizacji 砰cia."

Mam nadziej, 瞠 fnbg.org i osoby SzewczykDratewka te tam nie ma i to by這by uczciwe.

---

Sp鏎 rozwi您any

"Sp鏎 rozwi您any, inf. w豉sna, grypa666

Spory na blogu, kt鏎ych byli軼ie ostatnio 鈍iadkami s, mamy nadziej, przesz這軼i. Dzi瘯i mediatorom z Cywilizacji 砰cia uda這 si za瞠gna konflikt. Sprawa stan窸a na tym, 瞠 blog z jego za這篡cielami p鎩dzie swoj, a stowarzyszenie swoj drog, co zreszt mo瞠 by korzystne dla ca貫go ruchu “grypowego”. I o to chodzi..."

http://grypa666.wordpress.com/2009/11/10/spor-rozwiazany/
Powr鏒 do g鏎y
Norbi

Do陰czy: 18 Sie 2009
Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 23:16, 11 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kurtuazji w waszym dialogu Very Happy
Bein zwykle u篡wa bardziej soczystego j瞛yka. Kiedy na jego blogu kto zbulwersowany jego s這wami napisa: "Nie wierz 瞠 m鏬 to napisa Pan Piotr"
odpowied mia豉 nie pozostawi w徠pliwo軼i Very Happy
Cytat:

brudnym paluchem drapi帷 si po jajach

Go嗆 jest fajny- tworzy koloryt.

Nie powinno si krytykowa stronk grypa666 za jej komiksowe podej軼ie do tajemnic naszego 安iata.
Gdzie znajdziemy tak brawurowe po陰czenie spraw pozornie nie do pogodzenia jak tam?
W ko鎍u czy kabaret nie powinien nie嗆 ze sob odrobiny refleksji?
Metoda przejaskrawiania zagadnie do granic absurdu dzia豉 antydepresyjnie i przeczyszczaj帷o.
Dlatego 篡cz Piotrowi Beinowi wiele sukces闚 w swojej estradowej dzia豉lno軼i, bo przecie 鄉iech to zdrowie!
Powr鏒 do g鏎y
SzewczykDratewka

Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 18:58, 18 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisa:

Nie dam, bo by造 tam osoby postronne, ma這 prawdopodobne by sobie rzyczy造 upubliczniani swoich twarzy, wi瘯szo嗆 z nich nie mia豉 poj璚ia w czym bierze udzia i nie zas逝guj by ich miesza w t afer.
Powr鏒 do g鏎y
SzewczykDratewka

Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 19:11, 18 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garicon napisa:
To m鎩 ostatni post w tym temacie, tym razem na serio ostatni:

Ciekawe czy w ca貫j akcji SzewczykDratewka nie chodzi這 o to:

"Wraz z Piotem Beinem rezygnujemy w cz這nkostwie Cywilizacji 砰cia."

Biedny cz這wieczku, wsz璠zie widzisz spisek ?
Garicon napisa:

Mam nadziej, 瞠 fnbg.org i osoby SzewczykDratewka te tam nie ma i to by這by uczciwe.

Sam Bein jak wida spu軼i z tonu a ty dalej bijesz piane i z這rzeczysz, jeste 瞠nuj帷y.
Powr鏒 do g鏎y
SzewczykDratewka

Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 19:14, 18 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisa:
篡cz Piotrowi Beinowi wiele sukces闚 w swojej estradowej dzia豉lno軼i, bo przecie 鄉iech to zdrowie!

Szczeg鏊nie jak si o鄉iesza sprawe za kt鏎 si walczy, chm ... no tak, Wa喚sa powinien by pi z Kiszczakiem znacznie wi璚ej i cz窷ciej ni w Magdalence, nar鏚 umar by ze 鄉iechu. Na zdrowie! (szczeg鏊nie upadaj帷ych stoczni)
Powr鏒 do g鏎y
czekan

Do陰czy: 17 Sie 2009
Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 21:04, 18 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Norbi ,a gdzie te twoje kontrargumenty na twoim blogu?,bo doczyta si jako nie mog . @ SzewczykDratewka , nie doczyta貫m wybacz,ale czy wszyscy w twojej rodzinie ,ju zaszczepieni? ..... ,,Dr Brzecka do bloga grypa666 oraz prognozy

Opublikowa/a grypa666 w dniu 18 listopad 2009

=========================================================
Uwaga: pro軸a! Jesli kto zna telefon do prof. Janiny Brydak prosz do nas napisa jak najszybciej na monitorpolski@yahoo.com
=========================================================
Dr Brzecka do bloga grypa666
Jako sekretarz Polskiego Towarzystwa Promocji Zdrowia, d逝goletni pracownik Akademii Medycznej we Wroc豉wiu, Zak豉du Medycyny S康owej, Zakladu Toksykologii chc przedstawi Pa雟tu moje spojrzenie na szczepienia. M鎩 doktorat, pierwszy z biochemii na Uniwersytecie Wroc豉wskim, dotyczy wytwarzania przeciwcia pod wp造wem szczepie.
Uwa瘸m, 瞠 tylko w nielicznych przypadkach nale篡 si szczepi, a do tych przypadk闚 nie nale篡 grypa. Szczepionki na ni zawieraj zwi您ek rt璚i thimerosal, kt鏎y powoduje skutki uboczne dla organizmu. Poza tym nawet ulotka stwierdza brak bada odno郾ie potencja逝 powodowania przez preparat raka, mutacji genetycznych i upo郵edzenia p這dno軼i.
Grypa zwykla czy te jakim inna, zwana 鈍i雟k, powoduje, 瞠 cz這wiek powinien leczy si w domu, od篡wia si w豉軼iwie, nie zakwaszaj帷 organizmu np.mi瘰em i innym ci篹ko strawnymi produktami, odsun望 alkohol i nadmiar soli. Ju po trzech dniach u篡waj帷 domowych sposob闚 cz這wiek jest zdrowy. W moim otoczeniu wiele os鏏 po zwyk貫j szczepionce d逝go chorowa這.
Cz瘰to przyczyn 鄉ierci jest to, 瞠 cz這wiek chory, boj帷 si o swoje zarobki czy zatrudnienie, idzie do pracy i chcia豚y aby to wszystko samo przesz這. I tak si zdarza, 瞠 umiera, a umar by r闚nie szczepi帷 si, bo szczepienie nie gwarantuje nikomu, 瞠 b璠zie zdrowy post瘼uj帷 wbrew zasadom bezpiecze雟twa, natomiast cz瘰to sama szczepionka jest gorsza od choroby.
Sama nie chorowa豉m na gryp ponad 30 lat zmieniaj帷 spos鏏 od篡wienia i og鏊nie czuje si bardzo dobrze, czego innym 篡cz.
Dr Krystyna Brzecka, Wroc豉w 18.XI.2009,, strona http://grypa666.wordpress.com/
Powr鏒 do g鏎y
Bimi
Site Admin

Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 21:06, 18 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SzewczykDratewka napisa:
Bimi napisa:

Nie dam, bo by造 tam osoby postronne, ma這 prawdopodobne by sobie rzyczy造 upubliczniani swoich twarzy, wi瘯szo嗆 z nich nie mia豉 poj璚ia w czym bierze udzia i nie zas逝guj by ich miesza w t afer.

ee, to s豉ba wym闚ka.
to daj cho 5 sekund - jedno zdanie go軼ia, gdzie nie ma 瘸dnych postronnych g這s闚.
no dobra, nawet nie 5 sekund. sekund? daj sam jeden wyraz. chyba wiesz kt鏎y? Smile
Powr鏒 do g鏎y
SzewczykDratewka

Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 22:36, 18 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisa:
SzewczykDratewka napisa:
Bimi napisa:

ee, to s豉ba wym闚ka.
to daj cho 5 sekund - jedno zdanie go軼ia, gdzie nie ma 瘸dnych postronnych g這s闚.
no dobra, nawet nie 5 sekund. sekund? daj sam jeden wyraz. chyba wiesz kt鏎y? Smile

Nie ma, tam wsz璠zie s ludzie, poza tym nawet gdybym klatka po klatce zamaza twarze to by豚y to pretekst do dalszego wyci庵ania materia逝 i dow鏚 na to 瞠 nie dotrzymuje w豉snych s堯w Wink
Powr鏒 do g鏎y
Bimi
Site Admin

Post zebra 0.00 mBTC

PostWys豉ny: 22:38, 18 Lis '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak, ale mo瞠sz da np. sam foni
Powr鏒 do g鏎y
Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje og鏊ne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz moderowa swoich temat闚

Piotr Bein - Podupad造 naukowiec czy agent wp造wu?