W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Na blogu Burgermeistrów się rozkręca   
Podobne tematy
Piotr Bein - Podupadły naukowiec czy agent wpływu?69
dr Bein i autodestrukcja Nwo57
Hormeza, czyli Paracelsus kontra blog grypa666 28
Medyczne i anty-medyczne próby depopulacji świata2bez ocen
Koniec Świńskiej Apokalipsy 666?1
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 2894
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
filipoza




Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 23 Wrz '09   Temat postu: Na blogu Burgermeistrów się rozkręca Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Rewolucja bez korupcji, Piotr Bein 23.09.2009
...
Przyklad wymanipulowanej przez judeocentryków, rosyjskiej masy krytycznej w bolszewiźmie, powinien uczulić na możliwość przejęcia wszelkich rewolucji, w tym działań przeciw "pandemii", przez wrogie danemu społeczeństwu grupy, jak to miało miejsce w rewolucji francuskiej, czy naszej solidarnościowej. Widzimy zaczątki tego na naszym blogu w postaci agenciakow dezinformacji, prowokatorów oraz "specjalistów medycznych";, którzy pozornie zbijają naukowe argumenty stanowiace trzon działalności przeciw "pandemii świnskiej grypy"...


Dobrze im życzę ale ma wrażenie jakbym czytał jakiegoś Gomułkę...
Prosta droga aby trafić w kaftan.
Zrażą do siebie ludzi - zostaną najwierniejsi pretorianie i klasycznie z całego ruchu NIC nie wyjdzie.
Są tak typowo polscy - zamiast próbować łączyć wokół jakiegoś celu zaczynają dzielić.
Takimi właśnie najłatwiej manipulować, najłatwiej ich ośmieszać, najłatwiej wkręcać.
Bein pisze jakby chciał jednym czy dwoma artykułami zawalczyć o rząd dusz...
Powinien przeanalizować przypadek Ganley'a - trochę pokory...
_________________
Pozdrawiam, Filipoza
--------------------------------------------------
"Wśród ślepców i jednooki zaniewidzi." - Stanisław Jerzy Lec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:59, 24 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na blogu Burgermeistrów czy na grypa666?. Jak założyłem tutaj temat Beina - świra to mnie ofukano. Very Happy

viewtopic.php?t=8652
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:03, 24 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Powinien przeanalizować przypadek Ganley'a - trochę pokory...


Cały problem w tym że bestie w ludzkich skórach które właśnie przeprowadzają swój plan nie mają tej pokory ani trochę i tylko będąc równie bezwzględnymi w głoszeniu poglądów mamy jakiekolwiek szanse.

Zresztą jeżeli ich propaganda zalewa ludzi ze wszystkich stron to czy pokora,cichość i szeptanie romantycznych wierszy z prośbami o przebudzenie do gatunku ludzkiego o poranku coś wskóra?

Nie.Nie,i musimy czasem być równie mocno pozbawieni skrupułów w tępieniu dezinformacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:05, 24 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już pisałem, że ten blog przyciąga frustratów i psychopatów. Całe to towarzystwo wspólnie się nakręca i chyba tracą kontakt z rzeczywistością. Jeszcze jakiś czas temu tam zaglądałem i pisałem jako Pol-Pot, ale widzę że jest z nimi coraz gorzej. Jeżeli ta szczepionka faktycznie ma za zadanie przetrzebić masy, to na moje oko faktycznie należy pozbyć się jednostek niezdolnych do życia w społeczeństwie Smile Nigdy nie myślałem, że będę zliczony w poczet prowokatorów i agenciaków. Jeżeli mógłbym dostać jakieś zadośćuczynienie od firm farmaceutycznych, żydów czy masonów, to z miłą chęcią podam dane do przelewu Smile
_________________
Z Korwina wyrosłem jak z Teletubisiów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:15, 24 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bein właduje na minę ludzi którzy założyli z nim stowarzyszenie - to są poważne stałe koszty. Bein zawinie się do Kanady a dzieciaki zostaną z komornikami.
No chyba że w kanadzie już miał stowarzyszenie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Na blogu Burgermeistrów się rozkręca
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile