W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
O Traktacie Europejskim w TVP  
Podobne tematy
Traktat Lizboński - co dalej?1bez ocen
Traktat Lizboński - fakty136
Irlandia ratyfikowała Traktat Lizboński22
Pokaz wszystkie podobne tematy (12)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3631
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 11 Lis '09   Temat postu: O Traktacie Europejskim w TVP Odpowiedz z cytatem

Fragment programu który nagrałem wczoraj - jakby co mam całość, mogę ewentualnie dorzucić jeśli ktoś chce. Dalej był jeszcze Rosatti.
Moim zdaniem bardzo intresujący i pouczający materiał. Wildstein - szacun!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wieldstein jest bardzo wpływowym masonem, osobiście z tego względu nie mam do niego zaufania, chociaż część jego wypowiedzi zdaje się być opozycyjna do NWO i lokalnych agenturalnych wpływów. Michnik też był niby opozycjonistą wobec reżimu komunistycznego, a jak się okazało sam jest obecnie synonimem tych neototalitarnych układów.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bronis%C5%82aw_Wildstein#Wolnomularstwo
Cytat:
Bronisław Wildstein był aktywnym wolnomularzem, związanym początkowo z paryską lożą "Kopernik", skupiającą osoby o polskich korzeniach w ramach Wielkiej Loży Narodowej Francji, a następnie z Warszawską lożą-matką "Kopernik" Wielkiej Loży Narodowej Polski oraz z Krakowską lożą "Przesąd Wyzwolony", której był Wielkim Mistrzem. Oprócz tego pełnił funkcję Wielkiego Dozorcy Wielkiej Loży Narodowej Polski[3]. Sam zainteresowany twierdzi, że wycofał się z uczestnictwa w działalności w lożach masońskich.

Z resztą czy ludzie tytułujący się Wielkimi Dozorcami Wielkiej Loży Narodowej Polski i ganiający w fartuszkach powinni być godni zaufania? Moim zdaniem MEGA WIELKIE NIE! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi
Prosim o całe.

Goldbug

Mógł przejrzeć na oczy i wystąpić z loży.

Jeśli nie to z tego co mówi wynika, że my, to forum, itp. jesteśmy przednią gwardią NWO. Takie założenie też można przyjąć.

On topic:

fragment traktatu:

Cytat:
"Artykuł 3a
1. Zgodnie z artykułem 3b wszelkie kompetencje nieprzyznane Unii w Traktatach należą
do Państw Członkowskich.

...

3. Zgodnie z zasadą pomocniczości, w dziedzinach, które nie należą do jej wyłącznej
kompetencji, Unia podejmuje działania tylko wówczas i tylko w takim zakresie, w jakim cele
zamierzonego działania nie mogą zostać osiągnięte w sposób wystarczający przez Państwa
Członkowskie, zarówno na poziomie centralnym, jak i regionalnym oraz lokalnym, i jeśli ze
względu na rozmiary lub skutki proponowanego działania możliwe jest lepsze ich osiągnięcie
na poziomie Unii.

fajnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan prowadzacy mial racje. Klamka juz zapladla. Papier podpisany. Ta pani troszke dziwnie mowi. Jezeli podpiszesz umowe to mozesz sie pozniej nie zgadzac co nie zmienia faktu, ze umowa jest wiazaca i twoj sprzeciw gowno juz wtedy znaczy. Podpisze umowe sprzedazy samochodu, a pozniej bede sie sprzeciwial, ze jednak to byl zly pomysl, bo nie mam czym jezdzic. Smieszne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faraon napisał:
Bimi
Prosim o całe.

tu jest reszta.


mam jeszcze pierwsze 4 i pół minuty ale w 2 częściach - nie mogę połączyć bo się dźwięk rozjeżdża. w sumie i tak nic ciekawego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 12 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo dla Wildsteina.
Jak tak dalej pójdzie to pomyślę sobie, że dziennikarze czytają WM i Prawdę Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:06, 12 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem, skąd takie brawa dla BW. Joanna Szczepkowska kobieco - emocjonalnie rozbiła męskie naciskanie BW. Rosati niemal zdezawuował braki na temat u BW, który skupiał się na hasłach i gdy mu zostało wyjaśnione przechodził do następnego.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:40, 12 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faraon napisał:
Mógł przejrzeć na oczy i wystąpić z loży.

Wielki Dozorca wystąpił z loży? Nie bądź naiwny jak dzieciak. Kiedy JKM zapytał się go otwarcie jakiś czas temu czy jest masonem, w jednym z wywiadów który wspólnie udzielali dla stacji radiowej. Zaskoczony, z gałami na wierzchu powiedział, że nie odpowie na to pytanie. Dla mnie ten koleś może stawać na uszach. Tutaj przeciwnik NWO, a na masońskich spotkankach ziomalskie piąteczki przybija z Olechowskim i innymi wdrożeniowcami neofeudalizmu w naszej części Europy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:18, 12 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eNKa napisał:
Nie rozumiem, skąd takie brawa dla BW. Joanna Szczepkowska kobieco - emocjonalnie rozbiła męskie naciskanie BW. Rosati niemal zdezawuował braki na temat u BW, który skupiał się na hasłach i gdy mu zostało wyjaśnione przechodził do następnego.


A im się należy za to bablanie, które powtarza każdy w mediach? To, że pani Joanna wygląda sympatycznie nie oznacza, że to jej naiwne pokładanie nadzieji w polityków ma jakiekolwiek usprawiedliwienie ba śmierdzi mi to na kilometr. Nasze nadzieje pokładane w rodzimych polityków podczas wyborów można sobie wsadzić GDZIEŚ zaraz po wrzuceniu skreślonej listy do urny bo obietnice nie zostaną spełnione, a ja oddajac głos na mojego polityka, który dostanie max 300 głosów nic nie zmieni. Ona Polaków osądza o sceptyzym podczas gdy jesteśmy dymani na własnym podwórku przez własnych polityków? Przecież sposób ratyfikacji to zamach na demokrację. Może BW miał jej przyklasnąć i pogłaskać po głowie - to lepiej gdyby w ogóle ten program się nie odbył. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Provesor




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa sprawa, że puszczono to w TVP Smile Wildsztajn nawet nie głupio gada... Szczepkoska zakłada że BW to jakiś spiskowy oszołom czy co? Razz
A poza ty, czemu wszyscy zakladacie że jak ktoś jest masonem to od razu musi chcieć zniszczenia całej ludzkości? Może sa też dobrzy masoni???
_________________
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coyote




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 259
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:17, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda że oni wszyscy nie zauważyli problemu traktatu przed jego podpisaniem - mieli na prawdę sporo czasu, żeby pokazać jakie środki UE angażuje do jego wdrożenia. Oczywiście teraz robicie z nich bohaterów - bohaterów rozlanego mleka!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coyote napisał:
Szkoda że oni wszyscy nie zauważyli problemu traktatu przed jego podpisaniem - mieli na prawdę sporo czasu, żeby pokazać jakie środki UE angażuje do jego wdrożenia. Oczywiście teraz robicie z nich bohaterów - bohaterów rozlanego mleka!


Nie bardzo rozumiem o czym piszesz. [?]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeFighter




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:47, 19 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że chodziło coyotowi o to że min. wildstein nie prowadził takich programów wcześniej. Dziwne że przed majem 2004 nikt nie prowadził programów ujawniających prawdziwą tożsamość unii. Wszyscy już byli opłaceni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:31, 19 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaznaczam, ze objerzalem tylko pierwsza czesc, jak mniemam najwazniejsza
co najbardziej, rzucilo mi sie w oczy to brak tu konkretow, co dokladnie, oznacza traktat w konkretnych kwestiach, nie bylo o tym w ogole dyskusji, taka rozmowa, wlasciwie nie dokonca wiadomo o czym, bo , ze cos wprowadzono tylnymi dzrzwiami to kazdy zrozumie ale co dokladnie to nie powiedziano, sprawa konstytucji tez dla przecietnego czlowieka jest sprawa ktora widzi jak przez mgle

szczepkowska, nie wiem co to za program ale jak dla mnie to nie jest osoba predysponowana to takiej dyskusji, kto wie, jaka w ogole jest jej wiedza, na temat panstwa i zagadnien dotyczacych suwerennosci, wlasciwie to sprawiala wrazenie, jakby z gory wiedziala po jakiej bedzie stronie, nawet nie starala sie rzeczowo dyskutowac, zastanowic sie nad sytuacja
a jej zachowanie podczas czytania cytatow zdawalo sie pokazywac lekcewazenie dla WD,
cos jak po co mi to czytasz ja i tak wiem jakie mam miec zdanie
wygladala bardziej na osobe uczestniczaca w dyskusji i wyrazajaca aktywnie swoje zdanie, niz na dzienkiarza, ktory probuje dociec prawdy i stara sie nie stawac bezposrednio po zadnej stronie

co do traktatu, to nazywanie przedowdniczacego komisji europejskiej prezydentem, powinno dla przecietnie inteligentnego obywatela ktory za bardzo nie wie o co chodzi z traktatem , dac do zrozumienia , ze delikatnie mowiac cos go ominelo
mysle, ze w najblizszym czasie wielu ludzi w ue zrozumie, ze nigdy nie mialo byc zadnego prezydenta a tu nagle jest i to z innego kraju, ktory decyduje o sprawach dotyczacych ich zycia, a to na pewno wielu im sie nie spodoba


co do WD to mialbym go na oku, to ze byl (lub jest)masonem zawsze bedzie na nim ciazylo tak samo jako bycie agentem bezpieki ciazy na komunistycznym szpiclu- WD doskonale o tym wie w koncu sam uwaza, ze przeszlosci nie da sie zamazac (lista wildsteina)

poza tym, dla nwo lepsza kontrolowana opozycja niz zadna
poczekamy zobaczymy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 19 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Guru7 napisał:

szczepkowska, nie wiem co to za program ale jak dla mnie to nie jest osoba predysponowana to takiej dyskusji, kto wie, jaka w ogole jest jej wiedza, na temat panstwa i zagadnien dotyczacych suwerennosci, wlasciwie to sprawiala wrazenie, jakby z gory wiedziala po jakiej bedzie stronie, nawet nie starala sie rzeczowo dyskutowac, zastanowic sie nad sytuacja
a jej zachowanie podczas czytania cytatow zdawalo sie pokazywac lekcewazenie dla WD,
cos jak po co mi to czytasz ja i tak wiem jakie mam miec zdanie
wygladala bardziej na osobe uczestniczaca w dyskusji i wyrazajaca aktywnie swoje zdanie, niz na dzienkiarza, ktory probuje dociec prawdy i stara sie nie stawac bezposrednio po zadnej stronie


szczepkowska " wydała" kiedyś "przebój na singlu", daje go dla przypomnienia



Był to jej jedyny "przebój" ale bardzo ważny w dorobku fonografii światowej. Wtedy to własnie do mistyfikacji "przemian 1989" włączono aktorów i wszystkich, którzy byli medialni. Szczepkowska miała wtedy 32 lata a powiedzenie, które dzisiaj jest bardzo popularne, mianowicie " głupia jak aktorka" wtedy jeszcze nie funkcjonowało. Widać, że gra ona swą rolę do końca nijako z przymusu nie mogąc czy nie mając odwagi przyznać się do "błędu młodości".Wszyscy by jej wybaczyli, bo wiadomo młodość jest głupia. Stąd te jej zachowanie. Rosati...no to wiadomo. Wilstajn też wiadomo.Głosował na TAK Laughing
A dlaczego ten program na ten temat? Wydaje się, że tak jak z kaczyńskim lechem jako ministrem sprawiedliwości w "rządzie aws" 10 lat temu, aktualnie "pandemią grypy" robi się miejsce dla nowej "elyty" ,która będzie walczyć w imieniu niezadowolonych o ich "prawa". Po prostu nowa ściema do której zatrudniono wildstajna. Sam program oczywiście interesujący. Dla mnie nawet bardzo, bo na bierząco obserwuje "produkcję nowej tfurczości". Evil or Very Mad
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 19 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym tygodniu u BW była dyskusja o krzyżach. Bardzo zażarcie bronił sprawy, sądzę że lepiej niż nie jeden biskup by potrafił.

Zastanowiło mnie tylko jego pobłażanie dla wpływu kościoła na polityków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 19 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faraon napisał:
W tym tygodniu u BW była dyskusja o krzyżach. Bardzo zażarcie bronił sprawy, sądzę że lepiej niż nie jeden biskup by potrafił.
Zastanowiło mnie tylko jego pobłażanie dla wpływu kościoła na polityków.


To chyba to



jaruga tu mówiła prawdę. wilstajn za wszelką cenę stara się ukryć współodpowiedzialność kleru za doprowadzenie do ruiny materialnej i upodlenia polskiego społeczeństwa. Stąd ta obrona "krzyży".
jeszcze na razie otwarcie strona atakująca boi się tego powiedzieć. Ale to nastąpi wcześniej czy póżniej.
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 19 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walesa powiedzial :

Cytat:
Nie tak wyobrażałem sobie historyczne wybory prezydenta UE. Zamiast przejrzystości i jasnych reguł mamy zakulisowe gry i zamknięte rozmowy. Tak wybranemu prezydentowi trudno będzie o poparcie narodów i pozycję prawdziwego lidera Europy.

...


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1022301,titl.....ieton.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R_G_M




Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 19 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiacie się dlaczego BW poprowadził tak a nie inaczej ten program?
Odpowiedź jest naprawdę prosta. Nazywa się to "neutralizacją zagrożenia". Część społeczeństwa już teraz, a reszta wkrótce przekona się czym tak naprawdę jest Traktat Lizboński. Dlatego rozpoczęto neutralizację poprzez "wyjaśnianie" wątpliwości. Oczywiście ten program tak naprawdę niczego nie wyjaśnia ale zawsze można będzie pytających odesłac do tej właśnie rozmowy. W najgorszym wypadku ogłosi się że PO i PIS są be, i powoła nową partię popieraną przez obrońcę polskości pana BW.

PS. Zauważyliście że pani "aktorka" z trudem powstrzymywała śmiech? Zupełny brak profesjonalizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:44, 20 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więcej programów BW mozna znaleść tutaj>>> http://www.tvp.pl/publicystyka/polityka/bronislaw-wildstein-przedstawia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest w necie TVP 1 live?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anty_kredytowiec




Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:47, 05 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co pamiętam to Rockefeller powiedział o masonach, że "są bandą użytecznych głupców".

Wnioskuję z tego, że masoni nie są wtajemniczani w plany realizowane przez bankierów. Zresztą taka jest idea działania tajnych bractw, że ci z dołu nie wiedzą za wiele o tych z góry. Moim zdaniem wielu masonów naiwnie wierzy, że działa dla jakichś wyższych idei: budowanie świata w którym dzięki jednemu rządowi nie będzie wojen, tworzenie świata opartego na racjonalnej nauce, itp. W rzeczywistości są durniami wykorzystywanymi przez chorych na władzę międzynarodowych bankierów, którzy dzięki potędze wynikającej z prawa do tworzenia pieniędzy przejęli kontrolę nad lożami masońskimi. Po prostu kupili sobie wpływy w tych organizacjach. Ci durni masoni nie widzą tych wszystkich oszustw, o których piszemy na tej stronie oraz tego, że świat nie dąży do „szczęśliwego raju” tylko tyrani opartej na kłamstwie a nie na racjonalnej nauce. Masoni zadowalają się jedynie przywilejami, które wynikają z ich przynależności do loży. Tak na marginesie te ich układy zatrzymają rozwój naszej cywilizacji z tego to powodu, że ważne funkie w biznesie i polityce pełnią nie ludzie wartościowi tylko miernoty namaszczone przez loże.

Co do Wildsteina to uważam, że reprezentuje on interesy masonerii amerykańskiej a nie europejskiej (podobnie zresztą jak wielu polityków PiS). Ten program utwierdza mnie bowiem w przekonaniu, że te masonerie rywalizują ze sobą. Rywalizują więc ze sobą ci którzy te masonerie kontrolują czyli bankierzy amerykańscy i europejscy. Masoneria amerykańska nie chce aby ta europejska rozszerzała swoje imperium dlatego wykorzystuje swoich ludzi do przeprowadzania delikatnych ataków z których i tak nic nie wynika dla nas. Zauważcie bowiem, że Wildstein nie poruszył żadnego konkretnego zagrożenia wynikającego z traktatu lizbońskiego. Krytykuje tak aby nie wyedukować za bardzo widza. Zresztą twierdzi, że głosował za UE (zgadzam się więc z uwagą ‘Guru7’).

Na potwierdzenie tego że USA i Europa jednak ze sobą rywalizują zapodaje ciekawy artykuł: http://www.lepszyswiat.home.pl/modules.p.....mp;sid=341

Poza tym ta krytyka jest spóźniona (jak słusznie zauważył ‘coyote’). Dlaczego Wildstein nie przeprowadził jej kilka miesięcy wcześniej gdy losy traktatu się jeszcze decydowały. Być może taka postawa masonów ma służyć zjednaniu sobie wyborców po to aby przypadkowo nie zagłosowali na prawdziwych przeciwników Nowego Porządku Światowego (zauważył to już ‘waha123’ oraz ‘R_G_M’). Masoneria amerykańska chce wypełnić w ten sposób lukę w ofercie politycznej.

Co do Joanny Sz. to widać że jest niekompetentna. Jej wypowiedzi są na poziomie naiwnej 15 latki (ładnie to rozwinął ‘Guru7’).

A co jest najbardziej niebezpieczne w traktacie lizbońskim?
Uważam, że wprowadzenie do prawa pierwotnego UE tak zwanego Eurosystemu, czyli umocnienie Europejskiego Banku Centralnego. Z tego co ustaliłem to ten bank jest tworzony poprzez przejęcie kompetencji Banków Centralnych państw członkowskich. Domyślam się, że największy wypływ na jego przyszłą działalność będą miały największe z tych banków. Henryk Pająk w książce „Lichwa - rak ludzkości” napisał że w państwach grupy G8 banki centralne są prywatne, podobnie jak w USA prywatny jest FED. Jeżeli to prawda to prywatne są Banki Centralne w Niemczech, Francji i Włoszech. To właściciele tych banków, czyli konkretni lichwiarze, będą rządzili Europejskim Bankiem Centralnym i łaskawie emitowali dla naszych gospodarek EURO. Uważam, że to był najważniejszy cel tworzenia Unii Europejskiej. Lichwiarzom z tej bandy nie udało by się przejęcie kontroli nad systemami walutowymi wszystkich państw Europy bez tzw. integracji. Teraz podstępem osiągnęli cel, który innej bandzie lichwiarzy udało się osiągnąć w USA już w 1913 roku.
Jest to ciekawy temat do dokładniejszego zbadania. Proszę o wszelkie informacje Smile.

O tym jak zrobiono to w USA, prawie 100 lat temu, mówi świetny film
„Freedom to Fascism (Od wolności do faszyzmu)”
http://video.google.com/videoplay?docid=1100296323191682742
(dwa lata po nakręceniu tego filmu reżyser zmarł na raka !)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
orionska rebelia




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:39, 05 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc:) odpowiedz na pytanie czemu BW robi taki program teraz? A nie wtedy kiedy mialo to sens dla nas. Dla mnie zamyka sie w dwuch slowach "badanie rynku" Coraz czesciej obseruje jak robi sie jawny przekret a pozniej jakby z usmiecham na ustach rownie jawnie opowiada sie o tym!Ludzie wiedza ze sa ruchani ale zamykaja oczy jak sie ich posuwa no i moze by to wystarczylo.Gdyby nie to ze pozniej oprawca o tym w mediach opowiada:)hahaha wiedzieliscie ze was posuwamy i co zrobilscie?hahaha posuwamy was posuwamy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 25 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
TVP1 formalnie ma w planach tylko jeden odcinek programu "Bronisław Wildstein przedstawia", bo na posiedzeniu zarządu TVP okazało się, że audycja nie zarabia.
Wprawdzie w programie na marzec, który TVP udostępnia mediom, magazyn Wildsteina figuruje, jednak obecna umowa autora z telewizją obejmuje tylko jeden odcinek. – Nikt ze mną nie rozmawiał, ale dowiedziałem się z drugiej ręki, że wyliczono algorytm i ponoć nie zarabiam tyle, ile taniec na lodzie – mówi Bronisław Wildstein. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że na posiedzeniu zarządu TVP programu wprawdzie nie zaakceptowano ze względu na niekorzystny współczynnik kosztów do przychodów, ale to nie kończy sprawy. – Wszystko może się zmienić, kiedy prezes (Romuald Orzeł – przyp. red.) wróci z urlopu – mówi osoba z TVP. Wtedy prawica odzyska przewagę głosów w zarządzie.

Umowy na wiosenną edycję swojego programu w Jedynce nie ma też jeszcze Jan Pospieszalski, gospodarz "Warto rozmawiać". – Mam jednak zapewnienie, że program będzie. Umowa jest w podpisywaniu – mówi Pospieszalski. Z kolei o "Misji specjalnej" pod redakcją Anity Gargas mówi się nieoficjalnie, że wiosną może być realizowana poza TVP przez producenta zewnętrznego.

http://wiadomosci.onet.pl/2133239,327,zn.....,item.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


O Traktacie Europejskim w TVP
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile