W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pentagon 11 września - analiza uderzenia  
Podobne tematy
Missile hit Pentagon on 9/11: Video [ang] 16
Nieemitowany film o uderzeniu Boeinga w Pentagon 19
Pentagon 11 września - ściemy ciąg dalszy290
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 22689
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 23, 24, 25   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 29 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propo tych szczątków:

1. coś cieniutka ta blacha jak na poszycie boeinga

2. ogromna ilość szczątków przy lądowisku helikopterów + zero szczątków na trawniku przed dziurą + relacje świadków o roztrzaskaniu się samolotu o lądowisko dla helikopterów... -> dalsza agonia oficjalnej wersji zdarzeń

3. proponuję założyć temat z dowodami na uderzenie o 9:30 lub zamach bombowy (relacje o eksplodującej ciężarówce-pułapce)

Możliwy przebieg zdarzeń

9:32 - zamach bombowy, w tym eksplozje wewnątrz budynku oraz na I piętrze
9:37 - rozbicie się niedużego samolotu
9:43 - przelot nisko nad pentagonem samolotu wojskowego do walki elektronicznej, tego samego co polecial przypadkiem nad Shansksvile, jak on się nazywał? EC-33? nie pamiętam...
10:10 - odpalenie kolejnych ładunków wybuchowych i stworzenie iluzji "ogromnej" dziury po samolocie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 29 Kwi '08   Temat postu: Świadkowie mówią ...mały.... Odpowiedz z cytatem

Zupełnie zapomniałem o tym filmie http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_po.htm#Main
Jeżeli już był, to proszę usunąć ten post...ale przypomnieć nie zaszkodzi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DrabikPany




Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 177
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 29 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W filmie "Loose Change: Final Cut" zaciekawiła mnie wypowiedz arrow

Nazywam się Lloyd England.
11 września prowadziłem samochód jadąc do domu.
Ten samolot przeleciał nad dachem mojego samochodu.
Był bardzo blisko. Usłyszałem bite szkło i ogromny hałas.
Na tablicę rozdzielczą i na samochód spadła latarnia.
Zatrzymałem go na środku ulicy.
Nie zatrzymałem się prosto, lecz pod kątem.
Gdy przeleciał samolot, nie jechałem dalej,
zatrzymałem samochód i wysiadłem.
Zacząłem szukać samolotu, ale go nie było...
Było cicho... i nikt zdawał się nie wiedzieć co się stało.
Ja sam nie wiedziałem, a przecież tam byłem!
Samolot miał rozpiętość skrzydeł jak połowa drogi od tamtego domu do mojego.
Ogromne skrzydła i ogromne silniki i nic z nich nie zostało?...


Jak to skomentujecie Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sebasebo




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 29 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Że byl w szoku" - Adun
"Cos tu nie gra" - inni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 29 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samolot został połknięty przez Potwora z Pentagonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:11, 30 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... Boze czlowieku widzial samolot lecacy z predkoscia 900km/h nad swoim samochodem. To bodajze kierowca tej taxowki

I jak najbardziej on POTWIERDZA oficjalna wersje.
Cytat:
Usłyszałem bite szkło i ogromny hałas.

I myslisz ze ten ogromny halas to co?? Samolot nagle wzniosl sie nad pentagonem i nie bylo go widac po kilku sekundach juz?? Ten halas to wlasnie uderzenie w pentagon.
Cytat:
Zacząłem szukać samolotu, ale go nie było...

Do spiskowcow. Samolot uderzajacy z predkoscia 900km/h we wzmocniona sciane pentagonu:
a) Odbije sie od niej i caly wrak bedzie na wierzchu?
b) Wleci do srodka ale na zewnatrz zostana skrzydla i caly tyl kadluba?
c) Caly wleci do srodka, a sila wytworzona podczas uderzenia rozerwie go na tysiace kawalkow i na zewnatrz zostana glownie lekkie czesci poszycia?
Cytat:
Samolot miał rozpiętość skrzydeł jak połowa drogi od tamtego domu do mojego.

To tylko gwozdz to trumny spiskowcow.

Cytat:
Zupełnie zapomniałem o tym filmie http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_po.htm#Main
Jeżeli już był, to proszę usunąć ten post...ale przypomnieć nie zaszkodzi...

Bardziej zmanipulowanego filmu nie widzialem chyba. Śmią cytowac, ale nie cytują calosci wypowiedzi. Dla przykladu Danielle O'Brien "The speed, the maneuverability, the way that he turned, we all thought in the radar room, all of us experienced air traffic controllers, that that was a military plane." Niestety chyba tworcom filmiku bardzo sę spieszylo, poniewaz zapomnieli dodac ostatnich dwoch zdan wypowiedzi. "You dont fly a 757 in that manner. It's unsafe."
Zatem O'Brien wcale nie uwaza, ze ten zwrot byl niewykonalny dla 757, ale jedynie niebezpieczny. Pozatym pokazuje to tylko jak spiskowcy manipuluja wypowiedziami oraz faktami. Niestety jest to żałosne.

Cytat:
How could a 757 clear highway structures @A and manage to strike point B without touching the ground? Physically impossible!

No gdyby tylko te sktruktury staly w miejscu, gdzie ten samolot przelatywal glabie...

No i co mi tu bzdety wklejasz??

Ah no i moja rekomendacja.. Nie wklejajcie tutaj pojedynczych cytatow swiadkow, bo juz wam pisalem ile są one warte. Ale tak dla przypomnienia.
136 osob widzialo samolot.
104 widzialy uderzenie w pentagon.
39 opisalo samolot jako "airlainer" lub ogromny/duzy.
26 osob powiedzialo ze to byl samolot AA.
7 powiedziualo ze byl to 757. W tym piloci Timmerman i Elhallah Azis. (Pilotow ogolem bylo Cool.
0 osob widzialo globalhawka uderzajacego w pentagon.
0 osob widzialo rakiete uderzajaca w pentagon.
0 osob widzialo samolot przelatujacy tuz nad pentagonem.

List od pracownika pentagonu, ktory w nim byl, do jednego ze spiskowcow:
Cytat:
Killtown,
I am certainly aware of people like yourself who believe that those of us who suffered on 9/11 must be part of some giant plot, either as dupes or plotters. I was in the Pentagon when the plane hit, I held parts of that aircraft in my hands, covered with fuel and oil, and I helped with the triage area. I helped a guy with a headwound, aided ambulances coming in, and suffer to this day with ongoing nightmares on a very regular basis. When one has seen what I saw, and had to do what I had to do, the images, the smells, the sounds, resonate in your mind forever.

I do not object to your desire to dispute the facts of that day. While I feel you are hopelessly naive and silly, that is your right. But please know that your page on the Pentagon crash is deeply offensive to the survivors such as myself. Again, it's not that you argue. But your tone is one of mocking, of making light of the greatest suffering I ever saw in my 25 years of military service. Your fake "quotes," your quips, all mock the pain of those of us that were there, and served that day. I am very likely one of the people in some of your photographs, and I assure you our thoughts were not about the grass (a silly claim you make, by the way), but were deeply, intensely worried about the people hurt, the people left inside. I will never forget that day, and while I can forgive your foolishness in not understanding the facts, the science, the reality of that day, I find it much harder to forgive your willingness to laugh at those who were so terribly hurt that day. Such an attitude shows you to be a cruel and heartless person, in addition to silly one.

LT Col Hal Bidlack
USAF Retired


"I did see airplane seats and a corpse still strapped to one of the seats."
–Capt. Jim Ingledue, Virginia Beach Fire Dept

waha

Tutaj ciezko jest stwierdzic, jaka to litera, bo nieco za bardzo poszarpane.

Tutaj natomiast pod sciana widac dosc wyraźne "C".
Co sobie tu nie napiszecie, to i tak lot 77 uderzyl w pentagon...
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 30 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawowym pytaniem jest nie CZY uderzył samolot tylko DLACZEGO w ogóle uderzył i JAKIM CUDEM uderzył oraz dlaczego wybuchy w pentagonie nastąpiły już o 9:32

Proponuję jeszcze podzielić świadków wg trajektorii lotu, ile osób widziało samolot nadlatujący od cmentarza Airligton, ile osób widziało samolot uderzający w ladowisko dla helikopterów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:34, 30 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha, ciekaw jestem gdzie są skladowane te wszystkie fragmenty AA77 i czy go w końcu poskładali do kupy tak jak się robi przy każdej katastrofie... bo zdjęć do tej pory nie widziałem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DrabikPany




Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 177
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 30 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Poskładane elementy TWA 800

Full resolution‎ (3,000 × 1,993 pixels, file size: 1.13 MB, MIME type: image/jpeg)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e1/STS-107-Debris_KSC_Hangar.jpg

Zebrane i sklasyfikowane pozostałości po wahadłowcu Columbia (W chwili katastrofy prom kosmiczny był 63 000 km nad ziemią)

A CO Z LOTEM 77 ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 01 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drabik, daj miniaturkę, bo stronę rozwalasz zbyt dużym obrazkiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DrabikPany




Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 177
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:40, 01 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DrabikPany jak już coś Cool arrow Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:42, 01 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Podstawowym pytaniem jest nie CZY uderzył samolot

To dziwne, bo 99% spiskowcow uwaza, ze nie uderzyl (naprzeciw wszyskim dostepnym faktom)
Cytat:
tylko DLACZEGO w ogóle uderzył i JAKIM CUDEM uderzył

A co?? Mial zaparkowac na ladawisku dla helikopterow??

Cytat:
wybuchy w pentagonie nastąpiły już o 9:32

Jakies dowody/swiadkowie??

Cytat:
Proponuję jeszcze podzielić świadków wg trajektorii lotu, ile osób widziało samolot nadlatujący od cmentarza Airligton, ile osób widziało samolot uderzający w ladowisko dla helikopterów...

jeszcze raz.
136 swiadkow widzialo samolot lecacy na pentagon
104 swiadkow widzialo uderzenie w pentagon
16 swiadkow powiedzialo, ze samolot uderzyl w lampy

Daj mi liczbe swiadkow zblizona do 16, ktorzy twierdza, ze trasa lotu byla inna.. (chociaz nie wiem jakby to bylo mozliwe, poniewaz wiadomo, ktore lampy są zniszczone)
http://video.google.nl/videoplay?docid=8936799830625901088&hl=nl
http://video.google.nl/videoplay?docid=138145163275420585&q=&hl=nl
http://video.google.nl/videoplay?docid=3309483068500307799&q=&hl=nl
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 01 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

godzinę po uderzeniu w WTC ŻADEN samolot nie miał prawa uderzyć w pentagon, nie mówiąc o wyczynach akrobatycznych Haniego Hanjou

9:32 - dowodów jest multum, kilka wątków na tym forum, i jeśli ich nie znasz to szkoda czasu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Twardyrpg




Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 88
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:53, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun skoro tak upierasz sie ze tylu ludzi widziało 77 to czemu nie udostępnią filmu gdzie jednoznacznie i w jedyny mozliwy sposób mozna zauwazyc 747 bo wiem ze FBI mają takie nagrania czy na tym co udostepnili bodajrze 5 klatek jestes wstanie powiedziec na 100% ze to był 747? i gdzie sa wieksze pozostałości jak chodzby kadłub siedzenia ciała walizki??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:45, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie, ze nie ma nagran boeinga 747,bo taki nie uderzyl w pentagon. Jelsi chodzi ci o lot 77 to byl boeing 757.
Są 4 filmy udostepnione z ataku owego dnia i na zadnym nie widac dokladnie co uderzylo w pentagon. Co najsmieszniejsze, jest to najmocniejszy dowód spiskoców... Tak, jak smutne to jest, spiskowcy wolą widziec na zdjeciach z uderzenia samolotu w pentagon, to co chcą widzieć.

Swiadkowie są jedynie gwozdziem do trumny spiskowców (wsrod ktorych bylo 8 pilotów).
0 - liczba osób ktore widziały rakiete wlatujaca w pentagon
0 - liczba osob, ktore widziały GH uderzajeco w pentagon
0 - liczba osob, ktore widziały samolot przelatujacy tuż nad pentagonem
104 - liczba osob, ktore widziały uderzenie SAMOLOTU w pentagon
7 - liczba osób, ktore powiedziały, ze był to 757
26 - stwierdziło, ze to samolot american airlines
39 - stwiedziło, ze był duzy/ samolot komercyjny



Niestety, spiskowcy, aby udowodnić swoje twierdzenia oszukują i wyrywają wypowiedzi z kontekstu. Najbardziej znanym z tych przekłaman jest cytat Mike'a Walter'a, który rzekomo powiedział "To było jak rakieta ze skrzydłami". Gdy jednak posłuchac całej wypowiedzi, jasno mozna zrozumiec, ze Mike mówi o samolocie komercyjnym American Airlines.



"I did see airplane seats and a corpse still strapped to one of the seats."
–Capt. Jim Ingledue, Virginia Beach Fire Dept.
Mark Willams: "When Williams discovered the scorched bodies of several airline passengers, they were still strapped into their seats. The stench of charred flesh overwhelmed him."

Wszystkie ofiary lotu 77 (poza 2 letnim dzieckiem) zostały zidentyfikowane. Szczatki zostałe zwrocone rodzinom.


Niebieskie kułka to foary lotu 77. Czerwone pentagonu.
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Twardyrpg




Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 88
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a Global Hawk to nie jest SAMOLOT ?? w takim razie odpowiedz mi gdzie sa wielkie koła 757, fotele?? Puki nie zobacze tej tasmy gdzie widac jednoznacznie ze to był samolot 757 to nie uwierze trudno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pgrom




Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 18
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a Global Hawk to nie jest SAMOLOT ?? w takim razie odpowiedz mi gdzie sa wielkie koła 757, fotele?? Puki nie zobacze tej tasmy gdzie widac jednoznacznie ze to był samolot 757 to nie uwierze trudno


Jak to gdzie są? Kolega Adun powie ci że wyparowały a taśm nie ujwanią bo po co jak i tak wiadomo że uderzył 757:) A poważnie taśmy z uderzenia są ale raczej ich nie ujawnią, nie liczyłbym na to.

Od razu mis się przypomina wypowiedź Busha na pytanie dlaczego chciał zeznawać wspólnie z Dickiem Chenneyem przed Komisją 9/11:
(Dziennikarz) - Pytałem czemu idziecie razem, a nie osobno jak chciała komisja?
(Bush) - Bo to wspaniała okazja dla nas obu, by odpowiedzieć na pytania, które Komisja 9-11 chce nam zadać, a ja chcę na nie odpowiedzieć. (!!??!?!?)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Twardyrpg




Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 88
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaprzeczenie bez zaprzeczenia Razz ogólnie jesli mają takie dowody ze był samolot niech je udostepnią to wtedy sie zamknę na teorie spiskowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a Global Hawk to nie jest SAMOLOT ??

Ja gdybym byl swiadkiem jakiegos wydarzenia nie nazwal bym GH samolotem. Oczywiscie pomijasz (co dla ciebie wygodne) cala mase innych zeznan, ktore cie jedynie osmieszaja jak i teorie spiskowcow...

Cytat:
w takim razie odpowiedz mi gdzie sa wielkie koła 757


Chyba nie musze mowic, skad pochodzi to zdjęcie?

Cytat:
fotele??

Przeczytales moj poprzedni wpis, czy nie?? Dwoch swiadkow widziało spalone ciała z fotelami samolotu.

Cytat:
Puki nie zobacze tej tasmy gdzie widac jednoznacznie ze to był samolot 757 to nie uwierze trudno

Zawsze lepiej zyc i wierzyc w fantastyke... Zycie jest znacznie bardziej kolorowe... Tasmy zostały zarekwirowane, tak jak sie robi na kazdym miejscu zbrodni zresztą.


Niestety GH nie mogl uderzyc w pentagon. Jego skrzydelka rozleciały by się juz po uderzeniu w jedna/dwie lampy. 757 nie ma problemu, aby je skosic. Pozatym global hawk nie przesunie 20 tonowego generatora o 45stopni. Boeing 757 lecacy z predkoscia ponad 800km/h uderzajacy w ten generator silnikiem zrobi to bez problemu.

Uszkodzenia fasady wyraźnieodpowiadają 757 i tylko 757.


Fakty:
1. Swiadkowie są nadzwyczaj zgodni odnosnie tego co widzieli. Byl to duzy samolot American Airlines.
2. Są dziesiątki zdjęc poszycia samolotu.




3. Obiekt zniszczyl po drodze 5 lamp i przesuną 20 tonowy generator. GH nie moglby tego zrobic. 757 jak najbardziej.
4. Zniszczenia pentagonu odpowiadają uderzeniu 757.
5. Wszystkie osoby z lotu 77 (oprocz jednej) zostały pozytywnie zidentyfiowane.
6. Są zdjęcia ukazujące częsci silnika. http://www.aerospaceweb.org/question/conspiracy/q0265.shtml
7. Zdjęcie wysięgnika koła.

Porownanie.

8. Pasazerowie lotu 77 wykonywali telefony i mowili, ze ich samolot jest porwany.
9. Obydwie czarne skrzynki zostały odnalezione.
10. Al Kaida przyznała sie do ataków wielokrotnie. M. in. Khalid Sheikh Mohammed w Al jazeera w 2002 roku powiedział "I am the head of the al Qaeda military committee and Ramzi is the coordinator of the Holy Tuesday operation. And, yes, we did it."
11. Spiskowcy uwazając, ze to nie lot 77 uderzył w pentagon, nie są w stanie odpowiedziec, co się z nim tak naprawdę stało.


Biorąc pod uwagę powyższe FAKTY, a nie głupie paplanie w stylu "nie ma nagran wideo", ponad kazda watpliwosc mozna stwierdzic, ze to lot 77 uderzyl w pentagon.
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
1. Swiadkowie są nadzwyczaj zgodni odnosnie tego co widzieli. Byl to duzy samolot American Airlines.
2. Są dziesiątki zdjęc poszycia samolotu.


viewtopic.php?p=36385#36385

(31 sierpnia 1939 roku w Gliwicach świadkowie widzieli polskich terrorystów szturmujących wieżę radiową. Gdyby Hitler nie zdecydował się następnego dnia bronić to kto wie jak by się to skończyło.)

Adun napisał:
4. Zniszczenia pentagonu odpowiadają uderzeniu 757.


Zwłaszcza szyby w oknach nad dziurą wlotową. To, że się nie zbiły to dowód na to że statecznik pionowy był koloru czerwono-niebieskiego z napisem
"Lot 77 porwany przez Islamskich terrorystów z Al-Kaidy - Saddam Husain ma broń masowego rażenia, Iran też, Hugo Chavez to Hitler, a to że pod ich krajami są największe złoża ropy naftowej to czysty przypadek.".

Adun napisał:
5. Wszystkie osoby z lotu 77 (oprocz jednej) zostały pozytywnie zidentyfiowane.

Pozytywnie zidentyfikowane powiadasz. Terroryści też? Pozytywnie zidentyfikowane porównując z czym? Proszę o źródło informacji skąd pobrano wzorcowe próbki DNA terrorystów dzięki którym ich zidentyfikowano.

Adun napisał:
8. Pasazerowie lotu 77 wykonywali telefony i mowili, ze ich samolot jest porwany.


Którzy pasażerowie? Dokładnie kto z kim rozmawiał i przez jaki telefon - komórkowy czy pokładowy?

Radzę zapoznać się z tymi materiałami:
http://911research.wtc7.net/planes/evidence/calldetail.html

Ted Olson's Report of Phone Calls from Barbara Olson on 9/11: Three Official Denials by David Ray Griffin
http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=8514

Adun napisał:
9. Obydwie czarne skrzynki zostały odnalezione.


Pentagon 9/11 Flight 'Black Box' Data File Created Before Actual 'Black Box' Was Recovered?
http://www.911blogger.com/node/15636

http://video.google.com/videoplay?docid=-8672066571196607580

Absent 9/11 'Black Box' Serial Numbers Are Inconsistent With NTSB Investigative Publications
http://www.911blogger.com/node/15658

Adun napisał:
10. Al Kaida przyznała sie do ataków wielokrotnie. M. in. Khalid Sheikh Mohammed w Al jazeera w 2002 roku powiedział "I am the head of the al Qaeda military committee and Ramzi is the coordinator of the Holy Tuesday operation. And, yes, we did it."


A potem przyznał się, że planował wysadzić budynek... który w 2001 roku jeszcze nie istniał Smile

Adun napisał:
11. Spiskowcy uwazając, ze to nie lot 77 uderzył w pentagon, nie są w stanie odpowiedziec, co się z nim tak naprawdę stało.


I to jest dowód na co? To że był pożar można stwierdzić nie wdając się w teorie co go zainicjowało - widać z daleka, że się paliło. Tak samo można stwierdzić, że samolot pasażerski nie uderzył w Pentagon nie wdając się w spekulacje co się stało z jednym z tysięcy samolotów pasażerskich lecącym gdzieś nad terytorium USA.

Adun napisał:
Biorąc pod uwagę powyższe FAKTY, a nie głupie paplanie w stylu "nie ma nagran wideo", ponad kazda watpliwosc mozna stwierdzic, ze to lot 77 uderzyl w pentagon.


Czy na podstawie wyżej wymienionych "faktów" jesteś tak głęboko, bezgranicznie, w 101% przekonany, to lot 77 uderzył w Pentagon, że dał byś sobie głowę uciąć?

Jeżeli tak to mam dla ciebie niepowtarzalną okazję. Jest do kupienia stalowa cegła z drewnianego dachu po której (wg danych Pentagonu) chodził sam Chrystus. Analizy NIST potwierdzają, że ma masę Księżyca i topi się w temperaturze 500 st. C. Sprzedam tanio Smile
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:25, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
(31 sierpnia 1939 roku w Gliwicach świadkowie widzieli polskich terrorystów szturmujących wieżę radiową. Gdyby Hitler nie zdecydował się następnego dnia bronić to kto wie jak by się to skończyło.)

I co to ma do rzeczy niby?? Tutaj byli to przypadkowi swiadkowie, ktorzy glownie jechali droga obok pentagonu. Rozumiem, ze wg ciebie oni klamia?
Jeszcze zaden z was nie zakwestionowal jakas porzadna argumentacja swiadkow.. Zreszta nie macie jak...
Cytat:
Zwłaszcza szyby w oknach nad dziurą wlotową.

Jak zwykle to u spiskowcow bywa dla nich specjalnie wzmacniana szyba = zwykla szyba.
Cytat:
Pozytywnie zidentyfikowane powiadasz. Terroryści też? Pozytywnie zidentyfikowane porównując z czym? Proszę o źródło informacji skąd pobrano wzorcowe próbki DNA terrorystów dzięki którym ich zidentyfikowano.

Zle się wyrazilem. Zidentyfikowano pozytywnie WSZYSTKIE OFIARY lotu 77 poza 2 letnim dzieckiem. "In addition to the numerous eyewitness accounts, the remains of the passengers and crew onboard American Airlines flight 77 were recovered from the Pentagon crash site. A team of more than 100 forensic specialists and others identified 184 of the 189 people who died in the Pentagon attack (125 from the Pentagon and 64 onboard American Airlines flight 77). All but one of the passengers onboard American Airlines flight 77 was positively identified as a match with DNA samples provided by the families of the crash victims. These positive forensic identifications provide irrefutable proof that American Airlines flight 77 crashed into the Pentagon on September 11. In addition, rescue and recovery personnel at the Pentagon reported seeing the bodies of airline passengers. The September 14, 2001 edition of USA Today reported, "When [Army Sergeant Mark] Williams discovered the scorched bodies of several airline passengers, they were still strapped in their seats."

Cytat:
Którzy pasażerowie? Dokładnie kto z kim rozmawiał i przez jaki telefon - komórkowy czy pokładowy?


"At 9:12 am, approximately 10 minutes after the American Airlines flight 77 had been hijacked, passenger Renee May called her mother, Nancy May, to report that the plane had been hijacked and that the passengers had been herded to the back of the plane.

Minutes later, passenger Barbara Olson called her husband Ted Olson, the solicitor general of the United States, also reporting that the flight had been hijacked, and that the hijackers had knives and box cutters."

Cytat:
A potem przyznał się, że planował wysadzić budynek... który w 2001 roku jeszcze nie istniał

Tak tak.. Biedna AlKaida.. Wszyscy zrzucili na nia wine za zamachy, a ona zamiast zaprzeczyc, wielokrotnie to potwierdziła...

Cytat:
I to jest dowód na co? To że był pożar można stwierdzić nie wdając się w teorie co go zainicjowało - widać z daleka, że się paliło. Tak samo można stwierdzić, że samolot pasażerski nie uderzył w Pentagon nie wdając się w spekulacje co się stało z jednym z tysięcy samolotów pasażerskich lecącym gdzieś nad terytorium USA.

Pokazujesz jedynie jak ciemnym czlowiekiem jestes... Nie uderzyl samolot??? Co znisczylo 5 lamp i przesunelo generator? Czemu swiadkowie widzieli samolot? Czemu American airlines potwierdzilo utrate lotu 77?? czemu znaleziono szczatki ludzi z lotu 77 w pentagonie?? Co ze wszystkimi zdjeciami pokazujacymi wyraznie czesci samolotu??

Cytat:
Czy na podstawie wyżej wymienionych "faktów" jesteś tak głęboko, bezgranicznie, w 101% przekonany, to lot 77 uderzył w Pentagon, że dał byś sobie głowę uciąć?

Nie wiem co rozumiesz przez umieszczenie w cudzyslowiu "fakty", ale niestety ich nie zmienisz. Zdjecia, relacje swiadkow, uszkodzenia i wszystkie dowody wyraznie wskazują na to, ze lot 77 uderzyl w pentagon.
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:31, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
"At 9:12 am, approximately 10 minutes after the American Airlines flight 77 had been hijacked, passenger Renee May called her mother, Nancy May, to report that the plane had been hijacked and that the passengers had been herded to the back of the plane.


Dzwoniła i dodzwoniła się z telefonu komórkowego?

Adun napisał:
Minutes later, passenger Barbara Olson called her husband Ted Olson, the solicitor general of the United States, also reporting that the flight had been hijacked, and that the hijackers had knives and box cutters."


Przeczytaj jeszcze raz - powoli i dokładnie:
Ted Olson's Report of Phone Calls from Barbara Olson on 9/11: Three Official Denials by David Ray Griffin
http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=8514

Warto posłuchać:
http://www.radiodujour.com/mp3/20080219_charlesgoyette_davidraygriffin.mp3

W czasie procesu Mussawiego FBI przyznało się, że słynna rozmowa Barbary Olson z mężem Tedem Olsonem NIE MIAŁA MIEJSCA. Zdaniem FBI rozmowa trwała dokładnie 0,0 sekund. Upsss! Ted albo łże albo dał się nabrać na telefon kogoś używającego modulatora głosu. Tak czy owak kolejny fakt podany przez Aduna po dokładnej analizie można włożyć miedzy inne bajki.

Nadal jesteś zdecydowany postawić głowę pod topór?
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film pokazuje naukowe dowody na to że w Pentagon uderzył pocisk rakietowy a nie Boeing


_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Twardyrpg




Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 88
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zdjecie ma być kołem ? dobra 1 znalazłes a pozostałe?? A jak zinterpretujesz dziure wylotową ? samolot przebił sie przez kilka pierscieni? skoro napisałeś ze była tak ogromna prędkość to rzekomo nie mógł by sie przebić bo rozpadł by się na kawałki przy 1 pierscieniu dobrze kumam ?

Aha jeszcze jedno co nie daje mi spokoju... Czemu jak jest katastrofa jakiegos samolotu to są wieksze wraki i szczątki skoro rzekomo przy takiej sile i prędkości powinny sie zamienić w minimalne szczątki ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dzwoniła i dodzwoniła się z telefonu komórkowego?

Pokladowego.
Cytat:
...by David Ray Griffin

Tak tak.. Ray Griffin i jego ksiazka "Debunking 9/11 debunking".
http://wtc7lies.googlepages.com/Mackey_drg_nist_review_2_1.pdf
W tym pdf'ie naukowiec z NASA Ryan Mackey wykazuje jedynie czesc z masy bledow tego czlowieka... Nie mam zamiaru czytac ogolem jego bredni.

Cytat:
W czasie procesu Mussawiego FBI przyznało się, że słynna rozmowa Barbary Olson z mężem Tedem Olsonem NIE MIAŁA MIEJSCA. Zdaniem FBI rozmowa trwała dokładnie 0,0 sekund. Upsss! Ted albo łże albo dał się nabrać na telefon kogoś używającego modulatora głosu. Tak czy owak kolejny fakt podany przez Aduna po dokładnej analizie można włożyć miedzy inne bajki.

Nie znam sprawy, jak poznam to napewno sie ustosunkuje. Bardzo mozliwe, ze rozmowa byla odrazu przerwana. Pozatym nie napisalem, ze ona przekazala jakies informacje.

Co natomiast z telefonem Renee May??????? Jakos juz tutaj nie kwapisz się do odpowiedzi.

Cytat:
Nadal jesteś zdecydowany postawić głowę pod topór?

Biorąc pod uwagę twoje "argumenty" jak najbardziej.

Cytat:
Film pokazuje naukowe dowody na to że w Pentagon uderzył pocisk rakietowy a nie Boeing

Nie moge juz z tymi bredniami... Ten film jest tak glupi, ze szkoda odpisywac. Pytanie: Jak rakieta skosiła po drodze 5 lamp i przesunela generator? Czemu nikt nie widzial rakiety uderzajacej w budynek?
Obalone.

Cytat:
To zdjecie ma być kołem ?

Alez skad!! To kwadrat!!


Cytat:
A jak zinterpretujesz dziure wylotową ? samolot przebił sie przez kilka pierscieni?

To niestety jedno z najwiekszych klamstw spiskowcow. Samolot NIE przebil się przez kilka piescieni, a wlasciwie, przez jeden (tam gdzie wlecial).

Pomiedzy pierscieniami E-D i D-C są dwa piętra otwartej przestrzeni. Zanim kolejnym razem cos napiszesz, to się zastanów...

National geographic... Kolejne sługusy rzadu USA?? Wg was najwyrazniej tak.

Cytat:
skoro napisałeś ze była tak ogromna prędkość to rzekomo nie mógł by sie przebić bo rozpadł by się na kawałki przy 1 pierscieniu dobrze kumam ?

No, nie za dobrze. Gdzie napisałem, ze nie przebił się przez pierscien zerwnetrzny?? Kadłub jak najbardziej, skrzydla juz nie bardzo.
Cytat:
Aha jeszcze jedno co nie daje mi spokoju... Czemu jak jest katastrofa jakiegos samolotu to są wieksze wraki i szczątki skoro rzekomo przy takiej sile i prędkości powinny sie zamienić w minimalne szczątki ??

No to podaj mi przyklad katastrofy, gdzie samolot uderzyl z predkoscia ponad 800km/h pod katek około 90stopni w betonowy budynek. Bylyby tam jakies DUZE czesci? Czy moze raczej male, rozszarpane przez sile uderzenia i wybuch??


Kolejny klamca...
Wierzcie sobie dalej w te swoje brednie..
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 23, 24, 25   » 
Strona 24 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pentagon 11 września - analiza uderzenia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile