W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pentagon 11 września - analiza uderzenia #2  
Podobne tematy
Pentagon 11 września - analiza uderzenia613bez ocen
Missile hit Pentagon on 9/11: Video [ang] 16
Nieemitowany film o uderzeniu Boeinga w Pentagon 19
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 11792
Strona: 1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 31 Maj '08   Temat postu: Pentagon 11 września - analiza uderzenia #2 Odpowiedz z cytatem

aro, znalazłem jeszcze ciekawsze zdjęcie dziury wlotowej, widać wyraźnie filar wraz z wystającym stalowym rdzeniem:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:00, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

perspektywa wielkości uszkodzeń ściany pentagonu do wielkości i masy samolotu jest nieproporcjonalna zakładając prawdziwość oficjalnej wersji wydarzeń

interesujace jest to jak w tej strukturze pentagonu znikły skrzydła boeinga

Voltar napisał:
aro, znalazłem jeszcze ciekawsze zdjęcie dziury wlotowej, widać wyraźnie filar wraz z wystającym stalowym rdzeniem:

To samo da sie zauważyć tutaj:

czy tutaj:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:03, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obszar uszkodzenia budynku jest nie do pogodzenia z oficjalną trasą lotu

- ogromne uszkodzenia parteru, brak uszkodzeń od bliższej kadłubowi strony prawego skrzydła - rzekomo samolot przeleciał nad generatorem prądu zahaczając o niego i przechylony na lewą burtę - tego przechylenia nie widać na fasadzie

- ZEROWA ilość szczątków na trawniku przed dziurą i na trasie lotu a jednocześnie spora ilość śmieci na lądowisku helikopterów

z tego wniosek że "samolot" nadleciał od strony cmentarza i rypnął prosto w parter skrzydłami albo też uszkodzenia zostały prymitywnie zasymulowane ładunkami wybuchowymi

warto również zwrovcić uwagę na powyginane na zewnątrz filary po prawej stronie

ostatnio też głośno było o róznych katastrofach lotniczych z udziałem boeingów, doprawdy trzeba być naiwnym by wierzyć, że cały kadłub, 230 siedzeń, uległo wyparowaniu...


powyżej zdjęcie w hi-res 2046x933

puste samochody... no i te paskudne drzewko co zasłoniło dziurę wlotową... brak szczątków po prawej i spora ilość po lewej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:28, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro i jego fotki, ktore oczywiscie nie odpowiadaja oficjalnej wersji, jak uderzyl samolot... Nawet swiatkowie mowili, ze lewe skrzydlo bylo blizej gruntu, a prawe bardziej w gorze.Uszkodzenia dokladnie temu odpowiadają.


Cytat:
obszar uszkodzenia budynku jest nie do pogodzenia z oficjalną trasą lotu

Oczywiscie, ze jest, niezaleznie co sobie tam ubzdurales.
Cytat:
- ogromne uszkodzenia parteru, brak uszkodzeń od bliższej kadłubowi strony prawego skrzydła - rzekomo samolot przeleciał nad generatorem prądu zahaczając o niego i przechylony na lewą burtę - tego przechylenia nie widać na fasadzie

To, ze masz jakas zacme, nie znaczy, ze czegos nie ma. Uszkodzenia wyraznie odpowiadaja, ze lewe skrzydlo bylo nizej.
Cytat:
- ZEROWA ilość szczątków na trawniku przed dziurą i na trasie lotu a jednocześnie spora ilość śmieci na lądowisku helikopterów

To (wg ciebie oczywiscie) dowod na to, ze samolot nalecial z innej strony (zmentarza). Widac ze jednak z logika kiepsko, poniewaz, jesli samolot uderzyl pod katem, tak jak mowi oficjalna wersja, to wiekszosc szczatkow bedzie wlasnie po lewej stronie od dziury wlotowej, wiec mi tu bzdurek nie opowiadaj. Pozatym co zniszczylo lampy??
Tutaj kilka wypowiedzi swiadkow (o lampach).
Steve Riskus: "I could see the "American Airlines" logo...It knocked over a few light poles in its way." Mark Bright: "...at the height of the street lights. It knocked a couple down." Mike Walter: "...it clipped one of these light poles ... and slammed right into the Pentagon right there. It was an American Airlines jet." Rodney Washington: "...knocking over light poles" Kirk Milburn: "I heard a plane. I saw it. I saw debris flying. I guess it was hitting light poles." Afework Hagos: "It hit some lampposts on the way in." Kat Gaines: "saw a low-flying jetliner strike the top of nearby telephone poles." D.S. Khavkin: "First, the plane knocked down a number of street lamp poles." Wanda Ramey: "I saw the wing of the plane clip the light post, and it made the plane slant. Penny Elgas: A piece of American Airlines Flight 77 was torn from the plane as it clipped a light pole. Lincoln Liebner: "It was probably about thirty feet off the ground, clipping the lampposts. I could clearly see through the windows of the plane. It was maybe going 500 miles an hour - when it just flew...into the Pentagon ... less than a hundred yards away."
Zatem samolot zniszczyl lampy, czyli nie nadlecial z nad cmentarza. Chyba, ze jako poszukiwacze "prawdy" rowniez i swiadkom (jak i oczywistym dowodom zniszczenia lamp) nie wierzycie.
Cytat:
albo też uszkodzenia zostały prymitywnie zasymulowane ładunkami wybuchowymi

I jak zwykle (tak samo jak WTC) ochrona ani pracownicy pentagonu nic nie widzieli... Fantasci z was niesamowici Laughing
Cytat:
warto również zwrovcić uwagę na powyginane na zewnątrz filary po prawej stronie

Szkoda słów...




Czyzby wyraznie widoczny silnik??




_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adun napisał:
Nawet swiatkowie mowili, ze lewe skrzydlo bylo blizej gruntu, a prawe bardziej w gorze.Uszkodzenia dokladnie temu odpowiadają.
A może byś pomyślał sam?

_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A może byś pomyślał sam?

Ty tak na powaznie? Zal mi ciebie.
Cytat:
aro_klb Wysłany: Nie Cze 01, 2008 12:00 am

Pierwsza fotka we wskazanym powyzej wpisie. Mozesz mi wskazac w, ktorym miejscu uwzglednia ona, ze prawe skrzydlo uderzylo wyzej, a ktore nizej? Najsmutniejsze jest to, ze w jednym poscie wrzucasz dwa wykluczajace się zdjęcia...
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha!! wiedziałem ze użyjesz tego argumentu Smile tak to już jest jak sie nie umie czegos wytłumaczyć!Najlepiej skrytykować nie odpowiadając na pytanie.To Ci wychodzi mistrzowsko ale nic poza tym...Wytłumaczysz cos w końcu czy piszesz bzdety typu:
adun napisał:
Ty tak na powaznie? Zal mi ciebie.

_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:55, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czlowieku, co ja mam tu wyjasniac? Prawe skrzydlo uderzylo wyzej, a Ty mi wklejasz poraz kolejny zdjecie, ktore to potwierdza...
Tak samo bylo z tymi psami tropiacymi w WTC. Gdy stwierdzilem, ze jeden z nich byl tam podczas atakow i zdechl, ty wowczas zaprzeczyles i wkleiles filmik, ktory potwierdzal moja wersje..

Ogarnij się troche, bo chyba sam juz nie wiesz, do czego zmierzasz..
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 03 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spójrzmy na poniższe zdjęcie i zwróćmy uwagę na kilka rzeczy:

1. samolot uderzył w ścianę pod kątem ok 45 stopni, na co wskazują uszkodzenia wewnętrzne oraz ścięte latarnie; wynikają z tego dwie rzeczy:

- samolot najpierw zahaczył prawym skrzydłem o mur (nie powinno się oderwać?)

- kadłub uderza pod znacznym kątem - jaka jest szansa że uderzając w taki sposób, pod tak znacznym kątem, samolot się nie "ześlizgnie" po fasadzie i zamiast przebić ścianę zjedzie po niej w lewo, w koncu ściany były specjalnie wzmocnione - widać w Alkaidzie nie myślą, powinni uderzać "na wprost", ale nie, oni wolą ryzykować ścinanie latarni i atak pod kątem 45 stopni

2. kolejna rzecz na którą się nie zwraca uwagi:

- dziura jest znacznie większa od przekroju kadłuba i nawet lekko zaokrąglona w prawym górnym rogu

- kadłub samolotu uderzył pomiędzy piętrami! co z tego wynika? a no to że do przeorania miał nie tylko filary ale cały STROP pomiędzy parterem a piętrem

jeżeli przyjmiemy że kadłub wleciał w parter poniżej linii stropu to:
a. skąd tak znaczne uszkodzenia części I piętra?
b. samolt musiałby lecieć bez przechyłu na lewe skrzydło czyli od strony cmentarza a nie przez latarnie

3. uszkodzenia po prawej stronie:

- tam gdzie powinno uderzyć prawe skrzydło widzimy nienaruszoną fasadę!

- z kolei ogromne zniszczenia widac na parterze poniżej linii uderzenia...

Jaki z tego wniosek? Taki, że uszkodzenia zewnętrzne nie do końca są spójne z oficjalną wersją zdarzeń, podobnie jak trzy dziury wylotowe i u szkodzenia I piętra w trzecim ringu wspominane w innym wątku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 03 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
- samolot najpierw zahaczył prawym skrzydłem o mur (nie powinno się oderwać?)

I znow klamiesz.. tylko po co??

To kadlub z cala pewnoscia uderzyl pierwszy. (są tu jakies kary za klamanie?)
Cytat:
- kadłub uderza pod znacznym kątem - jaka jest szansa że uderzając w taki sposób, pod tak znacznym kątem, samolot się nie "ześlizgnie" po fasadzie i zamiast przebić ścianę zjedzie po niej w lewo, w koncu ściany były specjalnie wzmocnione

Gdyby lecial z 200km/h to pewnie by sie nie przebil.. Jaki pech le lecial 4 razy szybciej, nie?
Cytat:
kadłub samolotu uderzył pomiędzy piętrami! co z tego wynika? a no to że do przeorania miał nie tylko filary ale cały STROP pomiędzy parterem a piętrem

Kadlub uderzyl GLOWNIE w parter.
Cytat:
b. samolt musiałby lecieć bez przechyłu na lewe skrzydło czyli od strony cmentarza a nie przez latarnie

Sciete latalnie oraz sposob w jaki zostal odepchniety/uderzony generator zamienia taka wersje w bajeczke...
Przypominam, ze 16 swiadkow mowilo o tym, ze samolot zachaczyl o lampy.

Cytat:
tam gdzie powinno uderzyć prawe skrzydło widzimy nienaruszoną fasadę!

No.. skoro wrzucasz zdjecie, gdzie uszkodzenia zasloniete sa pianka gasnicza, to latwo tak mowic..
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:01, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Analiza zniszczen generatora przed pentagonem, wyraznie potwierdza oficjalna wersje o uderzeniu boeinga i jego trasie lotu.

Jak widac glowne zniszczenia po lewej stronie są zadane przez silnik boeinga. Wygiecia blady wyraznie wskazuja, ze samolot nalecial z prawej strony (zgodnie z oficjalna wersja). Druga sprawa jest naruszenie generatora oznaczone jako "rear gouge". Jest to, ze tak powiem "szrama", ktora rowniez zadalo skrzydlo boeinga, ale inna jego czesc, mianowicie zbiornik z paliwem samolotu. Po raz kolejny dowodzi ona, ze samolot uderzyl z prawej strony, poniewaz jak idac owe uszkodzenie kieruje się znacznie na lewą część generatora.


Tutaj widac gennerator wlasnie z tymi uszkodzeniami.


Fotka znaleziona przez uzytkownika Aquila z innego forum (a wlasciwiezaznoczone poprostu dwie czesci, ktore są tutaj wazne)!

Widac wyraznie, ktore czesci odpowiadaja za zniszczenia generatora.
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dwa pytania

dlaczego

generator jest wyraźnie przesunięty ?

uszkodzenia filarów wskazują na to że były ciągnięte w strone "dziury "



wybuch-eksplozja spowodowałaby raczej inne uszkodzenia tych filarków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
dlaczego

generator jest wyraźnie przesunięty ?

Jesli uderzyl w niego silnik boeinga lecacy 800km/h to powinien stac na miejscu, czy moze się przesunąc??

Cytat:
uszkodzenia filarów wskazują na to że były ciągnięte w strone "dziury "

Jest tak poniewaz samolot uderzyl pod katem 42 stopni w sciane budynku. Gdyby natomiast uderzyl prostopadle w budynek, filary bylyby uszkodzone, ze tak powiem "na wprost".
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
Jest tak poniewaz samolot uderzyl pod katem 42 stopni w sciane budynku. Gdyby natomiast uderzyl prostopadle w budynek, filary bylyby uszkodzone, ze tak powiem "na wprost".


42 stopnie? Hmmm!!! To chyba faktycznie byli islamscy terroryści, oni u siebie w domu też mają 42 stopnie. Razz

Załóżmy, że w Rosji na Kremlu eksploduje samochód pułapka. Rosja oczywiście wysłała oskarżenia pod adresem Gruzji i ok miesiąc później dokonuje nalotów dywanowych i inwazji. Pomimo tego, że całe zajście obserwuje kilkanaście kamer to ujawniono jedynie nagranie z jednej i to o jakości kamery w telefonie komórkowym sprzed 3 lat.
Pytanie do Aduna. Wierzysz w tłumaczenia Rosjan, że nie ujawniają pozostałych nagrań ze względów "bezpieczeństwa narodowego"?
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co mi nagranie z X ilosci kamer skoro organizacja odpowiedzialna za ataki przyznala sie niejednokrotnie do tego zamachu?
Po co mi X nagran z kamer, jelsi swiadkowie powiedzieliby, ze wybuchl samochod pulapka?
Po co mi X nagran, skoro caly material dowodowy, ktore moge zobaczyc odpowiadają temu, ze wybuchl samochod pulapka?

Pozatym USA rozpoczelo wojne z Afganistanem, poniewaz nie spelnili oni warunkow ultimatum, ktore dotyczylo wydania czlonkow al-kaidy.
Ngrania maja tutaj niewielkie znaczenie dla sprawy. Nawet, jakby ujawnili jakies, a pokazywalo by boeiga 757 to i tak byscie powtarzali tylko ze fotomontaz...

Pozatym czemu zmieniasz temat? Co z moimi argumentami?
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
Po co mi nagranie z X ilosci kamer skoro organizacja odpowiedzialna za ataki przyznala sie niejednokrotnie do tego zamachu?

masz na myśli CIA?

adun, wyszystkich już pytałem, ale nikt nie wiedział.
ale się nie poddaję, a ty jesteś dobrze poinformowany, więc może znasz adres tej słynnej strony al kaidy? tej na której publikują filmy, itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pgrom




Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 18
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Po co mi nagranie z X ilosci kamer skoro organizacja odpowiedzialna za ataki przyznala sie niejednokrotnie do tego zamachu?
Po co mi X nagran z kamer, jelsi swiadkowie powiedzieliby, ze wybuchl samochod pulapka?
Po co mi X nagran, skoro caly material dowodowy, ktore moge zobaczyc odpowiadają temu, ze wybuchl samochod pulapka?



A choćby po to żebyś nie wypisywał tych wszystkich bzdur, większość na forum zgodzi się że filmy które są (nagrania z kamer) dałyby odpowiedź na wszystkie pytania, a tak można tylko snuć domysły, albo wierzyć w "oficjalną" wersję albo nie.
Poza tym to pytanie przewijało już się w tym poście, gdzie ślad po pionowym stateczniku?
Zidentyfikowano większiść pasażerów, ale skąd pobrali próbki, zbierali proch i kurz ze wszystkich obszarów gdzie miało miejsce uderzenie? Dlaczego atak nastąpił w wyremontowaną i wzmocnioną część Pentagonu?
Poza tym uderzenie tak wielkim samolotem w Pentagon było manewrem bardzo trudnym do wykonania, jak przy takiej prędkości nie minęli się z budynkiem (zobaczyli go przez szybki?), mieli w Pentagonie GPS czy co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
dlaczego

generator jest wyraźnie przesunięty ?

Adun napisał:
Jesli uderzyl w niego silnik boeinga lecacy 800km/h to powinien stac na miejscu, czy moze się przesunąc?


proste
jestem tego samego zdania
uszkodzenia generatora jednoznacznie na to wskazują
przypominam tylko że latająca spłuczka od kibla na radio nie dokonałaby takich zniszczeń
żadna rakieta tudzież global coś tam nie ma takiej rozpietosci skrzydeł aby zniszczyć latarenki

Cytat:
uszkodzenia filarów wskazują na to że były ciągnięte w strone "dziury "


Adun napisał:
Jest tak poniewaz samolot uderzyl pod katem 42 stopni w sciane budynku. Gdyby natomiast uderzyl prostopadle w budynek, filary bylyby uszkodzone, ze tak powiem "na wprost".


nie wiem pod jakim kątem uderzył boeing
natomiast nie ulega wątpliwości że coś te filarki pociągneło w strone pentagońskiej dziury
wg mnie był to boeing a nie ufo
dziwi mnie Adun że prawie cała ferajna z prawdy.pl jedzie na tobie jak na burej kobyle
tłumaczysz foty prosto i rzetelnie nie zadając przy tym debilnych pytań Smile
w zasadzie mi też zależy żeby ludzie zdali sobie sprawe że w wtc i pentagon wleciały boeingi a nie np hologramy lub inne cuda na patyku wynoszone pózniej w pustym namiocie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
w zasadzie mi też zależy żeby ludzie zdali sobie sprawe że w wtc i pentagon wleciały boeingi a nie np hologramy lub inne cuda na patyku wynoszone pózniej w pustym namiocie Sad


A mi zależy na tym by ludzie zrozumieli ile tak na prawdę nie wiedzą o zamachach z 11 września 2001 i sami wyciągnęli wnioski. Po co? Np żeby pewnego dnia nie skończyło się jak u naszych sąsiadów w 1939-tym!
Wyjdzie pewnego dnia Tusk i zapyta:
„Ich frage euch: Wollt ihr den totalen Krieg?“
A tacy specjaliści od krytycznego myślenia jak wy otumanieni anty-islamską propagandą będą się darły:
"JAAA!!!! Heil Tusk! Heil Tusk!!!"

Gdybyście choć w drobnym fragmencie zrozumieli jakim wielkim przekrętem na globalną skalę jest system pieniądza fiducjarnego (www.money.patrz.pl) to zrozumielibyście, że żyjecie na świecie, w którym zorganizowanie takiego przedstawienia jak 911 to dla dekadenckiej oligarchii przerażonej nadchodzącym upadkiem dolara i całego systemu bankowego to nie jest problem (ani organizacyjny, ani techniczny ani tym bardziej finansowy). To kwestia uzyskania konsensusu na odpowiednim poziomie piramidy władzy. Oczywiście wy nie macie na ten temat pojęcia bo gdyby to była prawda to już byście o tym wiedzieli. W końcu mamy wolne i niezależne mass media. Wasz poziom świadomości jest na poziomi mojej babci - ona też trzęsie portkami przed islamskimi terrorystami oglądając Wiadomości w przerwie między reklamami i serialami brazylijskimi. Zacznijcie proces poznawania rzeczywistości od zrozumienia procesu tworzenia pieniędzy - bez tego będzie wam trudno zrozumieć to co się działo po 911 i co niebawem zacznie się dziać.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood napisał:
...
A tacy specjaliści od krytycznego myślenia jak wy będą się darły: JAAA!!!!
Heil Tusk! Heil Tusk!!!

...

mylisz się
szufladkujesz ludzi bez pojęcia

przy tak olbrzymich przekrętach do prawdy należy dojść krok po kroku
rewolucja sie po prostu zesra bo sama w sobie jest manipulacją
i co z tego że ty JackBlood już znasz "prawde"
uwazasz że wygrałeś?
milion dowodów na nic
a w pentagon wleciała rakieta
od cmentarza

ps chciałem jeszcze coś dodać na temat róznych objawień "specjalistów " od prawdy
ale twoje "dopieszczanie posta" mnie zniecheciło
ps2
JackBlood napisał:
Kroczek po kroczku to ktoś dochodzi do tego forum - jak już się ktoś na forum znajdzie to ma dostać przykrą prawdą z całej siły w twarz a nie zostać połaskotany półprawdami po jajach. Jak komuś się nie podoba to polecamy racjonalista.pl - tam w menu znajdziecie to co lubicie

Laughing
też żeś dosrał
jaką przykrą prawdą??
samo życie
a na te forum to ludzie wpadają przez przypadek
i jak w padną na topic o hologramach to zaraz wychodzą

kolejne ps
JackBlood mały kroczek dla dobra ludzkości
według ciebie co wleciało w pentagon Question Question
(wiem wiem to niema znaczenia dla twojej prawdy ale jestem po prostu ciekawy,jeśli łaska rzecz jasna
heil!! )
sry Ostatnio zmieniony przez Scorpio dnia Sro Cze 04, 2008 11:33 pm, w całości zmieniany 8 razy
przez oszczędność
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 05 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
JackBlood napisał:
...
A tacy specjaliści od krytycznego myślenia jak wy będą się darły: JAAA!!!!
Heil Tusk! Heil Tusk!!!

...

mylisz się
szufladkujesz ludzi bez pojęcia

przy tak olbrzymich przekrętach do prawdy należy dojść krok po kroku
rewolucja sie po prostu zesra bo sama w sobie jest manipulacją
i co z tego że ty JackBlood już znasz "prawde"
uwazasz że wygrałeś?
milion dowodów na nic
a w pentagon wleciała rakieta
od cmentarza



Dowodów jest wystarczająco by ponad 500 stronicowy "Oficjalny Raport Komisji ds. 9/11" umieścić w księgarni na półce "SF".

Kroczek po kroczku to ktoś dochodzi do tego forum - jak już się ktoś na forum znajdzie to ma dostać przykrą prawdą z całej siły w twarz a nie zostać połaskotany półprawdami po jajach. Jak komuś się nie podoba to polecamy racjonalista.pl - tam w menu znajdziecie to co lubicie (specjalność zakładu to ćwierć- i g-prawda na słodko duszone w sosie własnym z dużą ilością ignorancji).
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 05 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
masz na myśli CIA?

Mam na mysli Al-Kaide, nie umiesz czytac?
Cytat:
ięc może znasz adres tej słynnej strony al kaidy? tej na której publikują filmy, itp.

Mnie moze pamiec myli, ale czy owe filmy nie sa przekazywane do al-jazeery??

Cytat:
A choćby po to żebyś nie wypisywał tych wszystkich bzdur

Mozesz wymienic jakas? Chetnie podyskutuje, i zobaczymy, kto tu gada bzdury.
Cytat:
większość na forum zgodzi się że filmy które są (nagrania z kamer) dałyby odpowiedź na wszystkie pytania,

Wiekszosc tego forum to paranoicy, dla ktorych nie bylo ladowania na ksiezycu a podczas zimnej wojny Rosja tak naprawde wspolpracowala z USA...
Cytat:
a tak można tylko snuć domysły, albo wierzyć w "oficjalną" wersję albo nie.

W nic nie trzeba wierzyc, biorac pod uwage namacalne dowody. Jedynymi wierzacymi jestescie wy, bo wierzycie brednie spiskowcow.
Cytat:
Poza tym to pytanie przewijało już się w tym poście, gdzie ślad po pionowym stateczniku?

Polecam porownac ze sladem z lotu 93 i uzyc nieco zdrowego rozsadku i samemu sobie odpowiedziec.
Cytat:
Zidentyfikowano większiść pasażerów, ale skąd pobrali próbki, zbierali proch i kurz ze wszystkich obszarów gdzie miało miejsce uderzenie?

Juz podawalem zdjecie z ulozeniem cial pasazerow oraz ofiar, ktore znajdowaly się w pentagonie. Identyfikacją zajmowali się sądowi eksperci (dla ciebie sa oczywiscie czescia spisku, a jak..). Pozatym 2 swiadkow mowilo, ze widzialo ciała.
Allyn E. Kilsheimer byl pierwszym inzynierem, ktory pomagal w akcji ratunkowej. Co on ma na temat uszkodzenpentagonu i inncyh do powiedzenia? "It was absolutely a plane, and I'll tell you why," "I saw the marks of the plane wing on the face of the building. I picked up parts of the plane with the airline markings on them. I held in my hand the tail section of the plane, and I found the black box." "I held parts of uniforms from crew members in my hands, including body parts. Okay?"
Cytat:
Dlaczego atak nastąpił w wyremontowaną i wzmocnioną część Pentagonu?

A dlaczego nie? To ma byc na cos dowod? Wg spiskowcow tylko czesc, w ktora uderzyl samolot byla odnowiona, czy byl to moze nieco wiekszy obszar?
Cytat:
Poza tym uderzenie tak wielkim samolotem w Pentagon było manewrem bardzo trudnym do wykonania, jak przy takiej prędkości nie minęli się z budynkiem (zobaczyli go przez szybki?), mieli w Pentagonie GPS czy co?

Gdybys sam sie zainteresowal tematem, zamiast kazac komu innemu szukac, to bys juz pewnie znal odpowiedz. W tym momecie nie wiem, jak to zrobili. Co nie zmienia tego, ze mogli zobaczysz przez szyby. A no i jeszcze jak juz szukasz, to nie tutaj na pewno.. Tutaj lubicie tylko zadawac pytania i na nie nie odpowiadac, pograzajac sie w swojej paranoi.

Cytat:
Gdybyście choć w drobnym fragmencie zrozumieli jakim wielkim przekrętem na globalną skalę jest system pieniądza fiducjarnego (www.money.patrz.pl) to zrozumielibyście, że żyjecie na świecie, w którym zorganizowanie takiego przedstawienia jak 911 to dla dekadenckiej oligarchii przerażonej nadchodzącym upadkiem dolara i całego systemu bankowego to nie jest problem (ani organizacyjny, ani techniczny ani tym bardziej finansowy). To kwestia uzyskania konsensusu na odpowiednim poziomie piramidy władzy. Oczywiście wy nie macie na ten temat pojęcia bo gdyby to była prawda to już byście o tym wiedzieli. W końcu mamy wolne i niezależne mass media. Wasz poziom świadomości jest na poziomi mojej babci - ona też trzęsie portkami przed islamskimi terrorystami oglądając Wiadomości w przerwie między reklamami i serialami brazylijskimi. Zacznijcie proces poznawania rzeczywistości od zrozumienia procesu tworzenia pieniędzy - bez tego będzie wam trudno zrozumieć to co się działo po 911 i co niebawem zacznie się dziać.

Sraty taty.. gadu gadu.. jak zwykle zmiana tematu... Nie zapomnij przeprosic za podawanie nieprawdziwych informacje w temacie o locie 93 przypadkiem adminie.

Cytat:
Dowodów jest wystarczająco by ponad 500 stronicowy "Oficjalny Raport Komisji ds. 9/11" umieścić w księgarni na półce "SF".

masz na mysli takie klamstwa spiskowcow jak to, ze Cheney dal rozkaz "zatrzymania" samolotow bojowych, podczas gdy mowil, zeby je zestrzelic? Laughing
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:08, 05 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun, ile ty masz latek? 15? Nt. kłamania to pytaj samego siebie a nie oskarżaj w infantylny sposób innych

jeśli chodzi o prezentację:
- naciągany sposób pokazania "białego dymku" który jakoby zaczął wydobywać sie z silnka po uderzeniu skrzydłem (!) w latarnię
- brak prawidłowego odwzorowania spadku terenu

generator - zobacz sobie jakiej wysokości jest silnik a na jakiej nastąpiły uszkodzenia generatora - inaczej mówiąc, na tyle wysoko by ten drugi element skrzydła nie był w stanie dosiegnąć generatora, poza tym zdecyduj sie - albo silnik uderza i przesuwa generator, albo skrzydło robi w nim szramę, tych dwóch rzeczy nie da sie połączyć bo de facto ta "szrama" musiałaby powstawać w trakcie odrzucania generatora do tyłu,

nie wspominając o tym że samolot przechylony był na lewe skrzydło, co czyni wszelkie dywagacje o "szramie" bezpodstawne



więcej analiz tutaj:
http://killtown.911review.org/flight77/generator.html
http://pentagongenerator.0catch.com/

scorpio, te pokrzywione belki to nie filary tylko zapadnięte fragmenty stropu, przypatrz sie dokładniej zdjęciu...

Most people have assumed that the three leaning objects on the first floor, where the middle one is thicker than the other two, are the broken remains of columns 15, 16, and 17 (from left to right). However, there is another interpretation that is at least as likely: some or all of these objects may in fact be broken portions of the second floor slab that collapsed after the impact. If you examine the horizontal lines at the level of the bottom of the second floor, and follow them from right to left, you will find that the lowest row of masonry disappears at the top of the rightmost leaning object, and the second row of masonry disappears at the top of the middle leaning object. This suggests that the leaning objects were actually collapsed portions of the second floor slab. The smooth appearance of the region extending into the building from the middle leaning object also suggests it is a portion of the broad floor slab rather than a column.

...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:29, 05 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atta do bin Ladena:

Słuchaj! Mam genialny plan! Atakujemy Pentagon! Porywamy samolot z waszyngtonu i lecimy nim do granicy z Ohio, zawracamy ok 9.00 gdy WTC będzie już płonąć. Spoko, bez obawy. Z tego co wyczytałem w googlach wystarczy wyłączyć transponder i znikniemy z radarów! Serio, nic nam nie grozi. Co prawda 40 min po ataku Waszyngton powinien byc strzeżony przez flotę powietrzną ale co tam! Nie takie rzeczy sie z Jarrahem robiło! Poza tym Amerykanie są tak tępi, że nawet nie zauważą jak podlecimy pod Biały Dom!

Spójrz. To ostateczna faza planu. gdy zbliżymy sie do Pentagonu zamiast lecieć prosto w budynek zrobimy 360-stopniową pętlę. Hahaha, ale ich wykiwamy! Polecimy tuz nad samym gruntem kosząc pobliskie latarnie i zahaczając o te antena obok hotelu Sheraton. Spoko! Nic nam sie nie stanie. Co prawda moglibysmy lecieć od strony cmentarza Airlington ale wtedy nie uchwyciłyby as te wszystkie kamery bezpieczeństwa no i z promocji naszych wybitnych umiejetności lotniczych nici..:/

uderzymy o tu! bylismy tam wczoraj na wizji lokalnej, właśnie kończą montować szyby pancerne i poza tym prawie cały ten segment jest pusty, ale co tam! przy odrobinie szczęścia przebijemy sie na wylot i zabijemy Rumsfelda.

Mamy już wyznaczonego szczęściarza który poprowadzi tę szalona misje: słyszałeś pewnie o nim. Hani Hanjou. od kilku miesięcy udaje kretyna niepotrafiącego pilotować zwykłej cessny ani kupić biletu lotniczego. Ale spoko, bez obaw! To nasz największy as w rękawie! Dlatego przemycimy go w walizkach na pokład. Jest mały, zmieści sie. Oficjalnie nie zobaczysz go na żadnym manifeście lotniczym.

Dobra, kończę połączenie bo wpadł Ziad z dziwkami i alkoholem! A i mam generała Ahmouda na drugiej linii. Miał nam skołować kolejne 100 tysiaków z CIA. Allah Akhbar!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Technolog




Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 05 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha Voltar genialny post.
Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4   » 
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pentagon 11 września - analiza uderzenia #2
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile