W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pałka się przegła  
Podobne tematy
Drobna zmiana w liczeniu limitu postów13
Zakładanie nowych tematów - zmiana31
Ograniczenia postowania 
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 12654
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 11 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

usuń mnie bez jajeczna cioto z tego forum prawdy dla niedorozwiniętych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:42, 11 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

85r napisał:
usuń mnie bez jajeczna cioto z tego forum prawdy dla niedorozwiniętych


buhaha Very Happy

żenujący poziom wypowiedzi prowadzisz do samego końca Smile

taka dobra rada, nie loguj sie i problem zniknie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slidexman




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 11 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

85r masz juz futro? http://pokazywarka.pl/futro/
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:32, 13 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie to podanie. podania.php?i=2602 Chyba nie trudno domyślić się czyjego jest autorstwa. Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:02, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - ja już to wszystko rozumiem, tzn twoje postępowanie na tym forum.

Kiedy usłyszałem twój głos i twoją wypowiedz w radiu "wolne media", usłyszałem niedojrzały przedmutacyjny głosik zakompleksionego dzieciaka, nikogo więcej.

Jesteś zwykłym gówniarzem, podatnym na wszelkiego rodzaju sensacje.

Ty dzieciaku masz SWOJĄ prawdę, i nie dociekasz prawdy uniwersalnej.

Do wszystkich którzy chcą się tutaj zalogować:

Nie tykajcie GÓWNA to nie będzie śmierdziało!!!
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Evergreen




Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 23 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi...gar mi siadł.
Powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolo




Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 18 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z prowizorycznego konta by napisać w pierdolni post czeka takiej o to wielkości łamigłówka



natomiast by napisać w pierdolni jako zalogowany to was też czeka powyżej ukazana przeszkoda czy tylko mnie ????

a pojawiła mi sie po wypowiedzi w tym temocie
viewtopic.php?t=26909&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

hmmmm, dziwne Rolling Eyes
_________________
praca czyni wolnym,powiedział pan do niewolnika ,minutę przed śmiercią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 373
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 18 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lolo napisał:
Z prowizorycznego konta by napisać w pierdolni post czeka takiej o to wielkości łamigłówka



natomiast by napisać w pierdolni jako zalogowany to was też czeka powyżej ukazana przeszkoda czy tylko mnie ????

a pojawiła mi sie po wypowiedzi w tym temocie
viewtopic.php?t=26909&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

hmmmm, dziwne Rolling Eyes


Powineneś grzecznie podziękować za niepowtarzalną szansę, poruszenia kilku neuronów. Mnie tam pierdolnia zaczęła być znośniejsza bez tego nieustannego ślinotoku kilku chemicznych zjebów.
A przy okazji co za problem przeliczyć tę parę wierszy dla pomylśności własnej.
Przecież to tylko dodawanie, nikt ci nie każe sumować sinus ów z każdej liczb z dokładnością do 6 miejsc po przecinku.

Niewdzięcznośc baranów jest porażająca.
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 18 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 18 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
Popieram.

No chyba jednak nie, bo nagle z pierdolni zniknęły te wszystkie twoje multikonta od "good way" przez "szeklana" czy "qrzanka" na nickach udających Marylkę skończywszy. Twoje słowa nie pokrywają się z czynami, a zatem to tylko puste deklaracje hipokryty.
Swoją drogą to przykre, że już nawet twój niegdysiejszy (bodaj najwierniejszy) sojusznik płaskoziemski się na ciebie wypiął:
Powineneś grzecznie podziękować za niepowtarzalną szansę, poruszenia kilku neuronów. Mnie tam pierdolnia zaczęła być znośniejsza bez tego nieustannego ślinotoku [b]kilku chemicznych zjebów.[/b] Rolling Eyes
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolo




Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 19 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
Popieram.


chuj ci w dupe Cool
_________________
praca czyni wolnym,powiedział pan do niewolnika ,minutę przed śmiercią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 19 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

archiwizacja:

good why napisał:
chemicloo napisał:
good why napisał:
już jeden użydkownik padł ofiarą twoich chorych intryg, tylko że on (martwe konto) akurat nie może się bronić. Wtedy co prawda bezpośrednio podszyłeś się pod wzmiankowanego 'grzanka' używając nicka 'qrzanek'
abstraCHUJąc od twoich chorych fantazji - primo: mogłem podszyć się co najwyżej pod qrzanka - skoro wg. ciebie miałem mieć takie konto tymczasowe, -a secundo: a skąd TY niby wiesz że "grzanek nie może się bronić"? Masz z nim jakiś kontakt??

Cytat:
, ale generalna zasada pozostaje ta sama: za przyczyną twojej pojebanej intrygi posty (wtedy twoje, teraz lolka) jednego użydkownika zostają przypisane drugiemu.

HĘ? Jakiego znowu LOLKA? Posty "wtedy ...moje(?) (teraz lolka??) zostają przypisane.... komu? "drugiemu"?? TEMU DRUGIEMU? -aha, z tych "drugich" co ma je wzbg w podpisie ... A tak w ogóle TO KTO miał tu konto dr.lolek:)... Nooo... ktoś miał, bo jeszcze idzie poznać że ludzie tak się do kogoś zwracali - i tym kimś na pewno nie byłem ja . O ILE dobrze zaczynam kojarzyć twoje pogmatwane wynurzenia, insynuujesz jakoby doszło tu do jakiejś podmiany (przechwycenia?) kont użytkownika/ów na tym forum...(?) Hmm... robi się coraz ciekawiej... I KTO TU NIBY W TAKIM RAZIE INTRYGUJE, JA?? zaraz, zaraz -tak, teraz coś sobie przypominam -a czy tu nie było już kiedyś jakiegoś @good why'a?? Noo tak - a więc kto tu się pod kogo tak właściwie podszywa, he!?

Cytat:
Czy ty nie możesz funkcjonować bez odpierdalania w regularnych odstępach czasu takiej skyrwysyńskiej maniany?
uuuu, waż słowa podrostku, -swojej maaa........ niaany w to nie mieszaj. To nie ja zakładam tematy po pijanemu, a potem się dziwię, że ktoś mnie nie poznaje... tudzież nie ja intryguję ze zmianami nazwy, czy tam wręcz z przejęciem/przechwyceniem czyjegoś konta (kto za wami nadąży! ) ....ale coś mi to jednak przypomina: jak się , że użyję eufemizmu, "przejmuje czyjąś furę" -to potem też zazwyczaj dochodzi do przemalowania karoserii i przebicia numerów na nadwoziu.. Wiem, bo oglądam kryminały i filmy gangsterskie

Jednak jesteś ostro popierdolony. Bez odbioru.


chemicloo napisał:
he he. To jednak nie ja pod wpływem alkoholu zakładam spierdolinowe tematy ! Shocked


good why napisał:
Ja też nie, i doskonale o tym wiesz załgany chuju (dla niezorientowanych: nawet sam lolek wielokrotnie pisał o dobrowolnym oddaniu swojego konta). Widzę że w końcu zostałeś tutaj sam ze swoją psychozą. Cóż, solidnie na to zapracowałeś. Miłego pławienia się we własnym szambie, zasłużyłeś. Sajonara


chemicloo napisał:
good why napisał:
Ja też nie, i doskonale o tym wiesz załgany chuju [(przypis mój ->) @wzbg - oto masz uzupełnienia do materiału w temacie "wulgaryzmy na forum". Knajackie odzywki tego porywczego prostaka ponownie dostarczają materiału dla twojego niecodziennego hobby] (dla niezorientowanych: nawet sam lolek wielokrotnie pisał o dobrowolnym oddaniu swojego konta).
Przypominam sobie jedynie, że wielokrotnie apelował aby mu "przejęte" konto zwrócić tongue
Cytat:
Widzę że w końcu zostałeś tutaj sam ze swoją psychozą.
Absolutnie! Jesteś jeszcze ty, zawsze chętny do "sprostowań".


Cytat:
Cóż, solidnie na to zapracowałeś. Miłego pławienia się we własnym szambie, zasłużyłeś. Sajonara
Powtarzasz się, panie nadęty-jak-balon. Surprised Laughing


chemicloo napisał:
good why napisał:
Cytat:
Cytat:
Popieram.


No chyba jednak nie, bo nagle z pierdolni zniknęły te wszystkie twoje multikonta od "good way" przez "szeklana" czy "qrzanka" na nickach udających Marylkę skończywszy. Twoje słowa nie pokrywają się z czynami, a zatem to tylko puste deklaracje hipokryty.
a skoro już jesteśmy przy sprostowaniach... NIE WIEM O CZYM DO MNIE BREDZISZ. Nigdy nie miałem multikonta good why, szeklam, czy też grzaneq! ...nicki udające marylkę?! masz fantazję dziadku...

Cytat:
Twoje słowa nie pokrywają się z czynami, a zatem to tylko puste deklaracje hipokryty.
Kiedy ja naprawdę popieram działania bimisracji! (cytat poprawiony ->) Odkąd ta cyniczna gnojarka @marele dostała cyfrowy knebel na swój frontalny odbyt, pierdolnia bardzo zyskała na funkcjonalności! Doprawdy nie mam zielonego pojęcia co sobie ubzdurałeś z tymi "czynami" - w końcu można w pierdolni zamienić spokojnie kilka słów! Brawo Bimi! Applause




Cytat:
Swoją drogą to przykre, że już nawet twój niegdysiejszy (bodaj najwierniejszy) sojusznik płaskoziemski się na ciebie wypiął:
Powineneś grzecznie podziękować za niepowtarzalną szansę, poruszenia kilku neuronów. Mnie tam pierdolnia zaczęła być znośniejsza bez tego nieustannego ślinotoku kilku chemicznych zjebów. Rolling Eyes
błąd. najwierniejszy to był niejaki @grzanek - ale nie o tym... Jeśli idzie o ten przykry argument, że ktoś/coś na kogoś się (gdzieś) niby wypiął... scratch heh he - a cóż to za ślinotok? Laughing No i? O czymś to niby świadczy - czy o kim? Crying or Very sad
Łzy poprzez śmiech... Z której strony mam biec za tym rykoszetem? To, swoją drogą chyba była ulubiona śpiewka gnojarki marele: ten cię opuścił, już cię nie lubi, nie rozmawia z tobą, nie masz przyjaciół, nikt z tobą nie gada... - ZOSTAŁEŚ SAM! ;D - Laughing nie wiadomo śmiać się, czy płakać. tongue
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:45, 20 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
błąd. najwierniejszy to był niejaki @grzanek

umiesz czytać baranie?
Cytat:
twój niegdysiejszy (bodaj najwierniejszy) sojusznik płaskoziemski

_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:20, 05 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goniec Króla napisał:
Popieram.
Wspieram!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:36, 05 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
Goniec Króla napisał:
Popieram.
Wspieram!


Eee? Ty masz jakieś rozdwojenie jaźni @chemiś? Very Happy
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 05 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Aniołek napisał:
Goniec Króla napisał:
Popieram.
Wspieram!


Eee? Ty masz jakieś rozdwojenie jaźni @chemiś? Very Happy
Nie, ale widzę że ty masz za to mały pedałku regularne złudzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 373
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:44, 10 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kopiuję wątek z pierdolni, ku pomylsnej archiwizacji i dla rozważenia propozycji nacjonalizacji forum.
Pałka sie przegła.


czekan napisał:
z uwagi ,rze ....
Cytat:
Przepraszam, ale administrator zabronił Ci wysyłać prywatnych wiadomości

juści jawnie odpowiem co wiem
Cytat:
Od: thecombo
Do: czekan
Wysłany: 07:26, 05 Mar '24
Temat: Re: twoje paranoje Cytuj wiadomość
ale?


cierpliwość

spokój ducha

znajomość chciwości

proste 2+2

i tak w kółko

i dzięki temu jedni mają więcej czasu na przemyślenia

a innym pozostaje nienawiść, że im zabrali...

...to czego sami nie odważyli się podnieść z chodnika

po czasie mądrzy, albo głupi szczekanie

do samych siebie, ze zwykłej głupoty.


ps/ mam nadzieję, że zrozumiałeś


wiesz , to jest tak ,

jesteś chciwy ,pazerny, twój zysk innych strata ,,,
i ty kurwiu piszesz,rze masz czas rozmyślać o duchowości
,bo w swym nędznym rzyciu wyjebujesz ludzi na kasę

Poczekaj Karma da .....
no tak no tak aby było zdrowie ,uj ta kasa ,
wiara w pieniądz to złudna wiara ,a czas zapierdala z kosmiczną prędkością światła
i skoryguje twe fantazje ....


Poważnie? Zabronił ci wysyłać prywatnych wiadomości? Kurwa, nie wierzę, ale jeśli tak to kawał jebanego sadysty. Komu jak komu ale taka szykana na szczekana? Który wysrywa w każdy weekend przynajmniej 100 postów?
Skarbnica wysublimowanej muzyki lat 70.8.9 ?

Pałka się przegła - dawaj dane i piszemy skarge do HRW, Amnesty i Hagi. Koniec tego kurwa pobłażania.Będzie się panoszył jebany na niby swoim forum a przecież każdy wie, że to my wszyscy uzytkownicy, mozolnym, systematycznym wysiłkiem, nawet weekendowym, to my je tworzymy.

Znacjonalizujemy to kurwa. Każdy dostanie udział proporcjonalny do ilości napisanych postów.


No spoko, ale wracając do naszych interesów to zamieszczam wszystkie wiadomości ktore wysłalem tobie, żeby wiesz, przypomniec kontekst.

Pragnę nadmienić, musisz uwierzyc na słowo, że w przeciagu ostatnich prawie 8 lat wysłałem łacznie 10 wiadomości, z czego aż 40% stanowiły te których ty byłéś odbiorcą. Dużo. przygniatająca większość To już wskazuje, ze objąłem cie szczególnym rodzajem troski.

Oto pozostałe:

Cytat:
Od: thecombo
Do: czekan
Wysłany: 21:50, 18 Maj '22
Temat: Re: twoje paranoje
tragiczna z ciebie postac, moze nawet bardziej tragikomiczna, ale to jedyna droga do zrozumienia ... siebie... Very Happy
przyznaj sam przed soba ze zjebales, ze wydymala cie twoja super inteligencja.
Oczywiscie zanim to uczynisz wypadaloby to zrozumiec.


Cytat:

Od: thecombo
Do: czekan
Wysłany: 02:52, 08 Kwi '23
Temat: Re: twoje paranoje
czekan napisał:
kasano zawsze wygrywa .matematyka jest logiczna. ale

nie ma zadnych ale, przynajmniej jesi przestrzegasz zasad matematyki.

mimo wszystko, powodzenia.


Więc piszesz, że jestem chciwy? Masz prawo do tej oceny. Mylne. Może kiedyś bywałem, rzadko, chciwy. Aż do doświadczenia kiedy zrozumiałem, że można życ bez kasy.

Gdybym był chciwy, nigdy bym tam nie wygrał. To moje spostrzeżenie. Tam wygrywasz w zasadzie tylko wtedy kiedy już nie potrzebujesz kasy.
Albo, tez wygrywasz, gdy wygrywasz z własną słabością.
Wygrywasz z chciwymi - to oni tam tracą.

Koniec tych zwierzeń, bo się zaraz wruszę i,,,.

ps/ zacznij, chciałbym napisać: kochać, tych których nienawidzisz, ale wiem że to za duzo, przynajmniej na początek, żeby az tyle wymagac od ciebie. Dlatego napiszę: zacznij rozumieć tych których nienawidzisz.
Uwolnij swój umysł od nienawiści.
Możesz wygrywać, ale nie dla chciwości - zacznij wygrywac z pogardy dla kasyna. ok?

https://www.youtube.com/watch?v=uirBWk-qd9A
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1039
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:39, 10 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeden zasrywau ludziom skrzynki pocztowe wygrażając karmicznymi konsekwencjami niczym Cwelownia piąstką ze swego wysokiego stołka wgniatając odbiorcę w piach - a drugi coś tam znowu bredzi o swoich niedocenianych "kontekstach" Rolling Eyes , jaki to błąd że nie została dostrzeżona ich powaga i wiekopomne znaczenie w panoramicznym świetle różnych odniesień i funkcji , w całej że tak powiem swej krasie i wydźwięku Very Happy .. Jeden ma problem że nie może pisać bezpośrednio, a drugi że go nie odczytują należycie, kolejny raz zresztą - *symptomatyczne. Rolling Eyes

Cytat:
Gdybym był chciwy, nigdy bym tam nie wygrał.
Laughing to jakaś kolejna "złota myśl" Jordana Belforta? Confused Rolling Eyes
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 10 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nagonka na Polakow plci meskiej trwa dalej !!! Dzisiaj ja, jutro ty !!! Chlop, to chlop - wladza sie go boi ! Polski mezczyzna niedosyc ma mozg, to jest on wiekszy od kobiecego mozgu ! Sa tworki polskie, ktore maja dwie klepki i zadna szkola nie chciala ich przyjac pod Słońcem, a mimo to wladza sie go boi, bo mozgu nie ma wcale !!!

o wladzy juz pisalaam - popluczyny stalinowskie, hitlerowskie i Jaruzelskiego [ mial wiecej dzieci jak tylko jedna ta corke Monike] !!! Od IIWS wladza ma pochodzenie indyjskie juz na calej Polkuli Polnocnej !!! Wladze w USA juz dawno wybiera lud z roznych partii, co tworzy wladze ludową !!! Od wiekow dzieje sie tak w Australii - najdawniej ! W Rosji Od Rewolucji Pazdziernikowej, a we Francji od Rewolucji Francuskiej ! Upadek Rzymu byl dawno !!! Polska po Stanie Wojennym 13-grudnia 1981 roku postanowila sie przetransformowac i podzielic na niezliczona ilosc partii ! Lud w Polsce byl zawsze bardzo podzielony, ale zawsze pod Egida Kosciola !!! Duzo parti jest koscielnych roznych wyznan, ale zawsze koscielnych !!! Polacy zarazili tym caly swiat Polakow ! Ich wladza jest silna wszedzie i w cęnzurze tez !!! Waty can czuwa !

Ostrzegam Polakow, ze to jest prawdziwa nagonka na meska plec polska ! Trzeba powaznie pomyslec o obronie, bo wszyscy mozemy zginac - kobiety tez wreszcie !!! A zyja ma bron, to nie popusci ! To jest Azja na naszych zasilkach juz dawno !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pałka się przegła
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile