W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pałka się przegła  
Podobne tematy
Drobna zmiana w liczeniu limitu postów13
Zakładanie nowych tematów - zmiana31
Ograniczenia postowania 
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 12653
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
outlaw87 napisał:
a do Bimiego - jak nie chciałeś miec głupich tematów na swoim forum ,bezsensowynch wypowiedz i pierdolenia o byle czym, to ... trzeba było go nie zakładac Laughing

no świetny dowcip.
kontynuując go dodam że jak nie chcieliście uczestniczyć w forum na którym jest taki admin to... trzeba było się nie rejestrować Laughing


a skąd przed zarejestrowaniem sie na forum mogliśmy wiedziec co nam admin będzie potem wymyślał Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

arwena, a czy ja zabraniam komukolwiek mieć własne zdanie? bynajmniej - proszę jedynie aby nie zaśmiecać mojego forum pierdołami o dupie maryny, tudzież innymi pseudosensacyjnymi tekstami rodem z jamesa bonda czy innego kodu di caprio.

wiem jaka tematyka mnie interesuje a jaka nie. i korzystając ze wszystkich możliwości danych mi przez bozię będę się starał nakierowywać treść forum na tematy które mnie interesują. zresztą robię to od lat, myślę z dobrym skutkiem, czego najlepszym dowodem jest wasza tu obecność..


ja nie mowie o zsmiecaniu forum - nadmienilem ze jesli jest regulamin formum i ktos go lamie chocby 'zasmiecaniem' (jaka nie bylaby jego definicja) a zasady sa jasne i przewiduja sankcje - to wszystko w porzadku. Ale moje pytanie nie bylo o tym tylko o sankcje za niezgadzanie sie z tobą, o czym w regulaminie nie ma mowy

ja sie kulturalnie zapytałem Ciebie o twoje intencje - zwyczajnie - bo czegos tu nie rozumiem.
O ile dobrze widze po odczytaniu mojego posta limit moich wiadomosci istotnie spadl. To jakies ostrzezenie czy jak?


Bimi napisał:
choćby po 98 postach twojego przyjaciela Bofain który zajerestrował się niecałe 2 mies. temu: search.php?search_author=Bofain
nie krępuj się - przeczytaj wszystkie, nie wątpię że warto. i daj znać jak skończysz to wyślę ci link do wypowiedzi kolejnego z moich fanów... i dalej mogę ci podsyłać nowe gówno tak szybko jak szybko zdołasz przeczytać


Nie wiem o czym mowisz bo nie znam nikogo o nicku bofain (nawet nie pamietam czy jakies jego posty czytalem). Nie zapędzasz sie aby w twoich slowach, bo mam wrażenie że wylala się z ciebie jakaś żółć - tylko naprawde nie wiem skąd twoje wzburzenie w stosunku do mnie

Bimi napisał:
więc o jakim ograniczeniu wolności słowa my tu właściwie mówimy? pokaż mi inne polskie forum na którym możesz naszczać adminowi do ust i dalej móc się wypowiadać w publicznych sekcjach. raz na dzień, ale jednak.


jezeli ktos chcialby odpowiedzec na kilka tematow a może tylko na 1 dziennie, to co by tu nie mowić - jest to ograniczenie. Podkreslam jeszcze raz: nie mowie o sankcjach za lamanie regulaminu, okazywanie braku szacunku dla dyskutantow, obrazanie innych w tym nie tylko 'szczanie do admina ust' , jak to określiłeś - tylko o wyłącznie za wyrażanie poglądów odmiennych od twoich.

Każdy jest na tym forum dobrowolnie, i ja też wcale tu bywać nie muszę. Nie wiem w jakim kontekscie mam rozumiec obnizenie limitu, ale dla mnie zalatuje to jakąś piaskownicą, frustracją, a nie rozmową dorosły-dorosły.
Chciałbym sie mylic co do Ciebie Bimi, bo uwazam że to forum spelnia wazna funkcję i pod tym względem nikt nie umniejsza twoich zasług. Szkoda byloby więc tym bardziej, gdyby to miejsce stalo się zwykła piaskownicą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
no świetny dowcip.
kontynuując go dodam że jak nie chcieliście uczestniczyć w forum na którym jest taki admin to... trzeba było się nie rejestrować


No tak, ale tutaj rejestrują się masochiści. W każdym razie jak ja się rejestrowałem to nie byłeś taki.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:43, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi od teraz mozesz spac spokojnie..
Wiemy, ze nie jestes agentem.
Rozpracowalismy Cie. Jest dla nas jasne, ze po wprowadzeniu strony na serwer USA, Spyboty, ktore automatycznie skanuja zawartosc serwerow USA, UK i kilku innych, wyczesaly twoje forum.
Wiemy ze skontaktowano sie z toba i ze forum jest monitorowane.
Wiemy o nacisku z ich strony na sianie dezinformacji i chaosu na forum.
Nie mozesz sie zdradzic i dlatego tak sadystycznie traktujesz uzytkownikow, majac na dzieje, ze ktos sie w koncu kapnie o co chodzi.
Miales racje. Rozpracowalismy to. Jestes inteligenta bestia. Twoje argumenty zawsze byly silne. Tacy ludzie nie zmieniaja sie z dnia na dzien. Masz prawo bac sie o swoje zycie. Rozumiemy to.
Mamy nadzieje ze inni to zrozumieja i przestana walczyc miedzy soba.

PS do agentow..
Bimi nie puscil pary z ust, wiec nie mozecie go zwinac! Jesli to forum zostanie zamkniete. Wytropimy was i zniszczymy. Predzej czy pozniej prawda wyjdzie na jaw, a kara was nie omine. Jestescie ludzmi na uslugach demonow, co czyni was gorszymi od nich! Oni po prostu tacy sa, wy jestescie zdrajcami.

End Transmission.
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 30 Maj '09   Temat postu: Re: Pałka się przegła Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Z radością śpieszę donieść, iż od tej pory osoby z limitem postów 1 nie będą mogły zakładać nowych tematów, chyba że w Pierdolni.
Ciągle możecie jednak odpisywać w już założonych tematach - nie ma za co.przy okazji zawiadamiam że liczba funkcji których mogę was jeszcze pozbawić jest nieograniczona.
do głowy przychodzą mi np. takie rzeczy jak:
- niemożliwość korzystania z awatarów i sygnatur
- niemożliwość korzystania z bbcode (kolorów, wielkości czcionek, obrazków, itp).
- niemożliwość korzystanie z pierdolni
- niemożliwość wglądu w podania rejestracyjne
- itp.
nie wspominając o tym, że mogę zwyczajnie zbanować.

tak że czekam i obserwuję... z rozkoszą coś sobie tu jeszcze przekoduję w moim zacnym forum.


BIMI Lepiej od razu pozamykaj profile które są dla ciebie nie wygodne, zamiast świrować pawiana.
Na jedno wyjdzie.
Twoja hipokryzja sięgnęła szczytu. Z prawdą to forum nie ma już kompletnie nic wspólnego a jego nazwa hańbi i wypacza znaczenie tego wyrazu.
Napisz w regulaminie że NA FORUM WOLNO PISAĆ TYLKO TO CO PODOBA SIĘ ADMINOWI – do tego się to tak naprawdę sprowadza. Kto tego nie widzi jest albo przydupasem albo idiotą.

Wychodzicie na idiotów jeśli na tym forum popieracie reżimowe działania Bimiego i jednocześnie czepiacie się cenzury lub ograniczaniu wolności słowa w jakimś kraju czy w mediach. To oznaka podwójnego myślenia. Typowego błędu myślowego ludzi zmanipulowanych.

Generalnie forum zeszło na psy. Nie ma tu już nic wspólnego z prawdą. Raczej jest to sterowana przez admina dezinformacja.

Zamykanie ludziom ust o różnych od Bimiego poglądach to przykład totalnej cenzury. Z resztą sam już nie raz pokazał na tym forum swoje chamstwo w stosunku do użytkowników i to że właściwie głęboko w zadzie ma merytoryczną dyskusję na argumenty. Dla niego prawda to tylko jego prawda, a jeśli nie przystaje ona do faktów to tym gorzej dla nich.

Przypominam tylko że forum dyskusyjne służy wymianie poglądów. Nieraz całkiem różnych. Natomiast tutaj mamy przyzwolenie tylko na jedne „jedynie słuszne” poglądy jednej osoby i uciszanie tych co mają poglądy inne. Mimo tego działania jawnie wyjętego z systemów totalitarnych, nasza adminowa gwiazda Bimi nazywa siebie osobą tolerancyjną Laughing .
Może tak być. Ale tylko jeśli Bimi ma swoją własną definicję tego słowa. Definicję oczywiście w ogóle nie przystającą do rzeczywistości.

Tak czy inaczej uczestniczenie w tej farsie zwanej prawda2.info uważam za idiotyzm.

BOJKOTUJCIE TO FORUM I OSTRZEGAJCIE PRZED NIM LUDZI
MÓWCIE O POLITYCE I HAMSTWIE ADMINA
NIECH INNI, SZCZEGÓLNIE MŁODZI LUDZIE NIE DAJĄ SIĘ ZMANIPULOWAĆ TEMU CHOREMU TWOROWI



To tyle. Wzywam wszystkich świadomych tego co się tu dzieje do bojkotu tej strony.
Pozdrawiam.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arwena napisał:
ja nie mowie o zsmiecaniu forum - nadmienilem ze jesli jest regulamin formum i ktos go lamie chocby 'zasmiecaniem' (jaka nie bylaby jego definicja) a zasady sa jasne i przewiduja sankcje - to wszystko w porzadku. Ale moje pytanie nie bylo o tym tylko o sankcje za niezgadzanie sie z tobą, o czym w regulaminie nie ma mowy

pierwsze słyszę żeby był jakiś regulamin forum. Smile
jest natomiast konstytucja, która nie pozostawia złudzeń: Obywatele nie są równi. Każdy dysponuje innym limitem postów, które może wysłać w ciągu doby. O wielkości limitu decyduje Administracja.

skoro nie chodzi ci o limit bufona to o czyj? powiedz konkretnie - nie krępuj się.


przebudzony i reszta: no comments.
może tylko: z niecierpliwością czekam na ten bojkot Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:43, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

pierwsze słyszę żeby był jakiś regulamin forum. Smile
jest natomiast konstytucja, która nie pozostawia złudzeń: Obywatele nie są równi. Każdy dysponuje innym limitem postów, które może wysłać w ciągu doby. O wielkości limitu decyduje Administracja.

skoro nie chodzi ci o limit bufona to o czyj? powiedz konkretnie - nie krępuj się.



wszystko prawda Bimi - jest konstytucja, a mi nie chodzi mi konkretnie o limit kogokolwiek. Zapytalem jedynie o swoj i nie odpowiedziales. Wszyscy jestesmy tu goscmi , a ty jestes gospodarzem - chodzi mi wylacznie o generalne zasady jakie tu panują - te nie pisane. Tak samo jak w życiu, staram sie nie wchodzic do nikogo z butami , szanowac innych i ciesze sie kiedy gospodarz przyjmuje mnie otwarcie i tez chce abym czul sie u niego jak najlepiej.
do takich miejsc ludzie chetnie przychodza i chetnie sie w nich spotykaja.

przychodze tutaj bo uwazam ze to forum jest jest bardzo wazne w kontekscie chwili i sytuacji jaka mamy na swiecie.
A napisalem w tym temacie o tym co mnie niepokoi, bo zal by mi bylo gdyby to miejce przestalo byc tym czym bylo do tej pory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:52, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli cenzura
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A napisalem w tym temacie o tym co mnie niepokoi, bo zal by mi bylo gdyby to miejce przestalo byc tym czym bylo do tej pory.

no właśnie mi też. stąd te limity. Smile

wielu ludzi się ze mną nie zgadza i mają duże limity. a inni zgadzają się ze mną często i mają niskie.
jakoś to się tak samo układa.
dlaczego zmniejszyłem ci z 18 na 8? bo nie wiem co chciałeś przekazać swoją pierwszą wypowiedzią. myślę, ze w najlepszym przypadku było to śmiecenie Smile
poza tym wyluzuj - to tylko cyfra. i tak nie pisywałeś wiecej niz 8/dzien
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

dlaczego zmniejszyłem ci z 18 na 8? bo nie wiem co chciałeś przekazać swoją pierwszą wypowiedzią. myślę, ze w najlepszym przypadku było to śmiecenie Smile
poza tym wyluzuj - to tylko cyfra. i tak nie pisywałeś wiecej niz 8/dzien


prawda - nie wykorzystuje wiecej niz 8/dzien. toczy sie jednak dyskusja - i chcialem zabrac glos, bo zalezy mi na dobrej atmosferze tutaj. mam wrazenie ze sie popsula, ludziom popuszczly nerwy i pluja nierzadko na siebie nieoszczedzajac ciebie, a i ty nie prowadzisz polityki milosci, chocby ostro (prewencyjnie?) wypowiadajac sie tak jak w moim przypadku, choc powodu moim zdaniem nie miales. To tylko nakreca jakas bezsensowna spirale bez konca. Nie wiem co jest przyczyna, nikt juz pewnie do tego nie dojdzie, co bylo pierwsze czy jajko czy kura.
Pierdolnia stoczyla sie do jakiegos totalnego undergroundu, gdzie spotykaja sie ci, ktorzy nie moga pisac w innych miejscach forum.
poniewaz tworzy sie ewidentnie jakas polaryzacja na zasadzie ty i 'opozycjonisci' (i chcac nie chcac jestes strona zaangazowana, chocby jako admin) mam prosbe zebys pomyslal co mozna dobrego zrobic, zeby wyjsc z tego chorego kregu. Jak widac odbija sie to na innych - nie zaangazowanych w konflikt. Nie wiem - moze jednostki niereformowalne nalezy zbanowac, a dla reszty zrobic amnestie?
Agresja, rodzi agresje. Wielokrotnie sie przekonalem ze wybaczanie i cierpliwosc miewaja zadziwiajaco pozytywne skutki.

pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rozbawiaj mnie, doprawdy.
naprawdę twoja diagnoza bieżącej sytuacji na forum poruszyła mnie do głębi. z tym że ja nie dostrzegam żadnego chorego kręgu. co najwyżej chorych ludzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK Bimi - zrobisz jak uwazasz.
chce wierzyc ze sytuacja sie wyklaruje.
czas pokaze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy ja sie rejestrowałem na forum nie było żadnych problemów z adminem , no o ile pamiętam dobrze Wink
Tak czy inaczej teraz nie wiem co sie pozmieniało ,nie wiem może od jakiegoś czasu rejestrują sie tu ludzie którzy nie mają zbyt wiele do przekazania.
Ale ja na miejscu Bimiego bym nie wybrzydzał bo na stronie jest zarejestrowanych nie cały 1000 osób . Możesz ich sobie na tyle zrazic swoim postępowaniem że niedługo to tylko goście będą to forum odwiedzac.
W sumie to masz prawo do podejmowania różnych decyzji na forum , bo jest twoje ,ale jak zmienisz jego obraz z miejsca gdzie każdy może wyrazic swoją własną opinie w miejsce gdzie większośc użytkowników jest banowana lub pozbawiana limitu postów, wtedy dalsze jego prowadzenie nie będzie miało sensu.
Ja jak narazie nie miałem żadnego konfliktu z Bimim, ale z tego co czytam na forum to już co najmiej 1/3 go miała,a szkoda.
Zamiast marnowac czas na kłótnie lepiej zając sie innymi tematami ja ZWALCZAC NWO Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że chce Ci się bawić... Ja bym większość osób w pizdu zbanował. Po co się męczyć z takim prawdziwym czy orionem, toż Oni cofają to forum tak bardzo, że czwórka osób pchających to forum do przodu ledwie co zniweluje ich głupotę.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan napisał:
Że chce Ci się bawić... Ja bym większość osób w pizdu zbanował. Po co się męczyć z takim prawdziwym czy orionem, toż Oni cofają to forum tak bardzo, że czwórka osób pchających to forum do przodu ledwie co zniweluje ich głupotę.

Człowieku orion był na tym forum i siedział w tematyce NWO jak ty jeszcze w pieluchy robiłeś. To, że paru ateuszom nie podoba się przesłanie to jeszcze nie powód aby wycinać tych ludzi, chyba, że się chce zwyczajnie stłamsić w zarodku alternatywną ocenę TRUTH MOVEMENT i sprzedawać New Ageowy Zeitgeistowy shit, jak prawdę objawioną o co zapewne chodzi wdrożeniowcom ONE WORLD RELIGION. Osobiście uważam, że to iż z pewnymi rzeczami mogę się nie zgadzać nie jest powodem na niewysłuchanie reszty co mają do powiedzenia, chociażby z racji rozległej wiedzy w temacie Nowego Porządku Światowego. Sam pochwal się taką wiedzą jak chociażby zebrana wcześniej na nie działającej obecnie stronie Oriona zbawienie.com to pogadamy. Póki co sam się zbanuj zanim zaczniesz banować innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 19:51, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chce mi sie tego wszystkiego czytac...
ale w tenacie ogolnie.... forum ma spora wolnosc wypowiedzi, nie ma cenzury...
sam mam chyba ograniczenie liczby postow, ale podoba mi sie to ze mozna bluzgac:D
inne fora przy tym to zupelny faszyzm, w sumie obcujac tu i tam, na prawdzie jest calkiem lajtowo...
nie wiem po co sie wzajemnie gryzc, wiekszosc poza trolami ma zbiezne poglady.. gorzej i to znacznie jest obcowac z tzw masa... to dopiero jest kosmos...
Wiec Panie i Panowie, szanujmy sie ze tu jestesmy... to ma cos z elity.. w tym fajnym tego slowa znaczeniu....


co do Bimiego... hmmm jego broszka, ktos to musi trzymac w lejcach..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli że co, że dymokracja się nie sprawdziła, czy działacze?
Wicie, rozumicie. W czwarty czerwiec takje wioskowania, to jakoś tak nie badźo, nie?

Czy tę tak kontrowersyjną i "wielce szkodliwą" decyzję można zmienić zbiorowym wywrzeszczem lub inną medialną histerią?
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 05 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Astan napisał:
Że chce Ci się bawić... Ja bym większość osób w pizdu zbanował. Po co się męczyć z takim prawdziwym czy orionem, toż Oni cofają to forum tak bardzo, że czwórka osób pchających to forum do przodu ledwie co zniweluje ich głupotę.

Człowieku orion był na tym forum i siedział w tematyce NWO jak ty jeszcze w pieluchy robiłeś.


Ale heca ten orion tyle siedział w tematyce NWO i dostał limit 1, to pewnie był największym ekspertem od NWO na forum, co widać było po wysokim poziomie dyskusji "Czy Ziemia jest centrum Kosmosu?" .., a może NWO dalej zataja prawdę, że Ziemia jest jednak płaska i podpierają ją 4 słonie? No ale jego strona www.zbawienie.com to już powala wszystkie prawdy dyskutowane tutaj na forum.., Jak to mówił Cejrowski: Ahoj Ciemnogrodzianie!
_________________
Prawda jest jak tlen, otrzymasz zbyt wiele i się rozchorujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 05 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A hooj z tobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:24, 05 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Limity to tu jak widzę ostatnio się dostaje nie za treść merytoryczną postów tylko, za mówienie prawdy o zinfiltrowanym przez New Age ruchu Truth Movement i krytyce mechanizmów stosowanych na tym forum, które ostatnio zaczyna się przepoczwarzać w tubę propagandową orędowników NWO. Tym kretom postów się nie przycina.

A to, czy ziemia jest centrum Kosmosu ... fakt to jest lekkie przegięcie ze strony Oriona, ale jeszcze, żeby sprowadzać limit postów do 1, gdy na około smarkacze napierdzielają o Jaszczuroludziach i Ufokach, dla mnie to jest przesada.

Tego reptalianowego ciemnogrodztwa jakoś nikt tutaj nie tępi.

Pochwal się hooju taką stroną jak zbawienie.com to pogadamy. Kawał konkretnie usystematyzowanej wiedzy na temat NWO istniejącej w sieci zanim Bimiemu zrodził się pomysł założenia tego forum Laughing. Oczywiście wątek Reptalianów i New Age'owego shitu tam nie znajdziejsz. A to są właśnie te "prawdy" dominują ostatnio na prawda2.info.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 05 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ech goldbug ty i ten twój anty-zeitgeistowy, pro-biblijny fanatyzm. Very Happy

nie podejrzewałem że jesteś takim fanem tej tematyki. myślałem, że jako geolog znasz się tylko na tym że ropa się kończy... no i oczywiście na ekonomii, bez której twój nieunikniony peak oil nie miałby racji bytu Smile

pogadaj z orionem, może z jego wiedzą biblijną i twoją geologiczno-ekonomiczną stworzycie jakieś portal joint-venture który odniesie sukces na światową skalę.
proponuję zatytułować go: Czy istnieje piekło? Smile
chwytny tytuł wymyśliłem - prawda? Smile

a strona zbawienie.com nie powstała przed tym forum, o ile dobrze kojarzę. tak że co do tego lepiej się doinformuj, coby nie opowiadać ludziom dalszych bajek. już się bidacy dość ich od ciebie naczytali.
może i nie znajdziesz na niej new age'owego shitu ale za to znajdziesz jedno wielkie old age'owe gówno. plus ewentualnie zabawne teorie n.t. ziemi która rzekomo się nie kręci. bo orion nie widział na to dowodu i już.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:27, 05 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
ech goldbug ty i ten twój anty-zeitgeistowy, pro-biblijny fanatyzm. Very Happy

Problem tylko w tym, że ze mnie żaden wierzący z prawdziwego zdarzenia i daleko mi do religijnych jazd jak u Oriona i prawdziwego. Widzę tylko, jak bezczelnie wciskana jest w ramach kontrolowanego "wybudzenia" zeitgeistowe'a "pseudprawda" jawnie mająca koneksje z nurtem ideowym przyświecającym twórcom New World Order oraz przygotowująca grunt pod ONE WORLD RELIGION, który jest ostatnim etapem wdrożenia pełnego NWO.

Czy są to bajki to się dopiero okaże. Takim samym fanatyzmem inni mogliby określilić twoje wierzenia w SPISKI, więc kwestia fanatyzmu jest bardzo subiektywna.

Btw. Icke też pierdzieli historie o JASZCZUROLUDACH kontrolujących ziemię w oparciu sprawozdanie jakiegoś Murzyna ROTFL Laughing i jakoś tego typu bzdura nie jest powodem dla większości osób na tym forum, aby totalnie zanegować resztę tego co mówi. Tutaj jak widzę nieco śmieszny motyw z Ziemią jako centrum Kosmosu jest wystarczającym argumentem aby zupełnie zdyskredytować resztą bądź co bądź cennych informacji o funkcjonowaniu NWO prezentowanych przez Oriona na jego stronce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 05 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat nie jestem fanem icka, więc nie wiem... chyba nie do mnie pisałeś ten ostatni akapit?

ja myślałem, że nowa religia będzie oparta o kosmitów i że zrodzi się przy współudziale dotychczasowych dostojników kościelnych.
tymczasem ty twierdzisz że będzie oparta o ateistyczny, technokratyczny projekt venus... hmmm, to interesujące... choć moim zdaniem nierealne do przeprowadzenia. łatwiej przeciągnąć na nową religię ludzi głęboko wierzących niż ateistów technokratów.

może choć powiedz jak bardzo jesteś pewien swojej teorii?
albo może inaczej: jesteś tego pewien bardziej niż że ropa się kończy, czy mniej? Laughing
chętnie zapoznam się z profesjonalną ekspertyzą geologa w tej kwestii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 27 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
pogadaj z orionem, może z jego wiedzą biblijną i twoją geologiczno-ekonomiczną stworzycie jakieś portal joint-venture który odniesie sukces na światową skalę.
proponuję zatytułować go: Czy istnieje piekło? Smile
chwytny tytuł wymyśliłem - prawda? Smile


Taki mądrala jesteś? A nie potrafiłeś udowodnić mi jeszcze żadnego błedu czy kłamstwa i dlatego ograniczyłeś mi ilość postów do jednego. I tak nie pisywałem więcej niż 2 dziennie.

Nie cierpisz mnie, ponieważ w każdym temacie dostajesz ode mnie baty.

Niemniej nie znajdziesz na całym tym forum ani jednego swego postu, w którym udowodniłeś mi że się w czymkolwiek mylę.

Nawet jeżeli popełniałem małe błedy, ty tego nie widziałeś. W sprawie geocentryzmu ani ty ani wielu, wielu innych na innych forach nie przedstawiło dotychczas ani jednego dowodu na Heliocentryzm poza powtarzaniem z maniakalnym uporem fałszesrtwa Foucaulta odnośnie sił Coriolisa.

Czyli jak się nie ma argumentów - to się sięga po cenzurkę.

A cenzuruj sobie... uwielbiasz styl tych, których RZEKOMO zwalczasz.

Walczysz pozornie o wolność a odbierasz nawet umiarkowaną wolność słowa.

Gdybym spamował, ostrzegłbyś mnie. Gdybym kłamał, sprostowałbyś. Ani jednego nawet ostrzeżenia w czykolwiek mi nie dałeś.

A ty co zrobiłeś? Wyjechałeś z cenzurą. Tak niziuto upadłeś? Laughing

------------------------------------------------------------------------------------------

Nie powiem wam, że w tym tygodniu NAJPRAWDOPODOBNIEJ nastapi zmiana waluty w USA z dolara na amero.

A w dniach 12-15 Października ma nastąpić w najlepszym przypadku stan wojenny.

Po co wam to pisać, wy macie swoją Prawdę2. Inna wam nie potrzebna...

Zawsze byłem i jestem od was co najmniej 3 kroki do przodu.

Zobaczymy, czy moje źródła są rzetelne i co sie stanie w ten weekend.

Parę detali jest w moim blogu (link na dole) a nawet są podane niektóre źródła.
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:49, 27 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orion napisał:
Cytat:
pogadaj z orionem, może z jego wiedzą biblijną i twoją geologiczno-ekonomiczną stworzycie jakieś portal joint-venture który odniesie sukces na światową skalę.
proponuję zatytułować go: Czy istnieje piekło? Smile
chwytny tytuł wymyśliłem - prawda? Smile


Taki mądrala jesteś? A nie potrafiłeś udowodnić mi jeszcze żadnego błedu czy kłamstwa i dlatego ograniczyłeś mi ilość postów do jednego. I tak nie pisywałem więcej niż 2 dziennie.

udowodniłem ci wiele rzeczy, ale jesteś zbyt zapatrzony w swoje świętojebliwe obrazki i biblijne wersety, aby w ogóle zakumać co do ciebie mówię.
np. najpierw każesz sobie udowadniać że ziemie się kręci, a gdy ci wypiszę dowody to nawet nie raczysz się do nich ustosunkować, tylko dalej napierdalasz swoje - biblię należy rozumieć dosłownie i chuj.

ty chcesz dyskutować o prawdzie o świecie?? człowieku, jesteś bardziej ograniczony i zaślepiony fanatyzmem niż przeciętny wiejski klecha.
moje forum nie potrzebuje tego rodzaju "wkładu" - idź sobie na inne. zresztą, dawno już pogodziłeś się z tym, że obecna tu cenzura jest najbardziej agresywna i oczywista więc nie jęcz. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pałka się przegła
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile