W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kłamiesz   
Podobne tematy
Forum agnetów wpływu101
kłamstwa2.info64
A jednak to prawda!10
Bimi - ankieta?32
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 24341
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WhiteRaven




Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 96
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 20 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopie jak Ty nic nie wiysz... geye są nawet na grubie! Mój kuzyn jest pracownikiem dozoru więc wiadomośc z pierwszej ręki. Podobno pod taśmą się zapomnieli i zostali przyłapani na gorącym. Ale kopalnia jest bliżej piekła niż Holandia.

To są fakty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 20 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe
i co zrobili?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WhiteRaven




Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 96
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 20 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno zwolnili. I co mi teraz napiszesz? wiedziałem? Jak by ktoś przy taśmie babke dymał to też by zwolnili. Bo jak cię widza to pracuj obojetnie czy jesteś homo czy hetero. Róznica jest taka że w tym wypadku niektórzy byli bardziej zbulwersowani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 20 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WhiteRaven napisał:
Podobno zwolnili. I co mi teraz napiszesz? wiedziałem?

nie - wręcz przeciwnie. miałem nadzieję że choć górnicy okazali się normalni i olali kwestię.
ale niestety, nie zaskoczyłem się miło Smile
widać i oni potrzebują pomocy
cóż - polska - tam każdy potrzebuje pomocy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 20 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz Polska to piękny kraj Very Happy Biskup puka kleryków, klerycy pukają się nawzajem, proboszcz puka kogo popadnie + wszystkich z kasy, a wszyscy razem krzyczą że pedały to zboczeńcy Mr. Green No i co, masz tak w Holandii?

A.... rząd dyma grupowo naród Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 20 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, to takie dość naciągane podsumowanie.
choć właściwie każdy szczegół po kolei, traktowany z osobna, się zgadza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 21 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż mnie dziwi Bimi, ze nie dopisałeś tam na końcu tego postu, że na końcu tego tematu, koleś nudny jak flaki z olejem go rozpierdolił Very Happy
Ale widać że wszystko wróciło do normy, temat spowrotem odżył, i rzeczywiście jest ważny.
Uprzedzając Cię, nie pisałeś nawet nic o mnie, bo nawet nie warto.....
Gdybym miał dwa posty, to wypowiedział bym się w tym temacie, i w jeszcze innym, no ale wiesz, czasami w jednym poście się muszę zmieścić....
Powiem Ci że rzeczywiście jest to niesamowite, że w świecie w którym tak bardzo ograniczany jest głos ludzi, wystarczy popatrzeć na media. Tam niestety nie ma konkretnych, prawdziwych rzeczy. Po prostu jest to niesamowite, ze na jednym z bardziej znanych for w Polsce, na którym jest dość wiele informacji... Rządzi jedna osoba, której jeśli się ktoś nie spodoba, to po prostu nie pozwala mu za bardzo dojść do głosu.
Myślę, ze Twoim zdaniem ten jeden post, nie jest tak do końca ograniczeniem, i pewnie nawet nie podejrzewasz, co Ty k...... tutaj robisz... naprawdę...
Jesteś imperatorem, któremu, jesli się coś nie spodoba, ktoś ma inne zdanie, to po prostu nie pozwalasz mu na pisanie za wiele. Widzisz, Ty nie zdajesz sobie pewnie z tego sprawy czym jest ten jeden post. Trafianie w 24. To nawet nie chodzi o to, czy np. ja mam coś ciekawego do powiedzenia, tutaj chodzi o coś zupełnie innego.
Wielu innych ludzi może mieć coś do powiedzenia, i w momencie w którym dostają jednego posta... Pomyśl sobie, co taki człowiek może sobie pomyśleć.
Widzi że wszystko jest popierdolone dookoła.. Widzi jak media kłamią, widzi że ciężko do kogokolwiek dotrzeć, widzi że media nie dopuszczają nikogo kto ma coś do powiedzenia na temat tego popierdolonego systemu, i napotyka Ciebie, i wpierdalasz mu jednego posta.
Ja wiem Bimi ze sobie z tego nie do końca zdajesz sprawę, lub moze częściowo sobie zdajesz, ale pewnie nie do końca... Wiem tylko, że Twoje Ego urosło do niesamowitych rozmiarów, odkąd założyłęś prawda2. Słuchałem sobie ostatnio twojego wywiadu, no i niestety kolego, nie robisz tego o czym tam gadałeś.. Czyli tak naprawdę jesteś fałszywy. Nie znam Cię oczywiście, mogło wiele spraw na to zadziałać, wiele sytuacji, doświadczeń... Ale jedno wiem, nie myślisz za bardzo o innych ludziach, o tym, co Ci ludzie mogą czuć.......
Oczywiście pewnie odpowiesz mi swoim intelektualnym... hmmm Ego.
Moim zdaniem, to forum z Tobą na szczycie, nie powinno być jednym z najbardziej obfitującym w informacje for w Polsce.....
Po prostu się do tego nie nadajesz.................

PS. Przyczyniasz się kolego do tego, co jest odwrotnością tego, o czym cały czas tutaj piszę, i raczej nigdy Cię za to nie pochwalę..... Tak że wiesz.................................................................................................

PS2: jesteś taki Rupert Murdoch2.. hehe ale tylko w tym swoim świecie, i forum Very Happy
On tez nie może do końca wszystkich uciszyć...........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:55, 21 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Drumer
Ciągle piszesz jak ci smutno z powodu twojego jednego posta. Jest ci źle PrawdA?. Załóż sobie nową postać w tej grze o nicku Don Kichot.
Ja będę twoim Sanczo Pansa Hua hua hua.
Wracając do tematu:
Czy jest ktoś taki kto nie kłamie? :> ----> Paaaalec pod budke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 22 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tym poście :

A teraz prywata. Na początku bawiła / irytowała (niepotrzebne skreślić) mnie dyskusja w wątku Kłamiesz poświęconemu Twojej osobie. Od pewnego czasu bacznie się przyglądam Twoim wpisom na forum i muszę przyznać, że mam coraz większe wątpliwości co do Twojej osoby.

Zamieszczonym w tym wątku :


viewtopic.php?p=157522#157522

Admin Bin załatwił mi możliwość postowanaia więcej niż jeden raz na dobę.

Czy uważacie że jakakolwiek krytyka Admina Bima powinna skończyć się takimi ograniczeniami ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:52, 23 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe Yamakusa.. nie każ mi zrobić tego, co bardzo by Cię zabolało.....nie lubie pisać złych rzeczy o ludziach, nawet jak są ciulami.... czasami lepiej jest coś przemilczeć.....
Bimi... no niestety kolego hehe... teraz chyba wiekszość tych moich jednopostowców bedzie skierowanych przeciwko Tobie...... chyba wiesz dlaczego.......
Po prostu... nie może tak byc że swoim wyjebanym Ego rządzisz sobie tutaj na tym forum...........
PS. Jeśli ktoś będzie robił napisy do filmu....... proszę nie umieszczać na końcu, "prawda2.info" po prostu nie warto...... wierzcie mi Very Happy
Hehe tym razem za dużo nie napiszę........ ale w następnych postach będę się starał przedstawić prawdziwą sytuację...... sytuacje tego forum.... i tego jak bardzo popierdolone jest że rządzi tutaj imperator.......
Dość kurwa rządzenia jednostek Very HappyVery Happy Tak naprawdę NWO=prawda2.info......... a mi nie po drodze kolego Bimi...... tak że dostanie Ci się od mojego intelektu....... oczywiście możesz się bronić, ale wierz mi hehe ze się nie obronisz........
Odpisz cos, bo dziwnie to teraz wygląda..... hehe tak jakby wyleciało z Ciebie powietrze........ dawaj dawaj.... nie pierdol się Very HappyVery Happy Czekam Very HappyVery Happy a raczej czekamy Very HappyVery Happy
Hehe co teraz intelekt odpowie............na pewno bedzie to mądre Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Ehhhhhh dopisał bym coś jeszcze, ale po co eksponować swoje emocje Wink lepiej poczekać na Twoje Very Happy

hehehehehe początek końca???..........................Very HappyVery Happy
PS....... tylko nikogo na mnie nie nasyłaj Very Happy..................
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:49, 23 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Drumer
Myślisz że kilka wyrazów jest w stanie wywołać u mnie ból? Ależ ty masz arsentał. Może jak się najebiesz alkoholem to twój rozwój się cofa interpretując każdą sprzeczną myśl jako atak.
Po co milczysz , pisz dzieciaku. Nawpierdalasz w swoje posty emotikonek ,myśląc że fajny sarkazm ci wyszedł? Żałosne.
Ciężko się broni swoich poglądów samemu dlatego zakładasz stado? Teraz jesteś silny imperatorze? Zasady na tym forum panują takie od kiedy pamiętam a ty szykujesz internetowy desant na siedzibę wodza hua hua hua . Doceń to ,że bez jego osoby te forum by nie istniało i to jest nie zaprzeczalny fakt. I ty sam byś nie istniał ,więc zrób coś w końcu ,odgrażają się tylko słabe jednostki tudzież dzieci.
(Zobaczysz!!! Pożałujesz!!! Chuju ty!!!!). W dziwny wir wpadłeś ,ciekawi mnie co twoje zwierzęce instynkty wykminią tym razem. Jako przedmiot eksperymentu zachowujesz się śmiesznie , całkiem jak chomik w labiryncie. Wystarczy zamknąć ci jedną drogę a ty idziesz drugą ,myśląc że dokonałeś świadomego wyboru. Dalej kręcisz się w kółko ,tylko zmieniają się ścieżki. Jak to dobrze obwinić kogoś za złą funkcjonalność forum. No zawsze jest winny ten na samej górze i ci nad tobą. W żadnym wypadku ty! Ty zapewne jesteś stworzonym a nie zrodzonym idealistą ,więc masz prawo do prawa do którego nie mam prawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 24 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe Ty kolego za bardzo widać nie myślisz, dlatego przyjmujesz zasady takie jak ktoś Ci narzuca............ Naprawdę załosne jest czasami to co piszesz....
Brak mi w zasadzie literek.... Tak oczywiście, patrzmy na TV, przeglądajmy onet, podporządkujmy się Bimiemu..... Tak tak, chcemy chcemy.......
Zastanawia mnie czasami czy nie jestes Bimim... jest to całkiem mozliwe, a nawet jeśli nim nie jesteś, to pewnie razem pracujecie...
Nie ma nawet co z Toba wchodzić chyba w dyskusję, bo albo jesteś totalnie zmanipulowany, albo próbujesz manipulować, ale ze mną Ci to nie przejdzie Very Happy
Skoro już wymieniamy ostre zdania to ...............................................................................................................................................
Wyobraź sobie co tam napisałem Very HappyVery Happy
Z tępakami czasami na codzien mam styczność. Zauważyłem tylko, ze nie zależy to od intelektu, i inteligencji... po prostu, inteligent, czy intekektualista też może być tępakiem. Mi się wydaje, ze Ty należysz do tych drugich... przy okazji pochwal się, ile w testach na inteligencje masz średnio, więc zobaczymy, czy czasem tez nie jestes inteligencikiem..............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 24 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wy jestescie fajni =D
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 25 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Drumerku skoro nie masz zamiaru odnosić się do moich słów ,tylko nadmuchiwać balonik swoim JA to jaki masz cel? Bezcelowość
3/4 twojego postu to twoje osobiste paranoje i domysły. Ostre zdania? Może dla ciebie jest to ostre dla mnie to tylko zdania , nie przywiązuje takich uczuć do tego bo sprzątam cie jak brud z podłogi i przy tej czynności nie wykonuje skomplikowanych procesów myślowych.
"Brak mi w zasadzie literek" rozwinę tą myśl ,gdyż może brak ci rozkmin a jak już są to mętne bardzo tak jak to że I'am Bimi.

Ostatnia część twojego postu nazwijmy ją 1/4 to naprawdę zabłysnąłeś. Cyferki wskażą ci wynik mojej inteligencji doPRAWDY? Nie potrzebuje znać cyfr by czuć swoją wartość Ołkej? Natomiast w twoim paranoicznym przypadku liczba 1 (Post) jest całkiem adekwatna do twoich wypocin.
" albo próbujesz manipulować, ale ze mną Ci to nie przejdzie"
Sam wpadasz w pułapkę.

@Bimi
Tacy ludzie jak on zasługują na 1 posta.On myśli że jestem tobą a nawet jak nie jestem to uważa że współpracujemy Hueheuheueh. Dobre nie? To są właśnie paranoicy ,od przesytu informacji i upałów widzą rzeczy niewidzialne. Mógł byś zaplanować akcje i pogonić trole ale one same się tutaj kompromitują więc się może pośmiejmy.

@mczesiekk
Wiem! Ale czemu mówisz to nagłos?!Ciiiiiii Bo się wyda że jestem iluminatem.

@Drumer

A może ja to tak naprawde program komputerowy przystosowany do wykrywania reakcji psychicznych bezpośrednio z postów i blokowania ideologi. Aż tak Cię zafascynowałem ,że snujesz o mnie spiski.
Twój ruch. Zbliżamy się do szacha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 25 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście bezsensowne wypociny czasami pisze, i daje się prowokować niepotrzebnie, ale nie jestem jeszcze doskonałym człowiekiem....
Myślę, że Ci ludzie którzy mieli zrozumieć, to już zrozumieli, jak dziwne są zasady panujące na tym forum.
Ty pewnie Yamakusa cieszysz się z tych ośmiu postów, i czujesz się lepszy. Hehe wyobrażam sobie Twoją reakcję jak byś dostał jednego posta Very HappyVery Happy Pewnie skuliłbyś ogon, i pisał, że panujące tutaj zasady są sprawiedliwe.
Fakt wkurwiłem się trochę na początku, ze dostałem tego jednego posta, ale teraz patrzę na to z szerszej perspektywy. Widzę, ze wiele osób które piszą ciekawe rzeczy dostaja jednego posta. Widzę też wiele osób, które za ciekawych rzeczy nie piszą, i mają ich dużo więcej.
Ciężko jest wytłumaczyć zasady panujące na tym forum. Oczywiście jest to wybór Bimiego, ale dlaczego te wybory są aż tak dziwne, i blokuje ludzi którzy mają coś ciekawego do powiedzenia. Wygląda na to, że ludzi którzy nie odstają od normy, dostają trochę więcej postów na dobę. Wierz mi, ze Ty raczej od normy nie odstajesz...no może od większości społeczeństwa wiesz coś więcej na temat tego systemu, ale piszę teraz o forum.

w zasadzie jeśli zasady były by takie, ze kto pisze głupoty, to dostaje jednego posta, to na pewno bym się na to załapał, bo głupot po pijaku tutaj pisałem mega dużo. Ale jednego posta nie dostają tylko Ci którzy piszą głupoty, a często nawet jest odwrotnie.
To mnie własnie zastanawia, dlaczego blokowany jest przepływ ciekawych informacji.
Gdy widzę takie coś, to zaczyna mnie to dość ostro zastanawiać. To że tworze sobie teorie, to przecież tylko teorie... Oczywiście nie widzisz w tym nic dziwnego... Wierz mi, że zobaczyłbyś, jakbys dostał jednego posta Wink
Dlaczego go jeszcze nie dostałeś? mógłbyś spróbować to wytłumaczyć? aż tak bardzo ciekawe rzeczy tutaj piszesz?
Ja widzę że bronisz Bimiego, dlaczego Go bronisz?
Oczywiście ma do tego prawo, bo to Jego forum..., ale dlaczego dokonuje tak dziwnych wyborów? . Chyba troche pojęcie już ma na temat świata, i systemu który nas otacza. Dlaczego powiela to co się dzieje, na własnym forum.
Blokuje swobodny przepływ informacji, i stał się imperatorem, który kontroluje innych ludzi ?
Przecież chyba takich rzeczy, duża większość nas tutaj nie chce, i chcą z tym walczyć w świecie, a identyczna sytuacja jest na tym forum.
Jak to jest możliwe, że takie forum było cały czas promowane m.in w tak ciekawych filmach... Co zmieniły się teraz zasady, podobno zawsze takie były... Jak to jest możliwe, że tylu ludzi to wszystko akceptuje, i nie zauważa że to nie jest w porządku.............
Niesamowite to jest................ Ja sam dopóki nie dostałem jednego posta, tego nie zauważałem aż tak bardzo....
Dlatego coś mi tutaj nie gra Yamakusa Very Happy

Dodatkowo teraz 86 ludzi przegląda to forum, więc wydaje mi się że stanowczo za dużo, jak na forum z kontrolowaną treścią.
Nawet ja sam kiedyś polecałem to forum. Myślałem nawet na umieszczeniu linku, na pewnych plakatach, i różnych miejscach w necie.........

PS. Tak jak z zabijaniem ludzi którzy mówią o ciekawych rzeczach, na tym forum blokowaniem całkiem innych ludzi, nie było by za ciekawym wyjściem, bo szybko by się to rozniosło, i po prostu forum by upadło. Ograniczanie, czyli jeden post wygląda na najlepszą z możliwych opcji kontroli informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:30, 26 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszkę ironii. Ty wszystko już wiesz.
Cytat:
Ty pewnie Yamakusa cieszysz się z tych ośmiu postów, i czujesz się lepszy. Hehe wyobrażam sobie Twoją reakcję jak byś dostał jednego posta Pewnie skuliłbyś ogon, i pisał, że panujące tutaj zasady są sprawiedliwe.


Tak z tej okazji ciągle imprezuje i założyłem nawet fan club. No a gdybym dostał jednego posta pewnie zrobił bym sobie sepuku. Bimi był by moim sekundantem, który kataną zetnie mi głowę dla pewności.

Cytat:
Dlaczego go jeszcze nie dostałeś? mógłbyś spróbować to wytłumaczyć? aż tak bardzo ciekawe rzeczy tutaj piszesz?

Mógł bym to wytłumaczyć ale:
Już odpowiedziałeś sobie na to pytanie wcześniej chyba prawda? Jestem agentem lub samym Imperatorem.

Cytat:
Ja widzę że bronisz Bimiego, dlaczego Go bronisz?

Na to pytanie tez znasz odpowiedź. Przecież muszę to moja robota cooo niee?


Cytat:
Ograniczanie, czyli jeden post wygląda na najlepszą z możliwych opcji kontroli informacji.


Masz prawie rację bo pierwszy lepszy haker nie mógł by wyłączyć tego forum jak ty telewizor.

Cytat:
Wierz mi, ze Ty raczej od normy nie odstajesz...

To już wiem , a ty jesteś oświecony i inni to też wiem.

Cytat:
Oczywiście nie widzisz w tym nic dziwnego... Wierz mi, że zobaczyłbyś, jakbys dostał jednego posta

No jak mam widzieć w tym coś dziwnego skoro należe do batalionu który sam to tworzy. Ej no to chyba też już wiedziałeś.

Nie ma to jak jedynego posta poświęcać na narzekanie. Prawie wszystko już wiesz to po co zadajesz pytania?
Łyknij sobie coś i będzie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 26 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaki spokojnie , albo bezrobocie wam źle służy albo brak partnerki życiowej a stara zasada głosi SAMOTNOŚĆ ZABIJA OD ŚRODKA , ależ wy macie OGROMNE EGO , skąd w was tyle agresji ? jesteście tacy jak plebs tylko bardziej wysublimowani , co z tego że jesteście inteligentniejsi od reszty skoro ci głupsi zaliczają więcej panienek od was a wy TACY INTELIGENTNI grymasicie i podniecacie się jak drumer tymi minkami Very Happy Wpadliście w wir iluzji tego forum , nie usłyszycie od siebie żadnych rewelacji , albowiem jesteście gorsi od zwierząt, nie posiadacie ins. samozachowawczych , ech hehe ; ) wy też chcecie stac się Bogami jak marksiści i socjaliści ? nie lepiej stanąć z boku i pośmiac się z plebsu ? po co te nerwy chłopaki... ja nie jestem wielkim gawędziarzem, ale proszę was NIE BAWCIE SIĘ W PSYCHOLOGÓW , to domena mądrych 'ludzi' ... z wytężonym umysłem, wy jesteście tylko inteligentni .. po co wam ten piedestał ? wasza przyszłość jest w rękach mistycznych magików tysiąca i jednej nocy hehe ; ) jesteście uśpionymi psychopatami, gorszymi od morderców i pedofilii... niedługo się o tym przekonacie... co to znaczy być uśpionym, gdy się zburzy czyjś od dziecka kreaowany światopogląd, gdy sie ma w mózgu trociny... już niedługo... i dobrze... depopulacje czas zacząć.. ja też pewnie zgine.. ale to nic... mam królewskie geny hehe ; ) czekam aż agenci zapukaja do mych drzwi i pobiorą mi próbki spermy , iluminaci mnie sklonują i powstanie LUCYPHER ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:24, 27 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tym poście :

A teraz prywata. Na początku bawiła / irytowała (niepotrzebne skreślić) mnie dyskusja w wątku Kłamiesz poświęconemu Twojej osobie. Od pewnego czasu bacznie się przyglądam Twoim wpisom na forum i muszę przyznać, że mam coraz większe wątpliwości co do Twojej osoby.

Zamieszczonym w tym wątku :


viewtopic.php?p=157522#157522

Admin Bin załatwił mi możliwość postowanaia więcej niż jeden raz na dobę.

Czy uważacie że jakakolwiek krytyka Admina Bima powinna skończyć się takimi ograniczeniami ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:39, 27 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@XTC88
A co ty tu jeszcze robisz? Swoimi przechwałkami też pompujesz ego. Ty za to jesz te trociny i srasz kłodami jak ja. Jesteś takim samym psychopatą jak całe stado. Ja mam wyjebane na pogłoski o depopulacji , jak ma być to będzie jak nie to nie i co z tego? Jak ty tak bardzo wierzysz w przetrwanie swoich genów to idź ruchnij i zalej forme kobiecie z buszu Smile. Odchowają ci potomka mędrca ,nowego forum. Prawda3.info lub prawda do sześcianu ,gdzie głoduje stado baranów. Aaa ci iluminaci całkiem o nich zapomniałem.

Dobrze że poruszyłeś wątek samotności. Izolacja od większych kręgów jest całkiem spoko ,można sobie poanalizować samego siebie jak i grupy. Ludzi z forum nie traktował bym gorzej od zwierząt jedynie tych którzy swoją osobą naprawdę obrażają te królestwo. Widzisz taki drumer się najebie ,popisze na forum a potem się z tego tłumaczy. Forum sprawia czasem wrażenie konfesjonału nie sądzisz? Bądźmy krejzi "dwu kropek de"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 27 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Yamakusa
Fakt czasami się najebię, i mówię wprost, co mi lezy na sercu, ale niestety to nie jest związane tylko z moją osobą, ale z całym społeczeństwem, i głównie z ludzmi którzy cos więcej wiedzą. Tak naprawdę, to Wy leżycie mi na sercu, Wasza postawa, zachowanie.......
Jak pewnie zauważyłeś, całkowicie wali mnie co ktoś o mnie myśli, ok jestem alkoholikiem, jestem debilem, mam napompowane ego itd.
Fakt podkurwiłeś mnie troche, hehe jednak trafiłeś we mnie, czyli się udało Very Happy Czasami działam emocjami, no i dałem się sprowokować, mniejsza....
Czasami też wydaje mi się, ze piszę nie do końca głupie rzeczy, i chciałbym z kimś konkretnym o tym pogadać, a tutaj zobaczyłem od razu atak, bezsens, beznadzieje, ogólnie porażkę. Zresztą to juz jest bez znaczenia, bo widać konkretne osoby albo wolą się nie odzywać, albo po prostu już ich tutaj niem ma.
Teraz w zasadzie zmieniły mi się priorytety pisania na tym forum. Zrozumiałem bezsens panujących tutaj zasad, i może do tego się teraz troszke przyczepię....

@XTC
Ty jesteś ciekawym przykładem panujących tutaj zasad. Masz 18 postów, a wszystko co piszesz, to jaki Ty jesteś zajebisty, jak bardzo mądry, jacy my wszyscy jesteśmy tylko inteligentni. Co post to w zasadzie piszesz coś takiego. Spoko, dużo w nosisz do tego forum, nie piszesz głupot, więc na jednego posta nie zasługujesz. Wygląda na to, ze jesteś humorystycznie śmieszną maskotką tego forum. Podnosisz poziom treści, i takie tam.........


Jeszcze wracając do poprzedniego postu...

Cytat:
Masz prawie rację bo pierwszy lepszy haker nie mógł by wyłączyć tego forum jak ty telewizor.


Czyli nie zrozumiałes o czym pisze, ale to nie pierwszy raz sie już zdaża, więc Ci wybaczę....

Reszta tego co napisałeś, to myślisz że inteligentnie z tego wybrnąłeś ? Nie wiem czy nie wiedziałeś co napisać.. czy może coś innego, ale napewno inteligentnie z tego nie wybrnąłeś.
Nie wiem czym jest tutaj ten mój jeden post, ale napewno nie jest to tylko narzekanie... Narzekać mogę na rząd, społeczeństwo, korporacje, banki itd..

Na początku tutaj na forum, chciałem zachęcić ludzi do refleksji nad PV, niestety zagorzali przeciwnicy tego projektu, nic mi nie odpisywali, a zwolenników jakos nie było słychać, o przepraszam, był jeden Bimi Very HappyVery HappyVery Happy hehehe później jak nie miało to sensu, priorytet się zmienił, chciałem troszeczkę zadziałać pod kątem altruizmu, i ogólnie miłości, tez to jakoś dobrze nie wyszło. Następnie, jesli już te dwie rzeczy nie zadziałały, to przeszedłem do zachęcenia do konkretnego działania, oczywiście napotkałem mur ludzi zdołowanych, widzących wszystko w czarnych kolorach, żadnych zwolenników takiego działania, po prostu znów następny mur. Po drodze oczywiście już lekko sfrustrowany byłem, i po pijaku zacząłem pisać z bezsilności jakieś dziwne, czasami pojebane rzeczy. Po prostu, tez mam emocje, psychikę, i serce, i tez czasami mnie zaczyna już coś wkurwiać, a doskonały nie jestem.....
Teraz następny cel, ogólny cel tego forum. Bo jakoś widać, że żadnych konkretów na nim nie ma, oprócz informacji. Oczywiście jest to forum informacyjne, ale wydaje mi się, że te trzy rzeczy o których wcześniej próbowałem tutaj pisać, mają bardzo wiele wspólnego z informacją....Po chuj wam te informacje, jeśli nie chcecie lepszego społeczeństwa, nie próbujecie zobaczyć innych cierpiacych ludzi, i im pomóc, i nie chcecie w ogóle działać by informacje które są na tym forum się rozprzestrzeniały w społeczeństwie. Jaki w tym wszystkim jest sens. Spoko, siedzieć sobie przed monitorem, przyjmować, czasami bezkrytycznie, czasami z lekkim wytężeniem umysłu informacje, i to wszystko... Porażka, w zasadzie to jest taka moja porażka na tym forum, a tak naprawdę zobaczyłem porażkę wśród ludzi którzy coś więcej wiedzą, nie wiem po co Wy zbieracie te informacje, i zaprzątacie sobie nimi głowę. Naprawdę nie potrafię do tego dojść. Jak mnie by pierdoliło lepsze społeczeństwo, ochrona przed totalitaryzmem, brak jakiegokolwiek altruizmu, i niechęć do działania, To pierdolę to wszystko, żyję sobie własnym zyciem, bawię się, korzystam z życia, po chuja się dołować jakimiś dziwnymi sprawami.... Serio zastanawiacie mnie Very Happy
Po drodze jeszcze dostałem limit jednego posta, no i kolejna zmiana priorytetu, próbuję teraz dojść do tego jak wielkim bezsensem są zasady panujące na tym forum. To tez jest jakaś jedna wielka porażka. Hehe same porażki Very Happy lub moze jedna wielka porażka Very Happy

Ehhh szkoda pisania.........................
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 27 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idę ,o zakład ,żer ,że ,żeszły ,na psy ,kociokwik ,alias Bimihujcokociosranie , za chwilę wprowadzi większe zagadki matematyczne .

Ale do tematu .

Bimi , masz wielką traumę i ja ,to rozumiem . SPONIEWIERALI cię w GÓWNIE G. WYBIÓRCZEJ ,a teraz dopiero CI ODPIERDALA !!! NAWET JUŻ ,NIE WIDZISZ PRZYJACIÓŁ ! zagłębiwszy się w mętalnym GÓWNIE .


współczóję .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 28 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Drumer
Cytat:
Czyli nie zrozumiałes o czym pisze, ale to nie pierwszy raz sie już zdaża, więc Ci wybaczę....


Dobitnie pokazałem ci ,że strefa wpływów nie sięga tego forum matole.

Do rzeczy. Myślisz że nikt z tego forum nie ma swojego życia? Nie bawi się , nie korzysta , tylko ślęczy przed monitorem i szuka informacji. Chłopcze jak ty potrafisz skupić się tylko na jednej rzeczy to twój kłopot. Zapisz się do klasztoru może oni pomogą na twoje dolegliwości. To taki dodatek żeby utrzymać jako taką koncepcję samo świadomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 28 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dobitnie pokazałem ci ,że strefa wpływów nie sięga tego forum matole.

Hehe dobra nieważne Wink i jeszcze jaki dziwny wyraz na końcu Very Happy

Cytat:
Do rzeczy. Myślisz że nikt z tego forum nie ma swojego życia? Nie bawi się , nie korzysta , tylko ślęczy przed monitorem i szuka informacji. Chłopcze jak ty potrafisz skupić się tylko na jednej rzeczy to twój kłopot. Zapisz się do klasztoru może oni pomogą na twoje dolegliwości. To taki dodatek żeby utrzymać jako taką koncepcję samo świadomości.

Czy ja pisałem, że nikt nie ma swojego życia? Pisałem tylko, po co marnowac życie na takie informacje.. Gdyby mnie nie obchodziły te rzeczy które tam wyżej wymieniłem, to bym to olał, ale nieważne, może znów nieporozumienie.....
Co do skupiania na jednej rzeczy, to fakt nie potrafię się skupiań na dwóch lub więcej rzeczach na raz, ale pewnie po części jest to spowodowane praktykowaniem zaawansowanej koncentracji, i w zasadzie, jeśli chce się coś zrobić dobrze, to chyba nie powinno się czytać gazety, i słuchać telewizora Wink ale to o inne skupienie mi tutaj chodzi. Podobno tez kobiety dużo lepsze w tym są.
Hehe czy masz wrażenie, że ja się nie bawię ? Za parę dni znów się rozpocznie party, mam nadzieję, że znów się ktoś trafi kto będzie chciał słuchać, i że nie będe już za mocno niedyspozycyjny Very Happy

Myślę Yamakusa, że nie musimy już dalej prowadzić tego dialogu, mi jest on nie potrzebny, no chyba że nie potrafisz beze mnie żyć no to........


Teraz w zasadzie chciałbym się odnieść do zasad panujących na tym forum.
W normalnym hehe demokratycznym, i wolnym społeczeństwie Wink Na tym forum każdy powinien miec nieograniczoną ilośc postów. Tym bardziej na takim forum. Oczywiście jest dyktatura, ale piszę jak moim zdaniem powinno to wyglądać, by przepływ informacji, a myślę ze ważne tutaj sa informacje był niczym nie skrępowany.
Bimiego forum, więc oczywiście Jego sprawa, ale nieładnie to nawet wygląda Very Happy
Wiadomo by nie było za dużego burdelu, bo oczywiście zdarzają się jednostki, które są paranoikami, wystarczyło by poprostu zastosować jakies rozwiązania.
Rozwiązania, a nie opinie. Pamiętasz Bimi Fresco... Tak naprawdę to po przemyśleniu pewnych rzeczy w czasie mojej krótkiej drogi na tym forum, to niesamowite, że wczesniej pisałeś że jesteś zwolennikiem PV. Tak naprawdę, to wykazujesz, że w ogóle nie zrozumiałeś ideii o których mówi Fresco. Nawet mam taką ukrytą prośbę do Ciebie, jak byś tak mógł nie propagować ideii których nie rozumiesz, bo w tym wypadku troszkę szkodzisz tym ideom, tym bardziej ze tyle osób tutaj jest.....
Ja nawet byłem w szoku, jak pomyślałem, że to ten sam człowiek który był przychylny PV, nawet mi się niezły mętlik zrobił, ale później przemyślałem sprawę, no i bardzo wiele osób cięzko ma ze zrozumieniem o co chodzi w VP, ale mam wielką nadzieję, ze coraz więcej zacznie rozumieć, zresztą liczba rośnie, więc jest dobrze.

Wracając do zasad na forum. Np. może jeśli osoba która zaczyna pisać jakieś niestworzone rzeczy, moze zostać wytypowana przez kazdego z użytkowników, na listę ludzi którym powinno się dać 1 posta. Wtedy w odpowiednim miejscu zakładany jest temat z sondą, i tam odbywa się głosowanie innych użytkowników, i w temacie można oczywiście pisać dlaczego na nie, lub na tak. Dajmy na to tydzień takie głosowanie, po tygodniu decyzja, jeśli na nie dostaje jednego posta. W takim przypadku np. taka osoba może się odwołać powiedzmy po miesiącu że chciała by wrócić do normalnego funkcjonowania. Oczywiście ten miesiąc jednopostowy miała by na wykazanie się, ze jednak jest warta czegoś więcej jak ten jeden post. Znów głosowanie, próba dania szansy, jeśli znów pisze głupoty, to proces się powtarza. Jeśli powiedzmy 5 razy proces się powtarza, dostaje jednego posta na 6 miesięcy itd.......
Oczywiście to są takie na szybko wymyślone przeze mnie teraz rozwiązania, a można wymyślić dużo lepsze, ale rozwiązanie, nie osobiste opinie.... które bardzo wiele niszczą, bo jak wiadomo, kazdy z nas jest inny.
Ja sam jestem administratorem strony, i forum(oczywiście nie sam, ale jak były problemy to brałem wiele rzeczy na siebie) i miałem doczynienia z nawiedzonymi ludzmi, ale zawsze jakoś starałem się wybrnąć samymi argumentami, by zgasić taką osobę, i nie było nawet potrzeba żadnych rozwiązań. Nawet miałem kiedyś sytuacje, że dwóch kolesi jeden na drugiego najeżdzali, i prosili by przeciwną strone wyprosić z forum, i tak ładnie udało mi się ich pogodzić, ze później razem przeprowadzali akcje w necie, i stali się kumplami Wink

Następna sprawa. Te zasady które teraz panują na tym forum, bardzo nieciekawie z psychologicznego punktu widzenia wpływają na użytkowników. Ci ktorzy mają jednego posta, chcąc niechcąc nie czują się z tym dobrze, jest możliwość że po takim czymś czują się niedowartosciowani, zdołowani, wkurwieni, itd. To są niepotrzebne emocje, tymbardziej, że tylko i wyłącznie ich poglądy nie zgadzają się z poglądami jednej osoby. Być moze dla reszty forumowiczów mogą być wartościowymi osobami. Z kolei osoby które mają tutaj wiele postów, chcąc niechcąc czują się troszke bardziej dowartościowani, przy okazji niepotrzebnie nawet ego może im podskoczyć. Widać tez znieczulicę osób które mają więcej postów, niektórzy pewnie tez boją się napisać co myślą, czyli dodatkowo jakiś strach..
Reasumując, tworzysz tutaj Bimi takie sztuczne popierdolone małe społeczeństwo. Jesteś dyktatorem, więc pewnie dobrze się z tym czujesz, ale widać, że nie za bardzo myślisz o innych ludziach, o tym co mogą czuć, myśleć... hehe czyli jesteś takim małym psychopatą Very Happy

Gdyby były tutaj rozwiązania, a nie opinia jednego człowieka, to nawet nie mógłbym się do niczego przyczepić. Gdyby też te forum nie zawierało tak wiele ciekawych informacji, to pewnie całkowicie bym miał to w dupie, ale sam znalazłem tutaj wiele cennych informacji, i ludzi którzy wiedzą co się dzieje.

Tak że Bimi przemyśl to wszystko co tutaj napisałem, bo jest jeszcze szansa, że to forum dalej będzie jednym z najlepszych i najbardziej obfitujących w informacje for w polsce..........

PS. Fajnie by było, byś w końcu coś odpisał, az takich głupot chyba nie piszę, by nie było nawet warto ze mną wchodzić w dyskusję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 28 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drumer napisał:
Tak że Bimi przemyśl to wszystko co tutaj napisałem, bo jest jeszcze szansa, że to forum dalej będzie jednym z najlepszych i najbardziej obfitujących w informacje for w polsce..........

Serio? I kto będzie te informacje tutaj tak obfitująco zapodawał, ty? Smile
No stary, to wszystko jasne. W takim przypadku to nie wątpię, że będzie jednym z najlepszych for. O ile nie najlepszym Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 28 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drumer, to podaj stronę której to jesteś administratorem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kłamiesz
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile