W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
kłamstwa2.info  
Podobne tematy
Forum agnetów wpływu101
Kłamiesz 159
A jednak to prawda!10
Bimi - ankieta?32
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
26 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5879
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:39, 30 Kwi '09   Temat postu: kłamstwa2.info Odpowiedz z cytatem

Te krótkie przemówienie jest spowodowane moją rosnącą irytacją przebywaniem tutaj. Jest może trochę nieskładne i wszystko jest wrzucone do jednego wora, nie zamierzam urządzać tutaj "ynteligentnych" bitw na łapanie się za słówka, cytowanie itd. Jak chcecie to możecie mnie zbluzgać i ośmieszyć(bardzo prawdopodobne), ale nie oczekujcie riposty z mojej strony. Wink

Proponuję zmienić nazwę strony na właśnie taki tytuł. kłamstwa2.info Very Happy Dlaczego?
Rejestrując się tutaj myślałem, że wreszcie znalazłem miejsce swego rodzaju "elitarne" chociaż nie lubię tego słowa (jak i duża część z was). Krytycznie spoglądających na świat, głównie w sferze ekonomicznej (banki, korporacje, rząd, podatki). Niestety szukanie prawdy przerodziło się tutaj w paranoję, chwytanie każdego gównianego newsa z onetu i debatowanie nad nim na 5 stron. Czy ktoś to w ogóle czyta? Mam odczucie, że ludzie spoglądają tylko na pierwszą wiadomość i walą swoje mądrości przeważnie nie na temat tylko o czymś innym.
Paranoja antychrześcijańska przy jednoczesnym wyznawaniu wiary w reinkarnację, dusze astralne, trzynasty wymiar. "Boga niema a Biblia to ściema służąca manipulacji ciemnogrodem" po czym następuje debata na 890 stron topiku o tym jaki to śmieszny ciemnogród , przyklaskiwanie sobie wzajemnie i poczucie akceptacji i zrozumienia w grupie. W temacie niżej przyklaskiwanie sobie o tym jaka reinkarnacja jest cool czy inne wymiary kosmiczne.
Reptilianie, UFO, podwodne cywilizacje to tutaj chleb powszedni. Analizowanie w nieskończoność zdjęć kosmicznych NASA czy ostatnio azjatów. Oczywiście ta analiza opiera się na "powtarzaniu". Dlaczego tak myślę? Ponieważ to ktoś inny (nie wiadomo kto) porobił te śmieszne filmiki np. jak astronauta podskakuje i piach szybciej opada oraz dodał stosowny komentarz jaka to haniebna mistyfikacja. "Tak on ma rację! Nasze analizy również wykazały te same nieprawidłowości!" słyszymy chóralnym głosem.
Ostatnio modne stało się oskarżenia np Alexa Jonesa o to że jest agentem czy po prostu gwiazdą show, kasująca grube miliony dolarów. Plujecie we własne gniazdo, filmy tej osoby pokazały może nie prawdę ale na pewno w którą stronę należy patrzeć większości osób tutaj zgromadzonych. Filmy są darmowe, więc faktycznie jak dziesięć osób na krzyż zamówi wydanie na dvd to Alex sobie fundnie nowy katamaran na prywatnej wyspie na Malediwach.. och zapomniałem o bannerach reklamowych na infowars! To będzie wtedy katamaran i trzy mulatki na pokładzie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:56, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wię o co Ci tak naprawde chodzi?
Bo bełkot widze jeno?
Boli Cie że tu jest antychrześcijańsko ?
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielam Twój pogląd, aczkolwiek nie do końca. Choć również irytują mnie jaszczurki, UFO, wielkie dyskusje na temat życia pozagrobowego, czy fotomontaże NASA, to nie zgodzę się w kwestii wiary. Ja bowiem nie rozumiem, jak w takiej grupie mogą być osoby zniewolone czymś tak niedorzecznym, jak wiara w jakichś bogów. Ogólnie jednak masz moje poparcie, lecz inaczej nie będzie. Tu jest całkowita wolność, posty nie są usuwane i nikt nie dostaje bana. Myślę, że dla tej swobody warto przymknąć oczy na niektóre sprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:59, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viewtopic.php?t=2070

My żądni prawdy o Świecie zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o przyłączenie się do nas w celu dzielenia się ważnymi informacjami na temat otaczającego nas świata. Informacjami, które pomogą uczynić go demokratycznym, bardziej przyjaznym dla naszych dzieci, a nam samym zapewnią większą świadomość własnej egzystencji i satysfakcję z unikalnej wiedzy, którą posiadamy.
Każdy użytkownik Forum powinien:
1) Pisać prawdę - nie kłamać, nie promować kłamstw ani teorii opartych na fantazjach nie mających z prawdą nic wspólnego.
2) Milczeć gdy nie ma nic znaczącego do powiedzenia, w myśl reguły "mowa jest srebrem a milczenie złotem".
3) Dbać o styl, formę i kulturę swoich wypowiedzi.


Nie liczę na riposty z Twojej strony Wink
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:00, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tu dużo mówić "prawdę", tworzą użytkownicy. Jesteśmy różni więc piszemy różnie (jak w społeczeństwie). Jeżeli zaś chodzi o brak analizy źródeł i powtarzanie, to faktycznie w niektórych tematach widać ów schemat( np. chemtrails, reptalianie, ufo), ale generalnie nie jest źle moim zdaniem.

Obok tematów o bankach i NWO, możemy tutaj znaleźć także tematy zaprzeczające ruchowi obrotowemu Ziemi, itp pierdoły.

Moim zdaniem nie jest jeszcze z nami tak źle jak piszesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:01, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=2070

My żądni prawdy o Świecie zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o przyłączenie się do nas w celu dzielenia się ważnymi informacjami na temat otaczającego nas świata. Informacjami, które pomogą uczynić go demokratycznym, bardziej przyjaznym dla naszych dzieci, a nam samym zapewnią większą świadomość własnej egzystencji i satysfakcję z unikalnej wiedzy, którą posiadamy.
Każdy użytkownik Forum powinien:
1) Pisać prawdę - nie kłamać, nie promować kłamstw ani teorii opartych na fantazjach nie mających z prawdą nic wspólnego.
2) Milczeć gdy nie ma nic znaczącego do powiedzenia, w myśl reguły "mowa jest srebrem a milczenie złotem".
3) Dbać o styl, formę i kulturę swoich wypowiedzi.


Nie liczę na riposty z Twojej strony Wink


Tylko kto ma ocenić co jest fantazją nie mająca nic wspólnego z prawdą?
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:04, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy sam powinien chyba mieć taki "FILTR", chyba nie chcesz powiedzieć,że ktoś z użytkowników może powiedzieć Tobie ,że tylko on ma rację.Spierać się o to kto ma rację ,jest rzeczą normalną .
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:07, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście śmiem twierdzić, iż gdyby nie było sporów to nie było by prawdy i demokracji na forum Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:13, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już kiedyś wypowiadałem sie na ten temat, w wielu kwestiach nasza dyskusja tutaj przypomina taką sytuację :






Są jednak ludzie którzy przestrzegają elementarnych zasad dyskusji, i nie obrzucają się inwektywami, za co ode mnie szczere podziękowania i gratulacje. Wymieniac nie ma co - oni wiedzą ;=)



@Bofain : więc jaki problem? Bywaj ! Laughing
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:24, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
Każdy sam powinien chyba mieć taki "FILTR", chyba nie chcesz powiedzieć,że ktoś z użytkowników może powiedzieć Tobie ,że tylko on ma rację.Spierać się o to kto ma rację ,jest rzeczą normalną .


No właśnie statut mi mówi że ktoś/coś ocenia co jest fantazją a co nie?
Ja nie wiem.Czasem rzeczywistość przerasta fantazje.....
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:34, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bofain, już sądziłem że napiszesz coś mądrego na samym początku ale w miarę czytania zawiodłem się. Może chciałbyś, żeby istniała tu insytucja wielkiego cenzora, który by stwierdzał wedle własnego widzi mi się co jest prawdą a co nie. Np. Szaraki są ok, ale Reptilianie już nie, podziemne bazy to ściema, ale chemtrails mogą być... Proszę Cię, swoją wypowiedzią stawiasz się w pozycji klasycznego malkontenta. Ja też mam zastrzeżenia do forum, a raczej do tej jego części która w ten wybiórczy sposób traktuje prawdę, lub też za prawdę uznaje tylko to co jej pasuje, a to co nie pasuje do światopoglądu odrzuca. Ogólnie nie podoba mi się ignorancja i argresywno-negatywne postawy niektórych osób, ale... ale mimo to jest to jak narazie miejsce gdzie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy i co najważniejsze nikt nie broni o nich pisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bofain:
Cytat:
Proponuję zmienić nazwę strony na właśnie taki tytuł. kłamstwa2.info Very Happy Dlaczego?
Rejestrując się tutaj myślałem, że wreszcie znalazłem miejsce swego rodzaju "elitarne" chociaż nie lubię tego słowa (jak i duża część z was). Krytycznie spoglądających na świat, głównie w sferze ekonomicznej (banki, korporacje, rząd, podatki). Niestety szukanie prawdy przerodziło się tutaj w paranoję


Chcesz PRAWDY? Oto ona:

Świat jest dokładnie taki, jaki jest. Chyba, że jest inny - no to wtedy jest inny.

Ile ty masz lat, że oczekiwałeś iż PRAWDĘ można po prostu zakomunikować na forum, podać na talerzu. Taaaa... to by było wygodne - siedzisz sobie w domu przed ekranem, a prawda sama do Ciebie przychodzi w słowach forumowiczów. A może by tak trochę wysiłku?! Myślałeś nad tym, że aby coś znaleźć, to trzeba tego poszukać? Przebić się przez bełkot głupców, hałas prowokatorów i syrenie śpiewy własnego ego? Oczekiwałeś, że tutaj nie będziesz zmuszony do takiego wysiłku, a tu biedactwo musisz się zmagać z newsami z onetu... Nie wiem skąd miałeś pomysł, że dochodzenie do prawdy obędzie się bez Twojego udziału i wysiłku. Chciałeś być "elytą" a tu się okazuje, że z definicji się nie da - trzeba popracować nad "elitarnością" i wyjątkowością swoją i tego forum. Chcesz rzeczowych dyskusji o bankingu, historii, polityce, społeczeństwie? To je stwórz, zamiast jęczeć. Ignoruj rzeczy bezwartościowe. Wiesz coś - to się podziel. Nie wiesz - to się dowiaduj. I się podziel. I nie zwracaj uwagi na "tałatajstwo", którego tu i tak jest zdecydowanie mniej niż gdzie indziej. I pamiętaj, że to forum czyta wielokrotnie więcej ludzi niż ci którzy je tworzą i tu piszą. Więc trzymaj formę, "nie strzelaj fochów", bo zachowujesz się tak, jakby Ci kto ojca harmonią zabił.

Lech

P.S. Z tym "kłamstwa2.info" to przesadziłeś... bo to już jest epitet i obelga dla wielu z tych, którzy nie narzekają jedynie na jałowość dyskusji, która się zdarza na forum, a rzetelnie przyczyniają się do jego wyjątkowości.
_________________
lechszukapracy@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jozo2009




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:51, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jedno ma oblicze, a każdy chciałby je poznać. Indywidualna euforia związana z odkryciami drugiego dna, wiąże się czasami z maniakalnym dopatrywaniem się kłamstwa we wszystkim. Stąd mnogość tematyki. Mówi się; nie ma głupich pytań - są za to głupie odpowiedzi. To twierdzenie każdy winien sobie wziąć do serca.
Moim zdaniem nie ma w tym niczego złego że ktoś chce poznać prawdę (czy też rozliczne opinie) na temat UFO. Ma do tego prawo. Jeżeli tak wiele tematów nawiązuje do ogólnego nurtu, zaczepia o Teorie Spiskowe, nie dziwne że ludzie owe podchwytują i rozwijają (NASA, Reptalianie, Religia, Cenzura, UFO, historia, kłamstwa w każdej niemal dziedzinie).
Co do religii to analogicznie. Większość widzi komplikacje wynikające z religii, wykazuje elementy podejrzane w ich strukturach, systemach oraz dogmatach. Czy jest coś złego w łaknieniu prawdy także na tym polu. Choć wypowiedzi nieraz agresywne (nawiązuje także do siebie) świadczą o ogólnym podejściu - forumowicze nie raz widzą absurdy związane z takimi instytucjami, które kreują niemal ogłupianie, zacofanie i daleki dystans od ciekawego i niesamowitego świata. Takie opinie, nie indywidualne a zbiorczo też są jakąś informacją podejścia społeczności.
To jest pewnego rodzaju grono - ani świadczące 100% prawdę ani kłamstwo. Wiele postów i tematów nie jest godnych odpowiedzi jednak na tym polega twoje zadanie - wyraź się, swoje poglądy, nakieruj innych na odpowiednią ścieżkę rozumowania.
Dookoła jest tyle informacji i danych. My przybraliśmy sobie zadanie dokonania ich weryfikacji. Nikt nie jest tu omnibusem jednak może podzielić się spostrzeżeniami, wątpliwościami. Nie twierdzimy także o trafności - wszak to tylko domniemanie o prawdziwości alternatywnego spojrzenia tu poruszanego. Jeżeli ktoś jest święcie przekonany o swej "wiedzy nieskalanej i mądrości", w moim odczuciu pozostaje żałosny, i w błędzie zanurzony po uszy.
Zamknięcie forum tylko w ramach ekonomii szybko sprawi o jego wypalenie. Prawda jest poszukiwana wszędzie, każdej wątpliwej tematyce, jeżeli chcesz ogranicz się tylko tej kategorii. Każdy tu ma co lubi, choć i śmieci nie brak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FreeG według Ciebie na forum Prawda jest całkowita wolność i tolerancja? Shocked Oto przykład "tolerancji" - Trójkąt Bermudzki. Rzeczywiście do tej "tolerancji" brakuje jeszcze poprawności chrześcijańsko-katolickiej. Wink Najlepiej sprowadzić wszystko tylko do spisków, wojen, polskiej polityki i Radia Maria, a bedzie to super forum. Laughing Mówisz FreeG że nikogo się nie dyskryminuje tutaj za poglądy? O ile zmniejszenie postów do 4 czy 1 to nie jest dyskryminacja. Smile Jak ktoś ma watpliwości, radzę zajrzeć do tematu o Trójkącie Bermudzkim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:


No właśnie statut mi mówi że ktoś/coś ocenia co jest fantazją a co nie?
Ja nie wiem.Czasem rzeczywistość przerasta fantazje.....


Ja też nie wiem , co dla Ciebie jest fantazją ale mogę się spierać do ostatniego posta, iż to ja mam rację, tak samo jak Ty możesz udowodnić swoje odkryte prawdy. Nawet jak ktoś jak ma ograniczane lub podnoszone limity to ma prawo pisać o "swojej prawdzie". Skoro nie zna granic: fantazji , śmieszności, obiektywizmu , racjonalizmu i innych "izmów" to niech pisze lub nie.
Trzeba pamiętać ,że razem tworzymy to forum ale też jesteśmy gośćmi u Bimiego. Chyba ,że zachowujemy się jak USA : w gości czołgiem i z karabinem.
Wczoraj korespondowałem sobie z Goską od tematu "Dostałam taki list". Teraz też to mogę napisać. Nikt się nie pytał czy ja"zainteresowany" to ten od sygnaturki , która widzicie pod moimi postami.Goska już wie, że to nie ten facet.To, że klikniecie w ten adres i zobaczycie Pana XYZ nie oznacza ,że macie do czynienia z tym człowiekiem. Między nami (administratorem, twórcą tego portalu , który mam w opisie) jest niepisana umowa, która daje mi jakąś tam anonimowość. Co do "reklamowania" jego strony mam pozwolenie, mailowe. O co mi chodzi.Zapewne większość z użytkowników, ma tutaj na stronie Bimiego możliwość napisania tego o czym sporo ludzi nie wie, z czym sporo ludzi sobie nie radzi, z czym sporo ludzi nie może iść do urzędu, na policję itp. Nie widzicie tego?
Jeżeli nie, to nie znajdziecie prawdy o sobie i o świecie . Czytających jest około PÓŁ MILIONA miesięcznie (jeżeli inna cyfra to proszę o korektę) . To od zarejestrowanych użytkowników w głównej mierze zależy co inni przeczytają . Starajmy się wiec sami siebie kontrolować a potem innych. Uff. Ale mnie poniosło Wink
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goście u Bimiego? Laughing Co mnie najbardziej wkurza to lizodupstwo. Skoro jesteś gościem, to musisz pisać o tym co Bimi lubi, udawać że myślisz tak jak on i nie zapominać że to on jest geniuszem. Twoje zdanie nic tu nie znaczy, Ty masz tylko tańczyć jak ci Bimi zagra. Dziękuję za taką "wolność"... pieprzoną. Laughing


Zainteresowany, lizodupów tutaj nie brakuje i tych co się chcą przypodobać dla większej ilości postów. A jeśli chcesz wiedzieć co Cię czeka za odmienne poglądy, to zajrzyj do Trójkąta Bermudzkiego i zobacz jak toczyła się rozmowa. A za to co napisałam teraz, mam już tylko 1 post na dobę. Smile No ale uratowałam mój honor i wewnętrzną wolność wymawiania głośno moich poglądow. Cool queen


FreeG - to znaczy że usprawiedliwiasz to co robi Bimi? To znaczy że ja zaliczam się do tych świrów którym trzeba zamknąć gębę 1 postem? Bad Grin Poza tym FreeG ty nie masz co narzekać jeśli chodzi o Twoją wolność wypowiadania sie na tematy religijne. Ciebie nikt nie atakuje, tak jak mnie. Gdybym ja napisała taki temat o bałwochwalstwie, zaraz by się waliły na mnie gromy, między innymi od takiego Teodoryka. Ale on tylko do mnie miał odwagę się czepiać. Do Ciebie czy innych nie ma odwagi. I tacy ludzie - tchórze, czują się Wielcy i mają po 18 postów. Laughing


[/b]Bimi skoro lepsi są ci, którzy tylko czytają zamiast pisać, to po co to forum? Gdyby wszyscy tylko chcieli czytać, musiałbyś wtedy sam pisać... Chciałbyś? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:14, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@zainteresowan

No więc potwierdzasz ,że pkt 1 jest fikcją?
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
Wię o co Ci tak naprawde chodzi?
Bo bełkot widze jeno?
Boli Cie że tu jest antychrześcijańsko ?


no przeciez napisal:

- hipokryzja
- paranoja
- klub wzajemnej adoracji;jesli ktos mysli inaczej jest bee, a nie wlasnie z tej idei powstalo to forum?
- powtarzanie w kolko tych samych sloganow, glownie przez nowych uzytkownikow, ktorzy chca byc trendi i wkomponowac sie w ogolny trend


i nie chodzi tu o antychrzescijanizm, chodzi tu o antychrzescijanska inkwizycje

oraz imigrantow z paranormalne.pl, powtarzajacych w kazdym 'paranormalnym' temacie ze harry porter to nie do konca bajka

spojrz z innej perspektywy to zobaczysz to samo
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:17, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Goście u Bimiego. Laughing Co mnie najbardziej wkurza to lizodupstwo. Skoro jesteś gościem, to musisz pisać o tym co Bimi lubi, udawać że myślisz tak jak on i nie zapominać że to on jest geniuszem. Twoje zdanie nic tu nie znaczy, Ty masz tylko tańczyć jak ci Bimi zagra. Dziękuję za taką "wolnośc"...pieprzoną. Laughing

Nie wiem skąd takie wnioski Lara? Ktoś kto udaje ,że myśli tak samo sam sie przecież oszukuje. Lizodupstwo też mnie wkurza, ale te same poglądy to jest równoznaczne z lizodupstwem? Laughing KRK same lizodupy, teoretyzujący o UFO lizodupy ...negujący oficjanlą wersję 9/11 też lizodupy...
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
FreeG według Ciebie na forum Prawda jest całkowita wolność i tolerancja? Shocked Oto przykład "tolerancji" - Trójkąt Bermudzki. Rzeczywiście do tej "tolerancji" brakuje jeszcze poprawności chrześcijańsko-katolickiej. Wink Najlepiej sprowadzić wszystko tylko do spisków, wojen, polskiej polityki i Radia Maria, a bedzie to super forum. Laughing Mówisz FreeG że nikogo się nie dyskryminuje tutaj za poglądy? O ile zmniejszenie postów do 4 czy 1 to nie jest dyskryminacja. Smile Jak ktoś ma watpliwości, radzę zajrzeć do tematu o Trójkącie Bermudzkim.

Użyłem słów "wolność" i "swoboda".
Tylko ich.
Nie piszę o tolerancji, czy dyskryminacji, bo wiem, że jej nie ma, co najlepiej doświadczasz pisząc o Kościele.
Fakt jest taki, że można tu pisać wszystko. Nikt Ci tekstu nie usunie, a Ciebie całkowicie nie uciszy. Może jedynie zmniejszyć limit. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale lepszego się nie znajdzie, kiedy forum jest bez banów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo budująca dyskusja! Laughing

Byle temat a wywiązała się _nastepna_ różnica zdań, normalna, zdrowa i potrzebna! Lech ma bardzo odpowiedni podpis.
Są trzy prawdy. Żal!
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
Wię o co Ci tak naprawde chodzi?
Bo bełkot widze jeno?
Boli Cie że tu jest antychrześcijańsko ?


gnosis: boli go to, że na forum o nazwie prawda rozpowszechniane jest wiele kłamstw, od bzdur 9/11 zaczynając, a kończąc na zaprzeczaniu teorii ewolucji. Moonhoax już pomijam milczeniem, bo to tradycja.

Są rózni poszukwicze prawdy, większość szuka takiej prawdy jaka im pasuje, lub chiałaby, aby taka była, reszta czyli mniejsza mniejszość szuka prawdy takiej jaka ona jest, bez względu na konsekwencje.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:49, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oł fak!
to musi być ta fala rozćwiczałych potomków Boga Ra przed którą już 2 lata temu przestrzegał mnie XTC Laughing

chyba niektórym się trochę w główkach popierdoliło od zbyt dużej wolności na forum.

Bofain, jeśli forum uraża twoje uczucia religijne to może idź z tym na policję - bo mi tylko schlebiasz gdy się tak podniecasz że nie szanuję twojej bozi. wszak nie po to przyjmowaliście w polsce te totalitarno-religijne ustawy, żeby potem byle kmiot obrażał bezkarnie 2tys lat tradycji (i kultury) na jakimś podrzędnym forum.

w istocie: twoja bozia mi zwisa, razem z jej pierworodnym.
dlatego mówię serio: idź na policję. to co powyżej napisałem jest w polsce przestępstwem - jedną artystkę raz za to zamknęli.
powiedz ze jest takie forum gdzie obraża się uczucia religijne - wtedy sie dopiero odegrasz. bo takie temaciki to każdy przygłup typu h3xer może sobie zakładać; ani mnie ot ziębi ani grzeje. co innego pały Laughing
aa, i jeszcze raz, żeby nie było: Bóg to chuj! zwłaszcza ten chrześcijański. Smile

naprawdę nie rozumiem po cholerę rejestrujecie sie na forum które wam się nie podoba Very Happy
zakrawa to raczej na perwersję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jak co, ale o język wypowiedzi chyba nigdy nie zaszkodzi zadbać, czyż nie? A to na tym forum leży. Nie wiem, czy ludzie tutaj nie mają czasu na wciśnięcie ALT'u, czy nie znają zasad pisowni, ale to drugie można zniwelować zainstalowaniem Mozilli, no.... chyba że siedzicie na IE... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja spadam z tego forum narka ; p

nie będę słuchać takich bredni bimiego ; p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


kłamstwa2.info
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile