W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bimi - ankieta?  
Podobne tematy
Forum agnetów wpływu101
Kłamiesz 159
kłamstwa2.info64
A jednak to prawda!10
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 4671
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iluminator




Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:22, 14 Sty '08   Temat postu: Bimi - ankieta? Odpowiedz z cytatem

Czesc Bimi,

Wiem ze to Twoje forum, jestes adminem itp, ale uwazam, ze czasami wykorzystujesz stanowisko sluzbowe do celow prywatnych Sad

Moim zdaniem moderator powinien byc obiektywny, spokojnie prowadzic dyskusje, a Ty nie dosc ze tego nie robisz, czesto sam prowokujesz i jak dyktator nasmiewasz sie z ludzi, straszysz zbanowaniem itp.

Czy wobec tego moglbys zrobic ankiete z nastepujacym zapytaniem:
Czy uwazasz, ze Bimi jest dobrym Adminem? Confused
Czy uwazasz, ze Bimi dziala jak dyktatror, traktuje forum jak prywatny folwark? Laughing

Izraelczyk.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:24, 14 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koles pobadz tutaj troche a ankieta nie bedzie ci potrzebna zeby stwierdzic ze Bimi jako admin jest ok.Prywatnie go nie znam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iluminator




Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:45, 14 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ankieta nie dla mnie, lecz dla Bimiego.

Mi osobiscie nic nie zrobil i nic do niego nie mam, nawet nie mialem z nim zadnego kontaktu. Zreszta watpie abym mial w przyszlosci jakis z nim zatarg, poniewaz ja jestem grecz(sz)ny Cool


Pozdrawiam,
Izraelczyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 14 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt Bimi jest adminem i autorem tej strony/forum... ale PRZEDEWSZYSTKIM jest czlowiekiem i jak kazdy WOLNY czlowiek ma prawo do swoich pogladow i wyrazania ich publicznie... przeciez moglby zbanowac KAZDEKO kto wierzy w ladowanie na ksioezycu <zart> a tego nie robi... w ogule nie wiem po co ta ankieta... (a raczej jej brak...), jak komus admin i forum niepasuje to droga jest prosta...

ps.
Bimi uwazaj bo Ci jeszcze pucz na forum zrobia Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:19, 14 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iluminator napisał:
Ankieta nie dla mnie, lecz dla Bimiego.

Mi osobiscie nic nie zrobil i nic do niego nie mam, nawet nie mialem z nim zadnego kontaktu. Zreszta watpie abym mial w przyszlosci jakis z nim zatarg, poniewaz ja jestem grecz(sz)ny Cool


Pozdrawiam,
Izraelczyk.

A galanteri nauczyłes się na O2?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:15, 14 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iluminator, pozwól że zadam ci 2 pytania:
1. Czy ja cię tu zapraszałem?
2. Czy uważasz, że ta stona założyła się sama i sama się utrzymuje?
Od razu odpowiem (na wypadek jakbyś nie wiedział):
1. Nie
2. Nie

Jeśli coś się nie podoba to wracaj śmiało na forum onetu - tam masz samych profesjonalistów wśród administracji, a wszyscy są przesiąknięci obiektywizmem Smile


Jeśli zaś chodzi o twoją ankietę:
1. Nie ma znaczenia jakim bimi jest adminem, bo jest jednynym adminem jakiego ta strona mieć będzie. Bez różnicy więc czy jest dobrym adminem, czy nie.. Równie dobrze możesz zapytać: czy warto odwiedzać to forum? Smile

2. To forum to jest mój prywatny folwark, a ja jestem tu dyktatorem - odpowiedzi na "nie" mijałyby się z prawdą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 14 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslozbrodnia nie pociaga za soba kary smierci; myslozbrodnia JEST smiercia. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iluminator




Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:06, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szalom Bimi,

Nie musisz za mnie odpowiadac na postawione przez Ciebie pytania, nie jestem idiota ani dzieckiem neostrady czy tam onetu- nie znasz mnie, wiec nie wypowiadaj takich opinii o mnie. Nie mysl rowniez, ze jestem jakims gimnazialista.

Oczywiscie nikt mnie tu nie zapraszal, forum sam znalazlem przypadkiem - przeciez po to zrobiles to forum zeby ludzie tu zagladali.

Wiesz chyba doskonale, ze bez ludzi to forum by nie istnialo, problem lezy w tym, ze dosc czesto zagladaja tu nowe osoby i jak widac zwisa Ci czy kogos wywalisz, czy go zniechecisz.

Tak wlasnie myslalem zakladajac watek. Folwark pelna bemba - dobrze, ze nie dementujesz tego.

Z drugiej strony troche szkoda, ze na forum gdzie tyle sie pisze o tym ze w wielu krajach powoli demokracje zastepuje sie dyktatura, dzieje sie dokladnie to samo.
Mozna to porownac: Forum-Ameryka a Bimi - Bush Smile
Wiem Bimi, ze to forum dla Ciebie duzo znaczy i nie miej mi za zle.

Reasumujac, kocham Izrael, kocham Ameryke, lubie panstwa trzymane silna reka, ciekawi mnie to forum wiec wchodze w to.

Pozdrawiam,
Izraelczyk Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:39, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi mnie kiedyś wkurzył na maxa - opuściłem forum. Przeszło mi (nadal nie zgadzam się z nim w tej kwestii) - wróciłem.

Też mam zastrzezenia.

Że nadal hoaxuje z Księżycem, że zbanował scorpia a pozwalał spamować XTC, że straszy ludzi durnym HWDP i antychrześcijanskim znaczkiem - a ja bym nawet flagi Izraela nie przekreślał, bo to by raniło uczucia Żydów.

Tak ma i nic nie poradzisz.

Iluminator napisał:

Reasumujac, kocham Izrael, kocham Ameryke, lubie panstwa trzymane silna reka, ciekawi mnie to forum wiec wchodze w to.


He he. Wystarczy, że właczysz TV (TVN, Polsat, Discovery, TVP), weźmiesz do ręki gazete (Wyborczą, Rzepe, Dziennik) albo tygodnik (najlepiej chyba Wprost) i będzisz miał miłość do USraela co chwila. Oj, czasem coś brzydkiego napisza ale na zasadzie dwa kroki do przodu jeden w tył. Tutaj zasadniczo pouciekali ci co ta miłością rzygają. Wink

Oczywiscie miłością rozumianą jako polityka tych państw.

Zobaczysz Izraelczyku dokąd Cię jeszcze zaprowadzą te silne ręce trzymajace ster władzy... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:17, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing biedny smith - scorpia mu zbanowałem i z kim on teraz będzie polemizował.. Smile
jak dla mnie w niejednej wypowiedzi XTC było więcej ciekawych treści niż we wszystkich postach scorpia razem wziętych.
scorpio nie dorastał xtc do pięt - ani wiedzą, ani inteligencją, ani kulturą - dosłownie niczym.

to że ty wierzysz w "wielki krok człowieka" bo:
1) naczytałes się bajek w dzeciństwie i teraz trudno ci uwierzyć w to, że zmarnowałeś czas
2) na LMie nie ma izraelskiej flagi
.. wcale nie znaczy, że ja tez mam w to wierzyć.

to, że znalazłes na sieci pseudonaukowe opracowanie udowadniające że boeing wleciał w pentagon wcale nie znaczy ze i ja od razu dojrze boeinga w oknie pentagonu.

obaj mamy zupełnie inne spojrzenie na to czym jest dzisiejszy świat - twój świat widzi kłamstwa tylko w polityce ostatnich lat, gdy mój we wszystkich możliwych dziedzinach ludzkiego życia i ludzkiej historii. to co dla ciebie jest sufitem dla mnie jest podłogą i ja bynajmniej nie nagnę się do ciebie, chocbyś nie wiem ile razy jeszcze odszedł aby powrócić pod innym, lub tym samym nickiem.


a znaczki sa po to, by każdy kto tu przychodzi po raz pierwszy zobaczył je, wzgardził nimi (oraz mną) i wycofał się bez słowa... zamiast się wczuwać w trucie mi dupy n.t. jaki to ja nie jestem zły i jak bardzo nie psuje tego forum.

to nie jest strona komercyjna, tylko amatorska - jesli nie wiecie jak ją traktować proponuję myslec o niej jak o blogu. wówczas będzie wam łatwiej przełykac śline Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam prośbę do Bimiego. Czy mógłbyś obok piramidki czy tam hwdp umieścić przekreślony znaczek grupy ITI ? Very Happy
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za darmo? Smile no way - reklama kosztuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będą adminem czy modem nie wolno mieć własnego zdania bo od razu będzie się grunt robić pod siebie.
No ciekawe podejście.
Bimi ma prawo do własnego zdana na tym forum tak jak i ja.
Nie rozumiem o co chodzi chyba tylko o atak w jego kierunku.

Gdyby wprowadzał cenzurę czy coś tak jak nie raz na innych forum to mógł bym to zrozumieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z moim przedmówcą ... Cool

i chociaż w wielu kwestiach mam zuełnie inne zdanie (oraz odmienne poglady) niż Bimi, to muszę przyznać, że nigdy nie spotkałem sie na tym forum z próbą cenzurowania czyjichkolwiek wypowiedzi, ...




Pozdrawiam Cool
_________________
"...Nie nasyci się oko patrzeniem
ani ucho napełni słuchaniem..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:25, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O w mordę. Spać mi się chciało, temat lajtowy i niechacy napisałem połowę posta. Very Happy Zrobiłem wstep pokazujący jak mi z Bimim miejscami nie po drodze (i żeby poafiszowac sie nonkonformizmem), by jeszcze dobitniej zabrzmiało zdanie: Nigdy mi nie przyszło wymagać od niego by stał się neutralny. Kurde, przecież to jego stronka.

"obiektywność" i "neutralność" to mit i kit. Najwięksi oszuści to ci pozujacy na neutralnych. Wolę hoaxującego Bimiego niż zakłamany uniwerek zapraszajacy Weissa i Podhoretza na wykłady. Lepsza przekreslona chrzescijanska rybka niż pozory dialogu z wierzacymi. itd itp.

Bimi napisał:
Laughing biedny smith - scorpia mu zbanowałem i z kim on teraz będzie polemizował.. Smile
jak dla mnie w niejednej wypowiedzi XTC było więcej ciekawych treści niż we wszystkich postach scorpia razem wziętych.


Agent Smith, a właściwie sposób jego odejscia to dla mnie zagadka. Pamietam, że pisał calkiem trzeźwo, a tak dziwnie sie pozegnał. Nie zalewaj Bimi. Smith tu zagląda i jeszcze dyskutuje z XTC? Czy my to samo forum mamy przed oczami? Laughing

XTC był mi obojetny jako człowiek, ale wprowadzał za duzo klimatów NEO Twisted Evil Twisted Evil Razz Razz Razz Confused Exclamation i Stanowczo nie zgadzam się, że w jego postach było wiecej niz w całej twórczości Scorpia. Piszesz tak, bo Scorpio się z Tobą starł. Ze mną w sumie też he he. Nawet jakieś brzydkie aluzje czynił do długości mojego członka, pisał do mnie per "chłopaku" itp.

generalnie robił sobie

jaja

NIESAMOWITE Shocked

Chodziło mi o to, że Scorpio doprosił się bana jako męczennik w wojnie z adminem, a XTC spamował na potege piramidkami i pentagramami. Przez XTC forum robiło sie prostacko jajacarsie.

Co do Księżyca. Luzik Bimi. Księżyc jest mi obojetny. Na sercu leżą mi bydlaki rzadzace światem. ich niecne plany i czyny. W tym aspekcie mamy po drodze. Jak już pokonamy NWO, to wrócimy do starej kłotni o przemoc w szkole, o HWDP, a ja z pasją zacznę pisać o Księżycu. Tak, że samemu Moonkowi oko zbieleje.



PS. po zastanowieniu się stwierdzam, ze Bimi chyba nie pisał do mnie. Ale po co w takim razie wspomniał o xtc i scoprpio? Zagadka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 16 Sty '08   Temat postu: Pól kilo Księżyca... Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:

.....Co do Księżyca. Luzik Bimi. Księżyc jest mi obojetny. Na sercu leżą mi bydlaki rzadzace światem. ich niecne plany i czyny. W tym aspekcie mamy po drodze. Jak już pokonamy NWO, to wrócimy do starej kłotni o przemoc w szkole, o HWDP, a ja z pasją zacznę pisać o Księżycu. Tak, że samemu Moonkowi oko zbieleje.....


A co, jak Ich jest też Księżyc ????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:13, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, jaki jest Bimi jako admin, bo nie siedzę tu zbyt długo, ale jest zdecydowanie dobrym forumowiczem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to mi rybka czy Oni uważają go za swój.

Za 100 lat jak z Księżyca bedzie szedł hel 3, na Księżycu bedzie kwitła turystyka (mistrozstwa świata w nowych dyscyplinach sportu przy niskiej grawitacji), panowanie nad Księżycem bedzie oznaczać panowanie nad orbitą Ziemi - panowanie nad orbitą Ziemi bedzie oznaczać panowanie nad Ziemią, a pozniej decydowanie KTO ma prawo zasiedlać nowe planety...

Tak, wtedy to bedzie miało znaczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przy okazji zastanawiam się co mają na mysli ci wszyscy wspominajacy o niskim poziomie/chaosie forum. Ludzie, na jaki wy forach przebywaliscie? Znajdzcie mi forum gdzie mówi się o polityce, nie ma zamordystycznej cenzury i poziom jest taki, że watki wygladaja jak stenogramy z uczonej dysputy. Ja takiego forum nie widziałem. Owszem, tam gdzie gadaja specjalisci, tematyka jest mocno ograniczona - tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:00, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś (nie pamietam, moze nawet ja) rzucił luźną uwagę na temat wprowadzenia działu, gdzie zakładajacy wątek sam jest moderatorem. Bimi wprowadził to raz dwa. Niech malkontenci zastanowią się przez chwilę ilu adminów daje taki "hosting"? Albo jaki admin tolerowałby miesiącami pyskujacego mu "meczennika"?

Problem jest źle postawiony, sztuczny i z D wyjety. Na forum nie widac nic a nic by Bimi był despotą.

Rzeczywiste minusy (imho) to niekasowanie double-postów, nie dzielenie wątków. Takie tam DROBNE braki administracyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy mam pytanie ciezko bylo edyttowac 1 posta? tylko pisac 1 pod drugim i jeszcze jeden?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 16 Sty '08   Temat postu: Re: Bimi - ankieta? Odpowiedz z cytatem

Iluminator napisał:

Czy uwazasz, ze Bimi jest dobrym Adminem? Confused
Czy uwazasz, ze Bimi dziala jak dyktatror, traktuje forum jak prywatny folwark?

No i wyjdzie, że jest dyktatorem, i co z tego ? Każecie mu odsprzedać domenę i miejsce na serwerze ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:01, 17 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morgan666 napisał:
frasobliwy mam pytanie ciezko bylo edyttowac 1 posta? tylko pisac 1 pod drugim i jeszcze jeden?


Tobie się nie che napisać słownie "jeden" a ja mam edytować posta? Napisz jeszcze co w tym pisanu posta po poście takiego strasznego, to może zmienię nawyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 18 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o hwdp to chętnie odpowiem Smile
wcale nie jest durne - hwdp jest przejawem odpowiedzi społeczeństwa na sposób działania policji. jest symbolem protestu przeciwko metodom oraz temu czym stała się policja po tym jak przestała być milicją.

a przekreślona ryba - wiadomo, jest symbolem protestu przeciwko modnym ostatnio rybom na samochodach, które jak wiadomo rozpraszają kierowców jadących z tyłu Laughing
tudzież symbolem areligijności strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 18 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
morgan666 napisał:
frasobliwy mam pytanie ciezko bylo edyttowac 1 posta? tylko pisac 1 pod drugim i jeszcze jeden?


Tobie się nie che napisać słownie "jeden" a ja mam edytować posta? Napisz jeszcze co w tym pisanu posta po poście takiego strasznego, to może zmienię nawyki.


sorki uprzedzenia:P... zapomnialem ze na tym forum liczy sie JAKOSC a nie ilosc... a zazwyczaj z jakoscia jest gorzej niz z iloscia...

a co d oanwykow... edytuj posty bo "rydzyk o polnocy wyskoczy Ci z monitora!!!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bimi - ankieta?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile