W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kłamiesz   
Podobne tematy
Forum agnetów wpływu101
kłamstwa2.info64
A jednak to prawda!10
Bimi - ankieta?32
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 24352
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 30 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe no to wygląda na to że my raczej wspólnych celów nie mamy Very Happy

Ja mam wspólny cel z ludzmi którzy chcą przekazywać wiedzę o tym systemie w którym żyjemy innym. Niestety każdy z nas wie jak ciężko jest to robić samemu.
Trzeba się cały czas organizować, czyli współpracować, by efekt był dużo większy.
Wspólny cel mam tez z ludzmi którzy oprócz informowania jak bardzo jest źle, chcą też czegoś lepszego. Wiem że dużo osób które są na tym forum też tego chcą, a za wiele niestety opcji nie mamy. Co już mam nadzieję udowodniłem na tym forum.
Jeszcze co do informowania ludzi, to nie wydaje mi się by dobrym rozwiązaniem było informowanie ludzi o Reptilianach. Trzeba się skupić na jak najbardziej sprawdzonych faktach, czyli system bankowy, korporacje, Gmo itd. Dużo się tego znajdzie, ale jak najmniej o teoriach spiskowych, które nie są do końca sprawdzone.
Ja niestety wiem o tym, że jeśli się nie połączymy, to za dużo nie zrobimy. Wiem tez że nie każdemu lezy ruch Zeitgeist. To jest mało istotne, bo cel mamy ten sam, czyli informowanie ludzi, o tym jak jest. Oczywiście komu pasuje ruch, niech się dołączy.
Jest wiele różnych akcji, które możemy wspólnie robić, i im więcej ludzi tym dużo lepiej. Oczywiście nie piszę do paranoików, bo wiem że jest bardzo dużo rozsądnych ludzi na tym forum.
Każdy powinien swoje prawdy zostawić dla siebie. Powinnismy się tylko dokładnie umówić, w jakich tematach działamy wspólnie, a o jakich nie wspominamy.
Osobno każdy sobie mógłby robić akcje jakie chce.
Co tu dużo pisać, musimy zacząć współpracować, bo to jedyna opcja, by jak najwięcej ludzi dookoła nas się dowiedziało co jest grane.
Wiem, że wiele osób straciło już wiarę, w to że jest to w ogóle możliwe. Wiadomo ludzie nie chcą słuchać, ale im więcej jest mówiących, tym więcej jest słuchających.
W zasadzie to jest nasza ostatnia możliwość, i myślę że warto jest spróbować. Wiele osób już działa, ale to jest za mało.
Z tego forum własnie powinno jak najwięcej osób działać, a nie się kłócić, rozkminiac rzeczy które sa nie do rozkminienia, walki ze sobą o to kto jest mądrzejszy, kto mówi z sensem kto nie.........Ogólnie przestańcie walczyć ze sobą, a podejmijcie się wspólnej walki, bo wroga mamy tego samego. Hehe jakże ładnie pasuje tutaj ten cytat "Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" Very Happy
Myślę że powinniście przemyśleć to co tutaj piszę, bo jeszcze nie przegraliśmy, a jeśli opracujemy odpowiednią strategię, to moze być ciekawie Wink
To jest jak gra strategiczna, a to forum własnie pokazuje, że "ich" strategia jest lepsza......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 01 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominasz mi oriona, pierw minimum odpowiedzi do mnie, a potem paplanina do samego siebie. Nie chcę Cię tym obrazić, piszę, co widzę.

To, że ludzie mają jakieś spory to dobra, naturalna rzecz. To prowadzi do rozwoju, udowadnia racji. Konflikty w ogóle rozwijają, ale w inny sposób niż Ty to sobie wymarzyłeś. Usiłowanie ich stłumienia, to tłumienie ludzi, tłumienie rozwoju.
Podczas współpracy może umknąć mnóstwo rzeczy, ale podczas konfliktu przeciwnikom nie umknie żaden argument, żaden punkt, wszystko zostanie wytknięte. To wtedy dochodzi do naturalnej burzy mózgów, a nie do myślenia na siłę.
Niech każdy współpracuje z tymi, z którymi się zgadza, a kłóci z tymi, z którymi się nie zgadza. Masz coś przeciwko temu?
Jeśli ma dojść do współpracy, to tylko wtedy, kiedy będzie ona szczera, naturalna, a nie wtedy, kiedy wśród samych współpracujących będzie(jak to Ty byś napisał) więcej nienawiści niż miłości. Ale prawdziwej miłości do wspólnego celu, a nie konieczności współpracy, aby potem móc osiągnąć własne cele.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 01 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, ja po prostu piszę co myślę, długo się nie zastanawiam. Jeśli chcę coś powiedzieć, to piszę, i tylko zastanawiam się chwilę jak to napisać, by przekazać to co mam w głowie. To że pisałem dużo nie tak do końca do Ciebie, tez miało cel, bo po prostu bardziej starałem się nakreślić Ci o co mi chodzi, a przy okazji nie tylko Tobie.

Tylko widzisz tutaj nie chodzi o argumenty, o spory itd. Są sprawy w których nie ma żadnych sporów. Wszyscy, no może duża większość z ludzi którzy tutaj piszą, i czytają, chce tego samego. Chcemy, by inni ludzie mieli możliwość dowiedzieć się jak ten system wygląda.
Co do tego jak działa system bankowy, korporacje, główne media, polityka, firmy farmaceutyczne......, to chyba nie ma za wiele różnych zdań. Raczej co do tego wszyscy się zgadzamy. Może są nieznaczne różnice, ale można wybrać takie co do których wszyscy się zgadzają. Reptilian, UFO, Iluminatów(choć o nich można tylko napomknąc, a jeśli ktoś chce to niech sam szuka), ale takie sprawy niech każdy sobie rozkminia, i się kłóci do woli.
To nie jest współpraca na siłę, tylko wyciągnięcie wspólnego mianownika.
Wyciągnijmy wspólne prawdy, i jedziemy.
Oczywiście najcięższe jest to, by ludzie chcieli działać, ale to tylko od nas zależy, czy chcemy działać czy nie.
Ja chcę, i szukam właśnie tutaj osób, które też chcą. Nie mamy nic do stracenia, a ja nie mam zamiaru patrzeć na to wszystko co się dzieje, jak media robią ludziom z głowy kisiel Very Happy
Co można zrobić?, można zrobić bardzo wiele, tylko potrzebna jest liczba. Im więcej tym lepiej.
Ja działam w swoim ruchu, ale zdaję sobie z tego sprawę, że potrzeba więcej, więcej, więcej... , a są tylko nic nie robią.

Ważne jest też, by obgadać strategię, a wiem że bardzo wiele konkretnych osób jest tutaj. Po prostu trzeba wykorzystać swoją wiedzę, i umysły.
Ja np. z mojej strony mogę zaproponować zrobienie nowych "płytek prawdy", tylko tym razem same konkretne filmy, nie dużo, i 0 teorii spiskowych, i nie do końca wyjaśnionych spraw. Same fakty.
Można rozpocząć konkretną akcję internetową. Ale pisac tylko o konkretnych rzeczach, co do których wcześniej się ugadamy. Samym tym sposobem, na wszystkich większych forach internetowych, bedą cały czas omawiane te sprawy które chcemy. Wtedy nie było by opcji, by ludzie tego nie zobaczyli, i się nie zastanowili. Trzeba tylko opracować odpowiednią strategie, i pisać konkrety, a nie od razu Illuminati, i NWO. Wiem że próbowaliście już takiej akcji, ale to nie była odpowiednia strategia, i nieodpowiednia ilośc ludzi.
Można się organizować w miatach, województwach. Spotkania, przeróżne akcje.
Razem spróbować stworzyć jakiś konkretny film, w którym pokazane by były tez polskie realia(konkrety i fakty). Jest tutaj pełno zdolnych ludzi.
Można mega wiele rzeczy zrobić, tylko trzeba się zorganizować, i przede wszystkim chcieć.....

PS. Hehe tak naprawdę, to musimy zacząć działać tak jak "oni", a naszą przewagą jest prawda....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 01 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JESTEM ZA REWOLUCJĄ , nienawidze ludzi ale postanowiłem zniżyć się do waszego poziomu, wy jesteście MEGA INTELIGENTNI ja jestem BARDZO MĄDRY , jakoś to połączymy, co nie ? jakby co mieszkam w Białymstoku na osiedlu 10ciny ( jakoś mnie znajdziecie albo ja znajde was jeśli rozpoczniecie ta rewolte bezemnie ). wy porobicie plakaty , przygotujecie ludzi do mów , nakręcicie pare filmików a ja będe odpowiedzialny za kierowanie bydłem , BĘDE BOGIEM , inaczej przegracie , wybieracie mniejsze zło czy chcecie przegrać wojne o umysł ? piszcie do mnie na prv , podam wam pełny adres mojej posesji i jakoś zwalczymy tych iluminatów , no pomoge wam a potem dokończe dzieło które sobie nakreśliłem KIEDYŚ TAM ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 01 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owieczka odskoczy a potem wilk ją wpierdoli?. Iluminaci przechodzą do świadomości jako pseudo realne zło jak kiedyś szatan. W jaką religie wszedłeś chłopczyku Very Happy.
@Drumer
Zorganizować coś nie jest problem tylko to wiąże się z zejściem do podziemia. Nasz wspólny problem to ból ,że tak mało znaczymy dla świata i ,że jesteśmy pomiatani. Wpompowaliśmy w siebie tyle wartości ,że nie jeden by poszedł w ogień dla dobra sprawy. Do rewolty potrzebny jest zapalnik ,więc jak już pierdolnie to nie będziemy mieli wyjścia a jak na razie się relaksuj bo zatęsknisz za pisaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:27, 02 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewolta, tutaj nie chodzi o rewolte. Ten system tak czy siak upadnie, tylko do tego czasu miło by było, gdyby przynajmniej ludziom obiło się o uszy co się dzieje. by wiedzieli dlaczego stało się tak jak się stało, i jest tak jak jest. Jeśli tego nie będą wiedzieć, to bardzo łatwo można ich będzie zmanipulować, i wprowadzić kolejny chory system.

Nie kumam za bardzo. Czyli chcemy by ludzie się o tym dowiedzieli czy nie ?
Wiem że większość tutaj uważa ludzi za bydło, ale bardzo wielu ludzi jest inteligentnych, i nie są tak głupi jak Wam się wydaje. Nie mają po prostu okazji dowiedzieć się co się tak naprawdę dzieje. Media, to wiadomo, ale nikt nie ma nawet czasu. Wszyscy zyją w biegu. Praca, rodzina, praca. Jak już jest trochę czasu, to trzeba wypocząć, wyluzować się, a nie słuchac jak bardzo to wszystko jest zjebane. Wszyscy widzą że jest zjebane, tylko nie wiedzą dlaczego.
Też jest wielka różnica, jeśli w pojedynke próbujemy komuś coś powiedzieć, a cały świat dookoła milczy.
Wyobraźmy sobie, że wszyscy z tego forum żyją w jednym mieście. Zaczynamy organizowac różne akcje, i głośno o tym mówić. Efekt byłby porażający.
Oczywiście nie zyjemy w jednym mieście, ale w każdym większym mieście w Polsce żyje bardzo wielu ludzi którzy są świadomi tego co się dzieje, tylko nawet siebie nie znają.

Moim zdaniem i tak największą siłą, i możliwością jaką mamy, to internet. W internecie można stworzyć wrażenie że jest nas o wiele więcej niż w rzeczywistości, tylko trzeba działać według odpowiedniej strategii.
Bez problemu na wszystkich większych, a później nawet i na tych mniejszych forach w Polsce, mogą być omawiane konkretne tematy, i nie schodzić z pierwszych miejsc omawianych tematów.

Oczywiście ja jestem tylko jednym człowieczkiem który chce coś robić, i ma jakieś pomysły, a jest nas więcej. Jest dużo głów, które mają ciekawe pomysły, a nawet jeśli jeszcze ich nie mają, to wymyślą, bo mają mądre głowy Wink

Wydaje mi się, że brakuje tylko zorganizowania się, obgadania, jak, co, gdzie.... i jedziemy.
Najlepiej było by chyba stworzyć całkiem nową organizację, w której każdy z członków, nie byłby w żaden sposób formalnie połączony z innymi członkami.
Coś na zasadzie, możesz być członkiem jakiejkolwiek innej organizacji chcesz, możesz mieć w głowie reptilian, chodzić do kościoła, cokolwiek chcesz, ale tutaj jestes by realizować wspólny cel, i nie jesteś w żaden sposób powiązany z innymi członkami. Po prostu taki rozejm by wykonać pewna misję Wink
Mam w głowie, jak mniej więcej mogło by to wyglądać. Hmmm wygląda na to, że brakuje mi tylko innych ludzi, którzy chcieli by się w to zaangażować......

PS. @Yamakusa, ja przestałem odczuwać strach już dawno temu Wink , nie sądzę by trzeba było schodzić do podziemia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:09, 04 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa sprawa. Jak najebany pisałem głupoty, to miałem dość dużo postów na dobę, a jak przeszedłem do konkretów, i nie piszę głupot, to dostałem jednego posta na dobę. Bardzo ciekawa sprawa.
Hmmmm tak się teraz zastanawiam, czy nie mógł bym się wypowiedzieć w temacie "Kim jest Bimi"
Pierwsze co mi przychodzi na myśl, to czy Ci zagrozili, czy Ci za to płacą.
To tylko pierwsza myśl. W rzeczywistości tego jednego posta mogłem dostać za coś innego, tylko ciekawi mnie za co.........
W zasadzie to jak możesz, to mógłbyś napisać publicznie, bo na priva nie odpisujesz, za co dostałem tego jednego posta?

Czyżbym pisał coś nieodpowiedniego ?

To są tylko przypuszczenia:
Ciekawe czy po mnie przyjdziecie pizdy Very Happy pokaże wam taki fajny środkowy paluszek Very Happy
Lekka sugestia. To forum chyba już nie zdaje egzaminu.....

Hehe jeszcze jedna dedykacja, dla wszystkich dobrych ludzi, którzy rozpierdolą to całe gówno Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=qGYwdpYn0zo
i
http://www.youtube.com/watch?v=Qug0xMfcrf0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 04 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Drumer

Proszę Cie nie polemizuj w kwestii schodzenia do podziemia przytaczając argument swojej odwagi , bo miałem na myśli raczej formę strategii i nie brałem nawet pod uwagę ludzkie uczucia. Tak masz racje każdy system upada ,ale musisz się pogodzić z tym że my będziemy mieli bardzo bardzo mało do gadania jak będzie wyglądał przyszły. Myślisz że ludzie nie widzą też co się dzieje? Tylko wolą się tym nie przejmować w ten sposób. Wiadomo ,że rozkminy typu: 911 , agentury , nowe technologie są im obce. Ale to tez nie są to czyste roboty.
Drumer próbujesz nakręcić jakąś sytuacje ,ciągle używając tych samych sloganów pod innymi słowami. Skoro jest w tobie tyle weny i siły to wywołaj jakąś prowokacje ,niewiem podjemij się jakiegoś sabotażu , no co jest myślisz że ktoś po ciebie przyjedzie za to że piszesz sobie o jedności , walce i próbujesz nam na uczucia siąść? Stań się zapalnikiem i zaplanuj coś ciekawego i to nam przedstaw bo biec i pierdolić może każdy ale tylko biec i pierdolić. Odnośnie Bimiego to mogę szczerze powiedzieć ,że on odpisuje normalnie. A nie ma obowiązku każdemu się tłumaczyć tak jak i ty ,sam mówisz że jesteś w stanie pokazać środkowy palec. No ale to tylko tyle co możesz zrobić ,obrócić to w miarę symbolu. Ty masz wyjebane na niego , on na ciebie prosta analogia.

Tak na marginesie odczuwałeś kiedyś ból psychiczny wywołany bólem fizycznym? Największego twardziela tym złamiesz ,przy czym naszprycować można torturowanemu takiego gówna ,że wyśpiewa wszystko od deski do deski na końcu podrzucić towar i sobie jeszcze posiedzisz. Więc proszę Cię skończ te unoszenie się w niebiosa bo jesteś zwykłym zwierzątkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:43, 04 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Yamakuza ,odnośnie ------
,,Tak na marginesie odczuwałeś kiedyś ból psychiczny wywołany bólem fizycznym? Największego twardziela tym złamiesz ,przy czym naszprycować można torturowanemu takiego gówna ,że wyśpiewa wszystko od deski do deski na końcu podrzucić towar i sobie jeszcze posiedzisz. Więc proszę Cię skończ te unoszenie się w niebiosa bo jesteś zwykłym zwierzątkiem.,, -----

Tą twoją cześcią wpisu ---- ,jaką ty próbujesz nakręcić sytuację ?
Czy tylko tak ,sobie piszesz z pozycji -spokoju ducha-?

Bimi tfuuu... nie odpisuje na PW ,tym którym założył kaganiec 1 post / gdybyś nie wiedział jeszcze .Poza tym wyjebane na tfu.... Bimiego zazwyczaj następuje w wyniku ,jego wyjebanego
postępowania z innymi ,a uzbierała się już spora 1 postowa grupa .

Według mnie chwali się Drumerowi za chęć działania i połączenia sił ,ale jasno widać ,że tfu....Bimi ma inne cele i plany .

Para idzie w gwizdek ,a lokomotywa stoi .

No i jeszcze ciebie się Yamakuza zapytam , gdzie ,w jakiej religii,czy też inspiracji u żródła
-spokoju ducha- doznałeś objawienia ,że Drumer jest ,,zwykłym zwierzątkiem ,,? , bo brzmi jak wypowiedż czosnkiem namaszczona .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 04 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszę to ze spokojem ducha ,tak sobie polemizuję poprostu.
A czemu zwierzątkiem? Bo każdy jest zwierzątkiem nie sądzisz?

Cytat:
No i jeszcze ciebie się Yamakuza zapytam , gdzie ,w jakiej religii,czy też inspiracji u żródła


Nigdzie ,są to moje myśli , wnioski które miałem w danej chwili w umyśle. Ja nie potrzebuję mega podparcia w ideałach pochodzących z poza mnie by nimi rzucać i dokładać ludziom do pieca tu nie ma żadnego konfliktu to czysta wymiana zdań a jak ktoś czuje uraze o pare literek to ma problem.

No i widzisz ja takiego problemu jedno postowego nie mam pomimo tego ,że pisze co myśle hmmm chyba tez jestem jakimś agentem niePRAWDAsz?

Żadnej sytuacji nie nakręcam prędzej ją odkręcam momentami może używając zbyt dosadnych argumentów ale idealny nie jestem.
Peace.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 05 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Yamakusa
Po to tyle pisałem, by wytłumaczyć dokładnie o co mi chodzi. Więc mam nadzieje że zrozumiałe to było co napisałem, nieważne że pisałem o tym samym.
Cytat:
,ale musisz się pogodzić z tym że my będziemy mieli bardzo bardzo mało do gadania jak będzie wyglądał przyszły.

Po to chyba to wszystko pisze, i chcę działać, byśmy mieli coś do gadania chyba nie? Być może dalej nie rozumiesz o czym piszę, więc może jeszcze raz to samo mam napisać? .
Sabotażu? nie widzę rozwiązania w takich rzeczach.
Cytat:
Stań się zapalnikiem i zaplanuj coś ciekawego i to nam przedstaw bo biec i pierdolić może każdy ale tylko biec i pierdolić.

Przedstawiłem już mniej więcej co trzeba by było zrobić. Ale sam chyba tego nie zrobię co ?

To co tam napisałem, było tez wywołane lekkim uniesieniem. Całkowicie nie rozumiem dlaczego dostałem tego jednego posta..
Z Bimim pisałem normalnie, do czasu, kiedy przedstawiłem mu chęć działania w internecie. Zapytałem czy myśli że ludzie z tego forum będą chętni do działania, bo dużo lepiej ich zna. Na tą wiadomość już nie odpisał. Pomyślałem że może nakreśle jeszcze bardziej o co mi chodzi na forum. No i nakreśliłem, i dostałem w prezencie jednego posta. Oczywiście napisałem mu, że pewnie uznał mnie za ciula za te wcześniejsze moje ekscesy. Ale nie wydaje mi się by to miało z tym związek, bo w czasie tych ekscesów miałem dużo więcej postów na dobę niż teraz.

Dalej bardzo mnie to zastanawia, dlaczego akurat teraz jak zacząłem pisac o działaniu dostałem jednego posta. Bimi ma inne plany, ale jakie, nic nie robić, nie działać? dalej rozkminiać kim są illuminaci ?
Nie wiem, nie zastanawia też Was to, dlaczego tak się stało ?
Bo mnie tak naprawdę to zszokowało, myślałem że z Bimim jesteśmy po tej samej stronie.....


Cytat:
No i widzisz ja takiego problemu jedno postowego nie mam pomimo tego ,że pisze co myśle hmmm chyba tez jestem jakimś agentem niePRAWDAsz?

Ja tez cały czas nie miałem takiego problemu, i pisałem co myślę. Problem pojawił się kiedy zacząłem pisac o działaniu. Może napisz co myślisz, dlaczego dostałem tego jednego posta, a Ty nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 05 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Drumer
No właśnie ty "chcesz" działać. Chcieć a działać to tak jak miał byś nieokreślony plan a i tak ewakuacyjnie siedzisz sobie tutaj i nie masz zamiaru wyjść na ulice i wzywać do rewolucji.
Proszę argumentuj dla czego nie widzisz rozwiązania w "takich" rzeczach , powiem ci : GDYŻ NIE MASZ ŻADNEGO ROZWIĄZANIA ,bo siedzisz na tym forum jak każdy z nas i wypełniasz pustkę w sobie. Pisanie ,sranie w banie to oznaka bezsilności. Chcesz coś zdziałać to działaj! A nie pierdol o tym swoich chciejstwie. Hmmm teraz już wiesz za co masz limit ? Za to że wszystko co piszesz to jedna i ta sama monotonna papka ,której już odechciewa się przetwarzać. Ludzie z forum chętni do działania? Nawet nie wiesz kim są ci ludzie.
Zatraciłeś kontakt ze zwykłymi ludźmi i szukasz oparcia wśród niewidzialnych przyjaciół?
Co napisałeś takiego o działaniu twórczego?
Wykminiłeś jakiś sposób wyjścia z niewoli czy tylko myslisz że ktoś to za ciebie wymyśli a ty zgarniesz nagrodę bo przyczyniłeś się do jakiejś dyskusji?
Peace
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 06 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe ale jaja ; ) drumer nie płacz , poproszę Bimiego aby ci podwyższył limit, mam u Bimiego szczególne względy więc nie jesteś na straconej pozycji jak w realnym życiu ; ) pamiętajcie że życie jest tylko jedno , skoro urodziliście się bardziej inteligentni , czy tam wysublimowani ( chyba raczej to ) i znaczke cząstke prawdy to po co wam uświadamiać uśpionych debilii z manią wyższości ? to są roboty a roboty nie myślą .. telewizja ma ogromny wpływ na takie bydło, uczy ich pewności siebie stąd w ich oczach taka wrogośc i arogancja, dlatego ja ich ignoruje , inna sprawa że jestem BARDZO MĄDRY więc moge się afiszować i zdobywać ich umysły , no ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 06 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@XTC
To zdobądź trochę umyslów , ja też zmanipuluje kilka ,Drumer napisze nową biblię i zaczniemy świat na nowo. Bimi będzie szefem całej edukacji na planecie i głównym zarządcą archiwum myśli wybrańców, natomiast zamiast telewizorów ludzie będą gapili się na nasze portrety Wink Bez wojska , krzywdy fizycznej , posiądziemy nadludzką siłę telepatii i jak owieczka będzie próbowała wprowadzić konsumpcyjny styl życia to poskręcamy jej zwoje a na koniec z jej mózgu usmażymy omlet.
Peace.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 06 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
hehe ale jaja ; ) drumer nie płacz , poproszę Bimiego aby ci podwyższył limit, mam u Bimiego szczególne względy więc nie jesteś na straconej pozycji jak w realnym życiu ; ) pamiętajcie że życie jest tylko jedno , skoro urodziliście się bardziej inteligentni , czy tam wysublimowani ( chyba raczej to ) i znaczke cząstke prawdy to po co wam uświadamiać uśpionych debilii z manią wyższości ? to są roboty a roboty nie myślą .. telewizja ma ogromny wpływ na takie bydło, uczy ich pewności siebie stąd w ich oczach taka wrogośc i arogancja, dlatego ja ich ignoruje , inna sprawa że jestem BARDZO MĄDRY więc moge się afiszować i zdobywać ich umysły , no ; )

Jesteś bystry jak woda w klozecie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:26, 06 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
więc nie jesteś na straconej pozycji jak w realnym życiu ; )

Wierz mi kolego że nie jestem na straconej pozycji w realnym życiu. Mogę Ci przedstawić moje życie, byś sam się przekonał.
Mam kamienicę, w zasadzie największa w mieście, którą dzielę tylko z rodzeństwem, dodatkowo jest w niej knajpa i sklep, tak że nie zdechnę. Mam dwie dobre koleżanki które lubią się ze mną spotykać Wink Trzech bardzo dobrych przyjaciół. Co weekend w zasadzie gram koncert, lub wesele. W kapeli nikomu nie schodzi uśmiech z twarzy, bo każdy jeden jest oszołomem Very Happy, i zajebistym muzykiem. Kocham muzykę. Kiedyś miałem aspiracje, by być jednym z lepszych bębniarzy w Polsce, i było to całkiem możliwe, ale zmieniły mi się priorytety, nie mam ochoty już być jednym z lepszych, i ćwiczyć. Uwielbiam tworzyć muzykę elektroniczną, ale niestety ciężko z czasem.
Ogólnie mam bardzo dużo znajomych, którzy raczej lubią moje towarzystwo. Większość wie, że jak już jestem na niezłej kapce, to nawijam o miłości, i kocham cały świat Very Happy
Nie wiem jak to u Was wygląda, ale nie piszcie mi bredni, że coś w moim życiu musi wyglądać nie tak, że muszę wypełniać jakąś pustkę itd.......
Po prostu nie lubię, i nie mam ochoty patrzec jak inni ludzie cierpią, dodatkowo jeszcze nie wiedzą dlaczego.

@Yamakusa
Wyjdz sobie kolego na ulicę, i wzywaj do rewolty, zobaczymy co zdziałasz.
Nie jarzysz, i już chyba nie zajarzysz że potrzebny jest dobry plan, i strategia, ale do tego potrzebuję innych ludzi. Sam niestety nie jestem tak mega wypasiony jak Ty.
Ciekawi mnie, co ty takiego mądrego piszesz. Jeszcze żebyś Ty coś konkretnego robił, to mógłbyś mi tutaj pisać swoje żale. Ale jedyne co robisz, to starasz się pokazać, jaki Ty to mądry nie jesteś. Ja tylko ze swojej strony mogę Ci napisać, że masz poglądy bardzo przeciętne. W Twoich poglądach jesteś zwierzaczkiem, więc taki sobie pozostań. Tylko że nie ma jeszcze wigilii Smile więc dlaczego tak szczekasz Wink
Niesamowite jest te Twoje wystawianie opinii Very Happy Mógłbym sam Ci tutaj wystawić malutki profil Wink , ale po co ?
Wyjdz na ulicę, i tam wylewaj swoje smutki...może coś zdziałasz.......

Dla mnie raczej wzorem do naśladowania jest Gandhi, i raczej korzystanie ze swoich umysłów, i serc, w obmyślaniu konkretnej, skutecznej strategii, niż walenie głową w mur. Mamy juz pewną organizacje, która działa już dość długo, i jakoś nic konkretnego nie mogą zrobić. Oczywiście w ostateczności trzeba będzie wyjść na ulicę, i w zasadzie nadejdzie taki czas, ale do tego czasu trzeba jak najwięcej działać z głową, a nie głową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:23, 07 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam prośbę. Mógłby ktoś poświęcić dwa posty, i założyć mi nowy temat nazywający się Działanie. ?
Z góry dzięki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 07 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

działanie?
a co jest nie tak z tematem kłamiesz? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 07 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi drumer na pw poprosił mnie za twoim pośrednictwem abyś zwiększył mu PRZYNAJMNIEJ do 4 limit postów, albowiem chcę nawołać forumowiczów do działania i rewolucji ; ) jak sam widziałeś w tym topicu i nie tylko tym chłopak ma ogromną wiedzę , ponadto mieszka w największej kamienicy w mieście , gra koncerty aha i ma dwie koleżanki z którymi robi fajne rzeczy , daj upust emocjom i daj mu II szanse , być może nie zasługuje jak ja na limit postów 18 ale z pewnością nie odmówisz mu inteligencji interpersonalnej ; ) Piotrze to nie w twoim stylu hamować rozwój forum , nie dane ci było pogadać w dłuższej konwersacji z tym wysublimowanym chłopakiem i tak go niszczysz , apeluje do ciebie abyś dał mu cień nadzieji i zwiększył limit postów , dziękuje ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 07 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

być może dla ciebie paulinka jest on fascynującym przedmiotem studiów, ale dla mnie niestety jest nudny jak flaki z olejem i bezwartościowy niczym kalfas i stefani razem wzięci.
tak że jeden i ani jeden więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 07 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Drumer

Tak drumer kochajmy się wszyscy i usypiajmy się by zmniejszyc swoja czujnosc. Masz jeszcze jakis slogan o walce siłą miłości hmm? Miłośc zostaw na deser a pierw pomyśl logicznie. Jesli emocje podejmują za Ciebie decyzje to stajesz się nudny. Znamy twoje poglądy więc rusz dupe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:06, 08 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
być może dla ciebie paulinka jest on fascynującym przedmiotem studiów, ale dla mnie niestety jest nudny jak flaki z olejem i bezwartościowy niczym kalfas i stefani razem wzięci.
tak że jeden i ani jeden więcej.

W końcu XTC88 to on czy ona? może obojniak Laughing
Bimi pewnie zabawiasz się z nią lub nim i dla tego ma jeszcze ona lub on 18 postów rozgryzłem cię Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:47, 08 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drumer napisał:
Mam prośbę. Mógłby ktoś poświęcić dwa posty, i założyć mi nowy temat nazywający się Działanie. ?
Z góry dzięki Wink



@drumer przecież masz swój temat "tuti ruti", czy coś takiego. Gdybyś był tak mądry jak XTC88 to byś o tym pomyślał wcześniej, a tak jesteś zdany na łaskę swojego mądrego kolegi.
Więc prosząc nas, tak naprawdę prosisz jego. Głównie po to żeby razem z nim, wymieniac- nazwijmy to - spostrzeżenia. Bo chyba rozumiesz że inteligentni nie będą się wcinać mądrym w gadkę Wink

XTC88 okazuje się, że nie jesteś tak wpływowa na tym forum jak "dajesz" nam do zrozumienia od jakiegoś czasu.
Czasem przychodzi taki czas, że nawet największemu, najbardziej lojalnemu sojusznikowi trzeba "ukręcic łba" , żeby pokazać mu jego miejsce.
Więc nie bądź taka mądra, żeby cię ten nadmiar mądrości nie ogłupił.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:50, 09 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Drumer

Jak na razie zachowujesz się jak rozwydrzone dziecko Smile. Stawiaj kawę na ławę , pokarz swoją wizję a nie pieprzysz mi o swojej wyższości. Bo na takie odzywki to ja akurat mam wyjebane i nie muszę kroić mega astronomicznych postów ,żeby wzbudzić twoje zainteresowanie.Nawet nie wycinam ci z kontekstu zdań i nie analizuje ich jak szpieg. Co starasz się osiągnąć? Bez własnego wkładu? Dyskutuj albo goń swoje jakże płytkie plany na innym bazarze. Albo coś sensownego lub w kółko ta sama mantra... co wybierasz sojuszniku? Jak już masz jakąś organizacje ,która nie działa nic to Ci gratuluje. A coś w twoim pojęciu to płyty prawdy? Więcej ludzi młodych w internecie załapuje system niszczenia systemu. Starsze pokolenia ciężko zmienić nie sądzisz?. Opcje wkładania przekazu w muzykę istnieje ,gdyż sam jestem producentem a jest to jedna dziedzina (pod nickiem Yamakusa znajdziesz tylko jeden kawałek na YT i to dość stary więcej info pisz na priv. Kolejną są oczywiście filmy video ,których obróbka jest coraz bardziej dostępna i przy chwili czasu i rozkminy można zbudować niezły film.
Poszukajcie programu Adobe after effects lub zczajcie na Yt jakie mozliwosci mają takie zabawki dla zwykłych szaraczków. Do muzyki polecam FL Studio bądź Reason żeby się zaznajomić z tematem i później rozkręcać się już na sprzęcie. Oczywiście obrazy robione przez malarzy ,którzy następnie poddają je również obróbce komputerowej. Obczajcie tego gościa naprzykład: http://www.pitrak.net/ .Nie żebym robił reklame czy coś tylko bez większych potów wymieniłem z głowy kilka dziedzin tej kontr kultury. Takim jebaniem po bokach propagandy itp nie zdziałasz nic bo więcej korzyści wypłynie gdy przyspecjalizujesz się przy czymś ,filozofem może być każdy tak samo jak jak i ty a mozna być kimś jeszcze. A teraz twój ruch.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 09 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam znajomego ,który 12 lat temu doradzał mi abym sprzedał swój sprzęt elektroniczny do tworzenia muzyki Korg -Triniton ,i przestał myśleć o bzdurach ,a żebym kupił kawałek ziemi .

Nie rozumiałem wtedy znajomego . ,dlaczego tak mi doradzał ,chciałem tworzyć muzykę elektroniczną .

Dzisiejszy dzień .

Mam swój kawałek ziemi ,syntezator ukradł mi złodziej 7 lat temu ,ale twórcza energia poszła w
pracę z ziemią ,rzeżbę i robię wspaniałe bębny .

Bardzo mnie Yamakuza zastanawia twoja postawa -PRZYCIĘCIA SKRZYDEŁ -drumerowi .

Napisz coś więcej ,a dojdę do wniosku ,że z Bimim tfu ..... grasz w zespole.

PS . Ten znajomy miał wtedy tyle wiedzy ....dzisiaj ma jej wiele więcej i powiem wam tem człowiek działa skutecznie ,bo to ma sens .
No i jeszcze na koniec Yamakuza, POWIEDZ WSZYSTKIM ,ŻEBY NIE PIERDOLILI TYLKO TRUCHTEM BIEGLI NA KOLANACH I ŻEBRALI O KREDYT W BANKU NA PRZEŻYCIE.
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kłamiesz
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile