W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kłamiesz   
Podobne tematy
Forum agnetów wpływu101
kłamstwa2.info64
A jednak to prawda!10
Bimi - ankieta?32
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 24355
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:35, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy? a ja myślałem że "przebudzony" to agent smith Laughing

frasobliwy jest autorem szeregu b. dobrych stron w wątku 9/11 takich jak

> Farsa obrony przestrzeni powietrznej czy celowa robota?
> wojskowi, inzynierowie, lotnicy, akademicy o 11 września
> ...dotkliwa kampania terrorystyczna

dlatego mam nadzieję że będzie pisał dalej w odróżnieniu od kilkudziesięciu innych trolli zaśmiecających wątki, a jego relacje osobiste z kimkolwiek na tym forum mnie nie interesują

w zasadzie sam bym się obraził jak byś mnie nazwał agentem smithem Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukasz555 napisał:
po grzyba założyłeś ten temat?


Dokładnie po to żebyś się pytał.


Bimi napisał:
... w końcu to forum o teoriach spiskowych Smile


Niewątpliwie, bo skoro większość nadal myśli, że w WTC były bomby to niewątpliwie forum o teoriach spiskowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:32, 15 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Frasobliwy to ta sama tożsamość co AgentSmith? Wiele na to wskazuje, ale nie szedłbym o zakład. U Frasobliwego nie było tego elementu błazenady, jaki towarzyszył często wypowiedziom Agenta. Ale wydaje mi się, że dla oceny samego Frasobliwego nie jest istotne, czy był on wcześniej Agentem, czy nie. Ludzie też się zmieniają i nie powinniśmy kogoś szufladkować raz na zawsze.

Nie zawsze zgadzałem się z Frasobliwym, ze względu na jego może trochę jednostronny, kartezjański światopogląd. Ale z zainteresowaniem czytałem jego ciekawe wypowiedzi z zakresu polityki i często się z nimi utożsamiałem. Stąd też, czegoś jednak będzie mi brakowało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:32, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, Frasobliwego trochę szkoda, nieważne, czy się z nim zgadzam, ważne, że fajnie pisze (czy też raczej pisał).
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, odnoszę wrażenie że to forum to kółko wzajemnej adoracji dla osób o podobnych poglądach... Ale to moje zdanie.
Ogólnie przyczyniacie się swoim działaniem do zwiększenia ogólnej dezinformacji, głównie dlatego że w wielu dyskusjach autorytet i stałość w poglądach ma pierwszeństwo nad racjonalnymi argumentami.
Nie wiem kto ma racje w tym sporze, ale z tego co tu czytam to raczej oboje(agent i Bimi) się pogrążacie zamiast pokazać klasę...
Ogólnie ten temat jest bez sensu i do niczego nie potrzebny, ale nie kasujcie go bo zostanie posądzeni o cenzurę.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem dlaczego tak rozpaczacie.
Możecie być pewni, że nikt kto pisze jak frasobliwy nie zrezygnuje tak łatwo z głoszenia swoich tekstów tylko dlatego, że nie podoba mu się to czy inne forum - co najwyżej przeniesie się gdzie indziej. Raczej trudno mi sobie wyobrazić by ktoś taki jak on nie miał własnej strony w necie - może zwyczajnie poproście go o adres. Nie widzę powodu żeby miał wam go nie dać Laughing

Frasobliwy odchodził z forum już od jakiegoś czasu, a od dłuższego czasu marudził, ze nie podobają mu się ikonki, HWDP, przekreślona ryba i w ogóle.. że ja ośmieszam prawdę ośmielając się twierdzić, że Apollo to ściema oraz pozwalając na publikacje linków do filmów o leczeniu raka... krótko mówiąc gorzkie żale na zasadzie: to on powinienem prowadzić tą stronę, bo jest mądrzejszy.
Niestety to ja prowadzę tą stronę. Nie uważam, żeby frasobliwy był mądrzejszy i nie zamierzam ograniczyć prawdy tylko do tematyki Izraela oraz 9/11, jak on by sobie tego życzył. Powtórzę cytat z mojego ulubionego filmu, który już raz napisałem: to co dla niego jest sufitem dla mnie jest podłogą.

Apollo to ściema, Peak Oil to ściema, wpływ CO2 na temperaturę to ściema, a samochody elektryczne są dziś tańsze w eksploatacji od benzynowych - czy się to frasobliwemu podoba, czy nie. Nie zamierzam udawać, że jest inaczej tylko po to żeby wielce wielmożny frasobliwy nie odszedł z forum po napisaniu kolejnego posta z setką gorzkich żali na mój temat.
Pierdzielony, nawet się przyjebał do tego, że nie chciałem mu zrobić przykrości na zamkniętym forum... To już szczyt szczytów podsyfiania Very Happy
Swoją drogą było tam napisane, że frasobliwy nie zostanie przyjęty do sekcji zamkniętej ze względu na veto moje i antenki - bo mu nie ufamy. Ci którzy to wtedy czytali teraz widza co miałem na myśli; już wtedy podejrzewaliśmy jak się skończy przygoda frasobliwego z tym forum. Spożytkowaniem swojego "autorytetu" na oczernienie prawdy i skłócenie tych co zostają. Nie żebym się tym przejmował - wierzę w moc prawdy, takie metody jej nie ubrudzą, co najwyżej wzmocnią Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Peak Oil to ściema, wpływ CO2 na temperaturę to ściema,

z tym się zgodzę w 100%, ceny ropy pną się ostatnio pozornie w górę - pozornie bo jednocześnie kurs dolara spada na leb na szyję, co nie oznacza że cena ta nie jest wynikiem nacisków spekulacyjnych

dość zauważyć że 9/11 nie miał wpływu na rynek ropy - ta zaczęła pnąć się w górę na skutek destabilizacji bliskiego wschodu po wojnie z irakiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
p.s.Co sądzisz o naszych ikonkach, wolnej energii oraz o apollo hoax? Laughing


A proszę bardzo ! Ikonki są infantylne, a to, co się za nimi kryje - NIE. Wolna energia ? Wolny temat, który powinien pozostać otwarty dla biegunowych argumentacji. Apollo hoax ? Nie potrafię uwierzyć, że człowiek stanął na Księżycu i nie wiem, czy zdołałbym udowodnić w tym przypadku swoje stanowisko.

Ja nie bronię frasobliwego, bo człowieka nie znam.
Broni jednak tematu 11/9 przed oszołomami, którzy zaciemniają i rozwadniają obraz tej tragedii poprzez wtrącanie bzdur o wizualizowanych samolotach, UFO, reptilianach czy szatanie. Temat ten traci przez to na wiarygodności, co tylko przyczynia się do odchodzenia od faktów.
Poza tym, harde pióro. W epoce rozwolnienia i relatywizmu - dobrze mi się czyta takie posty. Tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
(...) na zamkniętym forum... (...) było tam napisane, że frasobliwy nie zostanie przyjęty do sekcji zamkniętej ze względu na veto moje i antenki - bo mu nie ufamy.


Czy w tym zamkniętym forum nosicie fartuszki? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:

Broni jednak tematu 11/9 przed oszołomami, którzy zaciemniają i rozwadniają obraz tej tragedii poprzez wtrącanie bzdur o wizualizowanych samolotach, UFO, reptilianach czy szatanie.

masz na myśli mnie mówiąc o tych "których"?
kto broni, frasobliwy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
croedeth




Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:48, 24 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Tomkiewicz"]Co z Tobą człowieku ? Argumentacja, jaką przedstawiłeś to domysły i spekulacja na glinianych nogach - BA - nóżkach !

fakt to za mało żeby oceni.W zasadzie jestem tu nowy i nie wiem czy tu zostanę , ale cóż polemika polemiką zawsze można pogadać Bimi-w twoim poście uderzyło mnie jedno
podałeś pod wątpliwość tożsamość a zatem i uczciwość zamiaru ,
ale nie to jest straszne -zastosowałeś szablon dezinformacyjny i zasadę -najlepsza obrona jest atak .Jeśli rzeczy które cie do tego pchnęły to nie prawda to zignoruj je nie daj się prowokować -jak kiedyś usłyszę zarzut ze jestem agentem albo jakimś cichociemnym , to będę miał to w d...e

jak się komuś nie podoba dyskusja ze mną ,to niech to będzie jego nie mój problem

ps- ten tekst to nie jest ocena kogokolwiek -jak ktoś poczuł się urażony to sorki
_________________
cenzura rożnymi bimionami się mieni
sprzeczność w działaniu i deklaracjach jest dowodem na fałszywe pobudki
fajny poligon do badania poziomu świadomości i poziomu napięcia społecznego wśród młodych inteligentnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:21, 30 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Croedeth – „...Bimi .....podałeś pod wątpliwość tożsamość a zatem i uczciwość zamiaru ,
ale nie to jest straszne -zastosowałeś szablon dezinformacyjny i zasadę -najlepsza obrona jest atak...”

Wiedz, że jest obszerna statystyka takich zachowań Bimi. W temacie
viewtopic.php?t=1306
podałem tylko niektóre z nich.

P.S.
Dzisiaj około godz.10:20 chciałem wysłać ten post i oto co zobaczyłem:

„Nie możesz wysłać teraz kolejnego posta gdyż osiągnąłeś swój dzienny limit wynoszący 1 (czytaj więcej tutaj). Spróbuj ponownie za 2godz. i 53min.”
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
placebo




Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 317
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 19 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Historia się powtarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 21 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam taką zasadę, że zanim zacznę pisać na jakimś tam forum, to staram się prześledzić jego historię. Od tego każdy powinien zacząć. Dzięki temu można poznać "temperament" adminów, schematy ich działania itd. Oszczędza mi to przechodzenia podobnej drogi jak np. Frasobliwy, który co prawda wnioski wyciągnął słuszne, ale dał się "przegonić", co jest sporą stratą, bo wnosił ciekawe przemyślenia. Założył niesłusznie, że admin go nie lubi, a powinien raczej zakładać premedytację w działaniach mających na celu odstręczanie jednostek, które są domyślniejsze i więcej wiedzą.

Frasobliwy i Multipro wykazują się tego rodzaju przenikliwością, która nie jest zbyt przyjemną melodią dla ucha admina. Ponadto starsi użytkownicy pamiętają najlepiej historię forum. Uczmy się na ich (niezbyt przyjemnych) doświadczeniach zamiast na swoich Smile

Zdarzyło się, że kiedyś niezadowoleni użytkownicy odeszli z tego prawda2 i założyli swoje forum: NOWY HORYZONT (obecnie niedziałające). Zarejestrowałam się na tamtym forum, ale jak na moje oko ktoś im zrobił niezły kawał, bo funkcyjni okazali się równie "twardogłowi" jak Bimi, nawet mieli podobne nawyki przy moderowaniu. System jest sprawny: niezadowoleni zostali wyprowadzeni z forum na inne, gdzie spokojnie oddawali się pisaniu postów, a potem jak już się troszkę wypruli z energii to forum im "skasowano", żeby już na zawsze im się odechciało wszystkiego.

Po czasie dotarło do mnie co Bimi miał na myśli reklamując nowy-horyzont.info: "strona w pewnym sensie powiązana z naszą"...

Szkoda tylko, że myśli Agenta Smitha pozostały zagadką, choć może nie do końca, bo zwrot "lisie przefarbowany" też jest pewną informacją, ale brak argumentów na poparcie tezy pozostawia niedosyt.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:14, 21 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to co teraz napiszę pewnie wielu powie że to wazelina ale na swoją obronę powiem ze limit postów ma maxymalny więc o nic nie walczę nie znam bimiego i nie kocham się w antence Wink ...
Ale chce powiedzieć że nie jest łatwo prowadzić takie forum być jego moderatorem i w tym samym czasie korzystać z niego jak normalny użytkownik ...Zobaczcie różnicę- kiedy ktoś się przypierdoli np. do mnie (powód jak zwykle ten sam brak czytania ze zrozumieniem) jak ostatnio easy rusian w wątku o sokach to ja zwyczajnie mogę to pierdolić a on może dać mi ignora i nikt o tym nie mówi na drugi dzień ,z bimi sprawa jest trudniejsza bo od razu włącza się cały elektorat za i przeciw wyrażając swoje opinie na temat sporu i nawet jeśli raz na trzy dni jeden z ponad tysiąca urzytkowników będzie miał o coś żal ( nie wnikam czy słuszny czy nie) do bimiego to on kurwa musiał by stracić od huja czasu na tłumaczenie tego samego od nowa regularnie kilka razy w tygodniu kolejnemu niezadowolonemu bo wszyscy różnimy się tu temperamęntem wiedzą i kultura więc spory są nieuniknione , Bimi ma na swoja obronę limit postów i w sumie często z niego korzysta zobaczcie co by było gdyby wszyscy niezadowoleni mieli nadal po 18 Smile chłopak musiał by wziąść adwokata tylko do tych Cyfrowych żali jakie wielu do niego ma ...Można mieć żal do bimiego o to że tnie limity postów i być mozę często nie słusznie no ale 90 % na tym forum nie wierzy w boga i boską nieomylność a wymaga tej cechy od młodego Bimiego który zyje w karju pełnym halucynogennych opraów ... wielu może czuć się w jakis sposób pokrzywdzonymi ale trzeba przyznać że zostawia ten limit jednego a to o czymś świadzczy z jego strony prościej było by wyjebac kogoś na amen i nie dyskutowac o tym nawet poprawiając wizerunek moderatora ...Więć kiedy ktoś wylewa na niego pomyje niech pamieta że w pewien sposób możoliwość wylewania tychże pomyj zawdzięcza również młodemu B ...
Pozdawiam niezadowolonych Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 21 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy jedziemy na tym samym wózku od nienawiści ratuje nas tylko defekt mózgu....

No własnie...na jednym wózku....? nie to jest nieprawda.....

no i nie wszyscy maja ten defekt...bo nienawiść sie tu jednak sączy.....

inwektywy tego podrostka po 30-tce sa nie na miejscu....

Pisze bo lubie i tak jest to bez znaczenia....

W zyciu lubie spotykac osoby które powiedza dwa zdania i zmienia mi to optyke widzenia świata.....
niezmiernie rzadko spotyka sie takie osoby ale jednak.....
szukam i tu i nie znajduje .....i nie mam juz nadziei znalesc.....

Tu nie ma nikogo takiego...sa pewne osoby z ciekawymi pomyslami i informacjami...
nie ma jednak nikogo kto zmienaia optyke.....


W tym kontekscie ww. z z jego pogladami i zasadami w tym moralnymi oceniam jakoby wsze na kozuchu....
gryzie jest upierdliwa....ot wsza coz wiecej mozna powiedziec
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 25 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze zdziwieniem znalazłem w poczcie dwa powiadomienia z tego forum o dodaniu odpowiedzi m.in. do tego tematu ("Kłamiesz") Zajrzałem więc z ciekawości na to forum opuszczone przeze mnie chyba ze dwa lata temu i postanowiłem dodać tu jeszcze "trzy grosze".

Czy dziwić może zachowanie osoby piszącej pod ksywką Bimi, która została współpracownikiem jednej ze służb? Osoby która jak myślę zdała sobie sprawę z tej prozy życia jaką jest sterowanie społeczeństwem, polityką i gospodarką przez agentury dla ich własnych korzyści?

Szukamy prawdy o świecie, lecz w tym szukaniu dajemy uwieść się informacjami, które jak same o sobie mówią "odsłaniają ostateczną prawdę". A jednak w istocie swej oderwane są od naszej rzeczywistości tak dalece, jak problemy amerykańskich gwiazd od problemów polskich emerytów. Żyjemy w przekonaniu, że świat jest skomplikowaną maszyną, którą zawiadują nie mniej skomplikowanie powiązani decydenci ogniskujący się w takich grupach jak bilderberg, iluminaci, masoni, a nawet "żydzi" czy jezuici. W swych wyobrażeniach o funkcjonowaniu świata potrafimy powiązać ze sobą wszystko co pasuje nam jako kolejny element "tej" układanki, za którą jak sądzimy ukrywa się cel ostateczny - zamach na naszą świadomość. Jednak doczesna rzeczywistość jest o wiele prostsza i sprowadza się do tego by "kolesie" zajmowali stanowisko prezydenta, premiera, burmistrza, wójta czy sołtysa po to tylko by "oni" mogli nadal kręcić "lody". W tej grze, gdzie stawką są tak ogromne pieniądze, przy których życie ludzkie stanowi niewielką wartości, nikt nie dopóści do głosu, a cóż dopiero do działania "idealistów chcących ludziom zrobić dobrze". Do tego celu zaprzęgnięta jest cała ta "maszyna", w której potrafimy dopatrzyć się wpływu "reptilian", a nie widzimy tego, że "kolesie" właśnie dubeltowo orżnęli nas na stacji benzynowej, raz kupując "ich" paliwo a dwa płacąc od tego jeszcze ogromny podatek.

Zacytuję wypowiedź JKM http://korwin-mikke.blog.onet.pl/1,DA2007-06-20,index.html
Cytat:
Tak przy okazji: niedawno p.Minister SWiA na konferencji prasowej uchylił się od odpowiedzi na pytanie: „Czy w MSWiA nadal istnieje departament plotki?” Wyjaśniam: w MSW taki wydział istniał „od zawsze”, zajmował się on i zajmuje rozpuszczaniem „informacyj” prawdziwych albo fałszywych, ale zawsze korzystnych dla rządzącej kliki. Również: wymyślaniem dowcipów stawiających w niekorzystnym świetle tych, których „trzeba” zwalczać.

Jest to niesłychanie skuteczna broń – nie wiem, czy nie ważniejsza od telewizji. Rozumiecie Państwo: 350.000 agentów ABW rozproszonych po całej Polsce zaczyna jednego dnia jakąś plotę rozpuszczać. Duża rzecz.

Dziś oprócz rozpuszczania plotki "na ulicy", robi się to na forach, również takich, które się całkowicie kontroluje poprzez współpracujących z nimi administratorów.

Polecam zapoznać się z początkową "dyskusją" w tym temacie mając na uwadze, że agentsmith to agent jednej ze służb, który właśnie dowiedział się, że Bimi podjął współpracę z "konkurencją".

Kto ma głowę do myślenia niechaj myśli!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 25 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomimo tego ,że spora część ludzi uznaje się za znawców psychoanaliz lubię tu wracać by poznać wasze myśli. Z jednej strony widzę ciężkich napeleńców u których nie jeden psychiatra stwierdził by manię. Drążą oni tematy "top secret" i snują apokaliptyczne wizje ziemi.
Drugą grupą (sam do niej należę) są podsycacze krytykatorzy. Lubimy burzyć światopogląd i wchodzić w konflikty mentalne ,zmuszając do myślenia. Zwalczać ludzi własną głupotą to nic trudnego , bo czym są argumenty? To tylko fundamenty wyimaginowanej prawdy w naszych głowach. Dołączając do tego relatywizm czasowy i materialny można robić wodę z mózgu gorzej niż w tv.
Kolejną grupę można śmiało nazwać Obserwatorzy ,którzy nie dzielą się swoimi przemyśleniami tylko wybierają co im potrzebne do zaspokojenia swojego ego i spadają z tąd.
Czwarta grupa to Tytani i zajebiście zajebiści Egocentrycy ha ich lubię najbardziej bo przynajmniej nie da się nimi manipulować.
Jacyś my jesteśmy żałośni prawda?Prawda?? Prawda??? I to jest prawda2.ifno Wydaje nam się że pozjadaliśmy wszystkie rozumy a dalej wykłucamy się o swoje podłoże psychiczne ,tutaj ludzie obnażają się umysłowo do granic możliwości dlatego szczerość cechuje to forum. Dezinformacja jaka tu panuje wywiera wpływ na szczere intencje.
I kto ma racje?:
-Tytani?
-Maniacy?
-Krytykatorzy?
-Obserwatorzy?

Odpowiedź brzmi: Nikt Wink Prawda?
Nawet utrzymujemy tu kosmiczną hierarchię wartości. Ciągła aniihilacja osobowości.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego słonecznego , upalnego , haarpowego , dwa tysiące dwunastego :].
I will back here.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 27 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ logicznoszczelny eutanasta ksywa Bimi ,dalej stosuje swoje ubeckie sztuczki .... więc ostatni raz się wypowiem . WŁUŻ SOBIE PAŁO BIMI W ZAD PAŁĘ ,A MOŻE CI ULŻY .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gezo




Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 73
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 27 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no z ta agenturą członków forum to są normalne jaja .To jakaś dziecinada z paranoją.Bo niby jacy to agenci jakie służby miały by na celu siedzieć tu i babrać się w teoriach które tu są przedstawiane.A nawet gdyby to i tak nie zdołali by powstrzymać napływających tu "różnych" informacji.Z tego co wiem wszystkie tematy się ukazują,nikt ich nie wywala ani nie cenzuruje jeśli są zgodne z tematyką forum.Te gadanie o wszechobecnych agentach jest po prostu śmieszne.
_________________
"Kłamstwo powtórzone wielokrotnie staje się prawdą"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 27 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieje się tak ,ponieważ"Maniacy" ulegają transformacji w "Hiper Maniaków" czyli wszędzie widzą spisek , niedługo to nawet sami rozkminią że są agentami to będzie ostatni etap ewolucji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 28 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To forum jest gwizdkiem, bo jak powszechnie wiadomo każda maszyna parowa powinna mieć swój gwizdek, żeby para w niego szła... Ktoś ten gwizdek wymyślił, założył lub przejął. Właśnie dlatego użytkownicy tego serwisu nie mogą się zebrać, stowarzyszyć, ani działać skutecznie. To czego się tu naczytają nijak nie zaszkodzi żadnej władzy. I o to chodzi.

Frasobliwy, Multipro, dr02d2u i kliku innych użytkowników dojrzało do zrozumienia tych spraw, a inni - nie. I właśnie dla nich jest to forum. Żeby pozbawili się za jego pomocą nadmiaru energii zamiast coś ZROBIĆ.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 28 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefani, na miejscu Bimiego dałbym ci limit na poziomie startowym, może by ci się udało napisac coś jeszcze ciekawszego, niż zajmowanie się nawracaniem zagubionych owieczek.

jedni dojrzeli, a inni nie, co za pierdolenie. A może już przekwitli, nie bierzesz na to poprawki?


Skoro to forum nie jest dla ciebie, to co ty tu robisz? Chcesz nas zbawic? Od złego Bimiego? Niedługo okaże się że Bimi, ma dwie głowy, ogon, a jego piskliwy głos wziął się od tego że zionie ogniem.

stefani, jak mi odpowiednie służby zapukają do domu to będe wiedział kto za tym będzie stał? I pamiętaj, że to jeszcze nie będzie moje ostatnie słowo.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:27, 29 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie przeczytałem sobie cały ten temat, i ciekawe wnioski mozna wyciągnąć. Nawet pomimo tego, że nie ma opcji by dojśc do prawdy o świecie, to wy nawet nie próbujecie do tego dojść, a uważacie ze próbujecie. Zachowujecie się jak dzieci w piaskownicy. Kto ładniej pisze, kto jest mądrzejszy, kto jest agentem. Zero współpracy. Zastanawiam się czy to ze mną coś jest nie tak, czy to Wy w ogóle nic nie jarzycie. Oczywiście nie jestem idealny, i ostatnio dałem upust swojemu niezadowoleniu. Ale to własnie było niezadowolenie z tego jak się zachowujecie, i ze robicie wszystko to samo co robia ludzie którzy nami rządzą. Czyli walczycie ze sobą, tylko w tym wypadku nie o pieniądze i władzę.
To chyba nie jest rozwiązanie co ?
Przedstawiacie te wszystkie brudne, i ciemne sprawy ludzkiej psychiki, która doprowadziła do tego co teraz widzimy. Wcale to nie wygląda na to, że chcecie by ten świat wyglądał lepiej. Raczej wygląda na to, że każdy chce dogodzić swojemu Ego.
W zasadzie to ja pierdole... normalnie mnie rozpierdalacie Very Happy............
Nie ma jakiejś opcji byście zrozumieli, że lepszym rozwiązaniem od walki jest współpraca. To jest po prostu logika...
Zwykła najnormalniejsza logika....
Rozumiem że jest tutaj pełno 'nawiedzonych" osób (ja taki się stałem przez Was Wink ), i mega dużo różnych poglądów, ale dlaczego nie ma ludzi którzy starają się jakoś pogodzić te różne poglądy, i pokazywać że mamy wspólny cel...

Oczywiście wiem że wydaje się że nie jest to możliwe, ale to jest możliwe.... Tylko więcej osób musi to zrozumieć..
Żyjemy na tej samej planecie, widzimy co się dzieje, chcemy by inni ludzie tez się o tym dowiedzieli, chcemy lepszego świata.. Więc co jest?
Proponuje by każdy się poważnie zastanowił, czy chce tych dwóch ostatnich rzeczy.
Jeśli nie, to po co ta cała gra?
Ludzie przemyślcie to co ja tutaj do was piszę, i zróbcie coś ze sobą, hehe bo w przeciwnym wypadku zostanę alkoholikiem, lub co gorsza popełnię samobójstwo i będziecie mnie mieć na sumieniu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:32, 30 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@drumer
Cytat:
Rozumiem że jest tutaj pełno 'nawiedzonych" osób (ja taki się stałem przez Was Wink ), i mega dużo różnych poglądów, ale dlaczego nie ma ludzi którzy starają się jakoś pogodzić te różne poglądy, i pokazywać że mamy wspólny cel...

Pogrubienie moje.
A jaki to ja niby mam wspólny cel z Tobą? Głosić prawdę? Toż oboje mamy różne prawdy.
Cytat:
Nie ma jakiejś opcji byście zrozumieli, że lepszym rozwiązaniem od walki jest współpraca. To jest po prostu logika...

Nie. Kiedy trzeba walczyć, to się walczy, kiedy warto współpracować, to (na ogół się to robi).

Czemu w ogóle odwołujesz się do takich rzeczy w kwestiach, które nie mają z nimi związku.

Rada dla was: Nie zapominajcie, że to jest FORUM. Tylko i aż forum.
Miejsce dyskusji, rozmowy, a nie pracy, czy analiz psychicznych. Trzeba uważać na to, co się czyta, a nie na to, kto pisze. Innym sposobem można łatwo zostać paranoikiem albo naiwniakiem.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kłamiesz
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile