W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pięć lat za negowanie Holokaustu   
Podobne tematy
IPN rozpracowywuje użytkownika prawda2.info 200
Profesor zawieszony za negowanie Holokaustu 
Dr David Duke aresztowany w Niemczech 3
Pokaz wszystkie podobne tematy (10)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 7412
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
iaro napisał:
od Polski, która już od ładnych paru lat nie jest krajem represyjnym?

od ilu lat przepraszam?
to musieliście znieść represje dopiero po tym jak ja się wyprowadziłem. Very Happy
bo ja spierdoliłem głównie z tego powodu - pierdolę życie w więzieniu opłacanym z mojej własnej pracy, gdzie byle skorumpowana pała ma o wiele większe prawa niż uczciwy człowiek.
nie wspominając o liście rzeczy których nie wolno mówić na głos pod pretekstem kar, zazwyczaj równie surowych jak za posiadanie zioła.
chcesz powiedzieć że to się już zmieniło?
taaa - chyba na gorsze Smile viewtopic.php?t=8447


no a teraz żyjesz w raju w którym jak nie jesteś pedałem lub nie napierdalasz kilka razy dziennie głową w posadzkę to masz przepierdolone. zajebista wolność. wolę juz Polskę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co ty wiesz?

teraz mam pełen relaks.
palę bolki bez stresu, w ogrodzie rośnie piękna roślina, a w internecie mogę swobodnie wyrażać swoje poglądy bez obawy że jakiś cieć z forum nakapuje mnie na ipn abym po kolejnych kilku dniach musiał wysłuchiwać gróźb jakiś postubeckich pedałów. znaczy sorry, policjantów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

weż coś przyslij Bimi, najlepiej grzybki, wyznaje kult grzyba Laughing
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
od ilu lat przepraszam?
to musieliście znieść represje dopiero po tym jak ja się wyprowadziłem.
bo ja spierdoliłem głównie z tego powodu - pierdolę życie w więzieniu opłacanym z mojej własnej pracy, gdzie byle skorumpowana pała ma o wiele większe prawa niż uczciwy człowiek.
nie wspominając o liście rzeczy których nie wolno mówić na głos pod pretekstem kar, zazwyczaj równie surowych jak za posiadanie zioła.
chcesz powiedzieć że to się już zmieniło?

No dobra, przesadziłem Cool .
Represje są, tylko że dziś mają one zupełnie inną formę niż w latach 5x, 6x, 7x, 8x. Dziś twoim panem i władcą jest pracodawca, więcej praw ma ten kto ma pieniądze a zioła palić nie wolno...(moim zdaniem rzeczywiście glupota, alkohol bywa znacznie gorszy)
Ale nie sądzisz chyba że Ulicki pali zioło, to raz, a dwa że taki "prawdziwy Polak" (jak to zawazelinkował robert) powinien raczej być w swojej ojczyźnie i razem z rodakami przeżywać niewolę Laughing .[/quote]
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:04, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
weż coś przyslij Bimi, najlepiej grzybki, wyznaje kult grzyba Laughing


Przecież u nas też całkiem ładne okazy rosną i zbierania na własny użytek jeszcze nikt chyba nie zabrania Wink
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:55, 07 Sie '09   Temat postu: Zapytam naiwnie: What the fuck is holocaust? Odpowiedz z cytatem

1.Co to jest holkaust?
2.Czy to to samo co shoah?
3. Ulozyc liste, kto bardziej ucierpial? Orminanie, Ukraincy, Polacy, Zydzi?
Mam ulozyc moze kto finansowal I i II wojne? Chodzi o spor czy to byli aszkenazyjscy czy sefaradyjscy bankierzy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iaro napisal:
Cytat:
Ja mam tylko takie pytanie- co robi ten "prawdziwy Polak" w Australii, wiele setek kilometrów od Polski, która już od ładnych paru lat nie jest krajem represyjnym?


Jak Polska bdzie sie skladala z prawdziwych polakow z prawdziwymi polakani u wladzy, nie tymi aszkenazyjscykami o polskich nazwiskach i gdy w Polsce nie bedzie juz tej zgnilej rasy i tych ktorzy sie od nich zarazili, to wtedy Polacy zaczna wracac do Polski.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:50, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iaro napisał:
Bimi napisał:
od ilu lat przepraszam?
to musieliście znieść represje dopiero po tym jak ja się wyprowadziłem.
bo ja spierdoliłem głównie z tego powodu - pierdolę życie w więzieniu opłacanym z mojej własnej pracy, gdzie byle skorumpowana pała ma o wiele większe prawa niż uczciwy człowiek.
nie wspominając o liście rzeczy których nie wolno mówić na głos pod pretekstem kar, zazwyczaj równie surowych jak za posiadanie zioła.
chcesz powiedzieć że to się już zmieniło?

No dobra, przesadziłem Cool .
Represje są, tylko że dziś mają one zupełnie inną formę niż w latach 5x, 6x, 7x, 8x. Dziś twoim panem i władcą jest pracodawca, więcej praw ma ten kto ma pieniądze a zioła palić nie wolno...(moim zdaniem rzeczywiście glupota, alkohol bywa znacznie gorszy)
Ale nie sądzisz chyba że Ulicki pali zioło, to raz, a dwa że taki "prawdziwy Polak" (jak to zawazelinkował robert) powinien raczej być w swojej ojczyźnie i razem z rodakami przeżywać niewolę Laughing .
[/quote]

Zauwazylem ,ze niejaki iaro zamiast pisac na temat to znaczy :"Dlaczego ze brak WIARY w wydarzenie historyczne ,ktore nigdy nie zostalo udowodnione wsadza sie ludzi do pudla" pisze o mnie.
Ja to malo ciekawy temat w porownaniu z tym pierwszym:)
Czy Ulicki pali ziolo czy nie to jego i tylko jego sprawa:)
Na pytanie dlaczego wole byc tutaj gdzie jestem zamiast w zydowskim pudle musisz sobie odpowiedziec sam:)
Byc moze slowa Adama Mickiewicza ,ktorych kiedys uczono mnie w polskiej szkole pomoga ci w ujawnieniu tej tajemnicy.
Poeta napisal tak:
"Lepszy na wolnosci kasek lada jaki nizli w niewoli przysmaki".

Co nie znaczy wcale ,ze reklamuje tutaj kuchnie zydowskich katowni dla nieprawomyslnych:)
Zeby dac naszemu ekspertowi od ulickologii troche nowego materilu do myslenia pozwole sobie na mala uwage:
Bardzo bym sie cieszyl ,gdyby POLSKA MATKA I KOBIETA w Polsce byla otoczona taka opieka jaka byla otoczona niemiecka matka i niemiecka kobieta w hitlerowskich Niemczech przed wybuchem II wojny.
Obawiam sie jednak ,ze o takiej trosce ze strony panstwa polskie kobiety moga sobie tylko pomarzyc.
Jednym z przejawow takiej opieki byl np.taki akt prawny:
"Zydzi nie mogli zatrudniac jako pomocy domwych niemieckich kobiet ,ktore mialy mniej niz 45 lat"
Wyjasniam:
Po I wojnie swiatowej ( o czym tak wyraznie pisze chociazby Remarque (czyli Kramer czytajac od konca.Zydowski pisarz urodzony w Niemczech) bogaci Zydzi z Rosji ,Litwy ,Polski i paru innych krajow wykupili Niemcy za pol darmo.
Nedza i bieda zmuszaly niemieckie kobiety do mniej czy bardziej jawnej prostytucji.
Mlode niemieckie kobiety zatrudniane w zydowskich domach musialy swiadczyc uslugi dalekie od statusu pomocy domowej lub niani.
Sytuacja przybrala takie rozmiary ,ze rzad W OBRONIE TYCH WLASNIE KOBIET wydal taki nakaz jak powyzej.

I to by bylo(na razie) na tyle .

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:01, 11 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten chory przepis jest jasnym przykladem dominacji zydostwa w naszym kraju. Przyjelismy upokarzajacy akt prawny(nie wiem czyja to sprawka) i nasze sady karaja naszych obywateli za opinie. Jak ktos powie na caly swiat w CNN, ze to Polska napadla na Niemcy i ZSRR oraz wymordowala zydow, to pewnie posypia sie klatwy i obelgi oraz nasza ambasada wystosuje jakis smieszny protest.

Spojrzcie na ten artykul. PISiory jakie byly, ale w odwecie wprowadzili 132a KK, czyli "Kto publicznie pomawia Naród Polski o udział, organizowanie lub odpowiedzialność za zbrodnie komunistyczne lub nazistowskie, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.."

Ta kurwa(nie obrazajac kurew) Zoll, z pokretnoscia godna talmudycznego zyda zaskarzyl to do TK.

http://www.prawaczlowieka.edu.pl/index.p.....611af1d-d3

Bylby niezly bat na Grossow, Szechterow i reszte.

Uprzedzam debilne stwierdzenia i wyjasniam: "Kto publicznie pomawia Naród Polski o..." nalezy czytac, ze zaden sukinsyn nie moze powiedziec "Polacy brali udzial w eksterminacji Zydow", ale moze powiedziec "czesc Polakow brala udzial w eksterminacji Zydow" itd. itp. Chodzi o pomawianie wszystkich polakow, a nie o poszczegolne osoby i tu jest zawarty sens tego przepisu.

Ciekawe jak by argumentowal, jesli ktos zaproponuje zniesienie tzw. klamstwa oswiecimskiego?

Oczywiscie najlepiej jak nie bedzie zadnych ograniczen, ale jak nas ograniczaja, to trzeba na zasadzie wzajemnosci odplacic.

BTW warto zwrocic uwage na art. 55 ustawy o IPN
"zaprzeczanie publicznie i wbrew faktom zbrodniom, o których mowa w art. 1 pkt 1 powyższej ustawy jest przestępstwem ściganym z urzędu zagrożonym grzywną lub karą pozbawienia wolności do lat 3"
Czynami określonymi w art. 1 pkt 1 ustawy są:
a) popełnione na osobach narodowości polskiej lub obywatelach polskich innych narodowości w okresie od dnia 1 września 1939 r. do dnia 31 lipca 1990 r.:
- zbrodnie nazistowskie,
- zbrodnie komunistyczne,
- inne przestępstwa stanowiące zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości lub zbrodnie wojenne.
b) inne represje z motywów politycznych, jakich dopuścili się funkcjonariusze polskich organów ścigania lub wymiaru sprawiedliwości albo osoby działające na ich zlecenie, a ujawnione w treści orzeczeń zapadłych na podstawie ustawy z dnia 23 lutego 1991 r. o uznaniu za nieważne orzeczeń wydanych wobec osób represjonowanych za działalność na rzecz niepodległego bytu Państwa Polskiego[4].

Ciekawi mnie, czy czasem jakis typ pokroju A.Szechtera, nie zaprzeczyl w tej swojej gazetce zbrodniom komunistycznym. Jego brat Stefcio zamordowal sadownie pare osob, wiec moze cos kiedys palnal w jego obronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pięć lat za negowanie Holokaustu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile