W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pięć lat za negowanie Holokaustu   
Podobne tematy
IPN rozpracowywuje użytkownika prawda2.info 200
Profesor zawieszony za negowanie Holokaustu 
Dr David Duke aresztowany w Niemczech 3
Pokaz wszystkie podobne tematy (10)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 7415
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
toscani30




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 28 Lip '09   Temat postu: Re: Pięć lat za negowanie Holokaustu Odpowiedz z cytatem

[quote="BN"]
Cytat:

Gerd Honsik nie pierwszy raz stanął przed sądem. Zanim zdecydowano się go umieścić w więzieniu, zbiegł do Hiszpanii, gdzie wydawał internetowe nazistowskie pismo („Halt”). Dopiero w październiku 2007 roku ujęto go na podstawie listu gończego Interpolu.
Proces Honsika może mieć także poważne skutki dla jego adwokata. 87- letni Herbert Schaller, który w przeszłości bronił m.in. brytyjskiego historyka Davida Irvinga, naraził się sędziom, twierdząc, że istnienie komór gazowych to nie fakt, tylko opinia.


Nie mam więcej pytań, nie bez powodu rewizjoniści są zawsze kojarzeni z neofaszystami/neonazistami, bo najczęściej nimi są, włącznie z ich pupilkami/adwokatami. Trochę szkoda, że ich rodzice nie mieli okazji "odpocząć" w tych ich "sanatoriach" za drutami......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:28, 29 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

toscani30 napisal:
Cytat:
Nie mam więcej pytań, nie bez powodu rewizjoniści są zawsze kojarzeni z neofaszystami/neonazistami, bo najczęściej nimi są, włącznie z ich pupilkami/adwokatami.

Sluszna uwaga, rewizjonisci czesto, choc nie zawsze, maja poglady podobne do pogladow Hitlera czyli nalezalo by ich nazwac Narodowymi Socjalistami, tych co maja poglady podobne do Musoliniego Faszystami. Uzywanie nazwy neofaszystami/neonazistami jest niewlasciwe bo cos takiego nie istnieje tak jak nie istnieje neokomunizm.
Biorac pod uwage ze holokoaust jest zwykla klamliwa propaganda, oparta na obrzydliwych klamstwach i ze ne bylo ZADNEJ polityki eksterminacji ludzi przez rzad Hitlera a wiec przez konsekwencje nie widze ZADNEGO powodu aby sie wstydzic ze jest sie Narodowym Socjalista, bardziej nalezalo by sie wstydzic gdy ktos zwalcza ten system polityczny. Bo albo z glupoty ktos go zwalcza, gdyz nie ma najmniejszego pojecia co ten system chcial i cala wiedza takiego osiolka opiera sie na informacjach z filmow fabularnych, albo taki klijent jest przedstawicielem bandy gangsterow i zlodziei zerujacych na oszustwach i spekulacjach pogrozajacych kraje w ciaglych kryzysach i biedzie swiatowej.
Jesli Hitler krytykowal Zydow to krytykowal ich zachowanie wywodzace sie z ich wiary, a mianowicie ich oszustwa, spekulacje, korupcje, trucicielstwo i jeszcze pare innych ochydnych cech typowych dla Zydow.
Wielu Zydow zajmowalo bardzo wysokie stanowiska w wojsku III Rzeszy (i byc moze dlatego przegrali) co oznacza ze nie bylo polityki eksterminacji Zydow.

toscani30, jestem pewien ze twoi przodkowie lepiej zyli w Oswiecimiu niz zolnierze na froncie wschodnim, nie mowie ze mieli luks, ale nikt do nich nie strzelal ani nie bombardowal, prycze w barakach byly ciasne i newygodne, ale lepsze niz dolek w lodowatej ziemi gdy temperatura spadala do ponizej 30 stopni Celcjusza i na dodatek wiatr chulal a zolnierze mieli letnie ubrania. Jedzenie w obozach nie bylo super lux, ale bylo jego wystarczajaco i cieple tak ze nie glodowali (oczywiscie nie mowie o samym koncu wojny gdy na wskutek bombardowan i niemozliwosci transportu WSZYSCY GLODOWALI), zolnierze na froncie niejednokrotnie nic nie mieli do jedzenia lub tez wszystko bylo zlodowaciale. Ze czasami powiesili kogos w obozie za sabotaz lub inne przestepstwo? Na froncie i cywilow tez karano w identyczny sposob, niemniej jednak NAWET w Oswiecimiu wiezien mial prawo do procesu sadowego zanim go skazano lub uniewinniono. Warunki higieniczne byly stosunkowo dobre (z wyjatkiem samego konca wojny) baraki i ubrania byly odwszabe (za pomoca zyklon B) i wiezniowie mieli dostep do lazni, zolnierz na froncie mogli sobie tylko pomarzyc o umyciu sie czy nawet zdieciu ubrania czy tez butow, nie wspominajac juz o wszach i pchlach ktore byly doslownie plaga na wschodnim froncie.
Jezeli porowna sie te warunki zolnierza walczacego na froncie z warunkami wieznia w obozie to wiezien mial zdecydowanie lepiej pod kazdym wzgledem.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
toscani30




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 29 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te swoje faramazony lokup to chyba nie do mnie piszesz>? Bo ja tego nie łyknę... Widać że chłopcy z neonazi bojówek zrobili dobrą robotę i wyprali Ci kompletnie mózg i największy shit uważasz za prawde historyczna..
Na nic nauka, na nic historia, na nic świadkowie, ksiązki tez nie istotne. - ty piszesz na forach z Ulickim historie posiłkując się kłamliwymi i propagandowymi neonazi stronkami. Ciekawe czy odważylibyście się te swoje kretyńskie
bajki opowiedzieć w obecności byłych więzniów obozów, bo tutaj Tym dzieciakom na forach nie mających pojęcia o historii narodu polskiego - to nie sztuka wciskać kit.
Podejrzewam, że niestety więźniowie po pierwszych takich Waszych "słowach-prawdach" raczej nie byli by zainteresowani słuchać dalszych bredni psycholi, którzy wiedzą lepiej co przeżyli oni sami - więźniowie.

Jedyne czym jestem zaskoczony to fakt Twojej odwagi w prezentowaniu swojej fascynacji nazizmem (a nie jak Ulicki udawanie polaka i patrioty) Nie mniej uważam że Twoja publiczna tego manifestacja to naprawdę kolejna ujma dla polaków którzy tam cierpieli i umierali. I po raz kolejny: nie ma to nic wspólnego z wolnością słowa ani z poszukiwaniem prawdy. Zwykłe wybielanie nazistów z ich zbrodni.. Biedni naziści tak ciężko mieli na froncie..może mogli poprosić o zwolnienie ze służby i wysyłkę do Brzezinki jako zwykły więzień, skoro było tak dobrze...?

Jeszcze nie dziwi mnie jak takie teksty pochodzą od obywateli Niemiec , ale od Polaków? Sranie we własne gniazdo i tyle.
Powinno być to tak samo ścigane i karane jak zaprzeczanie innym zbrodniom czy to sowieckim na oficerach polskich czy to zwykłego kryminalisty na szarym człowieku. Z tej prostej przyczyyny, że uwłacza to ofiarom i ich rodzinom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:32, 30 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie produkuja takie pekaesy?Smile

"Widać że chłopcy z neonazi bojówek zrobili dobrą robotę i wyprali Ci kompletnie mózg i największy shit uważasz za prawde historyczna.. "


"Na nic nauka, na nic historia, na nic świadkowie, ksiązki tez nie istotne. "

"bo tutaj Tym dzieciakom na forach nie mających pojęcia o historii narodu polskiego - to nie sztuka wciskać kit. "

"Nie mniej uważam że Twoja publiczna tego manifestacja to naprawdę kolejna ujma dla polaków którzy tam cierpieli i umierali. I po raz kolejny: nie ma to nic wspólnego z wolnością słowa ani z poszukiwaniem prawdy. Zwykłe wybielanie nazistów z ich zbrodni.."

Poczytajcie sobie ten kolejny przyklad zydowskiej propagandy.
Najbardziej podoba mi sie to :"Na nic nauka,na nic historia ... ksiazki tez nie istotne...:"
Tlumaczone na jezyk ludzi znaczy to:

"Na na nic dziesiatki lat oglupiajacej,debilnej propagandy "Smile


[/img]

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
toscani30




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 30 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety muszę rozczarować Cię Ulicki, ale nie mam nic wspólnego z żydami, nie mam wśród znajomych ani wśród rodziny osób pochodzenia żydowskiego.
Jedyne gdzie sie nimi zetknąłem to w czasie pracy, gdzie byli moimi przełożonymi - nie byli to jednak nawet ortodoksi, ale "nowocześni" żydzi.
Natomiast jak rozumiem Ty nigdy żydka nie widziałeś na oczy tak jak i żadnego obozu koncentracyjnego.. Jak już mówiłem Twój świat to świat wyobraźni +nazi stronki + youtube.

A teraz na temat propagandy.. Propagande Wy siejecie - następcy nazistów/faszystów,rewizjoniści - jak kto woli.. I to w znany szwabski sposób "Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą" . Tak, tak Ulicki aż się dwoisz i troisz żeby swoje kłamstwa powielać tak często jak się da w swoich wątkach.. liczysz że się kiedyś to rozmyje i stanie się "prawda"?
To podobnie jak Ci co w mediach używają okreśłeń "polskie obozy zagłady" ..
To tylko kolejny powód by ścigać i karać takie zamierzenie i działanie.
To jest właśnie propaganda w stylu DOKTORA Joseph'a Goebbelsa jak by to powiedział Lukup a wg mnie w stylu czołowego nazisty, oszusta swojego narodu i mordercy własnej rodziny Goebbelsa..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:19, 31 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pekeas.
Glowica ci sie rozregulowala do reszty.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 01 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toscani jedno pytanie jaka jest różnica pomiędzy ortodoksem a nowoczesnym żydem - opisz tego jnowoczesnego żyda strasznie mnie zainteresowałeś ; szczególnie interesuje mnie to czy uzywa zmienionego nazwiska jak np. Bartoszewski, i czy napierdziela ludzi, jak mu się coś niepodoba jak ten w Poznaniu co tłukł anarchistów stodując styl kraftmage , czy też ten nowoczesny w POLSKIM sejmie który mówi o najważniejszych wartościach dla całej ludzkości zapalając światło Hcanuka, kurde Toscani zaintrygowałeś mnie opisz mi nowoczesnego żyda -oczywiście szefa w twojej firmie, przecież nowoczesny żyd nie będzie pracował jako robol(podwładny)
Cytat:
Jedyne gdzie sie nimi zetknąłem to w czasie pracy, gdzie byli moimi przełożonymi - nie byli to jednak nawet ortodoksi, ale "nowocześni" żydzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 01 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo, widzę że Ulicki pozbawiony racjonalnych argumentów zaczyna się miotać Smile.

@robert- tu masz link do artykułu o zreformowanych Żydach:
http://refj.w.interia.pl/judaism01.htm
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 01 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki jaro -
USA -to kraj żydów cały jeśli nie teraz to następne pokolenie napewno
Cytat:
Rytualne obrzezanie bywa uważane za nieistotne, zwłaszcza w USA, gdzie rutynowo poddaje mu się większość niemowląt niezależnie od wyznania, po prostu w charakterze zabiegu higienicznego.


Biorac pod uwagę tylko te różnice pomiędzy judaizmem ortodoksyjnym a reformowalnym ,a walkę fizyczną pomiędzy współbraćmi jednej bądź co bądź religi myslę że , nie różni się ona pod względem fanatyzmu religijnego od innych grup wyznaniowych. [/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 01 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robert napisał:
Biorac pod uwagę tylko te różnice pomiędzy judaizmem ortodoksyjnym a reformowalnym ,a walkę fizyczną pomiędzy współbraćmi jednej bądź co bądź religi myslę że , nie różni się ona pod względem fanatyzmu religijnego od innych grup wyznaniowych.
Czytałeś ty chociaż ten artykuł?Rolling Eyes
Różnic jest sporo więcej.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:08, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="iaro"]Oooo, widzę że Ulicki pozbawiony racjonalnych argumentów zaczyna się miotać Smile.

Iaro,przeklentwem waszym jest to ,ze nie potraficie sie zmienic chocbyscie nie wiem jak bardzo chcieli.Bedac czyms posrednim pomiedzy pasozytem a wirusem komputerowym nie ma cie szans na normalna egzystencje.
Byc moze to nie wasza wina.Byc moze dobry Pan Bog splatal wam takiego figla Smile Kto wie?Fakt pozostaje faktem, ze kontakt z wami jest zawsze potencjalnym zagrozeniem dla zdrowego organizmu.
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:53, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

toscani30 napisal:
Cytat:
Niestety muszę rozczarować Cię Ulicki, ale nie mam nic wspólnego z żydami, nie mam wśród znajomych ani wśród rodziny osób pochodzenia żydowskiego.




Drzewa rozpoznaje sie po owocach, a cos zbyt wiele szyszek widze aby to byla gruszka.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
toscani30




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:21, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Pekeas.
Glowica ci sie rozregulowala do reszty.
Jerzy


Ulicki
Twoja bogata riposta świadczy, że nie zaprzeczasz..
A moja głowa ma się dobrze, ale Ty zmień lekarza, bo obecny Cię oszukuje..

-to nie ja latam przez ostatnie lata po wszystkich możliwych forach i szybko zaklejam każda riposte na temat holokaustu/żydów i obozów zagłady
-to nie ja wyśmiewam się z zagłady ludzi w tym Polaków, jednocześnie podpisując swoje posty jako polski patriota
-to nie ja mam problemy w rozróżnianiu antysemityzmu od patriotyzmu
-nie ja przez to wklejam spreparowane kłamstwa jako prawdę
-to nie ja rozpisuję sie latami o czymś czego nie widziałem na własne oczy (obozy koncentracyjne)
-to nie ja ma schizę i widzę wszędzie żydów i ich podstępy, zwłaszcza w ludziach o innych poglądach niż Ulicki
-to nie ja donoszę sam na siebie prokuraturze (to trzeba być dopiero niespełna rozumu!)

Robert.

Dla mnie "nowoczesny" żyd to taki który za bardzo religijny nie jest i zakłada mycke na głowę raz do roku na hanuke albo jak idzie popić na bar micwa do kumpla, w dupie ma politykę, słucha rocka i żre wcale nie koszerne...a na pejsiatych patrzy z politowaniem....I takich znałem . a jakich Ty znasz?
Już widzę, że jako to typowy polak antysemita - znasz tylko i wyłącznie tych popularnych z polskiej TV i plotek? I na tym twoja znajomość "żydostwa" się kończy?

Lukup.
Walą mnie żydzi a ich roszczenia do Polski uważam za totalne przegięcie pały. Pewne rzeczy zostały wyolbrzymione (np liczby zamordowanych w obozach) co zostało jednak już dawno sprostowane. Ale robienie z igły widły i posuwanie sie do absurdalnych zaprzeczeń wszystkiego co związane z holokaustem to już czysty idiotyzm i nie przyjmowanie do wiadomości faktów.
Tak czy inaczej dla mnie holokaust jest powiązany ściśle z zagładą również nie żydów/polaków, więc zaprzeczanie jakiejkolwiek zagładzie żydów jest zarazem zaprzeczaniem śmierci i zagładzie POLAKÓW i robienie sobie komedii z cierpienia narodu Polskiego. Jest to tak oczywiste, że dla mnie, przeciętnego polaka, brednie a la Ulicki są odrażające i nie widzę tu żadnego jego patriotyzmu - no chyba, że jego patriotyzm dotyczy Niemiec, zwłaszcza dawnego III Reichu i podobnie jak i tobie podoba mu się narodowy socjalizm w wykonaniu Hitlera..
Amen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:


Iaro,przeklentwem waszym jest to ,ze nie potraficie sie zmienic chocbyscie nie wiem jak bardzo chcieli.Bedac czyms posrednim pomiedzy pasozytem a wirusem komputerowym nie ma cie szans na normalna egzystencje.
Byc moze to nie wasza wina.Byc moze dobry Pan Bog splatal wam takiego figla Smile Kto wie?Fakt pozostaje faktem, ze kontakt z wami jest zawsze potencjalnym zagrozeniem dla zdrowego organizmu.
Jerzy

A czy łaskawie możesz mi napisać kto to są twoim zdaniem "wy"? Bo kolejny raz odnoszę wrażenie że bełkoczesz coś głównie żeby dosrać rozmówcom, a nie żeby odpowiedzieć racjonalnymi argumentami.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iaro, to może mnie oświecisz i przedstawisz te swoje "racjonalne argumenty".
bo chyba mi umknęły Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
iaro, to może mnie oświecisz i przedstawisz te swoje "racjonalne argumenty".
bo chyba mi umknęły Smile

Nie wiem czy zauważyłeś, ale przyłączyłem się do tej ciekawej dyskusji już wtedy, kiedy J-U-R zaczął ostro przegrywać na argumenty z toscani30 Razz. Ja tu tylko przechodniem Wink.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
nie zauważyłem żeby J-U-R zaczął kiedykolwiek przegrywać "na argumenty".
wręcz przeciwnie - wszystko co zapostował na tym forum to olbrzymia encyklopedia wiedzy. myślę, że jakby toscani30 wiedział połowę z tego co jerzy to już dawno by się pociął Smile

tymczasem ni stąd ni zowąd wyskakuje jakiś iaro i ogłasza wszem i wobec zwycięzcę dysputy która toczy się nieprzerwanie od lat Smile
trochę pokory synku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I takich znałem . a jakich Ty znasz?
Już widzę, że jako to typowy polak antysemita - znasz tylko i wyłącznie tych popularnych z polskiej TV i plotek? I na tym twoja znajomość "żydostwa" się kończy?

A ja widze że ciągle ci popularni z TV odwalają krecia robotę dla tych "porządnych nowoczesnych" myślę że gdyby nie ludzie tacy jak JUR niegdy nie byłoby sprostowań choćby co do ilości ofiar
Cytat:
Pewne rzeczy zostały wyolbrzymione (np liczby zamordowanych w obozach) co zostało jednak już dawno sprostowane. Ale robienie z igły widły i posuwanie sie do absurdalnych zaprzeczeń wszystkiego co związane z holokaustem to już czysty idiotyzm i nie przyjmowanie do wiadomości faktów.

myślę również że sam antysemityzm jest celowo podtrzymywany przez samych żydów , powiem ci Toscani i Jaro ja ogólnie lubię ludzi porządnych , jednak nigdy nie pozwolę sobie na plucie mi w twarz, a to się dzieje gdy ci popularni żydzi tybu Bartoszewicz,Kwasniewski, Kaczyński i wielu innych opluwali nasz naród, możesz tylko im podziękować za to , że wzbudzają tak wiele nienawieści, Jerzy Jeszcze raz ci dziękuję za twoją pracę naprawdę kawał tobrej roboty-trwaj w tym dalej,jeśli będziesz kiedyś w Polsce zapraszam do siebie. Miło mi będzie gościć -prawdziwego Polaka,jednego z niewielu którzy swoją obecnością otwierają oczy. Ciekawe jeszcze jakie wydarzenia i fakty zostaną sprostowane, jak narazie oficjalnemu sprostowaniu uległa liczba ofiar-co jeszcze czas pokarze,ale to tylko dzięki takim ludzim jak JUR.
Toscani i Jaro pytanie skąd tyle kanalii w naszej TV -sam potwierdzasz że żydowskiego pokolenia.czy prawdziwi Polacy mogę mieć szansę na swój głos ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robert napisał:
Toscani i Jaro pytanie skąd tyle kanalii w naszej TV -sam potwierdzasz że żydowskiego pokolenia.czy prawdziwi Polacy mogę mieć szansę na swój głos ?
A to od kiedy Polak nie może być kanalią? Laughing Ja codziennie mam wrażenie że żyję w kraju kanalii- aha, no tak przecież 60% Polaków to Żydzi Laughing .Normalnie kurwa drugi Izrael! Laughing
Bimi napisał:
nie zauważyłem żeby J-U-R zaczął kiedykolwiek przegrywać "na argumenty".
3 ostatnie posty JUR, to chyba nie są argumenty? Czy się mylę?
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iaro napisał:
Bimi napisał:
nie zauważyłem żeby J-U-R zaczął kiedykolwiek przegrywać "na argumenty".
3 ostatnie posty JUR, to chyba nie są argumenty? Czy się mylę?
twoja przenikliwość mnie doprawdy onieśmiela.
więc wskoczyłeś nagle w wątek, przeczytałeś 3 ostatnie posty jerzego i wydałeś werdykt "jerzy przegrał na argumenty" bo nie jesteś żydem...
to fascynujące.
może pomożesz nam w innych wątkach?
cobyśmy niepotrzebnie się nie spierali się o kwestie które twój przenikliwy umysł potrafi rozsądzić ot tak, po pobieżnym zapoznaniu się z tematem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A to od kiedy Polak nie może być kanalią? Ja codziennie mam wrażenie że żyję w kraju kanalii- aha, no tak przecież 60% Polaków to Żydzi .Normalnie kurwa drugi Izrael!
Właśnie zgadzam się z tobą całym sercem, z tym że prawdziwi polacy nie obnoszą się z jarmułkami na głowach sam wspominasz nowocześni żydzi owszem od czasu do czasu Bar-micwa Hanuka-i takie tam inne. jednak jeśli czołowe postacie Rządu Polskiego są bardziej żydowscy niż Twoji nowocześni żydzi, to myślę że jest to KURWA SKURWYSYŃSTWO. Teraz jeszcze raz pytanie skąde tyle żydowskiej Kanalii w naszej TV?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@robert, chyba mnie z kimś mylisz Razz.
@Bimi, O Drogi Wielki Przywódco (Razz) wybacz mi, że ośmieliłem się dorzucić swoje 3 grosze do tego wątku Crying or Very sad .
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toskani30 nspisal:

Cytat:
Walą mnie żydzi a ich roszczenia do Polski uważam za totalne przegięcie pały...


Co to zmienia?
Pierwszymi ofiarami Ruskiej Mafi (ktora jest w rzeczywistosci zydowska) , gdy byla ona jeszcze w powijakach byl nie kto inny jak wlasnie Zydzi! Problem jest w tym ze brak bylo reakcji ze strony Zydow aby wyeliminowac ta zaraze. Nie wszyscy Zydzi sa przestepcami, ale ze wzgledu na ich wierzenia Zydzi nie zwalczaja przestepcow pochodzenia zydowskiego.

Cytat:
Pewne rzeczy zostały wyolbrzymione (np liczby zamordowanych w obozach) co zostało jednak już dawno sprostowane


Gdy udowadnia sie ze bzdury sa tak wielkimi klamstwami ze nawet slepi to moga widziec to zmniejszylo sie liczbe zabitych w oswiecimiu ALE WCALE NIE ZMIENILA SIE LICZBA 6 MILIONOW. Poza tym dlaczego nie mowi sie o 9 milionach zaglodowanych na smierc Ukraincow przez Stalina (ktory byl z pewnoscia Zydem) ani o tym ze po 2 Wojnie Swiatowej wiecej zginelo Niemcow w ciagu 5 lat NIZ PODCZAS 5 LAT WOJNY GDY BYLI BOMBARDOWANI I WALCZYLI NA FRONCIE! A dlaczego nie ma JEDNEGO tygodnia aby w telewizji nie mowli jak to biedni Zydzi byli mordowani w czasie 2WS, choc NIEMA NA TO RZADNYCH DOWODOW!!!

Cytat:
Jest to tak oczywiste, że dla mnie, przeciętnego polaka, brednie a la Ulicki są odrażające i nie widzę tu żadnego jego patriotyzmu - no chyba, że jego patriotyzm dotyczy Niemiec, zwłaszcza dawnego III Reichu i podobnie jak i tobie podoba mu się narodowy socjalizm



Ten twoj patryjotyzm do ktorego tak lubia sie odwolywac Zydzi aby moc manipulowac naiwnymi ludzmi mozesz sobie wsadzic gleboko w d.... Gdy wam nie pasuje patryjotyzm to odwolujecie sie do internacjonalizmu, zawsze macie dwie 'karty' i uzywacie ta ktora wam pasuje w danym momencie.

Cytat:
podobnie jak i tobie podoba mu się narodowy socjalizm w wykonaniu Hitlera..

Jesli tak jest to bardzo dobrze o nim swiadczy. Jesli ktos zna program Narodowego Socjalizmu w wydaniu Hitlera, a nie w wydaniu Zydow podszywajacych sie za zwolennikow Hitlera, to wie bardzo dobrze ze jest to system oparty na logice i prawach ktore sluza wszystkim ludziom a nie garstce przestepcow i kryminalistow.
Dla znajacych angielski polecam artykol:
Neo-Nazi leader 'was MI6 agent'
http://www.guardian.co.uk/world/2002/aug/13/johnhooper

Cytat:
Dla mnie "nowoczesny" żyd to taki który za bardzo religijny nie jest i zakłada mycke na głowę raz do roku na hanuke albo jak idzie popić na bar micwa do kumpla, w dupie ma politykę, słucha rocka i żre wcale nie koszerne...a na pejsiatych patrzy z politowaniem....I takich znałem .


Jak w poprzednim poscie napisalem im wiecej drzwo chce pokazac ze jest gruszka tym wiecej widac szyszek i igiel na galeziach. Jak ktos nie jest Zydem to niewiele wie o hanuke czy micwa, a jak sie interesuje zydowstwem i wie o tym to na ogol staje on sie antysemita bo brzydzi sie pogladami pasozytniczo-wirusowymi. Malo tego sa nawet Zydi ktorzy brzydza sie sie tego i ODRZUCAJA TE DURNE STAROSWIECKIE WIERZENIA. Cala wiedza o obrzydliwych zydowskich tajemnicach pochodzi od garstki uczciwych Zydow, ludzi ceniacych prawde, miedzy innymi godnych szacunky: David Cole, Robert Friedman, prof. Robert Dommergue, prof. Norman G. Finkelstein,....i wielu innych nieznanych nam z nazwiska.



A Jew defends Hitler






...
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, i jeszcze coś...

robert napisał:
Jerzy Jeszcze raz ci dziękuję za twoją pracę naprawdę kawał tobrej roboty-trwaj w tym dalej,jeśli będziesz kiedyś w Polsce zapraszam do siebie. Miło mi będzie gościć -prawdziwego Polaka,jednego z niewielu którzy swoją obecnością otwierają oczy.

Ja mam tylko takie pytanie- co robi ten "prawdziwy Polak" w Australii, wiele setek kilometrów od Polski, która już od ładnych paru lat nie jest krajem represyjnym?
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iaro napisał:
od Polski, która już od ładnych paru lat nie jest krajem represyjnym?

od ilu lat przepraszam?
to musieliście znieść represje dopiero po tym jak ja się wyprowadziłem. Very Happy
bo ja spierdoliłem głównie z tego powodu - pierdolę życie w więzieniu opłacanym z mojej własnej pracy, gdzie byle skorumpowana pała ma o wiele większe prawa niż uczciwy człowiek.
nie wspominając o liście rzeczy których nie wolno mówić na głos pod pretekstem kar, zazwyczaj równie surowych jak za posiadanie zioła.
chcesz powiedzieć że to się już zmieniło?
taaa - chyba na gorsze Smile viewtopic.php?t=8447
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pięć lat za negowanie Holokaustu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile