W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Palikot prześwietla Kaczyńskich  
Podobne tematy
palikot w komisji trójstronnej 31
Przemiana Palikota47
Ruch Palikota36
Pokaz wszystkie podobne tematy (12)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3659
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:03, 09 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar, a skąd jest Niesiołowski, z jakiej partii bo nie kojarzę. Znam nazwisko ze słyszenia, ale dokładnie nie wiem kto to jest. Wczoraj po raz pierwszy przeczytałam blog Palikota. Podobało mi sie to co tam napisał, bo ja myślę podobnie, tylko szkoda że nie ma odpowiedniego odźwięku. Najwyraźniej Kaczyńscy mają jeszcze przed sobą świetlaną przyszłość. Od czasu do czasu czytam Senyszyn i tyle. Politykę widzę przez mój własny pryzmat, Nigdy nie głosowałam w żadnych wyborach prezydenckich, tylko raz jeden w ostatnich na Partię Kobiet. I więcej nie zamierzam głosować, ponieważ towarzystwo mi się nie podoba. Tym niemniej bracia K, i inni jemu podobni mogliby zniknąć ze sceny. Mielibyśmy szansę na szybszy rozwój cywilizacji w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 09 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Lara : Heil Niesioł "dzieci powinny bic bite profilaktycznie" - ZchN, AWS, teraz PO.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 09 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam czyste sumienie. Nie głosowałam nigdy na żadnego z tych panów. Nie wypełniałam moich obywatelskich obowiązków. Głosowałam tylko raz w życiu, na Partię Kobiet, która z resztą i tak nic nie znaczy. Smile Ja nie mogę głosować na takich polityków jacy są obecnie. Tacy jak Kaczyńscy, Wierzejscy powinni przestać istnieć. Innym dać szansę poprawy. Kaczyńscy prowadzą brudną politykę wyciągania brudów z życiorysów innych na światło dzienne. Ale własne brudy chcą prać u siebie po ciemku, żeby nikt nie widział. I to jest uczciwe? Dlatego zgadzam się z Palikotem, choć to była tylko prowokacja z jego strony. Ale otworzył ludziom oczy na obłudę Kaczyńskich. Ten miecz którym oni wojują, może rownież i w nich uderzyć. Dopóki będą Kaczyńcy i IPN, będą cyrki w Polsce. A propos cyrku, słyszeliście o słoniu geju i radnym PIS-u? Takie cyrki to tylko PIS może nam fundować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Palikot prześwietla Kaczyńskich
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile