W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Termit w ruinach WTC  
Podobne tematy
termit, stopiona stal, prof. Steven Jones66
9/11 Eksperymenty z termitem 1
WTC i termit przewodzący prąd 36
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 7908
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:08, 10 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:

To z kolumną to nie musiał byc termit zakladając,że było to coś w rodzaju "ładunku"
Gdzieś juz na forum niejednokrotnie bylo pokazywane (filmy) w jaki sposob eksperci od wyburzeń zakladają materiały wybuchowe,coś wyglądające niczym"laski"na filary


Nie no, jasne. O to właśnie chodzi, że szukanie termitu w ruinach jest bez sensu, z dwóch podstawowych powodów:

1) Termit to mieszanina, a nie związek chemiczny, a jej skłądniki są beznadziejnie popularne w ruinach budynków (rdza + aluminium), więc znajdziesz je właściwie na pewno. Zwłaszcza jeśli w budynek wleciał samolot (czyli 100 ton aluminium)

2) Do wyburzania i tak nie używa się termitu

Jeśli ktoś chce udowodnić, że WTC zostało wyburzone, powinien szukać chemicznych śladów ładunków wybuchowych, na przykład RDX albo różnych jego kompozycji (do kompozycji RDX dodaje się teraz znaczniki chemiczne), fragmentów detonatorów etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 10 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem wam w czym rzecz

cała ferajna od idiotycznych teori spiskowych uczepiła się magicznego słówka termit
termit niczym złoty cielec wyniesiony jest do rangi symbolu identycznie jak bliżniacze wieże wtc albo diabeł bush

jednak nie mają zasranego pojęcia że e,termit to tylko zmielona rdza z aluminium

dajecie się wodzic za nos chłopaki od niusów
niusów więcej fikszyn niż sajens

ps nie dalej jak w zeszłym tygodniu wywoziłem złom z placu
gdyby to zmielić była by kupa e'termitu , zdolna do pocięcia wieży w parisu Laughing

ps 2
Alleluja!!! wszem i wobec

Cytat:
Dziękujemy Scorpio za Twój wywód.Przyda nam sie do tabunu argumentów którym hołdujesz

nie przepraszaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:40, 10 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy Scorpio za Twój wywód.Przyda nam sie do tabunu argumentów którym hołdujesz Smile
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 10 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

scorpio napisał:
gdyby to zmielić była by kupa e'termitu


Ważne słówko gdyby.
W WTC świstak nie siedział i nie mielił świeżo zebranej rdzy i nie skrobał wykończeniowych elementów aluminiowych.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 10 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eNKa napisał:

W WTC świstak nie siedział i nie mielił świeżo zebranej rdzy i nie skrobał wykończeniowych elementów aluminiowych.


Zawalił się za to olbrzymi budynek. Przegapiłeś może to drobne zamieszanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 10 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatem podczas walenia się olbrzymich budynków powstaje drobne zamieszanie, które prowadzi do zmielenia rdzy i aluminium z których zostały skonstruowane. No, no. Śmiała hipoteza.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 10 Kwi '09   Temat postu: Re: 2001 a fake odyssey Odpowiedz z cytatem

Mario napisał:


..nie masz co wyskakiwać z tym filmikiem na tym forum, mimo że rzetelna analiza fizycznych faktów zdarzeń 9/11 wskazuje,ze prędzej boeing uderzył w pentagon niż boeingi miałby uderzyć we wieże..... po prostu tutaj zagościła niby to dodająca mądrości maniera, że brak impaktowych samolotów w kompleksie wtc to bzdura mająca zdewaluować przemądry i stricte racjonalny ruch teorio'spiskowy czy teorio'antyspiskowy, zależy z której strony patrzeć,.....z tego też względu brak jest jeszcze w polsce tłumaczenia "september clues",.... a szkoda by przemadra maniera wygrywała z rzetelnościa czy tylko z obiektywnością w przedstawianiu luk oficjalnego scenariusza zdarzeń w tym dniu .

"PRAWDA[2.INFO,ŻE] NEWIELU OŚMIELA SIĘ [DLA NIEJ] PRZEKROCZYĆ SIEBIE I WŁASNE MANIERY [CZĘSTO HLOŁDOWANE JEDYNIE DLATEGO BY NIBY PRZYDAŁY MĄDROŚCI, A TO JUŻ JEST TYLKO FAŁSZ, NIE MAJĄCY NIC WSPÓLNEGO Z PRAWDĄ]
_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 10 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
nie przepraszaj

Nie przepraszałem,tylko podziękowałem
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 10 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też na początku mnie wpieniały teorie no plane. ale z czasem zrozumiałem o co chodzi, choć dalej nie rozumiem jaki jest sens nie-używanie boeingów.

dla mnie najbardziej przekonywującym argumentem że boeingi wlatujące w wtc były tylko namalowane jest prędkość tych samolotów.
filmy, nawet oficjalne źródła, podają że było to ponad 800km/h
boeingi latają i 1000, ale 10km nad ziemią. na takich małych pułapach powietrze jest zbyt gęste - nie rozbujają się aż tak, a nawet jeśli to wątpię żeby ich stery były w stanie wtedy normalnie działać.

inna sprawa to (po dłuższych rozważaniach muszę się zgodzić) fakt że na filmach ogon boeinga wlatuje w budynek z taką samą prędkością jak dziób. raczej słabo to do mnie przemawia.

no i jeszcze takie detale:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:17, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przeciwnikiem teorii no plane, ale klap na oczy nie dam sobie całkiem naciągnąć.
Jest jeden szczegół, który prócz tego, co Bimi napisał powyżej - wydaje się całkiem mocno podbudowywać tego rodzaju wyjaśnienie. Bo jakim to fartem rejestrowano nadlatujące samoloty z miejsc doskonale do tego się nadających? Jakoś dziwnie kamera znajdowała się w takich dogodnych miejscach, by "zobaczyć" ostatnie metry, które przed uderzeniem pokonywał samolot. Piękne niebo, cisza, wtc filmowana z dołu. I nagle nadlatuje Boeing. To mnie troszkę wierci.

ps: Oj, ten filmik powyżej jest super-ciekawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:49, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu to robicie: analizujecie od końca, czyli wychodząc z założenia, że samoloty to bujda i szukając dowodów, zamiast opracować spójną teorię wyjaśniającą zdarzenie na podstawie materiałów.

Spróbujcie odpowiedzieć na pytanie, po jakiego diabła wymyślać samoloty, fikcyjnych pasażerów i załogi, etc.

Nie lepiej po prostu wysadzić w powietrze te cholerne budynki? Każdy dodatkowy konspirator zaangażowany w spisek to potencjalny przeciek, zwłaszcza jeśli konspiratorem jest stacja TV zatrudniająca setki ludzi. Budynki i tak się zawalą, i tak zginą tysiące ludzi, tak czy inaczej wywołacie strach i uzasadnicie wojnę w Afganistanie i Iraku. Żaden kamerzysta za to nie napisze potem w książce o malowaniu samolotów w TV.

enka napisał:
Zatem podczas walenia się olbrzymich budynków powstaje drobne zamieszanie, które prowadzi do zmielenia rdzy i aluminium z których zostały skonstruowane. No, no. Śmiała hipoteza.


Nie zmielenia, tylko wymieszania tych i innych materiałów z których został skonstruowany. Nie wiem czy zauważyłeś te prawie niewidoczne gigantyczne chmury pyłu sypiącego się z wież podczas ich upadku. Jak myślisz, co to było? Tysiąc ton termitu? Razz

Taki budynek ma energię potencjalną równą detonacji dziesiątek ton TNT, która w trakcie upadku przekształca się w pracę, huk i ciepło, miażdżąc, zgniatając i rozrywając wszystko, co staje na drodze.

Bimi napisał:

dla mnie najbardziej przekonywującym argumentem że boeingi wlatujące w wtc były tylko namalowane jest prędkość tych samolotów.
filmy, nawet oficjalne źródła, podają że było to ponad 800km/h
boeingi latają i 1000, ale 10km nad ziemią. na takich małych pułapach powietrze jest zbyt gęste - nie rozbujają się aż tak, a nawet jeśli to wątpię żeby ich stery były w stanie wtedy normalnie działać.


Rozumiem, że ten wniosek bazujesz na eksperckiej opinii kogoś, kto ma chociaż licencję pilota na duże samoloty pasażerskie? Na jakiejś symulacji komputerowej możę? Czy znowu na swoim zdrowym rozsądku? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:05, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PeZook napisał:
Nie lepiej po prostu wysadzić w powietrze te cholerne budynki?

No przecież o to chodzi, że ponoć tak zrobili. Oni je po prostu wysadzili, ale ponieważ miała to być akcja propagandowa kłamsTVo musiało to "tym biednym ludziom" pokazać bo ci jakoś z niewiadomych przyczyn wierzą kulawemu zmysłowi i jak zahipnotyzowani będą bronić do upadłego tego co widzieli. Czy tak było rzeczywiście nie wiem, ale:

PeZook napisał:
zamiast opracować spójną teorię wyjaśniającą zdarzenie na podstawie materiałów.

Widzisz. Do miejsca w którym jesteśmy doprowadziło nas żądanie niesamodzielnych działania wadzy podsycane przez tę wadzę - kimkolwiek jest. Jednak prawdziwe poznanie nie bierze się z żądania a ciekawości. Poznanie nie bierze się z odpowiedzi na pytania a z umiejętnosci zadawania właściwych pytań. Dlatego cenne są ciekawe pytania bo to one mogą nas doprowadzić do spójnego wyjaśnienia.

PeZook napisał:
te prawie niewidoczne gigantyczne chmury pyłu sypiącego się z wież podczas ich upadku. Jak myślisz, co to było?

Może azbest? Może beton?
Wiem czym nie było. To nie był termit bo ten wymaga rdzy a budynki z niej zbudowane nie były. To nie był termit, bo ten wymaga w pył zmielonego tlenku i aluminium do tego 1:1 objętościowo dokładnie pomieszane a nie jedynie znajdujące się blisko siebie.

Bimi napisał:
nawet oficjalne źródła, podają że było to ponad 800km/h

Czyli 222m/s - prawie kilometr w 4 sekundy!!! Minimalny odchył od zakładanego toru w którym trzeba się znaleźć kilka kilometrów przed celem, bo korekta wymaga jeszcze więcej precyzji. Jeśli ludki tak latają, to czapki z głów. Jeśli szkoły pilotażu turystycznego w dwa tygodnie czy nawet miesiące potrafią nauczyć tak latać poganiacza mułów, to latanie na drzwiach od stodoły to maciupeńki pikuś.
Jednak te cosie tyle nie leciały. Wersja "osimset" była potrzebna do epatowania widzów i wtłoczenia ich bezkrytyczności wersji o ogromnych siłach a stąd temperaturach. Jakiś "ekspert", co to nieraz leciał, pamiętał informacje o prędkości przelotowej i rzucił to na antenę. Później tak zostało. Sam pamiętam, jak Dziewulski przedstawiał w WSI24 wyobrażenie natychmiastowego zespawania samolotu z konstrukcją budynku, ogromnych temperatur podsycanych ogromnymi ilościami paliwa lotniczego. Żadnych bezwzględnych wartości, wyłącznie wrażenie.

PeZook napisał:
A może ten magiczny supertermit sam działa wbrew grawitacji i przepala kolumny w poprzek?

W taki sposób umieszcza się ładunki służące właśnie ścięciu, ale oczywiiście nie termitowe. Było już gdześ o tym.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samouczek




Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:02, 12 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A danish scientist Niels Harrit, on nano-thermite in the WTC dust ( english subtitles )

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:55, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bierzących wspisów komentować nie będę, bo chyba nie mają wiele wspólnego z tematem.
Natomiast jeśli wg kogoś to zdjęcie jest dowodem, że do zniszczenia WTC użytu termitu, to jest idiotą:

Jak widać autor przeróbki tego zdjęcia jest z siebie bardzo dumny i czerwonymi napisami ogłasza światu świętą nowinę, nie zdająć sobie sprawy, że robi z siebie debila. Wystarczy bowiem chwilę pomyśleć i przyjżec się z zdjęciu, aby wiedzieć gdzie zostało ono zrobione. A teraz widok z helikoptera z miejscem oznaczonym kropką, skąd zdjęcie było wykonywane:

Hmmm...


Komentarz zbędny.

Jedno pytanie: czy w tych badaniach o jakich mowa na początku tematu mówią o znalezieniu próbki tlenku aluminium oraz azotanu baru? Nie? Jak mi przykro, ale w takim razie ta cała praca jest gówno warta.
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:19, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun, z mojej strony pełna zgoda co do zdjęcia pociętych core columns. Na pierwszy rzut oka widać, że zrobił to - przynajmniej w tym miejscu - cholerny palnik, którym tnie się metalowe badziewo codziennie na całym świecie. Cięto oczywiście pod kątem, by się ładnie zsuwało. To dla mnie równie oczywiste jak to, że 9/11 to typowa robota wewnętrzna. Jedno drugiemu nie przeczy.
Autor zdjęcia z napisem w kolorze czerwonym, powinien zachować więcej rozsądku, bo przeszarżował jak wściekła kobyła. Co nie oznacza z kolei, że termitu nie użyto!
W całym tym tragicznym zamieszaniu, jedno jest pewne. Adun, jeśli nie jesteś jakimś cholernym kretem, przyznałbyś chociaż, że wyburzono wieżyczki w ramach "false flag". Przynajmniej nie wygłupiłbyś się podobnie jak autor zdjęcia, ciągle upierając się jak osioł przy oficjalnych bzdetach, które urągają już nawet zupełnie przeciętnej inteligencji.

ps: Biorę pod uwagę też i to, że autor fotki jednak się nie myli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:21, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, to żeś go zapytał.
chyba mu zwiększę limit z tej okazji Smile
i tak mam go w ignore
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:25, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
Hmmm...



Tomkiewicz napisał:
...urągają już nawet zupełnie przeciętnej inteligencji.


chcecie powiedzieć chłopaki ze to co podpala ten facet w żółtych spodniach to nie termit?
kto by się spodział
cholerka



ile trzeba lat aby debil jeden z drugim zrozumiał ze tych kolumn nie pocieło ufo??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:49, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a płomyczki topią stal Smile

Rozumiem,że to przez to ,że w budynku było troche mebli komputerów i papieru i powstał termit,ach taka mieszkanka samorzutnie sie tworzy
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:35, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:

Rozumiem,że to przez to ,że w budynku było troche mebli komputerów i papieru


może rozumiesz, ale nadal wszyscy nie rozumiecie, że wtc to była jedna wielka tablica Mendelejewa, a jaką temperaturę daje płonący papier i różnego rodzaju plastiki to się możecie przekonać np. dziś paląc nimi w piecu, możecie wrzucić na raz parę zeszytów z religii, oj przepraszam ja paliłem z religii... Wy pewnie z fizyki Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:30, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Adun, z mojej strony pełna zgoda co do zdjęcia pociętych core columns. Na pierwszy rzut oka widać, że zrobił to - przynajmniej w tym miejscu - cholerny palnik, którym tnie się metalowe badziewo codziennie na całym świecie. Cięto oczywiście pod kątem, by się ładnie zsuwało. To dla mnie równie oczywiste jak to, że 9/11 to typowa robota wewnętrzna. Jedno drugiemu nie przeczy.
Autor zdjęcia z napisem w kolorze czerwonym, powinien zachować więcej rozsądku, bo przeszarżował jak wściekła kobyła. Co nie oznacza z kolei, że termitu nie użyto!
W całym tym tragicznym zamieszaniu, jedno jest pewne. Adun, jeśli nie jesteś jakimś cholernym kretem, przyznałbyś chociaż, że wyburzono wieżyczki w ramach "false flag". Przynajmniej nie wygłupiłbyś się podobnie jak autor zdjęcia, ciągle upierając się jak osioł przy oficjalnych bzdetach, które urągają już nawet zupełnie przeciętnej inteligencji.

ps: Biorę pod uwagę też i to, że autor fotki jednak się nie myli.


Autor fotki się myli, i nie są to żadne "core columns" a kolumny zewnętrzne. Każdy kto uważa, że na kolumnach zewnętrznych był termit powinien się leczyć.
Przychodzą pracownicy WTC w dniu 9/11 do biura i widzą ładunki termitowe przy szybach... Po czym zaczynają pracować xDDD Sure.

A kretem jest ten, kto uważa, że dolna część WTC miała jakiekolwiek szanse wychamować górną, która upadła z wysokości 3,7 metra (wysokość jednego piętra) na piętro poniżej. Nawet sam góralek przyznał, że niższe piętro wychamowało by tylko część energii, zatem jednocześnie poparł teorię oficjalną.

aro_klb napisał:
a płomyczki topią stal Smile

Rozumiem,że to przez to ,że w budynku było troche mebli komputerów i papieru i powstał termit,ach taka mieszkanka samorzutnie sie tworzy

Widzisz tam topnięjące kolumny stalowe? Ja nie, ale łaskawie mnie oświeć.
Lot 175 składał się z około 140K funtów aluminium, którego temperatura topnienia to około 600-700 stopni (z pamięci). Pożar węglowodorowy w WTC (wspomagany przez pierwsze 10 minut około 10 tysiącami L paliwa lotniczego) osiągnął natychmiast temperaturę ponad 1000C.
Lot 175 wleciał do WTC2 pod kątem, tak że największa ilość szczątków poleciała w stronę północowschodniego narożnika. Główne uderzenie miało miejsce między 81 a 82 piętrem. Spływający materiał widać natomiast na piętrze osiemdziesiątym, kilka minut przed upadkiem wieży. Czas jest tutaj istotny, ponieważ właśnie wtedy zanotowano pierwsze oznaki wyboczenia kratownic. Z tymi wyboczonymi kratownicami stopiony materiał nie mógł utrzymać się na 81 piętrze i spłynął na piętro 80. Zdjęcia potwierdzają tą teorię.
Symulacje komputerowe pożary wykazały, że to właśnie w północowschodniej części WTC2 były największe pożary i temperatury.

Jak widać temperatura stali sięgała miejscami ponad 600 stopni C, co spowodowało jej uplastycznienie oraz wygięcie kratownic.

Jak widać aluminium miałoby temperaturę około 1000 stopni. Wszystko się zgadza.

Fakty przemawiają za tym, że stopiony materiał to aluminium.
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:31, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
jaką temperaturę daje płonący papier i różnego rodzaju plastiki to się możecie przekonać np. dziś paląc nimi w piecu

Mam centralne...a szkoda Sad
Jakoś ta mieszkanka wytworzyła sie tylko w WTC a w innych budynkach na świecie które płonęły o wiele gorzej nie wytworzył sie termit,no szkoda Sad
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
j-drilla




Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:26, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem na chuj to w ogóle rozkminiacie?! Istotne jest to, że 9/11 was an inside job, a nie to czy w ruinach znaleziono termit, czy może kreta do przeczyszczania zatkanych rur... Jakie to ma kurwa znaczenie co tam znaleziono skoro i tak jest już tyle dowodów na to, że bylo to wyburzenie a nie zawalenie? Dla mnie 9/11 to jest sprawa zamknięta. Chociaż niektóre osoby tutaj zachowują się tak jakby miały zaraz oświadczyć, że przecież za tym wszystkim stoi osama bin laden i jeżeli twierdzi ktoś inaczej to jest świrem i fanatykiem. Skończcie sie zachowywać jak typowe przemądrzałe polaczki, dla których najwyższym priorytetem jest to, żeby jeden drugiego przegadał. Jeżeli szukacie odpowiedzi na to dlaczego w naszym kraju jest jak jest to spójrzcie na siebie (pierdolicie o pierdołach a tym czasem dzieje się tyle istotnych spraw i jest tyle do zrobienia). Ema!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

j-drilla napisał:
Nie rozumiem na chuj to w ogóle rozkminiacie?! Istotne jest to, że 9/11 was an inside job, a nie to czy w ruinach znaleziono termit, czy może kreta do przeczyszczania zatkanych rur... Jakie to ma kurwa znaczenie co tam znaleziono skoro i tak jest już tyle dowodów na to, że bylo to wyburzenie a nie zawalenie? Dla mnie 9/11 to jest sprawa zamknięta. Chociaż niektóre osoby tutaj zachowują się tak jakby miały zaraz oświadczyć, że przecież za tym wszystkim stoi osama bin laden i jeżeli twierdzi ktoś inaczej to jest świrem i fanatykiem. Skończcie sie zachowywać jak typowe przemądrzałe polaczki, dla których najwyższym priorytetem jest to, żeby jeden drugiego przegadał. Jeżeli szukacie odpowiedzi na to dlaczego w naszym kraju jest jak jest to spójrzcie na siebie (pierdolicie o pierdołach a tym czasem dzieje się tyle istotnych spraw i jest tyle do zrobienia). Ema!


tym bardziej, że było pełno urządzeń elektronicznych i innych, że pierwiastków to tam było w ch** i trochę

Mi ten temat nie przeszkadza, jak chcecie to piszcie ale to strata czasu bo i tak dopiero dowiecie się jeśli ktoś wiarygodny to powie lub sam rząd wyjawi prawdę za kilkadziesiąt lat. Minęło już prawie 8 lat więc ciężko ustalić prawdę po tylu latach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mario - WTF Question Question Question

dobry filmik
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Blue




Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli jeszcze kogos interesuje, tu jest pierwsza czesc wywiadu z prof. Harrit:

http://alles-schallundrauch.blogspot.com.....arrit.html

Po angielsku, jakosc taka sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Termit w ruinach WTC
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile