W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ron Paul o marihuanie  
Podobne tematy
Ron Paul72
złoty wywiad z ronem P5
Ron Paul - jedyna nadzieja Amerykanów67
Pokaz wszystkie podobne tematy (16)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1972
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 21 Mar '09   Temat postu: Ron Paul o marihuanie Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewien czy ktoś już tego nie zapodawał... w każdym razie szukałem na forum i nie znalazłem.
Debata o marihuanie z udziałem Rona Paula. Odbyła się 13 marca 2009.
Polskie napisy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 21 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetna debata, ten Boldwin nie miał nic do powiedzenia, pomachał tylko rękami na koniec haha. Ron Paul nieźle ich wszystkich uświadomił Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 21 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem tego pewien. Bądźmy sprawiedliwi. Uciekł od odpowiedzi na pytanie czy jest za legalizacją wszystkich narkotyków (nawet heroiny) i czy palił jointa. Dlatego Baldwin pokazał, że paple uciekając od odpowiedzi. Mam nawet wrażenie, że Baldwin celowo nie mówił za dużo i razem z prowadzącą mieli za cel zdyskredytowanie go jako polityka popierającego legalizację narkotyków (stąd te pytania dziennikarki: "Czy jesteś za legalizacją heroiny i czy paliłeś jointa?". Baldwin dlatego niewiele mówił tylko zachęcał Rona "C'mon Ron, go ahead" w domyśle "dawaj, dawaj, kompromituj się, potem będziemy o tobie mówić, że popierasz narkotyki"). Wg mnie prowokacja i próba dyskredytacji Rona Paula. Widać, że komuś przeszkadza i zaczynają mu robić brzydkie numery.

Co do samej kwestii to raczej zgadzam się z R.Paulem. Mamy przykład Holandii, że legalizacja nie doprowadza do wzrostu patologii, a raczej eliminuje - tę związaną z czarnym rynkiem i przestępczością nielegalnej dystrybucji. Poza tym zakazany owoc smakuje lepiej, więc kiedy coś staje się ogólnie dostępne przestaje tak niektórych kręcić.
Jeśli ktoś chce się doprowadzić do ruiny to zakazy przed tym nie zapobiegną. Mimo zakazu w Polsce nawet tylko posiadania małej ilości narkotyków nie ma raczej problemu z ich kupieniem. Niech tylko ktoś kto się w to bawi robi to u siebie, dlatego popieram zakaz palenia w miejscach publicznych.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 21 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to pytanie o legalizacje heroiny, zostałby zjedzony gdyby potwierdził że jest na tak. no a do jointów mógłby się już przyznac Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 21 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

davidoski napisał:
Nie jestem tego pewien. Bądźmy sprawiedliwi. Uciekł od odpowiedzi na pytanie czy jest za legalizacją wszystkich narkotyków (nawet heroiny) i czy palił jointa.

Nie zrozumiałeś odpowiedzi.
Powiedział że nie może tego rozstrzygnąć czy dany stan byłby za legalizacją heroiny czy nie.
I powiedział że nigdy nie przebywał w jednym pomieszczeniu z osobą która paliła jointa. Ergo, sam też nie palił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 21 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, nie mogę się zgodzić.
Pytanie było (piszę z pamięci): Czy jesteś za legalizacją również twardych narkotyków, nawet heroiny?
Odpowiedział, że jest za regulacją tej kwestii na poziomie stanowym, a nie federalnym. Tylko, że to nie jest odpowiedź na pytanie, bo dotyczyło ono tego czy on osobiście jest za legalizacją twardych narkotyków.

Co do drugiej kwestii - to już wyraźnie uciekł. Bez żartów, ale stwierdzenie, że nigdy nie był w pomieszczeniu z osobą, która paliła jointa, nie oznacza, że sam nie palił.
Jeśli palę jointa jako jedyny w zatłoczonym pomieszczeniu, to nie przebywam w pomieszczeniu z osobą palącą jointa. Ja i inni to nie ta sama osoba.

Niemniej ważniejsze w tym wydaje mi się to co napisałem wcześniej - czyli wrażenie, że był wciągnięty na wizję tylko po to, żeby go zdyskredytować jako suportera narkotyków. Dlatego padły te pytania, a Baldwin mało mówił, natomiast Ronowi pozwalano dużo mówić, nawet go zachęcano.
Przypomnijcie sobie co robi się na wizji z osobą której poglądy nie mają być przedstawione (analiza wywiadu w Fox News z profesorem o 9/11, http://www.youtube.com/watch?v=4NuPdKShODc ). W takiej sytuacji prowadzący ciągle przerywa i nie daje dojść do słowa, a tutaj wręcz przeciwnie "Dalej, Ron, dawaj, dawaj, wszyscy słuchają".
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 21 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

davidoski napisał:
No, nie mogę się zgodzić.
Pytanie było (piszę z pamięci): Czy jesteś za legalizacją również twardych narkotyków, nawet heroiny?
Odpowiedział, że jest za regulacją tej kwestii na poziomie stanowym, a nie federalnym. Tylko, że to nie jest odpowiedź na pytanie, bo dotyczyło ono tego czy on osobiście jest za legalizacją twardych narkotyków.

No, nie określił się - co z tego? To coś złego? Jakby miał glosować to pewnie by się określił.
A na pytanie odpowiedział: oddałby władze stanom. Jako senator nie może wchodzić w kompetencje rządów stanowych.
Zresztą to samo mówił o marihuanie co o twardych narkotykach - że to rządy stanowe powinny decydować.

Cytat:
Co do drugiej kwestii - to już wyraźnie uciekł. Bez żartów, ale stwierdzenie, że nigdy nie był w pomieszczeniu z osobą, która paliła jointa, nie oznacza, że sam nie palił.
Jeśli palę jointa jako jedyny w zatłoczonym pomieszczeniu, to nie przebywam w pomieszczeniu z osobą palącą jointa. Ja i inni to nie ta sama osoba.
Moim zdaniem powiedział że nie palił - logika językowa. Smile Nie rozumiem po co miałby "uciekać" w taki dziwny sposób.
Powiedział że nie tylko nie palił, ale nawet nie widział.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 21 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

davidoski napisał:
i razem z prowadzącą mieli za cel zdyskredytowanie go jako polityka popierającego legalizację narkotyków (stąd te pytania dziennikarki: "Czy jesteś za legalizacją heroiny i czy paliłeś jointa?".


ja odnioslam zupelnie odwrotne wrazenie- ze chciala zdyskredytowac Baldwina i pomoc Paulowi..

to byla joy behar nie bette midler, podobne sa- sorry moj blad.. a jesli chodzi o Bette Midler to ona naprawde jest oredowniczka prawdy i mowi o tym glosno- nie tylko dlatego, ze byla pod managmentem Russo..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 21 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Nie rozumiem po co miałby "uciekać" w taki dziwny sposób.

Najwyraźniej zorientował się, że go celowo wciągają w deklaracje (to co napisałem wcześniej). Dlatego nie odpowiedział wprost. Gość jest inteligentnym politykiem, nie da się tak łatwo załatwić. Niemniej metody jakie stosuje tv są nieciekawe.

gerwazjana, na pewno by mu pomogła gdyby na wizji wyjechał, że popiera legalizację heroiny. To, że ktoś był podopiecznym A.Russo o niczym nie świadczy. Wszyscy podopieczni Aarona są przeciwnikami NWO? Sądzisz, że takiej osobie pozwolono by robić wywiady w telewizji? Ja w to nie wierzę, ale to już kwestia wiary (w cuda można by rzec).

He, he - zmieniłaś szybko swoją wypowiedź... rejterada! Smile
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:49, 22 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam za bardzo debaty nie widziałem.
Tamten niby przeciwnik powiedział może ze 2 zdania...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:03, 22 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baldwin wygląda jak niezły czajnik ;D

btw. Bimi - co sądzisz o Otwartej pestce ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 22 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q8ic napisał:
btw. Bimi - co sądzisz o Otwartej pestce ?

to dobra akcja - zbliża ludzi Smile
pamiętam któregoś roku sam skorzystałem...
ale to było z 5 lat temu, jeszcze w polsce mieszkałem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ron Paul o marihuanie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile