W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polski Wywiad zatrzymał terrorystę z Al-Kaidy  
Podobne tematy
Polak przywódcą AL Kaidy3
Polak czołową postacią Al-Kaidy bez ocen
Nr 3 al-Kaidy torturowany w Polsce1bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1386
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:53, 16 Lip '07   Temat postu: Polski Wywiad zatrzymał terrorystę z Al-Kaidy Odpowiedz z cytatem

www.tvn24.pl/-1,1514430,wiadomosc.html ... 15 lipca : ABW przekazuje Polakom wieśc o możliwych atakach w czasie Euro2012... 16 lipca: AW zatrzymuje (członka Al-kaidy) oznajmiając Wam, że w Polsce szykuje sie atak terrorystyczny, albo i nie... No ale, mam wielką nadzieje, że wy uwierzyliście w wieśc, że to naprawdę jest członek-al-kaidy i , że w Polsce szykują się zamachy... No ja mam taką nadzieje ( przecież jestescie inteligentni)... Mam nadzieje Voltar, ( bo jestes inteligentny), że wierzysz w prawdziwośc zamachu w Londynie przez terrorystów z al-kaidy?! Mam nadzieje Bimi, ( bo ty też jestes inteligentny), że wierzysz w fakt, że Bin Laden nie współpracuje z CIA no i, że ta postać nie istnieje tak naprawdę, a został stworzony do tego, aby ludzie uwierzyli.... Mam nadzieje PopS, ( bo i ty jestes inteligentny), że wierzysz w fakt, że Polską rządzą Kaczyńscy, a nie żaden Soros ( wg Rydzyka) czy wg mnie SS+masoneria, bo to było było nie logiczne, co nie? Taki wielki kraj( zobacz 38 mln) więc jak kaczynscy mogą nie kontrolować swego kraju? nie prawdzaż !!! A może kaczyńscy są zmuwieni z masonami i SS i od 1989 r, a nawet od 1977, kiedy to był ten wielki manifest gdański specjalnie manipulują polaków, aby uwierzyli w to, że są dla Polski dobrem/?! Mam nadzieje, chłopcy, że wierzycie w fakt, że nie wierzycie w fakt, że Polską od 1989 rządżą żydomasoni, Kwasniewski, Miller, Kaczyński, Olszewski, Suchocka, ile by tu wymieniac... Mam nadzieje, że nie wierzycie w fakt, chłopcy, że w roku 2009 dojdzie do koalicji PO-SLD-PSL i dojdzie do przejęcia władzy przez skrajną lewice ( no wg algorytmu "okrągłego stołu", raz rządzi prawica, raz lewica, tik-tak, tik-tak, tik-tak, tiiiiik-tak, i tak do bólu, aby żydzi zawładneli polską... No mam nadzieje, że w to nie wierzycie, bo przecież to istny nonsęs w 38 mln kraju nie prawdaż?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polski Wywiad zatrzymał terrorystę z Al-Kaidy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile