W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
podejrzani o zamach na WTC przyznali się do winy  
Podobne tematy
Chaled Szejk Mohammed 4
Postawiono zarzuty członkom Al-Kaidy3
Skazany w USA za terroryzm: zmusili mnie do przyznania się  
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1796
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 10 Mar '09   Temat postu: podejrzani o zamach na WTC przyznali się do winy Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pięciu podejrzanych o przygotowywanie zamachów na World Trade Center z 11 września 2001 roku, którzy przetrzymywani są w obozie Guantanamo na Kubie, w pisemnym oświadczeniu wyraziło dumę i potwierdziło swoją winę.

Wniesione przeciwko nim oskarżenia o czyny zagrożone karą śmierci uważają za "honorowe odznaczenia, które noszą z dumą" - napisali w dokumencie, który opublikowało przez ministerstwo obrony USA.

"Walcząc z wami bronimy muzułmanów, ich ziemi, miejsc świętych i religii" - głosi sześciostronicowy dokument, który przedstawili trybunałowi ds. zbrodni wojennych w Guantanamo.

"Zabić was, zwalczyć was, zniszczyć was, terroryzować was, odpowiedzieć na wasze ataki - to wielki i uprawniony obowiązek naszej religii. Jesteśmy terrorystami do szpiku kości. I dzięki Bogu" - napisali.

Wśród tej piątki, która wydała oświadczenie, jest uważany za głównego inspiratora zamachów Chalid Szejk Mohammed.

Rzecznik Pentagonu Jeffrey Gordon powiedział, że cytowany dokument jest "kolejną próbą zyskania rozgłosu przez tych więźniów".

W styczniu prezydent Barack Obama zawiesił wszystkie postępowania prowadzone w Guantanamo, ponieważ jego administracja rozważa wprowadzenie nowej strategii dotyczącej przetrzymywanych tam osób.



http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,P.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 10 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo mam deja vu, i zaraz mu ktos napisze ze to juz bylo, albo to mi sie cos pochrzanilo, ale jestem pewny ze juz taki temat gdzies widzialem Surprised
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 10 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam za emotki ale muszę! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

mają mnie za debila? Obejrzyjcie sobie film "Droga do Guantanamo" ("Road to Guantanamo") a zobaczycie dlaczego uważam to za totalne oszustwo, założę się, że zostali do tego przymuszeni naciskiem psychicznym, torturami sztuczkami itp. Obejrzyjcie Droga do Guantanamo to zobaczycie co mam na myśli, oni pewnie nie mieli NIC wspólnego z zamachami, taki charakter mają przesłuchania w Guantanamo, dają im papierki z masą tekstu żeby podpisali a nawet nie wiedzą co podpisują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coyote




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 259
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 10 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już w grudniu po raz pierwszy się przyznali - ale widocznie nie było większego echa, wiec się przyznali jeszcze raz, a co...
viewtopic.php?t=4867
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
midnight




Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:55, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tłum to wszystko czyta i łyka, onet naprawdę mnie niedługo dobije i jeszcze umieszcza takie ciekawostki na pierwszym miejscu przez wiele godzin...
coyote napisał:
Już w grudniu po raz pierwszy się przyznali - ale widocznie nie było większego echa, wiec się przyznali jeszcze raz, a co...

ale mają to teraz w formie pisemnej, a papier wszystko zniesie Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:07, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komentarze pod tym newsem na onecie:

Gdybym trzy lata miał akumulator na jajakach to też bym sie przyznał! Brawo chłopaki, że tak długo wytrzymaliście!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:34, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masakra, jak mieli się nie przyznać torturowani codziennie... ; (
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SugS




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 77
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież kacapy ( ZSRR, komuchy, rosjanie ) tak samo robili ! Torturami wymuszali podpis a następnie zwalali winę etc i kulka w łeb i po świadkach .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:39, 12 Mar '09   Temat postu: to była nakieta w co wierzysz ile wiesz o 9/11 Odpowiedz z cytatem

Myślę że sam fakt przyznania się nie jest tu istotny o ile w ogóle jakie kolwiek przyznanie się miało w ogóle miejsce...
Zobaczcie drugie dno takich Newsów gdyby rząd USA oficjalnie zamówił badania opinii publicznej czy 9/11 to robota USA czy Arabów to musiałby takie wyniki podać do wiadomości itd. Dając w CNN wiadomość o przyznaniu się terrorystów do zamachów tworzą ukryte badanie opinii społecznej na temat zamachów.Ktoś od nich czyta komenty później klasyfikuje je na te za i przeciw i mają jasny obraz kto w co wierzy i jakie jest poparcie to proste jak ....no Smile
tak samo w naszym Onecie po takim artykule mamy tysiące komentarzy które dają dosyć jasny obraz tego w co wierzy społeczeństwo w naszym kraju zakładając że przeciętny kowalski w komentarzu własnoręcznie napisanym na forum będzie bardziej prawdziwy niż w ankiecie w co absolutne wierzę i co jest logiczne ....
Ps.Martwi mnie jedynie forma tego newsa bo

""Zabić was, zwalczyć was, zniszczyć was, terroryzować was, odpowiedzieć na wasze ataki - to wielki i uprawniony obowiązek naszej religii. Jesteśmy terrorystami do szpiku kości. I dzięki Bogu"

Znaczy tylko tyle że media i rządy maja nas za totalnych debili bo tylko debil uwierzy w takie słowa...
Normalny , etam normalny średnio upośledzony człowiek zada sobie pytanie co Arabowie mogą osiągnąć poprzez takie "przyznanie się do winy" i odpowiedź brzmi nic poza nienawiścią do islamu a chyba wzbudzanie nienawiście nie leży w ich interesie ale leży w interesie USrAela ...podobna sytuacja była po zabiciu Polskiego Geologa fala nie nawiści zalała Onet wszyscy prawie rządali krwi i pomsty ...i nastroje społeczne zostały zweryfikowane i zbadane zupełnie za darmo bez jakiejkolwiek ankiety ... prostota takiego działania czasami mnie przeraża ...myslę że kilka dobrych newsów skłoniło by naszych obywateli do wojny pomiedzy sobą wystarczyłoby dość wyraźnie zarysować i wskazać wroga ...O takie społeczeństwo NWO zawsze zabiegał i takie ma ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 12 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe czy byli bici? hahahaha Very Happy omg parodia... jakby staneli przed sądem to powinnien sąd ich zapytać czy byliście w jakiś sposób bici czy torturowani tylko po to aby przyznać się do tego i owego? Very Happy

Odnośnie tego filmu "Droga do Guantanamo" ("Road to Guantanamo") to zauwazyłem że na youtubie zrobiłem literówke i napisałem Droga do Guanatanamo Very Happy ale już poprawiłem lol Embarassed -> za jakiś czas powinno dobrze wyświetlać na YT Embarassed Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo




Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 12 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Normalny , etam normalny średnio upośledzony człowiek zada sobie pytanie co Arabowie mogą osiągnąć poprzez takie "przyznanie się do winy".....

Normalny człowiek zadaje sobie pytanie co mnie musieli by zrobić, żebym przyznał się do wszystkiego, czego tylko sobie zażyczą?
Ile to lat musieli łamać tych ludzi, żeby przyznali się do "winy"? A ja jak długo bym wytrzymał?

Normalny człowiek zaduma się i pomyśli - czy nadejdą takie czasy, że z użytkownikami tego forum poznam się w celi, oskarżony o próbę globalnego przewrotu? Ile czasu zajmie im, żebym przyznał się do globalnego zamachu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 12 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z akumulatorem na jajach każdy by się przyznał...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


podejrzani o zamach na WTC przyznali się do winy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile