W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Hasbara - żydowscy aktywiści  
Podobne tematy
Wpływ Żydów na rządy światowe747
Co to jest i jak działa Hasbara bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
22 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 12755
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 07 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dlatego na Googlach nie ma po wpisaniu słowa "Żyd" żadnych propozycji od wujka Smile
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 07 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
1. Żydzi są inteligentni - z wami jest różnie

naprawde w to wierzysz?
z nimi tez jest roznie
nie wszyscy zydzi sa zydami ktorzy
popieraja faszystowskie panstwo izrael

Cytat:

2. Żydzi są zorganizowani - wy nie.

znam niezorganizowanych

Cytat:

3. Żydzi zajmują się tym od dawna - a wy chcecie teraz wejść na ich teren.

mysle ze rozne grupy od dawna chca wejsc a teraz w dobie internetu mamy
mozliwosc skutecznego odparcia faszyzmu
Cytat:
4. Żydzi są razem - wy jesteście podzieleni.

to ze w to wierzysz nie znaczy ze tak jest
przesiakasz propaganda hasbary
zydzi sa podzieleni
sa oszukiwani przez izrael i coraz wiecej osob nie przyznaje sie do tego panstwa
Cytat:

Wnioski są proste - nawet przy dużej przewadze liczebnej nie macie szans, może lepiej przyjąć żydowskie jarzmo, może będzie lepsze od tego burdelu który jest teraz ?

zydowskie czy izraelskie jarzmo?
Cytat:

@privilege
A - oni i tak Ci wmówią antysemityzm
B - żydom ten system pasuje
C - HAHAHAHHAH chcesz ludzi przekonać do myślenia?!? Siłą by było ciężko zmusić :P

zacznij odrozniac faszystow izraelskich od normalnych zydow
Cytat:

"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?" Fryderyk Nietzsche


wiec nie stosujmy dowodow tylko metafory :)
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
papabempa




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:42, 08 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość pisze jak nieświadomie usłużni idioci.Postawmy się Żydom.Jeszcze więcej tekstów antysemickich,
ich wody na młyn.Prawda-gdyby nagle zanikł antysemityzm,Żydzi z diaspory ulegli by szybko
asymilacji a państwo Izrael przestało istnieć!Co to jest jak się wypisuje głupoty,że holokaustu,komór
gazowych,zagłady w ogóle nie było.Napisał o tym książeczkę m.in. jakiś młody Zydek z Kalifornii.
Piszą i inni,świadomie lub nie próbując narzucić swoje pożal się "wersje".Rozmawiałem dziesiątki lat
temu z wielu byłymi więźniami obozów,żaden nie zaprzeczał,że były komory.
A ci liczni świadkowie,już wiekowi płci obojga,chrześcijanie i żydzi,którzy i teraz jeszcze świadczą,
to co są wszyscy przekabaceni,przekupieni,wyprano im mózgi?
Jeszcze trochę i Niemcy bielsi od śniegu się staną! A potem Polacken weg z naszej ziemi-pół obecnej Polski.
Zaraz może pojadę rowerem dobre kilkadziesiąt km i znajdę się w okolicy gdzie wszystkie
nazwy miejscowości są pisane po niemiecku/ i jeszcze po polsku/.Urzędy też,nie mówiąc o różnych pomnikach.
Już trochę się wypowiedziałem p-ko różnym hasbarczykom i na tym blogu,świadomie lub nie szkodzącym
narodowej sprawie.Taki na antypodach,wyznaje opcję -im tam w kraju gorzej,mi będzie lżej na duszy.
Człowiek tu się naharuje tym wash disherem ,to chociaż sobie ulży uzyskując pozycję największego grafomana
na jakimś blogu. Piszecie Zydzi to,a tamto.A ten cały internet tez oni wymyślili i trzymają was
w wirtualnym worku,znając wszystkie wasze myśli i zamiary/tylko jakie?/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 08 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że temat poszedł w stronę wielu założonych już tematów współczesnego syjonizmu. I w nawiązaniu właśnie do innych wątków sądzę, że forum prawda2 nigdy nie miało i nie będzie mieć mocy sprawczej jakichkolwiek zmian. Bezpośrednio. Bo pośrednio pozwala wielu przejrzeć na oczy. Ale świadomość to nie wszystko. By cokolwiek odniosło skutek potrzeba paru rzeczy. Między innymi autorytet, „tubę” przez którą będzie się docierać nie tylko do tych którzy chcą słuchać i czas, którego jest akurat najmniej. Piszę to wszystko w kontekście tego co da się jeszcze zrobić. Wpływ syjonizmu na gospodarkę, negowanie holokaustu, doszukiwanie się Żydów w światowych spiskach – to wszystko nie ma sensu bo w żaden sposób nie ulegnie zmianie. Podobnie jak z korporacjami – „wróg” jest nieuchwytny.

Za to można zmienić np. aspiracje militarne na Bliskim Wschodzie. Można a nawet trzeba zmienić sytuację Palestyńczyków. Najlepszym przykładem jest wspaniała Ewa Jasiewicz. Pisałem o niej tutaj:

viewtopic.php?t=11169

Wspiera ją wielu ludzi, literatów, artystów, profesorów.... oczywiście żadnego polityka. Jednak jej postać pokazuje jak można walczyć z plagą bezkarności Izraela bez łatki antysemity. To już jest sukces. Pomijanie kwestii holokaustu, banków, korporacji, spisków etc. To rodzaj kompromisu, i rozumiem, że dla wielu to za dużo, ale to właśnie może coś zmienić. Ani Ewa, ani nikt z jej sprzymierzeńców nie uogólnia narodu żydowskiego jako złego, zadufanego i zakłamanego. A tu często takie uogólnienia padają. Rzeczywistość jest taka, że winnych wynaradawiania Palestyny można wskazać palcem. Tylko musi znaleźć się wreszcie ktoś kto ten palec wyciągnie, i będzie miał jakąś siłę głosu. Tacy ludzie są. Teraz trzeba pomóc im dodając odwagi. I to my powinniśmy być tą pomocą. Rozmawiając wśród znajomych, pokazując im filmy i artykuły. Ale pamiętając, że toczenie antysemickiej piany tylko pogorszy sprawę. Chodzi mi cały czas o skutek, cel. Jerzy Ulicki niech poświęci resztę swojego życia na „holobredniach”. Ale nic nie zmieni gdy idzie o los ludzi. Zaś gdyby tyle samo czasu co na wygrzebywaniu podejrzanych fotek poświęcił na informowanie o używaniu przez Izrael np. bomb fosforowych uczynił by znacznie więcej. Czego wszystkim życzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papabempa




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:06, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choćby miliardy forumowiczów podawało jakieś linki,czasem coś bąknąwszy od siebie,nic się nie zmieni.
W realnym świecie liczy się tylko siła,działanie. Wszyscy "oni" śmieją się z "wojny" jaką z nimi toczą
stworzone przez nich cienie.Zamiast się wirtualnie litować,wściekać itp.idź,jak masz odwagę
na agorę,pod ambasadę i tam walcz o sprawiedliwość.
polecam "Miasto Zakazane" na - fredroman.bogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 08 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=17730

odświezam temat, bo wydaje mi się ciekawy, szczególnie w kontekście wątków Easy Ridera i Stefani, że Czekan nie bardzo ma limit i pewnie zbiera na dłuższą dyskusję, podnoszę temat o Hasbarze.

Moje pytanie, czy uważacie, że każde inne stanowisko, logicznie i merytorycznie uzasadnione to też hasbara?

Czy liberalne lub lewicowe poglądy to Waszym zdaniem wynik wyprania mózgu przez hasbare?

Jestem ciekaw Waszych osądów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 09 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=17730

odświezam temat, bo wydaje mi się ciekawy, szczególnie w kontekście wątków Easy Ridera i Stefani, że Czekan nie bardzo ma limit i pewnie zbiera na dłuższą dyskusję, podnoszę temat o Hasbarze.

Moje pytanie, czy uważacie, że każde inne stanowisko, logicznie i merytorycznie uzasadnione to też hasbara?

Czy liberalne lub lewicowe poglądy to Waszym zdaniem wynik wyprania mózgu przez hasbare?

Jestem ciekaw Waszych osądów.


Wiesz co The Mike , minęła prawię doba i nikt ci nie odpisał. Wiesz dlaczego , bo nikt nie chce tracić postów na pierdoły . Ja się poświęciłem Smile . Co to za pytanie , czy liberał, czy lewicowiec, a gdzie faszysta czy anarchista, żydzi/hasbara jest wszędzie.
Hasbara działa według pewnego schematu , opisanego w tym temacie . Osoby przez ciebie wytypowane , niekoniecznie muszą być spokrewnione z hasbarą . Mogą po prostu mieć na pieńku z administratorem , z różnych powodów ,np. bo ich wkurwia, cenzoruje ich wypowiedzi, miał/ma chujowego avatara itp.
Nie szukajmy wszędzie żydów , nie popadajmy w paranoje .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 26 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stefani, multipro, Jermaj i wiele innych osób wyszczuto z forum za zbyt trzeźwy ogląd sytuacji.
Za co konkretnie - można przeczytać tu:
viewtopic.php?t=7278
viewtopic.php?t=1306
viewtopic.php?p=155272#155272


Czy to wszystko ma coś wspólnego z Hasbarą, czy nie - każdy może sam rozstrzygnąć. Na własne potrzeby przygotowałem największe w polskiej sieci (na chwilę obecną) kompendium wiedzy o hasbarze, ale może komuś na coś się przyda. (...) Hasbara w polskim internecie. Definicja, metody, organizacja (wikipedia) ( http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/0.....wikipedia/ ).
Cytat:
Oczywiście tak, jak wiele jest metod oddziaływania socjotechnicznego, jak wiele jest typów agentury, tak wiele jest możliwych typów agentów. Agentura hasbarska i mossadowska w polskim internecie (w odróżnieniu od internetu w innych państwach) nie zajmuje się wyłącznie kwestiami antysemicko – antyizraelskimi. Może zajmować się sianiem zamętu i uniemożliwianiem dyskusji na “drażliwe” tematy- poprzez zaśmiecanie wątku i próby zmiany tematu (przykład, więcej o metodach). Może się zajmować propagowaniem powszechnie znanych faktów o zabarwieniu patroitycznym i narodowym, po to tylko by się uwiarygodnić – i realizować zwoją właściwą działalność, np. promowanie zabójczych dla narodu polskiego ideologii ekonomicznych. Może tworzyć portale, fora i platformy blogerskie – zarówno te niszowe, jak i te mocno popularyzowane w mediach. To, jak sytuacja ma się w rzeczywistości niestety każdy musi ocenić sam, opierając się na analizie efektów (i potencjalnych efektów) działań. (...)

_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 26 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p.e.1984 napisał:
Stefani, multipro, Jermaj i wiele innych osób wyszczuto z forum za zbyt trzeźwy ogląd sytuacji.

jasne, jasne.
podobnie jak wyszczuto z tego forum lesława maleszkę vel burego lisa - ubeckiego kapusia, współwinnego śmierci pyjasa, obecnie budującego struktury solidarnej polski w szczecinku, którego z takim zapałem bronisz, a który po ujawnieniu jego tożsamości w ciągu 24 godzin pokasował z internetu kilkaset swoich publikacji oraz usunął z facebooka swój profil, którego połowa przyjaciół przypadkiem mieszkała akurat w izraelu... Smile

tak że @p.e.1984, żadnej hasbary osobiście nie znam, ale słysząc wydźwięk owego słowa i czytając jego definicję, strzelał bym że hasbara to akurat imię twojej starej, która chyba jest też kochanką szczekana, bo on też o niej często wspomina.
tak że jak dla mnie wy wszyscy; począwszy od szczekana, poprzez wszelkiej maści stafanie, aż po maleszkę - wszyscy jesteście jedną wielką hasbarską rodziną. i uwierz mi, wyznam szczerze: wyszczuwanie was, wy syjonistyczne mendy i ubeccy kapusie, sprawia mi niemałą satysfakcję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Hasbara - żydowscy aktywiści
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile