Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development

 
Dziwne zachowania na forach  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
28 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 20585
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jermaj
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 30 Kwi '09   Temat postu: Dziwne zachowania na forach Odpowiedz z cytatem

Wczoraj poinformowano mnie o tym temacie http://www.niewyjasnione.pl/Czy_na_FZN_s.....7-s10.html
gdzie na forum toczy się dziwna dyskusja. Przeczytałem co bardziej interesujące posty, ale nie na to pragnę zwrócić uwagę. Co się tam, tak naprawdę dzieje?

Zamiast cenzury mamy dwa główne nurty zwalczania Prawdy na necie.
1. Władze same zakładają fałszywe witryny tzw. poszukiwaczy Prawdy, których celem jest wzbudzenie zaufania. Po uzyskaniu tegoż, fałszywe witryny starają się wprowadzać informacje błędne, niesprawdzone, wręcz śmieszne, aby zaufanie czytelnika do niezależnych mediów w poważny sposób podważyć. Jednym z przykładów takiej działalności jest prof. Fetzer, rzekomy poszukiwacz prawdy o 911.
2. Drugim, równie ważnym czynnikiem jest uczestnictwo agentów dezinformacji na wszelkich większych grupach dyskusyjnych. Celem ich jest ośmieszanie oraz czasami poważne groźby w kierunku dyskutantów, którzy rozpowszechniają materiały z witryn niezależnych od elity, materiały godzące w cele elity globalistów oraz przez elitę nieocenzurowanych.

Jak rozpoznawać agentów?
Przede wszystkim są zawsze ze sobą zgodni i solidarni względem siebie! Nawet największe gafy kolegi po fachu zbywane są milczeniem i kolega jest nadal gorliwie wspierany, bez względu na wagę bzdury, którą napisał. Przeciętny człowiek, nawet z nikłym wykształceniem będzie myślał, będzie miał wątpliwości, będzie zadawał pytania, będzie dociekał, kwestionował, domagał się dodatkowych wyjaśnień, będzie sam sprawdzał i będzie porównywał jedne opinie ekspertów z opiniami z opiniami przeciwnymi. Jest to normalne zjawisko dla każdego, kto szuka prawdy. Agent, na wszelkie informacje osłabiające czy obnażające wspierany przez niego system zawsze powie - NIE oraz wyśmieje. Jest on zawsze aktywny w tematach mogącym szkodzić interesom Globalistów. Agent nie ma wątpliwości że wszystko, co napisano jest błędne, nawet, jeżeli tego nie przeczytał! Agenci nawet nie dopuszczają możliwości, że może istnieć alternatywna odpowiedź, wyjaśnienie czy też można mieć rzeczywiście jakieś poważne wątpliwość. Dla agenta wszystko jest jasne i wyraźne i nikt nie powinien mieć co do tego żadnych wątpliwości. Agent uważa wszystkich z nim się nie zgadzających za idiotów. Agent wykazuje bezkondycyjne oddanie ideologii Globalistów. Innymi słowy - agent to BETON! Najczęstszą strategią jest natychmiastowa riposta na forum, negująca wiadomość czy opinię forumowicza bez jakichkolwiek podstaw, czy dowodów w postaci linka, zazwyczaj na żenująco niskim poziomie. Najczęściej odpowiedź pojawia się w ciągu kilku minut a nawet sekund od umieszczonego materiału.
Drugorzędnym celem takiego postu jest spam - odsuwanie ofensywnego materiału na dalszy plan, aby czytelnikowi uniemożliwić dostęp do szkodliwej globalistom informacji. Jeżeli czytelnik nie zna owych zasad, więc nie przeczyta owego materiału. W takim przypadku straty propagandzistów są minimalne. Po za tym trudno się szuka czegokolwiek w na wielu stronach przeładowanych głównie spamerstwem agentów.
Inne taktyki: Przede wszystkim unika się detalicznej dyskusji w temacie, ośmiesza źródło oraz autora, podważając w ten sposób wiarygodność podanych informacji. Co bardziej 'inteligentni' agenci (takich jest niewielu!) wyszukują pozorne błędy, przejęzyczenia czy też przypadki nieświadomego wykorzystania materiałów podanych przez witryny dezinformacyjne. Wyrywa się pozorne błędy z kontekstu i szykanuje tego, który to napisał. Nawet w przypadku podania rzetelnej informacji ze źródła pro rządowego, jak np. BBC czy CNN, (jeżeli źródła te posuną się do przekazania prawdy) agenci także ośmieszą takie źródła, aby w ten sposób skutecznie zakrywać przestępstwa oraz manipulacje władz.
Agenci dezinformacji unikają fachowej dokumentacji.
Jeżeli już któryś z nich coś zacytuje, będzie to albo nieudolna witryna mająca na celu neutralizację szkodliwych wiadomości albo niewiele warta Wikipedia, która nie jest w żadnym wypadku miarodajnym źródłem informacji. Taką taktyką propagandziści uzyskują brak zaufania do grup dyskusyjnych oraz niechęć do korzystania z nich, ponieważ ich krzykliwy ton i język, obelgi i szyderstwa odstraszają wielu od jakiejkolwiek dyskusji. Głównym celem agentów jest powstrzymanie rozprzestrzeniania się szkodliwych dla konspiratorów informacji oraz ponowne zapędzenie delikwenta przez skrzynkę dla idiotów - Telewizję!.
Dlatego żaden agent nie będzie wdawał się w detaliczną dyskusję, ponieważ nie ma on żadnych szans na logiczną oraz inteligentną dyskusję i przekonanie czytelników grup do tego, że to on przekazuje prawdę i zwalcza oszustów i prowokatorów.

Kiedy już nic nie zdaje egzaminu - propagandziści posuwają się do chamskich obelg, przekleństw w stosunku do każdego, kto ośmieli się zabrać głos w dyskusji i posiadać odmienną opinię, od oficjalnej wersji rządowej.

Całość tu: [http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=artykuly&id=2631]


Edit
Nie wiem co się dzieje, z adresu o takim brzemieniu" niewyjasnione.pl/Czy_na_FZN_siedzi_masoneria%2C_agentura_czy_jak_ich_zwał_-t11937-s10.html"
automatycznie wycina jego część.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk
Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:49, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

totalnie sie zgadzam
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
davidoski
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:12, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś musiałeś źle skopiować, bo mnie nic nie wycięło:

http://www.niewyjasnione.pl/Czy_na_FZN_s.....11937.html

A jeśli chodzi o dezinformatorów to masz rację, na pewno są tacy, o czym chyba wszyscy wiemy. Nawet jakiś czas temu w którejś gazecie był artykuł, że firmy komercyjne zatrudniają osoby które piszą na forach pożądane dla tych firm treści. Oczywiście płacą tym ludziom za te wpisy. Jeśli więc firmy tak robią to dlaczego rząd nie miałby robić?
Cenne są natomiast wskazówki na temat symptomów po jakich można rozpoznać danego delikwenta. Znamienne jest, że część dyskusji w różnych tematach może odbywać się nie pomiędzy zwykłymi użytkownikami, tylko pomiędzy użytkownikami a agentami próbującymi dyskredytować niektóre tematy. Pojawiają się też próby dyskredytowania całego forum poprzez zakładanie idiotycznych tematów jak te o płaskiej ziemi i geocentryzmie. Pytanie jak taką działalność wyeliminować zachowując wolność wypowiedzi? Raczej trudno. Najlepsze byłoby demaskowanie poszczególnych użytkowników-agentów, wtedy ich działalność przestanie przynosić efekty. Zawsze jednak będą się rejestrować pod nowymi nickami i tak w kółko. W takich wypadkach częściową receptą byłaby blokada danego IP.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug
Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:39, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre! UP!
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar
Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak są gorliwi poszukiwacze prawdy tak również znajdziemy gorliwych obrońców status quo. aktualnej religii, wersji zdarzeń 9/11 etc, tak więc obok "agentów" wpływu znajdziemy również "prawie jak agentów", którym wydaje się że pozjadali wszystkie mądrości tego świata, przykładem może być Adun

po drugie, faktyczni agenci służb moga działać na inne sposoby:

1. wzbudzają zaufanie po to by zinfiltrować środowisko (TW)

2. udają idiotów po to by zdyskredytować dane forum zakładaniem imbecylnych postów np. o walorach kanibalizmu i bombach domowej roboty

3. wzniecają zamęt po to by wartościowe tematy przykryć dyskusjami w stylu "czy Bimi to głupia c..a i wstrętny dyktatorek"

Oczywiście powyzsze kategorie wyczerpują w 100% również domorosłe trolle, którym nudzi się w domu i nie mają gdzie się wyżyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rEvolution
Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu się dziwicie; każdy orze jak może w zależności od tego za ile Laughing
System dobrze płaci za lojalność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro
Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje, że agenci (jeżeli takowi są) wykorzystują raczej bardziej zakamuflowane metody. Nie będą wyśmiewać, ale raczej podawać spreparowane dowody na swoje racje. Albo będą zgadzali się ze wszystkim co jest napisane, jak tępe owce, także z przeróżnymi bzdetami-siejąc dezinformację.

Prawda jest taka, że i tak jesteśmy opozycją KONTROLOWANĄ.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk
Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1373
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 02 Maj '09   Temat postu: podobna sytuacja ... Odpowiedz z cytatem

tu macie podobna sytuację
http://torrenty.org/torrent/321433
Gościu niejaki konku usprawiedliwia wszystkie zbrodnie Izraela, tak jakby wybijanie Palestyńskich dzieci było czymś niezbędnym ...Nie odpowiada na niewygodne mu pytania ...manipuluje treścią filmu ,stara się ośmieszyć oraz sprawić że wszystko co nie pochodzi z USrAelskich mediów nie jest warte zaufania ...dodam do tego jeszcze że moje komentarze zwyczajnie znikały (wielu brakuje) a na uploadowanie książki o planach elity z przed 100 lat otrzymałem maila od adminów z informacją cytuję "Nie wolno " taki był powód odrzucenia torrenta "NIE WOLNO" kto nie wierzy to mam screena ....
ps w trzecim poście odpowiadam na idiotyczny komentarz nie jakiej maggi który usuneła bo był totalnie idotyczny zaznaczam że ja sam nie jestem w stanie usunąć ani edytować nic ....jednak pejsaci mogą ...co robili notorycznie ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4003
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 03 Maj '09   Temat postu: Re: Dziwne zachowania na forach Odpowiedz z cytatem

[quote="Jermaj"]

Całość tu: [http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=artykuly&id=2631]
[/b]

Edit
Nie wiem co się dzieje, z adresu o takim brzemieniu" niewyjasnione.pl/Czy_na_FZN_siedzi_masoneria%2C_agentura_czy_jak_ich_zwał_-t11937-s10.html"

=========================================================
Porada podana przez Google
Bezpieczne przeglądanie
Strona diagnostyczna dla www.aferyprawa.com

Jaki jest obecny stan witryny www.aferyprawa.com?

Witryna znajduje się na liście podejrzanych witryn — jej odwiedzenie może spowodować uszkodzenie komputera.

W ciągu ostatnich 90 dni część tej witryny została 1 raz(y) umieszczona na liście witryn mających związek z podejrzanymi działaniami.

Co się działo podczas odwiedzin Google w tej witrynie?

Liczba stron przetestowanych w witrynie w ciągu ostatnich 90 dni: 160. Testy wykazały, że niektóre (12) z nich powodowały pobranie i zainstalowanie złośliwego oprogramowania bez zgody użytkownika. Robot Google po raz ostatni odwiedził tę witrynę 2009-05-03, a ostatni raz podejrzana treść została w niej wykryta 2009-05-02.

Malicious software includes 12 trojan(s), 1 scripting exploit(s). Successful infection resulted in an average of 2 new process(es) on the target machine.

Liczba domen, w których przechowywane jest złośliwe oprogramowanie: 3. Są to między innymi następujące domeny: onlinesecurityhost.com/, gechscannow.info/, beladen.net/.

Liczba domen, które funkcjonują jako witryny pośredniczące w rozpowszechnianiu złośliwego oprogramowania na komputery użytkowników je odwiedzających, wynosi 3. Są to między innymi następujące domeny: googleanalytlcs.net/, beladen.net/, goscanarea.com/.

This site was hosted on 2 network(s) including AS21844 (THEPLANET), AS36351 (SOFTLAYER).

Czy ta witryna działa jako pośrednik w dalszym rozpowszechnianiu złośliwego oprogramowania?

W ciągu ostatnich 90 dni witryna www.aferyprawa.com nie funkcjonowała jako witryna pośrednicząca w rozpowszechnianiu wirusów.

Czy ta witryna przechowuje złośliwe oprogramowanie?

Nie, w ciągu ostatnich 90 dni w tej witrynie nie znajdowało się złośliwe oprogramowanie.

Co mogło być przyczyną?

W niektórych przypadkach aplikacje firm trzecich mogą dodawać złośliwy kod do wiarygodnych witryn, co powoduje wyświetlanie ostrzeżenia.

Kolejne kroki:

* Powrót na poprzednią stronę.
* Jeśli jesteś właścicielem tej witryny, możesz poprosić o ponowne przeanalizowanie swoich stron za pośrednictwemNarzędzi dla webmasterów. Więcej informacji na temat procesu sprawdzania witryn znajduje się w Centrum pomocy dla webmasterów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 03 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
SPRAWDŹ CZY URZĘDNIK PROWADZĄCY TWOJĄ SPRAWĘ NIE NALEŻY DO SKORUMPOWANYCH UKŁADÓW WŁADZY. PRZEŚLIJ NAM DOWODY NIEETYCZNEGO POSTĘPOWANIA URZĘDNIKÓW.
Każdy czytelnik ma możliwość wyrażenia swojej opinii pod artykułem. Redakcja nie prowadzi cenzury wypowiedzi i liczy na inteligencje i etykę osób komentujących. Jednocześnie przepraszamy, że znikło ponad 10tys. wpisów czytelników pod wcześniejszymi artykułami. Kolejny raz udało się jakiemuś zakupionemu hakerowi wykasować nas na parę godzin. Strony AP zostały odtworzone z kopii zapasowych, nad przywróceniem opinii czytelników będziemy pracować...
JUŻ NIEDŁUGO AFERY PRAWA W NOWEJ WERSJI I Z NOWYMI MOŻLIWOŚCIAMI - BĘDZIE RANKING URZĘDNIKÓW PAŃSTWOWYCH - każdy czytelnik będzie mógł wpisać i osądzić funkcjonariusza prokuratury lub urzędnika państwowego np. sędziego itp. - sprawdzimy osądzimy Smile


Jak widać - tematyka poruszana w AP nie bardzo odpowiada gustom "wielmożnie nam panujących".
Jakież to niewygodne tematy powodują ataki? Popatrzmy....
Cytat:
* STOP PRZESTĘPCOM W TOGACH - kolejny atak "togowców" na portal AFERY PRAWA
* Arogancja prokuratora Janusza Jarocha - z cyklu dajcie człowieka a paragraf się znajdzie...
* Sądny dzień sądów PROKURATUR I POSŁÓW – ZACZYNAMY 4 maja 2009, godz. 9.00. pikietami PRZED Sądami Apelacyjnymi
* Łamanie Regulaminu na portalu NaszaKlasa - Praca magisterska im. Zyzaka
* Zawiadomienie popełnianiu przestępstw przez Andrzej CZUMA zatrudniony na stanowisku Ministra Sprawiedliwości – Prokuratora Generalnego, który dopuścił się pomaganie sprawcom przestępstw celowego ukrywania prawdy oraz poświadczania nieprawdy.
* Typowy sądowy dzień w typowym polskim skorumpowanym sądzie przy udziale niekompetentnych urzędników sądowych... dzień z życia poszkodowanego Rafała...
* Media w Polsce i na świecie - kwietniowy cykl krytyczno-informacyjny Mirosława Nalezińskiego
* Protokolant pamięta? - z cyklu patologii sądowych...
* Prusiński - BIEG DO BRAMY PRAWDY. OKRES DOJRZAŁOŚCI NA WYSUSZONEJ POLANIE. RYCERZE Z SZAREGO KĄTA.
* List otwarty Rafała Krzyształowskiego do wszystkich władz R.P. oraz całego społeczeństwa w sprawie naruszenia przez lokalną władzę jego konstytucyjnych praw i całkowitego pozbawienia ochrony prawnej.
* Łamanie Regulaminu na portalu NaszaKlasa -Praca magisterska im. Zyzaka i takie sobie KLASOWE dowCIPY Smile
* Sądny dzień sądów – 4 maja 2009, godz. 9.00. pikiety pod Sądami Apelacyjnymi
* Rewolucja Tuska - Zdzisław Krasnodębski
* Z listów od czytelników - tylko niekompetentni urzędnicy władzy czy układy?
* Parszywa "monarchia" - Janusz Korwin-Mikke
* Czarna lista sędziów za trzy złote? - odpowiedz na pomówienia „Rzeczpospolitej” redakcji AP - dr Janusz B. Kępka
* Tradycja pomaga czy szkodzi? - dlaczego sądy nie mogą być rzetelne - Waldemar Korczyński
* List protestacyjny Profesora Jerzego Roberta Nowaka w obronie prawdy o Prezesie Janie Kobylańskim - wybitnym działaczu polonijnym w Ameryce Łacińskiej.
* Koszer-Nostra - czyli żydowska mafia z Rosji
* RAPORT WIĘKSZOŚCI - czyli przekręt korupcyjny na tzw. "globalne ocieplenie".
* CZY MADOFF KRADŁ DLA DOBRA IZRAELA?
* DRENAŻ KAPITAŁU Z POLSKI PRZEZ BANKI TO NIC NOWEGO...
* za 2 mld dolarów sprzedali polskie banki wraz z 66 mld dolarów w tych bankach, a nikt nie ściga tych bandytów...
* Wyklęta książka Pawła Zyzaka "Lech Wałęsa - Prof. Jerzy Robert Nowak
* Zaproszenie na ogólnopolskie spotkanie niezależnych organizacji prorodzinnych 19 kwietnia w Rawie Mazowieckiej z eurodeputowanym panem Januszem Wojciechowskim.
* Przygotowanie do uczczenia Międzynarodowego Dnia Pamięci Ofiar Stalinizmu
* Międzynarodowe Prawo Dżungli Iwo Cyprian Pogonowski
* Skorumpowany ? czy chory umysłowo "narkotyczny" prokurator Prokuratury Krajowej Janusz Jaroch delegowany do Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu - z cyklu "dajcie człowieka a paragraf się znajdzie"...
* Symbol jajka, czy co było pierwsze: jajko, kura a może kogut?
* Z listów od czytelników - świąteczny dowcip czyli GRZECH I POKUTA


To wiele wyjaśnia.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 03 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o kurwa lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 03 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze, że na forum Bimiego nie ma agentów ;/ uffff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 03 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a od czego macie zwoje, chyba od rozwijania a nie zawijania.
agent czy inny troll nie bedzie mieszał jak ktoś używa swoich "szarych" komórek. organ nie używany zanika tak jak ogon hehehe u niektórych, no wystarczy poobserwować w realu nie trzeba szukac wcale na forach czy innych portalach.

Cytat:
Najczęstszą strategią jest natychmiastowa riposta na forum, negująca wiadomość czy opinię forumowicza bez jakichkolwiek podstaw, czy dowodów w postaci linka, zazwyczaj na żenująco niskim poziomie. Najczęściej odpowiedź pojawia się w ciągu kilku minut a nawet sekund od umieszczonego materiału.


takie wypowiedzi raczej mogą byc też wynikiem niezrównoważenia i odpalenia aby napisać cokolwiek na zasadzie ludzie listy piszą...bo im sie nudzi i nie ma ich kto wysłuchać Wink a odpisuja szybko bo ciągle siedzą i są czujni Razz
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dryp
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:11, 04 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
dobrze, że na forum Bimiego nie ma agentów ;/ uffff

Ja uważam że jest ich tu wielu, choćby dlatego że czasem widzę reklamy prawdy2 w na forum onetu. Więc to tylko zachęca do infiltracji. Druga sprawa to choćby sam Bimi. Nie uważam żeby był agentem, ale przecież jego zachowanie i wypowiedzi w tematach które mu nie odpowiadają idealnie pasuje do tej charakterystyki. Tak więc nie tylko agenci ale my sami się wzajemnie wyniszczamy poprzez brak szacunku i narzucanie innym swojej wersji prawdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leszek
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 231
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:01, 04 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witryna jest zablokowana.

"Fajne" są te nowe formy cenzury-zniechęcania. W imię naszego bezpieczeństwa oczywiście... Teraz jeszcze muszą podrzucić faktycznie złośliwe oprogramowanie i będzie cacy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkTech
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:48, 04 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ta witryna jest zablokowana tylko dla polskich numerów IP. Wchodzę na nią przez zewnętrzny IP i takie ostrzeżenia się nie pojawiają. Gówno prawda że strona zawiera jakieś niebezpieczne elementy. To zwyczajna ubecka robota na zlecenie. Google dostało pewnie sporą kasę za taki stan rzeczy. Można śmiało klikać w pasek "zignoruj to ostrzeżenie".
A wewnątrz znajdujesz informację:
Cytat:
Komu przeszkadza PRAWDA GŁOSZONA NA STRONACH AP ?
3 maja czytelnicy AFER PRAWA zostali zaskoczeni informacją:
Witryna www.aferyprawa.com została zgłoszona jako witryna stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.
Tego rodzaju witryny mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.
Niektóre szkodliwe witryny celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich to witryny, na które nastąpiło włamanie.
Czy ta informacja ma związek z ogłoszonym na stronach AP ogólnopolskimi protestami osób poszkodowanych przed sądami apelacyjnymi i prokuratorami w całym kraju?
Czy to ma być reakcja "togowych" na ogólnopolski protest dot. ich bezkarności, braku odpowiedzialności i łamaniem praw obywatelskich w sądach i prokuraturach?
Tylko niektórzy czytelnicy dali się zwieść tym fałszywym informacjom, większość stałych czytelników bez obaw (chociaż z trudnościami) wchodziła na strony czasopisma. Niemniej, nasi informatycy postarają się sprawdzić komu zależy na sianiu paniki wśród czytelników i wykasowaniu czasopisma z Internetu.


I komentarz napisany przez "~Przyjaciela":
Cytat:
Raczkowski masz nie pierwszy raz w życiu szanse dobrze udokumentować naruszenie praw i swobod obywatelskich, pozwac google i zarobic na tym duze pieniadze. Nie chce byc jasnowidzem, lecz jestem pewien , ze jak kazda sprawa (nawet najprostsza) tak i ta Ciebie przerosnie!nie mniej jednak, nauczony tym, że niektorym ludziom pomóc się nie da, pozostało mi tylko sie przyglądać jak po raz kolejny dobre pieniądze przeciekną Ci przez palce.

_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jermaj
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 10 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym temacie na forum FZN dzieją się naprawdę dziwne rzeczy.

http://www.niewyjasnione.pl/Cz.....11937.html

Trwa jakaś dziwna walka moderatorów z użytkownikami. Cała ich grupa
próbuje storpedować temat. Czyżby świadczyło to o forum zorganizowanym?

Bo jeżeli tak jest to co się może dziać w całej sieci web.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:39, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.
.
Jermaj, tak się składa, że jestem na tamtym forum, i nie tylko jak z zarejestrowanych tutaj userów. Jednak ci obecni tutaj nabierają wody
w usta i udają, że nie widzą tematu. W takim razie, ta uwaga o takiej kontroli netu wcale nie jest pozbawiona podstaw.

Chcesz czerwoną pigółkę?
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zulugula
Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:59, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A, gdzie się można przyjąć jako agent?

Z chęcią przyjmę taką posadę. Zamiast marnować czas na forum to by mi przynajmniej za to płacili hehe.

Ale wątpie, czy by mnie przyjęli.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit
Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:23, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę że trochę przesadzacie z tymi agentami wpływu, dałem 4 jako ocenę, gdyż w pewnym sensie macie trochę racji, nie sądzę jednak by to było celowe działanie rządów i oficjeli, po prostu niektórzy mają tak wyprane móżdżki że działają jak by byli agentami choć nimi nie są i obraz ich działania jest faktycznie taki jak został tutaj zaprezentowany, ponieważ nie są pewni bzdur które wypisują, ich tezy są poparte jedynie medialnymi doniesieniami a nie prawdą czy logiką, wobec czego motają się w tym co piszą i trudno im jest uzasadnić swoje wypociny.

Z drugiej strony jednak, taka "agenturalna" psychoza jest szkodliwa, nie szukajmy wszędzie wrogów, nwo nie potrzebuje wysyłać agentów po forach, mają skuteczniejsze sposoby, jak choćby telewizja, portale onet, wp, interia i o2 i inne propagandowe pracze mózgów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dryp
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o Prawdziwym? Czy to agent czy taki tru fantatyk? Mimo mojego dużego szacunku do źródeł religii chrześcijańskiej ciężko jest mi czytać to co on tam wypisuje. Co więcej ma już swoich zwolenników. Sprawa podejrzana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho
Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak rozpoznac agentów:
Cytat:
Przede wszystkim są zawsze ze sobą zgodni i solidarni względem siebie! Nawet największe gafy kolegi po fachu zbywane są milczeniem i kolega jest nadal gorliwie wspierany, bez względu na wagę bzdury, którą napisał. Przeciętny człowiek, nawet z nikłym wykształceniem będzie myślał, będzie miał wątpliwości, będzie zadawał pytania, będzie dociekał, kwestionował, domagał się dodatkowych wyjaśnień, będzie sam sprawdzał i będzie porównywał jedne opinie ekspertów z opiniami z opiniami przeciwnymi. Jest to normalne zjawisko dla każdego, kto szuka prawdy. Agent, na wszelkie informacje osłabiające czy obnażające wspierany przez niego system zawsze powie - NIE oraz wyśmieje. Jest on zawsze aktywny w tematach mogącym szkodzić interesom Globalistów. Agent nie ma wątpliwości że wszystko, co napisano jest błędne, nawet, jeżeli tego nie przeczytał! Agenci nawet nie dopuszczają możliwości, że może istnieć alternatywna odpowiedź, wyjaśnienie czy też można mieć rzeczywiście jakieś poważne wątpliwość. Dla agenta wszystko jest jasne i wyraźne i nikt nie powinien mieć co do tego żadnych wątpliwości. Agent uważa wszystkich z nim się nie zgadzających za idiotów. Agent wykazuje bezkondycyjne oddanie ideologii Globalistów. Innymi słowy - agent to BETON! Najczęstszą strategią jest natychmiastowa riposta na forum, negująca wiadomość czy opinię forumowicza bez jakichkolwiek podstaw, czy dowodów w postaci linka, zazwyczaj na żenująco niskim poziomie. Najczęściej odpowiedź pojawia się w ciągu kilku minut a nawet sekund od umieszczonego materiału.
Drugorzędnym celem takiego postu jest spam - odsuwanie ofensywnego materiału na dalszy plan, aby czytelnikowi uniemożliwić dostęp do szkodliwej globalistom informacji. Jeżeli czytelnik nie zna owych zasad, więc nie przeczyta owego materiału. W takim przypadku straty propagandzistów są minimalne. Po za tym trudno się szuka czegokolwiek w na wielu stronach przeładowanych głównie spamerstwem agentów.
Inne taktyki: Przede wszystkim unika się detalicznej dyskusji w temacie, ośmiesza źródło oraz autora, podważając w ten sposób wiarygodność podanych informacji. Co bardziej 'inteligentni' agenci (takich jest niewielu!) wyszukują pozorne błędy, przejęzyczenia czy też przypadki nieświadomego wykorzystania materiałów podanych przez witryny dezinformacyjne. Wyrywa się pozorne błędy z kontekstu i szykanuje tego, który to napisał. Nawet w przypadku podania rzetelnej informacji ze źródła pro rządowego, jak np. BBC czy CNN, (jeżeli źródła te posuną się do przekazania prawdy) agenci także ośmieszą takie źródła, aby w ten sposób skutecznie zakrywać przestępstwa oraz manipulacje władz.
Agenci dezinformacji unikają fachowej dokumentacji.
Jeżeli już któryś z nich coś zacytuje, będzie to albo nieudolna witryna mająca na celu neutralizację szkodliwych wiadomości albo niewiele warta Wikipedia, która nie jest w żadnym wypadku miarodajnym źródłem informacji. Taką taktyką propagandziści uzyskują brak zaufania do grup dyskusyjnych oraz niechęć do korzystania z nich, ponieważ ich krzykliwy ton i język, obelgi i szyderstwa odstraszają wielu od jakiejkolwiek dyskusji. Głównym celem agentów jest powstrzymanie rozprzestrzeniania się szkodliwych dla konspiratorów informacji oraz ponowne zapędzenie delikwenta przez skrzynkę dla idiotów - Telewizję!.
Dlatego żaden agent nie będzie wdawał się w detaliczną dyskusję, ponieważ nie ma on żadnych szans na logiczną oraz inteligentną dyskusję i przekonanie czytelników grup do tego, że to on przekazuje prawdę i zwalcza oszustów i prowokatorów.


Mi ten opis pasuje dokładnie do zachowania freaków teorii spiskowych, którzy wpadają w szał jak ktoś im powie, że w wiezach 1i 2 nie było bomb, albo że Amerykanie wylądowali na księżycu. no idealnie XD

No offence...
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
multipro
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:15, 12 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.
.
I proszę, temat został NIEOCZEKIWANIE ZAMKNIĘTY !!! Ciekawe dlaczego, czyżby administracja tak wzbraniała się przed poszukiwaniem agentów? Pytam dlaczego???
http://www.niewyjasnione.pl/Cz.....11937.html

Dzisiaj chciałem wysłać post tej treści a tu niespodaiznka: „stuk puk zamknięte”.

Potwierdzam to co pisze autor „Wojny informacyjnej” w kwestii metod.
Jednak jestem zupełnie innego zdania co do sprawców tej wojny. Otóż
wcale nie odbywa się to międzypaństwowo tylko jest sterowane globalnie
z jednego źródła. Inaczej skąd na naszym forum brała by się tak zacięta
obrona oficjalnej amerykańskiej przyczyny zawalenia się WTC.

Z perspektywy widać że obrońcy są ci sami przez setki stron i tylko
ludzie o przeciwnym zdaniu się zmieniają. Jak to możliwe, obrońcy
Bushowych twierdzeń są tak „nadludzko” wytrwali? Very Happy

Podobnie jest we wszelkich tematach dotyczących realnych fundamentów
władzy a dotyczących np. religii, sfałszowanej historii, techniki, monopoli itp.
Najwyraźniej widać to w dziwnie konsekwentnej obronie (niemal cenzurze) KK.

No właśnie, teraz zdałem sobie sprawę, że autor pominął to co realnie daje możliwość rozpoznawania działań zorganizowanych. Czyli nie daje w „ręce ludu” realnego narzędzia a utrzymuje artykuł w sferze teoretyczo-szpiegowskiej sprowadzanej (mylnie) do działań
międzypaństwowych. Tymczasem mamy do czynienia z uprawą raczej niż ze szpiegostwem.

Również autor opatrznie rozumie pojęcie wolności:
„Sterowanie społeczne, to wywieranie wpływu na społeczeństwo dla osiągnięcia określonego celu. Sterowanie społeczne nie jest niczym złym, pod warunkiem, że wytyczony cel jest dobry....” Od kiedy to manipulacja czyli tajne oddziaływanie „nie jest niczym złym”? Przecież to ubezwłasnowolnienie społeczeństwa, zamach na jego wolność.

----------------------------------------------------
Limit postów 1 nie pozwala mi na szybką odpowiedź, gratulacje składać Bimi.
viewtopic.php?t=1306

_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
multipro
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:27, 13 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.
.
Temat nie tylko, że został zamknięty ale tez diametralnie zmieniły się wyniki
głosowania z 26 (są agenci) na 33 (nie ma ich). I to nagle w ciągu jednego dnia
po zamknięciu tematu. Tutaj komentarze:

http://www.niewyjasnione.pl/Pilne_sprawy_nie_bany_-t3721-s132.html

Administracja milczy!

Może ktoś, coś, jakieś wnioski, podpowiedzi ?

----------------------------------------------------
Limit postów 1 nie pozwala mi na szybką odpowiedź, gratulacje składać Bimi.
viewtopic.php?t=1306
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jermaj
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 13 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie to chyba wszystko jasne, są sprawy, których administracja nie potrafi przeskoczyć. A tego, co ukrywa można się łatwo domyślić.

Lepiej się zastanowić, co znaczy taka cisza wśród użytkowników w tych sprawach, i to na obu forach. Kiedy rzecz może wskazywać na ich perfidne wykorzystywanie przez administrację, być może opłacaną z budżetu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dziwne zachowania na forach
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile