W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zwalczaj Nowy Porządek Świata (PL)  
Podobne tematy
Esoteric Agenda - Ezoteryczne Plany (napisy PL)71
The Big Picture (napisy PL)42
Esoteric Agenda part 1-13 - Zeitgeist się chowa !!12
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 12911
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 17 Sty '09   Temat postu: Zwalczaj Nowy Porządek Świata (PL) Odpowiedz z cytatem

Zwalczaj Nowy Porządek Świata 1 / 3


Lista odtwarzania:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=89FE649F98AD1FDE

Exclamation Wykop:
http://www.wykop.pl/ramka/133475/zwalczaj-nowy-porzadek-swiata-pl
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 17 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy filmik.. 10/10
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 17 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mocny film. aż ściska gardlo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:35, 18 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj nie pracujac da sie jeszcze zyc, ale gdy bedziemy oczipowani to nie pracujac staniesz sie wyrzutkiem spoleczenstwa - niepotrzebnym ogniwem dla elity i zostaniesz wyeliminowany.

zna ktos tytul muzyki w tym filmie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 18 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
zna ktos tytul muzyki w tym filmie?


'Nara' by E.S Posthumus- tez mi sie bardzo podoba.. i glos lektora jest niesamowity..bardzo uspokajajacy..



mam nadzieje, ze wybaczysz mi Waldek za ten offtopic..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 18 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Waldek
Masz może torrenta, adres do całego pliku + plik tekstowy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 18 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:

'Nara' by E.S Posthumus- tez mi sie bardzo podoba.. i glos lektora jest niesamowity..bardzo uspokajajacy..


Muzyka rzeczywiście piękna, bardzo eteryczna;)

Co do filmu - no, nihil novi - zgrabnie ubrany w 30minutowy materiał przekaz.
Spodziewałem się czegoś zupełnie innego - raczej metod na ostateczne rozwiązanie kwestii Wink
Bo o Miłości już wiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 18 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brainwash napisał:
@Waldek
Masz może torrenta, adres do całego pliku + plik tekstowy ?


Prawy klik, zapisz element docelowy jako:
http://www.thecrowhouse.com/vid/ftnwo.wmv

Napisy zrobił Maciek do wersji z youtube:
http://www.youtube.com/user/1maciek11

Po głosie, to autorem filmu jest gość od Esoteric Agenda.
To jego kanał: http://www.youtube.com/user/aodscarecrow
Dużo ciekawych filmów, które warto przetłumaczyć Wink
Listy odtwarzania: http://www.youtube.com/profile?user=aodscarecrow&view=playlists
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:55, 18 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 18 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy film o tej tematyce jaki kiedykolwiek powstał! Polecam, trzeba to wykopać. Zgadzam się z nim w 100%, wreszcie film pozbawiony kłamstw i nieprawdziwych faktów o 9/11 itp. itd.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fosfor




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:18, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny film, coś jakby "NWO w pigułce".
W ogóle chyba pierwszy film, który podaje mocne argumenty przeciwko rzekomemu "przeludnieniu" Ziemi.
_________________
"... Pierwszy krok do zrzucenia niewoli to odważyć się być wolnym ..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę świetna pozycja nadaje się jako epilog do płyt prawdy lub stron internetowych przedstawiających kolejno informacje na tematykę A-NWO. wielkie dzięki za pozycję, lektor wymiata Smile
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram, sonic3- jako epilog do plyt prawdy bylby wysmienity.. zwlaszcza ze wzgledu na jego krotki czas trwania.. na filmie jest po prostu obiektywnie przedstawiony dzisiejszy swiat, a nie 'teorie spiskowe' czy ideologie z ktora nie kazdy musialby sie zgodzic (jak np. 1 czesc Zeitgeista) na intro jak znalazl Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:58, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fosfor napisał:

W ogóle chyba pierwszy film, który podaje mocne argumenty przeciwko rzekomemu "przeludnieniu" Ziemi.


polecam ten => viewtopic.php?p=53238&highlight=#53238
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czasotworzycoczy




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:52, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek napisał:
brainwash napisał:
@Waldek
Masz może torrenta, adres do całego pliku + plik tekstowy ?


Prawy klik, zapisz element docelowy jako:
http://www.thecrowhouse.com/vid/ftnwo.wmv



ma ktoś napisy do pełnej wersji ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hunahpu




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:05, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem na 2 minucie na razie i wniosek mój jest taki: Prawie każdy kto obejrzy ten filmik pomyśli coś około "No, faktycznie większość ludzi ma niskie IQ. No, faktycznie, mam wysokie IQ i przejrzałem tą manipulację". Sam filmik jest zmyślnie skonstruowany. Oglądający poczuje się podświadomie pochwalony, uznany za mądrzejszego niż większość społeczeństwa i chętniej łyknie wszystko co jest w nim zawarte. Podejrzewam, że autor zrobił to nieświadomie, sam też uruchomił w sobie ten sam mechanizm kiedy oglądał tego typka.

Co nie znaczy, że nie zgadzam się iż rządy celowo ogłupiają społeczeństwo. Myślę, że jest to bardzo możliwe. Chociaż z drugiej strony możliwe jest, że sami wpierdalamy się w totalne bagno, nie stoi za tym żadna manipulacja. Prostsza i łatwiejsza do zrozumienia rozrywka lepiej się sprzedaje, więc media i masowa rozrywka zaniżają swój poziom, a tym samym ludzie nie mają na czym pożywić swoich umysł.ów i mentalnie karleją. I ten proces tak trwa i trwa.

Wymiękam. 3 minuta. "Potwierdzalny i ogólnie wiadomy fakt, który każdy może potwierdzić, żadna teoria spiskowa: Istnieje jedna linia rodowa, która rządzi od zawsze. Nie znajdziecie potwierdzenia nigdzie poza gronem fanatyków teorii spiskowych ale to FAKT! możesz go przecież sprawdzić na różnych dziwnych forach internetowych. A te wszystkie symbole są jawne i oczywiste. Bo ja tak mówię. Na samym początku zostało powiedziane, że mądrzejsi od reszty społeczeństwa widzą manipulacje, ja ci w tym momencie mówię, że symbole są jawne, więc jeśli się ze mną nie zgodzisz to podświadomie przyznajesz, że jesteś w grupie zmanipulowanych owiec." Sprytnie ale już dzięki konstrukcji tego filmiku traci on dla mnie jakąkolwiek wiarygodność.

Oglądam dalej, choć już nie ma sensu imho. Ale dalsze wnioski: Istnieje 13 rodzin-stwowarzyszeń, z których niektóre naawet nie wiedzą o sobie nawzajem, a wszystkim rządzi supertajny okrągły stół. Tak tajny, że jakiś facet produkujący zmanipulowane filmiki na jutuba wie o tym stole i wie ile osób tam zasiada, a nawet wie ile jest tych tajnych rodzin mimo, iż one (tak wpływowe i potężne) nie dowiedziały się jeszcze o sobie nawzajem. Chyba, że obejrzą ten film, wtedy się dowiedzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:49, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hunahpu
Widzę że dopiero "tracisz dziewictwo" na tym filmie. To najwyraźniej Twoja pierwsza styczność z podobnymi informacjami. Spokojnie, bez paniki odrzucenie to zupełnie zdrowa reakcja na "czerwoną pigułkę". Jak posiedzisz w tym tak długo jak ja zrozumiesz, że warto oglądać wszystko od początku do końca, słuchać wszystkich którzy mówią logicznie. Co nie oznacza, że trzeba we wszystko wierzyć. Informacje z różnych źródeł jak puzzle z czasem zaczynają się w głowie układać w logiczną całość. Z czasem też zaczyna być jasne kto ściemnia a kto właściwie przewiduje przyszłość. I to jest w tym wszystkim najistotniejsze. Wyrobić sobie taki obraz rzeczywistości który pozwala zajrzeć w przyszłość i na podstawie tego ci się tam zobaczyło podejmować dziś decyzje. Ograniczając się do mass mediów człowiek staje się pod tym względem nie tylko niepełnosprawnym ale wręcz warzywem skazanym na przyjmowanie każdego następnego wydarzenia z zaskoczeniem.
"Respice finem - Proncipis obsta" -. Zobaczyć koniec, stawiać opór początkom.
Przeczytaj ten krótki tekst a zrozumiesz jakie mogą być konsekwencje ignorowania ostrzeżeń i naiwnej wiary w to, że wszystko będzie dobrze i nie ma się czego obawiać.
Masz oczywiście prawo zanegować wszystko i wszystkich, wziąć przysłowiową niebieską pigułkę i żyć dalej wierząc, ze wszystko co się wokół dzieje to dzieło przypadku, zbiegu okoliczności, złych intencji pojedynczych ludzi. W ten jednak sposób każdego dnia będziesz zaskakiwany wydarzeniami których "nie dało się przewidzieć" które zmuszają rządy do wprowadzenia zmian które nie chcą wprowadzić ale są zmuszone zaistniałą sytuacją. Zaczyna się niewinnie: przeszukania osobiste na lotniskach, podsłuchy, monitoring, paszporty, ograniczenia w podróżowaniu, a w końcu tortury, zniesienie Habeas Corpus, ograniczanie wolności słowa, prześladowania za poglądy itd... brzmi znajomo?
Nie karzę Ci wierzyć w Illuminati, rody, Jezuitów czy inne tego typu teorie. Staram się jedynie uzmysłowić, że jest spora szansa, że w każdym z tych filmów znajduje się to przysłowiowe ziarenko prawdy, brakujący element układanki który w przyszłości może okazać się niezmiernie istotny by połączyć wszystko w logiczną spójną całość.
Z tymi informacjami jest jak z prezerwatywą. Lepiej mieć i nie potrzebować, niż potrzebować i nie mieć. Smile
I pamiętaj o najważniejszym: "Information is shock resistance"
The Shock Doctrine
http://pl.youtube.com/watch?v=cvG0gbvZ4tY
So. Arm yourself!
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:11, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood napisał:
Jak posiedzisz w tym tak długo jak ja zrozumiesz, że warto oglądać wszystko od początku do końca, słuchać wszystkich którzy mówią logicznie. Co nie oznacza, że trzeba we wszystko wierzyć. Informacje z różnych źródeł jak puzzle z czasem zaczynają się w głowie układać w logiczną całość. Z czasem też zaczyna być jasne kto ściemnia a kto właściwie przewiduje przyszłość. I to jest w tym wszystkim najistotniejsze. Wyrobić sobie taki obraz rzeczywistości który pozwala zajrzeć w przyszłość i na podstawie tego ci się tam zobaczyło podejmować dziś decyzje.


JackBlood dobrze mówi, ale i Hunahpu ma trochę racji. Film jest na początku zmanipulowany informacja o IQ jest niekoniecznie prawdziwa (podobno IQ wzrosło o 3%) autorowi chodziło tu raczej o ogólne ogłupienie społeczeństwa (Taka Doda ma takie IQ, że jest w Mensie!...) oraz inne wyolbrzymione rzeczy jak z Australią, i ogólnie jeśli chodzi o rzekome plany depopulacji... Za to 3 część filmu jest jak najlepsza.
marinho napisał:
Najlepszy film o tej tematyce jaki kiedykolwiek powstał! Polecam, trzeba to wykopać. Zgadzam się z nim w 100%, wreszcie film pozbawiony kłamstw i nieprawdziwych faktów o 9/11 itp. itd.
dopreczuje: zgadzam się w 100% jeżeli chodzi o wnioski z 3 części. Bo argumenty w 1 są nieco chybione jednak.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
00116789




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hunahpu napisał:

[...] facet produkujący zmanipulowane filmiki na jutuba wie o tym stole i wie ile osób tam zasiada, a nawet wie ile jest tych tajnych rodzin mimo, iż one (tak wpływowe i potężne) nie dowiedziały się jeszcze o sobie nawzajem. Chyba, że obejrzą ten film, wtedy się dowiedzą.


1. Słuszna uwaga...
2. Forowicze w innych postach/tematach powinni częściej używać języka e-prime!
(ponieważ samo łączenie kropek NIE RÓWNA SIĘ prawdzie, to tylko jak powiedział lubiany Dave Icke zaakceptowanie jako rzeczywistość WYBRANYCH informacji z wielu innych)
3. Co wymyśli TEORETYK praktyk UDOWODNI (polecam książkę Psychologia Kwantowa - Roberta Antona Willsona)

MOGĘ BEZ PROBLEMU zaakceptować teorie spiskową (tzn. lewa półkula mózgu nie ma z tym problemów) ale nie jestem w 100% czy tak jest naprawdę...

4. Zastanawiam się, co stało by się z tym forum gdyby problem NWO nie istniał?
(ilu z Was "żyje" tym tematem... wchodzi na forum/wyszukuje obsesyjnie informacje etc.)
DOPISEK: człowiek potrzebuję procesu komunikacji!
Miałem kiedyś na socjologii wykład o dzieciach, którzy byli (nie pamiętam w jaki sposób) pozbawione możliwości komunikacji - wiele z nich na skutek tego umarło.

komunikacja = wejście w relacje/stworzenie społeczności.
(działalność anty NWO to część osobowości wielu użytkowników forum - kapłani walczący ze złem - co gdyby wszyscy niewierni się nawrócili?)

5. Współtworzymy pro-spiskową rzeczywistość???

Pozdrawiam
00116789
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmik jest dobry. W pół godziny b. dużo informacji wpakowane.

Co do 1 części i tego IQ... To jest kontrowersyjna sprawa, bo zależy co rozumiecie Wy jako inteligencję, a co rozumiał autor filmu. Jeśli rozumiecie IQ jako umiejętność logicznego i szybkiego łączenia obrazków jak na testach z IQ to być może macie rację, że autor skłamał. Jeśli jednak on rozumiał inteligencję jako całość, czyli świadomość otaczającego ich świata i siebie to ma rację. Inteligencji jest od groma, oprócz IQ wyróżnia się np. takie jak:
- IE - inteligencja emocjonalna,
- IS - inteligencja seksualna,
- i inne... nie pamiętam ile ich się dokładnie wyróżnia, ale jest ich od groma.
Dla przykładu mogę Wam powiedzieć, że człowiek z buszu nie uzyska w teście może nawet 1 pkt za to fizyk będzie miał 150 - a fizyk jak znajdzie się w tym buszu nie przetrwa, a buszmen sobie radzi doskonale.
Inteligencja to śliska sprawa... Wolę ją pojmować jako całość, czyli świadomość. Pozwala to unikać pakowania każdego człowieka do jednego worka i jednocześnie można rozpatrzyć każdy przypadek z osobna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:52, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood, dziewictwo w tym temacie straciłem jakieś 5 lat temu. Nie odrzucam żadnej durnej pigułki, odrzucam bzdury i nieścisłości, wzajemnie przeczące sobie fakty i widoczne przekłamania, które w tym filmiku piętrzą się jedna na drugiej. Jak się tyle czasu w tym siedzi to albo zostaje się świrusem, który jeśli się okaże, że NWO nie istnieje to się zabije bo jego życie traci jedyny sens albo zostaje się logicznym sceptykiem, który nie łyka jak leci wszystkich "faktów" związanych z Iluminatami tylko zastanawia się nad nimi i stara się dojść prawdy drogą logicznego wnioskowania. I na moją osobistą logikę wniosek jest oczywisty: Ten filmik to stek bzdur. Już sam fakt, że autor wie o czymś o czym najwięksi spiskowcy tego świata, ci którzy ten spisek tworzą nie mają pojęcia powinien wam wskazać, że jest to bulszit.
_________________
Jam jest Hunahpu!

Jak można twierdzić, że "BÓG" nie istnieje i twierdzić, że samemu się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hunahpu

Masz rację,

Problem w tym, że nie spotkałem się jeszcze z filmem pozbawionym kłamstw czy manipulacji (jedynym wyjątkiem jest Press for truth, ale film ten jest przemilczany przez fanów TS) . Po obejrzeniu 3 części zgadziłem się w pełni z wnioskami płynącymi z powyższego filmu, jednak kiedy obejrzeć na spokojnie ujawnia się wiele nieścisłości o których mówiłem i o których ty wspominasz.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:38, 01 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To znowu ja... Very Happy

Obejrzałem właśnie trzy części tego filmu. Film ciekawy i... zupełnie nie przesadzony. jest to jedynie bardzo ogólne podsumowanie tego, co sie dzieje w rzeczywistości. Kopię się w tych tematach przez ponad 30 lat i kiedyś także uważałem, że niektórzy ludzie całkowicie przesadzają w snuciu teorii konspiracyjnych.

Niemniej po wielu latach zorientowałem się, że plany działań, snute już w latach 1970-tych zostały niemal w całości zrealizowane. Ci, którzy zapowiadali zjednoczona Europę czy wojnę śwoatową o podłozu religijnym nie byli wcale szaleńcami.

Szaleńcami są ci, którzy realizują owe szaleńcze plany.

Odnośnie IQ - zupełnie się nie zgadzam. Autorzy filmu mają 100% rację. Ci, którzy uważają, że ich IQ wzrosło, to własnie ci, którzy chodzą do tyłu i łykają każdą brednię z TV!

Wystarczy zajrzeć na jakikolwiek temat a natychmiast znajdzie się ludzi, którzy wykazują IQ równe zeru absolutnemu!

Jest OLBRZYMIA ilość takich magików, którzy wierzą w każdą brednię medialną.

W filmie nie powiedziano o wielu rzeczach a jedynie je zasugerowano.

Ukazano lejącą się wodę ale nie podano o co chodzi. Chodzi o dodawanie fluorków do wody. Metoda była stosowana już przez hitlerowców, którzy zauważyli, że fluorki dodawane do wody do spożycia więźniom obozów powodowały większe posłuszeństwo. W takich przypadkach Niemcy mogli zredukować ilość strażników do... 1/4!

Podobną substancją jest brom, stosowany w niektórych armiach do zablokowania popędu płciowego wśród żołnierzy.

lejaca sie w pewnym momencie woda na filmie sugerowała wyraźnie dodatki fluorków. Ukazano także pastę do zębów, która zawiera także fluorki. Czyli ludzie uzywający owe fluorki są otepiali, ślepo posłuszni władzom i są dokonałym materiałem na robotów pracujących dla kryminalnej elity.

Wpadając na to forum widać natychmisat tych, którzy z lubościa raczą się fluorkami.

Innego zastosowania fluorki nie mają i zęby w ludzi w krajach bez fluorków są z reguły w lepszym stanie niż w państwach, które fluorków używają.

Drugi element, z którym niektórzy się nie zgadzają to połaczenia i powiązania rodzinne w sferach arystokratycznych.

Tak się składa, ze przeciętny człowiek nie ma zielonego pojęcia, kto jest jego ojcem.

Zupełnie jak w dowcipie:

Żona urodziła dziecko, mąż odwiedza pod oknem.
"A do kogo podobne?" pyta żonę.
"I tak nie znasz"

W sferach arystokratycznych o rodowody dba się w raczej szczególnie pieczołowite sposoby. Rodowody rodzin królewskich są doskonale znane na zachodzie i można je nawet osobiście sprawdzać w wielu bibliotekach i innych miejscach jak muzea itp.

Nie jest tajemnicą, że brytyjscy męscy członkowie rodziny królewskiej są obrzezywani, ponieważ Charles i jego synowie są bezpośrednimi potomkami Króla Dawida a więc... Jezusa! Jest na to mnóstwo dowodów!

Film jest bardzo fragmentaryczny i opór, jaki on proponuje jest zupełnie nierealny z prostej przyczyny. Zbyt niski poziom IQ, spowodowany ogladaniem ogłupiającej TV.
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 01 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"zło dobrem zwyciężaj"

Jeśli czegoś nie chcesz to nie walcz z tym lecz rób coś innego a tym samym będzie to wypierane.
Czy manifestacja antywojenna spowoduje mniej wojen, nie, ale odmowa służby wojskowej, zmiana mentalności, wykazanie alternatywy, innych wartości w życiu już tak.

"Spotkało mnie to czego najbardziej się obawiałem" - Hiob

Prosty przykład żeby było jasne o co mi chodzi a na pewno nie jest to ślepe poddaństwo czy droga na rzeź lub brak działania typu co ja mogę etc.: beeee, beeeeeee, beee.

Jeśli wiesz, że np. aspartam to świństwo to zamiast podpisywać 100 petycji o jego wycofanie (co i tak niczego nie zmieni) przestań po prostu kupować cokolwiek co zawiera ten środek; jeśli są to np. leki a coraz więcej ich zawiera ten słodzik to kupuj tylko leki, które są Tobie niezbędne ograniczając tym samym spożycie tego paskudztwa.

Nie lubisz i nie chcesz pić odrdzewiacza to po prostu go nie kupuj, bojkotuj aż w końcu samo upadnie zamiast protestować, pisać petycje czy co tam jeszcze co i tak nic nie da bo miliony innych nadal będą to pić i się cieszyć bo to modne, bo to bo tamto, bo durna koleżanka też pije to i ja. Koleżanka np. rzuci hasło: skaczemy z wieżowca - też skoczysz ? etc.


Zamiast zwalczać po prostu rób coś innego a wtedy zacznie to być wypierane, oni doskonale znają tą zasadę.

Nieprzypadkowo "przeciwnicy" nwo z trąbkami nie są wcale taką przeszkodą dla nwo jak by się mogło wydawać.

Chcąc nie chcąc powoli wpajają ludziom najpierw do świadomości, potem do podświadomości idde fixe - jakim jest dla przykładu - nwo (wcześniej karty kredytowe i wieeele innych rzeczy).

Często robią to po prostu nieświadomie bez znajomości mechanizmów psychiki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 01 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orion napisał:

Nie jest tajemnicą, że brytyjscy męscy członkowie rodziny królewskiej są obrzezywani, ponieważ Charles i jego synowie są [b]bezpośrednimi potomkami Króla Dawida a więc... Jezusa! Jest na to mnóstwo dowodów!


Wymień jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zwalczaj Nowy Porządek Świata (PL)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile