W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Delegalizacja kościoła katolickiego   
Podobne tematy
Kościół katolicki - spółka z oo330
Historia Kościoła Katolickiego 22
kkk-kasa,kosciol,ksieza38
Pokaz wszystkie podobne tematy (7)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
20 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 16716
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:29, 04 Gru '08   Temat postu: Delegalizacja kościoła katolickiego Odpowiedz z cytatem

tak sobie pomyslalem ze skoro sądzi sie ubekow, jakichs komunistycznych prokuratorow i sedziow to moze warto byloby zlozyc wniosek do sądu o uznanie kosciola katolickiego za organizacje przestepcza i delegalizacje? materialu dowodowego jest masa Cool
jest tu jakis prawnik? jak to widzicie?
oczywiscie wiadomo ze sprawa raczej nie jest do wygrania (choc kto to wie?), ale na pewno bedzie glosna i moze da to komus do myslenia hehe Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 04 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym z kolei złożył wniosek, by każdy łoch, który pierdoli takie rzeczy (jak wyżej) w każdy dzień wolny będący świętem kościelnym, np. Boże Narodzenie, Wielkanoc, etc. zapierdalał do roboty, tudzież do szkoły Cool

I jak nie byłoby dla niego miejsca w biurze, to na prace społeczne - sprzątać parki i trawniki w miastach Twisted Evil

Czy jest tu jakiś prawnik?
(i najlepiej ochroniarz, bo nie ręczę za siebie Evil or Very Mad )
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 04 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nobody ten post miał być trzecim moim a jest drugim. Z Twojej przyczyny. Etymologia większości świąt jest inna niż czysto kościelna. Święto Bożego Narodzenia to święto słońca, czczone już w starożytności, wigilia paschalna to święto odrodzenia się przyrody, jest świętem ruchomym, natomiast swoje pochodzenie ma w starożytnej Grecji. Było święto westalek, do których udawano się po popiół do obsypywania domostwa, by uchronić przed złymi mocami i chorobami. Czy to nie nasz obecny kościelny "popielec"? Do tej pory to święto obchodzone jest na półwyspie bałkańskim jako Djurdjevdan, święto świętego Jerzego 23.09, wg kalendarza juliańskiego to 8 maja. U Romów tego dnia zabija się barana i jego krwią kropi drzwi domostwa. Czy ofiara z baranka coś Ci sugeruje? Niegdyś było to największe święto, obecnie ma status jako drugie, zaraz po ruchomej Wielkiej Nocy. Argument więc, że to święta kościelne jest laicki i naiwny. Mam nadzieję, że temat dla Ciebie będzie rozjaśniony, nie wiem, czy odpowiednio dostępnego dla Ciebie słownictwa użyłem, bo widzę, że Twoj zasób słów jest zgoła odmienny, co dało się zauważyć w w/w poście.

A co do kościoła... Od pewnego czasu nie popełnia zbrodni, jak wcześniej było dobrze wiemy. Nauka kościoła nie jest złą sama w sobie. Wiemy, że jest wykorzystywana do załatwiania nieczystych interesów. Bush przysięgał na biblię i Boga a to diabeł w ludzkiej postaci. Nie neguję Istoty Najwyższej, natomiast do korporacji KOŚCIÓŁ można mieć na tyle dużo zastrzeżeń, że obiektywnie oceniając można by go zdelegalizować...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 04 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zebym kogos bronil (lub nawet nikogo) ale:
Nie przesledziwszy etymologi slowa "swieta", wydaje mi sie, ze kazde swieto (hollyday, itd.) jest dniem jakichs obchodow ku czci czegos, lub kogos swietego, wiec koscielnym. Niekoniecznie kosciola katolickiego. Swieta zydowskie nie sa swietami synagogowymi, lecz koscielnymi, itd. Jesli ktos obchodzi swieto Szatana, to tez jest to swieto koscielne (nie dochodzilbym etymologi tego swieta).
Tak wiec kazde swieto, a juz w szczegolnosci Boze Narodzenie i Wielkanoc, to swieta koscielne. Pozniej dopiero powstaly swieta tzw. panstwowe (nie majace nic wspolnego z wiara). Dlatego tez nadymanie sie, tylko dlatego, ze ktos liznal troszku wiedzy wydaje mi sie laickie i naiwne.

A co do kosciola... Popelnia zbrodnie non stop, w dzien i w nocy, wlasnie teraz!!!
Wg mnie nauka kosciola (kazdego jednego) jest zla sama w sobie.
Ale jak ktos ma pomysl skladania wniosku do sadu o delegalizacje kosciola katolickiego, to nie mozna tego nazwac inaczej jak pierdoleniem. A przypierdalenie sie do zasobu czyjegos slownictwa, zasad pisowni, czy gramatyki to dla mnie objaw sprania mozgu.
Ich nie mozna sadzic, ich trzeba leczyc. I najwazniejsze: Nie sadzcie, byscie nie byli sadzeni!
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 04 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba by udowodnić, że kk jest sektą - sektę chyba da radę zdelegalizować Wink

generalnie pomysłu nie popieram - jestem przeciw wszelkim delegalizacjom. preferuję legalizacje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:11, 05 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chamie, Ty mnie nie ucz o korzeniach tych świąt, bo mijasz przez to temat i to poważnie.
W dupie mam tę symbolikę, w dupie mam korzenie, prawda jest jedna - państwo daje Ci wolne w ten dzień, bo jest Wigilia, święto kościoła katolickiego.
Dla mnie możesz być wyznawcą gumowego kutasa, ale państwo polskie nie ma umowy z organizacją wyznającą tak jak Ty zabawy z dildokiem, więc nie dostaniesz na obchody ani jednego dnia wolnego - wolnego ustawowo (umownie!).
Czy to się Tobie podoba, czy nie historia tego kraju, ale i teraźniejszość jest katolicka - dlatego jest jak jest Twisted Evil

Dlatego Tobie podobnych zalkoholizowanych łebków słałbym na roboty społeczne w każde, ustawowo (czyt. umownie) wolne od pracy "święto kościelne" Twisted Evil

bez urazy oczywiście Wink
sam nie nazwałbym się już katolikiem, są myśli, które przyciągają mnie znacznie,
znacznie bardziej Cool
http://www.poznan.buddyzm.pl/pages/posts/lama-ole-nydahl-w-poznaniu72.php
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:21, 05 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kościół jest niewygodną dla NWO instytucją. Pomijając jego działalność jako instytucji, nawołuje o utrzymywanie więzi rodzinnych oraz o moralność. Stoi więc w opozycji dla promowanego wszędzie upadku moralności. Gdyby nie kościół, pewnie wielu z nas nie zajmowałoby się tropieniem i ujawnianiem prawdy, zaś sytuacja w Polsce nikogo by nie obchodziła, bo już dawno nie byłoby Polski. Władzę jaką mamy - każdy widzi. Nie sklasyfikowałbym jej raczej jako katolicką. Muszą być instytucje opozycyjne. My sami powinniśmy słuchać po części każdej ze stron i znajdować właściwe odpowiedzi wynikające z analizy przekazywanych nam "prawd". Skłaniałbym się raczej (jeśli już mamy delegalizować) ku delegalizacji lichwy uprawianej przez banki. Ciekawostką jest tutaj Provident. Firma lichwiarska, jednak legalna... Confused
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:21, 05 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coz mozna rzec - tysiac lat zniewolenia robi swoje. postawa ktora reprezentuje nobody jest szczytem wyprania mozgu: oto niewolnik broniacy swego pana. "ksiadz dobrodziej dobry. kali nie musiec pracowac. och och". jeden ciemiezca (kosciol) z drugim (panstwo) zrobili niewolnikowi dobrze i dali mu pare dni wolnego. ojej jacy oni wspaniali. widzisz moj betoniasty adwersarzu ja pracuje kiedy chce a nie kiedy musze, wiec nie wciskaj mi tu tej swojej niewolniczej propagandy. w ogole co to za argument? sprowadziles religie do dni wolnych od pracy. wcale sie nie dziwie ze w polsce jest taki syf skoro takich idiotow jest pewnie wiecej. jedno jednak ci sie udalo - masz odpowiedniego avatara. pies tez bedzie bronil swego pana chocby ten mu nie raz smycza pociągnął Laughing tylko nick wypadaloby zmienic jeszcze na "justbody" albo "nomind" Twisted Evil
aaa i taki cytacik z twoich madrosci:
Cytat:
w dupie mam korzenie

slodkie Laughing Laughing
i zachowaj dla siebie swoje fantazje co ty bys z kim robil gdybys mogl. widac ze stary cie niezle napierdalal jak byles maly. jestes takim banalnym przypadkiem Wink

one1 - takiego belkotu jak to co napisales o swietach juz dawno nie czytalem Shocked

Bimi - a nwo bys tez zalegalizowal? kk zawsze byl, jest i bedzie ciemiezca - po to powstal. to ze chwilowo dziala zza kurtyn nie powinno cie zmylic. wydawalo mi sie ze to co pisal Rivera dalo ci do myslenia.

Cham - jak sam widzisz po reakcjach pomysl ten moglby zrealizowac jedynie samobojca. na pewno znalazlby sie niejeden "chrzescijanin" co z przyjemnoscia utopil by noz w ciele takiego oskarzyciela. czy na sali jest jakis kennedy? Very Happy

DarkTech - to co piszesz swiadczy tylko o twojej glebokiej niewiedzy. bez obrazy oczywiscie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:33, 05 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkTech napisał:
Kościół jest niewygodną dla NWO instytucją. Pomijając jego działalność jako instytucji, nawołuje o utrzymywanie więzi rodzinnych oraz o moralność. Stoi więc w opozycji dla promowanego wszędzie upadku moralności. Gdyby nie kościół, pewnie wielu z nas nie zajmowałoby się tropieniem i ujawnianiem prawdy, zaś sytuacja w Polsce nikogo by nie obchodziła, bo już dawno nie byłoby Polski. (...)Confused


Nie sposób nie przyznać Ci racji. Dlatego pomimo wielu niedoskonałościpoważam o. Rydzyka czy Jankowskiego, bo stoją w opozycji do UE i innych jawnych przekrętów. Nie to, żeby ci ojczulkowie byli do końca w porządku, ale trzeba przyznać, że są bardzo niewygodni naszym pro-UE politykom. Niestety połowa władców KK jest masonami, choćby Życiński na ich czele... Agent wywiadu CIA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:35, 05 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
Bimi - a nwo bys tez zalegalizowal? kk zawsze byl, jest i bedzie ciemiezca - po to powstal. to ze chwilowo dziala zza kurtyn nie powinno cie zmylic. wydawalo mi sie ze to co pisal Rivera dalo ci do myslenia.

a nwo jest nielegalne? Smile
pojęcia legalności/nielegalności są dla prostych ludzi, aby nimi sterować. ci którzy sterują są ponad tym; im więcej rzeczy zdelegalizują tym lepiej dla nich, a gorzej dla nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:07, 05 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing

ciekawe, czy pijesz też tylko wtedy kiedy chcesz Twisted Evil
zmysł oczny też siada po winku, patrz dalej, a może coś zobaczysz.

nie no, ubaw po pachy Laughing
każden, który ma jakieś zdanie (a nie tylko anty_zdanie) jest zniewolony, a gąbrowiczowska anty_gęba jest cool?
wypij jeszcze jednego i jednego za mnie, na pewno zrozumiesz metaforę Twisted Evil

Cytat:
i zachowaj dla siebie swoje fantazje co ty bys z kim robil gdybys mogl. widac ze stary cie niezle napierdalal jak byles maly. jestes takim banalnym przypadkiem

cóż, ubolewam nad Twoją przeszłością - masz moje współczucie Cool
ale nie wiem, czy alkohol Cię z tego wyleczy!

Cytat:
pojęcia legalności/nielegalności są dla prostych ludzi, aby nimi sterować. ci którzy sterują są ponad tym; im więcej rzeczy zdelegalizują tym lepiej dla nich, a gorzej dla nas.


dlatego trzeba matołom wmówić (wdrukować w pacynę raczej), że wszelki autorytet jest zły i trzeba go obalić - przecież jeśli robić rewolucję, to nie własnymi rękoma Wink
najzabawniejsze jest jednak to, że oni realizując ten plan czują się przy tym tacy wielcy Laughing Laughing Laughing
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:39, 05 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdelegalizować, to raczej się nie da.
To potęga.
Ale da się im przywalić w procesie sądowym, jeżeli ktoś został poszkodowany oczywiście.
Np, W USA, Watykan musiał wypłacić odszkodowania
łącznie kwotę: 3,5 miliarda dolarów !

Sam się zastanawiam, czy nie dać się wykorzystać jakiemuś katolickiemu zboczeńcowi, których w kościele nie brak Smile

W San Diego, Kościół musiał wypłacić na ofiary księży pedofili kwotę 230milionów.
Przy czym na jedną osobę przypadło jakieś 1,3 miliona Smile

Teoretycznie to mogli by skarżyć ich również zakonnicy i zakonnice.
W zakonie warunki nie różnią się od sekty.
Nie wiem w sumie co oni tam podpisują.

A oskarżenie o samo wciskanie ciemnoty, to nie wiem czy by przeszło.
Duchowni mają to jakby w zawodzie, to wciskanie ciemnoty.
To tak jakby oskarżyć komika o to że w żartach nie mówi prawdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 05 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nobody napisał:
dlatego trzeba matołom wmówić (wdrukować w pacynę raczej), że wszelki autorytet jest zły i trzeba go obalić - przecież jeśli robić rewolucję, to nie własnymi rękoma Wink

jeśli im w mówisz że wszelki autorytet jest zły to kogo niby będą słuchać? Smile
muszą być autorytety - kontrola i kreowanie autorytetów to klucz do sukcesu rządzenia światem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:52, 05 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To troszkę tak ja u tego Gomboriwcza Bimi - obala się wszelkie autorytety zarzucając im maski, przy czym na siłę zakłada się tę anty_gębę. Nowy porządek można zbudować tylko na chaosie i do tego trzeba doprowadzić Cool
Sukces jest bliski (wystarczy poczytać młodzież Wink )
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:12, 05 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widze nobody ze spodobalo ci sie Smile ja tez lubie dobra zabawe wiec jedziemy dalej Very Happy
proba z gombrowiczem byla ciekawa ale swiadczy to tylko o tym iz punkt ciezkosci twojego swiatopogladu jest osadzony w bardzo wygodnym dla elit miejscu. linia podzialu wcale nie lezy tam gdzie ci sie wydaje i na tym polega twoj problem - podobnie jak milionow innych ludzi. ale od czegoz sa barany jesli nie po to aby je golic, hmm?

Bimi nie rozmawiamy tutaj o prawie do wciagania tabaki, czy drapania sie po tyłku tylko o bezprecedensowym wydarzeniu jakim bylaby proba wlozenia kija w szprychy najpotezniejszej sile w naszym kraju. wiec szczerze to nie rozumiem twoich wypowiedzi w tym kontekscie.

AQuatro - mysle ze ugryzienie sprawy od strony zakonow byloby najprostsze (taka patologie i pranie mozgu rzadko gdzie mozna spotkac - no moze tylko w armii Very Happy) - w koncu za takie same praktyki sa delegalizowane inne grupy. zyjemy w kraju podwojnych standardow gdzie mozliwe jest takie kuriozum jak zakonnicy w komisjach d/s sekt Laughing

chcialbym jednoczesnie wyjasnic iz kk nie jest zadna opozycja dla nwo - to jest jedna i ta sama druzyna. ot klasyczna zagrywka w zlego i dobrego policjanta, gdzie plebs sobie wybiera ktory jest ktory klocac sie przy tym na zaboj, dajac dowod genialnosci zasady "dziel i rzadz".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 05 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, powiem tak: sam nie do końca potrafię powiedzieć, gdzie leży punkt ciężkości mojego światopoglądu Confused
nie, żeby go nie było, ani nie tak, żebym go na czymś rozkładał, no przynajmniej nie na masce, którą mogę znaleźć w jakimkolwiek sklepie (czy jest to tv, czy kk, czy choćby nawet mechanika kwantowa) - to raczej fluktuująca masa przemyśleń i przetrawień...
jest jednak tak i się do tego przyznam, że mam wdrukowane poważne i bardzo pozytywne podstawy katolickie Twisted Evil
co prawda nie uczęszczam i nie praktykuję, ale każdy ma jakiś próg bólu (jakoś tak)

ps. nie tylko w naszym kraju - wystarczy poczytać posty Riviery Wink

Cytat:
klasyczna zagrywka w zlego i dobrego policjanta, gdzie plebs sobie wybiera ktory jest ktory klocac sie przy tym na zaboj

a z tym się nawet zgodzę - uwielbiam oglądać wiadomości przez okulary tej wiedzy Laughing
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 06 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę że należałoby dokonać rozgraniczenia między religią i instytucją kościoła. Wówczas łatwiej będzie o porozumienie. Każdy odbiera inaczej "kościół". Rozpatrując kościół jako instytucję, księży jako pracowników tej instytucji, łatwo stwierdzić że to tylko ludzie. Są ludzie uczciwi oraz szuje i zdrajcy. Najprostszym przykładem tego drugiego typu pracownika jest abp. Wielgus, znany służbom PRL jako TW. Grey
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pazuzu




Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 130
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkTech napisał:
Sądzę że należałoby dokonać rozgraniczenia między religią i instytucją kościoła. Wówczas łatwiej będzie o porozumienie.


dlaczego szukac porozumienia? zeby kosciol mogl wiecej brac?
religia i kosciol to jedno. kto zna zalozenia religii kat. ten wie, ze tworzy ja tradycja a wiec kosciol instytucjonalny i jego polityka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:31, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozwole sobie zacytowac pewne odrzucone podanie rejestracyjne:

Cytat:
Zdelegalizowanie kościoła?
Rzecz niemożliwa do wykonania w dzisiejszych czasach, jak wiadomo kościół od zawsze posiadał duży wpływ na władze, nawet nią manipulując.
Popatrzmy na dzisiejsze czasy: armia moherowych beretów Rydzyka pokazuje jak kościół potrafi podporządkować sobie rzesze bezinteresownych fanatyków. Jeśli nawet przeszedłby ten pomysł, już sobie wyobrażam odwet kościoła na demokracji.


do osoby ktora to napisala: jezeli chcesz sie zarejestrowac to w swoim podaniu napisz jaki masz pomysl na walke z nwo (np. chcesz wypuscic koszulki anty-nwo, albo planujesz objechac uniwerki z seria wykladow, albo chcesz z balonu rozrzucic ulotki - w zasadzie nie wazne co, wazne zeby bylo w miare prawdopodobne Very Happy), mozesz tez napisac o tym jakie to firmy farmaceutyczne sa potworne (poszukaj na jakis niezaleznych portalach jakiegos niusa - powinno przejsc na luzie), bardzo dobrym tematem jest tez 9/11 (Bimi podchodzi do niego bardzo emocjonalnie wiec uwazaj), albo napisz cos pozytywnego o projekcie venus, mozesz tez jakos sprytnie zakwestionowac misje apollo. niewazne ktora metode zastosujesz, jezeli sie postarasz to przejdzie na bank Wink acha o zydach tez cos mozesz skrobnac ale tu juz sie musisz troche postarac bo temat jest juz bardzo wyeksploatowany Very Happy
bron boze nie pisz o reptylianach, czarach, kosmitach i innych takich. nie pisz tez zadnych odpowiedzi na tematy przeze mnie zalozone Very Happy
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:

do osoby ktora to napisala: jezeli chcesz sie zarejestrowac to w swoim podaniu napisz jaki masz pomysl na walke z nwo (np. chcesz wypuscic koszulki anty-nwo, albo planujesz objechac uniwerki z seria wykladow, albo chcesz z balonu rozrzucic ulotki - w zasadzie nie wazne co, wazne zeby bylo w miare prawdopodobne Very Happy), mozesz tez napisac o tym jakie to firmy farmaceutyczne sa potworne (poszukaj na jakis niezaleznych portalach jakiegos niusa - powinno przejsc na luzie), bardzo dobrym tematem jest tez 9/11 (Bimi podchodzi do niego bardzo emocjonalnie wiec uwazaj), albo napisz cos pozytywnego o projekcie venus, mozesz tez jakos sprytnie zakwestionowac misje apollo. niewazne ktora metode zastosujesz, jezeli sie postarasz to przejdzie na bank Wink acha o zydach tez cos mozesz skrobnac ale tu juz sie musisz troche postarac bo temat jest juz bardzo wyeksploatowany Very Happy
bron boze nie pisz o reptylianach, czarach, kosmitach i innych takich. nie pisz tez zadnych odpowiedzi na tematy przeze mnie zalozone Very Happy
pozdrawiam

Najlepiej niech napiszę że jest kobietą, i wtedy rejestrację ma jak w banku Wink (żart)
A co do delegalizacji kk, uważam że jest to niewykonalne w obecnym systemie - kościół cały czas jest mu potrzebny.
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 04 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat wzbudza emocje Smile oto kolejne odrzucone podanie:
Cytat:
Nikt wiam nie uwierzy w NWO skoro obrażacie kościół katolicki w bardzo chamski sposób ale domyślam się, że każdy skończył teologie zna greke i łacine i wie o czym mówi, myslałam zeby was wesprzeć ale widzę, że raczej powinnam się za was pomodlić.


pomodl sie dziewczyno za siebie - moze kiedys zaczniesz myslec samodzielnie, czego wszystkim nam zycze. a na razie moge ci powiedziec, ze przyjdzie kiedys taki dzien w ktorym ludziom otworza sie oczy i nie chcialbym byc wtedy w skorze pedofilskich shemale'i w czarnych sukienkach. tego dnia kiedy oltarze splyna krwia "pasterzy" bede pierwszym ktory sfajczy im te satanistyczne budy w moim miescie, a zaprawde powiadam wam ze jest tutaj co palic. amen Wink

NWO (XXI w) = kosciol katolicki (sredniowiecze)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:00, 04 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, nie przesadzajmy. Smile
Kościoły można wykorzystać do wielu dobrych celów.
Przede wszystkim:
Muzea lub miejsca do organizowania spotkań kulturalnych.

Lub:
Ścianki wspinaczkowe dla początkujących alpinistów.
Na zachodzie tak się robi.
Kościół jest idealnym miejscem do uprawiania tego rodzaju sportu.

Ale to oczywiście będzie zależało od duchownych, bo to tak naprawdę ich własnością są kościoły w sensie prawnym. W sensie religijnym one są nasze Smile.

Cytat:
Nikt wiam nie uwierzy w NWO skoro obrażacie kościół katolicki

Nie wszystko polega na tym aby uwierzyć.
Często trzeba zrozumieć.

Nie widzę nic złego w obrażaniu kościoła katolickiego... Przecież księża również obrażają uczucia ateistów wmawiając dookoła, że istnieje jakiś bóg i diabeł. Ateiści czują się, jakby ktoś z nich kpił. Jestem przeciwnikiem obrażania uczuć ateistów. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 04 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że przede wszystkim trzeba przestać finansować Kościół przez Państwo i zaprzestać oddawania gruntów i innego mienia. To jest PRIORYTET Exclamation Po drugie zlikwidować Konkordat, Komisję Majątkową, religię w szkołach, zawód kapelana, na czym Polska zaoszczędzi grube miliardy. Po trzecie, odebrać Kościołowi te dobra, które zostały oddane nielegalnie i które się nie należały.To by bardzo podreperowało skarb państwa i dałoby szansę na polepszenie sytuacji socjalnej w Polsce /Dobry sposób na kryzys. Smile /. Zostawić Kościołowi tylko te dobra, które Kościół miał przed wojną. Kościół powinien utrzymywać się tylko i włącznie z datków wiernych. A jeśli niektóre parafie nie będą w stanie się utrzymać, to trudno. Kościoły niech sprzedają, albo przekazują na rzecz Państwa, a księża niech wracają do życia świeckiego.Coś takiego jest możliwe tylko przy mądrym i oświeconym rządzie i społeczeństwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 04 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koscół moze byc pomocny w zwalczaniu żydo-masonerii NWO, na razie chyba bedzie lepiej zostawic ich w spokoju. Mysle, że lepiej mieć zdewociałych radiomaryjnianków po swojej stronie barykady gdy nadejdzie ostateczne starcie Smile oni są tez bardzo cięci na pleniące się wszędzie pejsate robactwo.
Gdy nadejdzie czas zwyciestwa to pomyslimy co z nimi zrobic Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 04 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

95% Polaków to katolicy. Jak chcecie zdelegalizować im KK? Czy większość was poprze? Chyba nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Delegalizacja kościoła katolickiego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile