W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
dla zakutego łba paliknura Bimiego  
Podobne tematy
Brus_Zły_Lis to Lesław Maleszka - znany SB-cki kapuś72
usunięcie konta5
Czerwone Dynastie47
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5487
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brus_Zły_Lis




Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 24 Kwi '12   Temat postu: dla zakutego łba paliknura Bimiego Odpowiedz z cytatem

moje najświeższe zdjęcie
przed chwilą zrobiłem sobie kamerką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Brus_Zły_Lis




Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 24 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a oto prawdziwe oblicze Bimiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 24 Kwi '12   Temat postu: Re: dla zakutego łba paliknura Bimiego Odpowiedz z cytatem

Brus_Zły_Lis napisał:
moje najświeższe zdjęcie
przed chwilą zrobiłem sobie kamerką

jak zwykle łżesz, nasz ty kochający PiS, SB-cki donosicielu

to zdjęcie to akurat kadr z filmu o tobie - ma ze cztery lata:



http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114873,5373661.html?i=1



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Brus_Zły_Lis




Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 24 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę, że nie znasz pojęcia ironia
ale niestety
niektórym Bozia dała intelekt - a niektórym zaparowany zielonym łeb
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 24 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli pomimo, że maleszka właśnie usunął swoje konto z facebooka, na którym w zainteresowaniach i obrazku do profilu miał twój blog "Czerwony Kieł" - ty dalej w żywe oczy zaprzeczasz, że nim jesteś? Laughing

ktoś z takim tupetem jak ty, potrafiący łgać bez skrupułów, musiał być dla SB-cji doskonałym materiałem na kapusia. pozostaje ci tylko żałować, że komuna upadła i nie możesz już realizować dalej swoich talentów...
znaczy możesz, tylko inaczej: zostałeś publicystą, chwalisz PiS oraz budujesz struktury Solidarnej Polski w Szczecinku Smile
kurwa, może się zapiszę - poznać osobiście taki ewenement jak ty, to szansa jaka zdarza się ino raz w życiu Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Brus_Zły_Lis




Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 24 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do takich partii jak SP czy PiS lewaków nie przyjmują
a w szczególności ćpunów - od tego jest ruch palikmiota
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 24 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to był sarkazm - wiem przecież że byście mnie nie przyjęli.
i nie tylko dlatego że palę zioło, ale przede wszystkim dlatego, że nie mam na facebooku żadnego przyjaciela mieszkającego w izraelu. gdy ty miałeś takich 50%... pewnie będą za tobą tęsknić, po tym jak ze strachu przed prawdą skasowałeś swoje konto. Smile

natomiast co do lewicy, w kwestii hipokryzji, mam dla ciebie filmik - z twojej ulubionej gazety wyborczej, która pomimo iż na jej łamach wyznałeś że byłeś esbeckim kapusiem co pomógł wykończyć pyjasa, trzymała cię po tym jeszcze 7 lat na posadzie "ze względów humanitarnych i socjalnych". a ty teraz tak na nią psioczysz, niewdzięczniku Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Brus_Zły_Lis




Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 24 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda2.info Website Information
Title:
Strona G³ówna - Prawda2
Description:
n/a
Keywords:
n/a
Websites Related To Prawda2.info

wykop.pl Wykop.pl
tvp.pl Telewizja Polska S.A.
tvn24.pl TVN 24
prezydent.pl Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
neostrada.pl 302 Found
nasa.gov Nasa - Downloads
lastfm.pl Last.fm
joemonster.org Joe Monster
fora.pl Fora.pl
filmweb.pl FilmWeb

Prawda2.info Traffic Statistics
Alexa Traffic Rank:
219,076
Prawda2.info Server Details
IP address:
91.192.39.83
Server Location:
Netherlands
ISP:
CJ2 Network
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Brus_Zły_Lis




Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 24 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Holandia - Groningen - 1976 - Zielona Góra - 2006 - zmywak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 24 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej, a powiedz jeszcze, bo zawsze mnie to interesowało: ile płaciło SB za kapowanie na kolegów?

czy może nie robiłeś tego dla pieniędzy, a dla jakieś szczytnej idei?

i nie miałeś wyrzutów sumienia po tym jak ukatrupili pyjasa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:06, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za półgłówek. Co on sprawdza jakie linki prowadzą na prawdę? Co on się pozycjonowaniem zajmuje? Nie ma co się rozpisywać na temat takich gości. Szczurza morda, wieczny brudas, chudy jak dziecko somalijskie i będzie z siebie rewolucjonistę robił. Ktokolwiek by mu palcem pogroził i by palił wrotki albo prosił o wybaczenie. Więcej szacunku mam dla moich kumpli z osiedla do których straż miejska boi się podchodzić, no chyba że w kilkoro. Prędzej oni coś w tym kraju zmienią niż pseudo-styropianowe mordy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolencjusz
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 07:10, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maleszka ty kurwo jak ty jeszcze masz czelność sie udzielać, w sumie po obejrzeniu filmu którego jesteś bochaterem nie dziwi mnie to jakoś, możesz już zamykać bloga szmato. A, ty jesteś zwykły pierdolony morderca, wystawiłeś Pyjasa bo cie przejrzał, jesteś kurwa współwinny zabójstwu, jesteś MORDERCĄ. zajebie cie.
Jakim cudem w ogóle takie ścierwo jak ty chodzi wolno po ulicy ?
Powrót do góry
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:07, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lolencjusz napisał:
maleszka ty kurwo jak ty jeszcze masz czelność sie udzielać, w sumie po obejrzeniu filmu którego jesteś bochaterem nie dziwi mnie to jakoś, możesz już zamykać bloga szmato. A, ty jesteś zwykły pierdolony morderca, wystawiłeś Pyjasa bo cie przejrzał, jesteś kurwa współwinny zabójstwu, jesteś MORDERCĄ. zajebie cie.
Jakim cudem w ogóle takie ścierwo jak ty chodzi wolno po ulicy ?


Bo ma kolegów w PO i PiS, razem z nimi rozgrywa tą szopkę, choć w tym spektaklu jest tylko statystą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
s.i.c.




Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:07, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maleszka ty masz sumienie jeszcze chodzić po świecie?
_________________
==> silence is consent <==
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiadam do wypowiedzi Brusa wątku viewtopic.php?t=20186 ponieważ ten wątek jest zalinkowany w temacie viewtopic.php?t=20180 - a chcę, żeby czytelnicy tamtego wątku trafili gdzie należy, czyli - poznali dementi do sprzedanej tam "sensacji".
Brus_Zły_Lis napisał:
Jakim trzeba być naiwnym aby uwierzyć w to, że pod moim pseudonimem kryje się lesław maleszka (specjalnie piszę z małych liter - z szacunku).
Nie każdy jest taki znów naiwny viewtopic.php?p=229307#229307
Brus_Zły_Lis napisał:
Po pierwsze mail: leslaw_ma_leszka służył mi jedynie do obsługi konta Czerwonego Kła na facebooku.
i do zbierania datków przez paypal ... pecunia non omlet, czy jakoś tak
Brus_Zły_Lis napisał:
Po drugie trzeba mieć nieżle nasra...e we łbie aby sądzić aby taki ktoś jak ten dziennikarzyna z gw wprost używał swojego imienia i nazwiska, pisząc o takich tematach.
Tak, dlatego kiedy kilka miesięcy temu zajrzałem na czerwonego kła, uznałem, że ten email w paypal to żart.
Brus_Zły_Lis napisał:
Po trzecie to prawda wykasowałem z Niepoprawnych swoje posty - a mój blog na blogspocie na razie jest zawieszony. Taki stan będzie trwał przynajmniej do momentu aż moje konto na prawda2.info zostanie wykasowane wraz ze wszystkimi wpisami.
To życzenie jest nonsensowne. Sporo osób, które się jeszcze nie połapały w sytuacji zagląda na to forum - w dużej mierze dlatego, że sporo tematów zostało wypozycjonowanych w wyszukiwarkach.
Brus_Zły_Lis napisał:
Po czwarte Wnoszę o usunięcie mojego konta z tego forum
Sądzę, że usuwanie konta nie ma sensu. Możesz dociągnąć czerwone dynastie w założonym wątku - pomijam kwestię, że ten wątek ci zasyfią, bo takie mają metody działania. Sugeruję bawić się tak jak czekan - machnąć od czasu do czasu coś po partyzancku, żeby nie dopuścić do homogenizacji poglądów na tym jakże "wolnym" forum o "prawdzie".

Sugeruję poszukać posty użytkowniczki stefani o metodach stosowanych przez agenturę na forach. I obejrzeć sobie ten wątek jako ciekawostkę: viewtopic.php?t=19119

Można zrobić więcej dobrego przeszkadzając łotrom w realizacji ich polityki, niż obrażając się o stosowane przez nich metody - i pozostawiając im pełną swobodę realizacji wrażych zamiarów.

Z innych sugestii - nie pisać w tym dziale, bo to czas zmarnowany - po miesiącu tego nie ma i mało kto - poza agenturą - ten dział czyta (zwykle tu opluwają osoby, które im nie leżą). Lepiej napisać większy tekst, posprawdzać - i wysłać, kiedy minie 24h od poprzedniego. I wyciągać z niebytu te tematy, za które Stefani czy Jermaj podostawali limity 1. Rozwlekać po sieci prawdę o tym, czym jest to miejsce.
_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę że ubecka ręka, ubecką rękę myje.

i dlaczego mnie to nie dziwi..? Smile

@p.e.1984 vel @stefani vel @jeremiaj vel @multipro vel @ciekawskaN,
ciebie też kiedyś namierzę, szmaciarzu - to tylko kwestia czasu.
więc lepiej uważaj co robisz w internecie, cobyś pewnego dnia, jak ta menda maleszka, nie musiał w panice usuwać blogów, które dziś z takim zapałem redagujesz Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
widzę że ubecka ręka, ubecką rękę myje. i dlaczego mnie to nie dziwi..? :)
Dlatego nie dziwi, że administracja Bimi doskonale wie, że ani ubecka ani ubecką ani myje. Oczywiście różni "etatowi" debile tego forum to kupią (tak, jak tą piękną prowokację, która tu komentuję) - szczególnie ci, co mają limity 16 za urban legends i "demaskatorskie" tematy równie groźne dla zarządu tego grajdołu jak populacja pingwinów na Antarktydzie (promowanie tego szajsu pozwala maskować prawdziwą naturę prawda-cyrku), a cienie - czyli lipne konta/fikcyjne osobowości i paru zdezorientowanych klakierów przyklaśnie - i będzie się dalej biznes o "prawdzie" kręcił. A jak administracja Bimi cierpi na brak partnerów do rozmowy i dlatego zaczepia - niech sobie włączy któreś z "lusterek".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bimbo
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 18:30, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lolencjusz napisał:
maleszka ty kurwo jak ty jeszcze masz czelność sie udzielać, w sumie po obejrzeniu filmu którego jesteś bochaterem nie dziwi mnie to jakoś, możesz już zamykać bloga szmato. A, ty jesteś zwykły pierdolony morderca, wystawiłeś Pyjasa bo cie przejrzał, jesteś kurwa współwinny zabójstwu, jesteś MORDERCĄ. zajebie cie.
Jakim cudem w ogóle takie ścierwo jak ty chodzi wolno po ulicy ?


Widzisz LOLEK ja do bimiego to mam takie zaufanie jak do sprochnialej podlogi, co nie oznacza ze mam jej wiecej brusa zlego lisa czy jak mu tam, obaj sa siebie warci.Trzeba to wszystko potraktowac z nalezytym dystansem, bimi wielokrotnie pisal dziwne historyjki, jakos nie mam zaufania do typa, ktory zyje w towarzystwie dwoch nieszczesliwych kotow, dajac sobie w rure srodkami halucynogennymi, cala ta historyjka jest dosc podejrzana, ponoc ten maleszka byl kiedys dziennikarzem, jego styl znacznie odbiega od dziennikarkich standartow jest troche podobny do stylu i rozumowania Tomka.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, ale z czym wy się właściwie nie zgadzacie?

1. Z tym, że Brus_Zły_Lis posługuje się adresem email leslaw_ma_leszka@o2.pl i buduje struktury Solidarnej Polski w Szczecinku?

2. Z tym, że Brus_Zły_Lis miał (jeszcze wczoraj) konto na facebooku p.t. Leslaw Maleszka, a na tym koncie wśród zaledwie trzech przyjaciół panów Michaiła Proskurina oraz Elykim Lewinger, a wśród niewielu zainteresowań m.in. Czerwony Kieł oraz Niepoprawni.pl

3. Z tym, że portal niepoprawni.pl gloryfikuje tego szczura Lesława Maleszkę

4. Czy może nie zgadzacie się tylko z tym, że Leslaw Maleszka vel Brus_Zły_Lis z Facebooka, to nie jest ten sam Leslaw Maleszka co zabił Pyjasa - tylko jakiś innym, przypadkiem też sercem i duchem związany z portalem niepoprawni.pl

To z którym punktem mojego błyskotliwego śledztwa się nie zgadzacie - ze wszystkimi czy tylko z ostatnim?
Śmiało, @p.e.1984, nie krępuj się; powiedziałeś mendo A - to powiedz i B! Smile


Swoją drogą koleś się naprawdę posrał w gacie, bo usuwa wszystko jak leci - z niepoprawni.pl usunął 180 swoich artykułów.
Najwyraźniej ma wtyki w administracji. Ale zrobiłem archiwum- niech ludzie wiedzą jakiego rodzaju publicystyką zajmuje się dziś kapuś co przyczynił się do śmierci Pyjasa.
Zresztą teksty są jeszcze w cache'u google:
http://webcache.googleusercontent.com/se.....&gl=pl
http://webcache.googleusercontent.com/se.....&gl=pl
http://webcache.googleusercontent.com/se.....&gl=pl
http://webcache.googleusercontent.com/se.....&gl=pl
http://webcache.googleusercontent.com/se.....&gl=pl
http://webcache.googleusercontent.com/se.....&gl=pl
... zaś na niepoprawni.pl zostało już po nich tylko to: http://niepoprawni.pl/blogs/bruszlylis Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bimbo
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 18:59, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Ej, ale z czym wy się właściwie nie zgadzacie?

1. Z tym, że Brus_Zły_Lis posługuje się adresem email leslaw_ma_leszka@o2.pl

2. Z tym, że Brus_Zły_Lis miał (jeszcze wczoraj) konto na facebooku p.t. Leslaw Maleszka, a na tym koncie wśród zaledwie trzech przyjaciół panów Michaiła Proskurina oraz Elykim Lewinger, a wśród niewielu zainteresowań m.in. Czerwony Kieł oraz Niepoprawni.pl

3. Z tym, że portal niepoprawni.pl gloryfikuję tego szczura Lesława Maleszkę

4. Czy może nie zgadzacie się tylko z tym, że Leslaw Maleszka vel Brus_Zły_Lis z Facebooka, to nie jest ten sam Leslaw Maleszka co zabił Pyjasa - tylko jakiś innym, przypadkiem też sercem i duchem związany z portalem niepoprawni.pl

To z którym punktem mojego błyskotliwego śledztwa się nie zgadzacie - ze wszystkimi czy tylko z ostatnim?



Swoją drogą koleś się naprawdę posrał w gacie, bo usuwa wszystko jak leci Smile
Na niepoprawni.pl miał sporo tekstów: http://webcache.googleusercontent.com/se.....&gl=pl
... a teraz zostało już tylko to: http://niepoprawni.pl/blogs/bruszlylis
Najwyraźniej ma wtyki w administracji, skoro mógł pokasować opublikowane raz artykuły.


Bimi nic nigdy nie czytale tego maleszki i nawet nie mialem pojecia o istnieniu tego typa, nawet nie beda nic szukal zeby cos tam przeczytac nie wydaje ci sie ze jezyk jakim pisze zly lis jest dosc prosty i nie ma wiela wspolnego z dziennikarzem pisujacym w nawet w kiepskich gazecinach, co do email paypala to nie ma o czym mowic wszystko niby gra jesli trafiles typa to gratulacje, osobiscie mam jednak sporo watpliwosci, chocby sposob w jaki typ sie broni, robi to bardzo nieudolnie tak jak by mu czegos brakowalo.
Powrót do góry
Brus_Zły_Lis




Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Ej, ale z czym wy się właściwie nie zgadzacie?

1. Z tym, że Brus_Zły_Lis posługuje się adresem email leslaw_ma_leszka@o2.pl

2. Z tym, że Brus_Zły_Lis miał (jeszcze wczoraj) konto na facebooku p.t. Leslaw Maleszka, a na tym koncie wśród zaledwie trzech przyjaciół panów Michaiła Proskurina oraz Elykim Lewinger, a wśród niewielu zainteresowań m.in. Czerwony Kieł oraz Niepoprawni.pl

3. Z tym, że portal niepoprawni.pl gloryfikuję tego szczura Lesława Maleszkę

4. Czy może nie zgadzacie się tylko z tym, że Leslaw Maleszka vel Brus_Zły_Lis z Facebooka, to nie jest ten sam Leslaw Maleszka co zabił Pyjasa - tylko jakiś innym, przypadkiem też sercem i duchem związany z portalem niepoprawni.pl

To z którym punktem mojego błyskotliwego śledztwa się nie zgadzacie - ze wszystkimi czy tylko z ostatnim?



Swoją drogą koleś się naprawdę posrał w gacie, bo usuwa wszystko jak leci Smile
Na niepoprawni.pl miał sporo tekstów:
http://webcache.googleusercontent.com/se.....&gl=pl
http://webcache.googleusercontent.com/se.....&gl=pl
http://webcache.googleusercontent.com/se.....&gl=pl
http://webcache.googleusercontent.com/se.....&gl=pl
http://webcache.googleusercontent.com/se.....&gl=pl
http://webcache.googleusercontent.com/se.....&gl=pl
... a teraz zostało już tylko to: http://niepoprawni.pl/blogs/bruszlylis
Najwyraźniej ma wtyki w administracji, skoro mógł pokasować opublikowane raz artykuły.


W odróżnieniu od tego autorytarnego forum
użytkownik na niepoprawni.pl ma w pełni kontrolę nad swoim profilem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:17, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paulinka weź mi kurwa zejdź z oczu, bo nie mogę już na ciebie patrzeć.

znam cię tyle lat i normalnie mi się serce kraja jak patrzę, że ty zamiast mądrzeć to nic tylko głupiejesz.
zapisz się do solidarnej polski w szczecinku, załóż sobie konto na niepoprawni.pl - mają teraz jednego głąba mniej to pewnie chętnie cię przyjmą. i tam napierdalaj swoje głupoty, podrasuj np. jeszcze trochę biografię Maleszki - może ktoś cię w końcu doceni. bo tu, jak widzisz, nie jesteś już nawet śmieszny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:20, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brus_Zły_Lis napisał:
W odróżnieniu od tego autorytarnego forum
użytkownik na niepoprawni.pl ma w pełni kontrolę nad swoim profilem

ale nie takie było moja pytanie.

więc pozwól że powtórzę: z którym punktem mojej dedukcji się nie zgadzasz, kapusiu zajebany?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Brus_Zły_Lis




Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Brus_Zły_Lis napisał:
W odróżnieniu od tego autorytarnego forum
użytkownik na niepoprawni.pl ma w pełni kontrolę nad swoim profilem

ale nie takie było moja pytanie.

więc pozwól że powtórzę: z którym punktem mojej dedukcji się nie zgadzasz, kapusiu zajebany?


z czwartym punktem w ogóle się nie zgadzam

a to że pokasowałem posty to moja sprawa - zresztą każdy użytkownik na niepoprawnych ma do tego prawo
nie tak jak tu


po takich świństwach jakie tutaj uczyniłeś
postanowiłem przystopować i nie wchodzić w polemiki z takimi burakami jak ty

więc żegnam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Brus_Zły_Lis




Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

acha pomówienia i insynuacje Bimi to twoja specjalizacja
przy jednoczesnym kneblowaniu ust użytkownikom którzy ci nie pasują
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


dla zakutego łba paliknura Bimiego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile