W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
usunięcie konta  
Podobne tematy
Brus_Zły_Lis to Lesław Maleszka - znany SB-cki kapuś72
dla zakutego łba paliknura Bimiego31
Czerwone Dynastie47
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3070
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brus_Zły_Lis




Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 25 Kwi '12   Temat postu: usunięcie konta Odpowiedz z cytatem

Jakim trzeba być naiwnym aby uwierzyć w to, że pod moim pseudonimem kryje się lesław maleszka (specjalnie piszę z małych liter - z szacunku).

Po pierwsze

mail: leslaw_ma_leszka służył mi jedynie do obsługi konta Czerwonego Kła na facebooku.

Po drugie trzeba mieć nieżle nasra...e we łbie aby sądzić aby taki ktoś jak ten dziennikarzyna z gw wprost używał swojego imienia i nazwiska, pisząc o takich tematach.

Po trzecie to prawda wykasowałem z Niepoprawnych swoje posty - a mój blog na blogspocie na razie jest zawieszony. Taki stan będzie trwał przynajmniej do momentu aż moje konto na prawda2.info zostanie wykasowane wraz ze wszystkimi wpisami.

Po czwarte
Wnoszę o usunięcie mojego konta z tego forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:41, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierdol się ubecka mendo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lolencjusz
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 17:57, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurwa, nagle sie obudziłeś że maleszka to nie ty Laughing Laughing Laughing Laughing

maleszka wbrew propagandzie wcale nie jest inteligentny co wynika choćby z jego wypowiedzi w filmie, powiem więcej to zamulony przygłup więc wcale mnie to nie dziwi że se swoje imie i nazwisko wjebał w adres maila jak przystało na rasowego idiote Laughing
Ty jesteś po zatym pochodzenia żydowskiego o talmudycznym światopoglądzie. Nie pozwul bimi chujowi by wykasował swoje posty i tematy na forum.

Maleszka kurwo jesteś winien śmierci Pyjasa i prawdopodobne paru innych też, więc jesteś pierdolonym mordercą, ty chyba se z tego sprawy nie zdajesz.
Powrót do góry
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 25 Kwi '12   Temat postu: Re: usunięcie konta Odpowiedz z cytatem

Brus_Zły_Lis napisał:
Jakim trzeba być naiwnym aby uwierzyć w to, że pod moim pseudonimem kryje się lesław maleszka (specjalnie piszę z małych liter - z szacunku).
Nie każdy jest taki znów naiwny viewtopic.php?p=229307#229307
Brus_Zły_Lis napisał:
Po pierwsze mail: leslaw_ma_leszka służył mi jedynie do obsługi konta Czerwonego Kła na facebooku.
i do zbierania datków przez paypal ... pecunia non omlet, czy jakoś tak
Brus_Zły_Lis napisał:
Po drugie trzeba mieć nieżle nasra...e we łbie aby sądzić aby taki ktoś jak ten dziennikarzyna z gw wprost używał swojego imienia i nazwiska, pisząc o takich tematach.
Tak, dlatego kiedy kilka miesięcy temu zajrzałem na czerwonego kła, uznałem, że ten email w paypal to żart.
Brus_Zły_Lis napisał:
Po trzecie to prawda wykasowałem z Niepoprawnych swoje posty - a mój blog na blogspocie na razie jest zawieszony. Taki stan będzie trwał przynajmniej do momentu aż moje konto na prawda2.info zostanie wykasowane wraz ze wszystkimi wpisami.
To życzenie jest nonsensowne. Sporo osób, które się jeszcze nie połapały w sytuacji zagląda na to forum - w dużej mierze dlatego, że sporo tematów zostało wypozycjonowanych w wyszukiwarkach.
Brus_Zły_Lis napisał:
Po czwarte Wnoszę o usunięcie mojego konta z tego forum
Sądzę, że usuwanie konta nie ma sensu. Możesz dociągnąć czerwone dynastie w założonym wątku - pomijam kwestię, że ten wątek ci zasyfią, bo takie mają metody działania. Sugeruję bawić się tak jak czekan - machnąć od czasu do czasu coś po partyzancku, żeby nie dopuścić do homogenizacji poglądów na tym jakże "wolnym" forum o "prawdzie".

Sugeruję poszukać posty użytkowniczki stefani o metodach stosowanych przez agenturę na forach. I obejrzeć sobie ten wątek jako ciekawostkę: viewtopic.php?t=19119

Można zrobić więcej dobrego przeszkadzając łotrom w realizacji ich polityki, niż obrażając się o stosowane przez nich metody - i pozostawiając im pełną swobodę realizacji wrażych zamiarów.

Z innych sugestii - nie pisać w tym dziale, bo to czas zmarnowany - po miesiącu tego nie ma i mało kto - poza agenturą - ten dział czyta (zwykle tu opluwają osoby, które im nie leżą). Lepiej napisać większy tekst, posprawdzać - i wysłać, kiedy minie 24h od poprzedniego. I wyciągać z niebytu te tematy, za które Stefani czy Jermaj podostawali limity 1. Rozwlekać po sieci prawdę o tym, czym jest to miejsce.
_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Brus_Zły_Lis




Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 25 Kwi '12   Temat postu: Re: usunięcie konta Odpowiedz z cytatem

p.e.1984 napisał:
Brus_Zły_Lis napisał:
Jakim trzeba być naiwnym aby uwierzyć w to, że pod moim pseudonimem kryje się lesław maleszka (specjalnie piszę z małych liter - z szacunku).
Nie każdy jest taki znów naiwny viewtopic.php?p=229307#229307
Brus_Zły_Lis napisał:
Po pierwsze mail: leslaw_ma_leszka służył mi jedynie do obsługi konta Czerwonego Kła na facebooku.
i do zbierania datków przez paypal ... pecunia non omlet, czy jakoś tak
Brus_Zły_Lis napisał:
Po drugie trzeba mieć nieżle nasra...e we łbie aby sądzić aby taki ktoś jak ten dziennikarzyna z gw wprost używał swojego imienia i nazwiska, pisząc o takich tematach.
Tak, dlatego kiedy kilka miesięcy temu zajrzałem na czerwonego kła, uznałem, że ten email w paypal to żart.
Brus_Zły_Lis napisał:
Po trzecie to prawda wykasowałem z Niepoprawnych swoje posty - a mój blog na blogspocie na razie jest zawieszony. Taki stan będzie trwał przynajmniej do momentu aż moje konto na prawda2.info zostanie wykasowane wraz ze wszystkimi wpisami.
To życzenie jest nonsensowne. Sporo osób, które się jeszcze nie połapały w sytuacji zagląda na to forum - w dużej mierze dlatego, że sporo tematów zostało wypozycjonowanych w wyszukiwarkach.
Brus_Zły_Lis napisał:
Po czwarte Wnoszę o usunięcie mojego konta z tego forum
Sądzę, że usuwanie konta nie ma sensu. Możesz dociągnąć czerwone dynastie w założonym wątku - pomijam kwestię, że ten wątek ci zasyfią, bo takie mają metody działania. Sugeruję bawić się tak jak czekan - machnąć od czasu do czasu coś po partyzancku, żeby nie dopuścić do homogenizacji poglądów na tym jakże "wolnym" forum o "prawdzie".

Sugeruję poszukać posty użytkowniczki stefani o metodach stosowanych przez agenturę na forach. I obejrzeć sobie ten wątek jako ciekawostkę: viewtopic.php?t=19119

Można zrobić więcej dobrego przeszkadzając łotrom w realizacji ich polityki, niż obrażając się o stosowane przez nich metody - i pozostawiając im pełną swobodę realizacji wrażych zamiarów.

Z innych sugestii - nie pisać w tym dziale, bo to czas zmarnowany - po miesiącu tego nie ma i mało kto - poza agenturą - ten dział czyta (zwykle tu opluwają osoby, które im nie leżą). Lepiej napisać większy tekst, posprawdzać - i wysłać, kiedy minie 24h od poprzedniego. I wyciągać z niebytu te tematy, za które Stefani czy Jermaj podostawali limity 1. Rozwlekać po sieci prawdę o tym, czym jest to miejsce.
_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.


dzięki serdeczne za porady
tak chyba zrobię
jakbym wiedział wcześniej jakie techniki stosuje tutaj admin
w ogóle bym się nie starał o zarejestrowanie tutaj


jeszcze raz dzięki i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 05 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


usunięcie konta
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile