W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kastracja pedofili   
Podobne tematy
Sejm uchwalił nowelizację kodeksów 26
Nasz Romek pedofilem?61
Rząd chce kastrować pedofilów bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5454
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:30, 06 Sie '08   Temat postu: Kastracja pedofili Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,P.....prasa.html

No i idee rodem z III Rzeszy chcą wprowadzać. Co do pedofili to mam stosunek taki jak wiekszosć, ale martwi mnie jedno....a co jak sąd niesłusznie skaże? Wiele się słyszy o tym że podczas spraw rozwodowych niektóre psychicznie niestabilne "żony" oskarżaja meżów o pedofilię aby kolesiowi dosrać i zniszczyć przed sądem. W wypadku skazania i przeprowadzenia zabiegu kastracji nie ma odwołania i powrotu do normalnego życia. W naszym kraju sądy w takich sprawach nieżadko uznaja bezpodstawne oskarżenia bo zakłada sie że meżczyzna winien wszystkiego złego w rodzinie. Czytajac forum pod tym artykułem przeraziło mnie że prawie nikt nie protestował a wzburzony tłum tylko przyklasnął dla tego chorego pomysłu. Kolejny pomysł pod publiczkę rodem z gazety FAKT tyle tylko że mówia to ludzie którzy tworza prawo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:44, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli dobrze zrozumiałem chodzi o "chemiczną kastrację" czyli tabletki hormonalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:44, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to się odnosi rownież do księży pedofilów których jest cała armia? Chyba nie, bo oni nie trafiają do więzienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszą tu o kastracji za pomoca chormonów co jest odwracalne (choc ma skutki uboczne) , ale zaniepokoiło mnie forum pod artykułem z tekstami typu..."a dwie cegły nie tańsze?", albo "mam płacic za tabletki dla zboczeńca? Wykastrowac i bedzie spokój!!!". Na kanwie tych wypowiedzi jakis polityk może pójśc dalej na fali populizmu. A kastracje chirurgiczna stosuje (dobrowolnie) jak ktos nie chce byc w szpitalu psychiatrycznym gdzie jest poddawany kastracji chemicznej jak np. w Czechach.

http://renatka.pardon.pl/dyskusja/248606....._xxi_wieku

dla przykładu niektóre wypowiedzi z forum...

fgggg
za nasze ppieniadze ich eszcze leczyc....pod sciane i kulke w lep i taniej ... »
06.08.08, 10:34
~gosienks TAK!!! Wkoncu jakis normalny pomysl:) Brawo
Brawo tych zwyrodnialcow wogule sie nie powinno wypuszczac z klatki, ale jak ... »
06.08.08, 09:17
~irok84 Proponuję (3)
Proponuję przeczytać "Mechaniczną Pomarańczę" i zastanowić się nad ... »
06.08.08, 10:29
~Kris Zboki
A niby w jaki sposób zmuszą delikwenta do tego by brał leki? Do tej pory nie ... »
06.08.08, 10:28
~matka... kasa ???
jestem matką ...i uwierz,że wolę płacić na to,aby tylko żaden świr(chory ... »
06.08.08, 10:26
~spinkey Ucinac
nożem, będzie taniej i dosadniej !
06.08.08, 10:26
~Alleluja Kastracja chemiczna
Nareszcie! Klechy będą cienko śpiewać, jak to kastraci. Ale śpiewy będą piękne.
06.08.08, 10:25
~Zła Specjalne dla specjalnych
Widac jednak Ministerstwo Zdrowia ma góre pieniędzy. Jestem jak najbardziej za ... »
06.08.08, 10:25
~miki powinni im obcinać genitalia!!!
mama ciarki jak słyszę ze zmaltretowali kilku miesieczne dziecko!!!
06.08.08, 10:25
~Jestem ZA Jak na filmie z Hauerem
A jeżeli zbliży się za blisko - to odpalenie ładunku i żegnaj głowo.
06.08.08, 10:24
~osa To księża już nie będą uczyć religii?
..czy też jak to w polsce jest kleru to prawo nie będzie obejmować? Bo jeśli tak ... »
06.08.08, 10:04
~witcher ciarki przechodzą po plecach, (1)
to mogło się wykluć tylko w chorym łbie Ziobra i Kaczyńskiego
06.08.08, 10:21
~IW To dobre rozwiązanie!
Należy wprowadzić jak najszybciej!
06.08.08, 10:21
~na_lesnik Kto będzie płacić? Ja na pewno.
Wszyscy narzekacie na każdy pomysł, który od podatników wymagałby więcej ... »
06.08.08, 10:17
~Max Te obroże to raczej na penisy.
Na penisy powinny być zakładane te obroże.
06.08.08, 09:02
~Gucek Chemicznie? (4)
Powinno im się odcinać gilotyną.
06.08.08, 10:12
~ed idea
Idea nawet dobra, ale czy do końca przemyślana bo jak rozumiem to za te obroże i ... »
06.08.08, 10:11
~obronca to okropne
To psy też dostaną takie obroże gratis?
06.08.08, 10:10
~Femalka I te leki beda refundowane
I te leki bede zapewne refundowane w przeciwienstwe do lekow utrzymujacych ... »
06.08.08, 10:07
~pirat q
i pewnie te srodki beda refundowane przez NFZ a kobietom odmawia sie refundacji ... »
06.08.08, 10:06
~Koń Lepiej takiego wsadzić
do jednej celi z GIT-ami.Nawet jak dostanie półroczny wyrok , wolności nie ... »
06.08.08, 09:08
~Sprawiedliwy A JA PROPONUJĘ POWRÓT... (3)
do zasady: "czym zrobił, zostanie mu odcięte".
06.08.08, 10:02
~asper7 nareszcie
w koncu ktos sie za to probuje wziasc oby tak dalej
06.08.08, 10:01
~mm Tak nie można
To połowa księży będzie skażona chemicznie.
06.08.08, 10:00
~sweet CO TO ZA POMYSŁ ???????????????????
a kto będzie płacił za te obroże i tabletki ?????????????? rodzice dzieci ... »
06.08.08, 09:54
~loh Kler
...a może jeszcze przydałyby się kagańce na wacki dla kleru?
06.08.08, 09:51
~niko kastracja
jedyne rozwiazanie to kastracja i problem rozwiazany
06.08.08, 09:47
~hdhdfh Wreszcie!!
Mam nadzieję że to nie tylko czcze obietnice.
06.08.08, 09:16
~warszawiak nareszcie ktos madry w Polsce!!!!!! (1)
i tak trzymac!... super pomysl.. wreszcie dzieci beda bezpieczne.. jeszcze taka ... »
06.08.08, 09:45
~lucias NARESZCIE.
Oby tylko to nie byly czcze pogloski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:56, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EL BISKUP napisał:
Na kanwie tych wypowiedzi jakis polityk może pójśc dalej na fali populizmu.

Bez przesady - nie jest to takie proste jak się niektórym wydaje.
Najpierw PiS musiałby wrócić do władzy, a potem musielibyśmy wystąpić z UE. I ewentualnie zapisać się do ligi państw arabskich... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Czy to się odnosi rownież do księży pedofilów których jest cała armia? Chyba nie, bo oni nie trafiają do więzienia.

Lara mnie się wydaje czytając twoje posty,że ty masz jakiś uraz psychiczny do księży może kiedyś któryś z nich dotykał cię w nieodpowiedni sposób?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara bardzo słusznie zasugerowała, że w naszym kraju księży pedofilów obowiązują inne prawa niż innych pedofilów.
Np.: Czy słyszeliście kiedykolwiek żeby Ziobro obiecywał, że rozprawi się z pedofilia w Kościele? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:31, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze jest tam trochę ukrytych pedofilii ale bez przesady Lara pisze o Armii przedstawiła to tak jak by co 2 ksiądź był pedofilem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:40, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Benedykt XVI przeprosił w Australii za księży pedofilów, a nawet wspaniałomyślnie powiedział ze trzeba ich surowo karać. Ale to są tylko słowa. Kto by się ośmielił ich tknąć. Święte krowy są nietykalne. U nas nawet nikt nie będzie przepraszał, a już się nie mówi o więzieniach. W Polsce społeczeństwo nie jest jeszcze uświadomione, ludzie są ciemni a księży ciągle uważa się za autorytet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziobro i Kaczor dalej nie mają kobiety więc może sami są jakoś ustawieni? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poza tym jaki jest sens dodawania wiadomości z pierwszej strony onetu i wp?

dla mnie istotniejszy był news: "Dz": policjanci będą mogli jeździć po pijanemu Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadkach kiedy jest PEWNE że pedofil w rzeczywistości nim jest i dokona np.wielokrotnego gwałtu na dzieciach to jestem 100% za kastracją takich osobników.I nie chemiczną tylko chirurgiczną-taniej wyjdzie.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do kastracji, to znając nasze prawo.
Pewno niejeden zostanie wykastrowny niesłusznie. Smile

Pedofili bardzo dużo jest w Kościele. "Rodzą" się tam w naturalny sposób.
Faceci, nie mają jak rozładowac popędu, a kolega z seminarium nie chce dać, bo ma już chłopaka, to wyżywają się na dzieciach.
Te są bezbronne.
Zauważcie, że w wielu parafiach ksiądz chodząc po składce obgłaskuje każde dziecko, które wrzuciło pieniążek. Często również zauważam, że ksiadz np. czochra dzicko po głowie, lub po prostu dotyka, niby w żartach.
To nie powinno mieć miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:47, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Np w cywilizowanych krajach arabskich złodziejom odejmuje się rękę. I to jest dobre.
Dobrym też będzie kastrowanie pedofilii, nie będą mogli popełniać więcej TYCH przestępstw.

@Lara
Księży pedofilii oczywiście powinno się kastrować, ale i też znakować rozpalonym żelazem w widocznym miejscu na ciele.

Voltar napisał:
prawda jest taka że pedofilia jest chorobą zawodową i najlepszym rozwiązaniem byłoby po prostu zniesienie celibatu...
nie do końca masz rację. rzekł bym nawet że masz rację w małym stopniu.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawda jest taka że pedofilia jest chorobą zawodową i najlepszym rozwiązaniem byłoby po prostu zniesienie celibatu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:28, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Zauważcie, że w wielu parafiach ksiądz chodząc po składce obgłaskuje każde dziecko, które wrzuciło pieniążek. Często również zauważam, że ksiadz np. czochra dzicko po głowie, lub po prostu dotyka, niby w żartach.
To nie powinno mieć miejsca.


To co już dziecka pogłaskać po głowie nie można bo to oznacza pedofilstwo AQuatro zachodzisz w skrajności a tak z innej beczki to moim skromnym zdaniem teraz w wychowywaniu dzieci dopiero jest rozpizdziel ja jak byłem mały jak coś przeskrobałem to pasem dostawałem a teraz uczą już w szkołach podstawowych(przychodzą policjanci),że mamusia ani tatuś nie mają prawa dać klapsa teraz to się nazywa wychowanie bezstresowe tylko czemu potem słychać jaka ta nasza młodzież jest chamska,nie wychowana,brutalna tylko kto wtedy jest winny trzeba od małego odpowiednio wychowywać dziecko a wtedy nie będzie nam wchodzić na głowę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popadacie wszyscy w skrajności. Faszyści...

Jako tako na TVP było mówione, że będą kastrować psychicznie chorych... a potem dodali, że chodzi o pedofilów. To tylko początek drogi do tego, żeby kastrować i sterylizować wszystkich, którzy się komuś nie spodobają. Komuś z rządu oczywiście. Historia lubi się powtarzać... W USA na początku odbierano możliwość posiadania dzieci tylko chorym psychicznie, z wadami genetycznymi etc, a potem całe rodziny wyżynano...
Nie widzicie tego, że właśnie popieracie tego typu działania?
Zabiorę Ci cukierka, bo byłem głodny. Utniecie mi potem rękę? To co miałem zdechnąć z głodu? A jeśli twierdzicie, że to będzie usprawiedliwiona kradzież to powiedzcie mi jak udowodnicie, że byłem głodny? Nie udowodnicie i byle jakiś bardziej wpływowy w mieście i za cukierka utną mi rękę. To samo z pedofilią... Urżniecie komuś jaja za to, że żona powiedziała na sprawie rozwodowej, że to pedofil? Widział ktoś z Was film "Zielona mila"? Wyolbrzymiacie problemy... wyolbrzymianie czegoś co jest bardzo nielicznym problemem w państwie jest to właśnie mydleniem oczu obywateli. Jeden przypadek pedofila, złodzieja się zdarzył media nagłośniły i już wychodzi na to, że codziennie setki dzieci się gwałci w Polsce. Są to bardzo nieliczne przypadki wyolbrzymiane przez massmedia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:06, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się w jednej kwestii z Voltarem co do tego ,że celibat jest jedną z głównych przyczyn dewiacji w kościele katolickim. W prawosławiu tych dewiacji jest znacznie mniej. El biskup zauważ ,że te wypowiedzi z forum to tylko gadki pod publikę. Mnie to nie przeraża. Większość tych osób co piszę żeby wykastrować czy zabić zwyrodnialca by nie podniosło w jego kierunku pistoletu. Piszą i udają bohaterów moralności ,a gdy w realnym życiu słyszą jak u sąsiada dzieją się złe rzeczy większość takich "krzykaczy"podgłaśnia telewizje udając ,że nie słyszą. Polskie społeczeństwo na dzień dzisiejszy to banda hipokrytów.
Kastracja raczej nic nie pomoże. Spowodować jedynie może ,że taki osobnik będzie się mścił. Tylko dożywocie bez możliwości warunkowego zwolnienia lub kara śmierci(której jestem raczej przeciwnikiem)
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

re-ligio napisał:
jak byłem mały jak coś przeskrobałem to pasem dostawałem


O takich postawach pisałem już wiele razy wcześniej. To wręcz matematyczny schemat, o ile jest nieświadomy, a poza tym klasyczne wręcz dwójmyślenie. Klaps to nie bicie, tylko ..co ?
O dwójmyśleniu świadczy niechęć do policji z jednej strony, a z drugiej totalitarne metody wychowawcze w domu. Re-ligio, o ile dostawałeś lanie, to wściekłość na rodzica zadającego ból, musiała być wytłumiona. Założę się, że w wyniku tego albo popadłeś w autorytarny schemat religijny albo masz jakiś zastępczy obiekt ataku, bo rodzic jest zbyt silnym katem, a nieświadomość zbyt władcza.

Co do pedofilów. Ich podnieca władza nad dzieckiem, istotą słabszą, podrzędną. Pedofilia to wynik zamordowania w człowieku jego osobowości, normalnych reakcji na cielesność. Osoba o zmaltretowanym poczuciu pewności siebie może zostać pedofilem. Nie jest w stanie prowadzić satysfakcjonującego życia seksualnego z dorosłym partnerem, bo partner zbyt przypomina mu władczego, wściekłego i dyscyplinującego, chłodnego rodzica. Może mieć własną rodzinę, ale jego fantazje będą krążyć wokół dzieci. Molestujący rodzic też może mieć wpływ na późniejsze preferencje własnego dziecka. Prawie cała psychologia próbuje teraz zwalić na dzieci winę za swych rodziców. To jeden z najgorszych etapów w rozwoju tej szlachetnej nauki. Jej potknięciem jest również model bezstresowy. To wymyślił jakiś trendy-ignorant , który czegoś tu po prostu nie zrozumiał.

Voltar, dużo masz racji, gdy piszesz o celibacie jako przyczynie. Ale czy nie sądzisz też, że to środowisko duchowe może być świetnym wabikiem dla pedofilów ? Przecież ich autorytet (muszę przewartościować pojęcie autorytetu ) i posłuch jaki mają w społeczeństwie - zwłaszcza polskim - gwarantuje im swobodę w realizacji swojej dewiacji.
Nie sądzę przy tym, by materiał genetyczny mógł być determinantem w stopniu zadowalającym , by ferować kolejny wyrok, że to geny. To samo w przypadku homoseksualistów (przydałoby się o tym skrobnąć na pohybel Biedroniowi, który jak nikt inny szkodzi już poszkodowanym - czyli homoseksualistom)

ps: re-ligio, atakujesz Larę, podczas gdy ma 100% rację. Na dodatek sarkazm jest najniższej próby i aż się prosi, by zapytać, czy to projekcja ? A może powinienem też dostrzec analogię pomiędzy złym dotykiem a klapsami. To paranoja - można bić dzieci i na to nikt nie zwraca uwagi, ale społeczeństwo kwiczy z oburzenia (oczywiście słusznie) w reakcji na molestowanie. Dotyk (bicie czyli klaps) jest dobry ? Kurwa, ależ ludziom wyprano mózgi !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Popadacie wszyscy w skrajności. Faszyści...

Jako tako na TVP było mówione, że będą kastrować psychicznie chorych... a potem dodali, że chodzi o pedofilów. To tylko początek drogi do tego, żeby kastrować i sterylizować wszystkich, którzy się komuś nie spodobają. Komuś z rządu oczywiście. Historia lubi się powtarzać... W USA na początku odbierano możliwość posiadania dzieci tylko chorym psychicznie, z wadami genetycznymi etc, a potem całe rodziny wyżynano...
Nie widzicie tego, że właśnie popieracie tego typu działania?
Zabiorę Ci cukierka, bo byłem głodny. Utniecie mi potem rękę? To co miałem zdechnąć z głodu? A jeśli twierdzicie, że to będzie usprawiedliwiona kradzież to powiedzcie mi jak udowodnicie, że byłem głodny? Nie udowodnicie i byle jakiś bardziej wpływowy w mieście i za cukierka utną mi rękę. To samo z pedofilią... Urżniecie komuś jaja za to, że żona powiedziała na sprawie rozwodowej, że to pedofil? Widział ktoś z Was film "Zielona mila"? Wyolbrzymiacie problemy... wyolbrzymianie czegoś co jest bardzo nielicznym problemem w państwie jest to właśnie mydleniem oczu obywateli. Jeden przypadek pedofila, złodzieja się zdarzył media nagłośniły i już wychodzi na to, że codziennie setki dzieci się gwałci w Polsce. Są to bardzo nieliczne przypadki wyolbrzymiane przez massmedia...

To co niech sobie ksiądz proboszcz na plebanii gwałci dzieci Question I niech nikt ani media ani osoby z zewnątrz się nie wtrącają w to,że ktoś krzywdzi dziecko????Załosne.Typowa polska,katolicka,proklerykalna mentalność... Exclamation
O planach kastracji osób chorych psychicznie słyszę po raz pierwszy,jeżeli to prawda to jest to projekt typowo NWO-faszystowski.Ale w ciężkich przypadkach pedofilii i kiedy na 100% jest to pewne to moim zdaniem "urżnięcie jaj" byłoby najwłaściwszą karą,ponieważ zdarzają się przypadki kiedy pedofil wychodzi na wolność i robi dalej to samo...Na szczęscie w więzieniach często robią z takich mielonkę,o ile trafią do celi kilkuosobowej.
Oczywiście,że często zawistne żony wrabiają byłych mężów w pedofilię,ale da się udowodnić że to klamstwo,a co do kastracji to j/w-przypadki wyjątkowo obrzydliwe i 100% udowodnione.
Co do zboczenia księży-coś w tym jest.Osobiście znam pewnego księdza-gej na 100% a kto wie czy i nie pedofil.Czy normalne jest,żeby ksiądz w konfesjonale dopytywał się o masturbację i szczegóły z tym związane.Zeby było jasne:nie chodzę do spowiedzi,spowiadam się Bogu,ale wiem od niejednej osoby o dziwnych pytaniach w konfesjonale.Pomijając już zboczone teksty na lekcjach religii...

Zaś zgadzam się z Tomkiewiczem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 07 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To co niech sobie ksiądz proboszcz na plebanii gwałci dzieci Question I niech nikt ani media ani osoby z zewnątrz się nie wtrącają w to,że ktoś krzywdzi dziecko????Załosne.Typowa polska,katolicka,proklerykalna mentalność... Exclamation
O planach kastracji osób chorych psychicznie słyszę po raz pierwszy,jeżeli to prawda to jest to projekt typowo NWO-faszystowski.Ale w ciężkich przypadkach pedofilii i kiedy na 100% jest to pewne to moim zdaniem "urżnięcie jaj" byłoby najwłaściwszą karą,ponieważ zdarzają się przypadki kiedy pedofil wychodzi na wolność i robi dalej to samo...Na szczęscie w więzieniach często robią z takich mielonkę,o ile trafią do celi kilkuosobowej.
Oczywiście,że często zawistne żony wrabiają byłych mężów w pedofilię,ale da się udowodnić że to klamstwo,a co do kastracji to j/w-przypadki wyjątkowo obrzydliwe i 100% udowodnione.
Co do zboczenia księży-coś w tym jest.Osobiście znam pewnego księdza-gej na 100% a kto wie czy i nie pedofil.Czy normalne jest,żeby ksiądz w konfesjonale dopytywał się o masturbację i szczegóły z tym związane.Zeby było jasne:nie chodzę do spowiedzi,spowiadam się Bogu,ale wiem od niejednej osoby o dziwnych pytaniach w konfesjonale.Pomijając już zboczone teksty na lekcjach religii...

Zaś zgadzam się z Tomkiewiczem.


Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Po pierwsze nie oskarżaj mnie o coś jak mnie nie znasz;). Szczególnie chodzi mi o tą katolicką mentalność.
Ciekawe, czy kobiety pedofile zgodziłyby się na urżnięcie piersi... Feministki zaraz by się odezwałyRazz.
Znam przypadek faceta, który siedzi już chyba 7 rok za pedofilię. Chora sąsiadka zadzwoniła po policję, bo ojciec obmywał dziecko, które po wywróceniu na rowerze obtarło sobie okolice intymne. Sąsiadka widząc przez okienko w łazience, że ojciec myje dziewczynkę zadzwoniła po policję i papa. 100% udowodniona pedofilia. Nawet głos żony nic nie pomógł. Pewnie straciłby jądra w świecie w jakim chcecie żyć... Zrozumcie, że pedofilia to nie jest zjawisko powszechne to po pierwsze, a po drugie mydlą Wam oczy nagłaśniając co jakiś czas przypadek pedofilii, robią z tego widły jakby codziennie na podwórku pod Twoim oknem ktoś dziecko zgwałcił. Oczywiście nie popieram czegoś takiego... żeby nie było. Staram sie obiektywnie ocenić rzeczywistość i nie popierać faszyzmu, którego Wy świadomie bądź nie popieracie.
Zgadzam sie, że są przypadki nie do poprawy i wydaje się takie działanie najrozsądniejsze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:24, 07 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Staram sie obiektywnie ocenić rzeczywistość


Obiektywnie czy właściwie ?

Woody Allen - Żyd genialny - powiedział swego czasu, że obiektywizm jest subiektywny. Trudno się z tym nie zgodzić, jak i z tym, że człowiek świadomy i jego subiektywny osąd, raczej nie zaszkodzi otoczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 12 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Litwie ojciec molestowanej dziewczynki zachował się w sposób jakiego nie powstydziłby się Charles Bronson w "Życzeniu Śmierci"...

http://www.tvn24.pl/0,1623608,0,1,litews.....omosc.html

Cytat:

15:16, 12.10.2009 /PAP
"Litewski mściciel" znów zaatakował?
TAJEMNICZA EKSPLOZJA W CENTRUM WILNA

Czy Drasius Kedys, którego policja podejrzewa o zabójstwo sędziego, który miał molestować jego córkę, znów zaatakował? Litewskie media łączą Kedysa z tajemniczym wybuchem w centrum Wilna.

Wybuch nastąpił w siedzibie Litewskiej Partii Socjaldemokratycznej w centrum miasta. Jedna osoba została ranna. W tym samym budynku mieści się urząd ds. ochrony praw dziecka i to właśnie on miał być, sugerują media, celem ataku.

Główny prokurator Wileńskiej Prokuratury Okręgowej Ramutis Janceviczius przyczyn wypadku jednak nie komentuje: - Trwa dochodzenie, miejsce wybuchu badają eksperci, specjaliści - powiedział dziennikarzom.

Zabija ojciec molestowanej dziewczynki?

W ubiegły poniedziałek w Kownie zostały zastrzelone dwie osoby, m.in. sędzia Jonas Furmanaviczius. Podejrzewa się, że morderstwa dokonał ukrywający się Drasius Kedys, ojciec czteroletniej dziewczynki, prawdopodobnej ofiary pedofilii.

Przed rokiem Kedys złożył skargę na policji, że jego córeczka jest molestowana m.in. przez zamordowanego Furmanavicziusa. Kiedyś wysłał też około 200 listów z nagraniem opowiadania dziewczynki o
tym, jak była molestowana.

Listy skierowano do posłów, eurodeputowanych, do mediów, innych instytucji państwowych. Wśród nich był urząd ds. ochrony praw dziecka.

Jednak ani skarga Kedysa na policji, ani też jego listy nie przekonały przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości, polityków, dziennikarzy do konieczności wyjaśnienia sprawy pedofilii.

Urzędnik z ochroną

Sprawa domniemanej pedofilii zbulwersowała litewskie społeczeństwo. Za jej zbagatelizowanie szczególnie krytykowany jest urząd ds. ochrony praw dziecka, do tego stopnia, że jego szefowej Rimante Szalaszavicziute przyznano nawet ochronę.

Na portalu Facebook zaś tysiące Litwinów określa się jako "fani" Kedysa.


Szacun,panie Kedys!
Jako ojciec małoletniej córki doskonale rozumiem pana zachowanie-i życzę żeby dorwał pan wszystkich winnych tragedii w pana rodzinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 22 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gość się rozkręca,wyobrażam sobie jaka nienawiść i chęć zemsty na oprawcach córki nim kierują...

http://wiadomosci.onet.pl/2064715,12,lit.....,item.html

Cytat:

PAP, AG/11:20
Litwa: zabójca pedofilów znów zaatakuje

Dziennik "Lietuvos Rytas" pisze, że Drasius Kedys, podejrzewany o dokonanie niedawno w Kownie dwóch morderstw mających związek z pedofilią, przygotowuje się do kolejnego ataku.
Według litewskiej gazety instytucje wymiaru sprawiedliwości w ubiegłym tygodniu otrzymały list z informacją, że następną ofiarą może być jeden z prokuratorów lub poseł. W liście napisano, że z inicjatywy Kedysa odbyła się w Kownie narada przedstawicieli świata przestępczego, na której uznano, że zbulwersowane społeczeństwo potrzebuje kolejnego wstrząsu. Nie osiągnięto jednak porozumienia, czy ofiarą ma być prokurator czy poseł.


W sprawie listu wszczęto dochodzenie i nie wyklucza się, że jest on próbą skierowania śledztwa w sprawie morderstw w Kownie w niewłaściwym kierunku.

5 października zamordowani zostali sędzia Jonas Furmanaviczius oraz Violeta Naruszevicziene. O ich zabicie podejrzewany jest 37-letni Kedys. Przed rokiem złożył on skargę na policji, że jego czteroletnia córeczka była molestowana, wskazując jako podejrzanych m.in. sędziego Furmanavicziusa i biznesmena Andriusa Usasa, któremu już przedstawiono zarzuty. Naruszevicziene miała rzekomo umożliwić sędziemu kontakt z dzieckiem.

Kedys wysłał około 200 listów z nagraniem opowiadania dziewczynki o tym, jak była molestowana. Skierował je m.in. do posłów, eurodeputowanych i mediów. Jednak ani jego skarga na policji, ani listy nie przekonały wówczas wymiaru sprawiedliwości, polityków i dziennikarzy do konieczności wyjaśnienia sprawy.

W środę przewodniczący Komitetu Prawa i Praworządności w litewskim Sejmie Stasys Szedbaras poinformował, że dochodzenie w sprawie morderstw utknęło w martwym punkcie, gdyż policja nie może zlokalizować podejrzanego o nie Kedysa.

Wnioski z dochodzenia służbowego, które wszczęto po wybuchu skandalu, będą przedstawione jeszcze w tym tygodniu - powiadomił litewski prokurator generalny. Podejrzewa się, że naruszeń w toku śledztwa dopuściło się pięciu prokuratorów z Kowna i trzech z Prokuratury Generalnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:01, 23 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prrivan napisał:
Gość się rozkręca,wyobrażam sobie jaka nienawiść i chęć zemsty na oprawcach córki nim kierują...



Prrivan wiem ,że zdajesz sobie z tego sprawę , ale co byś zrobił ty na jego miejscu , kiedy nikt w całym kraju nie interesował się tą sprawą .Nawet media dla których taka afera to nie lada wydarzenie .
Nikt nic nie chciał zrobić , bo po prostu bali się ruszyć sprawę , bo bardzo " śmierdziała " , a sędziowie reprezentują elite elit , są nie do ruszenia .
Teraz przynajmniej czują strach przed zemstą zwykłego - dla nich - szaraczka .
Gosciem powodowała zwykła ludzka potrzeba sprawiedliwości .


a tak interesowały się elity , tą sprawą

Kedys wysłał około dwustu listów z nagraniem opowiadania dziewczynki o tym, jak była molestowana. Skierował je m.in. do posłów, eurodeputowanych i mediów. Jednak ani jego skarga na policji, ani listy nie przekonały wówczas wymiaru sprawiedliwości, polityków i dziennikarzy do konieczności wyjaśnienia sprawy.

http://www.dziennik.pl/swiat/article4632....._mord.html
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kastracja pedofili
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile