W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wiara w pokój na swiecie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 2890
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 07 Lut '09   Temat postu: Wiara w pokój na swiecie Odpowiedz z cytatem

Strona dla tych co wierzą w pokój na świecie Laughing

http://www.masturbateforpeace.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gentleman




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 87
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra stronka, polecam.

Daje próbkę na zachętę...

Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to glupie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gentleman




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 87
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę dystansu jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziło...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie jest dystans- to jest wysmiewanie.. zadnych argumentow- po prostu wysmiewanie.. i to w dodatku wysmiewanie idei pokoju Shocked czy wy wiecie co wy popieracie..? zastanowcie sie nad tym chwile..Confused swietna technika- czesto uzywana w mediach tak na marginesie.. wysmiej i porownaj do czegos frywolnego i komicznego w popularnej kulturze, a tego kto nie bedzie sie smial nazwij gburem i powiedz, ze nie zrozumial zartu.. dziwi mnie, ze bedac na tym forum jeszcze sie o tej metodzie nie dowiedzieliscie Eh? .. jak widac- kazdy da sie na to zlapac.. to jest rownoznaczne sloganowi- "Olej wojne w Iraku i Afganistanie, nie interesuj sie atakami w Gazie, Indiach czy Iranie przeciez i tak nie masz wplywu na losy swiata, wojny beda zawsze.. tak wiec idz i sie masturbuj- my sie wszystkim zajmiemy Twisted Evil "- dopoki ludzie tego nie zrozumieja, to dalej beda owieczkami i dalej beda wpadali w pulapki tego typu.. polecam zajtrzec rowniez tu viewtopic.php?t=5790
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:03, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szok! to jest tak genialne ze wstrzasnelo mna do glebi! wspanialy, wielki projekt! Very Happy

gerwazjana ty jestes naprawde lebska babka - twoja zmiana nastawienia do davida icke'a od entuzjastycznej do krytycznej naprawde mi zaimponowala. masz zdrowe podejscie ktorego brakuje sporej ilosci uzytkownikow tego forum. niemniej jednak poczucia humoru to ty nie masz za grosz Very Happy popracuj nad tym dziewczyno bo twoj swiat utonie w goryczy. chuj z irakiem i palestyna - co niby takiego zrobilas zeby dzieciom nie urywaly sie tam raczki i nozki? myslisz ze jak przybierzesz ponura mine to nagle wszystko stanie sie lepsze? gowno prawda.

skad niby wiesz ze jak bedziesz sie masturbowac z mysla o swiatowym pokoju to on naprawde nie nastanie?? najpierw cos sprawdz a dopiero potem krytykuj! wiec rece w majtki panie i panowie i zrobmy cos zeby naszym dzieciom zylo sie lepiej! Cool

ja na pewno ta metode wyprobuje! i to nie raz Laughing

aaa i przy okazji - wie ktos czemu ten temat jest w smietniku??

nie, no nie moge - az sobie wrzucilem adres tej stronki do podpisu. rewelacja Laughing
dzieki ropppson!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:11, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smiechowe Smile jedni sie modla a drudzy robia sobie dobrze, wszystko w imie pokoju na swiecie Smile ani jedno ani drugie nie pomoze, ale przy masturbacji ( nie znosze tego slowa Smile ) jest przynajmniej wesolo Wink ehhh.... moze trzeba sie przylaczyc? Smile PEACE Wink

p.s. temat zabawny, dobry zeby sie odprezyc Wink, ale bez zwiazku z tematyka forum, dobrze ze w smietniku


edit. a propos tego co ponizej Smile to jak czesto pisze to tylko moja sprawa. to po pierwsze. a po drugie, to ze raz napisalam ze twoj post nie mial zwiazku z tematyka foum, nie znaczy ze pisze to ciagle i ze musisz sie od razu obrazac i wypominac Smile. urazilam cie? no prosze cie... Smile niestety jesli cos nie ma zwiazku to nie ma. no chyba ze akcje masturbateforpeace uwazasz za godna rzeczowej dyskusji. ktos wrzucil cos smiesznego i tyle. a jesli ktos nie ma poczucia humoru i nie potafi nawet na chwilke sie oderwac i potraktowac zycia i tego co nas otacza z dystansem, no coz... to nie moj problem.
_________________
www.varia.pinger.pl

Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.
— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:25, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze jest to neira ,że jak piszesz posta ,-(a bardzo rzadko go piszesz tak przy okazji)
to jedyne co zawsze mówisz od siebie to to, że dany temat jest nie związany z tematyką forum...
Cytat:
jedni sie modla a drudzy robia sobie dobrze,

rzeczywiście świetne porównanie...
Al kohol
Cytat:

skad niby wiesz ze jak bedziesz sie masturbowac z mysla o swiatowym

ja wiem, że czasem Cie czochra Very Happy mnie to nie przeszkadza tylko czasem jakby czochra Cie w nieodpowiednich momentach...

gerwazjana popieram Twoejgo posta...

Jest czas i temat na żart i jest czas na smutek i powagę jak ktoś nie wie kiedy kiedy używać odpowiednich stanów emocjonalnych to ma problem natury psychologicznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:46, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem krótko żal, że niektórzy mają tak płytkie podejście do innych ludzi Evil or Very Mad
Pieprzyć Irak i Afganistan: viewtopic.php?t=5177 niestety za bardzo szanuje innych.
Bawcie się ale nie zapominajcie, że to właśnie przez bark miłości między ludzkiej ten świat tak wygląda. Nie interesownie się problemami także ich nie rozwiązuje do tego tworzy nowe problemy, chyba sami wiecie dokąd prowadzi beztroska w rzeczywistości na niej opartej.
i właśnie jeżeli tego ludzie w sobie nie zmienia, nie zmienią nic!
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:38, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tak, polaczmy sie w bolu nad uciskanymi proxami przez zlych aldebaranczykow. zlapmy sie za rece i zaszlochajmy rozdzierajacym glosem: "jest zle!", "ooo jak jest zle!!".
guzik zrobiliscie do tej pory i guzik zrobicie teraz, bo guzik mozna zrobic. skonczmy z ta obluda! jestesmy nic nie znaczacymi ziarnkami piasku na ogromnej pustyni. gowno mozemy zrobic nawet ze swoim wlasnym zyciem, a co dopiero miec jakis wplyw na swiatowy konflikt. te informacje to zaraza, kiedy sobie to uswiadomicie?! zaprzataja wasza uwage, wywoluja lek, staja sie forma uzaleznienia. daja poczucie przynaleznosci do tajnego klubu w ktorym wszystkie swiatowe wydarzenia sa czescia jednej i tej samej ukladanki o ktorej tylko my wiemy! jestesmy jak te postacie z karty gry illuminati - "paranoicy", co inecki zapodal. niby wiemy wszystko i chuja mozemy zrobic, takie sa fakty. ludzie dalej beda ginac w afganistanie, kongu, czy somalii! dzieci beda okaleczane i w iraku i w palestynie i NIC z tym zaden z nas nie zrobi! bedziemy tu sobie siedziec i smetnie pierdolic poklepujac sie wzajemnie po pleckach. czy ktos ma odwage zaprzeczyc temu twierdzeniu? czy jest tu ktos co faktycznie cos zrobil??
pieklo (ktore z reszta nie istnieje hehe) wybrukowane jest rzekomo dobrymi checiami.
zrobcie cos najpierw ze swoim wlasnym zyciem. skonczcie z niewolniczym trybem dnia, powoli odlaczajcie sie od systemu. pomyslcie o swoich najblizszych a nie o ludziach z krajow ktore gdyby nie byly pokazane w telewizji nawet nie wiedzielibyscie ze istnieja. myslicie ze jakies manifestacje na ulicach hiszpanii robia wrazenie na izraelu? zrobia co chca a sprawa i tak w koncu znowu przycichnie. jak dlugo usa beda siedziec w iraku? wszyscy juz przeciez wiedza ze cala ta wojna to sciema. i co z tego? busz robil co chcial a teraz bedzie tak robil obama - juz zbombardowal pakistan. ktos cos powiedzial? jakis kraj zaprotestowal? a jesli nawet to co? niczego to nie zmienia. powtarzam: chuja mozemy!

wiec zamiast sie obruszac i przybierac niesympatyczne pozy... rece w majtki Embarassed przynajmniej wiem ze wysylam pozytywne fluidy Laughing

Tanczaca... - wiesz, kiedy cie czochra caly czas to masz problem z wyczuciem odpowiedniego momentu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

neira
Cytat:
a propos tego co ponizej Smile to jak czesto pisze to tylko moja sprawa.


Słuchaj pisząc to oto zdanie:
Tanćząca
Cytat:
Najlepsze jest to neira ,że jak piszesz posta ,-(a bardzo rzadko go piszesz tak przy okazji)
to jedyne co zawsze mówisz od siebie to to, że dany temat jest nie związany z tematyką forum...


Widzę ,że trzeba mówić dużymi literami bo pomimo ,że kobieta to subtelności nie wyczułaSmile...to wyjaśnię...:

1)Sama uważasz ,że wątek powinien być w śmietniku (bo nie jest na temat forum Twoim zdaniem), to ja nie rozumiem Twojego celu pisania posta w ogóle w śmietnikowym wątku...jeśli wychodzisz z takiego założenia ,a tym bardziej ,że bardzo rzadko coś piszesz na forum można by pomyśleć ,iż lepiej byłoby gdybyś napisała coś w wątku typowo na forumowy temat i w dodatku coś więcej aniżeli ,(że wątek nie jest na temat forum )
Śmiem przypuszczać ,że w Twoim wydaniu wyglądało by to tak...wątek jest na temat forum dlatego nie jest w śmietniku...
2) Oczywiście , możesz pisać jak chcesz kiedy chcesz i co chcesz.Smile(masz do tego prawo)
Natomiast ja mogę odnieść się do tego co napisałaś w sposób jaki ja chcę , gdzie chcę i z jakich powodów chcę.(mam do tego prawo)
3)
neira
Cytat:
no chyba ze akcje masturbateforpeace uwazasz za godna rzeczowej dyskusji.

Tak bardzo dobrze ,że jest w śmietniku tylko ,że ja jestem usatysfakcjonowana ,że temat znalazł gdzie się znalazł jakby z innego paragrafu.


Dobra @alkohol powiem po męsku czyli bez ogródek taki jesteś chłop na luzie więc Cie obejdzie Very Happy
Alkohol:
Cytat:
guzik zrobiliscie do tej pory i guzik zrobicie teraz, bo guzik mozna zrobic. skonczmy z ta obluda! jestesmy nic nie znaczacymi ziarnkami piasku na ogromnej pustyni. gowno mozemy zrobic nawet ze swoim wlasnym zyciem, a co dopiero miec jakis wplyw na swiatowy konflikt. te informacje to zaraza, kiedy sobie to uswiadomicie?!


Powiewa tu defetyzmem i krzykiem rozpaczy z Twojej podświadomości dlatego taki jesteś sfrustrowany?
No fakt jedni użytkownicy zamieniają tą frustrację ,(że niby ''ONI'' nas trzymają za jaja) w pisanie wieści ze świata w taki sposób ,że głos się jeży na głowie drudzy natomiast tak jak Ty odreagowują śmiechem , sarkazmem i powierzchownym luzem.
Pomyślałeś o tym w takim kontekście o sobie?
''znając '' trochę Twoją osobę przypuszczam ,że zdajesz sobie z tego sprawę więc w jakim celu błaznujesz?
Może w takim ,żeby sprawdzać reakcje użytkowników?

Alkohol
Cytat:
te informacje to zaraza, kiedy sobie to uswiadomicie?!

Dla niektórych zaraza dla innych inspiracjęe... gdyby tak nie było , a byłyby by owe informację tylko zarazą , a w żadnym wypadku nie inspiracją to Ciebie na tym forum by nie było. Czyż nie?
Alkohol
Cytat:
zrobcie cos najpierw ze swoim wlasnym zyciem. skonczcie z niewolniczym trybem dnia, powoli odlaczajcie sie od systemu. pomyslcie o swoich najblizszych a nie o ludziach z krajow ktore gdyby nie byly pokazane w telewizji nawet nie wiedzielibyscie ze istnieja.

Sądzę ,że duża cześć osób z tego forum tak właśnie robi.
Natomiast inna część może sobie nie zdawać nawet sprawy ,że są niewolnikami.
Ty wybrałeś taki sposób ich uświadamiania jaki właśnie prezentujesz.
Inni wybierają inne sposoby.

Alkohol
Cytat:
niczego to nie zmienia. powtarzam: chuja mozemy!

Skoro uważasz ,że nic nie możesz to sam myślisz o sobie jako o niewolniku własnego umysłu.
No tak bardzo wysokie loty umysłowe to takie ,że jedyne co możemy zrobić to ręce w majtki... Rolling Eyes gratuluję postawy....oraz gratuluję gustu wzmagającego Twoje seksualne podniecenie.

P.S nie mam nic więcej tutaj do dodania bo temat jest żałosny.
I zasługuję na ignora.
Jeśli ktoś chce jeszcze coś dodać w stylu ,że nie znam się na żartach lub inne etykietki od razu odpowiadam i mówię ,umiem używać radości z życia pełną parą i się nim cieszyć ,a także potrafię śmiać się pełną gębą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tancząca - powiedzmy ze znalazlem szczyt z ktorego caly swiat wyglada inaczej. jestem przekonany ze wszystko idzie zgodnie z najlepszym mozliwym planem. gdyby mialo byc inaczej to by po prostu bylo. uswiadomilem sobie ze swiat ktory do mnie dociera za posrednictwem zmyslow jest tylko i wylacznie jego interpretacja przefiltrowana przez wczesnodziecieca indoktrynacje. ja sam zas jestem nieskonczonoscia mozliwosci wbita w ograniczenia falszywej osobowosci. w tym kontekscie "ja" jestem swoim najwiekszym wrogiem. swoim wlasnym "klawiszem". wierze ze kazdy z nas ma za zadanie wyrwac sie z tego wiezienia i urzeczywistnic swoja boskosc. zyjemy w dziwnych czasach ktore sluza tego typu wyczynom. nie zmarnujmy tej szansy Smile moja strategia zyciowa to absurd. jest on jak klin wbity w linearna rzeczywistosc mentalnego niewolnika. masturbateforpeace to calkiem spora ceglowka rzucona w mieszczanska mentalnosc. tak ten projekt odbieram i stad moj nad nim zachwyt.

dlaczego napisalem ze informacje o nwo to zaraza? falszywa osobowosc musi ciagle odwracac uwage od samej siebie - w przeciwnym razie zostanie wykryta. a wykrycie to pierwszy krok do usuniecia. to forum bardzo dobrze spelnia swoja role jako bezpieczna kanalizacja tego zagrozenia. paranoja jest bowiem poteznym narzedziem do samooszukiwania sie. nie twierdze ze te informacje nie maja podstaw - wrecz przeciwnie, uwazam ze wiekszosc to prawda. problem polega na tym ze skupiajac sie tylko na tym aspekcie rzeczywistosci calkowicie odpuszczamy walke na najwazniejszym dla nas polu - samoswiadomosci. uwazam ze globalne podniesienie swiadomosci jest jedynym sposobem na zmiane rzeczywistosci. a ta prace trzeba zaczac od siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oi jak się temacik rozwinął Smile `tańcząca moze małe masturbateforpeace i zejdzie trochę z tonu Smile

Tańcząca z wilkami napisał:


Jeśli ktoś chce jeszcze coś dodać w stylu ,że nie znam się na żartach lub inne etykietki od razu odpowiadam i mówię ,umiem używać radości z życia pełną parą i się nim cieszyć ,a także potrafię śmiać się pełną gębą.


a masturbować się potrafisz?Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Ty potrafisz nie bywać prostakiem? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
A Ty potrafisz nie bywać prostakiem? Very Happy


myśl o mnie jak się będziesz masturbować Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:09, 09 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się ,że mogłabym wtedy nie dojść do punktu kulminacyjnego.Very Happy
P.S EOT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:00, 09 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że nigdy go nie było Very Happy

eot ewidentnie i definitywnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kredki




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 01 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Przypomniało mi się o temacie gdy sobie słuchałem.

No to miłego... Very Happy
_________________
Kochaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wiara w pokój na swiecie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile