W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
I Know Im Not Alone - Michael Franti  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1714
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 30 Gru '08   Temat postu: I Know Im Not Alone - Michael Franti Odpowiedz z cytatem

I Know I'm Not Alone (2005)
http://video.google.com/videoplay?docid=640329739153932134

Krótki info o produkcji:
Na początku myślałem, że film będzie produkcją o ogólnej tematyce wojny, ale się na szczęście pozytywnie zaskoczyłem. Flm naprawdę warty polecenia, przedstawiono w nim ludność Iraku i Palestyny od kuchni. Produkcja ma nam pokazać, że nie żyją tam żadne potwory chcące powysadzać nas w powietrze ale zwykli ludzie tacy jak my. Tam nikt nie chce walczyć, wszyscy próbują normalnie żyć niestety terror cały czas czeka za rogiem. Co urzeka w filmie to niezwykła gościnność żyjących tam ludzi i ich nastawienie do życia.
Myślę, że takim tytułem można dotrzeć także do osób, które szukają swoich guru w świecie show muzyki. M. Franti i jego grupa nie są zbyt znanymi muzykami w Polsce, a szkoda, bo takich osób jak on w show świecie powinno być jak najwięcej.

Co mnie zmasakrowało w filmie to zaśpiewanie Bomb in The World w środku bazy wojskowej wśród trepów, to był nielada wyczynem, sam nie wiem czy bym się odważył.
Jak sam Michael stwierdził to był jego najtrudniejszy koncert w życiu.
Film się o tyle fajnie ogląda, że jest realizowany na muzycznym tle utworów Frantiego.

Utwory Frantiego zamieszczone na naszym forum:
viewpost.php?p=56363
viewpost.php?p=56519

wato się zainteresować tym muzycznym aktywistą, a szczególnie jego płytą Yell Fire, która nawet kiedyś dostała bana w jakiejś amerykańskiej rozgłośni za propagowanie działań antywojennych. Laughing
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


I Know Im Not Alone - Michael Franti
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile