W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Esoteric Agenda part 1-13 - Zeitgeist się chowa !!  
Podobne tematy
Zwalczaj Nowy Porządek Świata (PL)39
Esoteric Agenda - Ezoteryczne Plany (napisy PL)71
The Big Picture (napisy PL)42
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 6628
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o tym filmie?
Dobry
100%
 100%  [ 22 ]
Średni
0%
 0%  [ 0 ]
Nędza
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 22

Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 13 Kwi '08   Temat postu: Esoteric Agenda part 1-13 - Zeitgeist się chowa !! Odpowiedz z cytatem

Znalazłem na youtubie zajebiste filmy o tym co nas interesuje .. o prawdzie.. zeitgeist.. nawet terrorstorm i endgame się chowają przy tym arcydziele.. niestety po angielsku... KFI przetłumacz Exclamation Exclamation kiedyś na polski.. bo tu połowa nie zna angielskiego..











Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 13 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://thepiratebay.org/tor/4107992/Esoteric_Agenda


A documentary that i think beats Zeitgeist.

Lot of stuff beeing shown and documented.You decide wether it's true or false.I liked the documentary.Some things i knew,some things i did not.

It relates to religion,money,new world order,humanity's goal,astronmy,astrology..and so on and so forth.
You can also find the movie on google video or on youtube,just though i'd share it anyway for those that did not know about the movie
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:14, 14 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mocna rzecz szczególnie od 1:40 do końca.
Jakby ktoś miał napisy to z chęcia pomoge tłumaczyć.Ewentualnie ze słuchu ,ale to dużo czasu zajmie.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:56, 16 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://video.google.com/videoplay?docid=-1131942400352901009 nie lepiej od razu zagooglowac?

film faktycznie nadaje sie do przetlumaczenia, porusza bardzo wiele kwestii


http://findarticles.com/p/articles/mi_m0EIN/is_1997_Jan_23/ai_19052637
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 16 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

również prosze o napisy pl Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KFI




Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 17 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, film jest zaiste zajawisty i chętnie go przetłumaczę.
Ale póki co kończę Loose Change FC, bo lubię kończyć jak coś zaczynam.

No chyba, że się znajdzie ktoś chętny by dotłumaczyć LCFC (od Akt II, Rdz.III = 1h30') - tekst angielski jest, więc na chama da się to nawet wrzucić do jakiegoś translatora i poprawić z bełkotu na polski.
Mi szczerze mówiąc tłumaczyć ze słuchu jest najłatwiej i zdecydowanie najszybciej, więc trochę szkoda "marnować" tego transkryptu, bo ja z niego prawie nie korzystam...

viewtopic.php?p=35505#35505
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 17 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filmik niby ciekawy, miejscami śmieszny.. ale pod koniec to jakby chcieli clintona zahipnotyzować tą grafiką i muzą Pray
ja się nie dałem - a wy? Laughing

w każdym razie lepszy niż fakty z tvn choć niżej budżetowy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
julass




Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:42, 18 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry film. na pewno warto go zobaczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:32, 18 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo dobry dokument.
Wiele informacji w tym filmie można zweryfikować samodzielnie poprzez oglądanie właśnie newsów z tv korporacyjnej.
Już to pisałem w jednym z wątków, że następnym "złotym" towarem po ropie będzie woda. To się dzieje teraz, to nie są plany na zaś, na lata. idźcie do sklepu i zobaczcie ile kosztuje woda! Zobaczcie na swoje rachunki ile za wodę płacicie. By nie wspomnieć o wodzie w tak zwanym trzecim świecie.
Druga sprawa to żywność. Chyba nie trzeba dużo pisać o całej litanii środków typu E214... itp.
Pierwszym takim moim osobistym rozjaśnieniem mitu "zdrowej" żywności był nomen omen program w TVP1 "Forum" lub coś w tym stylu (dawno było nie pamiętam dokładnie). Wówczas Polska negocjowała warunki przystąpienia do UE. Kiedy dyskusja zeszła na temat rolniczy, wszyscy goście orzekli, ze Polskie żarcie jest robione w brudzie syfie i ogólnie do dupy w porównaniu z unijnymi super fabrykami mającymi ISO9001 itp...
Na to Lepper im powiedział, że w UE z 1kg. szynki robi się 1.6kg!!! Gdzie wówczas w Polsce z 1kg szynki robiono ok 0.8kg... Zakrzyczeli go wówczas, ze wyjeżdża tu z jakimiś świniami jak oni o poważnych normach ISO mówią. Niby wesoły incydent z udziałem Leppera ale mi osobiście dało to dużo do myślenia. Owszem miałem świadomość, że dodaje się to i tamto w celach przedłużenia terminu do spożycia ale do łba mi nie przyszło, że tyle...
Kolejna sprawa z tego filmu to leki. Tak samo, szpitale zawalone lekami, bardzo chętnie faszerują nimi pacjentów czy trzeba czy nie trzeba, raz, że ktoś za to płaci (my) dwa, nieraz sami lekarze nie wiedzą co dają!!!
Na koniec zobaczcie sami jak podrożały produkty spożywcze, to nie są podwyżki rzędu 3-5% a ponad 20%! I wcale na tym nie koniec jeśli prześledzicie giełdy spożywcze. Podwyżka cen jest najprostszym i najbardziej wytłumaczalnym czynnikiem ograniczającym konsumcię.
Wówczas ludzie których było bez problemu stać na lepsze gatunkowo towary będą coraz częściej kupować przysłowiowe gówno, zmodyfikowane genetycznie nafaszerowane tysiącem rożnego rodzaju świństw. Co ciekawe, jak przejdziecie się do skupu, to zobaczycie, że ceny są te same co rok temu!!!
W UK ogranicza się coraz bardziej produkcie żywności, likwiduje farmy poprzez coraz większe oboszczenia prawnosanitarne i podatkowe, założenie nowej farmy jest praktycznie nierealne!!! Niedawno widziałem dokument na BBC2 o farmerach idealnie pasujący do tego filmu. Likwiduje się farmy, pola uprawne argumentując, że to się nie opłaca (przy takich cenach?!?) i lepiej zamienić to na miejsca rekreacji tak by natura sama to zagospodarowała - dosłownie tak było powiedziane przez tutejszego odpowiednika Ministra Rolnictwa. Do UK mięso sprowadza się głownie z Argentyny i Portugalii, jak to podano w tym materiale, z nowoczesnych farm należących do najlepszych farmerów brytyjskich (czytaj Lordów).
Naprawdę wystarczy tylko poszukać po "oficjalnych" portalach by potwierdzić zawarte w filmie tezy. Być może ten film to właśnie zbiór tych informacji przedstawiony w przyjaznej formie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
12345




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 18 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dołączam się do prośby o polskie napisy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 18 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się film jest niezły i warto go przetłumaczyć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiktoriusz




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 57
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 21 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jeszcze nie jestem globalno-języczny i także bardzo prosze o tłumaczenie, z góry dziękując....... .
_________________
„Interes, władza, maszyna - te rzeczy nie widzą człowieka, potrzebują tylko masy”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 21 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nono, 7:0 dla ciebie, xtc Smile
może nawet sam kiedyś obejrzę drugi raz, dokładniej..

w każdym razie lepiej uważaj bo oni cię mają na oku, a chyba im nie ufasz? Smile

a może chodzi o to, że film jest tak poryty że nikt kto miałby ewentualnie zagłosować na "słaby" nie dał rady obejrzeć go nawet w połowie. wiec nie chcial sie wypowiadać nie mając pełnego obrazu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Esoteric Agenda part 1-13 - Zeitgeist się chowa !!
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile