W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Drobna zmiana w liczeniu limitu postów  
Podobne tematy
Pałka się przegła68
Zakładanie nowych tematów - zmiana31
Ograniczenia postowania 
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 4765
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:49, 23 Mar '14   Temat postu: Drobna zmiana w liczeniu limitu postów Odpowiedz z cytatem

Od teraz do wyliczania aktualnie zużytego dziennego limitu, liczą się posty z ostatnich 23, a nie 24 godzin.

Czyli jak ktoś ma limit 1, to może raz dziennie, mniej więcej o tej samej porze, sieknąć sobie psota i nie musi się już spinać.

Nie ma za co.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 23 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki! Smile

Zdecydowałem się wykorzystać aż 1/4 swojego limitu by to napisać. Teraz będę mógł poszaleć, hihi.

Swoją drogą, te limity realnie poprawiają jakość forum? Sprawdzałeś to ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 23 Mar '14   Temat postu: Re: Drobna zmiana w liczeniu limitu postów Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
jak ktoś ma limit 1, to może raz dziennie, mniej więcej o tej samej porze, sieknąć sobie psota


dzięki za zachęte, i tak już ten limit zużywam na to, żeby sieknąć sobie czasem psota
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 23 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
Swoją drogą, te limity realnie poprawiają jakość forum? Sprawdzałeś to ?

No ba. Dysponuję ekspertyzą niezależnej profesjonalnej firmy audytorskiej Jebie Mnie To SA, z której jednoznacznie wynika, że od wprowadzenia limitów średni poziom głupoty na forum zmalał o około 27%

Teraz pewnie ciut wzrośnie, jak własnie zwiększyłem wszystkim limit o ponad 4%, ale chuj tam - głupota nie boli Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 23 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i postów jest mnie ale za to dłuższe i często trudniej się je czyta. Obawiam się, że tak głupoty nie ograniczysz, to broń obusieczna i procentowo zostaje jej tyle samo. Poza tym jak pokazuje świat poziom głupoty radykalnie rośnie i wszystkie społeczne fora będą tego odzwierciedleniem.
Poza tym jak już oficjalnie powiedziano przy okazji sytuacji na Ukrainie, wszystkie agendy rządowe i nie tylko mają swoje oddziały pracowników piszących posty z określoną opcją polityczną. Oni mają znacznie więcej czasu na to bo im za to płacą (mniej postów zamieniają na długość postu) i moim zdaniem ich wpływ w zaśmiecaniu wszystkiego dezinformacją jest realny i widoczny. Nie sądzę by było jakieś sensowne rozwiązanie na taką działalność. Bo jak odróżnisz czyjeś poglądy od tego co robi za kasę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 23 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to niby dla mnie za różnica, czy ty tu piszesz za kasę, czy za darmo?
Dopóki piszesz to co ja chcę, a ja nie muszę za to płacić - to niech ci płacą frajerzy, be my guest! Smile
Nie bój się: nie ty pierwszy ani nie ostatni - kurewstwo to najstarszy zawód świata.

Jednym kurwom płacą w groszach, innym w miejscach na listach, czy innych strukturach, a jeszcze innym tak, że nie idą do pierdla za szabrowanie poniemieckich ruin. Każda kurwa ma swój incentive i nie mi oceniać który z nich jest bardziej zjebany - ja tu tylko rozdzielam limity, na podstawie tego co czytam. Nie wnikam w kwestie tego ile i czego dana kurwa dostaje za kurwienie się - to wasz biznes, nie mój. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:31, 23 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, może i słusznie, póki każdy z tych postów (kłamliwych) może być skonfrontowany bez cenzury z innymi i kto chce to se wnioski wyciągnie. Na tym polega wolność słowa.
Jednak limity są różne i to już niekoniecznie pozytywnie wpływa na dyskusje.

Jednocześnie takie limit też ogranicza czasami ludzi powiedzmy to pracujących. Ja akurat rzadko wykorzystuje swój limit ale faktem jest, że jak piszę coś w temacie który mnie zainteresował to robię to w dni kiedy akurat mam czas (ograniczony limitem 4 postów). To przypomina bardziej wyrażenie swojego zdania niż prowadzenie konstruktywnej dyskusji. Potem "dyskusja" dla mnie niejako urywa się, bo jestem zajęty swoimi sprawami i jak wracam do tematu to już jest kilka nowych stron lub wątek ostro zdryfował od tematu głównego.

W ogóle mam wrażenie, że coraz mnie się dzieje na forum choć nie wiem z czego to wynika. Najbardziej aktywny jest temat BTC ale trudno go teraz nazwać odkrywaniem prawdy, bardziej zmienił się w wiadomości z giełdy.

Tyle uwag z mojej strony w tym temacie limitów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:41, 23 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
Tyle uwag z mojej strony w tym temacie limitów.

Jako jedyna obecna tu osoba bez limitu, w imieniu tych wszystkich czytelników, których zafascynowały twoje bezcenne uwagi w rzeczonym temacie, a do których ja bynajmniej się nie zaliczam: dziękuję ci za nie niezmiernie!

A przy okazji przypominam, iż na tym forum panuje konstytucja, której jeden z punków mówi, że jak się nie ma nic znaczącego do powiedzenia, to należy milczeć. Aby mi potem nie płakać - zazwyczaj dalej tak samo, lecz już maksymalnie tylko raz dziennie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 23 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
No ba. Dysponuję ekspertyzą niezależnej profesjonalnej firmy audytorskiej Jebie Mnie To SA,

No właśnie, obserwuję ich poczynania na rynku od dłuższego czasu i wygląda że wstrzelili się w zajebiście perspektywiczną niszę.
Proponuję zakupić kilka akcji, tym bardziej, że są prawie za darmo.
Laughing
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:35, 23 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety ale nie weszli jeszcze na giełdę.
pytałem dlaczego - to mi prezes odpowiedział że go to jebie, że ma w chuj siana tak czy owak Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:31, 05 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
A co to niby dla mnie za różnica, czy ty tu piszesz za kasę, czy za darmo?
Dopóki piszesz to co ja chcę, a ja nie muszę za to płacić - to niech ci płacą frajerzy, be my guest! Smile
Nie bój się: nie ty pierwszy ani nie ostatni - kurewstwo to najstarszy zawód świata.

Jednym kurwom płacą w groszach, innym w miejscach na listach, czy innych strukturach, a jeszcze innym tak, że nie idą do pierdla za szabrowanie poniemieckich ruin. Każda kurwa ma swój incentive i nie mi oceniać który z nich jest bardziej zjebany - ja tu tylko rozdzielam limity, na podstawie tego co czytam. Nie wnikam w kwestie tego ile i czego dana kurwa dostaje za kurwienie się - to wasz biznes, nie mój. Smile

a dlaczego na forum o prawdzie ktos mialby pisac to co ty chcesz bimi? czytajac twa bezczelna, ponizajaca uzytkownikow wypowiedz zaczynam sie zastanawiac czy jestes wiekszym ekshibicjonista czy mitomanem.

ponownie apeluje do uzytkownikow tego forum o zrewidowanie swojej postawy wobec panujacych tu relacji. moi drodzy kanapowi wspolkontestatorzy skoro wkurwia i uwiera was ten swiat, chcielibyscie jakichs zmian na lepsze to czemu tolerujecie to co tutaj sie dzieje? potraktujcie to jako swoisty eksperyment, cwiczenie w egzekwowaniu swoich praw. to naprawde banalnie proste - nasza spolecznosc jest mikroskopijna, zmusic bimiego do zmiany sposobu zarzadzania tym forum to kwestia jednego wiekszego strajku. tylko tyle. po chuj w ogole rozwodzic sie o ukrainach, libiach, syriach, banksterach, politykach i calym tym syfie skoro majac mozliwosci nie jestesmy w stanie zrobic porzadku nawet tutaj? zastanowcie sie nad tym i nie lekcewazcie tego jako mniejszego zla nad ktorym mozna przejsc do porzadku dziennego. to cwiczenie z demokracji bezposredniej, malutki kroczek, ktory moglby nas osmielic do wiekszych celow. jak na razie bimi ma pelne prawo traktowac nas jak traktuje bo niczym sie nie roznimy od stada zwierzat ktore zamiast przegonic pojedynczego drapieznika, potrafia jedynie spierdalac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 05 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo na tym polega wolność. To forum założył i administruje Bimi więc może sobie wymyślać co chce w sensie zasad. Obowiązku pisania tutaj nie ma i na tym polega wolność. Nie zauważyłem też cenzury w jej najgorszym wydaniu. Jest Pierdolnia gdzie nie ma ograniczeń.
Te wszystkie regulacje jakie Bimi wprowadza mają na celu ukształtować na plus w rozumieniu Bimiego to forum i to jest OK. To czy ma racje czyli czy te regulacje zadziałają faktycznie jak on myśli, czy przyniosą skutek odwrotny, to czas pokarze. To również część uczenia się każdego z nas, czyli obserwacja jakie efekty przynoszą nasze decyzje i działania.
Osobiście uważam, że Bimi się cześciowo czyli, że część jego regulacji doprowadzi do spadku jakości tego forum ale jak powiedziałem, to jego forum i skoro się tu zarejestrowałem i piszę to znaczy szanuję obowiązujące tu zasady.
Jeżeli chcesz wymusić coś na kimś to efekt zawsze będzie negatywny wcześniej czy później. Zawsze można odejść z miejsca, które nam się nie podoba i to jest wolność o to jest OK.
Nie OK są rzeczy takie jak w państwie, gdzie nie masz realnej możliwości zrezygnować z wielu narzuconych Ci regulacji i ograniczeń. Jesteś zmuszany itd..
Ale nawet tam walka za innych dla ich dobra najczęściej to zmarnowana energia i czas.
Oczywiście forum to nie tylko administrator ale również wkład każdego z nas, który tu pisze. Wspólnie tworzymy to miejsce. Należy jednak pamiętać, że ten wkład nie jest nastawiony na zysk w jakimkolwiek rozumieniu tego słowa. Piszesz bo masz ochotę i nie należy niczego oczekiwać w zamian bo nikt niczego w zamian nie obiecywał.

Za to można zawsze stworzyć swój projekt, wspólny na przykład z zasadami zbudowanymi na zasadzie konsensusu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 05 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
to naprawde banalnie proste - nasza spolecznosc jest mikroskopijna, zmusic bimiego do zmiany sposobu zarzadzania tym forum to kwestia jednego wiekszego strajku.

hehe. no debil kurwa.
niech mi ktoś powie, że normalny zdrowy na umyśle człowiek wymyślił by takie głupoty jak alkohol?

@alkohol, to może od razu strajk głodowy, co?
te podobno są najbardziej skuteczne w obalaniu forumowych tyranii Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 05 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej a pamiętacie tego typa co swego czasu ogłosił "bojkot" - i w ramach tego bojkotu gadał sam ze sobą w pierdolni?
po czym mu się w końcu znudziło...
tamten typ był zawzięty, ale alkohol ma niewątpliwie jeszcze bardziej najebane w bani, więc mam nadzieję, że zanim też się podda, dostarczy nam o wiele lepszej rozrywki.

tak trzymaj @alkohol - nasz ty domorosły psychologu który raczej rzadko się myli
swoją drogą człowiek tak nieomylny, z taką znajomością ludzkiej natury i zajebistą charyzmą jak twoja, z deka się chyba marnuje, robiąc z siebie klowna na jakimś gównianym forum - nie sądzisz? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Drobna zmiana w liczeniu limitu postów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile