W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Synowie amerykanskiej suki   
Podobne tematy
Program PRISM - Edward Snowden19
USA kontra UE 5
NSA - ekstremizm - kogo śledzą4
Pokaz wszystkie podobne tematy (12)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3732
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 06 Lip '13   Temat postu: Synowie amerykanskiej suki Odpowiedz z cytatem

Wspólnota latynoamerykańska zażądała od Europy wyjaśnień
Tagi: P

6.07.2013,


Wspólnota Państw Ameryki Łacińskiej i Karaibów (CELAC) zażądała od krajów europejskich wyjaśnień w sprawie incydentu,
którego bohaterem został prezydent Boliwii Evo Morales – poinformowały latynoamerykańskie media.

Ponadto społeczność wyraziła „poważne zaniepokojenie” całym zajściem
i „solidarność z prezydentem Moralesem i braterskim boliwijskim narodem”.

Prezydent Wenezueli Nicolas Maduro ze swej strony oświadczył, że
decyzja o zamknięciu przestrzeni powietrznej kilku państw europejskich
dla samolotu Moralesa została podjęta na polecenie CIA.


======================================

Czy ktoś zna jakie to państwa uległy amerykańskiemu szantażowi?

_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 06 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież ten cały cyrk z tym podwójnym agentem Snowdenem to już jakaś farsa, każdy kto ma 2 komórki w mózgu wie że Snowden musiał pracować dla jakiegoś innego wywiadu ,nie wiadomo tylko czy Chiny czy ruscy czy jeszcze ktoś inny.
Po drugie inwigilacja też była wiadoma od lat.. to tak samo jakby teraz ktoś ogłosił na światowym forum że istnieją cywilizacje pozaziemskie ... Jedni byliby jak "O KURWA ale jaja" .. a drudzy "NO PRZECIEŻ WIADOMO ŻE ISTNIEJĄ".
Cały ten cyrk z tym samolotem utwierdza tylko w przekonaniu żeby saga Snowdena toczyła się jak najdłużej. Będzie ciągnięta przez tygodnie i na pewno ktoś z tego powodu jest bardzo zadowolony.
Ponadto jest wiele istotnych rzeczy na świecie niż powtarzanie na okrągło gdzie to pan Snowden dostanie schronienie albo gdzie złożył wniosek ... Pierdolony Assange NR.2
Będzie ukrywał się w jakieś dziupli i pierdolił od czasu do czasu jak to się dzieje źle na świecie i że inwigilacja musi się skończyć.
Tym czasem ludzie tacy jak Michael Hastings i jego bardzo podejrzany wypadek nie są wcale pokazywani. A SZKODA

Nie mam nic do whistleblowersów, oby ich było jak najwięcej, ale niech ujawniają coś co nie jest oczywiste dla ludzi myślących otwartym umysłem ,bo to czym się motłoch podnieca to mnie to JEBIE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:13, 06 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, co zrobiono w sprawie Moralesa to oczywiste BYDŁO. Pewnych zasad się nie łamie, bo to się może obrócić przeciw temu kto postanowił takowe zasady złamać. Co Amerykanie zrobią, jak ich ryj poleci do Chile, a reszta krajów Łacińskiej zamknie mu przestrzeń powietrzną. Rozpoczną wojnę. Pewnie tak, bo te "chujki" stosują podwójne zasady. Są oni oraz jest tzw. BYDŁO ROGATE.
Dokładnie to pokazuje sprawa Snowdena, którą ja nazywam testem Snowdena.

@Outlaw
To, że dla Ciebie to było oczywiste to nie znaczy, że było dla milionów Niemców, czy Francuzów. To, że służby francuskie, niemieckie dają dupy od kilku dekad Amerykanom nie znaczy to, że społeczności tych krajów są za dawaniem dupy zainteresowane. Te społeczności to nie Brytolskie sprzedajne dziwki.
Mają podawać informacje dla "otwartych umysłów", a może owe "otwarte umysły" ruszą dupę i same uzyskają jakieś bardziej cenne informacje.
Zadowoleni są na pewno Ci, którym Snowden spierdolił, bo wszystko jest po ich myśli. Dokładnie tak samo, jak z torturami, Patriot Act wprowadzanym w kolejnych krajach. Po prostu na spokojnie rozchodzi się po kościach, większość to przyjmuje, bop przecież tak jest, a jak jest to już jest i przecież nic się nie dzieje Wink
Kroczek po kroczku BYDŁO będzie posłusznie działać tak, jak im nakaże wszechmocna władza, bo BYDŁO nadal nie rozumie, że władza to oni, a nie jakieś oligarchiczne grupki, które sobie ową władzę przywłaszczyły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 06 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:

Kroczek po kroczku BYDŁO będzie posłusznie działać tak, jak im nakaże wszechmocna władza, bo BYDŁO nadal nie rozumie, że władza to oni, a nie jakieś oligarchiczne grupki, które sobie ową władzę przywłaszczyły.


a jak niby BYDŁO ma zrozumieć że władza to oni ? wystarczy przejść się po ulicy większego miasta ,napatrzeć się na dresiarzy, kozaków w łańcuchach ,lasek w miniówkach i wymalowanymi ryjami i stare babcie które dalej żyją w latach 60 i wtedy sobie zadaj to samo pytanie a nawet je wykrzycz na cały głos na środku ulicy ... BYDŁO KIEDY WY SIĘ KURWA OBUDZICIE I ZROZUMIECIE !
bawi mnie bełkot pojebów ala NEW AGE mówiących o budzących się masach ludzi i że niedługo wszystko się zmieni. GÓWNO KURWA PRAWDA !!!
Będzie jeszcze gorzej a takie sprawy jak Snowden to tylko wierzchołek góry lodowej.
co do prezydenta Moralesa ... to raczej nie chodziło o Snowdena tylko o ten koks który ze sobą woził Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 06 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie Ja piszę o budzących się masach"? Gdzie ja jestem zwolennikiem mas? Shocked
Ja jestem, byłem i będę zwolennikiem społeczeństwa otwartego - a to jest społeczeństwo jednostek, które współpracują w celu ustalenia wspólnych zasada działania, ale nie sądzę, by ono kiedykolwiek powstało.
Jednak o mrzonkach mam sobie prawo pisać. Tak samo, jak każdy tu piszący może sobie walić mrzonki o tym, że jak przyjdą jego to będzie lepiej. Po prostu ktoś inny weźmie za ryj i tyle.
Zastosuję wówczas Twoją genialną myśl. Będzie jeszcze gorzej.
Natomiast, co do tego, czy będzie gorzej. Mówisz tu w stosunku do kogo? Ja myślę, że jak zawsze komuś będzie gorzej, a komuś lepiej. Lepiej będzie tym, co za ryj brać będą mogli a gorzej tym, którzy będą brani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 06 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:

Ja jestem, byłem i będę zwolennikiem społeczeństwa otwartego - a to jest społeczeństwo jednostek, które współpracują w celu ustalenia wspólnych zasada działania, ale nie sądzę, by ono kiedykolwiek powstało.


Tu masz rację ,to nigdy nie powstanie.

Co do "gorzej" to chodzi mi o ogół ...więcej korupcji ,wojen ,zaciskania pasa,biedoty ,mniej pracy itd.
Jak Jordan Maxwell mawia .... "To światełko w tunelu ,to nadjeżdżający pociąg" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 06 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, jak uczy doświadczenie w każdym systemie, jeśli może się pojawić jakiś Kritias to bez dwóch zdań się on pojawi.
Działa to, niczym prawo Murphy'ego. Jak na razie sposobów przeciwdziałania nikt nie stworzył.
Ja mam jeszcze nadzieję na to, że sprawę rozwiążą oświeceni "emeryci". Ultimatum ze strony oświeconych "emerytów" albo rozpierdolenie systemu. Mówię tu oczywiście o przyszłości. Brzmi dość zabawnie, ale tylko z pozoru. Oczywiście nie mówię tu o dzisiejszym czasie, ale o tym za ćwierć wieku. To będzie najgroźniejsza grupa społeczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:38, 07 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ameryka - bieda dla kazdego :

http://www.maxior.pl/film/175347/ameryka-bieda-dla-kazdego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 07 Lip '13   Temat postu: Re: Synowie amerykanskiej suki Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:
Czy ktoś zna jakie to państwa uległy amerykańskiemu szantażowi?

Myśle, że słowo szantaż nie oddaje właściwie tego czym to było.
Zdecydowanie bardziej niż szantaż pasuje tu słowo rozkaz.

Poniżej dwa ciekawe komentarze na ten temat.


US Orders and West Faithfully OBEYS: Hunting the Bolivian President’s Plane

It is not that important from what source U.S. intelligence received a signal that Edward Snowden would be transported out of Russia on the airplane of Bolivian President Evo Morales; the important thing is that the information turned out to be disinformation.

Through allied governments in Europe – France, Italy, Spain and Portugal – Washington tried to organize a humiliating inspection of the presidential airplane in violation of all international conventions and treaties on the immunity of state leaders…

It is difficult to say what the airplane’s pilots felt when at the very last moment the previously agreed-upon air corridors were closed to them and they were denied landings for refueling.

In the end, the presidential aircraft received permission to land in Vienna on almost empty fuel tanks. It is not entirely clear how the Austrian authorities determined that Snowden was not on the plane.

It was not until 12 hours later that Evo Morales and his companions were able to continue their flight to South America, where many politicians and the media assessed the occurrence as «essentially the hijacking of the airplane with the president on board».

No one doubted that the entire operation had been coordinated by U.S. intelligence.


reszta: http://www.4thmedia.org/2013/07/07/the-hunt-for-the-bolivian-presidents-plane/


Double Standards and Hypocrite Allies

Did not Germany, France, and the EU in general benefit from the revelations by Edward Snowden that the NSA was spying on Germany and the EU?

Was Germany grateful or would Germany have simply preferred to let the US go on bugging their offices? What about France?

Logic dictates that it is beneficial to learn your alleged friends are spying on you. However, logic is useless.

Note the double standard of this mess. Imagine the outrage if president Obama's plane was forced to land in another country.

The Snowden affair is an absolute disgrace all around: By the US for its actions, then by Spain, by Portugal, by France and by any country that would not grant air clearance to Bolivia President Evo Morales based on totally unfounded and piss poor US intelligence reporting that suggested Snowden was on Morales' plane.

Even if countries were 100% certain Snowden was on the plane, they should not have honored the request by the US to ground the plane or deny air space flyover.


http://globaleconomicanalysis.blogspot.n.....um-to.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Synowie amerykanskiej suki
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile