W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Film John Carter  
Podobne tematy
Dobre kino SF300
Film S/f Goście-czyżby do czegoś przygotowywał?7bez ocen
Avatar112
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5216
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:39, 21 Maj '12   Temat postu: Film John Carter Odpowiedz z cytatem

Właśnie skończyłem oglądać Johna Cartera film o którym masa ludzi napweno słyszała ,lub nawet obejrzała. Polecam ogejrzeć film nie dla efektów ale dla wiadomości i przesłania (prawdziwego przesłania) jakie ze sobą niesie. Jest tam kilka scen które dosłownie wbiły mnie w fotel.
chodzi o to
http://www.examiner.com/article/john-car.....ts_article
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:13, 21 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie kiedyś wbijały w fotel Smerfy, ale już na szczęście mi przeszło i nie szukam niebieskich karłów pod łóżkiem.
_________________
Z Korwina wyrosłem jak z Teletubisiów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:29, 21 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie Gargamel Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
LOpiz




Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:33, 21 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



mnie Buka... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:24, 21 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tak ,naśmiewajcie się , widać że jeszcze za ciemni jesteście na REAL SHIT Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 21 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh REAL SHIT to określenie mi się podoba Very Happy
Dzięki outlaw ja sobie ściągnę niebawem i zobaczę co tam mogą być za perełki Wink
chociaż nie wiem czy mnie coś wbije jeszcze we fotel bo posiadam bardzo rozwiniętą wyobraźnie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:01, 21 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film można obejrzeć online na zalukaj.tv
Krótkie streszczenie: John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na obcą planetę. Tam zostaje uwikłany w wielki konflikt między tubylcami, Tarsem Tarkasem (Willem Dafoe) i księżniczką Dejah Thoris (Lynn Collins), która desperacko potrzebuje jego pomocy. W świecie na skraju zagłady, Carter odzyskuje wiarę w siebie, i rozpoczyna walkę, od której zależy los Barsoom i jej mieszkańców.
Nie widzę w tym opisie nic specjalnego, ale zaufam outlawowi i obejrzę go dzisiaj w nocy. Jak przyuważę coś nietypowego odbiegającego od tradycyjnego hoolywodzkiego trzepania kasy, to podzielę się jutro swoimi wrażeniami z seansu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 21 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Python szkoda twojego czasu. Oglądałem film i jest płytki jak brodzik dla niemowląt. Wykonany może trochę lepiej niż inne filmy w tym stylu, pod względem technicznym. Ale fabuła jest zdecydowanie dla pryszczatych nastolatków masturbujących się przed pójściem do szkoły.
_________________
Z Korwina wyrosłem jak z Teletubisiów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zarowka




Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 79
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 21 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również nie zauważyłem nic ciekawego w tym filmie. Może coś przeoczyłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 21 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co tam Ciebie wgniotło w fotel outlaw? Mnie tam nic nie wgniotło Very Happy
Pierwsza godzina to flaki z olejem akcja dopiero zaczyna się w drugiej godzinie filmu i tam jest dość interesująca rozmowa głównego bohatera z tym łysym zmiennokształtnym. Zagadką jest to czym są te dziewięć promieni... jest też powtarzający się już w wielu produkcjach filmowych motyw facetów w czerni czyli obesrwatorów w kapeluszach.
I taka ciekawostka którą wychwyciłam ,że ojciec księżniczki to ten sam aktor- Ciarán Hinds co grał Juliusza Cezara w serialu Rzym, a najbliżyszy sługa księżniczki to ten sam aktor- James Brian Mark Purefoy co grał Marka Antoniusza w tymże samym serialu Rzym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 21 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli, że ten film ma jakieś głębsze przesłanie?
bo jakoś obejrzałem kątem oka i wydał mi się z deka przekolorowany i familijny, jak zresztą wszystkie produkcje walta disneya.
moim zdaniem to totalna szmira, niczym nowe wersje star wars
już se chyba lepiej włączyć szklaną pułapkę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:07, 22 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie ten film jest typowo familijno-przygodowy i dzieci z pewnością uwielbiałyby postać wielkiego psa potworka.
Jednynie co mogłby mnie zaintrygować w tym filmie w odniesieniu do ewntualnego REAL SHITU to kwestia dziewięciu promieni.
Zawsze muszą wkręcić gdzieś tą 9-tkę : Dziewiąte wrota, 9 souls , Psych 9 itp.
Generalnie ani nic nowatorskiego ani smakowitego Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 22 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat w tym filmie 9 promieni to stary model układu słonecznego (zanim wykluczono Plutona) także też nie ma za bardzo się nad czym spuszczać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:53, 01 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańczący z wilkami, Avatatr , Gwiezdne wojny, Braveheart , Władca pierścieni , Diuna , i jeszcze z pół tuzina wstrzyków z innych filmów można znaleźć.
A jest to historyjka o zniewoleniu człowieka ( a może i każdej istoty we wszechświecie ) przez bezduszną , bezwonną władzę . Nawet główny bohater , całkowicie pochłonięty został przez poszukiwanie złota i czegoś więcej . Jest to historia człowieka , który straciwszy ukochaną rodzinę poświęcił się poszukiwaniu bogactwa a w konsekwencji władzy. Kiedy zdobył fundusze w postaci złota , zainwestował w wiedzę . I dzięki wiedzy ( a także nietuzinkowości postaci ) sięgnął po władzę .
Jest jeszcze coś, co mądremu ( nie mylić z inteligentnym ) widzowi nie umknie . Władcy nie są nieśmiertelni , choć oni sami zdają się myśleć że jest wręcz przeciwnie . Ale tych co dzierżą władzę mogą pokonać tylko i wyłącznie ci którzy marzą o tej władzy i są w stanie zrobić - dosłownie - wszystko dla osiągnięcia celu . I tak gdzieś tam w tle, motłoch poświęca się w rozgrywkach władców i pretendentów . taka jest nasza historia świata , poza małymi wyjątkami , wręcz nic nie znaczącymi epizodami mającymi związek z nurtem wolnościowym .
Patriotyzm, religie, pieniądze , wszystko to i jeszcze kilka cech które posiadają ludzie, ogranicza nas w ewolucji. W ewolucji w której osiągamy taki poziom oświecenia, że bóg może nam buty czyścić , a władza śni się tylko ludziom chorym umysłowo Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alvin88




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 98
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 01 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Python666m napisał:
Film można obejrzeć online na zalukaj.tv
Krótkie streszczenie: John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na obcą planetę. Tam zostaje uwikłany w wielki konflikt między tubylcami, Tarsem Tarkasem (Willem Dafoe) i księżniczką Dejah Thoris (Lynn Collins), która desperacko potrzebuje jego pomocy. W świecie na skraju zagłady, Carter odzyskuje wiarę w siebie, i rozpoczyna walkę, od której zależy los Barsoom i jej mieszkańców.


Kiedyś była taka książka - Księżniczka Marsa , przypadkiem to nie jest adaptacja filmowa tego dzieła? Brzmi znajomo jakby....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Film John Carter
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile