W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Afganistan - Kwaśniewski nagle przyznaje, że to jednak wojna   
Podobne tematy
WikiLeaks publikuje logi wojny w Afganistanie 72
Tajne więzienia CIA czy przemyt heroiny?82
Afganistan134
Pokaz wszystkie podobne tematy (18)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 4965
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 15 Maj '12   Temat postu: Afganistan – Kwaśniewski nagle przyznaje, że to je Odpowiedz z cytatem

Art. 116. Konstytucji RP

1. Sejm decyduje w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej o stanie wojny i o zawarciu pokoju.
2. Sejm może podjąć uchwałę o stanie wojny jedynie w razie zbrojnej napaści na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub gdy z umów międzynarodowych wynika zobowiązanie do wspólnej obrony przeciwko agresji. Jeżeli Sejm nie może się zebrać na posiedzenie, o stanie wojny postanawia Prezydent Rzeczypospolitej.



Jak dobrze wiemy Sejm nigdy nie przyjął uchwały o stanie wojny, ani w przypadku Iraku, ani w przypadku Afganistanu. Co zresztą nawet miało swój szeroko przemilczany epizod w Senacie.

Dlatego prezydent Aleksander Kwaśniewski, wydając 20 listopada 2001 r. Postanowienie o użyciu Polskiego Kontyngentu Wojskowego w składzie Sił Sojuszniczych w Islamskim Państwie Afganistanu zarzekał się, że Polska Armia wcale nie jedzie na wojnę, lecz na „misję stabilizacyjną”, w związku z czym decyzja Sejmu w/s wojny nie jest mu do niczego potrzebna. Dziś po ponad 10-ciu latach nie mogę już znaleźć stosownych cytatów, ale pamiętam, że z całą pewnością tak się tłumaczył.

Okazuje się jednak, że nagle mu się to odmieniło.
Teraz już jest to wojna, którą się pierdolony lansuje.
Twierdzi jebaniec, że wojnę ową wypowiedziała Polsce sama Al Kaida - zamachami z 11 września Smile



No spoko - czyli ostatecznie jest to jednak wojna, a nie misja pokojowa, jak gadał na początku.
Dobrze że przynajmniej co do tego nie mamy już wątpliwości.
Ale skoro jest to wojna to pełniąc obowiązki Prezydenta w oczywisty sposób zgwałcił art. 116 Konstytucji, pomijając wymaganą rolę Sejmu w podjęciu decyzji o udziale naszego kraju w owej wojnie - tak, czy nie? No jasne że tak - nie trzeba studiować prawa, żeby to wiedzieć.

Więc ja się pytam: kto tego skorumpowanego chuja za to teraz rozliczy? Może PiS? Smile
Moim zdaniem jest to tak skrajny przykład złamania konstytucji, z tak tragicznymi konsekwencjami, że Trybunał Stanu powinien mu wymierzyć za to maksymalną przewidzianą karę (którą jak zakładam jest dożywocie).

Tymczasem ten na bezczelna udziela sobie w TVN wywiadów z cyklu „mam w dupie Konstytucję i co mi zrobicie?”.
Zupełnie jak te bezczelne - jego idole z rządu USA, co rozpierdalają wieże WTC w pył ternitem tudzież innym gównem, transmitują to jeszcze na żywo żeby każdy zobaczył – po czym mówią „eee, to tylko pożar”...

Więc zastanawiam się za jakich idiotów on nas kurwa uważa?
Bo mam wrażenie, że bydle nie zdają sobie sprawy z tego, że podstawówka jest w Polsce obowiązkowa. A nawet jakby nie była i wszyscy byli by analfabetami, to wątpię by osiągnęli aż taki poziom głupoty by nie pojęli, że Kwaśniewski ze swoimi kolegami zza oceanu im się normalnie śmieje w ryj, łżąc na bezczela ile wlezie, niczym nasz forumowy bury lisek vel Maleszka. No ludzie, przecież ten typ nie ma nawet za grosz wstydu – bezczel nad bezczele.

Wniosek z tego taki, że władza ma nas wszystkich za skrajnych idiotów.
Ty głupi Polaczku spróbuj się wymigać od mandatu jak cię pies złapie na złym parkowaniu.
Gdy te chuje, nie dość że w żywe oczy gwałcą najważniejszą ustawę w kraju, choć zostali powołani do jej ochrony, to jeszcze się do tego bezczelnie przyznają w ramach promocji swej kariery politycznej w międzynarodowych strukturach cywilizacji judeochrześcijańskiej.

No ja pierdole – zasadniczo mam spokojną naturę, ale jak oglądam taką bezczelną, skorumpowaną i bezkarną świnię to powiem wam, że nerwy mi puszczają. A wam nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 15 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No ja pierdole – zasadniczo mam spokojną naturę, ale jak oglądam taką bezczelną, skorumpowaną i bezkarną świnię to powiem wam, że nerwy mi puszczają. A wam nie?


dlatego ja już nie oglądam TV W O G Ó L E W C A L E . Doszło do tego, że gdy, gdzieś, przypadkiem, zobaczę jakieś wiadomości to mnie, na ogół, szlag trafia i krew jasna zalewa. Myślę, że to kwestia tzw. tolerancji wtórnej.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LOpiz




Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 17 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemiclo ty jesteś dureń Very Happy

skoro jesteś za prawda to chyba potrafisz odróżnić ściemę od prawdy? no chyba ze jesteś głąbem...

mając taka agresje do TV potwierdzasz nam iż jesteś głąbem...

żadna tolerancja wtórna jak już wspominałem jesteś głąbem...

zacznij rozumieć a nie pierdolić na lewo i prawo JAKI JESTEŚ chcąc pozyskać uznanie głąbów Very Happy

miłego wszystkiego GŁĄBIE! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 17 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOpiz, takich "durniów" jest więcej. Smile
Ja sprzedałem telewizor i mam spokój od abonamentu, a w Internecie mogę sobie oglądać praktycznie to samo, tylko bez straty czasu na reklamy. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:02, 18 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polskie prawo/ustawodawstwo jest maksymalnie upaństwowione. mam na myśli to, że żyjemy w kraju tak naprawdę totalitarnym, oligarchicznym, gdzie słowo demokracja serwowana jest w mediach aż do znudzenia, natomiast konstytucji raczej się nie przestrzega, również w sądach. i co najlepsze - "rosja zła, bułgaria chujowa, rumunia bieda" słowa naszych mędrców syjonu <w> a gdzie my do kurwy nędzy się znajdujemy aktualnie? przecież prawo rosyjskie, zarobki rumuńskie nosz pojebało polskę do cna, mówię wam to. kwasek wie co robi, bo jest byłym komunistą i generalnie ma wyjebane - on wie to o czym ja teraz rozkminiam, dla niego to chleb powszedni, dla większości społeczeństwa czarna magia i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Afganistan - Kwaśniewski nagle przyznaje, że to jednak wojna
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile