W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Depopulacja, trzecia wojna i nadejście antychrysta   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 9175
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olo
Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:31, 26 Lis '11   Temat postu: Depopulacja, trzecia wojna i nadejście antychrysta Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich zainteresowanych,
Wprawdzie minęło już niemal miesiąc jak w mediach masowego rażenia ogłoszono nam chwalebną potrzebę depopulacji świata [oczywiście was i mnie też], ale ja przypomnę ten temat, gdyż wcale i ani trochę nie uległ on dezaktualizacji.
Ta jedna z najistotniejszych kwestii typu - być, albo przestać istnieć, może co najwyżej przycichnąć, natomiast w szalonych mózgach władców tego świata z dnia na dzień i roku na rok co raz staje się co raz bardziej dojrzała.

Na końcu tego wpisu jest jeden ze znanych artykułów, popularnych w sieci. Tutaj link: http://www.bibula.com/?p=46658

W tym miejscu pozwolę sobie skromny, ale oryginalny póki co komentarz do tego tematu.
Tak więc kilka słów: o istocie rzeczy
1. Spoglądając na ta całą hucpę z depopulacją z całkowicie duchowej strony, na początku stwierdzamy, że całą sprawę nakręca nie kto inny, ale panowie – iluminaci (to chyba większość rozumie i jest o tym wiele zarówno w necie, jak również na tym forum). Tak więc, iluminaci nie ważne w jakim kraju się znajdują, na jakim są stanowisku i w jakiej organizacji, czy to ONZ, czy WHO, czy NATO, czy jeszcze jakieś inne tam cholerstwo, ważne jest, że działają [zasadniczo] w jednym kierunku i mówią jednym głosem.
2. Trzeba sobie uświadomić, że (ogólnie nazywając) masoneria, a w szczególności ta “wysoko” oświecona – iluminacka, nie jest to już ani stowarzyszenie gnębicieli świata, ani jakiś klub zboczonych pedofilów, czy też tylko elitarna i niedostępna organizacja, ale jest to RELIGIA. Kto posiada choćby podstawową wiedzę na ten temat, powinien już to zrozumieć, do kogo jeszcze nie dotarło, lub nie wierzy – niech się douczy. Udowadniać tu nie będę, bo materiałów o tym jest mnóstwo, a to jeszcze tylko założenie wstępne. Skoro zaś jest to religia, to jaka? Ano – mówiąc też ogólnie – lucyferianizm, czyli szatanizm, tyle że w lepszym, czyli bardziej zamaskowanym, dostępnym tylko dla elit – opakowaniu. Można tak powiedzieć, ponieważ wszem i wobec wiadomo, że iluminaci za boga poczytują sobie upadłego niegdyś anioła – lucyfera – szatana.
3. Następna kwestia, nie podlegająca dyskusji (dla tych co sie na tym znają), a wynikająca z punktu drugiego. Ludzie ci, są OPĘTANI. To nie żart. Opętany wcale nie musi od razu biegać po ulicy, krzyczeć i mordować przechodniów. Znany jest stan opętania doskonałego, kiedy to demon kierujący człowiekiem nie zdradza bez powodu swej obecności, a widoczne staje się ono tylko w obrzydliwie przewrotnych, antyludzkich, antyBoskich i wszelkich innych złych czynach. Nie chodzi tu o jakieś zwykłe grzeszenie, nie chodzi również i o to, że ci ludzie (czy jeszcze można nazywać ich ludźmi ???) są nienasyconymi perwersją zboczeńcami, ale przede wszystkim o to, że oni świadomie oddają siebie na własność szatanowi, nie mogąc (i najprawdopodobniej nie chcąc) już się później wycofać, gdyż po wejściu na tą drogę nie da rady wyzwolić się z tego już tylko o własnych siłach, a szatan zmusza ich do wszelkiej przewrotności, do nienawidzenia Chrześcijaństwa i ludzi – stworzonych na obraz Boży i podobieństwo.
Dla takich ‘ludzi’ nie ma już zasad, norm, przykazań np. nie zabijaj, nie kradnij, nie pożądaj, itd. Oni – wyzwoleni od przykazań, od religijno- moralnych “zabobonów” mogą już i kraść i zabijać, gwałcić i w ogóle, to oni stają się prawem, ponad całym światem i jakimkolwiek zdrowym rozsądkiem. Dowodów mnóstwo – wystarczy się rozglądnąć.
4. Istotą rzeczy nie jest ani sama depopulacja, ani podłe grzechy iluminatów, ale właśnie ich satanizm. Również z tego powodu można przypuszczać (i jest na to sporo poszlak i dowodów), że to ograniczenie zaludnienia może być wykonane przez uśmiercenie w jak najszybszym czasie mnóstwa nieprzygotowanych do tego ludzi. Środki i sposoby mogą być różne, może być to np. znów jakaś kolejna pandemia. Jeśli zaś ona nie wypali, to można coś przygotować coś następnego, byle skutecznie. Równie prawdopodobne, że może być to jakaś większa wojna w skali światowej - nawet atomowa [przynajmniej z lokalnym użyciem tej broni], lub może jeszcze cokolwiek innego.
Nawiasem mówiąc, to rozwój obecnej sytuacji wokół Syrii jest co najmniej bardzo niepokojący. Jeśli do tej rozróby dołączy się Rosja, to mamy trzecią wojnę światową.

Wracam do głównego wątku. Technologie są dziś tak rozwinięte, że zawsze można coś wymyślić, ale tak naprawdę, to chodzi o szybkie ubicie mas totalnie nieprzygotowanych do tego ludzi. Dlaczego?
Po pierwsze, szatan od wszystkich swoich wyznawców domaga się, zawsze się domagał – ofiar. Nie ważne, że jest się wysoko postawionym urzędasem o nienagannych manierach. Tacy (w dalszym ciągu tkwimy w iluminatach) nie poprzestają tylko na bardzo skrycie dokonywanych przez nich mordach, a bywa i tak, że nie mordują nikogo własnoręcznie, ale gdy już nadejdzie czas, aby pokazać światu swe zęby i rogi, potrafią zamordować na raz całe miliony, np. – grubo podszyte masonami były: rewolucja francuska, rewolucja meksykańska, hiszpańska, żydo – masońsko – bolszewicka (październikowa) i jeszcze kilka można wyliczyć.
Po drugie. Całe te masy niewierzących ludzi, lub jeśli nawet wierzących, to nieprzygotowanych gdzie się znajdą po śmierci ? Wiem, że ateiści będą tu zębami zgrzytać, ale piszę przede wszystkim do wierzących. Nie trudno zgadnąć, że mnóstwo z nich nie osiągnie zbawienia. We wszystkich normalnych przypadkach, nawet w przypadku choroby śmiertelnej, ale przewlekłej, człowiek, nawet taki ateista ma możliwość nawrócenia, Spowiedzi itd. A tu, już czasu może nie być !!!
5. Ostatnie. Ostatecznym celem tego całego p…szonego globalizmu, tej nachalnie promowanej dechrystianizacji i zarazem demoralizacji (odmózgowienia) społeczeństw, jest wprowadzenie na świat jednego “genialnego” przywódcy religijno – politycznego, przed którym masońska zgraja padnie na kolana, a jest on dobrze znany pod nazwą: ANTYCHRYST
Mamy o tym aż nadto w Piśmie Świętym, ale nie tylko, bo ten "wątek" [czasem nieco zamaskowany] spotyka się również w różnych, kreujących świadomość ludzi książkach [najczęściej autorzy są jak najbardziej ZA ... ]. Kto zaś czytał np. “Tajne Zapiski Magów Hitlera” dowie się, że wśród szatanistów istnieją specjalne demoniczne rytuały ukierunkowane: “NA SPROWADZENIE NA ŚWIAT ANTYCHRYSTA” – czyżby przypadek?
Cała ta sprawa z zamiarem “depopulacji” świata powinna być odczytywana w tym kontekście. Jeśli im wyjdzie, będzie krokiem milowym do realizacji ostatecznych zamiarów.
Kto wierzący, kto umie myśleć – niech się zastanowi, a więcej na ten temat można poszukać na własną rękę. Dopóki mamy (w miarę) wolny internet, nie powinno to sprawić zbyt wiele trudności.

Wspomniany wyżej artykuł:

"Obłędne pragnienia elit: chcą ograniczyć populację świata o 90 proc.!
Aktualizacja: 2011-11-2 12:59 pm

ONZ oficjalnie ogłosiło 31 października jako symboliczny dzień narodzin siedmiomiliardowego obywatela świata. O dniu tym rozpisywano się w światowych mediach nie po to, aby świętować go jako pozytywne wydarzenie, lecz by po raz kolejny mówić o potrzebie tzw. zrównoważonego rozwoju. Innymi słowy, by straszyć i zmusić państwa do podjęcia działań, które w efekcie przyniosą redukcję liczby ludności na świecie. Coraz częściej mówi się o potrzebie ograniczenia populacji aż o 90 proc. (sic!), by wszyscy mogli cieszyć się dobrobytem i czystym środowiskiem.

Na portalu endoftheamericandream.com ukazał się obszerny artykuł, analizujący wypowiedzi „elity światowej” od wielu lat propagującej redukcję liczby mieszkańców Ziemi. Ekonomiści, politycy i naukowcy otwarcie mówią o potrzebie zmniejszenia liczby ludności aż o 90 proc., by Ziemia liczyła jedynie 500 mln mieszkańców.

Chociaż wielu z nas może wydawać się to szaleństwem, to jednak członkowie światowej elity są zgodni co do tego, że tak duża redukcja liczby ludności na świecie jest absolutnie konieczna „dla dobra naszej planety”.

Portal zwraca uwagę, że nieprzypadkowe jest to, iż ogłoszenie narodzin siedmiomiliardowego obywatela przypadło w Halloween, „jakby chciano podkreślić jak »straszne« jest to, że mamy 7 miliardów ludzi na naszej planecie”.

Obecnie decydenci światowi coraz częściej posługują się pojęciem „zrównoważonego rozwoju”, które stało się jednym z kluczowych słów-wytrychów używanych przez radykalny ruch ochrony środowiska. Propaguje on kontrolę urodzin poprzez upowszechnienie antykoncepcji i aborcji.

Założyciel amerykańskiej stacji CNN Ted Turner wielokrotnie postulował ograniczenie liczby ludności nawet do 250 mln. Według niego, byłby to idealny poziom. Dave Foreman, współzałożyciel Earth First, mówi, że zmniejszenie naszej populacji do 100 milionów jest jednym z jego trzech głównych celów. Pozostałe dwa, to zniszczenie infrastruktury przemysłowej i odbudowa bogactwa gatunków na całym świecie.

Chociaż te teorie – jak zauważają autorzy artykułu – są absurdalne, to jednak wciąż są obecne na głównych uniwersytetach w USA. Na przykład profesor biologii z University of Texas w Austin, Eric R. Pianka napisał: „Nie mam żadnej złej woli w stosunku do ludzi. Jestem jednak przekonany, że świat – w tym cała ludzkość – z pewnością byłby o wiele lepszy bez tak wielu z nas”.

Michaił Gorbaczow stwierdził kiedyś, że zmniejszenie światowej populacji o 90 procent byłoby „jak najbardziej na miejscu”. Podczas jednej z konferencji przekonywał: – Musimy mówić na temat seksualności, antykoncepcji, aborcji, wartości kontrolowanej populacji, ponieważ kryzys ekologiczny jest w gruncie rzeczy kryzysem ludnościowym. Jeśli zmniejszymy populację o 90 proc., to tak wielu z nas nie będzie już szkodzić środowisku.

Większość zwolenników ograniczenia populacji nie wyraża się jednak tak otwarcie, częściej wybierając bardziej eufemistyczne określenia. Mówią więc o potrzebie tzw. zrównoważonego rozwoju, „ograniczenia płodności” oraz „poprawy jakości życia”.

Tuż przed dniem, w którym miał się urodzić siedmiomiliardowy obywatel świata w prasie na całym świecie ukazało się wiele artykułów i programów poświęconych kwestii potrzeby kontroli urodzin.

Jeffrey D. Sachs, dyrektor Earth Institute na Columbia University, mówił w CNN: – Pojawienie się siedmiomiliardowego obywatela stanowi wielkie wyzwanie dla świata, a mianowicie konieczne staje się utrzymanie planety w takim stanie, w którym każda osoba będzie miała szansę na pełne i produktywne życie w dobrobycie i której zasoby zostaną zachowane dla przyszłych pokoleń. Podkreślił on, że konieczny jest „zrównoważony rozwój” na naszej planecie, który może mieć miejsce, tylko w przypadku ograniczenia liczby mieszkańców Ziemi. Wyjaśnił, że w krajach bardzo zamożnych, a nawet w średniozamożnych liczba ludności stabilizuje się, dzięki temu, że coraz więcej osób decyduje się jedynie na jedno lub dwoje dzieci. Zasugerował, by zachęcać pary do ograniczania liczby potomstwa, zwłaszcza w krajach biedniejszych.

W artykule dla „The Guardian”, Roger Martin stwierdził niedawno, że wszystkie problemy przed jakimi obecnie stoi ludzkość, można by było dużo łatwiej rozwiązać, gdyby „było mniej ludzi na świecie”. Dodał, że ich rozwiązanie staje się niemożliwe z powodu przeludnienia planety, ale gdyby ograniczyć liczbę ludności, wówczas „wszystkim żyłoby się dużo lepiej”.

Autorzy artykułu na portalu endoftheamericandream.com zauważają, iż możni tego świata coraz śmielej postulują wprowadzenie drastycznych rozwiązań w celu ograniczenia populacji. Są tacy, którzy twierdzą, że optymalnym wyjściem byłoby powszechne wdrożenie „polityki jednego dziecka”, takiej jak w Chinach. Niedawno ukazał się na ten temat artykuł w gazecie „The National Post”. Czytamy tam: „Powszechne prawo takie, jak polityka jednego dziecka w Chinach jest jedynym ze sposobów, aby odwrócić globalny przyrost naturalny”. Autor artykuł napisał, że gdyby wdrożyć taką politykę, to udałoby się ograniczyć liczbę ludności do 3,43 mld w 2075 r. Powołał się on na dane wiedeńskiego Instytutu Demograficznego, który prognozuje, że gdyby od teraz rodziło się tylko jedno dziecko w rodzinie, wówczas można by było zmniejszyć populację do 5,5 mld osób w 2050 r.

Urabianie opinii publicznej dot. potrzeby ograniczenia liczby dzieci już teraz ma miejsce w popularnych programach telewizyjnych. Na przykład, nowy show w amerykańskiej telewizji Fox o nazwie „Terra Nova” przedstawia przyszłość Ziemi jako piekło, ze względu na przeludnienie. Autorzy show sugerują, że ludzie w przyszłości będą mieli ogromne problemy z oddychaniem, z powodu ogromnego zanieczyszczenia środowiska i dlatego konieczne stanie się surowe egzekwowanie polityki posiadania tylko dwójki dzieci…

Rodziny biorące udział w programie „Terra Nova” żyją zgodnie z wizją ekologów, tworząc „wspaniałe społeczeństwo socjalistyczne”. Naturalnie to wizja utopijna, niemożliwa do zrealizowania w rzeczywistości. Podobnie, jak wiele innych tego typu wizji, szybko okazałaby się tyranią. Przykładem może być polityka przymusowej sterylizacji w Indiach prowadzona przez Indirę Gandhi i jej syna w latach 70, gdzie w ciągu zaledwie jednego roku ubezpłodniono blisko 8 mln osób (!!!). Często odbywało się to tak, że policja siłą zabierała biedaków do obozów sterylizacyjnych i tam poddawano ich skandalicznym zabiegom okaleczającym.

Obecnie elity mają obsesję na punkcie przeludnienia i postulują na razie pozornie „dobrowolne” programy kontroli urodzin, strasząc jednak np. cofnięciem pomocy finansowej, jeśli dany kraj nie zalegalizuje aborcji i środków wczesnoporonnych. Gorącym orędownikiem upowszechnienia wiedzy antykoncepcyjnej wśród kobiet i dziewcząt jest były wiceprezydent USA, Al Gore.

Thomas Friedman, na łamach „The New York Times”, winą za obecny kryzys obarczył nas wszystkich, mówiąc, że jest nas stanowczo za dużo. Dlatego rosną ceny paliwa i żywności, a także mają miejsce gwałtowne klęski żywiołowe.

Doradca Baracka Obamy, John p. Holdren uważa, że w celu ograniczenia przyrostu naturalnego, należałoby sterylizować kobiety, które urodziły dwójkę lub trójkę dzieci. (sic!) Przekonuje, że opracowanie długoterminowej kapsułki sterylizacyjnej – która mogłaby być wszczepiana pod skórę i usuwana, gdyby kobieta chciała urodzić dziecko – „otwarłaby dodatkowe możliwości przymusu kontroli płodności”. Kapsułka – jego zdaniem – mogłaby być wszczepiana w okresie dojrzewania i być usuwana po uzyskaniu oficjalnej zgody urzędników. (sic!) Holdren uważa również, że przymusowa aborcja byłaby zgodna z konstytucją amerykańską, gdyby okazało się, że kontrola urodzeń jest konieczna.

Wcześniej szef Microsoftu, Bill Gates postulował wynalezienie szczepionki, która pozwoliłaby na zmniejszenie populacji przynajmniej o 10 do 15 proc.

Źródło: endoftheamericandream.com, AS"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas
Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:14, 23 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sobie tak patrzyłem na pokemonowego pierdolca , przyszła mi do głowy taka myśl :
*** depopulacja*** ( świat robi się ciasny , wzrasta wrzenie , dzięki internetowi rośnie świadomość ludzi ) jest nieunikniona
Trzeba więc wybrać pewną grupę ludzi przeznaczonych na ocalenie . Jakie kryteria powinni spełniać ?
Ja postawił bym na
---- odpowiednio głupich
---- odpowiednio silnych , sprawnych fizycznie
Jak takich znaleźć ?
POKEMON GO - idealne na wyselekcjonowanie osobników najpełniej spełniających te kryteria !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swiecki45
Dołączył: 09 Cze 2016
Posty: 33
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 23 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponad pięć lat temat bujał się nie ruszany.Można by to wałkować budząc u wielu politowanie ale sprawa nie jest tak debilna jak się wydaje na pierwszy rzut oka.Odrzucając wszelkie religijne fantazmaty,iluminatów i co tam kto chce dodać,ludzi faktycznie jest już za dużo.Wyobraźcie sobie gdyby każdy na tym globie zechciał mieć to co np przeciętny Amerykanin...Brakło by surowców a może i tlenu do wyprodukowania wszystkiego.Jednak do tego nie dojdzie bo gospodarka opierająca się na drukowaniu bezwartościowych papierów musi się rozwalić i to niebawem.Co będzie to już tam ktoś dobrze zaplanował.My dowiemy się po czasie.W razie czego najpierw wyłączą internet,telewizję i wszelkie środki komunikacji.Popukacie się w głowę już niezbyt długo.Ciężko będzie pociągnąć ten syf jeszcze 2-3 lata.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas
Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:57, 24 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duża , ludzka masa była potrzebna , gdy trzeba było fizycznie pracować na zbudowanie fortun władców , banksterów itp . To , co kiedyś było do tego niezbędne - dziś staje się problemem , zawadą . Metod na depopulację może być masa . Jedną z nich jest to , co kiedyś próbowała Australia w stosunku do niechcianych uchodźców . Noblista ( nie pamiętam nazwiska ) pracował dla rządu nad wirusem działającym wyłącznie na niektóre rasy ludzi . Gdy się to rypło , program został ponoć zakończony .
Chciałbym tu jednak wkleić coś z innego podwórka . Wmawia się nam , że nasze emerytury będą małe , bo maleje stopa zastąpienia . Za dużo starych , za mało młodych .
Nie będę się tu bawił w symulacje , ale JAKA STOPA ZASTĄPIENIA dała by nam godziwą emeryturę ?
4 do 1 ? 6 do 1 ?
Idąc takim rozumowaniem - łatwo można obliczyć , w jakim tempie zwiększała by się ilość ludzi na i tak przeludnionym świecie .
Ci , którzy wciskają nam ten kit nie potrafią tego policzyć ? Nie zdają sobie sprawy z nierealności takiej matematyki ?
A my - czemu nie pytamy tych złamasów zakutanych - gdzie upchną tych ludzi rodzących się na potrzeby podniesienia stopy zastąpienia ? Na księżycu ?
Nie trzeba być geniuszem , by zdać sobie sprawy z kłamliwości i bezsensowności bełgotu naszych wybrańców , ich służalczych mediów , pseudoopozycji itp
Poniżej próbka symulacji prawidłowej stopy wzrostu , która niby zapewniła by nam odpowiednie emerytury
Confused Confused Confused Confused pracuje na Laughing

następne pokolenie
Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused
pracuje na tych górnych Laughing Laughing Laughing Laughing


kolejne pokolenie
Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused
pracuje na tych z pokolenia linię wyżej Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughingw takim tempie to i chyba nawet mszyca się nie pleni . Gdzie to upchać panowie "eksperci" od ubezpieczeń społecznych ?
Liar Liar Liar Liar Liar Liar Liar Liar Liar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 24 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontrola Populacji


--------------------------------------------------------------------------------

"Celem ONZ jest selektywne zredukowanie populacji poprzez zachętę do aborcji, wymuszoną sterylizację, kontrolę ludzkiej reprodukcji; [ONZ] postrzega dwie trzecie ludzkiej populacji jako niepotrzebny bagaż, z potrzebą eliminacji 350 tys. ludzi dziennie."
-
Jacques Cousteau,
UNESCO Courier

[tak, tak, to ten sam miłośnik natury, Jacques Cousteau, którego filmy na pewno widzieliście w telewizji]


--------------------------------------------------------------------------------

"Pożywienie to władza. My używamy go do zmiany zachowań. Niektórzy mogą to nazwać przekupstwem. My się nie usprawiedliwiamy."
-
Catherine Bertini,
Dyrektor Światowego Programu Żywieniowego ONZ [UN World Food Program]

[Czyjś komentarz: "Nie Katarzyno. Ja to nazywam szantażem; nazywam to zbrodnią; nazywam to ludobójstwem. Teraz wiecie dlaczego świat głoduje"]


--------------------------------------------------------------------------------

"Czyż nie jest jedyną nadzieją dla całej planety, aby ta zindustrializowana cywilizacja upadła? Czyż nie jest to naszą odpowiedzialnością by dopełnić tego dzieła?"
-
Maurice Strong
Podsekretarz Generalny ONZ.
Sekretarz Generalny "Szczytu Ziemi 1992" [Earth Summit 1992]
Specjalny Asystent Sekretarza Generalnego ONZ, Kofi Annana.


--------------------------------------------------------------------------------

"W poszukiwaniu nowego wroga, by nas zjednoczył, wpadliśmy na pomysł, żeby wykorzystać zanieczyszczenie środowiska naturalnego, niedobór wody, głód, itp., to powinno spełnić tą rolę... Wszystkie te zagrożenia są wywołane ludzką ingerencją... Prawdziwym wrogiem, wobec tego, jest sama ludzkość."
-
Rada Klubu Rzymskiego: (100 liderów-globalistów)


--------------------------------------------------------------------------------

"Obecnie mamy zdecydowanie zbyt wielu ludzi na tej planecie. Całkowita liczba ludzi na poziomie 250-300 milionów ludzi, czyli 95% redukcja obecnego poziomu, byłaby idealna."
-
Ted Turner: Turner Broadcasting. Właściciel CNN ["Communist News Network"].
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic
Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 15:06, 24 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raport panów z Żelaznej Góry sugeruje, co powinno się zrobić z ludźmi ekonomicznie i kulturalnie upośledzonymi. Możliwym zastępczym narzędziem kontroli nad elementami potencjalnie wrogimi społeczeństwu jest ponowne wprowadzenie - w jakiejś formie dostosowanej do nowoczesnej technologii i procesu społecznego niewolnictwa. W dobie pokoju światowego stworzenie wyrafinowanej formy niewolnictwa może być warunkiem wstępnym kontroli społecznej. Przypuszczalnie odnosi się to do upowszechniającej się obecnie praktyki wykorzystywania przez prywatnych przedsiębiorców pracy więźniów albo "niewolników zarobkowania", ludzi tak pogrążonych w długach, że praktycznie pozbawionych możliwości jakiegokolwiek wyboru prócz dalszej ciężkiej i niewdzięczęnej pracy.

Porównanie zaleceń raportu z dzisiejszą sytuacją nie tylko w USA można wysnuć intrygujące wnioski. Chłopcy z Żelaznej Góry wyliczyli następujące możliwe substytuty "funkcji wojny"

-rozbudowany program opieki społecznej (czy nie to właśnie rozwija pis?)
- gigantyczny, wielostronny otwarty program badań kosmicznych zamierzony w nieziszczalne cele. (misja na Marsa itp.)
-stały zrytualizowany, system kontroli rozbrojenia (Np. Irak, Bośnia)
-wszechobcene, w istocie rzeczy wszechmocne międzynarodowesiły policyjne (siły pokojowe ONZ)
-stwierdzone i rozpoznane zagrożenie ziemskie (UFO i uprowadzenia przez istoty pozaziemskie)
-ogromne globalne zanieczyszczenie środowiska
-fikcyjni wrogowie zastępczy (Husajn, Osama bin Laden, Muammar Kadafi)
-programy wzorowane przeważnie na modelu Korpusu Pokoju (Korpus Pracy, Wolontariusze w służbie Ameryki)
-wspomniana nowoczesna forma niewolnictwa
-nowe religie czy inne prądy mistyczne (teozofia, New Age, kulty)
-współczesne formy współzawodnictwa plemiennego (UEFA, Liga Mistrzów, niedawne Mistrzostwa Europy)

Autorzy przyznawali, że wrogowie zastępczy mogą okazać się mało realnie, ale podkreślali, że jakiegoś wroga trzeba znaleźć, albo co bardziej prawdopodobne takie zagrożenie będzie trzeba wymyślić.
_________________
Jeśli dowiedziesz swoich racji – zyskasz niewiele,
jeśli dowiodą ci błąd – zyskasz dużo, poznasz prawdę.
Jehuda Ben Samuel (XII w.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren
Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 24 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd biorą takich debili? A już wiem, z kościółków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas
Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 25 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem mocno sceptyczny wobec wszelkich proroctw powstałych PO czasach Jezusa. Wklejam ten fragment, bo chciałbym wiedzieć czy ktoś z Was wie coś wiecej o tej kobiecie, może ktoś posiada jej publikowane zapiski, może książki?

Agnieszka Pilchowa z domu Wysocka urodziła się 14 grudnia 1888 roku.Mieszkała w Wiśle, w Beskidzie Śląskim, gdzie wychodził słynny przed wojną miesięcznik "Hejnał" pod redakcją jej męża Jana Pilcha. Jasnowidząca pisała artykuły do tego czasopisma, drukiem wydała także "Pamiętniki jasnowidzącej" i "Spojrzenie w przyszłość". Jej popularność była ogromna dzięki audycjom radiowym, które w latach 30. prowadziła razem z Zofią Kossak-Szczucką, popularną wówczas pisarką historyczną. Pilchowa pisała również artykuły do prowadzonego przez Jana Hadynę miesięcznika "Lotos" oraz utwory prozatorskie. Wydała m.in. "Pamiętniki jasnowidzącej", "Spojrzenie w przyszłość", "życie na ziemi i w zaświecie, czyli Wędrówka dusz" oraz powieść okultystyczną "Zmora"..........
"Przyjdzie dzień, w którym ludzie będą się zabijali z byle jakiego powodu, a raczej z powodu zmniejszonej przestrzeni życiowej. Napady, rabunki, gwałty zbiorowe, terror będzie rósł razem z przemysłem, zatruciem powietrza i wody (...) Gloryfikacja gwałtu i okrucieństwa będzie tematem dominującym powszechnie i zachęcającym do naśladowania. Trupy zmarłych na skutek głodu, zaduchy, uduszenia, zatrucia, morderstwa będą coraz powszechniej tamowały ruch na ulicach miast i przestaną wywoływać zdziwienie.
Człowiek będzie coraz bardziej tracił na wartości. Zmniejszanie sie wartości człowieka pociągnie za sobą zmniejszanie się wartości jego wytworów przemysłowych i artystycznych. Będzie się pleniła pseudosztuka, śmietnikowa, masowa, nachalna, brutalna i ogłupiająca. (...) Uczucie zgaśnie zupełnie. Cywilizacja będzie się cofała do nowego średniowiecza.
Medycyna zostanie zredukowana tylko do usług dla najbogatszych. (...) Prawo pięści zastąpi prawo tradycyjne. (...)Najbardziej mnożące się ludy kolorowe zaleją resztę świata. Ludy te będą przemieszane i będą się rozmnażały jeszcze bardziej, a problemy, wobec których stanął gatunek ludzki, nie zostaną rozwiązane".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld
Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 18 Sie '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spekulacje wskazują na ród Stuart, gdyż pochodzi on rzekomo od Jezusa i jakaś przepowiednia ma mówić, że antychryst będzie z tego rodu. Do tego matka odjebała taki numer:

https://m.demotywatory.pl/4852616#

Albo robi sobie beke z ludzi, albo coś manifestuje. Do tego dochodzi samobójstwo jej pielęgniarki jak w rzeczonym filmie.

https://londynek.net/wiadomosci/article?jdnews_id=15585
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren
Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 18 Sie '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Spekulacje wskazują na ród Stuart, gdyż pochodzi on rzekomo od Jezusa i jakaś przepowiednia ma mówić, że antychryst będzie z tego rodu. Do tego matka odjebała taki numer:

https://m.demotywatory.pl/4852616#


Lol wiele dynastii pochodzi rzekomo od Jezusa. Pochodzić mieli od niego już Merowingowie, Pendragonowie, Sinclerowie, władcy Wizygoccy, władcy Irlandii i wielu innych. Tyle tylko że Jezus Chrystus, taki jakim go przedstawia Nowy Testament, najprawdopodobniej nawet nie istniał, a jego postać to po prostu zlepek różnych postaci historycznych i pół-legendarnych, połączonych w jedną. To wszystko to folklor.

Zresztą gdyby to byli potomkowie Jezusa, to by mieli semickie rysy bo Yeszu jak wiem był Żydem, a z tego co się orientuję większość tych dynastii podawanych za rzekomych przodków Yeszu, to same blondasy i rudzielce o paskudnej germańskiej aparycji.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld
Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:21, 23 Sie '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam z tego beke, choć dopuszczam myśl, że jest gdzieś jakaś popierdolona wierchuszka, która ma pierdolca i megalomanie ezoteryczną. Mogą w imię chorych idei robić gnój, jak swego czasu komuniści i naziści. Czują się wybrani, jak nordycko - aryjscy nadludzie, czy coś.
Kto tam ich wie.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom
Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1870
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:47, 24 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek
Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 903
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 26 Lip '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antychryst - kto to jest, kiedy przyjdzie. Z Dariuszem Pawlakiem rozmawia S. KrajskiCytat:
Chwila, antychryst ma być postacią tak przystojną pełna uroku osobistego, że większość kobiet swoim spojrzeniem rzuci na kolana...
Z całym szacunkiem do osoby pastora Franciszka Bongiorno, nie sądzę, żeby to mógł być właśnie on.
W każdym bądź razie mnie by nie rzucił.

_________________
"Szczepionka działa niekorzystnie na jedną osobę na milion" ~Maryla
*** STOP WPUSZCZANIU UKRAIŃCÓW do Polski! ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Depopulacja, trzecia wojna i nadejście antychrysta
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile