W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Fałszywa inwazja obcych  
Podobne tematy
Projekt Bluebeam 110
Co odkryto na Marsie? 124
Kolejny pracownik NASA ujawnia istnienie obcych 20
Nowa sonda na Marsie 27bez ocen
Znaleziono cząstki DNA pochodzące spoza Ziemi 16
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7033
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 10 Lut '08   Temat postu: Fałszywa inwazja obcych Odpowiedz z cytatem

Usa przygotowują plany do fałszywej inwazji obcych.

Inwazja ma na celu wywołać ogólnoświatową panikę, dzięki której dojdzie do utworzenia zrębów światowego państwa.

USA doskonale zdają sobie sprawę z obecności obcych na Ziemi i wokół Ziemi. ("Out of the BLUE", "Disclosure Project")

Prawdopodobny scenariusz.

Plan ma przebiec w następujący sposób:

1. Wylot wszystkich ziemskich latających spodków znajdujących się w rękach armii USA.

2. Zamachy i spektakularne zniszczenie kilku miast na terenie całej Ziemi.

3. Wybuch paniki.

4. Utworzenie światowego komitetu ds. przeciwdziałania inwazji pod kontrolą USA i pokojowe przejęcie kontroli nad wszystkimi armiami świata.

5. Spektakularne, acz fałszywe, odparcie inwazji.

6. Akcje polowania na kosmitów i gwiezdnych wędrowców wśród ludzi zakańczane pokazowymi procesami sądowymi (prawo karne w USA już teraz zawiera możliwość karania obywateli USA za kontakty z kosmitami). Będzie to wszystko przypominać polowanie na komunistów w USA i polowanie na szpiegów w krajach socjalistycznych w czasie zimnej wojny.
7. Utworzenie światowego państwa ze stolicą w Waszyngtonie.

8. Rozbudowa arsenału militarnego w celu wytworzenia systemu obrony planety (chodzi o zabezpieczenie interesów producentów broni).

9. Podtrzymywanie histerii i nienawiści do kosmitów.

10. Tłumienie protestów społecznych i eliminowanie osób poddających w wątpliwość prawdziwy charakter inwazji.

[a potem wiadomo: microchip przyjęty z radością z powodu rzekomego zapewnienia bezpieczeństwa] - istny majstersztyk, dać się zniewolić i jeszcze się z tego cieszyć, bo zawsze mogło być gorzej.

(podobny scenariusz przedstawia "Dzień Niepodległości" oraz "Wojna Światów" Spielberga)

W tym temacie Alex Jones jakoś tajemniczo milczy, w EndGame ani mru mru o takiej ewentualności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"prawo karne w USA już teraz zawiera możliwość karania obywateli USA za kontakty z kosmitami"

LOL! przecierz USA mowi jasno ze kosmici nie istnieją!! ale wały!!

Wojna swiatów z 2005? wlasnie sciagam z torrenta lol? Very Happy (WAR OF THE WORLDS)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Wojna Światów" Spielberga z 2005 r. robi wrażenie.

Nie mówią, że obcy nie istnieją ale też nie mówią, że istnieją; tłumaczą zawsze (w przypadku jakiejś obserwacji czegoś nietypowego), że była to zbiorowa halucynacja, Wenus, gaz bagienny, mijające się samoloty wojskowe, szyk bojowy śmigłowców, klucz ptaków etc. Do wyboru do koloru.

Jedni z nimi współpracują (jak podaje Helsing w swojej książce) a SETI szuka obcych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:12, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rEvolution, skąd masz te informacje? Jesteś agentem, czy co? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rEvolution: masz racje w tym co mówisz Smile

A jak bedzie inwazja USA jako obcych to pamietajmy ze prawdziwi OBCY tez moga sie pojawic i zapewne to zrobią bo im puszczą nerwy : P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wszelki wypadek podaję żeby nie było ewentualnych niespodzianek.

Do takich informacji dotarł dr. Greer z projektu Disclosure Project o czym mówił przed śmiercią dr. Rosin Werhner von Braun - niemiecki naukowiec od silników rakietowych. Info również w Nexusie z 2007 r.

A obiekty Alien Vehicle Reengeneering to skopiowane obiekty z odzysku o czym z kolei mówił płk. Corso.

To chyba jedyny skuteczny sposób na wprowadzenie nwo bez żadnej dyskusji ani warunków za jednym nomen omen zamachem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:27, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo ze bedzie ciekawe z jednej strony a z drugiej bardzo brutalnie (w bibli pisał ze co 2gi czlowiek zostanie zabrany) a ja wierze calym soba ze to sa juz czasy ostateczne... jedni jednoczą swiat dla Jezusa a drudzy wiadomo dla kogo (scalanie swiata aby zrobic z ludzi niewolników)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:49, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przypuszczam iż to czy bedzie cos podobnego to sie okaże sie w najblizszych 2 latach
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

> Wyspa. Stwierdzenie "czasy ostateczne" zostało użyte w Biblii a w Kodzie Biblii czyli rozszyfrowanej na komputerze użyte jest stwierdzenie: "kres dni".

"A ty Danielu weź i zapieczętuj księgę aż do czasów ostatnich" - pieczęć ta została już - jak wiadomo - złamana pod postacią rozszyfrowania Biblii (Kod Biblii).

Niewątpliwie będzie się działo cokolwiek to znaczy.

Jeśli jesteście zainteresowani to mógłbym podać krótkie info odnośnie tematu ale musiałbym je odnaleźć w zakamarkach netu bo już - jak sprawdziłem - wcięło z serwera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
$iemo




Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 210
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:41, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten koniec świata to już ludzie czekają od 1000 roku.
I tak co parę (-naście, -dziesiąt) lat wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że tu "JUŻ".
Ale jednak wciąż okazuje się , że jednak nie , więc jestem optymistą i myślę, że nie doczekamy...
_________________
...Nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:14, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rEvolution napisał:
Na wszelki wypadek podaję żeby nie było ewentualnych niespodzianek.

Do takich informacji dotarł dr. Greer z projektu Disclosure Project o czym mówił przed śmiercią dr. Rosin Werhner von Braun - niemiecki naukowiec od silników rakietowych. Info również w Nexusie z 2007 r.

A obiekty Alien Vehicle Reengeneering to skopiowane obiekty z odzysku o czym z kolei mówił płk. Corso.

To chyba jedyny skuteczny sposób na wprowadzenie nwo bez żadnej dyskusji ani warunków za jednym nomen omen zamachem.



Dla Panamczyków NWO był jak USolom zachciało się zacieśnić kontrolę nad Kanałem Sueskim. 20tys ludzi straciło dach nad głową, a Miedzynarodowy Czerwony Krzyż czekał kilka dni na wejscie, bo wyzwolciiele musieli zasypać masowe groby. NWO był w ZSRR i Chinach za Mao oraz za Hitlera. NWO a la Alex Jones to pierdy dla znudzonych nastolatków. Zamiast patrzeć jaki lobbyng siedzi za politykami będą wszędzie widzieć bezosobowy NWO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:19, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:
(w bibli pisał ze co 2gi czlowiek zostanie zabrany)


Zaciekawiłeś mnie tym, powiedz tylko gdzie i nie rozwijajmy na ten temat dyskusji.
Wink

$iemo napisał:
Na ten koniec świata to już ludzie czekają od 1000 roku. tak co parę (-naście, -dziesiąt) lat wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że tu "JUŻ".
Ale jednak wciąż okazuje się , że jednak nie , więc jestem optymistą i myślę, że nie doczekamy...


Mi jak rano budzik dzwoni (co 10 minut od pierwszego dzwonienia), to też myślę "zaraz zadzwoni" i wtedy "Ale jednak wciąż okazuje się , że jednak nie , więc jestem optymistą i myślę, że się nie doczekam" i wtedy staje się najgorsze.. słyszę budzik. Może i my też mamy złudzenia, ale najlepsza postawa to być przygotowanym (to nie znaczy biec, ani leżakować).

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:41, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he... Kiedyś słuchałem wywiadu z kimś kto pracował długo w Pentagonie. Chyba w latach 70 facet trafił do części z ograniczonym dostępem gdzie w jednym z pokoi wisiała "mapa" z takim mniej więcej scenariuszem przyszłości:

1. Walczymy z "komunistami"
2. Walczymy z "terroryzmem"
3. Walczymy z "meteorytami"
4. Okazuje się że meteoryty wystrzeliwują w nas kosmici - "walczymy z kosmitami".

Oczywiście te 4 ostatnie to tylko PR potrzebny do tego by zapewnić stały dopływ funduszy do Pentagonu i ich przyjaciół z Military-Industrial Complex.

Pamiętam taki strasznie idiotyczny film właśnie o scenariuszu 2 i 3 - UFOki strzelają w Ziemią meteorytami i Pentagon staje do obrony planety przed robalami. "Starship Troopers" zdaje się - można boki zrywać - te reklamy Smile Nie polecam filmu chyba, że od początku potraktujecie go jako komedię.

PS. Nie widzę w powyższym scenariuszu nic niemożliwego do zrealizowania. Ludziom da się wmówić że atakują nas kosmici tak samo łatwo jak to że 11 września 2001 USA zaatakowali terroryści. Zaraz znajdzie się tysiące Adunów, Andrzejów i Incognito nabijających się z wszystkich którzy nie wierzą w UFOki. Laughing
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. No NARESZCIE!

Dziwiłem się, czemu ludzie się zgadzają na takie zafajdanie zycia przez terrorystów. Sami pomyślcie, największy zamach terrorystyczny - 2 tysiace ofiar, a ludzi są miliony w USA, a na Ziemi miliardy.
Ale po zniszczeniu kilku miast, śmierci wielu milionów, a moze nawet kilku miliardów... To już rozumiem.

2. Ogladałem kiedys film o ataku UFO, nie wiem, czy "dzień niepodległości". czy jakiś inny. Do rzeczy - tam było zupelnie odwrotnie - Prawdziwi kosmici atakuja a już po (chyba) 2 tygodniach w gazecie artykuł, coś w rodzaju: "Wielki atak UFO - wielkie oszustwo".

3. Zabawnie by było, jakby prawdziwi kosmici zaatakowali. Na pewno istnieja, raczej wielokomorkowi, może inteligentni i mają powody, żeby atakować nasza planetę.
Głupotą byłoby uznanie, ze jeśli istnieja kosmici, to istnieje tylko jeden gatunek, a nawet, że każdy z tego gatunku nienawidzi ludzi, więc ludzie nie powinni zabijac wszystkich (problem w tym, że ludzie zwykle zachowuja się głupio). Już sobie wyobrazam świat na długo po takiej wojnie - ludzie oskarzani o antykosmityzm Laughing .
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:11, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no powiem szczerze, świetny temat, jak zabraknie bin ladena wymyśli się szaraków

można zadać inne pytanie

czy samo pojawienie się obcych w celach pokojowych nie dokonało by diametralnych zmian na naszej planecie w tym w sferze religijnej?

(dajmy na to że szaraki mają zapisy dvd z I w. n.e. Laughing gdzie widać prawdziwe początki chrześcijaństwa)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... No trochę się zdziwiłem ale nie jest pewne co wymyślą żeby zjednać świat... że chcą walczyć z Bogiem w czasie armagedony to wiedziałem ale żeby z ufo to nie Razz napewno coś wymyślą no bo jakoś się to musi skończyć oby jak najszybciej bo ja mam już dość tego złego świata... co to osób które myślą że się nie doczekają końca świata to widać że szatanowi sie udało ich oszukać Smile Nie poto tyle było przepowiedni które się nie spełniły... szatan wiedział że jeśli ludzie uwierzą w przepowiednie i się nie spełnia to zaczną powątpiewać w inne a co z tym idzie przestaną wierzyć w proroctwa biblijne... Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 11 Lut '08   Temat postu: Fałszywa inwazja obcych Odpowiedz z cytatem

uzupełnienie.

Bush przygotowuje się do wojny z obcymi?

Oskarżenia ze strony Kanady i Meksyku

Materiał pochodzi z Kanadyjskich mediów (Canada MSM) i jest krótkim wywiadem z dawnym ministrem obrony Kanady (Paul Hellyer).

Opowiada on o tym jak administracja Stanów Zjednoczonych przygotowuje się do wojny z pozaziemskią cywilizacją, bazami na Księżycu itp.




Tu trochę więcej: Paul Hellyer about ET, 911.
>>
http://video.google.pl/videosearch?q=paul+hellyer&so=0


(czy może ktoś chętny podjąłby się przetłumaczenia tego filmiku?)

info, source:
>> reszta

EDIT
Faktycznie video już usunięte, ciekawe komu przeszkadzało i dlaczego?

Są jeszcze inne materiały do których link na Video Google podałem wyżej pod okienkiem (które jednak zostawię na pamiątkę mając nadzieję, że pozostałe materiały video jeszcze pozostaną).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

This video has been removed due to terms of use violation.

Ciekawy temat, choc ciezko dyskutowac o czyms, o czym ma sie tak małe pojecie.
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obcy powinni być antysemitami. Wtedy ich inwazja, jej opdarcie i ściganie zdrajców wsrod Ziemian bedzie miało sens.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

USRAEL od pół wieku wspołpracuje m.in w strefie 51 z obcymi.. Obcy są i istnieją w waszej nikłej podświadomości. Wyglądają jak wy, zachowują się jak wy a ich głównym celem będzie nadejście szataaaana.. Laughing Twisted Evil Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech zgadne, jesteś tego żywym przykladem Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 02 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle, zę dopoki godnego wroga można znaleźć na Ziemi ten pomysł nie ma sensu. Ale gdyby tak sie zadarzyło, że jakaś potęga podbije cały świat, to moga pojawić się pytania:

- co zrobić z przemysłem zbrojeniowym
- co zrobić z prawami wojennymi

Przemysłowcy mogli sie przyzwyczaić do zamówień, władza przyzwyczaić do uprawnieni wojennych.

W takim przypadku można spojrzeć w gwiazdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 02 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będą udawać, że strzelają do kosmitów? Żeby co, jeśli już świat będą mieli u stóp?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 02 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale na zasadzie techniki mind control, a nie prostackich metod z ZSRR.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spektrometr




Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 02 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zostaną na ziemi wykorzystane wszelkie możliwości, terroryzm itp, to kolejną logiczną opcją , wydaje się być sfingowany atak obcych. Aby mógł nadal rozwijać się kompleks bankowo-militarny-przemysłowy.
_________________
Błędem jest jedynie założenie, że w świecie obowiązują prawa logiki klasycznej.
Tymczasem świat trzeba badać, a nie przyjmować założenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Fałszywa inwazja obcych
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile