W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ruch Palikota  
Podobne tematy
palikot w komisji trójstronnej 31
Przemiana Palikota47
Palikot1
Pokaz wszystkie podobne tematy (12)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 5744
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 08 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Co ty gadasz Erwin. Jak byś ociupinę znał dzieję Polski, przez ktorą przepierdalało się w tą i z powrotem paredziesiąt wrogich armi różnego pochodzneia, to byś wiedział, że w tobie może plynac nie tylko żydowska, ale i turecka, tatarska, mongolska, rosyjska a nawet arabska krew.

Co do bezsensownosci programu Palikota, to może jakieś konkrety? Może ty wiesz jak zrobić Polakom dobrze? He?


Wiem co gadam The Mike! Nie chodzi o krew, bo ona jest poplątana od dawnych dziejów ludzkich i każdy ma w sobie rodowód od Abrahama i pieron wie jeszcze od jakich semitów, czy gotów. Rzecz w tym, że liczy się w postepowaniu człowieka nie genetyka żydowska, ale talmudyczny program wychowawczy instalowany w mózgach od dziecka. Wieczne trąbienie i powtarzanie malutkim dzieciom kim są i jakie jest ich zadanie na przyszłość. To ta rodzinna propaganda ojca talmudysty radzącego się wiecznie u talmudycznego swojego rabina i ciągły nastrój podziemnej swojej działalności i przesłania co trzeba zrobić jeszcze i jakie cię czeka zadanie mój synu. To jest to co jest właśnie tą psychpatią tych kameleonów The Mike! Poczytaj talmud to pojmiesz co to za "mafia podziemna".

Palikot jest tumanem, bo wiadomo, ze aby zrobić reformę, to należałoby zacząć od tego co zrobiono np w Islandii. Trzeba zacisnąć pasa, zachować w kraju to co się ma z zasobów materialnych, nie dać tego zniszczyć czy wywieść i wypiąć się dupą do ich finansów, tych Brukselskich i tych bzdurnych ich długów, ale wprowadzić w Polsce pieniadz własny a nie żydowski. Zacząć normalny handel z nimi na wymianie barterowej, a w kraju ma działać nasz własny pieniądz regulowany przez Polaków, a nie bankierów żydowskich. Proste, ale nie dla idioty Pali Kota.

Trzeba po prostu nadać nowy podział własności nadając spółkowy chatrakter wszystkiego co jest na terenie kraju, tym ludziom, co są zaangażowani w jakąkolwiek działalność. To trzeba zapisać na nowo w papierach notarialnych. Nowy zapis od stanu zastanego na dziś. Tam gdzie jesteś zatrudniony i harujesz, to tam masz mieć tę własność zapisaną i masz dostawać coroczną dywidendę od tego.

Taka to powinna być rewolucja. Takiego kandydata nam po prostu brak, bo żydostwo zdażyło przez lata odmóżdżyć Polaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 08 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin napisał:
The Mike napisał:
Co ty gadasz Erwin. Jak byś ociupinę znał dzieję Polski, przez ktorą przepierdalało się w tą i z powrotem paredziesiąt wrogich armi różnego pochodzneia, to byś wiedział, że w tobie może plynac nie tylko żydowska, ale i turecka, tatarska, mongolska, rosyjska a nawet arabska krew.

Co do bezsensownosci programu Palikota, to może jakieś konkrety? Może ty wiesz jak zrobić Polakom dobrze? He?


Wiem co gadam The Mike! Nie chodzi o krew, bo ona jest poplątana od dawnych dziejów ludzkich i każdy ma w sobie rodowód od Abrahama i pieron wie jeszcze od jakich semitów, czy gotów. Rzecz w tym, że liczy się w postepowaniu człowieka nie genetyka żydowska, ale talmudyczny program wychowawczy instalowany w mózgach od dziecka. Wieczne trąbienie i powtarzanie malutkim dzieciom kim są i jakie jest ich zadanie na przyszłość. To ta rodzinna propaganda ojca talmudysty radzącego się wiecznie u talmudycznego swojego rabina i ciągły nastrój podziemnej swojej działalności i przesłania co trzeba zrobić jeszcze i jakie cię czeka zadanie mój synu. To jest to co jest właśnie tą psychpatią tych kameleonów The Mike! Poczytaj talmud to pojmiesz co to za "mafia podziemna"..


Tak sobie patrze dookoła, i w moim miescie komendant, prezydent i wojewoda układa sie z ksiedzem nie z rabinem, to kościół w moim pieknym kraju, nie zaś żydzi, jest największm po Państwie posaidaczem ziemski, to przed papiezem, nie rabinem klekal prezydent i ministrowie mojego kraju, to do Watykanu, nie do Izraela uciekają miliardy z moich podatków. To są fakty, nie legedy.

Erwin napisał:


Palikot jest tumanem, bo wiadomo, ze aby zrobić reformę, to należałoby zacząć od tego co zrobiono np w Islandii. Trzeba zacisnąć pasa, zachować w kraju to co się ma z zasobów materialnych, nie dać tego zniszczyć czy wywieść i wypiąć się dupą do ich finansów, tych Brukselskich i tych bzdurnych ich długów, ale wprowadzić w Polsce pieniadz własny a nie żydowski. Zacząć normalny handel z nimi na wymianie barterowej, a w kraju ma działać nasz własny pieniądz regulowany przez Polaków, a nie bankierów żydowskich. Proste, ale nie dla idioty Pali Kota.

Trzeba po prostu nadać nowy podział własności nadając spółkowy chatrakter wszystkiego co jest na terenie kraju, tym ludziom, co są zaangażowani w jakąkolwiek działalność. To trzeba zapisać na nowo w papierach notarialnych. Nowy zapis od stanu zastanego na dziś. Tam gdzie jesteś zatrudniony i harujesz, to tam masz mieć tę własność zapisaną i masz dostawać coroczną dywidendę od tego.

Taka to powinna być rewolucja. Takiego kandydata nam po prostu brak, bo żydostwo zdażyło przez lata odmóżdżyć Polaków.


Odkąd pamiętam to w tym kraju zaciska się pasa, ale zaciskać ma ten co na dole. Twoje teorie ekonomiczne są zajebiste, dla kraju z ropą, gazem lub innym uniezależniajacym pokładem, nie dla Polski, która jest zależna, chcac nie chcąc, od rynków zewnętrznych.
Ja nie chce nigdzie harować na wspólne. ja chce harować na swoje, nie będąc od poczatku do konca duszonym przez Państwo! To wystarczy by w Polsce bylo dobrze, a i solidarnośc się wedy znajdzie, bo nie będziemy się czuli okradani jedni przez drugich, przedsiębiorca przez rolnika, pracujący przez emeryta, etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 08 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Tak sobie patrze dookoła, i w moim miescie komendant, prezydent i wojewoda układa sie z ksiedzem nie z rabinem, to kościół w moim pieknym kraju, nie zaś żydzi, jest największm po Państwie posaidaczem ziemski, to przed papiezem, nie rabinem klekal prezydent i ministrowie mojego kraju, to do Watykanu, nie do Izraela uciekają miliardy z moich podatków. To są fakty, nie legedy.

Święte słowa! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
hanuman




Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 212
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 08 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

„Po owocach ich poznacie...” chciałem powiedzieć po wyborach....

Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 08 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:

Tak sobie patrze dookoła, i w moim miescie komendant, prezydent i wojewoda układa sie z ksiedzem nie z rabinem, to kościół w moim pieknym kraju, nie zaś żydzi, jest największm po Państwie posaidaczem ziemski, to przed papiezem, nie rabinem klekal prezydent i ministrowie mojego kraju, to do Watykanu, nie do Izraela uciekają miliardy z moich podatków. To są fakty, nie legedy.


Tak wyglada tylko fasada teatralna The Mike. Jest ona po to utworzona, aby właściwy władca czuł sie dobrze usadowiony i niezagrożony. W ten sposób pozostaje ukryty dla cześciowo dociekliwych ludzi jakim jesteś zapewne ty The Mike.
Rzeczywistośc jest taka, że watykan jest już od dawna opanowany przez talmudystów poprzez zakon jezuitów. To oni nad watykanem panuja, a papież to marionetka, który musi postępować pod ich dyktando. Jezuici zaś od zarania są związania z żydowskim planem opanowania świata dla siebie i długofalowo to ralizują. Chrześcijaństwo i Jezus który talmudystom wygarnął jak świni do koryta nazywając ich (faryzeuszy) za sługi diabła, jest przez talmudystów nienawidzone i jednym z pierwszych zadań przy powołaniu zakonu jezuitów było tepienie dociekliwości ludzkiej w sprawach badania nauk Jezusa. Zakon ten sprawował nadzór nad świetą inkwizycją.
JP2 naładował Bolkowi akumy, a ten już działał wg dyspozycji jezuitów i wycofał się z planu uwłaszczenia Polaków nie forsując sprawy 100-tu, a potem 300-tu milionów, które to miało dokonać tego o czym ja tutaj piszę. Miało uwłaszczyć nas Polaków za darmo, bo to my tutaj mieszkamy od lat i to nasi starzy wypracowali zasoby po wojnie.
Bolek działał tak jak jezuici talmudyści od zarania planowali. Zabrać własność rasie goji, a dać rasie panujacej, bo tak zakłada talmud - twór intelektualny psychopatów.

The Mike napisał:

Odkąd pamiętam to w tym kraju zaciska się pasa, ale zaciskać ma ten co na dole. Twoje teorie ekonomiczne są zajebiste, dla kraju z ropą, gazem lub innym uniezależniajacym pokładem, nie dla Polski, która jest zależna, chcac nie chcąc, od rynków zewnętrznych.
Ja nie chce nigdzie harować na wspólne. ja chce harować na swoje, nie będąc od poczatku do konca duszonym przez Państwo! To wystarczy by w Polsce bylo dobrze, a i solidarnośc się wedy znajdzie, bo nie będziemy się czuli okradani jedni przez drugich, przedsiębiorca przez rolnika, pracujący przez emeryta, etc.

Gaz czy ropę osiągnie się przez barter. W kraju mamy wegiel i to ma byc podstawa energetyczną. Więc mieliśmy PKP i to było dobre rozwiązanie. Do tego zawsze da się wrócić.
Niezależny kraj Polska z wydalonymi talmudystami i odsunietym watykanem, czyli odseparowanie władzy kościoła od watykanu, jako od mafii przestępczej i od państwa, jako organu nie dla nich staje się niezależna. może też i wypiąć się teoretycznie na unię. Wtedy w takim kraju mozna dać ludziom nauki z całego swiata możliwości działania w sprawach tzw wolnej energii i dać im działać bez szykanowania. Więc i problem ropy zaczyna wówczas znikać.
Islandia zacisnęła pasa na krótko i dziś już zaczyna odżywać, podczas gdy Unia Eu się pogrąża nadal.
Pieniądz kontrolowany przez kraj, a nie ludzi z poza systemu nie stworzy sytuacji okradania ludzi zajętych działaniem w takim systemie, gdzie każdy na starcie nie będzie ogołocony z zasobów. Zrozum dostajesz mieszkanie w bloku na zawsze i za darmo bez czynszu, bo tam mieszkasz. Tak jak to było np w Libi. Sam o nie masz dbać i wspólnie z mieszkańcami macie się dogadywać co naprawiać, a co nie i sami decydujecie jak to zrobicie, aby chałupa nie była zagrożeniem dla ludzi. To tak w ogólności. To samo z fabryką w której zapierdalasz. Zostają w reformie podzielone udziałowo wśród tych co tam harują wszystko wg np klucza stażu pracy, a jak trzeba to i po równo. No i spółki handlowe działaja i ci własciciele czyli harownicy biorą dywidendy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:26, 09 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im dłużej obserwuję scenę polityczną, tym bardziej mam wrażenie, że Ruch Palikota, jest celowo utworzoną partią, która zapewni kontynuację władzy dotychczasowo rządzącym.
Bo zobaczcie.
PO rządzi już kadencję, porządzili, polska się zadłuża w huj, podatki podnieśli i wiadomo, że jeszcze będą podnosić, masa kłamstw, oszustw, afer, itd.
Teraz postawmy się na miejscu tej partii.
Wiedzą, że już porządzili i nie mają szans wejść do rządu większością w kolejnych wyborach.
Co zatem robią?
Tworzą dodatkową partię, o poglądach, które mogą się ludziom podobać a która będzie tworzyła z nimi koalicję w sejmie, gdy nie osiągną większości.

Bardzo zastanawiające jest to, że np. Mikke, już od lat się męczy i nie może osiągnąć nijakiego sukcesu, a tutaj taki Palikot, o poglądach bardzo podobnych do Mikkego, tworzy partię od zera i nagle zyskuje rozgłos w całym kraju i media nie przestają o nim mówić. Prawdopodobnie osiągnie również niezły wynik w wyborach.

Dystansuję się od tej całej polityki, ale trochę mi to śmierdzi i nie wiem czy partia Palikota nie jest takim kołem ratunkowym dla PO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:30, 09 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin, Twoje teorie to w istocie teorie, ja opieram się na faktach a fakty które są takie, że kler pasożytuje na naszym kraju. Jezeli w imie jakichś tajnych sił z legend, tym gorzej! Faktem jest, ze powinno się czarne świnie odgonić od koryta i koniec.
Czy Jezus wyganiał faryzeuszy, nie wiem, bo nie wiem czy Jezus istniał i jaka byla jego rola, więc dla mnie to legendy.

Tu i teraz chłop, policjant, marszałek i prezydent Polski kłania się plebanowi. Nie szukam usprawiedliwienia w legendach o smokach i innych bajkach, NIEUDOWODNIONYCH. Trzymajmy się faktów, bo nic nie osiągniemy, tylko jak zwykle wszystko rozmyje się w oprach kłótni o bajki z przed paru tysiecy lat.


Co do barteru, to chyba wiesz, że by handlowac wymiennie, trzeba mieć partnera biznesowego, który będzie chciał przyjąć taką formę rozliczenia, lub mieć pozycję monopolisty, by narzucać własne warunki! Wegiel jest tańszy z Australii, z Rosji, wegiel nie jest surowcem strategicznym. To po prostu nierealne.

Co do PKP, to akurat doskonale znam temat Smile PKP rozjebało zle zarządzanie, złodziejstwo i wszechogarnaijący tumiwisizm. Maszynisci zatrzymywali się w polu i sprzedawali chłopm hektolitry ropy, konduktor pobierał w SKMach "prowizję" od "sprzedanych" biletów, słowem KAŻDY KRADŁ CO MÓGŁ w tej "firmie". Działo sie tak, bo to było "dobro wspólne" i Twój pomysł powrotu do tamtych schematów uwazam, za wspaniały! Pod warunkiem, że zdąrze szybko zrobić kurs maszynisty lokomotywy spalinowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanuman




Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 212
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 09 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Co z tym Palikotem?



„Dla zwolenników spiskowej teorii dziejów jest kolejną organizacją dążącą do wprowadzenia „rządu światowego”. Dla innych – zwyczajną organizacją lobbingową. W USA znów jest o niej głośno, bo wybory prezydenckie wygrał popierany przez nią Barack Obama. Czym naprawdę jest założona w 1973 r. Komisja Trójstronna i co robią w niej znani polscy politycy? Gdy 36 lat temu David Rockefeller, były oficer amerykańskiego wywiadu i miliarder ze znanej rodziny, zakładał Komisję Trójstronną (The Trilateral Commission), twierdził, że będzie ona rozwijać współpracę międzynarodową i pomoże uniknąć globalnego konfliktu. Faktycznie organizacja ta dość szybko stała się potężną grupą lobbingową o globalnym zasięgu. Razem z Rockefellerem organizację zakładało 325 osób z Europy, USA, Kanady i Japonii. Dziś do Komisji Trójstronnej (KT) należy 350 członków (liderów biznesu, mediów, związków zawodowych, organizacji pozarządowych, naukowców, urzędników). (…)

O sile i wpływach KT świadczy to, że 6 z 7 prezesów Banku Światowego po 1973r. było jej członkami. Byli nimi także (lub są) m.in. Dick Cheney, obecny wiceprezydent USA, byli prezydenci Jimmmy Carter i Bill Clinton, byli szefowie amerykańskiej dyplomacji Henry Kissinger i gen. Alexander Haig”.


Z Polski do KT należą Andrzej Olechowski, Jerzy Baczyński (red. naczelny „Polityki”), Jerzy Koźmiński, były ambasador RP w Waszyngtonie, Wanda Rapaczyńska (Agora) i Tomasz Siedlicki, biznesmen. W przeszłości do KT należeli: Janusz Palikot, Jerzy Sito, Zbigniew Wróbel (były prezes PKN Orlen) i o. Maciej Zięba.

Czym konkretnie zajmuje się KT - tego oczywiście nikt nie wie. Wiadomo jedynie tyle, że organizuje regularne spotkania-konferencje w różnych krajach. W Polsce w 2004r w hotelu Mariott brał udział w takiej konferencji A. Kwaśniewski.

Na początku lat 90. David Rockefeller, założyciel KT otwarcie wzywał do ustanowienia globalnego rządu: „Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko, czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek” (cyt. za: „Wprost”).

Kryzys już mamy. Tylko patrzeć, jak budowniczowie tego Nowego Porządku, kreatury pokroju Rapaczyńskiej, Palikota i Olechowskiego, pod kierownictwem ich guru i szefa - Rockefellera, wykorzystując kryzys, przystąpią do realizacji celów wyznaczonych dla Polski bez naszej wiedzy, a nawet wbrew naszym interesom.

Źródło:
Palikot: były członek Komisji Trójstronnej
Autor: Wojciech Wierzejski, wt, 13/01/2009 - 20:38

Palikot jako członek komisji trójstronnej jest dla mnie ostatecznym dowodem na to że elita chce zniszczyć rasę/cywilizacje białych, czy wiecie o tym że Palikot chce by polska wzorem Skandynawii przyjęła na masową skalę imigrantów z krajów trzeciego świata, nawet SLD nie poruszyło tej kwestii w kampanii wyborczej ponieważ lewacy wiedzą że Polacy mają już przeboje z Cyganami i nie chcą w Polsce więcej koczowników.
W każdym kraju robią dokładnie to samo: zadłużają państwo u międzynarodowej finansjery i zalewają go masową imigracją, wśród miejscowych promują zaś aborcję i gumy od durexa. W Paryżu już 54% rodzących się obecnie dzieci ma czarną skórę.

tutaj możecie zobaczyć jak wygląda szczęśliwe życie w Szwecji razem z przybyszami z dalekiego kraju, tego wam TVN nie pokaże:

Zachęcony staraniami Janusza Palikota, o wyjaśnienie sprawy katastrofy smoleńskiej, idąc drogą pana posła, czyli drogą prawdy postanowiłem, co następuje:
Raz i na zawsze chcę wyjaśnić sprawę jego ojca, Mariana Palikota. Pragnę rozwiać wątpliwości i potwierdzić najbardziej prawdopodobne hipotezy tajemnicy jego życia oraz śmierci.
Skoro poseł Palikot tak zdecydowanie prowadzi walkę o prawdę, mam nadzieje, że wspomoże też te działania dotyczące wyjaśnienia historii własnej rodziny.
Bardzo prawdopodobną hipotezą, krążącą po ziemi lubelskiej jest hipoteza okupacyjnego szmalcownictwa Mariana Palikota. Czy ktoś wie dlaczego Marian Palikot w okresie powojennym (1945-47) stał się nagle człowiekiem zamożnym?
Czy ktoś ostrzegł Mariana Palikota, gdyż ten zniknął nagle z Biłgoraja na kilka miesięcy w momencie gdy ocaleli z getta Żydzi zwiezieni na rynek, wskazywali polskim żołnierzom miejskich „szmalcowników”.
Czy to prawda, że w okolicach 1963 roku zgłosił się do niego niejaki Jakub Schulmann, człowiek który opłacał się Palikotowi w czasie okupacji. Ów człowiek cudem uniknął śmierci w komorze gazowej, gdyż udało mu się zbiec z transportu, do którego trafił za sprawą Mariana Palikota i jego denuncjacji. Po prostu nie miał się już czym opłacać i dla szmalcownika nie stanowił atrakcji. Wizyta Schulmanna zrobiła podobno duże wrażenie na rodzinie Palikotów oraz sąsiadów. Na szczęście dla nich na posterunku był przyjaciel , ówczesny szef KM PZPR Dechnik , który nakazał aresztować Schulmanna pod byle pretekstem. Dalej losy Schulmanna nie są znane.
Czy ktoś zbadał (autentyczną) przyczynę śmierci Mariana Palikota? Jeżeli nie, zadam kolejne pytanie oparte na hipotezie. Czy jest prawdą, że ojciec posła P. w dniu śmierci „balangował” przez cały dzień. Pił na umór i łajdaczył się po mieście. Alkohol w ilościach przekraczających zdrowy rozsądek doprowadził pod wieczór do zatrzymania akcji serca. Marian Palikot zmarł pod murem własnego domu – zapity do nieprzytomności. Pikanterii dodaje fakt, że ponoć świadkiem śmierci ojca był syn Janusz.
Istnieje hipoteza, że są naoczni świadkowie, którzy widzieli, że latorośl Palikotów nie była w ogóle zainteresowana ratowaniem ojca i widząc konającego go, oddaliła się czym prędzej.
Niestety wyrzuty zakrwawionego sumienia Mariana Palikota wpędziły go w zabójczy nałóg i przysporzyły wstydu całej rodzinie. Wstyd był tak wielki, ze rodzony syn wolał dać umrzeć ojcu niż słuchać opowieści o zbrodniczej przeszłości ojca i jego pijaństwie.
Wiele lat później tak poseł pisał o wzajemnych stosunkach z ojcem „Mieliśmy trudny kontakt. Nie obyło się bez konfliktów (..) Nie przeprowadziliśmy ze sobą tej najważniejszej rozmowy.”
Powyższe hipotezy sugerują, że zarówno szmalcownictwo (donosicielstwo) jak i alkoholizm Janusz Palikot odziedziczył w genach. Jak mówi jedna z hipotez, jego donosy w czasie studiów, w okresie stanu wojennego pomogły aresztować wielu prominentnych działaczy ruchu studenckiego.



Co do alkoholizmu sprawa jest prostsza, gdyż gro internautów na własne oczy widziało Palikota pijącego wódkę prosto z butelki w miejscu publicznym, na dodatek w obecności dziennikarzy i osób postronnych. Typowe zachowanie osoby „w ciągu alkoholowym”.
Dopiero po wyjaśnieniu powyższych hipotez, będzie można poznać prawdziwe oblicze pana P. oraz historię jego rodziny. Drążmy.


źródło: http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/co-z-tym-palikotem.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:18, 09 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hanuman napisał:
Co do alkoholizmu sprawa jest prostsza, gdyż gro internautów na własne oczy widziało Palikota pijącego wódkę prosto z butelki w miejscu publicznym, na dodatek w obecności dziennikarzy i osób postronnych. Typowe zachowanie osoby „w ciągu alkoholowym”.

Laughing

To miał być poważny tekst, z silnymi argumentami, tak?

To może powiedzmy coś więcej o tym jak w pijackiej delirze obalał z gwinta alkohol w "miejscu publicznym", czyli na terenie swojej posesji:



Cytat:
Palikot skazany za happening z "małpkami"

Janusz Palikot został skazany za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, a także za uiszczenie mandatów za dwóch współtowarzyszy happeningu, którzy nie są członkami jego rodziny. Taką informację podaje RMF FM.

Radio informuje, że poseł będzie musiał zapłacić 1200 zł grzywny plus koszty postępowania sądowego. Stanie się tak, jeśli Palikot nie złoży sprzeciwu od wyroku nakazowego, który zapadł na posiedzeniu niejawnym, bez udziału stron. Jak informował sędzia Artur Ozimek, rzecznik lubelskiego sądu okręgowego, dotąd nie wpłynął sprzeciw.

Ozimek powiedział, że sąd wydał wyrok w trybie nakazowym. Palikot został skazany za trzy wykroczenia: pierwsze dotyczy picia alkoholu w miejscu publicznym, a dwa pozostałe to zapłacenie mandatów za mężczyzn, którzy wraz z nim wypili po "małpce" alkoholu. Policja ukarała tych mężczyzn 100-złotowymi mandatami; obaj je przyjęli.

Tryb nakazowy sąd stosuje, gdy wina obwinionego nie budzi wątpliwości. Wtedy - wyjaśnił Ozimek - sprawa kierowana jest na posiedzenie niejawne i sąd wydaje wyrok bez udziału stron, bez postępowania dowodowego, jedynie na podstawie materiałów zebranych przez policję.

O wyroku sąd zawiadamia obwinionego, który w ciągu siedmiu dni może wnieść sprzeciw, jeśli nie zgadza się z wyrokiem. Wtedy sprawa kierowana jest do rozpoznania w trybie zwyczajnym.

reszta: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,P.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
hanuman




Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 212
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 09 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanuman




Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 212
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:41, 09 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:04, 01 Paź '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Z Ostatniej Chwili: Posłanka Palikota skazana na dotkliwą karę. „Za oszustwo na szkodę państwa” Wrz 27, 2016




Jak ustaliło Pikio.pl, Prokuratura Rejonowa w Jaśle postawiła zarzuty byłej posłance Janusza Palikota, Małgorzacie M. Chodziło m.in o przywłaszczenie 104 tys. zł na szkodę Kancelarii Sejmu. Sąd uznał, że posłanka jest winna.

Sąd skazał Małgorzatę M. na 2 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 4 lata. Jednakże, najbardziej dotkliwy dla portfela kobiety jest nakaz zwrotu wszystkich przywłaszczonych pieniędzy do 30 września 2017 roku oraz grzywna w wysokości 8 tysięcy złotych. Posłanka przywłaszczone pieniądze wydała, więc ma poważny problem.

Prokuratura postawiła posłance trzy zarzuty, w tym dwa z okresu, gdy pełniła funkcje publiczne. Chodzi o przywłaszczenie 104 862 zł na szkodę Kancelarii Sejmu RP, którą przeznaczyła na przejazdy samochodem (74 000 zł), wydatki związane z prowadzeniem biura poselskiego (12 000 zł) oraz czynsz i inne wydatki (ok. 18 000 zł). Prokuratura i sąd uznały, że posłanka celowo poświadczyła nieprawdę w sprawozdaniach z wydatkowania ryczałtu oraz rozliczania kwot ryczałtów przeznaczonych na prowadzenie biur poselskich.

Drugi zarzut dotyczył dokumentów w sprawie rozliczenia zaliczki na remont i wyposażenie biura poselskiego. Firma z Ciężkowic poświadczyła nieprawdę co do faktu zapłacenia faktury. Trzeci zarzut pochodzi z okresu, gdy Małgorzata M. nie była już posłanką. Oskarżona nie zapłaciła firmie z Ciężkowic za meble stanowiące wyposażenia biura poselskiego. W sądzie posłanka przyznała się do zarzucanych jest czynów.
http://pikio.pl/poslanka-palikota-skazan.....e-panstwa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ruch Palikota
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile