W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Inside LSD  
Podobne tematy
Substancja - LSD Alberta Hofmanna (Planet+ PL) 6
LSD w chlebie 8
W wieku 102 lat zmarł odkrywca LSD 13
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3325
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 27 Cze '11   Temat postu: Inside LSD Odpowiedz z cytatem

Wynalazca LSD Albert Hofman - nazywał go lekiem dla duszy. Beatlesi pisali o nim piosenki. Wojsko prowadziło tajne eksperymenty nad kontrolą umysłu, wykorzystując jego halucynogenne właściwości. Zdelegalizowane w 1966 r., LSD stało się narkotykiem ulicznym i niebezpieczną zabawką w rękach osób sprzeciwiających się ówczesnej kulturze. Mógł wywoływać w jednej chwili przebłysk geniuszu, by w następnej popchnąć do szaleństwa. Po latach kontrowersji, środowiska naukowe ponownie rozpatrują ten środek pod kątem jego medycznego zastosowania, oraz w kategorii wzmocnienia umysłu i rozwoju kreatywności. Wykorzystując informacje z utajnionych badań, prowadzonych na nieuleczalnie chorych, naukowcy odkryli, że narkotyk ten może stać się lekiem przyszłości. W osiągnięciu tego celu może pomóc eliminacja związków halucynogennych, zawartych w LSD, oraz zastosowanie dokładniejszego obrazowania mózgu.









Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 27 Cze '11   Temat postu: Re: Inside LSD Odpowiedz z cytatem

h3xer napisał:
... oraz w kategorii wzmocnienia umysłu i rozwoju kreatywności.


I dlatego, LSD nigdy - w tym systemie - nie będzie ogólnie dostępne.
Popatrzcie na artystów wpierdalających kwasy - The Doors , Jimi Hendrix , The Beatles itd.
A teraz współczesne produkty Riana , Pitbull itp - oni wpierdalają koks i mózgi im się resetują .





Lucy in the Sky with Diamonds Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rusty




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 269
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 27 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jeden minus LSD- bardzo ciężko skołować Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 27 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
może pomóc eliminacja związków halucynogennych, zawartych w LSD
- nagromadzenie głupoty w tym zdaniu jest niszczące. LSD jest związkiem.

Podobnie do LSD działa LSA, można łatwo zdobyć nasiona wilca lub powoju hawajskiego kupując je przez internet. Poza tym są jeszcze wszelkie syntetyczne trypaminy których wymieniał nie będę.
Jem psychodeliki średnio raz na dwa tygodnie Razz
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 27 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rusty napisał:
Jest jeden minus LSD- bardzo ciężko skołować Crying or Very sad

to prawda , sam szukam od jakis 2 miechów , a znam nie mało ludzi zajmujących sie dilerką , mogą mi wszystko załatwić oprócz LSD Confused przydał by sie jakis trip Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 28 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia powiem wam, że nie warto gloryfikować substancji psychoaktywnych. Niedawno jeszcze byłem pod ogromnym wrażeniem ich działania, bo rzeczywiście, niesamowicie pomogły mi one w zgłębianiu własnego jestestwa, natomiast nie można ich traktować jako środka samego w sobie (a właśnie w taką pułapkę łatwo się wpada będąc pod wrażeniem ich działania).

Najważniejszą lekcją okazał się dla mnie (o dziwo) bad trip (czyli zła faza, której nikomu nie życzę). Przeżyłem wtedy jakieś 8 godzin pełnych panicznego lęku i ogólnego, całkowitego rozpierdolu w mózgu (to słowo najlepiej oddaje charakter przeżycia). Bardzo długo dochodziłem do siebie, bałem się ruszyć jakiekolwiek psychodeliki, zacząłem się nawet bać otaczającego mnie świata bo wszystko zaczęło mi się wydawać bardzo nierzeczywiste. Co ważniejsze jednak zastanawiałem się ciągle nad przyczynami tego co mnie spotkało. Przypadkowo trafiłem pewnego dnia na książkę pod tytułem "LSD" (niestety nie pamiętam w tym momencie nazwiska autora). Książka ta była opisem bad tripa jaki przeżył autor (Polak z resztą) po zażyciu LSD podczas pobytu w Stanach zjednoczonych. Wyłowiłem z tej książki jedną informację, która całkowicie zmieniła mój światopogląd. Chodzi mianowicie o zdanie wypowiedziane przez jednego z opiekunów do autora, kiedy tego opanował taki sam strach jak mnie. Powiedział on: "To nie Ty się boisz, boi się Twoje ego, boi się bo traci całkowicie grunt pod nogami"

Od tego czasu zacząłem być tak naprawdę świadomy istnienia i natury swojego ego, tego, że dzielę się na "ja" i "moje ziemskie ja". Być może brzmi to banalnie ale uwierzcie, że istnieje ogromna różnica między wiedzą na jego temat a prawdziwym poczuciem jego istnienia (tak jak można znać całą teorię na temat bycia pijanym ale i tak ta wiedza okazuje się całkowicie bezwartościowa w porównaniu z samym doświadczeniem upicia się).

Drugim, tak samo ważnym faktem okazało się uświadomienie sobie tego, że natury tego świata nijak nie pojmę na logikę (a wcześniej bardzo chciałem to zrobić), że sens istnienia, istotę wszechświata mogę jedynie poczuć (co mi się udało) i że to wcale nie jest żadna wada, że logiczne myślenie jest stworzone na potrzeby płytkości życia doczesnego, że jest złudne i zwodzące, że jest niczym w stosunku do posiadanych przez nas uczuć.

Narkotyki bardzo przyśpieszyły moją drogę zrozumienia ale mimo wszystko uważam, że dużo bardziej wartościowe jest dochodzenie do wszystkiego na trzeźwo. Dragi nic za Ciebie nie zrobią, często okłamują, używajmy ich jako środka ale to nie w nich szukajmy oświecenia, takie jest moje zdanie.
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:57, 28 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://sklep.okultura.pl/timothy-leary-doswiadczenie-psychodeliczne.html

wydaje się być interesujące, bede miał tylko kase to zamawiam


z lsd jest teraz taki problem że cepy sprzedają Resercz Chemikalsy jako lsd..

na szczęście miałem okazje doświadczyć działania czystego lsd, ale człowiek był głupi, to nie wiedział jak to wykorzystać.

psylocybina ponad syntetyki i tak Smile
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Inside LSD
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile