W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Najlepszy pomnik Jana Pawła II w historii świata  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 9143
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy podoba ci się pomnik JPII w Rzymie
Tak, jest zajebisty
60%
 60%  [ 9 ]
Usuńcie to straszydło
40%
 40%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 15

Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 15 Cze '11   Temat postu: Najlepszy pomnik Jana Pawła II w historii świata Odpowiedz z cytatem

W Rzymie w okolicach dworca, pielgrzymujących do Watykanu wita jedno z największych dzieł w historii kościoła, jakie można było wystawić papieżowi.

W końcu ktoś zrobił pomnik, który oddaje pełną istotę Kościoła Katolickiego.

Ujebany, brudny, paskudny, to symbole nieczystych interesów i brudów kościoła, pedofilii, przekrętów podatkowych, prania brudnych pieniędzy i innych nieczystych interesów, o których ostatnio dużo się słyszy.

Ogromna dziura w bebechach JPII, symbolizuje dziurę bez dna. Niekończący się apetyt Watykanu, który trwa już setki lat i nigdy nie ma końca. Dziura jest tak ogromna, że nawet gdybyśmy włożyli tam wszystkie swoje oszczędności, to i tak będzie miejsce na kolejne.
Uchylona szata gestem "zaprasza do środka". Można odnieść wrażenie, że cokolwiek tam włożymy zostanie za chwilę zamknięte przez odchyloną szatę symbolizującą drzwi.
Twarz papieża jest tłusta, opasła, niczym nadęty balon, w którym ledwo zarysowują się gesty mimiczne i malutkie uszy. Można odnieść wrażenie, że jest już przeżarty, nażarty do granic możliwości, a jednak puste wnętrze pod sutanną mówi, że jeszcze się coś zmieści. I zaprasza, więcej, więcej, więcej....
Nażarta twarz papieża z "pustką bez dna" to wyraźna sprzeczność, która symbolizuje kłamstwa kościelne mające na celu pozyskiwanie coraz to nowych środków pieniężnych.
Natomiast pomnik widziany z boku zdaje się przypominać obwiędłą prezerwatywę, która jest symbolem śmierci wielu niewinnych dzieci, których ten zakaz wysłał na tamten świat. Obwiędła prezerwatywa symbolizuje nietrafioną manipulację lub zakaz, który zamiast przynieść dobro, przyniósł zło.

Zresztą co się będę bawił w krytyka, zobaczcie sami: Smile







Na taki pomnik czekałem lata..........tylko najgorsze jest to, że chcą go usunąć Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 15 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajebisty pomnik! Wypatroszony Dżon Pol da Sekond Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 15 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieję, że odpowiednio go zabezpieczą, coby nikt się nie załatwiał we wnętrzu.
chyba że to pomnik-toaleta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 15 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
mam nadzieję, że odpowiednio go zabezpieczą, coby nikt się nie załatwiał we wnętrzu.
chyba że to pomnik-toaleta?

Jak się komuś nagle zachce - to miejsce jest idealne.
Jest nawet "zasłona" coby nikt nie podglądał.. Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 15 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Bimi napisał:
mam nadzieję, że odpowiednio go zabezpieczą, coby nikt się nie załatwiał we wnętrzu.
chyba że to pomnik-toaleta?

Jak się komuś nagle zacznie lać w tak ruchliwym miejscu - to miejsce jest idealne. Jest nawet "zasłona" coby nikt nie podglądał.. Smile

Przecież budynki sekciarskie to domy publiczne - ugoszczą każdego zainteresowanego.. Dlaczego zatem pomnik miałby nie służyć owieczkom w zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych? A gdyby owieczki nie szczały i nie srały pod kiecką guru sekty, to można by się tam nawet kimnąć lub schronić przed deszczem. Jak nasrają to spać ciężko z oczywistego powodu, ale w przypadku ostrej najebki nie można wykluczyć i takiej opcji..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 15 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
mam nadzieję, że odpowiednio go zabezpieczą, coby nikt się nie załatwiał we wnętrzu.
chyba że to pomnik-toaleta?


hahahahahha Very Happy Absolutnie należy się za to 0,01 btc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 15 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też myślę, że 0,01 btc to dobra kwota za skorzystanie z publicznej toalety.
byle tylko ktoś ją utrzymywał za to w czystości. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rusty




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 269
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 15 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszmarny jest aż do bólu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:05, 16 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing

Pasuje do tej postaci : wielkie , puste w środku straszydło
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:42, 16 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale tutaj udowadniasz swoją tępotę Ordel -.-
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 16 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysputant napisał:
Ale tutaj udowadniasz swoją tępotę Ordel -.-


Nie wygląda to, jakby Blogosławiony zapraszał dziecie pod pazuche?

Uważasz Dysputant, że przeginam? Co? Cool

Jak Ci się kojarzą te słowa, niejednoznacznie prawda? Ale co Ci pierwsze przychodzi na myśl? No powiedz, proszę...

I zastanów się dlaczego Ci takie skojarzenia sie rodzą Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 16 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EE...
Powiedziałem to do Ordela...
Pomnik jest śmieszny to prawda.
Ale wjeżdżanie na samego JP II to przesada.
Gdyby każdą setkę idiotów, egoistów i zboków w KK zamienić na takiego Jana II to religia katolicka miała by zupełnie inne barwy. -.-

ps:
A może...
Ordel , założyłeś sobie drugie konto ? tego The Mike ?
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 16 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysputant napisał:

Gdyby każdą setkę idiotów, egoistów i zboków w KK zamienić na takiego Jana II to religia katolicka miała by zupełnie inne barwy.


Czy ja wiem.
Jan Paweł II ukrywał pedofilię i zboczenia księży, jeżeli o to pytasz.
Rozjechana przez walec twarz Jana Pawła II, przypomina mi trochę niektóre postacie biskupów z tego filmu: Wink
http://www.youtube.com/watch?v=7MIlV69DvE0

Autor pomnika, to artysta. Prawdopodobnie, jak to artyści i poeci mają w zwyczaju, chciał przemycić ukryte treści. Czyli zawrzeć rzeczywistą prawdę chyląc czoła kościołowi.
Coś podobnego zrobił Czesław Miłosz, który napisał wiersz wychwalający ruskich, a czytany w inny sposób potępiał ich bezlitośnie. Jemu się udało. Niestety tego artystę chyba przejrzeli i pomnik pójdzie pod przeróbkę...
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:05, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysputant napisał:
Ale tutaj udowadniasz swoją tępotę Ordel -.-


Te , nie rozumiem o co ci chodzi, pewnie dlatego , że jestem tępy .

JPII to element syjonistycznej układanki .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:53, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysputant napisał:
EE...
Powiedziałem to do Ordela...
Pomnik jest śmieszny to prawda.
Ale wjeżdżanie na samego JP II to przesada.
Gdyby każdą setkę idiotów, egoistów i zboków w KK zamienić na takiego Jana II to religia katolicka miała by zupełnie inne barwy. -.-

ps:
A może...
Ordel , założyłeś sobie drugie konto ? tego The Mike ?


Wiem, że powiedziałes to do Ordela, ale ja powiecdzialem do Ciebie.

Dlaczego mi się skojarzył ten pomnik a widokiem księdza zapraszającego małego barnaka pod pazuchę? Jan Paweł II był zmuszony iść na wiele kompromisów, min na ukrywanie pedofilii w kościele. Jak to świadczy o nimi i o kościele?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:35, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mam porównać co w życiu działałeś np Ty lub JP II , lub Mnie.
Z pewnością poświęcił więcej czasu , i starań na poprawę sytuacji na świecie od nas.
Jeśli uważasz że w jakiś sposób uwłaczał on ludziom.
Ty musisz być jeszcze gorszy. Naturalnie , ponieważ masz znacznie mniejsze osiągnięcia.
Na świecie są różne powiązania, których nie można od tak zmienić.
KK , to chore społeczeństwo zgadzam się. Ale wsiadanie na J. Pawła.
Samemu będąc NIKIM jest żałosne -.-
The Mike mówię o Ordel-u nie wiem czemu się wtrącasz jakbym kierował do do ciebie -.-

Uważam że drugą osobę można ocenić dopiero jeśli osiągniesz to co ona, i zrozumiesz przyczyny postępowania.
(mówię o cechach pozytywnych, nie wjeżdżać mi z gwałcicielami i mordercami proszę, też bym ich powieszał za to)

Z mojego punktu widzenia to wygląda tak jakby do 40 latka podeszło dziecko z podstawówki i starało się ocenić jego małżeństwo.
Oceniając je jedynie na podstawie obserwacji z domu.
Osoba bez wiedzy z danej dziedziny powinna zdać sobie sprawę że może się mylić, i nie brać swoich przekonań za pewnik -.-

ALe ciągle znajdują się ludzie tak mocno trzymający się własnych przekonań, że nie są w stanie spojrzeć na sytuację z innej perspektywy.
Ehh... i tak nikt tego nie czyta :/
Zresztą jakie znaczenia ma gadanie na forum?...
Gówno tutaj osiągniemy, będziemy siedzieć i plotkować, garstka może czegoś dokona.
Wątpię iż należę do owej garstki...
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:27, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysputant napisał:
Jeśli mam porównać co w życiu działałeś np Ty lub JP II , lub Mnie.
Z pewnością poświęcił więcej czasu , i starań na poprawę sytuacji na świecie od nas.
Jeśli uważasz że w jakiś sposób uwłaczał on ludziom.
Ty musisz być jeszcze gorszy. Naturalnie , ponieważ masz znacznie mniejsze osiągnięcia.
Na świecie są różne powiązania, których nie można od tak zmienić.
KK , to chore społeczeństwo zgadzam się. Ale wsiadanie na J. Pawła.
Samemu będąc NIKIM jest żałosne -.-
The Mike mówię o Ordel-u nie wiem czemu się wtrącasz jakbym kierował do do ciebie -.-...


I tu moim zdaniem się mylisz. Nie można złych uczynków usprawiedliwiać dobrymi! O ile Twój wywód to zlepek myśli i krytykowania akurat mnie (chuj wie dlaczego), to strzlesz ślepakami w płot.

Nie znasz mnie, nie wiesz jakich wyborów w imie czego dokonałem ile dobra i zla zrobiłem. To, że nie piszą o tym gazety, że nie jestem członkiem ogromnej pasozytniczej organizacji i przy okazji nie pomagam ludziom za ich pieniadze, nie znaczy, ze jestm gorszy od ktoregoś z nich.

W jaki sposob Jan Paweł II uwłaczał ludziom?
Najwazniesze są ukrywane grzech kościoła, po nich narzucanie swoich przekoań innym ludzim (chodźby sprawa antykoncepcji i homoseksualizmu).

Rozumiem, że nie ma bezwzglednie dobrych ludzi, dlatego nie można z JP II takiego robić, bo ma wiele na sumieniu. A co zrobil dobrego? W sumie nie wiem. Posługiwal sie swoją władzą, jak umiał. Czy mógł zrobic wiecej dobrego? Napewno

I jeszcze raz CI poiwtórzę. Nie odbieraj mi prawa do krytyki papieża, bo nie byłem papieżem. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co wy chcecie od tego pomnika...każdy widzi i ocenia według tego jak rozumie, czuje i to co chce zobaczyć.

Pomijając fakt, że JPII stał się produktem handlowo-marketingowym KK, moim zdaniem był dobrym człowiekiem i szlag mnie trafia kiedy ktoś wyciera sobie jego imieniem dupsko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
Co wy chcecie od tego pomnika...każdy widzi i ocenia według tego jak rozumie, czuje i to co chce zobaczyć.

Pomijając fakt, że JPII stał się produktem handlowo-marketingowym KK, moim zdaniem był dobrym człowiekiem i szlag mnie trafia kiedy ktoś wyciera sobie jego imieniem dupsko.


W tym mały problem, Aza.

Ja tez myślałem, że Jan Paweł II to dobry czlowiek, potem zacząłem sie zastanawiać: Dlaczego?

Sprzedano mi Jana Pawła II jako dobrego czlowieka, od małego wmawiano mi, ze to dobry człowiek, bo jeździ po świecie i jest Polakiem. Papież wręcz był najlepszym czlowiekiem. Mało, ze dobrym, on miał być hiperdobry!

Było jeszcze pare argumentów, jak obalenie komunizmu i walka ze złem, ale to od poczatku mi śmierdziało kitem.

Więc zastanawiajac się, czy Jan Paweł II był dobrym człowikiem należy parafrazować słowa: "Po czynach ich poznacie", więc powiedz mi, czy obiektywnie uznasz te czyny za dobre?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie to czyny są przeciwko?
Zresztą, nieważne. Już mi się nie chce oglądać tych waszych faktów z youtube Smile
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
midgard




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
A jakie to czyny są przeciwko?
Zresztą, nieważne. Już mi się nie chce oglądać tych waszych faktów z youtube Smile
pozdrawiam


hej Aza zobacz tylko na kult jednostki jaki stworzył wokół siebie, czy skromny człowiek pozwolił by na rozkręcanie takiej szopki wokół własnej osoby? to nie jest megalomania to po prostu kult jednostki w stalinowskim stylu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysputant napisał:
Z pewnością poświęcił więcej czasu , i starań na poprawę sytuacji na świecie od nas.

Jest to czas wliczony w godziny pracy.
Każdy z nas również poświęca swój czas na rozwój firmy w której pracuje itd. Praca papieża polega na jeżdżeniu po świecie, więc trudno mówić o swoim czasie. Teoretycznie tyle samo czasu poświęcili biskupi i ochroniarze, którzy z nim jeździli.

Cytat:
Uważam że drugą osobę można ocenić dopiero jeśli osiągniesz to co ona

To w przypadku papieża może być trudne.
Czyli tylko osoby które zostaną papieżami mogą go krytykować?

Cytat:
Gówno tutaj osiągniemy, będziemy siedzieć i plotkować, garstka może czegoś dokona.
Wątpię iż należę do owej garstki...

To fakt. Jedynie można mieć nadzieję, że wyrabia się w ten sposób ludziom poglądy i otwiera oczy na niektóre sprawy.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że zarówno "piewcy" jaki i "krytycy", w jednakowym stopniu ulegają polsko-katolickiej propagandzie.
Bez przesady moi państwo Smile Wojtyła ksywa JPII, był postacią popularną wyłącznie w Polsce ,na świecie miał bardzo złą prasę i był niepopularny .W Ameryce Łacińskiej był wręcz personą non grata ,a polscy czyli katoliccy dziennikarze zwykli komentować to okrągłym stwierdzeniem : pielgrzymki JPII do Ameryki Południowej były trudne
mapa "intensywności " pasterskich wizyt

Ja dobrze oceniam dorobek JPII dlatego że :
-potepiając teologie wyzwolenia spowodował że największy "katolicki kontynent " rozluźnił swe związki z KRK .Tylko troska o statystyki powoduje że Watykan nie chce przyznać tego oczywistego faktu.
- wydatnie przyczynił się do islamizacji Afryki
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
midgard




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"osiągnięcie" JP II od którego łapię drgawy to beatyfikowanie niejakiego Alojzije Stepinaca http://pl.wikipedia.org/wiki/Alojzije_Stepinac

ten typ był chorwatem, a w czasie II wojny chorwaci stali po stronie niemców, okrucieństwa chorwackich ustaszy oburzały nawet hitlerowców, w obozach w których trzymali m.in prawosławych serbów ucinali ludziom głowy piłą lub robili zawody w podrzynaniu gardeł na czas - mieli takie specjane noże, które nazywały "srbosjek" (dosłownie: "zarzynacz serbów")

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jasenovac_(ob%C3%B3z_koncentracyjny)

"w zawodach urządzonych w obozie 28 sierpnia 1942 zwyciężył Petar Brzica, członek organizacji Križari (Krzyżowcy), który w jeden dzień, specjalnym nożem nazywanym srbosjek poderżnął gardła 1360 ludziom"

http://pl.wikipedia.org/wiki/Srbosjek

"Według różnych źródeł, w Niepodległym Państwie Chorwackim zamordowano od 350 tysięcy do 800 tysięcy osób. W zbrodniach uczestniczyło wielu katolickich duchownych, zwłaszcza franciszkanów. Zakonnicy lub księża kierowali prawie połową spośród 22 chorwackich obozów koncentracyjnych[9]. 16 lutego 1942 londyńskie radio BBC informowało: „Do najgorszych okrucieństw dochodzi w diecezji arcybiskupa Zagrzebia [Stepinaca]. Bratnia krew płynie tam strumieniami. Prawosławnych siłą nawraca się na katolicyzm i nie słychać głosu oburzenia ze strony hierarchy”[10]"

http://pl.wikipedia.org/wiki/Alojzije_Stepinac

zatem JP II beatyfikował typa, który dopuszczał w swojej diecezji do najgorszych rzezi i tortur
i nie jest to żadna teoria spiskowa - o tym pisze czarno na białym wikipedia

"Ogłaszając beatyfikację 3 października 1998 papież JP II powiedział: „Dzięki swojemu doświadczeniu ludzkiemu i duchowemu błogosławiony Alojzy Stepinac mógł pozostawić swoim rodakom swoistą busolę, która pozwala im odnajdywać właściwy kierunek. Jej punkty kardynalne to wiara w Boga, szacunek dla człowieka, miłość do wszystkich prowadząca do przebaczenia, jedność z Kościołem kierowanym przez Następcę Piotra"

więcej na ten temat w wątku katyn.ru
viewtopic.php?t=14634
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 23:28, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

midgard napisał:
Aza napisał:
A jakie to czyny są przeciwko?


hej Aza zobacz tylko na kult jednostki jaki stworzył wokół siebie, czy skromny człowiek pozwolił by na rozkręcanie takiej szopki wokół własnej osoby?




Mk 3,28-30 (BT) zob. Mt 12,31-32 ; Łk 12,10
Zaprawdę, powiadam wam: wszystkie grzechy i bluźnierstwa, których by się ludzie dopuścili, będą im odpuszczone. Kto by jednak zbluźnił przeciw Duchowi Świętemu, nigdy nie otrzyma odpuszczenia, lecz winien jest grzechu wiecznego". Mówili bowiem: "Ma ducha nieczystego".


Pierwsze i najwieksze przykazanie zakazuje czci falszywych bogow i kultu ich wizerunkow.



frasobliwy napisał:
Nie życzę JP2 by okazało się, że istnieje Bóg w tej postaci w jakiej opisuje Biblia. Za wchodzenie w buty Boga kara może być sroga. Co prawda Bóg wybacza, ale najpewniej wybaczanie dotyczy tych idiotów co łamia przykazanie za przykazaniem, czynia herezje za herezja, bo nigdy nie starali sie, ze tak powiem zerknac do kodów źródlowych i ufają kapłanom. viewtopic.php?t=2348





http://tajemnicenowegotestamentu.cba.pl/.....stusa.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Najlepszy pomnik Jana Pawła II w historii świata
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile