W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ło kurwa ja pierdolę   
Podobne tematy
Czwarta Rzeczpospolita - państwo policyjno religijne 514
chrześcijańska krucjata Ryszarda Nowaka11bez ocen
Doda o Biblii 65
Pokaz wszystkie podobne tematy (7)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
40 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 75180
Strona: 1, 2, 3 ... 18, 19, 20   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

czy kropla krwi zmarłego papki JP2, którą pan Dziwisz przekazał Kubicy może mu pomóc?
Tak
25%
 25%  [ 27 ]
Nie
74%
 74%  [ 78 ]
Wszystkich Głosów : 105

Autor Wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 31 Mar '11   Temat postu: Ło kurwa ja pierdolę Odpowiedz z cytatem

Cytat:
64% Polaków wierzy w cuda – najnowsze badania TNS OBOP
Tagi: PAP, Polska Agencja Prasowa, TNS OBOP, wiara w cuda

60% naszego społeczeństwa deklaruje wiarę w cuda. Najczęściej do cudów zaliczamy modlitwę jako pomoc w wyzdrowieniu chorych. Badanie przeprowadzono na początku marca 2011r. na reprezentatywnej grupie rodaków.



Aż 64% Polaków przepytanych przez ośrodek badania opinii społecznej TNS OBOP deklaruje wiarę w cuda. Jednak tylko 15% twierdzi, że zetknęło się osobiście lub wśród najbliższych z cudem. 11% uważa, że zetknęło się z cudem, który wydarzył się osobie, której nie znajdą. 29% osób jest zdania, że cuda się nie zdarzają, w tym 13% uważa zdecydowanie, że cuda nie mają miejsca. 7% ankietowanych nie ma zdania na temat cudów.



Na pytanie, czy zetknęli się kiedykolwiek ze zjawiskiem, które można uznać za cud, aż 68% ankietowanych odpowiedziało, że nigdy nie mieli styczności z cudem, a 15%, że spotkali się z cudem, z czego 6% twierdzi, że osobiście.



W jakie cuda Polacy wierzą najczęściej?

- 70% wierzy, że modlitwa chorego za własne pomoże mu wrócić do zdrowia (21% nie wierzy w uzdrawiającą moc modlitwy)

- 61% wierzy, że choremu pomoże w powrocie do zdrowia modlitwa innych osób, nawet jeśli chory o tym nie wiem (25% nie wierzy)



W ankiecie zadano również pytanie o to, czy kropla krwi zmarłego papieża Jana Pawła II, którą kard. Dziwisz przekazał rannemu w wypadku Robertowi Kubicy może mu pomóc. Aż 41% ankietowanych jest zdania, że tak, podobna liczba, bo 37% uważa, że to nie pomoże.



Kto silniej wierzy w cuda?

W cuda wierzą dwa razy częściej kobiet niż mężczyźni. Duże znaczenie ma religijność. Większość wierzących deklaruje wiarę w cuda. Wiara w cuda zdarza się we wszystkich grupach wiekowych, ale najczęściej w grupie osób powyżej 60 roku życia.

W badaniu wzięła udział losowa, reprezentatywna grupa Polaków, 1 tysiąc osób w wieku powyżej 15 lat.





Źródło: www.pap.pl

http://www.rank.pl/index.php/2011/03/64-.....-tns-obop/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:09, 01 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko 64%?
no popatrz, a myślałem że aż 99% to katolicy Laughing

a czy kropla krwi jp2 może pomóc kubicy?
no ba - wystarczy że ją spyli na allegro.
komu by nie pomógł darmowy zastrzyk gotówki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Franek Dolas




Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:06, 01 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te 64% to zwolennicy PO, a że w sondażach mają z reguły ok. 50% to oznacza, że te brakujące 14% wzięło się z ankietowanych w wieku 15 - 18. To bardzo źle wróży dla przyszłych wyborów. Razz Hehe! Niezły jestem analityk co? Smile
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:07, 01 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

komu by nie pomógł darmowy zastrzyk gotówki Smile


Myślę, że on ma pieniądze Very Happy Swoją drogą pokazał tym swoją głupotę, a szkoda... był dobrym riderem i miałem o nim nieco inne zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:50, 03 Kwi '11   Temat postu: Re: Ło kurwa ja pierdolę Odpowiedz z cytatem

connard napisał:
Cytat:
W ankiecie zadano również pytanie o to, czy kropla krwi zmarłego papieża Jana Pawła II, którą kard. Dziwisz przekazał rannemu w wypadku Robertowi Kubicy może mu pomóc. Aż 41% ankietowanych jest zdania, że tak, podobna liczba, bo 37% uważa, że to nie pomoże.

Źródło: www.pap.pl

http://www.rank.pl/index.php/2011/03/64-.....-tns-obop/

He he! nawet jakby załatwili zasuszony okruch podłowionego gówna spod dupska JP2, to by też mogli przekazywać jako pomocne lekarstwo dla poturbowanych w wypadkach, przez takich lekarzy jak kard. z kliniki Dziwisz. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:27, 11 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cud!!!! prawdziwy cud!!!!! Kaczor na świętego!
Cytat:
Smoleńsk - brzoza w kształcie krzyża
Tuż obok kamienia pamięci, położonego w miejscu katastrofy polskiego Tu-154M w Smoleńsku, rośnie potężna brzoza, której gałęzie układają się w kształt krzyża. - Przyroda przygotowała się na przyjęcie tych ofiar - mówi ksiądz Dariusz Stańczyk z Wilna, który 10 kwietnia 2010 roku na cmentarzu katyńskim czekał na przylot prezydenta Lecha Kaczyńskiego wraz z delegacją - donosi specjalny wysłannik Onet.pl w Smoleńsku (fot. Jacek Gądek/Onet.pl)

http://wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/.....oto9086573
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekw




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 8
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:30, 11 Kwi '11   Temat postu: Jeszcze nie raz się Odpowiedz z cytatem

zDziwisz jakie to cuda w Polsce się dzieją, kościół nie płaci podatków i wiecznie mu mało kasy! Laughing
Najwięcej cudów obiecywał Platfus a tu Dziwisz go zaDziwi(ł)szował Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:32, 11 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy cud, to taki, że Polacy pozwalając się dymać przez kler i rządzących, jeszcze się z tego cieszą.

A może K. Dziwisz jest wampirem ? Musi mieć jeszcze zapasy krwi, z czasów, kiedy żył JPII. Ciekawe czy upuścił mu tej krwi przed śmiercią, po śmierci.... a może upuszczał jak ten umierał ? Smile... Nie, ta wersja na pewno nie wchodzi w grę. Smile

A tak na serio, to kler prawdopodobnie próbuje w ten sposób odwrócić uwagę od innego istotnego faktu. Kubica przywalił w mur kościoła, i cały wypadek miał miejsce przed kościołem, o ile dobrze przeczytałem.
Czyli Kubica rozwalił się przed miejscem w którym cały czas przesiaduje BÓG !!!!!!!!!!!
I w tym momencie u osób bardziej dociekliwych mogą pojawić się wątpliwości......
Ale nagle przybywa Dziwisz z kroplą krwi i kawałkiem szaty WIELKIEGO POLAKA, i w tym momencie już nikt nawet nie podejrzewa, że to wszechmocny bóg podstawił nogę jadącemu Kubicy.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 11 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak widać po wynikach, druga prawda jest przekrojem społeczeństwa Very Happy
_________________
Limit postów na żądanie - 1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:55, 12 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loko, możliwe że ludzie tutaj inaczej interpretują pytanie. Pytanie jest jasne i odpowiedź też powinna być jasna: kropla krwi JP2 NIE POMOŻE KUBICY! Natomiast co innego wiara w powrót do zdrowia i dodanie sił psychicznych dzięki tej kropli. Grunt to dobre nastawienie, a jeśli takie Kubica będzie miał dzięki kropli to pośrednio można uznać, że mu pomoże. Natomiast bezpośrednio.... cóż pewnie to te 60% Polaków tak myśli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekw




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 8
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:28, 13 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Prawdziwy cud, to taki, że Polacy pozwalając się dymać przez kler i rządzących, jeszcze się z tego cieszą.

To nie cud. To wynik wielopokoleniowej manipulacji kościoła na ludzkich umysłach. Jak od dziecka się wrzuca strach i mity do głowy, to potem dorosły człowiek (o ile się nie zbuntuje) wierzy w cuda, zarówno te religijne jak i te wyborcze Razz

Dziwisz na pewno jest wampirem, w końcu żyje na koszt społeczeństwa. A jak nie wampirem, to co najmniej grzybem pasożytniczym na skarbie państwa i portfelach tych co cudakują Very Happy

Czy ta kropla mu pomoże... może jako efekt placebo, albo psychicznie. Mnie natomiast martwi postępowanie kościoła, obecnie nie szanują absolutnie Boga, tylko sobie pomniki i plakaty wystawiają. Ile razy jadę przez miasto na rowerze, to nie mogę się nadziwić plakatom jakiś księży z podpisami: "Wielcy, wspaniali, silni" Albo podobne hasła. Przeraża mnie to jak postępują, mam wrażenie że czują się więksi, i ważniejsi od stwórcy do którego wiary namawiają. Ludziom wciskają kity o skromności, pochylonej głowie. Wskazują ciebie jako pełnego pychy, a sami sobą to reprezentują. Najgorszy cyrk to ta świątynia w Wilanowie którą teraz rypią, wygląda jak meczet. Oczywiście już na terenie jest przedszkole. Zastanawiam się dlaczego ludzie nie chcą tego widzieć. Ja właśnie m.in. z tych powodów odszedłem od tej religii i chce się poddać apostazji. Zrozumiałem, że kościół katolicki to rząd dusz. Wierze na swój własny sposób, ale nie potrzebuje do tego kolesia który mnie poucza. Poddał się ktoś apostazji, wie jakie to konsekwencje formalne za sobą ciągnie i co trzeba zrobić by formalnie wystąpić z kościoła katolickiego?[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:33, 13 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fizyczne slady

Mam jeszcze jedno Małgorzato pytanie związane z Tobą i HAARP-em.
Czy miałaś kiedykolwiek jakieś widoczne, fizyczne ślady po działaniu HAARP-a ??

--
Pozdrawiam,
Grzegorz.



Witam !

Dziekuje za listy. Mialam fizyczne slady, ktore robil mi HAARP. Zaczelo sie od rozsuniecia mi przednich gornych zebow. Lezalam na lozku i w pewnej chwili poczulam, ze manipuluja mi przy gornych jedynkach. Czulam to, ale mnie nie bolalo. Nie zdawalam sobie sprawy z tego, co mi robia przy tych zebach. Kiedy wstalam z lozka i podeszlam do lustra zobaczyc, to sie okazalo, ze zrobili mi szpare miedzy zebami i to spora. Musieli przesunac mi wszystkie zeby, bo mialam je wszystkie na gorze i to bardzo scisle. Zrobili mi ta szpare i jakis czas mialam spokoj, ale po jakims czasie obruszali mi lewa jedynke do tego stopnia, ze przez jakis czas "fruwala". Jak bylam ktoregos dnia na papierosie, to bezbolesnie mi ja wyrwali i rzucili na peving. Musialam zrobic sobie proteze na ten jeden zab na gorze. Po jakims czasie zabrali sie za druga jedynke. Bardzo mi ja obruszali. Jakies cztery tygodnie temu wyjeli mi prawie. Teraz "fruwa". Inne zeby na gorze tez mi teraz troche powyciagali.

Nastepny fizyczny slad zrobili mi na moich oczach i to dwa razy. Siedzialam latem przy komputerze w klapkach i nagle poczulam, ze cos zaczyna sie dziac z moim duzym palcem u prawej nogi. Wysunelam noge przed siebie i wtedy zobaczylam, ze pala mi tego palca. Caly czubek na moich oczach robil sie bialy. Nie bolalo mnie, jak mi to robili, ale czulam. Skora zrobila sie zupelnie biala i nabrzmiala. Na tym skonczyli. Goilo mi sie to dosyc dlugo i pobolewalo. Bardzo trudno bylo w nocy, kiedy koldra mnie urazala. O ile sobie dorze przypominam, to zagolo sie to - zregenerowalo chyba po dwoch miesiacach. Jak juz mi sie to wygoilo zupelnie i narosla nowa skora, to za jakies dwa miesiace znowu zaczeli mi cos robic przy tym palcu. Sytuacja byla taka sama. Tez siedzialam przy komputerze. Kiedy wyciagnelam noge, zeby zobaczyc [juz bylam wrazliwa na ten palec], to sie okazalo, ze bezbolesnie pala mi palec do miesa. Skora juz zniknela i pokazalo sie mieso. Bylam przerazona. Palec nie krwawil, ale pokazala sie zywa tkanka. Spalili mi caly czubek duzego palca i dali spokoj. Nie wiedzialam, co mam zrobic z tym palcem. Pozniej troche bolalo. Nie moglam niczym dotknac tego palca. Dbanie o ten palec bylo bardzo uciazliwe i bardzo dlugie, bo rana byla dosyc gleboka. Goilo sie to chyba cztery miesiace, zanim wszystko zaroslo.

Nastepnym sladem byly siniaki. Nigdzie sie nie uderzylam, a sine mialam kiedys cale kolano. Innym razem, kiedy wstalam po nocy, to sie okazalo, ze mam posiniaczona reke na przedramieniu. Ogladalm te siniaki w lustrze rano, a wieczorem juz ich nie mialam, kiedy kladlam sie spac.

Byl taki czas, ze rozkrwawiali mi dolna warge. Jak naszykowalam sobie kolacje i zasiadalam do jedenia, to zaczynala mi krwawic warga. Nie moglam jesc oczywiscie. Przykladalam serwetki, ale nic nie pomagalo. Czasem krwawilam piec minut, a czasem pietnascie. Krwawienie ustawalo natychmiast, tak jak sie pojawialo - tez natychmiast. Jak tylko ustalo, to moglam jesc bez przeszkod. Byl taki ores, cze dosyc czesto puszczali mi tak krew. To nic przyjemnego, jak z wargi leci krew, ale co mialam robic. Zawsze do wszystkiego podchodze bardzo spokojnie.

Zaznacze tylko jeszcze, ze w 1998 roku uratowali mi zycie. Grzebalam w gniazdku elektrycznym, bo tam szukalam przyczyny atakowania mnie "promieniem". Oni najczesciej robia rozne zmylkowe rzeczy, zeby czlowiek myslal, ze przyczyna lezy np. w promieniowaniu urzadzen pradowych. Na poczatku ja tez tak myslalam i dlatego odcinalam doplyw pradu do gniazdka elektrycznego. Kiedys zapomnialam wylaczyc zabezpieczajacego korka i zabralam sie za to gniazdko. Gdyby HAARP nie wylaczyl pradu w calym moim mieszkaniu, to prad w tym gniazdku by mnie zabil na pewno, bo sie nie zabezpieczylam.

http://www.zwiastun2009.republika.pl/HAARP.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 17:14, 13 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Gośka

Kurwa, nie mogę Laughing

Dajesz do "Mam Talent":
Wojewódzki: Jaki masz talent Gośka?
Gośka: Wypadają mi zęby przez operatora HAARPa.
Wojewódzki: Coś za dużo lodów. . .

Ja kicham od tygodnia rzęsiście - teraz znęcają sie nade mną. GOŚKA! Co robić?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 13 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemieckie media: Kubica wybiera się na beatyfikację Jana Pawła II

fot. AFP Robert Kubica, który coraz lepiej czuje się po lutowym wypadku w rajdzie samochodowym, zamierza przybyć do Rzymu na beatyfikację Jana Pawła II - informuje niemiecka agencja SID.

- Kubica zaczyna wstawać z łóżka i wykonuje pierwsze ćwiczenia, polegające na obciążaniu zoperowanej nogi - takie informacje przekazał we wtorek rzecznik szpitala w Pietra Ligure.

Z kolei niemieckie źródła podają, iż nasz kierowca wybiera się na beatyfikację Jana Pawła II, która odbędzie się 1 maja w Rzymie.


- Być może perspektywa wyjazdu na tak ważne wydarzenie stała się dodatkową motywacją dla Kubicy. Jego rehabilitacja przebiega sprawnie - donosi agencja SID.

Kubica zaproszenie na beatyfikację Jana Pawła II otrzymał już kilka tygodni temu.

- Jeśli Kubica przyjedzie do Watykanu, damy mu "pole position" - mówił wówczas kardynał Stanisław Dziwisz.

http://sport.onet.pl/f1/niemieckie-media.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 25 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Cytat:
Kontrowersyjny Grób Pański: Jezus złożony w tupolewie; parafianie: Księża! Dlaczego i Wy dzielicie?

Jezus Chrystus złożony w tupolewie i monstrancja umieszczona tuż za kabiną pilotów - tak wygląda Grób Pański w parafii p.w. Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych w Rumi (Pomorskie).

http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/ar.....licie.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:37, 25 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz coś mówili o jakiejś procesji w Gnieźnie z relikwiami św Wojciecha.
Relikwie - i wciąż tkwimy pod piramidami upadając na kolana przy kolejnym zaćmieniu słońca .
Wciąż nieliczni mamią licznych tą samą bajerą .
Co trzeba zrobić , aby ludzie porzucili wiarę w boga ?
Nawrócić ich na wiarę w człowieka, pozwolić ludziom brać udział w budowaniu społeczeństwa równego , świadomego , żyjącego bez strachu .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 25 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel, wiara w boga ma wady i zalety. Jedną z głównych zalet jest to, że wiara trzyma społeczność w kupie. Wada - że ogranicza potencjał ludzi. Bo ludzie nie są gotowi na swoje pełne możliwości.

Dlatego są stadem baranów prowadzonych przez pasterza. Pieszczotliwe nazywa się wiernych w Kościele "owieczkami bożymi".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 25 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widzę tą szopkę w tupolewie - to myślę sobie banda debili.
Ale z drugiej strony, gdyby tej bandzie debili zabrać ich religię i przykazania, to by się chyba wzajemnie pozabijali.
Dlatego dopóki są debilami, to dobrze że wierzą, i niech to robią jak najdłużej.
Wiara ustąpi wraz z przyjściem rozumu.

Jak patrzę tak na to z góry, to wydaje mi się, że wiara jest pewnego rodzaju naturalnym zabezpieczeniem przed własną głupotą i przed zrobieniem sobie i innemu krzywdy.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:22, 26 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PanDante napisał:
wiara w boga ma wady i zalety. Jedną z głównych zalet jest to, że wiara trzyma społeczność w kupie.


a co to za zaleta być trzymanym w fekaliach (kupie) Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 26 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to wogole za temat, niech se robia co chca, żrą ciało i poją się krwią swego proroka od 2000 lat, czy moze byc wiekszy fetysz religijny niż coś takiego Twisted Evil

Czy moze byc cos bardziej ordynarnego niz ten obyczaj?

Jeszcze do dzisiaj nie moge sie nadziwic, ze nie poćwiartowali ścierwa Wojtyly i nieporozsyłali po parafiach w całym kraju żeby sie do tego "modlić"... cóż widać i w takiej społeczności następuje, powoli bo powoli, ale zawsze, postęp Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:22, 26 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamamia napisał:

Czy moze byc cos bardziej ordynarnego niz ten obyczaj?

ruchanie małych dzieci a następnie zasłaniania się (ciągle jeszcze)autorytetem kościoła i majestatem boga?

mamamia napisał:

Jeszcze do dzisiaj nie moge sie nadziwic, ze nie poćwiartowali ścierwa Wojtyly i nieporozsyłali po parafiach w całym kraju żeby sie do tego "modlić"

Laughing stare ale jare
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 27 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może mu pomóc, ale zadziała efekt placebo i siła autosugestii.
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 28 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xXx napisał:
PanDante napisał:
wiara w boga ma wady i zalety. Jedną z głównych zalet jest to, że wiara trzyma społeczność w kupie.


a co to za zaleta być trzymanym w fekaliach (kupie) Laughing



Teraz wielu ludzi wychodzi z szamba gdzie Kościół trzyma swą kupe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 21 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomnik guru sekty się nie podoba?
w dupach się poprzewracało...




Cytat:

Usunąć pomnik niegodny pamięci papieża

dodane 2011-05-21 14:30

PAP |

Przed kontrowersyjnym pomnikiem Jana Pawła II, odsłoniętym koło dworca Termini w Rzymie, odbył się w sobotę pierwszy protestacyjny happening. Jego organizatorzy domagają się usunięcia monumentu, uważanego powszechnie za brzydki i niegodny pamięci papieża.


Cytat:
Jeden z organizatorów sobotniej imprezy, były rzymski radny Fabio Sabbatini Schiuma wyraził obawę, że cylindryczny pomnik będzie miejscem schronienia bezdomnych.

http://www.info.wiara.pl/doc/864981.Usunac-pomnik-niegodny-pamieci-papieza

Bezdomny niegodny schronienia? A nawet gdyby wysrał się w środku, to co by się stało?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 22 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta rozległa dziura w pomniku to zapewne symboliczne schronienie dla pedofilów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3 ... 18, 19, 20   » 
Strona 1 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ło kurwa ja pierdolę
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile