W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Alternatywne źródła energii  
Podobne tematy
Zbiór wiadomości ze świata w temacie alternatywnych paliw 35
Geotermia28
Google wydało mapę potencjału geotermalnego USA 1
Sztuczny liść - fotoogniwo inaczej 6
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 80334
Strona:  «   1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:05, 30 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Ja nigdzie nie napisałem o nowych prawach fizyki, ani o łamaniu starych. Jakbyś uważnie przeczytał to byś zauważył.

no jak nie napisałeś?
mówisz, że posadzisz gościa niezapiętego w samochodzie, gwałtownie zahamujesz a on nie poczuje hamowania...
to co to niby jest jeśli nie łamanie obecnych praw fizyki? Smile
wydaje mi się że z deka fantazjujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:19, 30 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=Phrw4qFIpxk&feature=related

45 sekunda, facet podlatuje z fotela, wczesniej snieg zsypuje sie z maski, a juz 52 sekunda mowi sama za siebie.

W kazdym razie ja juz nie zamierzam dyskutowac na temat zderzaka, niech kazdy wierzy w co sobie chce. Tylko jesli nie dziala sila bezwladnosci, to gosciu z peugeota podskoczyl chyba z radosci. Przy predkosci 60 km/h zobaczylby ten zderzak z bliska, po tym jakby wylecial przez przednia szybe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:31, 30 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i nie poczuje. Nawet znalazłem filmik o tym:



1:40 do 3 minuty możecie sobie obejrzeć.
Po za tym nie napisałem, że likwiduje siłę bezwładności, a redukuje. Ponoć o 60%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 30 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
osoby, które uczestniczyły w eksperymencie i siadały do samochodu podczas hamowania czuły się totalnie zdezorientowane, bo samochód gwałtownie zahamował, a oni nic nie czuli


Jeszcze napisales, ze likwiduje "lwia czesc sily bezwladnosci".

Skopiuje komentarz dotyczacy w/w filmiku
Cytat:
Sprawa wygląda prosto- ten zderzak działa jak amortyzator. Podczas zderzenia zderzak powoduje mniejsze opóźnienie(przyśpieszenie) przez co siła bezwładności jest mniejsza.
Prawa Newtona obowiązują w tym 'zjawisku' więc nie wiem w czym tkwi problem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 30 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jestem pewien czy rozumiem co masz na myśli mówiąc o redukowaniu bezwładności, ale domyślam się że chodzi ci o redukowanie maksymalnych przeciążeń powstających przy zderzeniu samochodu z przeszkodą.
60% to niby jakiś kosmiczny wynik? bo mi jakoś nie imponuje.
po to są zderzaki żeby to robić. zderzaki mogą być różne - taki np. balon też redukuje bezwładność. i pewnie dobry balon spisał by się o wiele lepiej niż najlepszy zderzak, choćby i łągiewki. sęk w tym, że nikt nie będzie jeździł samochodem z balonem przed machą.

w każdym razie nie widzą niczego nadzwyczajnego w kolejnej odmianie zderzaka.
a sugestia jakoby miała z tym związek jakaś tajemnicza energia ala perpetum mobile uważam za zwyczajnie niepoważne.
tak samo jak te wszystkie wasze silniki na magnesy neodymowe.
pokaż dziecku wychowanemu na magnesach wyciągniętych z mebli solidny magnes neodymowy to od razu się podjara i zacznie gadać że wynalazł perpetum mobile. po czym zaśnie wykończone kilkugodzinnym odrywaniem magnesu od różnych metalowych części Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 30 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
No i nie poczuje. Nawet znalazłem filmik o tym:



1:40 do 3 minuty możecie sobie obejrzeć.
Po za tym nie napisałem, że likwiduje siłę bezwładności, a redukuje. Ponoć o 60%.

nie no daj spokój, przecież ten film to jakaś żenada.
może mi powiedz który fragment uważasz że jest wart skomentowania to będzie mi łatwiej się odnieść.

bo niewątpliwie wart uznania jest fragment o tym, jak to pan łągiewka po spotkaniu z prominentnymi naukowcami incognito i dowiedzeniu się że ci nie mają pojęcia co (ani po co) on do tego zderzaka najebał, trafił w końcu do "nie do wiary" ze swoim najnowszym dziełem: hamulcem dynamicznym.
serdecznie mu gratuluję! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 30 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
w każdym razie nie widzą niczego nadzwyczajnego w kolejnej odmianie zderzaka.


ja widzę, bo aktualnie funkcjonuje jedna odmiana zderzaka: plastikowa atrapa a cała siła uderzenia idzie na zawieszenie, także jeśli ktoś montuje jakieś amortyzatory to chwała mu za to, ale prędzej doczekam się zneisienie obowiązku jazdy na światłach cały rok... Laughing

w każdym razie jakby facet myślal to by otworzył własny biznes z montażem zderzaków, co go przed tym broni????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 30 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ci powiem co go przed tym broni.

to że najebać metodą prób i błędów do zderzaka chuj wi czego tak by osiągnąć maksymalne coś tam coś tam to każdy jeden potrafi.
ale zrobić tani i lekki zderzak który i tak spełnia najnowsze (oparte na chuj wi czym) "normy bezpieczeństwa" - tego już niestety nie potrafi. gdyż nie potrafi nagiąć norm bezpieczeństwa tak aby faworyzowały jego zderzak. Smile
dlatego doceniam jego próby ale obawiam się, ze czasy edisona minęły już niestety bezpowrotnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 30 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem powyższy filmik i nie ma tam żadnych rewelacji.
Testowany pojazd ma długi nazwijmy go hamulcem.
Hamulec hamuje pojazd stopniowo się zsuwając.
Pojazd z wyłączonym hamulcem działa na zasadzie sprężyny.
Jednak sprężyna nie jest dopasowana tak, że hamulec wsuwa się cały przy pierwszym uderzeniu pojazdu. Gdyby dobrze dobrano sprężynę do tej prędkości pojazdu, to efekt z hamulcem tego pana i bez, byłby identyczny.

Gość, który wypowiada się na temat hamulca występuje w czapce klauna.
Pasażer, który siedzi w samochodzie podczas zderzenia, mało nie wali łebem w szybę.
Kobieta, która mówi na ten temat podśmiechuje się pod nosem.
Żołnierze, którzy konfiskują sprzęt dają się zfilmować.
Troszkę to wszystko naciągane. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 31 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Gdyby dobrze dobrano sprężynę do tej prędkości pojazdu, to efekt z hamulcem tego pana i bez, byłby identyczny.


Nie znam dokładnie tematu i dlatego się nie wtrącam, ale tutaj widzę podstawowy błąd w twoim rozumowaniu.
Sprężyna w miarę zgniatania stawia coraz to większy opór aż do skończonej możliwości jej sprężynowania. W wypadku pędnika te siły się zupełnie na odwrót odkładają. Dla mnie jest to jasne, że jest to lepsze rozwiązanie od najlepszych sprężyn i może mieć zastosowanie w wielu różnych konstrukcjach.
Wojna patentowa cały czas trwa i często dochodzi do przelewu krwi.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:58, 01 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzmin

Cytat:
ilosc strat to jest (1 - ETAc)

Czyli przy sprawnosci 90% tracimy 10% energii.

Przykladowe dane do zadanka oriona, bo nawet nie podal sprawnosci urzadzen.

Silnik elektr. sprawnosc ETAsil = 0,9
Generator sprawnosc ETAgen = 0,9

Sprawnosc calkowita 0,81

1-0,81 = 0,19

Mamy 19 % strat

Przy sprawnosci 0,9 silnik elektryczny dajacy moc 1kW na wyjsciu pobiera 1,11 kW



W takim przypadku jest niemożliwe uzyskanie sprawności ponad 1 czyli 100%

Mam na myśli ów idiotyczny wzór. Laughing

Dlaczego wzór jest idiotyczny?

Kilka przyczyn. Przede wszystkim według zasad termodynamiki nie mozna zrobić energii z niczego ani energii zniszczyć.

Termin - 'generator prądu' jest terminem niewłasciwym ponieważ generator prądu nie generuje czy też nie produkuje. Energii nie mozna wyprodukować. Skąd się więc bierze energia?

Z magnesu.

Magnes mozna porównać do święcącej kuli, czy sześcianu która stale emituje energię, jak latarka elektryczna. Im dalej tym energia magnetyczna jest słabsza.





Gdyby pole magnetyczne było widzialne gołym okiem, wygladałoby mniej więcej tak:



W jaki sposób uzyskujemy energię elektryczną?

Poruszając przewody w polu magnetycznym przecinając linie pola magnetycznego. Kazdy ruch przewodu w polu magnetycznym powoduje ruch elektronów w drucie czyli powstaje prad elektryczny.

Dlaczego powstaje prąd elektryczny?

Siła pola magnetycznego wprowadza w ruch elektrony,

Czyli nastepuje zamiana jednej energii - energii magnetyzmu w energię elektryczną. Cały cud polega na tym, że energia magnetyczna jest praktycznie niewyczerpana i generatory pracujące na magnesach stale ową energię z magnesów zamieniają na energię elektryczną.

Praktycznie prądnica jest to... perpetum mobile!

Ponieważ energia magnesów jest praktycznie niewyczerpana. Dlatego generatory pracują latami i magnesów się nie wymienia.

Jednakże ze wzgledu na nazewnictwo oraz niewłaściwie podany koncept 'tworzenia' prądu wmawia sie nam, że jest to zamiana mechanicznego ruchu na energię lektryczną, co jak widac w tym przykładzie jest nie prawdą. Nie chodzi tutaj tyle o ruch mechaniczny ale o ów ruch mechaniczny jest konieczny aby pole magnetyczne powodowało zamianę magnetyzmu na elektryczność.

Elektromagnes działa zupełnie odwrotnie. Energia elektryczna jest zamieniana na energię magnetyczną. Wystepują obie na raz. W tym przypadku ruch czegokolwiek jest zupełnie niepotrzebny.

Posunę się jeszcze dalej... jeżeli w przypadku elektromagnesu ruch jest niepotrzebny, na pewno istnieje jakis sposób aby w przypadku generatora ten ruch mechaniczny także wyeliminować.

Czy wracając do tego wzoru - jest on zupełnie bezuzyteczny ponieważ zakłada on, że uzywamy zwykłe ferrytowe magnesy i ich sprawnosci nie można przekroczyć.

Ale jezeli uzyjemy neodymowych magnesów, sprawność wzrasta ponad 10-ci krotnie!!!

Dlaczego? Ponieważ siła magnesów jest nawet w skranych przypadkach 18 x mocniejsza.

Kolejny argument za zamianą energii magnetycznej a nie zamianą ruchu mechanicznego.

Im mocniejszy magnes, tym więcej prądu. Czyli nie ruch mechaniczny jest kluczem ale energia magnesu.

Mozna zwiększać ilość energi w przewodzie poruszając go szybciej a więc energia jest pobierana szybcie z... magnesu.

Ale mozna też poruszać przewód z tą samą szybkoscią zwiększając siłę pola magnesu poprzez uzycie magnesu neodymowego.

Ponownie widać, że nie ruch mechaniczny jest decydujacy ale siła magnesu. Szybszy ruch przewodu w polu magnesu neodymowego da znacznie więcej energii niz w polu zwykłego magnesu ferrytowego.

Wracając do wcześniej wymienionego wynalazku Tesli, samochodu pracujacego na energi ziemskiego pola magnetycznego.

Najwyraźniej Tesla znalazł sposób na zamianę energii pola magnetycznego ziemi na energię elektyczną, która poruszała jego samochód.

Patent posiada Westinghose ale nie sadzę, że nam go ujawni. Very Happy

Czego podręczniki szkolne unikają to przedstawienia prawdy o magnesie.

Magnes jest niewyczerpanym źródłem energii!

Jak latarka na wieczne baterie - stale emituje energię. Wystarczy nauczyć się wydobywać ową energię w ekonomiczny sposób a bedziemy posiadali bezpłatną energię.

Z tej prostej przyczyny Lutec wyprodukował genrator prądu, który ekonomicznie, z małymi stratami wydobywa ową energię z neodymowych magnesów.

Dlatego świat zaczyna zalewać ilość silników i generatorów zbudopwanych na magnesach neodymowych.

Czyli wystarczy połaczyć 10 krotnie wydajniejszy silnik neodymowy z prądnicą 10 krotnie wydajniejszą i mamy całkowicie bezpłatną energię.

Wzór jest zupełnie bezużyteczny. Zwykła ściema Iluminatów starajacych sie kontrolować energię elektryczną.

Wyobraźmy sobie ponownie strajk Gdańska. Robotnicy powiedzieli że nie bedą pracować za darmo czy za miske zupy.

Władze wyłączą prąd. Nie ma światła, w lodówkach kiśnie, zimno cicho i nieprzyjemnie.

Po tygodniu robotnicy zaczną błagać o miskę zupy!

Energia jest głównym elementem kontrolującym masy.

Nie chodzi o kasę - chodzi o kontrolę.

Gdyby świat przeszedł na wolną energię, rząd mógłby zwiekszyć podatki i nie byłoby finansowych strat. Zamiast rachunku za prąd, płaciłbyś podatek od prądu.

Ale rzad straciłby kontrolę nad tobą. A tak poza prądem da ci chipa połaczonego z GPS i jesteś całkowicie na łasce tych ciemniaków czyli Iluminatów.

Poniewa ich iluminizm to objaw skrajnej ciemnoty - powrót do mitów starozytnych, czysty hamulec rozwoju naszej cywilizacji.

Iluminaci to siła hamujaca postęp i rozwój naszej planety.

Kryzys w USA i na świecie jest jaskrawym przykładem działania Iluminatów czyli... Synagogi Szatana!

_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 01 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orion napisał:
Wiedzmin

Cytat:
ilosc strat to jest (1 - ETAc)

Czyli przy sprawnosci 90% tracimy 10% energii.

Przykladowe dane do zadanka oriona, bo nawet nie podal sprawnosci urzadzen.

Silnik elektr. sprawnosc ETAsil = 0,9
Generator sprawnosc ETAgen = 0,9

Sprawnosc calkowita 0,81

1-0,81 = 0,19

Mamy 19 % strat

Przy sprawnosci 0,9 silnik elektryczny dajacy moc 1kW na wyjsciu pobiera 1,11 kW



W takim przypadku jest niemożliwe uzyskanie sprawności ponad 1 czyli 100%

Mam na myśli ów idiotyczny wzór. Laughing


Idiotyczne sa twoje wywody.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sprawno%C5%9B%C4%87

Cytat:
Z zasady zachowania energii, której wyrazem w termodynamice jest pierwszej zasady termodynamiki wynika, że sprawność nie może być większa od jedności czyli od 100%. II zasada termodynamiki narzuca dodatkowe ograniczenie na maksymalną wartość sprawności.

Cytat:

Dlaczego wzór jest idiotyczny?

Kilka przyczyn. Przede wszystkim według zasad termodynamiki nie mozna zrobić energii z niczego ani energii zniszczyć.

Termin - 'generator prądu' jest terminem niewłasciwym ponieważ generator prądu nie generuje czy też nie produkuje. Energii nie mozna wyprodukować. Skąd się więc bierze energia?


Z magnesu.

Magnes mozna porównać do święcącej kuli, czy sześcianu która stale emituje energię, jak latarka elektryczna. Im dalej tym energia magnetyczna jest słabsza.


Czytajac twoje brednie to polecam ci isc na Politechnike jakakolwiek. Zaplacic za jakies zajecia na laboratium, dowiedziec sie pare rzeczy, a pozniej lykac takie debilizmy jak rybka haczyk.

Generatory, silinki nie produkuja energii. One ja przeniaja. Jedna w druga. Kazde urzadzenie ma jakies straty.

Jesli jestes taki madry to czemu nie przywieziesz mi takiego genratora. Jesli dziala tak jak mowisz, chetnie go od ciebie kupie. Narazie to mi wygladasz na kolesia, ktory naczytal sie pierdol i na sile stara sie zainteresowac tym innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 01 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzmin napisał:


Widzę, że jesteś świeży po szkołach i możesz nam tu parę rzeczy wyjaśnić.

Napisz nam w jakim stopniu proporcjonalnie do innych zagadnień uczyli cię na temat magnetyzmu i grawitacji.
Czy wiedza jaką posiadłeś pozwala ci rozumieć te zagadnienia w wystarczającym stopniu aby o nich dyskutować naukowo?
Jakie podręczniki wymagane są do poznania magnetyzmu i grawitacji?
Czy gdziekolwiek w tych podręcznikach wspomniane jest o magnesach neodymowych?

Tych pytań nasuwa mi się więcej, ale chodzi mi tylko o to by zrozumieć czy dzisiaj działy te są odpowiednio doceniane na równi z innymi na uczelniach.

Nie wyobrażam sobie abyś cokolwiek w życiu mógł skonstruować jeżeli będziesz się trzymał tylko tego co cię nauczyli.
Ja miałem kolegę w szkole, który był wybitnym teoretykiem, a ja w przeciwieństwie do niego praktykiem. On nadal tylko teoretyzuje, a ja bez wzorów mam za sobą zbudowanych wiele udanych konstrukcji. Po wzory sięgam tylko w ostateczności. W życiu jednak bardziej przydaje się ta praktyka niż teoria.

Jak zaczniesz coś budować to dopiero zrozumiesz jak mało wiesz i wyzwoli to w tobie chęć pogłębiania wiedzy i to wiedzy takiej o której byś się nie spodziewał, że będzie ci ona potrzebna.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 01 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro macie wynalazki, ktore dzialaja i przekraczaja sprawnosc 100% to pokazcie je.

Nie naleze do tych blogoslawionych, ktorzy nie widzieli, a uwierzyli. Magnesy neodymowe to po prostu krok naprzod, tak samo jak lepszy procek, lepsza stal, lepsza turbina itp.

Poziom edukacji jest wszedzie rozny. To, ze na uczelniach jest mniej czy wiecej o magnetyzmie nie znaczy, ze trzeba lykac wszystko. Pokazcie mi taki generator (ale nie na youtube, tylko w rzeczywistosci) i uznam to za prawde, jak kiedys uznawano za prawde stal, ale nie wiadomo bylo jak dokladnie tlumaczyc jej powstawanie).

Tymaczasem pokazywaliscie tu generator z magnesami neodymowymi, ktory mial 98% sprawnosci. Mowilem, ze to swietny wynik. Wy upieracie sie, ze to podnosi sprawnosc 10x. Jesli umiecie z 1 kW zrobic 10 kW to pokazcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 01 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzmin napisał:
Skoro macie wynalazki, ktore dzialaja i przekraczaja sprawnosc 100% to pokazcie je.



Może ci się przydać taka wiedza więc poszukaj sobie. Kotły kondensacyjne osiągają sprawność ponad 110%. Pomogę ci i podpowiem, że sprawność tą mają dzięki takim teoretykom jak ty.

Czy nadprzewodnictwem się trochę interesowałeś. Połącz nadprzewodnictwo i magnetyzm i wyobraź sobie taki silnik. Jak sobie nie potrafisz coś takiego wyobrazić to znaczy, że jesteś jeszcze za zielony do rzeczowej dyskusji.

Wiesz dobrze, że na udane konstrukcje trzeba dużych pieniędzy i armię naukowców, a ty to wykorzystujesz do argumentowania swojej wyższości i każesz sobie pokazać domowe konstrukcje.
Wyprodukuj sobie ogniwo słoneczne w domowych warunkach o sprawności 15%. Przecież wzory znasz.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja nigdzie nie napisałem o nowych prawach fizyki, ani o łamaniu starych. Jakbyś uważnie przeczytał to byś zauważył.

Musisz sie bardziej skoncentrowac,
bo ja w swojej wypowiedzi nie pisalem, ze ty pisales, tylko, ze mowi tak Lagiewka

Ale jak juz sie wyrwales przed szereg, to podpowiem,
ze musisz sie podwojnie skoncentrowac, bo nie pamietasz co sam piszesz Very Happy
JA napisał:
jak wyjaśnić fakt, że zderzak łagiewki pochłania siłę bezwładności? Przecież to też łamie parę praw fizyki.




Pozniejsze wypowiedzi rozmowcow jak wspomnialem juz wczesniej
swiadcza jedynie o tym, ze ani zwolennicy, ani przeciwnicy
nie rozumieja o czym rozmawiaja i wypisuja bzdury nie na temat,
piszac jedni i drudzy o wlasnych wyobrazeniach czym zderzak łagieski jest,
a nie o tym czym jest on faktycznie.

A jest bardzo ciekawym, innowacyjnym (tu mam watpliwosci co do samej koncepcji,
ale samo urzadzeni takowe jest), dzialajacym urzadzeniem mechanicznym,
majacym potencjalnie wiele praktycznych zastosowan
ale NIE JEST jakas tajemnicza wersja arki przymierza o boskich wlasciwosciach,
lamiaca zasady fizyki.

Redukuje sile bezwladnosci przez zmniejszenie opoznienia ukladu w niestandardowy sposob, odmienny od standardowych rozwiazan, a nie przez metafizyczne oddzialywanie na ludzi wewnatrz samochodu.

Jest rozwiazaniem wydajniejszym od zwyklego zderzaka, ale to niestety nie wystarcza
zeby sie na to rzucily koncerny samochodowe, bo
wydajniejszy nie znaczy to automatycznie, ze jest rowniez praktyczniejszym w zastosowaniu, tanszym, latwym w produkcji, projektowaniu itd


Mozliwe, ze przy dopracowaniu i produkcji masowej to by sie zmienilo,
ale jakos nikomu na tym nie zalezy.
Mozna to nazwac spiskiem, mozna niechecia do rewolucji, czy koniunkturalizmem.

Cytat:
by otworzył własny biznes z montażem zderzaków, co go przed tym broni?

Kasa misiu, kasa.
Podobny klopot maja chlopaki z dencologic, ktorzy od paru lat probuja
wyjsc ze slidepadem poza prototyp, a maja duzo lepsze predyspozycje do biznesu niz
juz starszy gosc z jakiejs wsi-Lagiewka

http://www.dencologic.com/showpage.php


Cytat:
Kotły kondensacyjne osiągają sprawność ponad 110%. Pomogę ci i podpowiem, że sprawność tą mają dzięki takim teoretykom jak ty


Sprawnosc realna maja na poziomie maksymalnie 97%, moze
juz ktos wyprodukowal lepsze i maja 98%.

Podawana sprawnosc powyzej 100% jest wylacznie
dzieki umownemu przyjeciu definicji umozliwiajacej liczenie tej "sprawnosci" w taki a nie inny sposob.
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:40, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej moonwalk Smile
Wiedziałem, że się uczepisz tego. Zwróć uwagę, że słowo łamię używałem także w cudzysłowiu wcześniej. Zwracam honor i ukłon w Twoją stronę, bo moja niekonsekwencja faktycznie wprowadziła ludzi w błąd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:09, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, sprężyna stawia stopniowo coraz większy opór, ale nie widzę, lepszej możliwości wychamowania jak stopniowe zwiększanie tego oporu.
Zderzak Łagiewki to raczej jakieś nieporozumienie, zresztą, na zdrowy rozsądek, bezpieczne wychamowanie zależy od długości tego zderzaka. A to nie tędy droga.

Orion, dajesz tak czadu z tymi magnesami, że głowa boli.
Wszystko co napisałeś o magnesach i prądnicach, to głupoty, zresztą zaprzeczasz sam sobie wielokrotnie.

Cytat:
Cały cud polega na tym, że energia magnetyczna jest praktycznie niewyczerpana i generatory pracujące na magnesach stale ową energię z magnesów zamieniają na energię elektryczną. Praktycznie prądnica jest to... perpetum mobile!

Nie zapominaj, że coś te generatory napędza i to jest źródłem energii. A co powiesz na temat prądnic, które nie posiadają magnesów ? Jeszcze większe perpetum mobile ? Np. alternator samochodowy, jest to rozwiązanie bez magnesów, a potrafi naładowac akumulator ?

Cytat:
Ponieważ energia magnesów jest praktycznie niewyczerpana. Dlatego generatory pracują latami i magnesów się nie wymienia.

Prądnice bez magnesów też pracują latami bez wymiany magnesów bo ich nie ma. Smile
Ale za to trzeba cały czas dodawać paliwa do urządzeń, które zasilają te generatory. Smile

Cytat:
Jednakże ze wzgledu na nazewnictwo oraz niewłaściwie podany koncept 'tworzenia' prądu wmawia sie nam, że jest to zamiana mechanicznego ruchu na energię lektryczną, co jak widac w tym przykładzie jest nie prawdą.

To magnesy nie są w ruchu ? Sam magnes prądu ci nie wytworzy. Trzaba to czymś napędzić. Magnes tylko wypchnie elektrony, jak piszesz, ale sam się do druta nie zbliży. Musisz użyć swojej ręki i go przybliżyć, a żeby to następowało ciągle, to coś musi cały czas przybliżać i oddalać magnesy od cewek. Same magnesy przybliżać się nie będą. To co nimi porusza jest prawdziwym źródłem prądu, bo prąd to ruch.

Cytat:
Nie chodzi tutaj tyle o ruch mechaniczny ale o ów ruch mechaniczny jest konieczny aby pole magnetyczne powodowało zamianę magnetyzmu na elektryczność.

Czyli ruch mechaniczny jest jednak konieczny. No to jednak ruch a nie magnesy są tym źródłem prądu.

Cytat:
Elektromagnes działa zupełnie odwrotnie. Energia elektryczna jest zamieniana na energię magnetyczną. Wystepują obie na raz. W tym przypadku ruch czegokolwiek jest zupełnie niepotrzebny.

Nie jest potrzebny bo elektromagnes nie wytwarza prądu, tylko go pobiera.
Widzę, że brak ci podstawowego pojęcia o urządzeniach elektrycznych.

Cytat:
na pewno istnieje jakis sposób aby w przypadku generatora ten ruch mechaniczny także wyeliminować.

Tak, jaki sposób? Skoro mówisz że na pewno.
Dwa zdania wyżej powiedziałeś, że ruch jest konieczny.

Cytat:
Ale jezeli uzyjemy neodymowych magnesów, sprawność wzrasta ponad 10-ci krotnie!!!

Magnesy neodymowe nie wnoszą nic ponad to, że możemy robić mniejsze urządzenia.
Tyle samo energii trzeba włożyć do zasilenia prądnicy na neodymach i na zwykłych magnesach.
Bo głównym elementem jest cewka. Jeżeli cewka nie zostanie dopasowana do magnesu neodymowego, to nic to nie wniesie.
Od pewnego momentu stosowanie silniejszych magnesów dla konkretnej cewki nie ma sensu, bo pole magnetyczne tego magnesu po prostu nie będzie w pełni wykorzystywane.
Pamiętajmy, że prąd i napięcie nie zależą od siły magnesu ale od ilości zwojów i ich grubości. Silniejszy magnes daje tylko tyle, że możemy zastosować mniejszy magnes zamiast dużego, a zyskane miejsce zastąpić ilością zwojów lub grubością drutu czyli dają nam jedynie oszczędność miejsca, nic poza tym. Wiadomo, że wolne miejsce możemy wykorzystać, więc możemy zrobić mniejsze urządzenie do wytwarzania takiej samej mocy jak duże urządzenie.

Cytat:
Mozna zwiększać ilość energi w przewodzie poruszając go szybciej a więc energia jest pobierana szybcie z... magnesu.

Nie z magnesu, tylko z tego co porusza przewodem, dopóki się nie ukruszy. Smile

Cytat:
Ale mozna też poruszać przewód z tą samą szybkoscią zwiększając siłę pola magnesu poprzez uzycie magnesu neodymowego. Ponownie widać, że nie ruch mechaniczny jest decydujacy ale siła magnesu.

Właśnie powyżej tłumaczyłem, że tak nie jest. Prosty przykład żebyś zrozumiał. Pole magnetyczne magnesu to lejąca się woda. Jak leję ze szklanki to mam zwykły magnes, a jak leję z wiadra, to mam neodymowy. Cewka która łapie tą energię i tworzy prąd, to kieliszek. Bez względu na to czy będę lał ze szklanki, czy z wiadra, to i tak, za każdym wylaniem złapiesz do kieliszka tyle samo.

Cytat:
szybszy ruch przewodu w polu magnesu neodymowego da znacznie więcej energii niz w polu zwykłego magnesu ferrytowego.

A dlaczego w polu magnesa neodymowego ruch musi być szybszy ? Nie może być taki sam jak przy zwykłym magnesie ? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:16, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="ostrożny"]

Może ci się przydać taka wiedza więc poszukaj sobie. Kotły kondensacyjne osiągają sprawność ponad 110%. Pomogę ci i podpowiem, że sprawność tą mają dzięki takim teoretykom jak ty.

Cytat:
kocioł może mieć ponad stuprocentową sprawność. Wbrew pozorom nie jest to kolejny „chwyt marketingowy”, lecz efekt obowiązującego sposobu obliczania sprawności urządzeń grzewczych. Kotły kondensacyjne, w przeciwieństwie do swoich starszych odpowiedników, wykorzystują do ogrzewania wody również ciepło „utajone” w zawartej w spalinach parze wodnej.


http://www.budnet.pl/Kotly_kondensacyjne.....=1447.html

Wiec energia nie jest z niczego. 109% wychodzi ze sposobu liczenia, ktory nie uwzglednia mozliwosci odzysku traconej energii.


ostrożny napisał:
Z tego względu sprawność zwykłych kotłów określa się w odniesieniu do wartości opałowej dolnej. W nowoczesnych kotłach ta sprawność wynosi mniej więcej 90-92 %. W przypadku kotłów kondensacyjnych ich sprawność, ale liczona względem ciepła spalania wynosi około 94% (a nie 110).


http://czajnik.blox.pl/2009/01/Kotly-grzewcze-o-niesamowitej-sprawnosci-110.html

Tam koles podaje definicje.


ostrożny napisał:
Czy nadprzewodnictwem się trochę interesowałeś. Połącz nadprzewodnictwo i magnetyzm i wyobraź sobie taki silnik. Jak sobie nie potrafisz coś takiego wyobrazić to znaczy, że jesteś jeszcze za zielony do rzeczowej dyskusji.


Chcialbym zauwazyc, ze rzeczowej dyskusji to tutaj nie ma. Jak pisalem wczesniej nie jestem zamkniety na nic. Narazie to mamy tutaj kolege Oriona, ktory usilnie pcha kit, udowadnia mu sie brak wiedzy i dalej nie strudzony pisze dalej ciezkie glupoty. Ja bardzo chetnie pogadam i o to tutaj chodzi. Za te kotly ci dziekuje, nie wiedzialem o tym. Pomysl swietny.


ostrożny napisał:

Wiesz dobrze, że na udane konstrukcje trzeba dużych pieniędzy i armię naukowców, a ty to wykorzystujesz do argumentowania swojej wyższości i każesz sobie pokazać domowe konstrukcje.
Wyprodukuj sobie ogniwo słoneczne w domowych warunkach o sprawności 15%. Przecież wzory znasz.

.


To nie jest moja wyzszosc. Bredniami sobie domu nie ogrzejesz. Jezeli to jest temat o alternatywnych zrodlach energii to skupmy sie na alternatywnych zrodlach, a nie na tym, ze ktos cos przeczytal i na sile twierdzi, ze dziala podczas, gdy kazdy udowodnia mu, ze nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:31, 03 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agent moonwalk

Cytat:
Sprawnosc realna maja na poziomie maksymalnie 97%, moze
juz ktos wyprodukowal lepsze i maja 98%.

Podawana sprawnosc powyzej 100% jest wylacznie
dzieki umownemu przyjeciu definicji umozliwiajacej liczenie tej "sprawnosci" w taki a nie inny sposob.



Zasady sprawności w tym przypadku są bezsensowne, poniewaz nikt nie bierze pod uwagę rzeczywistego źródła energii, czyli magnesu.

Obliczanie sprawności polega na obliczaniu stosunku doprowadzonej energii do uzyskanej.

Tak obliczać można jedynie w przypadku, kiedy nie wystepują dodatkowe źródła energii, czyli magnesy.

AQuatro

Cytat:
Nie zapominaj, że coś te generatory napędza i to jest źródłem energii. A co powiesz na temat prądnic, które nie posiadają magnesów ? Jeszcze większe perpetum mobile ? Np. alternator samochodowy, jest to rozwiązanie bez magnesów, a potrafi naładowac akumulator ?

Dlatego robi sie alternatory bezmagnesowe, ponieważ one w takich przypadkach rzeczywiscie dają mniej energii, niż pobierają.

Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy do alternatora włozymy magnesy.



Cały problem polega na tym, że we wszystkich kalkulacjach pomija się całkowicie moc magnesów, które emitują olbrzymie ilosci energii, którą coraz częściel wielu stara sie ujarzmić.

Czyli im większa ilość magnesów, tym większa moc. Im większa ilość obrotów, tym większa moc i ze wzgledu na moc magnesów połączoną z energią mechaniczną otrzymujemy ponad sprawność, czyli po angielsku overunity.

Innymi słowy, moc magnesów powoduje znaczne zwiększenie sprawności generatora i uzyskiwana energia jest znacznie wyższa, niż energia mechaniczna wprawiająca w ruch generator.

Owa dodatkowa energia jest czerpana z magnesów i ta własnie energia jest całkowicie bezpłatna.

Kolejny przykład urządzenia ze sprawnością 150% czyli z ponadsprawnością. Overunity.



Niestety wszystko jest po angielsku. Dla znajacych ten język - wystarczy napisać na YouTube - magnetic generator aby znaleźć mnóstwo ciekawych pomysłów ujarzmiania energii magnesów.

http://www.youtube.com/results?search_query=magnetic+generator&aq=5

Oczywiście jest kilka zmyłek, najprawdopodobniej zrobionych przez tych, którzy chcą kontrolować nam energię. Smile

Cytat:
Magnesy neodymowe nie wnoszą nic ponad to, że możemy robić mniejsze urządzenia.
Tyle samo energii trzeba włożyć do zasilenia prądnicy na neodymach i na zwykłych magnesach.


Zupełna bzdura. Silniki neodymowe są sprawniejsze 10 krotnie, czyli potrzebują 10 x mniej mocy aby wykonać tę samą pracę. Najwyraźniej ściemniasz na maxa.

Dlatego są takie mocne ponieważ wielokrotnie większa energia z magnesów neodymowych daje znacznie większy moment obrotowy czyli... zużywają 10x mniej mocy wykonując tę samą pracę.

Film dla znających francuski.



Podsumowując...

Zasadniczym problemem przy obliczaniu sprawności wszelkich urządzeń elektrycznych jest całkowicte pomijanie mocy stosowanych magnesów.

W żadnym wzorze nie ma ani słowa o tym, że w urządzeniu są zasosowane magnesy, które dostarczają olbrzymich ilości energii.

W żadnym podręczniku nie mówi się jasno, ze magnes jest niemal niewyczerpanym źródłem energi.

Tesla to wiedział, dlatego Żydopedia na Teslę pluje pisząc, że miał on obsesję na temat wolnej energii elektrycznej.

Cytat:
Cytat:

Wolna energia

Koncepcja wolnej energii była rodzajem obsesji Tesli, który pod koniec życia wykorzystywał każdą wolną chwilę na jej poszukiwanie.

Tesla twierdził: (...)ujarzmiłem promienie kosmiczne i sprawiłem, by służyły jako napęd (...). Ciężko pracowałem nad tym przez ponad 25 lat, a dziś mogę stwierdzić, że się udało. (cytat z 10 lipca 1931 roku z Brooklyn Eagle).


Tesla nie miał obsesji. Będąc największmym geniuszem on to doskonale wiedział!

Te magnesy powodują własnie pond 100% sprawność. W przypadku firmy Lutec sprawność ta wynosi pomiędzy 400-500%

Na tym polega ściema globalistów, którzy w ten sposób starają się zapobiec, abyśmy uzywali bezpłatnej energii.

Nie tyle chodzi o koszty energii, ale o mozliwość jej wyłaczenia w celu kontroli społeczeństwa.

Dlatego media, szkolnictwo z uniwersytetami włącznie są pod ścisłą kontrolą Iluminatów (Rockefellers, Soros, Watykan, Rothschild) aby informacje ujawniające ich mordercze plany nie ukazywały się w pełnym swietle dziennym.

Dlatego tez mamy kontrolę róznych fundacji, jak Sorosa, Rockefellera czy Rothschilda, muzea także do nich należą i wszelka wiedza umozliwiająca kontrolę przepływu informacji jest przez nich powtrzymywana.

Jest jeden wyjątek. INTERNET. Dlatego na grupach dyskusyjnych jest wielu pieniaczy, którzy wrzaskliwie krzyczą - nieuk, tego się nie da zrobić!!!

Tak krzyczą jedynie ludzie pracujący dla najbardziej zacofanych istot na tym globie, Iluminatów, którzy sa sprawcami wszystkich nieszczęść na tej przepieknej planecie.

Drogi czytelniku. Masz dwie opcje.

1. Uwierzyć najtęzszemu umysłowi jaki istniał - czyli Tesli,
2. Uwierzyć agentom na tym forum, którzy rozpaczliwie krzyczą - że się nie da!

Nie musicie wierzyć mi! Uwierzcie geniuszowi Tesli!

Za to właśnie u schyłku jego życia przesladowano go i spalono mu pracownię!
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:10, 03 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orion napisał:

Drogi czytelniku. Masz dwie opcje.

1. Uwierzyć najtęzszemu umysłowi jaki istniał - czyli Tesli,
2. Uwierzyć agentom na tym forum, którzy rozpaczliwie krzyczą - że się nie da!

Ma jeszcze trzecią opcję:
3. Wykonać prądnicę darmowej energii na magnesach neodymowych i przestać płacić rachunki za prąd. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 07 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4. Z powodu wlasnego nieuctwa i braku umiejetnosci zaniesc w zebach pieniadze
oszustom z Lutec a oni juz zrobia to urzadzenie, a dobrodziejowi wrecza
dyplom frajera roku plus filmik zapisany na GRATISOWYM!!! krazku CD
z nakazem rozprzestrzeniania i naganiania kolejnych jeleni (bo oni zajeci dziwkami i drinkami ups... znaczy ciezka praca juz dziesiaty rok przy produkcji prototypu prototypu)







Cytat:
Fakt, sprężyna stawia stopniowo coraz większy opór, ale nie widzę, lepszej możliwości wychamowania jak stopniowe zwiększanie tego oporu

Blad.
Nie chodzi o zwiekszanie oporu i kumulacje energii (w tym teoretycznym przykladzie: sprezyna "odbije" tylko o umiejetne przemieszcznie/przetworzenie)


Cytat:
Zderzak Łagiewki to raczej jakieś nieporozumienie, zresztą, na zdrowy rozsądek, bezpieczne wychamowanie zależy od długości tego zderzaka

To akurat oczywiste.
Tylko dotyczy tez kazdego innego zderzaka.
Podstawowe pytanie: co spelnia lepiej zadanie,
zderzak klasyczny i Lagiewki, jesli sa tej samej "dlugosci"



Wracajac do filmikow, w tym te ktore sam zamieszczalem...
Przyklady sa kiepskie, bo jak pisalem, Lagiewka moze jest genialnym wynalazca,
ale zupelnie nie nadaje sie do PR, reklamy, marketingu, biznesu.

Np rozpowszechniane filmiki gdzie gosc w samochodzi podskakuje.

Przeciwnicy biora na dowod nie dzialania zderzaka,
a zwolennicy staraja sie przekonac, ze podskakuje zeby ucalowac szybe z radosci Very Happy

Tymczasem myla sie jedni i drudzy, bo po prostu doswiadczenie bylo idiotycznie przeprowadzone i wnioski jednych i drugich sa z dupy.
To byl podstawowy blad tych prezentacji (przynajmniej tych dostepnych co widzialem)

ZDERZAK ŁĄGIEWKI zamontowany byl tam do "sciany" a nie do samochodu!
Nie mialo prawa wystepowac zadne cudowne smniejszenie bezwladnosci kierowcy,
bo to nie samochod/kierowca byl obiektem badanym, a "sciana" i pochlanianie energii
bylo mierzone na scianie.

Efekt w samochodzie byl po prostu taki, ze zderzal sie z "mieksza" przeszkoda niz klasyczna, nieruchoma sciana. Blizej to do crash-testu z innym samochodem.
Przywalajac dolidnym SUVem w malucha tez sily dzialajace na kierowce SUVa beda stosunkowo male, bo calosc energii przejmie skladajacy sie jak harmonijka maluch.

Duzo lepsze sa przyklady z modelem lokomotywy czy z winda.
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 07 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli tez twierdzisz, ze idee stosuje sie juz dawno w zderzakach kolejowych?

Napisalem to wczesniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 15 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A stosuje sie?
Wszytskie klasyczne kolejowe co znam sa sprezynowe

Napisalem, ze tam byloby najprosciej to zastosowac, choc nie wiem czy jest jakikolwiek sens ekonomiczny,
bo sily dzialaja w linii prostej, a tu widze najwieksza slaosc zderzaka Lagiewki montowanego w samochodzie(co jak zderzenie jest pod katem 45 st)
Z opracowan ktore czytalem nie wynika czy jest to dopracowane pod tym hmm... katem Very Happy



Na pewno jest sens zderzaka Łagiewki w windzie.
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:00, 26 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wy sobie rozmawiajcie o zderzakach kolejowych. Doskonały temat na pojemność waszego... hmmm... 'mózgó'. Hahahahahahaha....

Tymczasem coraz więcej ludzi tworzy generatory wolnej energii, a Australia ponagla Waszyngton, aby zacieśnić cenzurę Internetu. Cenzura jest im potrzebna po to, aby wiadomości o wolnej energii czy ogólnie Prawda nie zaglądały do prywatnych domów bez kontroli zwyrodnialców Globalizacji.

Globaliści są rakiem na ciele ludzkości - historia udowadnia to wystarczająco.

Poniżej kolejny dowód na możliwość zrobienia silnika magnetycznego. Projekt ten był egzaminowany na dwóch uniwersytetach - w Niemczech i w Turcji. Wynalazcą jest Turek.



Co jest najciekawsze, facet rozmontował na części cały silnik magnetyczny i każdy z obecnych mógł sprawdzić, w jaki sposób był on skonstruowany, jakie zawierał części i jak to wszystko działa.

Poniżej inny film - na uniwersytecie w Niemczech film po niemiecku.



Dlaczego to działa?

Po prostu magnes jest niewyczerpanym źródłem energii a kontrolowana przez zwyroli nauka stara się to przed nami ukryć.

http://www.rexresearch.com/yildiz/yildiz.htm

Witryna omawiająca jego wynalazek.

Poniżej najprostszy motor magnetyczny. Po eksperymencie także rozmontowany.




Co jest ciekawe, tylu 'fachowców' zawsze to ogląda i owi 'fachowcy' nie zdają sobie sprawy z owej prostej jak konstrukcja bata prawdy. Pole magnetyczne jest niemal niewyczerpaną energią. W takim przypadku jest możliwe czerpanie do woli owej energii z magnesów.

Nic tajemniczego. Magnesy są źródłem niezwykłej energii. Jest to prezent Boga dla człowieka.

Niestety człowiek jest za głupi, aby z tego prezentu globalnie korzystać i powraca do... guseł starożytnych zamiast korzystać do woli z bezpłatnej energii.
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11   » 
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Alternatywne źródła energii
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile