W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zamiast zaciskać pasa pora zaciskać pięść   
Podobne tematy
Prosto z Grecji344
Grecy ogołocili banki. Wybrali z nich 70 miliardów3
DebtOkracy - czyli jak doszło do kryzysu w Grecji 4
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 14920
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:15, 05 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karkołomny napisał:
Co dalej po ewentualnej rewolcie? Dobre pytanie. Niestety nie znam odpowiedzi. Świat jest jakoś tam uporządkowany. System ma wiele wad ale można przy odrobinie wysiłku na tyle go "uczłowieczyć", że wszyscy mogli by być "sytymi niewolnikami". To na pewno jest wykonalne.
Na początek to większość zadowoli

Moim zdaniem brakuje tylko autorytetu. Nawet na forum widać, że nawet nie zdajemy sobie sprawy jak wielką siłę stanowimy. Ktoś to musi wziąć za mordę i "uszczęśliwić" na siłę bo wszystkich nie da się przekonać.
Ważne by z tego nie powstało coś gorszego...

Aby coś z tego wyszło, to trzeba przede wszystkim przyjąć trochę emigrantów z Madagaskaru. Niech tak zrobią wszyscy na świecie. Opróżnić te wyspę najpierw z ludzi.
Potem zrealizować plan Adolfa ten pierwszy u zarania, aby wszystkich żydów wyeksmitować na Madagaskar.
Trzeba po prostu zająć się geneaologią i dociec po rodowodach, albo też po ściętych pyrtkach, kogo się wyeksmituje do któregoś tam pokolenia.
Po takim manewrze, który jest zarazem też utopijny ze względu na swoją nierealność i z powodu trudność realizacji. Wszystkie kłopoty ludzkie naprawiłyby się jak ręką odjął.
A to tylko dlatego, że talmudyści światowi są tajną agenturą kryminalistów i złodzieji na innych narodach w świecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:14, 05 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie temat zaczął się od rozpierduchy a kończy na "neo-sococjaliźmie utopijnym".Prosty i nie za mądry człek jestem więc nie za dużo myślę, ale czasami mi się zdarzy-początek tematu był taki żeby się zorganizować i wyrazić swoje wkurwienie sytuacją w jakiej jest cały ten kraj nie z naszej winy tylko winy rządzących.Albo nawijacie o jakimś bezsensownym systemie wz-coś-tam albo się po prostu zbieramy i robimy bałagan.Proste myślenie prostego ludzika.
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 05 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

realista napisał:
Generalnie temat zaczął się od rozpierduchy a kończy na "neo-sococjaliźmie utopijnym".Prosty i nie za mądry człek jestem więc nie za dużo myślę, ale czasami mi się zdarzy-początek tematu był taki żeby się zorganizować i wyrazić swoje wkurwienie sytuacją w jakiej jest cały ten kraj nie z naszej winy tylko winy rządzących.Albo nawijacie o jakimś bezsensownym systemie wz-coś-tam albo się po prostu zbieramy i robimy bałagan.Proste myślenie prostego ludzika.


Co by ułatwić, abyś nie uzależniał się od decyzji innych.
Proponuje zacząć w pojedynkę od pomieszczenia, w którym przebywasz.
Prostota wyrażania opinii o sytuacji w sam raz odpowiednia.

Dopóty będziesz dopuszczał myśl o burzeniu, dotąd nie zbudujesz nic nowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 06 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin napisał:

Potem zrealizować plan Adolfa ten pierwszy u zarania, aby wszystkich żydów wyeksmitować na Madagaskar.
Trzeba po prostu zająć się geneaologią i dociec po rodowodach, albo też po ściętych pyrtkach, kogo się wyeksmituje do któregoś tam pokolenia.
Po takim manewrze, który jest zarazem też utopijny ze względu na swoją nierealność i z powodu trudność realizacji. Wszystkie kłopoty ludzkie naprawiłyby się jak ręką odjął.
A to tylko dlatego, że talmudyści światowi są tajną agenturą kryminalistów i złodzieji na innych narodach w świecie.

Sprawdzam badania genetyczne w internecie i okazuje się, że pewna ilość pejsatych to Słowianie i Celtowie po mieczu, za to spora ilość krzykliwej szlachty to potomkowie pejsatych proponuję najpierw sobie zrobić badania bo może się okazać, że sam pojedziesz jako pierwszy na Madagaskar Wink - ja po mieczu jestem 100% słowianinem Smile ale mam wśród przodków pejsatych Smile ). Jedyne badania jakie można podjąć w celu wykrycia pejsacizmu w genach to po mieczu - całego kodu do 6 pokolenia, a to za mało - mało tego nie każdy gen E1b1b i J2 to pejsacizm. Badania mitochondrialne pokazują, że wszyscy w europie pochodzimy od niewielkiej ilości halpogrup, z tych samych halpogrup pochodzą Żydzi - wynika to z ogromnej ruchliwości plemnika po świecie i małej ruchliwości jajnika Wink nie bierzcie poważnie przekazywania żydowskości po matce w ten sposób nie przekazano by kochenizmu Wink np. Patrząc znowu na nazwiska - przebrnąłem jedynie przez wierzchnią warstwę neofitów i paru najsławniejszych pejsatych i już okazało się że to większość nazwisk polskich - oczywiście nie każde nazwisko świadczy o pochodzeniu - Grabowski np wziął nazwisko od Grabowskiego który był Poniatowskim ale się tego wstydził a prawdziwi Grabowscy - również moja rodzina (najdawniejsi moi przodkowie, do których dotarłem) nic nie ma z jednymi i drugimi wspólnego. Poza tym nienawiść do pejsatych wywodzi się od samych pejsatych, którzy porzucili wiarę swych ojców bo doszli do wniosku, że jest debilna i byli przez współbraci prześladowani (Chrześcijanie, Frankiści, Muzułmanie). Zrodziło to w nich nienawiść obopólna, która ostatnimi czasy skończyła się holoszwindlem. Na tej nienawiści bazowali Żydzi - Hitler, i jego kolesie. A cierpieć i tak będą bogu ducha winni biedni żydzi i "nie żydzi" a bogaci krętacze dalej będą nam ruchać dupska tak jak za okupacji niemiecko-radzieckiej. To ich trzeba się pozbyć ze świata, a nie żydów. I td i tp.
Aha na Madagaskarze nie ma tyle miejsca aby pomieścić połowę Polaków białych Amerykanów, Muzułmanów i Europejczyków oraz Żydów i troszkę innych narodów Wink
Przecież również ci co przeszli na ich wiarę/stronę też muszą dołączyć do wycieczki.
Co z Chazarami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 06 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie cała to prawda co napisałeś. Ja też wspominałem, że to utopia dokonać własciwej segregacji, bo w zasadzie nie chodzi o genetykę DNA, ale o genetykę wychowawczą, którą wszczepiano im za młodu przez rodziców.
Wiem tylko jedno że najwiecej strachu maja przed tym gdyby prawda o ich spiskowaniu stała sie powszechnie jawna i przekonująca dla gawiedzi. Są mocni dotąd, dokąd mogą działać w ukryciu. Wybicie im pieniądza z ręki to podstawa od której należy zacząć. To wymagałoby niesamowitych mobilizacji gawiedzi, aby zaufać sobie wzajemnie i handlować barterowo. A może odważny reformator wojskowy z zamachem stanu? i nowym pieniądzem? Ileż by on się mógł utrzymać przy władzy w otoczeniu ościennych państw?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8570
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:11, 07 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WZBG napisał:


Dopóty będziesz dopuszczał myśl o burzeniu, dotąd nie zbudujesz nic nowego.



Jasne , i myślisz , że na ludzkiej głupocie i chciwości można coś zbudować ?

Tu nie chodzi o budowanie niczego nowego, tu chodzi o powrót do szeroko rozumianej normalności.
I czym dłużej tkwimy w tym systemie, tym więcej trzeba bedzie zniszczyć .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 07 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ORDEL - 110% racja.
Czasami żeby coś naprawić to trzeba to najpierw rozmontować.W przypadku naszego kraju wszystko jest zrobione prowizorycznie,"byle do wyborów a potem się pomyśli".Każdy głabie ile może bo nie wiadomo NIGDY co dalej - więc trzeba się nadoić na przyszłość.Nadal zastanawia mnie dlaczego w tym wątku poruszane są tematy jakiś utopijnych działań zamiast po prostu próby zorganizowania jakiś protestów?Parę latek już nam i posiadam też oczy wiedz widzę, że jest coraz mniej normalnie.Każdy dzień coraz mniej pewny i tyle.
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 07 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie rozwalają teksty "napiszmy do organizacji anarchistycznych". Jasne tych samych, które ludzi niosących biało-czerwone flagi w Warszawie (i nie tylko) nazywali "faszystami"? Dajcie spokój. Jedyna nadzieja w tym kraju leży w jakimś ruchu patriotycznym, gdzie środowiska kibicowskie będą stanowiły o jego sile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nihil novi




Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 231
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 07 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem godny uwagi
http://www.ruchwig.pl/index.php/pl/strona-glowna
_________________
"Podobało Mu się narodzić w ubóstwie, przyjąć na siebie słabość dziecięcego wieku, a w obrzezaniu piętno grzesznika" - Historya Młodości Jezusa (1825r)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 07 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę - z lekka mi naziują - a naziole w każdej formie to oszołomy.
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 07 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niesamowity z Ciebie realista skoro tak sądzisz. Rozumiem, że wiedzę czerpiesz z gazety koszernej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 07 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie naziści i patrioci nadają się najlepiej do wyjścia na ulicę bo mają dobry motyw do działania. W końcu chodzi o walkę, o Nasz kraj (a ten kraj to my ludzie - polscy naziści pochodzenia niemieckiego oraz antysemici pochodzenia żydowskiego nie mówiąc o antykomunistach czerwonych). Każdy z nas jak by chciał to by stąd zwiał, a jednak coś nas tu trzyma, więc jesteśmy patriotami i/lub nazistami. Ja jestem regionalnym nazistą ale nie patriotą. Chociaż nie uważam aby mój region powinien być oderwany od POlski.
I jeszcze jedno z tego co widzę w mediach to mimo moich "pacyfistycznych" poglądów wkrótce będzie trzeba zacisnąć pięść i zęby i walnąć niektórych w ryło aż łeb się urwie. Ciągną nas na dno jak kiedyś komuch.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 07 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak - nazioli nie nawidzę tak samo jak ultrakatoli,sekciarzy,muzułmanów,jehowych,mieszających judków i wszelkiego rodzaju innych oszołomów uznających, że tylko ich racja jest NAJ.Co do komentarza nt. czytania prze ze mnie koszernej gazety - spływ.Mogę Panów spytać co robiliście w np. 87' roku jak w Jarocinie po naparzaniu z milicją - słyszeliście o takich?!-musieliśmy wyrywać ćwieki z pasów ząbkami-własnymi?A było to zaraz po tym jak nazioli z Wrocławia zarzuciliśmy tonami płytek chodnikowych i innych przedmiotów z ulic Jarocina.Siedzieliście na nocnikach czy już zaczynaliście klepać w commodore?
I nie chodzi o to, że mnie osobiście zdenerwowaliście tylko, że jak byście mieli wyjść na ulicę i się napierdalać to by wam odwaga spłynęła nogawkami.
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8570
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:11, 08 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

erde napisał:
Mnie rozwalają teksty "napiszmy do organizacji anarchistycznych".



Anarchiści w Polsce to takie same - żydowskie/syjonistyczne - popychadła jak neonaziści .
Pokazuja problem , sam jego wierzchołek ,po czym się zagłębiają lekko w temat, mówią o winie systemów itp, ale nie widzą , że za tym stoją konkretni ludzie , w znacznej mierze żydzi . Oni ich nie chcą dostrzec . Kontrolowana opozycja, tym bardziej , że polscy anarchiści nie popierają , anarcho-terroryzmu . Oni chca walczyć z władzą na ICH ( władzy ) zasadach Laughing durnie .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vril




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 237
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:03, 08 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Ludzi musi oświecić , nie wiem co, nie wiem jak , ale tego potrzebujemy. Globalnego oświecenie, albo totalnego zniszczenia.


Dokładnie. Wóz albo przewóz. Trzeciej opcji nie ma. Już nie na tym etapie.
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paranoik




Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 109
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:17, 09 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubóstwo jest narzędziem polityki
Przejawia się w wielu wypowiedziach że w Polsce rewolucji nie będzie bo "syci niewolnicy" na to nie pozwolą .
Jest tylko jedna sprawa u nas niewolnicy uwierzyli że są syci ! wmówiono im że gdzie indziej jest gorzej a oni maja się świetnie.
Ile w tym prawdy , pewnie tyle samo co w bombardowaniach w Libii .
Uwierzyliśmy w filmy, o pracy chińczyków za miskę ryżu a rzeczywistość a rzeczywistość jest inna.
Zatrudniony w przemyśle mężczyzna zarabia 3k yanów kobieta 2k przy pięciodniowym tygodniu pracy i ośmiu godzinnym dniu . Tylko to wszystko nie świadczy o sile nabywczej tych wynagrodzeń np buty skórzane 90 CNY, litr wódki 5 CNY .
I jak w tym porównaniu wyglądają syci niewolnicy ?
Czemu wiec przy takich zarobkach w Polsce nie ma pracy, czemu się u nas nic się nie produkuje ?
Bo obciążenie fikane tej pracy jest jednym z najwyższych na świecie .

Rewolucja nastąpi wtedy gdy niewolnicy uświadomią sobie to że są pariasami świata , gdy przestaną wierzyć w papkę medialną a zaczną myśleć samodzielnie.
Trzeba pamiętać że 75% tego społeczeństwa pracuje za miskę ziemniaków i taniec z gwiazdami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 09 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paranoik napisał:
Uwierzyliśmy w filmy, o pracy chińczyków za miskę ryżu a rzeczywistość a rzeczywistość jest inna.
Zatrudniony w przemyśle mężczyzna zarabia 3k yanów kobieta 2k przy pięciodniowym tygodniu pracy i ośmiu godzinnym dniu . Tylko to wszystko nie świadczy o sile nabywczej tych wynagrodzeń np buty skórzane 90 CNY, litr wódki 5 CNY .
Pytanie tylko która prawda, jest tą właściwą? Skąd wiem, które dane są prawdziwe? Polskie sam zweryfikuję, a jak z chińskimi?

Taka dygresja (może nie do końca związana z tematem) - w starożytności sformułowano tzw. sofizmat kłamcy: "Jeżeli kłamca powie, że wszyscy kłamią, to czy on sam mówi prawdę? Jeśli mówi prawdę, to znaczy, że nie wszyscy kłamią, on przecież powiedział prawdę; jeśli natomiast rzeczywiście kłamie, to tym samym powiedział prawdę, a więc... nie kłamie. Kłamie czy nie kłamie, nie kłamie czy kłamie - kto zgadnie?" Mam właśnie wrażenie że trochę gonimy za własnym ogonem Wink.
Paranoik napisał:
I jak w tym porównaniu wyglądają syci niewolnicy ?
Czemu wiec przy takich zarobkach w Polsce nie ma pracy, czemu się u nas nic się nie produkuje ?
Bo obciążenie fikane tej pracy jest jednym z najwyższych na świecie .
Co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości Smile. Ostatnio czytałem że jesteśmy w czołówce państw, w których najtrudniej uzyskać pozwolenia na ... budowę, inne licencje itp. Przepisów się nie redukuje, tylko wciąż produkuje nowe i tym samym jeszcze pogarsza sprawę.

Co jakiś czas słyszę (na szczęście rzadko słucham radia/tv) jak polityk się przechwala ile ustaw jego partia uchwaliła, a ile jeszcze uchwali. Co one zmieniły obecnie w moim życiu? Jest mi lepiej? Nie. A czy w przyszłości napotkam problemy z ich powodu? Pewnie tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 09 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko ładnie pięknie, ale jak by w końcu przyszło Nam do głowy obalić w Polsce obecny stan rzeczy to kolejnym krokiem było by wkroczenie wojsk NATO albo i ZSRR, i poskromienie złośnicy oraz doprowadzenie do "porządku" niewolniczego. Najpierw by musiały zostać obalone zachodnie i wschodnie mocarstwa. Dopiero na fali tych rewolucji "nasz" "porządek" sam by runął, ale na początku doszło by do jeszcze większego kryzysu u nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paranoik




Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 109
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 09 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beezle napisał:
Pytanie tylko która prawda, jest tą właściwą? Skąd wiem, które dane są prawdziwe? Polskie sam zweryfikuję, a jak z chińskimi?

Nie wiem jaki masz problem masz internet porozmawiaj, Chińczycy tez maja Wink
PS. cena tych butów to 180 , zgubiło mnie proste przeliczanie na złotówki, aha widziałem je Wink
Mają też kamery internetowe, tylko się nie zdziwcie jak będziecie ich dobrze widzieć a oni was słabo, mają ten internet o wiele lepszy .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 10 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 12 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



http://www.goldblog.pl/wp-content/uploads/2011/03/wszystko-po-5-z%C5%82.jpeg
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 12 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:


http://www.goldblog.pl/wp-content/uploads/2011/03/wszystko-po-5-z%C5%82.jpeg

Ja bym tam dodał napis POlska (czytaj narodowa) - Socjalistyczno - Demokratyczn (czytaj liberalna) POartia POracy (czyli obywatelska) (po niemiecku NSDAP - czyli...)
Ach w końcu dziadek był tam gdzie stał Wermacht, a oni byli tam gdzie stało AK
(zupełnie niedawno zrozumiałem co miał na myśli Jarosław Kaczyński)
Radził bym jeszcze panu T zmienić nazwę partii na PC (jak komputer) Platforma Cyfrowa (czytaj ONET, N-ka, TVN-ka)
ale to tak nieszkodliwym żartem przecież - kto by to brał poważnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paranoik




Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 109
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 15 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porozmawiałem sobie dziś :
Cytat:
2011-03-15 14:24:45 ?? . I work in the intercontinental group, so the salary is group to extend, my salary is RMB: 6000 yuan
2011-03-15 14:25:22 ?? . Understand?
2011-03-15 14:25:31 . ?? yes
2011-03-15 14:26:00 . ?? it's probably a good salary?
2011-03-15 14:27:55 ?? . In China, in this salary is not high, just medium just

ale oczywiście nie mam dowodów że nie kłamię Wink
http://www.bankier.pl/inwestowanie/waluty/narzedzia/profile/?symbol=CNY
Wiec jak się czują syci niewolnicy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 17 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pod przykrywką tsunami w miarę bezboleśnie przekroczone 5PLN Cool

Cytat:
Litr za 5 zł "powitany"

Pięciozłotowa cena litra benzyny 95 w ostatnich dniach przestała być dziennikarskim straszakiem, a stała się realnym wynikiem badań polskich stacji paliwowych, realizowanych przez firmę doradczą e-petrol.pl.

Jak dotychczas 5 zł pojawiało się w cennikach stacji stosunkowo rzadko - i to głównie jako cena dla benzyny 98. Tymczasem realizowane 15 marca badanie e-petrol.pl przyniosło wynik spodziewany już od kilku dni. Za litr średnio w Polsce kierowcy płacą 5,02.

Benzyna 98 kosztuje jeszcze więcej - bo aż 5,22, choć można znaleźć jeszcze stacje sprzedające to paliwo po 4,84 zł/l. Olej napędowy jeszcze nie osiągnął pięciozłotowego pułapu, ale jest już nieodległy - kosztuje 4,95 zł/l.

Nie poddaje się zwyżkowym nastrojom paliwo LPG - kosztuje ono o 1 grosz taniej niż przed tygodniem, bo 2, 58 zł/l.

Dla paliw tradycyjnych jest stosunkowo prawdopodobne w najbliższym tygodniu kilkugroszowe podniesienie się cen, zwłaszcza na stacjach, które decydowały się na utrzymywanie niskich cen, co przy znacznych zwyżkach przestaje być możliwe.

Najtaniej w Polsce tankowali w ostatnich dniach kierowcy z Lubelskiego. Za benzynę 95 płacili 4,99 zł, zaś za diesla 4,92 zł/l. Benzyna 98 natomiast była najtańsza w województwie podkarpackim - 5,16 zł. Rekordy górne natomiast były udziałem mieszkańców Pomorza Zachodniego - 4,98 zł/l za olej napędowy i 5,04 zł/l za benzynę.

Najdroższym miastem wojewódzkim w ostatnich dniach jest Gorzów Wielkopolski z ceną średnią 5,06 zł dla benzyny i 5,00 dla diesla. Najtaniej z kolei płacili Lublinianie - odpowiednio 4,97 i 4,91 zł/l.


http://biznes.onet.pl/litr-za-5-zl-powit.....lizy-detal

i nie wiem czym bardziej powinienem się martwić: skażeniem w Japonii , że coś muszę zwrócić żydom ,czy też cenzurą internetu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 17 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można się jeszcze pomartwić Polszczyzną naszego PO prezydenta Bronka - nic dziwnego, że teść Zubek musiał mu magisterkę nasmarować. U nas 95 kosztuje najtaniej 5,09. ale u nas zawsze było najdrożej w kraju. W końcu ludzie zarabiają tutaj prawie najmniej w kraju i jest największe bezrobocie hym ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zamiast zaciskać pasa pora zaciskać pięść
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile