W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zwróćcie Grekom demokrację   
Podobne tematy
Prosto z Grecji344
Grecy ogołocili banki. Wybrali z nich 70 miliardów3
DebtOkracy - czyli jak doszło do kryzysu w Grecji 4
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3743
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarcinP




Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 14 Lut '12   Temat postu: Zwróćcie Grekom demokrację Odpowiedz z cytatem

Cytat:
http://www.wprost.pl/ar/305542/Zwroccie-Grekom-demokracje/


Dlaczego Grecy nie akceptują rozsądnych rozwiązań? Czy wiedzą coś, czego nie wiemy my? Tak, wiedzą. Oni wiedzą co tak naprawdę wchodzi w grę i nie chcą się na to zgodzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:26, 14 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czerwona hołota prosto z Grecji Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 14 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego można było się spodziewać, ale nie tego że rewolucje w Europie zrobią urzędnicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:16, 14 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:
czerwona hołota prosto z Grecji Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

No i co z tego że czerwona i dlaczego hołota? Nie kto inny a właśnie Mikis Theodorakis,który jak wiadomo jest Grekiem i komunistą,nazwał Izrael korzeniem zła
A ty @pawlak po za wstawieniem dziwacznego awatara niczego nie zdziałasz, twoja wypowiedź nigdy nie wywoła światowego skandalu,nie mówiąc już o tym że nigdy nie skomponujesz muzyki na miarę Greka Zorby.Zastanów się @pawlak nad źródłem swej niemocy.Mocno sie nad tym zastanów.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 14 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:

A ty @pawlak po za wstawieniem dziwacznego awatara (...)

kompromitujesz się i pokazujesz jak mało wiesz o świecie,
brak wiedzy to cecha charakterystyczna dla czerwonej hołoty Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 14 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
brak wiedzy to cecha charakterystyczna dla czerwonej hołoty


najgorsze, że brak mózgu to cecha pozostałych Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:54, 15 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogłem się oprzeć ...

Nienawiść ta zaostrzy się jeszcze, gdy wejdą w grę kryzysy ekonomiczne i doprowadzi wówczas do zamknięcia rynków i wstrzymania produkcji. My stworzymy wszechświatowy kryzys ekonomiczny, za pomocą wszelkich możliwych ukrytych środków i złota, które jest całe w naszych rękach. Jednocześnie z tym w całej Europie rzucimy na ulice ogromne tłumy robotników. Tłumy te chętnie rzucą się i będą rozlewać krew tych, którym w swej nieświadomości zazdroszczą od dzieciństwa i których własność będą mogli wtedy grabić.
Nam krzywdy oni nie zrobią, bo moment ataku będzie nam znany i potrafimy zastosować środki, by uchronić nasze interesa.


Protokoły Mędrców Syjonu 1936 rok.pdf arrow http://chomikuj.pl/privilege/Dokumenty/P.....960177.pdf


pawlak napisał:





_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 15 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:
czerwona hołota prosto z Grecji Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Polska ciasnota umysłowa . Która uważa że czerwone ma zawsze taki sam kolor jaki miało w okresie tzw PRLu . Owa ciasnota nie jest w stanie dopuścić do myśli , że czerwony gdzie indziej , może istnieć w całkiem innym odcieniu tym prawdziwym , nie żydowskim .
Zresztą co można napisać o kimś kto napierdala kilkadziesiąt emotikonów po wpisie - dzieciak Brick wall

Jest szansa , dla Grecji . Ale grecy muszą zapomnieć o dawny życiu na kredyt, o dopłatach i dodatkach za chuj wie co . Zresztą nie tylko oni . grecy mają szansę , gdyż tak naprawdę nie są sami . Jest jeszcze - w kolejce - Hiszpania , Włochy , Portugalia gdzie wojskowi grożą jawnym buntem - "Nic nas nie zmusza do bycia posłusznymi" - napisali wojskowi w liście otwartym do ministra obrony narodowej. ( takie cyrki w UE i nikt o tym nie trąbi ) .
Przecież jak to wszystko eksploduje to pół roku i wszyscy powrócą do swoich walut , a co za tym pójdzie to rozpad UE . To się dzieje już teraz , więc trzeba myśleć co będzie po UE . Luźna konfederacja państw , ze wspólną polityką zagraniczną i to jest wszystko czego potrzebujemy Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:21, 15 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie, że niektórzy tutaj są lekko jebnięci ale nie będę paluchem wskazywał Smile Pan miejscowy Kowalski nazwijmy go Konstantis Georgis nie ma krechy w banku i generalnie radzi sobie jakoś, ale rząd go zmusza do spłacania nie swoich długów i przez to ma się co raz gorzej. To nie Konstantis wyjebał zadłużenie do astronomicznych kwot, tylko skorumpowani rządzący w jego imieniu i nie ważne czy na nich głosował czy nie. Pierdolenie o tym, że mają chuj wie jaki socjal, dopłaty do kasy fiskalnej to już lekka przesada. Bardzo dobrze, że mają. nikt z nich o to nie prosił i wkurwia mnie to pierdolenie jacy to Grecy są rozpuszczone nieroby z dodatkiem do kasy fiskalnej. Dali to wzięli. Grecja dopóki się nie wpierdoliła w układy unijne jakoś dawała sobie radę i świetnie żyła choćby z turystyki, zabytków, kolebka filozofii itp. Więc wykombinowali, że trzeba ich lekko przetrzepać bo maja za dużo. Podobnie Polska, kurwa jakim cudem nie jesteśmy samowystarczalni? 38 milionów ludzi nie jest w stanie utrzymać własnego Państwa z własnej pracy? Z samego rolnictwa możemy wyżywić pół Europy... przynajmniej mogliśmy. Jakby nie patrzeć zwalanie winy na społeczeństwo jest chore, tak jakby mieli jakiś realny wpływ na elity. To elity uzurpują sobie prawo do decydowania w imieniu społeczeństwa i bynajmniej nie w celu zapewnienia ludziom godnego statusu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 15 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Bardzo dobrze, że mają. nikt z nich o to nie prosił i wkurwia mnie to pierdolenie jacy to Grecy są rozpuszczone nieroby z dodatkiem do kasy fiskalnej. Dali to wzięli.


Ale kto dał , i tak za frajer dawali Laughing
Zasady muzykowania są takie , że jak się bierze to trzeba później oddać , nawet dzieci o tym wiedza .
Rzeczywiście główna wina spada na tzw elity które najbardziej się przyczynił do obecnego stanu . Gówno spada w dół .
Mieli lepiej przed Unia i co chcieli się przekonać czy będą mieli jeszcze lepiej , ktoś ich skusił pięknym pierdoleniem .


Cytat:
W Grecji wszystko wywróciło się do góry nogami od momentu wstąpienia do strefy euro. New York Times pisze o tym, jak żyje się w kraju, doprowadzonym do ruiny.

Jednym z bohaterów reportażu jest Paul Evmorfidis. Jego firma, Coco-Mat jest przykładem stawiania oporu kryzysowi. Widać to zarówno w jej wysiłkach (spośród 30 sklepów w Grecji, aż 5 otworzyła w ciągu ostatniego roku, czyli w czasie nasilenia się kryzysu), jak i w hołdowaniu zasadzie dążenia do sukcesu. Paul Evmorfidis założył Coco-Mat wraz ze swoim bratem. Firma produkuje materace, łóżka i meble z naturalnych surowców. Zaopatruje hotele w całej Europie, ma 70 sklepów w 11 krajach i reklamuje się hasłem „śpij na naturze”. Outlet ekskluzywnych produktów Coco-Mat znajduje się m.in. na Dolnym Manhattanie - w budynku ABC Furniture klienci na powitanie częstowani są świeżym sokiem pomarańczowym i espresso. W ciągu dwóch lat bracia planują otworzyć kolejne 10 sklepów w USA.

Jak to się stało, że w Grecji doszło do sytuacji, jaką mamy teraz? – pyta "NYT" Greka, który reprezentuje tych niewielu, młodych i przedsiębiorczych obywateli, dających sobie radę w trudnych czasach.

A czasy naprawdę nie są łatwe. Jedna czwarta greckich przedsiębiorstw zakończyła swoją działalność od 2009 roku, ponad połowa tych działających nie ma jak sfinansować comiesięcznych pensji dla pracowników. Prawie co druga osoba poniżej 25 roku życia jest bez pracy. Kryzys finansowy zmusza Greków do szukania pracy za granicą. Banki donoszą, że klienci wycofali z kont ponad jedną trzecią swoich oszczędności i trzymają je w domach pod łóżkami. „Bo kto by trzymał pieniądze w greckim banku?”.

300 dni słonecznych

“To kraj, w którym jest 300 dni słonecznej pogody w ciągu roku”, zaczyna tłumaczyć przedsiębiorca. Twierdzi, że wkupując się do strefy euro, Grecja próbowała bezmyślnie naśladować inne kraje i w ten sposób sprzeniewierzyła swoje naturalne atuty i styl życia. „Praca w biurach jest dobra w krajach, gdzie jest dużo deszczu”, mówi. „Grecy nie potrzebują siedzieć w biurach. Ateny rozrosły się prawie dwukrotnie w ciągu kilku dekad – stanowią teraz połowę populacji kraju! To oznacza dwie godziny stania w korku! Po tym, jak weszliśmy do strefy euro, mentalność całkowicie się zmieniła. Nagle wszyscy zaczęli się zachowywać tak, jakby znów żyli w małym miasteczku, w którym się urodzili i skąd muszą uciekać. Więc Grecy opuścili swoje wyspy i swoje wioski, przeprowadzili się do miasta i stali się maniakami. Zaczęli oczekiwać pożyczek i datków”.

Zdaniem Evmorfidisa, grecka mentalność jest rozdmuchaną wersją amerykańskiego konsumpcjonizmu, opartego na dążeniu do zadłużania się z dawnych czasów. „Grek wziąłby pożyczkę, żeby kupić sobie luksusowe auto i móc powiedzieć: zobacz, mam pieniądze. To wariactwo! Spotkam kogoś, kogo dawniej znałem i nagle on mi zaczyna opowiadać o rynku akcji. Ja mówię: Daj spokój, człowieku! Co ty wiesz o giełdzie? Porozmawiajmy o jabłkach i oliwkach.”
Imitowanie niemieckiego stylu życia

Jak czytamy w komentarzu Business Insidera do reportażu "NYT", z wypowiedzi bohatera można uchwycić sedno greckiego problemu. Jednym z założeń unii walutowej było przecież, to, że kraje peryferyjne mają stać się konkurencyjne, naśladując inne, te bogatsze. „W teorii, to imitowanie miało przybrać formę zwiększonej konkurencyjności w przemyśle. W praktyce, naśladownictwo przybrało formę obsesji posiadania kredytu, samochodu i obracania na giełdzie”. Powierzchownie miało to wszystko wyglądać jak wzrost gospodarczy, w rzeczywistości nim nie było.

Potwierdza się także stereotyp, że w kraju, w którym jest 300 dni słonecznych rocznie, dążenie do „niemieckiego stylu życia” jest nierealne – podsumował Business Insider.

Życie z oszczędności

Autor reportażu opublikowanego w "NYT" podróżował przez całą Grecję. Jak mówi, Grecja daje nam obraz tego, co niesie ze sobą załamanie gospodarcze w tak dużym kraju.

W jednym z domów w Tesalonikach mieszka małżeństwo z synem. Kobieta jest jednym z czołowych bankierów w Grecji. Nie chciała podać nazwiska ze względu na swojego pracodawcę. Pytana o to, co przyniesie przyszłość, powiedziała: „W zeszłym tygodniu, kiedy siedziałam w jednej z kawiarni w Larissa, podszedł do mnie pewien dobrze ubrany mężczyzna w wieku 60 lat. Grzecznie zapytał mnie, czy mógłby wziąć sobie ciastko, które dostałam do kawy. Dobrze słyszeć o firmach, które odnoszą sukces. Ale grecka rzeczywistość to ten mężczyzna, który zapytał mnie o ciastko. Na razie jeszcze nie widać skutków kryzysu, bo ludzie żyją z oszczędności. Wkrótce jednak oszczędności się skończą. Myślę, że przed końcem 2012 roku, zobaczymy inną Grecję, i prawdziwą biedę”.
http://forsal.pl/artykuly/593996,nyt_wsz....._euro.html

Wydaje się że żyjemy w świecie , w którym nie dokonujemy większych/ważnych wyborów . Część tak myśląca się myli bo kiedy ktoś dzwoni do mnie z banku i kusi okrągłą sumką od ręki ja zawsze mogę mu powiedzieć - spierdalaj .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 15 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:

kompromitujesz się i pokazujesz jak mało wiesz o świecie,
brak wiedzy to cecha charakterystyczna dla czerwonej hołoty Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


a nadmiar wiedzy - WSZECHWIEDZA- to domena żydów, wybrańców świata, boga narodu i huj go wie jeszcze czego, czyli takich gości ja Ty

@ Pawlak - jawnie wspierasz mi tutaj żydowskich morderców na forum, propagujesz izrael i tym podobne genetyczne twory
(państwo izrael jest dla mnie genetycznie zmutowanym tworem powstałym na krwi i gruzach wolnych ludzi z Palestyny)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 15 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen napisał:

@ Pawlak - jawnie wspierasz mi tutaj żydowskich morderców na forum, propagujesz izrael i tym podobne genetyczne twory
(...)

a może po prostu zazdrościsz Żydom że są nacjonalistami, wzajemnie się wspierają, mają silne poczucie własnej tożsamości i za tysiąc lat jako jedyni ciągle będą istnieć nie tak jak inne narody które utopią się w szambie zwanym globalizacją

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KingPaulus




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 68
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 15 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:
Genezyp_Kapen napisał:

@ Pawlak - jawnie wspierasz mi tutaj żydowskich morderców na forum, propagujesz izrael i tym podobne genetyczne twory
(...)

a może po prostu zazdrościsz Żydom że są nacjonalistami, wzajemnie się wspierają, mają silne poczucie własnej tożsamości i za tysiąc lat jako jedyni ciągle będą istnieć nie tak jak inne narody które utopią się w szambie zwanym globalizacją

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


osobiście mam nadzieję, że Iran wygra mecz skromnym 1:0 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 16 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:

a może po prostu zazdrościsz Żydom że są nacjonalistami, wzajemnie się wspierają, mają silne poczucie własnej tożsamości i za tysiąc lat jako jedyni ciągle będą istnieć nie tak jak inne narody które utopią się w szambie zwanym globalizacją


tak tak, nie ma innego wyjścia, jesteście narodem wybranym kroczącym jedyną słuszną drogą wskazaną przez boga, wasze talmudy itp książki
zawsze macie rację i po stokroć masz rację ZA 1000LAT JAKO JEDYNI BĘDZIECIE ISTNIEĆ

Tylko powiedz mi tak szczerze, bez odwracania kota ogonem i odpowiadania pytaniem na pytanie:
- akceptujesz mordowanie Palestyńczyków, osadnictwo izraelskie, syjonistyczne talmudziarstwo ?

Ty pewnie masz nadzieję, jak świat zaleję władza syjonistów, to wystąpisz przed szereg i krzykniesz:
- nie strzelać, ja też jestem żydem.. Smile

problem jest jeszcze taki, idzie alterglobalizacja (nacjonalizacja) poglądów, jeszcze chwilkę, poczekaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:14, 16 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Izrael może sobie cwaniakować, ale każda miarka się kiedyś przebiera. Jak się wreszcie Chińczycy wkurwią, jak im Judeo-Ameryka zakosi ropę to nawet czołgów w temacie Izraela nie użyją. Ich zdmuchną samymi czapkami Laughing Laughing Laughing Laughing
Już był jeden cwany żyd to myślał, że jest mocny po rozjebał jeden rzymski legion. Jednak ataki terrorystyczne tamtych czasów były dla Rzymian do przełknięcia, ale takie bydło skończyło się wycięciem w pień całej wesołej ferajny, która do tej pory myślała, że ma posłannictwo boskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:43, 16 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen napisał:
Tylko powiedz mi tak szczerze, bez odwracania kota ogonem i odpowiadania pytaniem na pytanie:
- akceptujesz mordowanie Palestyńczyków, osadnictwo izraelskie, syjonistyczne talmudziarstwo ? (...)

nie popieram zabijania, jestem pacyfistom i właśnie z tego powodu nigdy nie przeprowadzę się na stałe do Izraela bo moje dzieci musiały by odbyć obowiązkową służbę wojskową, z tego samego powodu z Izraela wyprowadziło się kilka tysięcy Żydów.
A teraz powiem Ci pewną ciekawostkę: czy wiesz że statystyczny Bur (biały farmer) z Republiki Południowej Afryki ma kilka razy większe szanse na to że zostanie zabity niż statystyczny Palestyńczyk, ale z tego powodu jakoś nikt w Polsce nie lamentuje, gdzie są Ci wszyscy pokojowi aktywiści? Może paru pokojowych aktywistów przeżuci się ze strefy gazy do RPA? Dlaczego nie pojadą do Transwaldu chronić rodziny farmerów którzy przed śmiercią są torturowani? Pewnie dlatego bo gdy zobaczyli by czarnoskórych uzbrojonych w maczety to zesrali by się ze strachu. Dlaczego obrońcy praw człowieka i wolności nie protestują kiedy politycy z RPA śpiewają piosenki pod tytułem: "zabij bura". Kilku osobom po usłyszeniu tych argumentów gęba się już zamknęła.
Skoro państwo Żydowskie jest takie obrzydliwe to dlaczego każdego roku tysiące nielegalnych imigrantów z państw Azji i Afryki a także Rosji stara się przedostać do Izraela?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:07, 16 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie popieram zabijania, jestem pacyfistom i właśnie z tego powodu nigdy nie przeprowadzę się na stałe do Izraela bo moje dzieci musiały by odbyć obowiązkową służbę wojskową, z tego samego powodu z Izraela wyprowadziło się kilka tysięcy Żydów


naprawdę powalająca liczba tych którzy są przeciwni zabijaniu Smile zwłaszcza, że wg Wikipedii liczna żydów w izraelu= 7 653 600, brawo !

Cytat:
Dlaczego obrońcy praw człowieka i wolności nie protestują kiedy politycy z RPA śpiewają piosenki pod tytułem: "zabij bura". Kilku osobom po usłyszeniu tych argumentów gęba się już zamknęła.


a pewnie dlatego, że biali kolonizatorzy są utożsamiani z najeźdźcami i de facto nimi są.

A jeśli chodzi o żydów i ogólnoświatową nienawiść do nich, to chyba znane są "ogólne" powody.
A ja od siebie Tobie powiem, że gdybym wstawił sobie w avatarze taką gwiazdę jak Ty, lecz zamiast pięści użył huja, to myślę, że miałbym problemy, czytaj to jako wolność słowa. A jeśli cokolwiek powiem złego publicznie na temat izraela, to zaraz szczekaczki propagandowe - wyborcza, tvn, tok fm zrobią ze mnie nacjonalistę, mordercę i oczywiście antysemitę !
Właśnie to jest wkurwiające w izraelitach, że stwarzają pozory swojej biedoty, swojego dobra i uciemiężenia, biedny naród wybrany po traumie HOLOKAUSTU, my tacy biedni...
a z drugiej strony zarzynają gości jak kurczaki i wprowadzają im totalny nazi-holokaust

Temu który głosi się sprawiedliwym zawsze patrzy się na ręce. Ogólnie nie mam nic przeciwko żydom w Polsce, pod warunkiem, że nie zapominają, że są w polsce !
Zdecydowanie jestem przeciwny do zajmowania terytorium innego państwa - "BO TAK NAM POWIEDZIAŁ BÓG, JESTEŚMY NARODEM WYBRANYM I TA ZIEMIA JEST DLA NAS ŚWIĘTA ! "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 16 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen napisał:
a pewnie dlatego, że biali kolonizatorzy są utożsamiani z najeźdźcami i de facto nimi są.

ja byś nie wiedział to ci co kolonizowali Afrykę umarli już jakiś czas temu Laughing sam stosujesz tą głupią wymówkę o kolonializmie która pozwala na usprawiedliwianie zbrodniczych działań ale do Żydów to masz pretensje że ciągle używają holocaustu jako argument
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:04, 16 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:

ja byś nie wiedział to ci co kolonizowali Afrykę umarli już jakiś czas temu Laughing

- zmarli, lecz ziemia którą zagrabili tubylcom należy do ich wnuków, coś jak w Polsce prawda ? Smile


Cytat:
sam stosujesz tą głupią wymówkę o kolonializmie która pozwala na usprawiedliwianie zbrodniczych działań

- biali zagrabili ziemię czarnym, to teraz można zarżnąć białych, dla mnie proste,
do każdej razy przypisane jest miejsce na ziemi, dlaczego czarni są czarni ? a żółci żółci ?
ja wiem, a Ty ?
Cytat:

ale do Żydów to masz pretensje że ciągle używają holocaustu jako argument

- mam pretensje, bo nie dość że używają tego argumentu nieustannie, to jednocześnie próbują dymać każdego po kolei,a po wydymaniu zabić zamordować i oskarżyć o terroryzm

odnieś się @Pawlak do meritum, a nie zbijasz z pantałyku i łapiesz za słówka. Powiedziałbym, że typowe, zagadać, napierdolić głupot i może ktoś nie zrozumie.

kogo w polsce obchodzą czarni gdzieś w afryce ? Palestyńczycy też mnie nie obchodzą, w ogóle arabusi mnie nie obchodzą.
Ale obchodzi mnie Polska moje województwo miasto i rodzina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zwróćcie Grekom demokrację
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile