W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
USA ma dostęp do danych bakowych  
Podobne tematy
SWIFT bronią XXI wieku 6
Czyżby koniec inwigilacji przelewów bankowych?20
Bank Cię sprzeda 1bez ocen
UE daje CIA wgląd w finanse Europejczyków1
USA - Europejczycy to terroryści3
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 3587
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KtozjakBog




Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 22 Paź '10   Temat postu: USA ma dostęp do danych bakowych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nowy regulamin realizacji poleceń wypłaty zleconych w BZWBK24

Szanowni Państwo,

Pragnę poinformować, iż ”Regulamin realizacji przez Bank Zachodni WBK S.A. dyspozycji dotyczących obrotu dewizowego z zagranicą i obrotu wartościami dewizowymi w kraju zlecanych drogą elektroniczną oraz realizacji przez Bank Zachodni WBK S.A. przelewów transgranicznych zlecanych drogą elektroniczną” (Regulamin) został w rozdziale I uzupełniony o punkt 12 informujący Klientów, że w związku z dokonywaniem międzynarodowych transferów pieniężnych za pośrednictwem SWIFT, dostęp do danych osobowych może mieć administracja rządowa Stanów Zjednoczonych.

Dokonana zmiana jest zgodna ze stanowiskiem Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych o konieczności wdrożenia w dokumentacji bankowej klauzuli informującej klientów banków o potencjalnych odbiorcach ich danych. Wprowadzenie takiego zapisu zostało rekomendowane przez Związek Banków Polskich.

Informuję ponadto, iż władze amerykańskie zobowiązały się do wykorzystywania danych osobowych pozyskiwanych ze SWIFT wyłącznie w celu walki z terroryzmem, z poszanowaniem gwarancji przewidzianych przez europejski system ochrony danych osobowych wyrażony w Dyrektywie 95/46/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z 24 października 1995 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zakresie przetwarzania danych osobowych i swobodnego przepływu tych danych.

Z poważaniem
Miłosz Brakoniecki
dyrektor ds. Internetu i integracji międzykanałowej

Załączniki
Regulamin


Nie bez powodu temat będzie widoczny również w "Wojnach i terroryźmie" bo w końcu to dąży do terroru.
To również przestroga, która ma zachęcać do mielenia każdej chęci odchodzenia od gotówki....

Jednocześnie tym tematem chciałbym powiatać wszystkich forumowiczy - cieszę się, że w końcu znalazłem informację godną uwagi (niestety pesymistyczną) Smile
________________________________________
Coś o mnie:
Nie zamierzam szukać sposobów na zwalczanie tego, co jest nakręcane od setek lat - koło zamachowe to nie wiatrak a ja nie Don Kichot Razz
Mam ogromną chęć, by ratować jak najwięcej ludzi od zgubnych decyzji i liczę na odwzajemnienie.

Bóg z Nami - siła w jedności!
_________________
Rzekł Jezus: "Przypatrzcie się temu, który żyje, dopóki żyjecie,
abyście nie umarli,
a nie starajcie się go widzieć nie mogąc się mu przypatrzeć".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 22 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry - nie może być w "wojnach i terroryzmie".
ten dział nie jest o tym co dąży do terroru, ale o tym co jest terrorem.
całe forum jest o tym co dąży do terroru Smile

swoją drogą przynajmniej jeden BZWBK uczciwie ostrzega klientów.
ja nie dostałem żadnego pisma ze swojego banku - pewnie uznali że to oczywiste to co mnie będą jeszcze specjalnie informować. dla nich i dla mnie może i oczywiste, ale ktoś może nie wiedzieć, że trzeba jakoś podać fałszywy adres jeśli nie chce żeby CIA wiedziała gdzie mieszka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


USA ma dostęp do danych bakowych
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile