W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Olsztyńska mafia znowu w nagłówkach   
Podobne tematy
Okno Życia w Olsztynie 1bez ocen
sprawa K.Olewnika 89
Przemysław Błoński 90
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 12663
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 21 Paź '10   Temat postu: Olsztyńska mafia zwnowu w nagłówkach Odpowiedz z cytatem

Olsztyńską mafię policyjno-prokuratorsko-sądową znamy już dobrze, choćby z tego artykułu, że o sprawie Olewnika nie wspomnę. Dziś znowu jest w nagłówkach - tym razem (o dziwo Shocked ) na skutek niegdysiejszych działań olsztyńskiego CBŚ, a obecnie reporterów TVNu.
Cytat:
Prokuratura zignorowała informacje CBŚ o patologii w wymiarze sprawiedliwości. Zamieszani w nieprawidłowości sędziowie i prokuratorzy nie ponieśli żadnych konsekwencji. Siedem lat temu w tajnej do niedawna analizie policjanci CBŚ z Olsztyna opisywali towarzyski układ stworzony przez prezesa spółdzielni mieszkaniowej Pojezierze w Olsztynie. Współpraca prokuratorów z osobą objętą śledztwem. Sędziowie nieformalnie doradzający w sprawach cywilnych i karnych – sugerował CBŚ w piśmie, do którego dotarli dziennikarze programu Uwaga! TVN. O wstrząsającej patologii w 2005 roku mówił Kazimierz Olejnik, ówczesny zastępca Prokuratora Generalnego.

Chodziło o proceder fałszowania wyborów do władz jednej z największych w Polsce spółdzielni mieszkaniowych i sprzedaż mieszkań po cenach niższych od rynkowej sędziom prokuratorom i urzędnikom. Wstrząsające były też rozmowy przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości zaprzyjaźnionych z prezesem spółdzielni mieszkaniowej. CBŚ pisał o utrudnianiu śledztwa i działaniach prowadzących do niszczenia dowodów.

reszta: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/patologia.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AKKDB




Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:41, 21 Paź '10   Temat postu: Re: Olsztyńska mafia zwnowu w nagłówkach Odpowiedz z cytatem

Tak to jest mafia olsztyńska ,tu sprawiedliwość otrzymuje ten który mieni się że reprezentuje sprawiedliwość,Sądy karne,cywilne to jest parodia,kto posiada dobrą pozycję ten jest górą i wygraną.Nic się nie zmieniło i nie zmienia dopóki tego betonu sie nie rozbije to nie liczmy na SPRAWIEDLIWOŚĆ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sqrski




Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 21 Paź '10   Temat postu: Re: Olsztyńska mafia zwnowu w nagłówkach Odpowiedz z cytatem

AKKDB napisał:
tu sprawiedliwość otrzymuje ten który mieni się że reprezentuje sprawiedliwość

A możesz wyjaśnić po polsku o co chodzi? Licznik sobie nabijasz, czy też rzeczywiście chcesz coś konstruktywnego napisać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 21 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patologia wśród sędziów, podsłuchy CBŚ - O tym dzisiaj w Uwadze!

Mieli to puścić dzisiaj, ale doszły mnie słuchy, że puścili coś innego.
Oglądajcie na onecie. Póki jeszcze jest Razz
http://uwaga.onet.pl/39023,wideo,210208,.....ortaz.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 21 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i chuj - nie zdążyliście. z onetu tez już zdjęli.
z olsztyńską mafią nie ma żartów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AKKDB




Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 21 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak mi się udało zobaczyć ten drugi odcinek,słynny prokurator olsztyński ze sprawy Olewnika,jak działa,jakie robi przekręty,mrożący krew odcinek,rzeczywiście mafia,dotyczy to tych dwóch spraw Przemysław Błoński i pana Olewnika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 21 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na szczęście pan piotrek przypadkiem nie zamknął taba, nim ujrzał 404 w kolejnym.
reszta to już ciężka, żmudna praca... i onet ma na powrót swój przypadkiem skasowany film bounce
w każdym razie drugą jego część - pierwsza jeszcze działa: http://uwaga.onet.pl/39015,wideo,209937,.....ortaz.html



nie ma za co frajerzy Smile
http://www.dailymotion.com/video/xfbbs1_uwaga-reportay-o-olsztyyskiej-mafii_news
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 25 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najpierw reklamują, potem bez słowa zdejmują z anteny (i neta)... a na koniec i tak puszczają. Smile
typowa medialna schizofrenia
http://uwaga.onet.pl/39023,wideo,210208,.....ortaz.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krystyna




Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 31 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
najpierw reklamują, potem bez słowa zdejmują z anteny (i neta)... a na koniec i tak puszczają. Smile
typowa medialna schizofrenia
http://uwaga.onet.pl/39023,wideo,210208,.....ortaz.html
.......Tak to rzeczywiście mafia,osobnik ktory występuje w tym reportażu to Mariusz K, mam o nim bardzo złe zdanie.Wtargnał zmuszajac mnie do wycofania się do mojego domu,pomimo moich kategorycznych próśb nie opuścił mieszkania,opuścił dopiero jak uzyskał to co chciał bez mojej wiedzy i zgody.W wyroku Sądu Rejonowego w Olsztynie zostali skazani na wyroki w zawieszeniu i wysokie grzywny,po odwołaniu się do Sądu Okręgowego w Olsztynie,sąd ich uniewinnił ,podważając moją wiarygodność.Jest to gazeta Fakt ,brukowiec,co dla nich nie ma rzeczy niemożliwych,wiem że przyjażnił sie z byłym prezydentem miasta Olsztyna,który obecnie też kandyduje na to stanowisko a zasłynął ze słynnej wieży na ratuszu.Podczas rozpraw powiedział mi że im i tak nic mu nie zrobią smiejąc się ,i tak rzeczywiście słynny Sąd Okręgowy uniewinnił ich.Oberzyjcie film,mowi on za wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 14 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzyj Superwizjer: Prezydent Olszytna siedzi w areszcie, ale nadal pełni swoją funkcję

Cytat:
Olsztyński skandal jest kolejnym po seksaferze w Samoobronie przykładem, że w sieci powiązań partyjnych i służbowych kobiety są bardzo często zmuszane do seksualnego współżycia, a jeśli odmawiają, bezwzględnie się je niszczy - wyrzucając z pracy, rozsiewając plotki i szantażując.

Mimo zeznań kobiet o molestowaniu, ordynarnym zaczepianiu i gwałcie Jerzy Małkowski nadal jest prezydentem Olsztyna - został tylko zawieszony. Nadal otrzymuje listy z poparciem. Przyznał się do kontaktów seksualnych z podległymi mu urzędniczkami - twierdzi jednak, że to były jego romanse.

Jedna z kobiet w swoich zeznaniach oskarżyła Małkowskiego o gwałt prezydent Olsztyna nie usłyszał jednak tego w zarzutach. Prokuratura na razie oskarża go o zachowania przeciw wolności seksualnej i obyczajności. Przebieg postępowania jest tajny - prowadzący je prokuratorzy nie chcą zdradzać żadnych szczegółów. Bardzo dużo zaczęli za to mówić o Małkowskim jego dawni obecni znajomi.

14 czerwca sąd zadecyduje, czy Jerzy Małkowski zostanie na kolejne trzy miesiące w areszcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krystyna




Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 14 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Obejrzyj Superwizjer: Prezydent Olszytna siedzi w areszcie, ale nadal pełni swoją funkcję

Cytat:
Olsztyński skandal jest kolejnym po seksaferze w Samoobronie przykładem, że w sieci powiązań partyjnych i służbowych kobiety są bardzo często zmuszane do seksualnego współżycia, a jeśli odmawiają, bezwzględnie się je niszczy - wyrzucając z pracy, rozsiewając plotki i szantażując.

Mimo zeznań kobiet o molestowaniu, ordynarnym zaczepianiu i gwałcie Jerzy Małkowski nadal jest prezydentem Olsztyna - został tylko zawieszony. Nadal otrzymuje listy z poparciem. Przyznał się do kontaktów seksualnych z podległymi mu urzędniczkami - twierdzi jednak, że to były jego romanse.

Jedna z kobiet w swoich zeznaniach oskarżyła Małkowskiego o gwałt prezydent Olsztyna nie usłyszał jednak tego w zarzutach. Prokuratura na razie oskarża go o zachowania przeciw wolności seksualnej i obyczajności. Przebieg postępowania jest tajny - prowadzący je prokuratorzy nie chcą zdradzać żadnych szczegółów. Bardzo dużo zaczęli za to mówić o Małkowskim jego dawni obecni znajomi.

14 czerwca sąd zadecyduje, czy Jerzy Małkowski zostanie na kolejne trzy miesiące w areszcie.
Sprawy nie zakończone a on znowu stara sie o urząd prezydenta.Horror.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 14 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo to oczywiste, ze jest niewinny. Dziwisz sie? postaw sie w jego sytuacji...
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystyna




Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:32, 14 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albercik napisał:
Bo to oczywiste, ze jest niewinny. Dziwisz sie? postaw sie w jego sytuacji...
A skąd to wiesz,poznaj historie jego i obejrzyj ten filmik,wtedy wyraż swoje zdanie.Takie zachowanie jest obrzydliwe,i nie mów mi że jest niewinny bo jeszcze go sad nieosądzil,chyba że wiesz że tak będzie,oglądając w 'Uwadze tvn' co robił Sad Okregowy w Olsztynie.Nie przekonasz mnie jak i wielu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 14 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:52, 14 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zazwyczaj jeśli ktoś jest niewinny to sąd nie przedłuża mu aresztu o kolejne 3 miesiące...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AKKDB




Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 14 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aiedail napisał:
......Produkujesz to co chcesz wyprodukować.Synny to jest z wieży ratuszowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 27 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olsztyn: zarzuty dla raperów za tekst o policji

Czterech autorów hip-hopowego teledysku, umieszczonego na popularnym portalu internetowym, otrzymało zarzuty znieważenia policjantów z Nowego Miasta Lubawskiego - poinformowała w sobotę Anna Fic z warmińsko-mazurskiej policji

Policja ustaliła nazwiska czterech młodych autorów teledysku i przekazała zebrany przeciwko nim materiał do prokuratury w Morągu. Przedstawiono im zarzuty zniesławienia i znieważenia policjantów z Nowego Miasta Lubawskiego.

- Podejrzanym grozi kara do dwu lat pozbawienia wolności. To kolejny dowód na to, że anonimowość w sieci jest mitem. Każdy, kto popełnia przestępstwo, nie może czuć się bezkarny - powiedziała Anna Fic.

Powodem zarzutów jest hip-hopowy teledysk, rozpoczynający się tekstem "kilka słów prawdy o nowomiejskiej policji" oraz ilustrowany zdjęciami funkcjonariuszy z tej komendy. Obejrzało go już blisko 20 tys. internautów.

Rymy mówiące o tych, co "chodzą, patrolują, obserwują i notują, krzywo patrzą i spisują, a jak coś powiesz to skują", pełne są wulgaryzmów. W tekście padają nazwiska i zarzuty wobec konkretnych funkcjonariuszy. Pod koniec utworu autor w niewybrednych słowach opisuje, co zrobi policjantom, których spotka po cywilnemu. "Macie przep...", "wiemy, gdzie mieszkacie" - zapowiada raper.

Zdaniem mł. asp. Małgorzaty Hauchszulz z nowomiejskiej policji, piosenka jest nie tylko obraźliwa i zniesławiająca, ale może być odebrana jako realne groźby.

- Ten utwór przekracza granice artystycznej wolności. To nie jest krytyka policji, tylko agresja w słowach wobec policjantów pokazanych na zdjęciach, których nazwiska są czytelne, choć padają w zniekształconej formie - powiedziała policjantka.

Hauchszulz zaznaczyła, że postępowanie wobec raperów prowadziła policja z Ostródy, by nowomiejscy funkcjonariusze "nie byli sędziami we własnej sprawie".

O komendzie w Nowym Mieście Lubawskim stało się głośno przed ponad rokiem, po wszczęciu śledztwa w sprawie funkcjonariusza, podejrzewanego o używanie siły wobec zatrzymanych za czyny chuligańskie. W telewizyjnych reportażach młodzi ludzie twierdzili przed kamerami, że byli bici na komendzie. O domniemanych nieprawidłowościach wypowiadali się także dwaj policjanci z tego miasta. Postępowanie prokuratorskie w tej sprawie nadal trwa.


http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/ols.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sqrski




Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:27, 28 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albercik napisał:
Bo to oczywiste, ze jest niewinny. Dziwisz sie? postaw sie w jego sytuacji...


Oczywista oczywistość. Smile
A na jakiej podstawie tak sądzisz??
Jest podejrzany, to wystarczy. Do zabaw z panienkami z ratusza przyznał się sam, bełkocząc coś o jakimś "syndromie Clintona"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:08, 28 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Rymy mówiące o tych, co "chodzą, patrolują, obserwują i notują, krzywo patrzą i spisują, a jak coś powiesz to skują", pełne są wulgaryzmów. W tekście padają nazwiska i zarzuty wobec konkretnych funkcjonariuszy. Pod koniec utworu autor w niewybrednych słowach opisuje, co zrobi policjantom, których spotka po cywilnemu. "Macie przep...", "wiemy, gdzie mieszkacie" - zapowiada raper.
To jest ten teledysk. Zbyt ambitny to on nie jest Razz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AKKDB




Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:26, 01 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aiedail napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=zUUax7D5C3w ,tego człowieka cenię i posłucham.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AKKDB




Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 16 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AKKDB napisał:
Aiedail napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=zUUax7D5C3w ,tego człowieka cenię i posłucham.
nOI CESIU NIEWYSZŁO////////////
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 16 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pewne doświadczenia z policją w Olsztynie
Nie opiszę tego dokładnie, bo nie ma to sensu.
W każdym razie doszło do napaści an moją osobę z bronią w ręku - znalazłem się po prostu nieświadomie na drodze gangsterów. Gangster też oberwał ode mnie - ale to nie dotyczy sprawy. W każdym razie policjanci po przyjechaniu poinformowali że to przestępcy (wcześniej nawet mi do głowy to nie przyszło) i dali mi do zrozumienia abym siedział cicho (zastraszyli mnie w sprytny sposób - miałem im tego nie zgłaszać bo oni będą mieli papierkową robotę a przestępcy będą się mścili bo otrzymają moje dane osobowe.)
Dobrze że odwieźli mnie do szpitala
Tam okazało się, że miałem kosę w plecach, tyle że jej nie poczułem - ostrze wbiło się w kość. (Ale to też szczegół) W każdym razie policja chciała na początku zatrzymać mnie nie ich - mimo że tylko ja byłem we krwi i tylko ja byłem trzeźwy.
Jest jeszcze jeden komiczny trochę aspekt tej sprawy.
Od "pewnych znajomych" (jak się niedawno dowiedziałem z "pewnych tajnych służb") dowiedziałem się, że zostałem wzięty za konkurencyjną mafię.
Nadmieniam że nie mieszkam w Olsztynie.
Widziałem też i znam z opowieści inne "piękne" zachowania policji z Olsztyna.
A o powiązaniach Olsztyńskiego Sądu z Prezesem Pojezierza to chyba wiedzieli wszyscy przynajmniej w Pojezierzu - istna tajemnica poliszynela
Aha zapomniał bym o pewnym morderstwie, które policja zakwalifikowała jako samobójstwo - ale o tym nie wolno mi napisać za wiele bo najprawdopodobniej zamieszana jest sama policja. W każdym razie człowiek nie potrafi popełnić samobójstwa skopawszy się uprzednio w lesie wybijając sobie oko i podpalając się benzyną - nie mając do niej dostępu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AKKDB




Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 16 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jansze napisał:
Mam pewne doświadczenia z policją w Olsztynie
Nie opiszę tego dokładnie, bo nie ma to sensu.
W każdym razie doszło do napaści an moją osobę z bronią w ręku - znalazłem się po prostu nieświadomie na drodze gangsterów. Gangster też oberwał ode mnie - ale to nie dotyczy sprawy. W każdym razie policjanci po przyjechaniu poinformowali że to przestępcy (wcześniej nawet mi do głowy to nie przyszło) i dali mi do zrozumienia abym siedział cicho (zastraszyli mnie w sprytny sposób - miałem im tego nie zgłaszać bo oni będą mieli papierkową robotę a przestępcy będą się mścili bo otrzymają moje dane osobowe.)
Dobrze że odwieźli mnie do szpitala
Tam okazało się, że miałem kosę w plecach, tyle że jej nie poczułem - ostrze wbiło się w kość. (Ale to też szczegół) W każdym razie policja chciała na początku zatrzymać mnie nie ich - mimo że tylko ja byłem we krwi i tylko ja byłem trzeźwy.
Jest jeszcze jeden komiczny trochę aspekt tej sprawy.
Od "pewnych znajomych" (jak się niedawno dowiedziałem z "pewnych tajnych służb") dowiedziałem się, że zostałem wzięty za konkurencyjną mafię.
Nadmieniam że nie mieszkam w Olsztynie.
Widziałem też i znam z opowieści inne "piękne" zachowania policji z Olsztyna.
A o powiązaniach Olsztyńskiego Sądu z Prezesem Pojezierza to chyba wiedzieli wszyscy przynajmniej w Pojezierzu - istna tajemnica poliszynela
Aha zapomniał bym o pewnym morderstwie, które policja zakwalifikowała jako samobójstwo - ale o tym nie wolno mi napisać za wiele bo najprawdopodobniej zamieszana jest sama policja. W każdym razie człowiek nie potrafi popełnić samobójstwa skopawszy się uprzednio w lesie wybijając sobie oko i podpalając się benzyną - nie mając do niej dostępu.
Tak to prawda,to najbardziej skorumpowane,pijackie środowisko,nie można się ich bać należy to publikować,wyrzucać na powierzchnię takim sposobem pomału może zaprowadzimy porządek,ale na olsztyńską mafię nie ma silnych.Z nimi tak zawsze paragraf znajdą natego co się gonie boją,prawdziwego bandziora omijają z daleka.KILKA LAT TEMU ZGŁOSILIŚMY NA POLICJE PRZYPADEK OKRADANIA AUTA,PODALIŚMY BANDYTÓW nr auta,kolor samochodu w którym kierunku sie udali{oczywiście od zawiadomienia upłynęła godzina, i oczywiście nie znależli winowajców,a pały stały i asekurowały zlodziei,to my mieliśmy potem problem.Nie obawiaj się nie można tym ścierwom popuszczać i pozwalać na takie wybryki przy aporobacie zwierzchników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 18 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj takich przypadków olewania przez policję kradzieży auta znam sporo. Znajomy miał nawet w aucie ukryty nadajnik, który podawał mu kierunek i odległość oraz podsłuch w aucie, a i tak policja olała jego informacje i auta nigdy nie odnaleziono. Obecnie mieszkam tuż pod nosem największej "bandy" Wink policjantów w Polsce. Większość (zapewne) policjantów jest fajnymi ludźmi, znam ich bo są moimi kolegami, ale są gorzkie rodzynki w tym zakalcu. Przypadki handlu prochami ze Szczytna np. (rozprawa musiała toczyć się zdaje się w Olsztynie.) Albo współpraca z mafią wielbarską, której członkowie ci którzy zostali aresztowani już prawie wszyscy wyszli - część pojechała na Kanary, a część właśnie wraca za kratki za wyłudzanie kasy za zwrot kradzionych aut. I tak Olsztyńska policja ostatnimi czasy się troszkę oczyściła. Parę razy "złamałem" przepisy drogowe na oczach policji w Szczytnie i widziałem jak inni to robią, a policja i tak nie zwraca na to uwagi. Raz nawet mrugnęli mi światłami, że zapomniałem sam ich włączyć. A właśnie od takich małych rzeczy się zaczyna. W Olsztynie obecnie za byle co można mandat dostać a tu widać nie. Ludzie po jednym mandacie są traktowani w Olsztynie jak przestępcy drogowi. A policja oszukuje sądy bezkarnie, że obywatel złamał przepisy mimo, że nagranie z monitoringu wskazywało co innego, ale dla sądu to żaden dowód, ważniejszy jest mundur. Miałem też kilku kolegów, wysportowanych inteligentnych, których ojcowie byli policjantami. Myśleli, że dostaną się do Szczytna - niestety tatusiowie mieli o jeden stopień za niskie szarżę - chorąży to za mało - trzeba było mieć ojca majora. Są też przypadki ignorowania donosów o wykroczeniach, albo narażanie donosicieli którym następnie grozi się spaleniem, nękanie niewinnych podejrzanych, a olewanie znalezienia rzeczywistych sprawców - Chleb powszedni, o którym dowiaduję się z opowieści ludzi co kilka dni. Nie mówiąc już o działaniu grup "antyterrorystycznych", o których działalności też mógł bym sporo napisać, bo byłem nawet świadkiem ich działalności na zwykłych obywatelach. Oczywiście zero przeprosin z ich strony za "pomyłkę", a co dopiero jakieś rekompensaty itd itp....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 20 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest i znowu mój ulubiony Olsztyn:
Cytat:
Kierowca bmw stracił panowanie nad autem, wpadł w poślizg i wylądował w rowie. Kiedy na miejscu zjawili się policjanci, okazało się, że w aucie siedziało dwóch pijanych mężczyzn - żołnierz i policjant.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny piątej. Niedaleko Gietrzwałdu kierowca bmw stracił panowanie nad autem, wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Na miejscu pojawili się policjanci z drogówki. Podczas kontroli okazało się, że dwaj mężczyźni jadący samochodem są pod wpływem alkoholu. Jeden z nich miał 1,6 promila, drugi 2, 2 promila alkoholu we krwi.

Sprawa okazała się poważna, gdyż byli to nie będący na służbie policjant i żołnierz. W związku z profesją obu zatrzymanych sprawą zajęła się Prokuratura Olsztyn Północ.

http://gietrzwald.wm.pl/38110,BMW-z-pija.....rowie.html

Ciekawe co wymyślą tym razem...
Pewnie nic nie pamiętają... ktoś ich odurzył, wstrzyknął alkohol, a potem wsadził do samochodu który wpierw umieścił w rowie w celu upozorowania wypadku... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Olsztyńska mafia znowu w nagłówkach
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile