W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Emerytury czyli ile można więcej wyłudzić  
Podobne tematy
Tuskość to nienormalność6
Bieda emeryta. Irlandczyk: 3,5 tys., Polak: 800 zł 
Prawda jest brutalna23
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2277
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Amarantus




Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 03 Kwi '12   Temat postu: Emerytury czyli ile można więcej wyłudzić Odpowiedz z cytatem

Frantz Kawka przewraca się z w grobie, przed chwilą przeczytałem oficjalną info PO na temat emerytur.
Jest tam taki zajebiście ciekawe zdanie:
"...Jak zapewniają informacje w dokumencie, podniesienie wieku emerytalnego oznacza wzrost emerytur..."

będą mnie okradać przez dodatkowe 2 lata ( obecnie 923 zł na ZUS) i nie płacić przez dwa lata marnej emerytury ( 500-900 zależy) i mają czelność mówić że będę miał wyższą emeryturę, takiej bezczelność to nie było.
Panie Tusk nie jestem kretynem, umiem liczyć.
Przez dwa lata nie dostanę emerytury - strata 24*emerytura czyli okradną mnie z 20 tysięcy, dodatkowo przez te lata będą mi zabierać składkę 920*24miesiące, czyli znowu okradną mnie na 22000zł
Razem 42 tysiące, zajebane na żywca, a ten człek pisze, że będę dostawać większą emeryturę? Nie wiem jak to nazwać Evil or Very Mad
_________________
Prędzej dogadasz się z gościem na kacu, niż bluzgającym flustratem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:51, 04 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sam bym sie wachal, bo mam kilka opcji specjalnie dla Ciebie do wyboru.

Moja tato przez dlugie dlugie lata placil to samo co ty teraz placisz, licznik stanal mu pod koniec 2009
wiec nie wiem ile wtedy bylo ale cos okolo 900 zl tez mi mowil.
Zawsze powtarzal i przeklinal tych bandytow jak sie tylko dalo, bo tak ich nazywal niestety emerytury nie dozyl
placac tyle lat i sie teraz pytam gdzie te wszystkie pieniadze sa???

A opcje to:

Zlodziejstwo, bandytyzm, oszustwo ulubione taty

malwersacja, defraudacja, grabież, kradzież, przywłaszczenie, zagarnięcie, rabunek, sprzeniewierzenie,
przestępstwo finansowe, szaber, afera, granda, przestepstwo...
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 04 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nawet 20 tys. złotych emerytury dla byłego prokuratura nadzorującego śledztwo smoleńskie! Szokujące zestawienie wojskowych emerytów... 04.01.2016



Nawet 20 tysięcy złotych - na ta duże emerytury mogą liczyć rekordziści z prokuratury wojskowej. O liście szokujących kwot pisze dziennik „Fakt”.**

Najwyższa emerytura z listy wynosi aż 19749 złotych - chodzi o płk. Zenona Serdyńskiego, który skończył pracę w kwietniu 2015 roku. Wcześniej zaś był odpowiedzialny między innymi za nadzór śledztwa smoleńskiego, gdy z prokuratury odszedł gen. Krzysztof Parulski. On sam zresztą od stycznia 2013 r. pobiera co miesiąc 18 tys. zł, a dodatkowo zarabia na wykładach w Akademii Obrony Narodowej.

Drugi na liście jest płk Sławomir Gorzkiewicz, który zasłynął tym, że akta dotyczące współpracy z wywiadem wojskowym dał do wglądu oskarżonemu o szpiegostwo Józefowi Oleksemu. Sprawa została umorzona.

Inni na czele listy to Waldemar Dubas, Zbigniew Woźniak (ma zaledwie 55 lat, ale niemal 19 tys. złotych comiesięcznej emerytury!) i płk Stanisław Wójcicki (odszedł na emeryturę w styczniu 2010 r. w wieku 56 lat. Dostaje co miesiąc 18039 zł!).

„Fakt” wspomina też o gen. bryg Januszu Palusie, byłym szefie Naczelnej Prokuratury Wojskowej. Dziennik przypomina o publikacji „Rzeczpospolitej”, według której ustaleń Palus był w stanie wojennym oskarżycielem w procesie dziewięciu górników kopalni „Ziemowit”, którzy zostali skazani na kary więzienia od trzech do siedmiu lat.

15 sierpnia 2003 r. Aleksander Kwaśniewski mianował go na stopień generała brygady. W 2005 r. odszedł na emeryturę - pobiera 17 237 zł. Dwa lata później sąd lustracyjny orzekł o 10-letnim zakazie pełnienia funkcji publicznych w związku z zatajeniem przez Palusa współpracy ze służbami bezpieczeństwa PRL

— czytamy.

Rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej przyznał, że informacje podane przez „Fakt” są szokujące i będą wyjaśniane. Czyżbyśmy w najbliższym czasie mogli spodziewać się zmian i w tym zakresie?

wwr, fakt24.pl

http://wpolityce.pl/polityka/277060-nawe.....h-emerytow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:20, 05 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Ty myślisz, że to byle kto z ulicy mógłby mataczyć ? Trzeba mieć odpowiednie stanowisko, kontakty lub zwierzchnika - następnie trzeba umieć robić wszystko, by sprawa się nie rypła.
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Emerytury czyli ile można więcej wyłudzić
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile