W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polski rząd w światowym spisku - ACTA  
Podobne tematy
TTIP to druga ACTA107
Józef Kossecki o ACTA 11
SOPA, ACTA, CISPA - kolejne próby cenzury internetu10
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
39 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 60068
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 10:05, 25 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy ktoś wrzucał, ale jakby co na zapas.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1.....walem.html

"Dzisiaj rano dowiedziałem się, że głosowałem za ACTA. Serio. I nie mam zamiaru się tego wypierać. Czy wiedziałem, za czym głosuję? Nie. Czy zawsze wiem, za czym głosuję? Rzadko. Czy inni posłowie i europosłowie wiedzą więcej? Nie" - napisał na swoim blogu europoseł Marek Migalski..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 25 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie puścili poniższego komentarza na onecie, w temacie "Protestują przeciwko acta, bo boja się utraty tożsamości",
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/protestuj.....omosc.html ,
więc daję tutaj, może ktoś skorzysta
"... protestują by żyć zgodnie z boskimi prawami, ..a nie pod dyktando oddanych demonom firm typu monsanto, ..które zawłaszczają sobie prawo do ogólnodostępnych ludziom boskich nasion i manipulują w nich genami, niszcząc m.in. w nich to, co w nich boskie i korzystne ludziom,.... następnie patentuja te demoniczne geny, którymi wpierw zakazili boskie nasiona,...i przystępują do zakażania demonicznymi genami wszystkich ziemskich upraw,... by następnie pod egidą praw autorskich zakazać siewów boskich czystych ziaren i pozamykać w pierdlu wszystkich tych , którzy chcieliby siać boskie oraz tych co preferują boskie nad demonicznym....
... czyli inaczej, protest przeciw acta to nie tylko protestem w obronie "wolności słowa", ..tak po prawdzie jest to przede wszystkim protest przeciwko skażeniu demonicznym zarówno nas samych jak i naszego życia oraz jest to protest ludzi przeciwko władzy demonów nad nami...przeciwko wypieraniu boskiego, humanistycznego przez demoniczne..."

…ciekawe czemu onet"owcy tego nie puścili ?
_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 25 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1.....walem.html

"Dzisiaj rano dowiedziałem się, że głosowałem za ACTA. Serio. I nie mam zamiaru się tego wypierać. Czy wiedziałem, za czym głosuję? Nie. Czy zawsze wiem, za czym głosuję? Rzadko. Czy inni posłowie i europosłowie wiedzą więcej? Nie" - napisał na swoim blogu europoseł Marek Migalski..."


..cóż prostszego, jak złożyć wniosek do parlamentu ue o reasumcję głosowania... może być zbiorowy wszystkich z pis'u... tym bardziej jęzeli faktycznie europejskich posłoów wykiwano, czy oszukano to głosowanie i uchwała jest nieważna...
_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 25 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
protestują by żyć zgodnie z boskimi prawami, ..a nie pod dyktando oddanych demonom firm typu monsanto, ..które zawłaszczają sobie prawo do ogólnodostępnych ludziom boskich nasion i manipulują w nich genami, niszcząc m.in. w nich to, co w nich boskie i korzystne ludziom,....


To nie chodzi o to, że ktoś manipuluje genami, bo to akurat może być pozytywne i korzystne. Chodzi bardziej o to, że dzięki acta teoretycznie koncern będzie mógł sobie rościć prawa autorskie do zmodyfikowanego genetycznie ziarna. Ale bezprzesady! Po co mieszać tu jakieś pierdoły o boskich pierwiastkach? To może być tylko zniechęcające dla myślących ludzi i napędzające dla religijnych fanatyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:37, 25 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
"Czy zawsze wiem, za czym głosuję? Rzadko. Czy inni posłowie i europosłowie wiedzą więcej? Nie" - napisał na swoim blogu europoseł Marek Migalski..."

Hehe - ale wyjebał Smile
Reprezentant narodu, śmietanka polskiej inteligencji; bierze forsę żeby głosować, ale nie wie za czym głosuje...
Wiadomo: kto by się przejmował tym za czym głosuje? Chyba tylko jakiś frajer. Najważniejsze że płacą... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 25 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Janek.K




Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 57
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 25 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kim rząd konsultował ACTA? min.: SAFT ZAiKS ZASP STOART ZPAV Stwierdzenie ze rzad konsultował ze wszystkimi zainteresowanymi ubliża mojej inteligencji. PANIE PREMIERZE DONALDZIE TUSKU - CZY MA MNIE PAN ZA IDIOTĘ??? Konsultowaliście to tylko z tymi co na tym zarobią - nie ubliżajcie Internautom! Nie ośmieszajcie się, bando zakłamanych hipokrytów! Pełna list - same korporacje - A GDZIE SPOŁECZEŃSTWO?????? 1. Business Software Alliance – Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak 2. Federacja Stowarzyszeń Naukowo Technicznych NOT 3. Fundacja Ochrony Twórczości Audiowizualnej 4. Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych 5. Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji 6. Polska Izba Komunikacji Elektronicznej 7. Polskie Stowarzyszenie Wytwórców Produktów Markowych ProMarka 8. Stowarzyszenie Aktorów Filmowych i Telewizyjnych SAFT 9. Stowarzyszenie Architektów Polskich 10. Stowarzyszenie Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno-Muzycznych SAWP 11. Stowarzyszenie Autorów i Wydawców „Polska Książka” 12. Stowarzyszenie Autorów ZAiKS 13. Stowarzyszenie Dystrybutorów Programów Telewizyjnych „SYGNAŁâ€ 14. Stowarzyszenie Filmowców Polskich 15. Stowarzyszenie Ochrony Własności Przemysłowej 16. Stowarzyszenie Polski Rynek Oprogramowania PRO 17. Stowarzyszenie Twórców Ludowych 18. Stowarzyszenie Wydawców REPROPOL 19. Stowarzyszenie Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi Twórców Dzieł Naukowych i Technicznych KOPIPOL 20. Telewizja Polsat S.A. 21. Telewizja Polska S.A. 22. TVN S.A. 23. Związek Artystów Scen Polskich ZASP 24. Związek Artystów Wykonawców STOART 25. Związek Polskich Artystów Fotografików 26. Związek Polskich Artystów Plastyków 27. Związek Producentów Audio Video ZPAV


to są kurwa konsultację Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matanjah




Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 25 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/protes.....omosc.html , zamieszki, gnoje rozdmuchuja sprawe i robia z ludzi walczacych o swoke prawa huliganami.
_________________
Masz się wkurwić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 25 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.rmf24.pl/raport-koniec-wolneg.....nId,431086

Z profilu kancelarii premiera na Facebooku usunięto wczoraj około 5 tysięcy wpisów osób, sprzeciwiających się podpisaniu przez Polskę umowy ACTA - potwierdza Centrum Informacyjne Rządu. O sprawie poinformował nas jeden z internautów. Autorom krytycznych wpisów zablokowano też możliwość komentowania jakichkolwiek treści na facebookowej stronie KPRM. Internauci pytają więc, czy to jeszcze wolność słowa, czy już cenzura.
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 25 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:
Z profilu kancelarii premiera na Facebooku usunięto wczoraj około 5 tysięcy wpisów osób, sprzeciwiających się podpisaniu przez Polskę umowy ACTA - potwierdza Centrum Informacyjne Rządu. O sprawie poinformował nas jeden z internautów. Autorom krytycznych wpisów zablokowano też możliwość komentowania jakichkolwiek treści na facebookowej stronie KPRM. Internauci pytają więc, czy to jeszcze wolność słowa, czy już cenzura.

Usunąć ręcznie 5 tys wpisów to w chuj roboty - nie da rady w jeden wieczór. Musieli zrobić jakiegoś bota, Nono... chłopaki z informatycznego zaplecza kancelarii się widzę rozkręcają... może dostali podwyżkę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 25 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyrywkowe fragmenty z zamieszek w Kielcach
http://youtu.be/G6neOGai-T4

i sporo zdjęć:
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/gal.....amp;Ref=PH
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/tng.....amp;Ref=PH
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 25 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
privilege napisał:
Z profilu kancelarii premiera na Facebooku usunięto wczoraj około 5 tysięcy wpisów osób, sprzeciwiających się podpisaniu przez Polskę umowy ACTA - potwierdza Centrum Informacyjne Rządu. O sprawie poinformował nas jeden z internautów. Autorom krytycznych wpisów zablokowano też możliwość komentowania jakichkolwiek treści na facebookowej stronie KPRM. Internauci pytają więc, czy to jeszcze wolność słowa, czy już cenzura.

Usunąć ręcznie 5 tys wpisów to w chuj roboty - nie da rady w jeden wieczór. Musieli zrobić jakiegoś bota, Nono... chłopaki z informatycznego zaplecza kancelarii się widzę rozkręcają... może dostali podwyżkę Smile


Jeżeli mają bota to znaczy że nie czytają a tyle mogliby się dowiedzieć Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janek.K




Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 57
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:01, 26 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie .
Czy ACTA może dotyczyc np części samochodowych Question

np linka hamulca ręcznego orginalna do audi 390 zł
rzemieślnicza 120 zł

czy zakład rzemieślniczy łamie ACTA Question Question Question


PO MOJEMU ZDECYDOWANIE TAK Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janek.K




Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 57
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:04, 26 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja kupując w sklepie nieorginalną linkę łamię przepisy ACTA Question Question Question

PO MOJEMU ZDECYDOWANIE TAK.


MAM BYC NA SZNURKU JEBANYCH KORPORACJI DO KOŃCA SWYCH DNI Exclamation Exclamation Exclamation

SMUTNE CZASY NAPRAWDĘ SMUTNE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
InfamousKing




Dołączył: 11 Wrz 2011
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:44, 26 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwom jeszcze mało.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1.....anie_.html

Cytat:
Kontrolerzy NIK będą mogli zbierać informacje nt. preferencji seksualnych, poglądów politycznych, wyznania, a nawet informacji genetycznej - podaje "Polityka". - To rzecz przerażająca - komentuje była szefowa GIODO dr Ewa Kulesza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 26 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janek.K napisał:
Mam pytanie .
Czy ACTA może dotyczyc np części samochodowych Question

np linka hamulca ręcznego orginalna do audi 390 zł
rzemieślnicza 120 zł

czy zakład rzemieślniczy łamie ACTA Question Question Question

PO MOJEMU ZDECYDOWANIE TAK Exclamation Exclamation Exclamation

Tak, o to w tym wszystkim chodzi. Na skutek ACTA np. Merc czy Volvo czy BMW moze zazadac zamkniecia takiego sklepu, bo z punktu widzenia ACTA to jest podrobka. Czyli nie pytamy, zamykamy, likwidujemy drobnych przedsiebiorcow. A potem sie dziwimy, ze firmy upadaja, ze brak wolnosci gospodarczej. Ciekaw jestem jakie bedzie odwzorowanie na IT. Taki np OpenOffice czy wlasciwie kazdy darmowy zamiennik do komercyjnego oprogramowania moze byc wskazany jako podrobka (wskazany, nie uznany, ale chodzi o to, ze zgodnie z regulami ACTA nie trzeba sluchac drugiej strony... tzn mozna, ale nie trzeba). Czyli likwidujemy co sie da. Ja pierdole, po prostu mi rece opadaja, jak sobie uswiadamiam, co nasi tepi urzednicy z takim narzedziem zaczna wyczyniac. Banda tepakow rzuci sie, aby sie wykazac. Szkoda gadac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pps




Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 26 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślisz że tępi urzędnicy? a ja twierdze ze dokładnie i inteligentnie wypełniający wolę mocodawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 26 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PETYCJA DO EUROPARLAMENTU O NIE RATYFIKOWANIE ACTA

http://www.avaaz.org/en/eu_save_the_internet/?wCWDsbb
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 26 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pps napisał:
myślisz że tępi urzędnicy? a ja twierdze ze dokładnie i inteligentnie wypełniający wolę mocodawców
Częściowo tak. Z racji wykonywanego zawodu i zainteresowań nieraz mam kontakt z tymi ludźmi. To są tacy sami ludzie, jak wszędzie indziej. W szkole ściągali, bo sobie nie radzili. Teraz nie pamiętają zapisów konkretnych ustaw, ale "stosują paragrafy", gdzie im przyjdzie ochota i wobec własnego widzimisię nieraz decydują o być albo niebyć przedsiębiorcy czy zwykłego człowieka.

Potem przychodzę ja i wytykam błędy, kieruje pisma do różnych innych organów (począwszy od sądu administracyjnego, kończąc na inspektoracie nadzoru budowlanego). Takich interwencji z mojej inicjatywy było już kilka. Żadnej nie "przegrałem". Zawsze okazywało się, że ze strony urzędnika było niedopatrzenie, błędna interpretacja itp. Dowodu przedstawić nie mogę, więc nikogo nie przekonam, zresztą każdy i tak wierzy w to, co chce. Z definicji jednak dla mnie - człowiek zawsze popełnia błędy, kimkolwiek by nie był, a często nawet nie wie ile ich jest, bo przepisów jest taka ilość, a często stoją ze sobą w sprzeczności.

To, że często wypełniają wolę mocodawców, to prawda. Ale będąc kumatym / sprytnym, możnaby wiele rzeczy wywrócić do góry nogami czy obnażyć bezsens przepisów i coś wskórać. Czy choćby pomóc też przeciętnemu obywatelowi przebrnąć przez masę wniosków,podań i innego gówna. Niestety nieraz obserwuję problem z tym, bo nawet urzędnik nieraz nie jest do końca pewien, co odpowiedzieć na pytanie petenta i odsyła gdzie się da.

Sprawdźcie sobie definicję działalności gospodarczej - reszta (przepisów) jest nieraz równie durna, jak to.
Cytat:
działalność zawodowa, wykonywana w sposób zorganizowany i ciągły.
Czyli jak nie jest zorganizowana, to już nie jest działalność gospodarcza (spójnik "i" w postaci przecinka), podobnie jak będzie przerwa dwa miesiące na poszukiwanie klienta lub odpoczynek... wiem, głupi przykład, ale nie mogłem się powstrzymać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pps




Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 26 Sty '12   Temat postu: dobre lubię takich ludzi Odpowiedz z cytatem

widzę jak w Polsce pisane jest prawo i że tak naprawde nie masz do niczego prawa możesz się co najwyżej ubiegać o zgodę JAŚNIE WIELMOŻNEGO URZĘDU. Niestety obywatel uczy sie bycia traktowanym jak niewolnik i tak się potem czuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
livenberg




Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:10, 26 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą, nie macie wrażenia, że ACTA może być tylko przykrywką? Chodzi mi np. o bieżącą sprawę danych, do jakich dostęp będzie miał NIK. Moim zdaniem rząd RP na razie sprawdza, jak daleko może się posunąć z ignorowaniem protestów i niezadowolenia społecznego - dopiero minęły 3 miesiące od wyborów, a już dobitnie pokazali, gdzie mają swoich wyborców. 2012 może być przełomowy - abstrahując od wszystkich metafizycznych mądrości, polityka zmierza w nieciekawym kierunku...
_________________
"Skurwysyny będą zawsze"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 26 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przewodniczący Rady Informatyzacji zrezygnował z funkcji

Prof. dr hab. inż. Mieczysław Muraszkiewicz wysłał dziś do członków RI następującą informację: "Szanowni Członkowie Rady Informatyzacji IV Kadencji, niniejszym uprzejmie Państwa informuje, że w dn. 26 stycznia 2012 r. złożyłem na ręce Pana Ministra Michała Boniego rezygnację z funkcji Przewodniczącego Rady Informatyzacji IV Kadencji oraz członkostwa w tej Radzie. Rezygnacja jest reakcją na podpisanie przez Pana Premiera Rządu RP upoważnienie dla polskiej ambasador w Japonii do przyjęcia umowy ACTA oraz podpisanie tej umowy przez Panią Ambasador w dn. 26 stycznia, 2012 r. w Japonii. Łączę najlepsze pozdrowienia."

reszta: http://prawo.vagla.pl/node/9643
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:13, 27 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuźniar: jestem przekonany, że protesty to była manipulacja

Prof. Roman Kuźniar, prezydencki doradca ds. międzynarodowych, który był gościem TVP Info, stwierdził, że za masowymi demonstracjami przeciw ACTA stoją "nieczyste interesy". - Jestem przekonany, że protesty to była manipulacja - dodał.

Prezydencki doradca dodał, że nie rozumie, dlaczego w Polsce młodzi ludzie protestują przeciwko ACTA, skoro ta umowa wcale nie zagraża ich swobodom, ale "bezkarnemu korzystaniu z cudzej własności intelektualnej".

- Ludzi teraz łatwo wyprowadzić na ulice, ale za tym stoją nieczyste interesy - stwierdził porównując obecną sytuację do wydarzeń sprzed trzech lat, kiedy światowe media informowały o pandemii grypy A/H1N1. - Pamiętam, jak próbowano napuścić polską opinię publiczną na rząd, kiedy ten nie chciał wydać gigantycznych pieniędzy na zakup szczepionek przeciw grypie - przypominał. Dodał też, że nie ma wątpliwości, że "protesty w sprawie ACTA to była manipulacja".


http://wiadomosci.onet.pl/raporty/protes.....omosc.html


Wniosek z tego taki, że ktokolwiek z was protestował w jakikolwiek sposób przeciw ACTA - został zmanipulowany przez nieczyste interesy. Doradca samego prezydenta, profesor Kuźniar wam to mówi! To chyba coś znaczy?
To jak ze szczepionką na świńską grypę - nie wiecie?
Zmanipulowali was wszystkich żebyście ją chcieli - ale na szczęście rząd Tuska was uratował i jej nie kupił.
A tutaj was uratował - i podpisał umowę; też żeby nie wydać gigantycznych pieniędzy (tych co wziął w łapę).
Każdy głupi widzi że to to samo - nie trzeba nawet być profesorem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:32, 27 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Art. 90.
1. Rzeczpospolita Polska może na podstawie umowy międzynarodowej przekazać organizacji międzynarodowej lub organowi międzynarodowemu kompetencje organów władzy państwowej w niektórych sprawach.
2. Ustawa wyrażająca zgodę na ratyfikację umowy międzynarodowej, o której mowa w ust. 1, jest uchwalana przez Sejm większością 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów oraz przez Senat większością 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby senatorów.
3. Wyrażenie zgody na ratyfikację takiej umowy może być uchwalone w referendum ogólnokrajowym zgodnie z przepisem art. 125.
4. Uchwałę w sprawie wyboru trybu wyrażenia zgody na ratyfikację podejmuje Sejm bezwzględną większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów.

Art. 91.
1. Ratyfikowana umowa międzynarodowa, po jej ogłoszeniu w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej, stanowi część krajowego porządku prawnego i jest bezpośrednio stosowana, chyba że jej stosowanie jest uzależnione od wydania ustawy.
2. Umowa międzynarodowa ratyfikowana za uprzednią zgodą wyrażoną w ustawie ma pierwszeństwo przed ustawą, jeżeli ustawy tej nie da się pogodzić z umową.
3. Jeżeli wynika to z ratyfikowanej przez Rzeczpospolitą Polską umowy konstytuującej organizację międzynarodową, prawo przez nią stanowione jest stosowane bezpośrednio, mając pierwszeństwo w przypadku kolizji z ustawami.


Mysle ze te dwa artykuly Konstytucji powinny co niektorym otworzyc oczy na to co nam nasi wielmozni panowie z nierzadu chca zgotowac. Taki piekny przejaw demokracji bezposredniej jak referendum w najwazniejszych kwestiach dla bezpieczenstwa i funkcjonowania obywatela w ramach struktury panstwowej jest nagminnie pomijany przez zawsze lepiej wiedzacych i poinformowanych przedstawicieli rezimu Tusk, Boni, Schetyna i wielu wielu innych, ktorzy jak juz wiemy w 90% nie maja zielonego pojecia za czym glosuja i o czym jest mowa. Tak wiem to tyczylo sie Parlamentu Europejskiego jednak poziom kompetencji ludzi rzadzacych Polska od dwudziestu kilku lat jest zenujacy, co stwierdzam tylko i wylacznie na podstawie efektow pracy wyzej wymienionych.

Czas sie obudzic, bo Ci co zyli w latach trzydziestych poprzedniego wieku nie roznili sie niczym od nas.
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 27 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polski rząd w światowym spisku - ACTA
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile