W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pentagon 11 września - analiza uderzenia  
Podobne tematy
Missile hit Pentagon on 9/11: Video [ang] 16
Nieemitowany film o uderzeniu Boeinga w Pentagon 19
Pentagon 11 września - ściemy ciąg dalszy290
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 22734
Strona:  «   1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 23, 24, 25   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:57, 22 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu Adun bawi się w wielkiego strażnika normalności i wyznacza trendy. Orion jest chory, a wszyscy co nie wierzą w oficjalną teorię spiskowo o 9/11 - nie rozumieją co to terroryzm, a myślący człowiek wie że był Boeing w Pentagonie. Co za farsa. Świadkowie nie widzieli Global Hawka bo nie wiedzą co to Global Hawk, a wiedzą jak wygląda samolot AA.

I przestań pieprzyć o tym
Cytat:
nie jestes w stanie odpowiedziec na te pytania, poniewaz bazujac na DOWODACH, a nie glupich DOMYSLACH
jak to Twój kochany rząd ma taśmy, a nie my.

Na zdjęciach też nie widać nie małe 'nie silniki' do Boeinga. I jak same władze przyznały nie było żadnych dużych części samolotu. Jak zwykle takie bredzenie "o mam kawałek koła, a więc to był Boeing" kiedy nie ma ma silników.

Tak zniszczenia dokładnie opowiadają Boeingowi? Przestań śnić bo Freddy Krueger Cię dopadnie i się już z tego paronicznego snu nie obudzisz.

A czemu służy farba? Żeby wszystko mogło się stać
Cytat:
czerwono-bialo,niebieski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 22 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Świadkowie nie widzieli Global Hawka bo nie wiedzą co to Global Hawk, a wiedzą jak wygląda samolot AA.


Wstyd było z Tobą rozmawiać, a teraz wstyd jest nawet Ciebie czytać.

Cytat:
Panowie Adun i AndrzejH - najpierw wytłumaczcie fenomen anteny VDOT


A ja chcę wiedzieć na jakiej podstawie twierdzicie, że samolot przeleciał nad tą anteną. Macie zeznania świadków albo cytat z oficjalnego raportu ?
Jak tak to się będę zastanawiać.

A jeśli bazujecie tylko na tej kresce domalowanej w Google Earth to nie ma o czym rozmawiać. GE jest niedokładne chociażby dlatego, że nie odwzorowuję terenu w trójwymiarze. Po drugie widać, że ta fioletowa kreska nie przechodzi idealnie nad anteną. Samolot pewnie leciał parę metrów bardziej w lewo i już mamy wyjaśnienie tej niezwykłej zagadki.



Cytat:
albo cudownego braku nagrań z kamer przemysłowych czy monitorujących ruch na autostradzie tuż obok pentagonu


Jakoś ludzi do więzień wsadzają nawet jak ich przestępstwa nie nagrały 4 kamery. Zeznania świadków i dowody wystarczyły jakoś dla każdego sędziego przed wprowadzeniem do powszechnego użytku kamer monitoringu a i dziś wiele spraw kończy się wyrokami bez dowodów w postaci nagrań. Czym sprawa Pentagonu się aż tak bardzo różni, że tu musi być nagranie ? Innych dowodów brakuję ? Nie rozśmieszajcie mnie.

A potencjalnych przyczyn tego, że tych nagrań nie udostępniono widzę przynajmniej kilka. Tylko uważam, że nie ma sensu bawić się w niczym nie poparte spekulację. To w końcu jest działka FTS. Wink Pzdr. [/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 22 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To też jest świetne:
PopS napisał:

A czemu służy farba? Żeby wszystko mogło się stać


To co pomalowali też fasadę i dach Pentagonu, a farba udawała osmalenie od paliwa lotniczego dokładnie na szerokości zbiorników z paliwem B757 ?
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 22 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndrzejH napisał:
To też jest świetne:
PopS napisał:

A czemu służy farba? Żeby wszystko mogło się stać


To co pomalowali też fasadę i dach Pentagonu, a farba udawała osmalenie od paliwa lotniczego dokładnie na szerokości zbiorników z paliwem B757 ?
Laughing


To dotyczyło kolorów obiektu na nagraniu - kretynie.

A kontynuując... nie jestem zwolennikiem teorii o GH, a raczej tej o A3 Skywarrior. Jest bardziej adekwatna bo samolot pojawił się w okolicach Pentagonu.
Zważając, że Amerykanie nie są zbyt rozgarnięci - szczególnie patrząc na to ile różnych rzeczy widzieli uderzających w Pentagon - spokojnie mógłby to być mniejszy samolot z barwami AA.

Tak wygląda zdalnie sterowany samolot w czasie lotu:

Z pewnej odległości wygląda jak prawdziwy tyle że jeszcze bardziej oddalony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:08, 23 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Glupa chcesz sobie z nas zrobic?? Jeszce nie tak dawno uwazales, ze w pentagon uderzyl GH pomalowany w kolory boeinga ze szczatkami 757 w srodku... Moze sie zdecydujesz, ktora wersje wybierasz??

Ah.. i oczywiscie piloci i kontrolerzy lotu tez blednie ocenili boeinga 757, bo tez nie wiedza, jak wyglada GH czy tez inny obiekt, tak??
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:25, 23 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
Glupa chcesz sobie z nas zrobic?? Jeszce nie tak dawno uwazales, ze w pentagon uderzyl GH pomalowany w kolory boeinga ze szczatkami 757 w srodku... Moze sie zdecydujesz, ktora wersje wybierasz??

Ah.. i oczywiscie piloci i kontrolerzy lotu tez blednie ocenili boeinga 757, bo tez nie wiedza, jak wygląda GH czy tez inny obiekt, tak??


Nie uważałem tak matole, tylko pisałem o GH. Pisze też o twoich bzdurach - nie znaczy, że w nie wierze.

Przestań mi tu znowu wciskać swoje genialnie wyselekcjonowane dowody. Jak Ci pokazywałem film z pilotem, który mówił, że on by czegoś takiego nie zrobił, a tym bardziej Hanjour - to nie przypominam sobie, żebyś to jakoś genialnie wytłumaczył poza "udało mu się", a gdy już coś Ci leży to trąbisz tyłkiem o tym w nieskończoność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 23 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PopS napisał:
A3 Skywarrior. Jest bardziej adekwatna bo samolot pojawił się w okolicach Pentagonu.


Świadkowie mówili o B757, niektórzy o B737 lub A320. Wszystkie te samoloty są dolnopłatami podczas gdy A-3 jest górnopłatem. Jak to tłumaczysz ?
Świadkowie w tym zawodowy pilot aż tak się pomylili ?
PopS napisał:

Zważając, że Amerykanie nie są zbyt rozgarnięci - szczególnie patrząc na to ile różnych rzeczy widzieli uderzających w Pentagon - spokojnie mógłby to być mniejszy samolot z barwami AA.


Amerykanie są najczęściej latającym narodem na świecie więc widok samolotów to dla nich chleb powszedni, a B757 jest niezwykle popularną maszyną na trasach wewnątrz USA.

A ponadto ściemniasz, że świadkowie widzieli wiele różnych rzeczy. Te zeznania są dość jasne. Prawie wszyscy mówili o dużym samolocie pasażerskim, część próbowała nawet zidentyfikować typ samolotu wskazując na dwusilnikowe dolnopłaty. Bodajże 7 osób w tym zawodowy pilot trafnie stwierdziło, że to był B757. Tak więc przestańcie wreszcie kłamać o tych różnych zeznaniach świadków co do obiektu uderzającego w Pentagonu.

Model B-52 super - kupiłbym sobie taki. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:38, 25 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu się zaczyna ze światkami. Jak dobrze mówią, to nic tylko nieodparty dowód, a jak źle to się nie znają... zaczyna to być męczące...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
br0mba




Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 25 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak tylko w kwestii tych nagran, ktore zle CIA/FBI schowalo i nie chce pokazac, aby raz na zawsze zamknac usta trutherom.
Moim zdaniem nawet gdyby je pokazali, to i tak trutherow nie przekonaja. Tak jak ich nie przekonaly nagrania z uderzen w WTC - niektorzy do dzis twierdza, ze uderzyl jakis wojskowy samolot, inni ze uderzyl pasazerski ktory mial cos podczepione, inni, ze uderzyl zdalnie sterowany, a jeszcze inni, ze nie bylo zadnych samolotow tylko montaz filmowy albo jakies hologramy. Tak jak niektorych nie przekonaly zdjecia i filmy z ksiezyca, i tak dalej, i tak dalej.
br0mba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 25 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

br0mba napisał:
Ja tak tylko w kwestii tych nagran, ktore zle CIA/FBI schowalo i nie chce pokazac, aby raz na zawsze zamknac usta trutherom.
Moim zdaniem nawet gdyby je pokazali, to i tak trutherow nie przekonaja. Tak jak ich nie przekonaly nagrania z uderzen w WTC - niektorzy do dzis twierdza, ze uderzyl jakis wojskowy samolot, inni ze uderzyl pasazerski ktory mial cos podczepione, inni, ze uderzyl zdalnie sterowany, a jeszcze inni, ze nie bylo zadnych samolotow tylko montaz filmowy albo jakies hologramy. Tak jak niektorych nie przekonaly zdjecia i filmy z ksiezyca, i tak dalej, i tak dalej.
br0mba


Jak zobacze Boeinga wbijającego się w Pentagon to dla czego ma mnie to nie przekonać? Byleby nie był to dowód robiony w hoolywoodzkim studiu.

Nie pakuj do jednego worka entuzjastów UFO i hologramów z normalnymi poszukiwaczami prawdy.
To coś podczepione zostało już wyjaśnione i wiadomo że to specyficzny dla AA malowany, biały pas.
Filmy nie udowadniają że nie mógł to być zdalnie sterowany samolot ani wojskowy pomalowany na potrzeby zamachu w barwy AA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
br0mba




Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:08, 25 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak zobacze Boeinga wbijającego się w Pentagon to dla czego ma mnie to nie przekonać? Byleby nie był to dowód robiony w hoolywoodzkim studiu


No i mialem racje Smile
br0mba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:37, 27 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Dręczy mnie jedno pytanie. Jakim cudem przy tym uderzeniu czy eksplozji wyparowały dwa stalowo-tytanowe silniki Rolls-Roys o masie ok. 7 ton w tak krótkim czasie? Temperatura spalania paliwa wynosi jakies 800-900 stopni a temperatura topnienia stali to dopiero 1530 stopni nie mówiąc o parowaniu (dla samego żelaza ok.3000 stopni). Skąd wtedy wzięła się taka temperatura? Ale ok. Przyjmijmy że to możliwe. To jakim cudem w tej temperaturze ostały się zwłoki, albo choćby materiał genetyczny? Skoro 7 ton stali x2 wyparowało to po człowieku nie ma prawa zostać nic oprócz pamięci. Czy ktoś mi to wyjaśni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 27 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie.
W bajecznym świecie HoolyWoodu wszystko jest możliwe. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
br0mba




Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:29, 27 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jakim cudem przy tym uderzeniu czy eksplozji wyparowały dwa stalowo-tytanowe silniki Rolls-Roys o masie ok. 7 ton w tak krótkim czasie?


A skad wiesz, ze wyparowaly? Bo nie ma zdjec w internecie? Moze silniki gruz przysypal i odgrzebali je dopiero po miesiacu jak juz sie dziennikarzom znudzilo robic fotki? Moze zdjecia porobilo FBI/CIA/NSA (czy inne literki) i trzyma je w swoich archiwach? Moze je odkopali i w celu wywiezienia pocieli na plasterki, skoro to byly takie kolosy? Moze ich nie wywozili tylko postanowili zalac betonem i zostawic na miejscu? Hipotez mozesz postawic milion i jeszcze jedna.
br0mba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:01, 27 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

br0mba napisał:
A skad wiesz, ze wyparowaly? Bo nie ma zdjec w internecie?


No ja tego nie wiem, tylko oni (rząd i media) tak twierdzą a ja chciałem pokazać że tu jedno drugie wyklucza i właściwie jest to pytane do zwolenników oficjalnej wersji. Ja tego z wyparowaniem nie wymyśliłem. Byłaby to ostatnia rzecz na jaką bym wpadł. Tak mówi oficjalna wersja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 27 Mar '08   Temat postu: Calineczka.... Odpowiedz z cytatem

br0mba napisał:
Hipotez mozesz postawic milion i jeszcze jedna.


To jest moja hipoteza....należy szukać boeinga z czymś takim...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:16, 27 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maras napisał:
Witam! Dręczy mnie jedno pytanie. Jakim cudem przy tym uderzeniu czy eksplozji wyparowały dwa stalowo-tytanowe silniki Rolls-Roys o masie ok. 7 ton w tak krótkim czasie? Temperatura spalania paliwa wynosi jakies 800-900 stopni a temperatura topnienia stali to dopiero 1530 stopni nie mówiąc o parowaniu (dla samego żelaza ok.3000 stopni). Skąd wtedy wzięła się taka temperatura? Ale ok. Przyjmijmy że to możliwe. To jakim cudem w tej temperaturze ostały się zwłoki, albo choćby materiał genetyczny? Skoro 7 ton stali x2 wyparowało to po człowieku nie ma prawa zostać nic oprócz pamięci. Czy ktoś mi to wyjaśni?


Twoj problem polega na tym, ze Ty spodziewsz się zobaczyc silnik w calosci. Pomysl o tym chwile. Mowimy tua takich 7 tonach uderzajacych w zbrojoną scianę pentagonu z predkoscia 900 km/h. Naprawde uwazasz, ze ten silnik powinien sobie tam byc nienaruszony?? Są zdjęcia, ale tylko jego części.




_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 27 Mar '08   Temat postu: Płyta na dachu..... Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:

......Twoj problem polega na tym, ze Ty spodziewsz się zobaczyc silnik w calosci. Pomysl o tym chwile. Mowimy tua takich 7 tonach uderzajacych w zbrojoną scianę pentagonu z predkoscia 900 km/h. Naprawde uwazasz, ze ten silnik powinien sobie tam byc nienaruszony?? Są zdjęcia, ale tylko jego części.


A czy są zdjęcia jak drugi boening lądował na pentagonie i zahaczył o drugie łącze dachu, które doprowadziło do zawalenia się całego skrzydła budynku ?????

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 27 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
Twoj problem polega na tym, ze Ty spodziewsz się zobaczyc silnik w calosci. Pomysl o tym chwile. Mowimy tua takich 7 tonach uderzajacych w zbrojoną scianę pentagonu z predkoscia 900 km/h. Naprawde uwazasz, ze ten silnik powinien sobie tam byc nienaruszony??


Mój problem polega na tym że przeczytałem bzdure o wyparowaniu samolotu. Silnikami posłużyłem się tak przykładowo, choć przyznam że tych zdjęć nie widziałem. Chodziło mi o to że jeżeli samolot wyparowuje, to resztki człowieka tym bardziej. Jeśli resztki człowieka zostają, to samolot tym bardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 27 Mar '08   Temat postu: nie było i już.... Odpowiedz z cytatem

Proszę bardzo, teroryści zdąrzyli spuścić paliwo na pentagon, stąd czarne smugi na dachu od spalonego paliwa....żadnej rakiety samonaprowadzającej tam nie było

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 27 Mar '08   Temat postu: PentagoWTC...... Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
Maras napisał:
Witam! Dręczy mnie jedno pytanie. Jakim cudem przy tym uderzeniu czy eksplozji wyparowały dwa stalowo-tytanowe silniki Rolls-Roys o masie ok. 7 ton w tak krótkim czasie? Temperatura spalania paliwa wynosi jakies 800-900 stopni a temperatura topnienia stali to dopiero 1530 stopni nie mówiąc o parowaniu (dla samego żelaza ok.3000 stopni). Skąd wtedy wzięła się taka temperatura? Ale ok. Przyjmijmy że to możliwe. To jakim cudem w tej temperaturze ostały się zwłoki, albo choćby materiał genetyczny? Skoro 7 ton stali x2 wyparowało to po człowieku nie ma prawa zostać nic oprócz pamięci. Czy ktoś mi to wyjaśni?


Twoj problem polega na tym, ze Ty spodziewsz się zobaczyc silnik w calosci. Pomysl o tym chwile. Mowimy tua takich 7 tonach uderzajacych w zbrojoną scianę pentagonu z predkoscia 900 km/h. Naprawde uwazasz, ze ten silnik powinien sobie tam byc nienaruszony?? Są zdjęcia, ale tylko jego części.


Do tego dochodzi zagadka z lądowaniem na dachu pentagonu drugiego boeninga...na uwagę zasługuje precyzja z jaką teroryści po przeszkoleniu w symulatorze spuścili cały zapas paliwa i polecieli dalej aż do Pensylwani, prosząc o azyl na Hawajach a paszporty gubiąc przy WTC...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 27 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maras napisał:


No ja tego nie wiem, tylko oni (rząd i media) tak twierdzą a ja chciałem pokazać że tu jedno drugie wyklucza i właściwie jest to pytane do zwolenników oficjalnej wersji. Ja tego z wyparowaniem nie wymyśliłem. Byłaby to ostatnia rzecz na jaką bym wpadł. Tak mówi oficjalna wersja.


To kłamstwo o tym, że tak mówi oficjalna wersja. I jeszcze się głupio tłumaczysz...

żal.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 28 Mar '08   Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Doszliście do jakiś konkretów w końcu? Bo ja nie do konca to wszystko przeczytalem, ciągle sie obrzucacie epitetami...

Widze zreszta, ze jest jeszcze pare osób na tym świecie, ktore nadal wierza, ze swiat to miejsce z bajki Very Happy

Naprawde coniektórzy wierza jeszcze, ze rzad USA mowi prawde i nie ma z grubsza nic wspolnego z 911!!!! Boze, toc to szok Shocked

Jedni probuja udowodnic, ze jest tak pozostali, ze inaczej...niestety zaden z was mnie nie przekonuje, to taki sam problem jak z ewolucjonistami i kreacjonistami, nie chodzi o chlodne spojrzenie na rzecz tylko przyjecie ideologicznego spadku po darwinistach z jednej i biblistach z drugiej strony. Konflikt goni konflikt u was realisci i poszukiwacze spisku za wszelka cene bronia swoich racjii - a gdzie naukowa elastycznosc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DrabikPany




Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 177
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 28 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvn24.pl/-1,1543913,wiadomosc.html - przeczytajcie tą wiadomość i porównajcie z wydarzeniami w Pentagonie........... Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 28 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w pentagon nie uderzył rosyjski samolot Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 23, 24, 25   » 
Strona 19 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pentagon 11 września - analiza uderzenia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile