W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pentagon 11 września - ściemy ciąg dalszy  
Podobne tematy
Pentagon 11 września - analiza uderzenia613bez ocen
Missile hit Pentagon on 9/11: Video [ang] 16
Nieemitowany film o uderzeniu Boeinga w Pentagon 19
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 18599
Strona:  «   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popsik podziel sie łaskawco swoją opinia na temat tajemniczego obiektu który wleciał w pentagon
większośc stanowisk już znasz
ciekaw jestem twoich wniosków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
popsik podziel sie łaskawco swoją opinia na temat tajemniczego obiektu który wleciał w pentagon
większośc stanowisk już znasz
ciekaw jestem twoich wniosków


Nic specjalnego. Global Hawk. Sorry może Cię zawiodłem, że nie promienie z kosmosu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę, Panie Andrzeju, tutaj jest nie kilkudziesięciu sekundowa wypowiedź, ale ponad 3 minutowa. Wyjęte słowa z kontekstu? Może potrzebujesz całego przesłuchania?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PopS pełen luzik

spotkałem się z opinią ze Hani przywalił w pentagon wózkiem golfowym po pijaku i uciekł z miejsca wypadku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

racjonalista napisał:
Bimi - a widziałeś gdzieś w moim poście swój nick ? To, że odbierasz moją wypowiedź jako adresowaną do Ciebie (cyt. "...to żeś mi dosrał") jest dla mnie aż nadto wystarczającym argumentem do niepodejmowania dalszych polemik.

Nie widziałem w twoim poscie żadnego nicka.
Mam przez to rozumieć, że nie pisałes do nikogo..? Może do ducha świętego?

Nawet nie musisz się obawiac polemiki ze mną. Polemikę to ja mogę prowadzić z osobami rozmawiającymi o konkretach, a nie z wodzilejami owijającymi w bawełnę tak, żeby później zawsze mogli odwrócić kota ogonem. Za stary już jestem na to by tracić czas na lanie wody na forum.
Dla formalności powtórze tylko raz jeszcze: Za zamachy z 11 wrzesnia nie są odpowiedzialni żadni muzułmanie, Afganistan, Irak, Syria, czy inny Iran... Zamachy zostały w 100% zaplanowane i wykonane przez tzw. rząd światowy przy wykorzystaniu amerykańskiego rządu, tamtejszej armii i służb specjalnych. Prawdziwych sprawców ukryto przed opinią pubiczną przy pomocy mediów oraz rządów innych krajów równie zależnych od swych mocodawców co rząd USA. To tyle na temat racjonalizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
PopS pełen luzik

spotkałem się z opinią ze Hani przywalił w pentagon wózkiem golfowym po pijaku i uciekł z miejsca wypadku


A ja z opinią, że ironia to najlepszy osób na brak wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:21, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PopS napisał:


Nic specjalnego. Global Hawk. Sorry może Cię zawiodłem, że nie promienie z kosmosu.


Ok czekam więc na rzeczowe odpowiedzi na pytania, które zadałem w temacie El Al 1862:
http://www.prawda2.yoyo.pl/viewtopic.php.....p;start=50
Może jednak mnie przekonasz do wersji spiskowej. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Za zamachy z 11 wrzesnia nie są odpowiedzialni żadni muzułmanie, Afganista, Irak, Syria, czy inni Iran. Zamachy zostały w 100% zaplanowane i wykonane przez rząd światowy przy pomocy amerykańskiego rządu, tamtejszej armii i służb specjalnych.To tyle na temat recjonalizmu.


No takich bredni to ja już dawno nie czytałem. A co to ten rząd światowy ? Czy przypadkiem nie istnieje on tylko w Twojej głowie Bimi ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"3. Skąd w ruinach Pentagonu wzięły się liczne szczątki pochodzące od B757 i fragmenty zwłok prawie wszystkich pasażerów tego lotu ?"

bardzo proste pytanie ,otóż przyleciały Global Hawk'iem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndrzejH napisał:
Bimi napisał:
Za zamachy z 11 wrzesnia nie są odpowiedzialni żadni muzułmanie, Afganista, Irak, Syria, czy inni Iran. Zamachy zostały w 100% zaplanowane i wykonane przez rząd światowy przy pomocy amerykańskiego rządu, tamtejszej armii i służb specjalnych.To tyle na temat recjonalizmu.


No takich bredni to ja już dawno nie czytałem. A co to ten rząd światowy ? Czy przypadkiem nie istnieje on tylko w Twojej głowie Bimi ?


Za dużo TV Andrzejku, za dużo... To już chyba nawet Scorpio wie coś na ten temat?

Illuminaci nie są może w Bimiego głowie, ale są na 1 dolarze. No, ale to długa historia, a to nie jest szkółka niedzielna. Bo przecież Grupa Bilderberg nie istnieje, prawda Andrzejku? Tak samo jak North American Union, ale mimo to teren w promieniu kilkunastu mil jest odcięty od świata jak ta nie istniejąca grupa się spotyka...
Mniej TV Andrzejku... na główkę szkodzić może...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:34, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndrzejH napisał:
No takich bredni to ja już dawno nie czytałem. A co to ten rząd światowy ? Czy przypadkiem nie istnieje on tylko w Twojej głowie Bimi ?

Nie - rząd światowy istnieje naprawdę. To on kształtuje z ukrycia zmiany zachodzące na świecie. To on winduje ceny ropy, rozpoczyna i kończy wojny. To on spekuluje wartością dolara, korumpuje naszych polityków nie pozwalając Polsce i innym krajom być niepodległymi, to on ma kontrolę nad wszystkimi krajami w których panuje tzw. demokracja i wolne media. Ma kontrolę również nad większością krajów totalitarnych.
To własnie rząd światowy pierze wasze mózgi gdy wy nie zdajecie sobie sprawy że żyjecie w matrixie. Wydaje wam się, ze Polską rządzi Sejm, a USA rządzi prezydent, człowiek chodził po Księżycu, Jezus Chrystus zmartwychwstał, a stalowe drapacze chmur wybuchają od pożarów...
Nic bardziej mylnego - cała wasza wiedza o świecie jest wyimaginowana, stworzona przez system by przysłonic wam rzeczywistość i uczynić z was niewolników.
11 wrzesnia to jedynie malutki wierzchołek olbrzymiej góry lodowej stanowiącej setki, a pewnie i tysiące, lat fałszywej historii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko to o czym piszesz moim zdaniem wynika z głębokiego nie zrozumienia tego czym jest otaczający Cię świat i zachodzące w nim procesy polityczne, gospodarcze, społeczne, itp. Zresztą niestety większość Twoich postów pokazuję momentami wręcz przerażający brak wiedzy właściwie ze wszystkich dziedzin więc niestety nie aż tak bardzo dziwi mnie to,ze w taki sposób interpretujesz rzeczywistość jak to co napisałeś powyżej. Jak masz taką wizję świata i taką nikłą wiedzę o nim to Ci mogę jedynie szczerze współczuć. Tyle ode mnie, myślę, że dalsza dyskusja między nami nie ma sensu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:43, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndrzejH napisał:
Wszystko to o czym piszesz moim zdaniem wynika z głębokiego nie zrozumienia tego czym jest otaczający Cię świat i zachodzące w nim procesy polityczne, gospodarcze, społeczne, itp. Zresztą niestety większość Twoich postów pokazuję momentami wręcz przerażający brak wiedzy właściwie ze wszystkich dziedzin więc niestety nie aż tak bardzo dziwi mnie to,ze w taki sposób interpretujesz rzeczywistość jak to co napisałeś powyżej. Jak masz taką wizję świata i taką nikłą wiedzę o nim to Ci mogę jedynie szczerze współczuć. Tyle ode mnie, myślę, że dalsza dyskusja między nami nie ma sensu.


Masz racje. Mamy bardzo duże zaległości w oglądaniu telewizji. I co tam nam się pchać do takiego geniusza jak Ty co "wie, ale nie wie".

Kocham te wasze, "braki wiedzy" i ironizowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Max




Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisuje się pod tym co napisał Andrzej. Dalsza dyskusja nie ma sensu przy tak, że użyje modnego ostatnio słowa, "porażających" argumentach Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:47, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Max napisał:
Podpisuje się pod tym co napisał Andrzej. Dalsza dyskusja nie ma sensu przy tak, że użyje modnego ostatnio słowa, "porażających" argumentach Laughing


Max, Max !!! To ty nie wiesz co się w ogolę dzieje, piszesz takie bzdury o specjalistach jakiś. Poraziły Cię chyba za bardzo argumenty... Dosłownie zero faktów w twoich wypowiedziach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:49, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem do czego pijesz. Napisałem szczerze, że się nie znam na katastrofach budowlanych. W związku z tym opieram się na interpretacji zawalenia WTC przedstawionej przez renomowane ośrodki badawcze dla uzyskania obiektywności z różnych krajów świata, których opinia jest dla mnie przekonująca i nie jest sprzeczna z wiedzą ogólną z dziedzin ścisłych jaką posiadam. Na razie dla mnie brzmi to tak, że Ty próbujesz nam udowodnić, że jesteś mądrzejszy od tych wszystkich ekspertów, których opinię podałem. Przypominam, że nie ma na świecie uczelni technicznej gdzie uczono by, że WTC zawaliło się na skutek kontrolowanego wyburzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndrzejH napisał:
Nie rozumiem do czego pijesz. Napisałem szczerze, że się nie znam na katastrofach budowlanych. W związku z tym opieram się na interpretacji zawalenia WTC przedstawionej przez renomowane ośrodki badawcze dla uzyskania obiektywności z różnych krajów świata, których opinia jest dla mnie przekonująca i nie jest sprzeczna z wiedzą ogólną z dziedzin ścisłych jaką posiadam. Na razie dla mnie brzmi to tak, że Ty próbujesz nam udowodnić, że jesteś mądrzejszy od tych wszystkich ekspertów, których opinię podałem. Przypominam, że nie ma na świecie uczelni technicznej gdzie uczono by, że WTC zawaliło się na skutek kontrolowanego wyburzenia.


Ostatnie zdanie.... iiiiiiiiiiyyyyyyyyyy.... WRONG.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
racjonalista




Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 10
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej, Max - dyskutować można z dorosłymi ludźmi, a nie z dziećmi, które naoglądały się bajek i w bajki wierzą. Ponieważ chcą w nie wierzyć, żadne argumenty nie przekonają ich. Jeśli zostanie wynaleziony wehikuł czasu to nawet przeniesienie wszystkich spiskowych fanów w bezpośrednie miejsce zdarzenia i umożliwienie im prześledzenia wydarzeń na żywo nie przekonałoby ich o niczym. Wtedy wyciągali by wyjasnienia w rodzaju hologramów, zbiorowej hipnozy, projekcji laserowej, itp.
Używanie obraźliwych słów i głośne "szczekanie" to ewidentne przejawy prostactwa i braku elementarnych zasad kultury.
Ale świadczy też o czymś innym - o niezdolności odparcia racjonalnych przesłanek, że żadnego spisku nie było. Atak jest najlepszą obroną i taką obronę tu się stosuje powszechnie.
To forum to piaskownica, zostawmy ich razem z ich zabawkami. Pogubili foremki to teraz sypią piachem w oczy tym, którzy podeszli za blisko żeby się przyjrzeć ich zabawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

racjonalista napisał:
Andrzej, Max - dyskutować można z dorosłymi ludźmi, a nie z dziećmi, które naoglądały się bajek i w bajki wierzą. Ponieważ chcą w nie wierzyć, żadne argumenty nie przekonają ich. Jeśli zostanie wynaleziony wehikuł czasu to nawet przeniesienie wszystkich spiskowych fanów w bezpośrednie miejsce zdarzenia i umożliwienie im prześledzenia wydarzeń na żywo nie przekonałoby ich o niczym. Wtedy wyciągali by wyjasnienia w rodzaju hologramów, zbiorowej hipnozy, projekcji laserowej, itp.
Używanie obraźliwych słów i głośne "szczekanie" to ewidentne przejawy prostactwa i braku elementarnych zasad kultury.
Ale świadczy też o czymś innym - o niezdolności odparcia racjonalnych przesłanek, że żadnego spisku nie było. Atak jest najlepszą obroną i taką obronę tu się stosuje powszechnie.
To forum to piaskownica, zostawmy ich razem z ich zabawkami. Pogubili foremki to teraz sypią piachem w oczy tym, którzy podeszli za blisko żeby się przyjrzeć ich zabawie.


Oczywiście, dlatego Andrzejek nie odpowiedział na wypowiedz Minety, a Max mówi o jakiś specjalistach jako o ludziach sprzątających trawnik Pentagony. Nie możecie stawić czoła i piszecie typowe wypowiedzi o tym jak ktoś wierzący w spisek to świr. Przyznam, że dobra taktyka, ale nic nie da. Możecie, i to robicie, ośmieszać ludzi własnie takimi bajkami jak ta, porównywać spisek do teorii spiskowej dziejów i tym podobne. Dobry sposób na ucieczkę od odpowiedzi, ale nic nie da !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
racjonalista




Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 10
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"cała wasza wiedza o świecie jest wyimaginowana, stworzona przez system by przysłonic wam rzeczywistość i uczynić z was niewolników.
11 wrzesnia to jedynie malutki wierzchołek olbrzymiej góry lodowej stanowiącej setki, a pewnie i tysiące, lat fałszywej historii."

Pozostaje mi tylko wkleić ten link:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Paranoja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

racjonalista napisał:
"cała wasza wiedza o świecie jest wyimaginowana, stworzona przez system by przysłonic wam rzeczywistość i uczynić z was niewolników.
11 wrzesnia to jedynie malutki wierzchołek olbrzymiej góry lodowej stanowiącej setki, a pewnie i tysiące, lat fałszywej historii."

Pozostaje mi tylko wkleić ten link:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Paranoja


No, dziękuję bardzo. Właśnie o tym pisałem laiki takie jak Ty nie odróżniają spisku od teorii spiskowej dziejów. Dziękuję bardzo.

No ale czemu nie chcesz dalej rozmawiać o FAKTACH, tylko jak typowy demaskatory ciale podajesz jakieś bajeczne linki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racjonalista przeczytaj jeszcze te tematy:
http://www.prawda2.yoyo.pl/viewtopic.php?t=890
http://www.prawda2.yoyo.pl/viewtopic.php?t=268


To chyba do nas co nie ? Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Max




Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PopS, jakie sprzątanie trawników? O czym ty piszesz Very Happy Jak tak czytam Twoje posty to jestem coraz bardziej pewny, że masz wysoką gorączkę i bredzisz Rolling Eyes Jak na razie to poza obrazeniem wszystkich, którzy mają inne zdanie od ciebie, nie pokazałeś za wiele..... no ale czego wymagam od człowieka, który ma kłopot ze zbudowaniem sensownego zdania Confused\

Andrzej te linki, ktore podałeś są po prostu super Very Happy To na poważnie? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Max napisał:
PopS, jakie sprzątanie trawników? O czym ty piszesz Very Happy Jak tak czytam Twoje posty to jestem coraz bardziej pewny, że masz wysoką gorączkę i bredzisz Rolling Eyes Jak na razie to poza obrażeniem wszystkich, którzy mają inne zdanie od ciebie, nie pokazałeś za wiele..... no ale czego wymagam od człowieka, który ma kłopot ze zbudowaniem sensownego zdania Confused


Nikogo nie obraziłem, nie wysuwaj tu jakiś swoich urojeń. To nie mój problem, że jesteś niedoinformowany i bredzisz coś o jakiś specjalistach.



Specjaliści... jak ja mam gorączkę to ty ptasią grypę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
racjonalista




Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 10
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:22, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej, naprawdę dobre ! Giąłem się ze śmiechu ! Nabieram pewności, że w przypadku przynajmniej niektórych po(m)stujących mamy do czynienia z:

a) chorobą psychiczną
b) wiekiem poniżej 15 lat
c) nadużywaniem twardych narkotyków
d) dowolna kombinacja a, b i c

P.S. W jednym z postów użytkownik "Bimi" dopuścił się obrazy uczuć religijnych:

"Wydaje wam się, ze Polską rządzi Sejm, a USA rządzi prezydent, człowiek chodził po Księżycu, Jezus Chrystus zmartwychwstał, a stalowe drapacze chmur wybuchają od pożarów... "

W myśl Art. 196 Kodeksu Karnego jest to czyn podlegający grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Jeszcze raz cytat z Szekspira: "...ignorantów stada"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12   » 
Strona 7 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pentagon 11 września - ściemy ciąg dalszy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile